Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Euroleague Fantasy Challenge 2011-12
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Euroleague 2011-2012
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Anaz
moerman--> akingbala και
lafayette-->Lawson.
μπραβο μου!! 40.gif
Razorblade Fish
QUOTE(Anaz @ Nov 17 2011, 23:31 ) *
moerman--> akingbala και
lafayette-->Lawson.
μπραβο μου!! 40.gif

Σωστες αλλαγες ηταν ρε συ,δεν φταις εσυ.Το φετινο Fantasy ειναι τελειως απροβλεπτο...Και οι 2 ηταν πολυ σωστες κινησεις θεωρω.Τωρα η πραγματικοτητα μαλλον με διαψευδει...Αλλα σιγα μην αφησω την πραγματικοτητα να μου χαλασει μια ωραια ιστορια...Ηταν σωστες κινησεις. smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Anaz @ Nov 17 2011, 04:56 ) *
οι αλλαγες μου με ΤΣΑΚΙΣΑΝ! Ειδικα η αλλαγη moerman->Akingbala με πηδηξε!!! Ο lawson χαλια, και περιμενω Ρουντυ μπας και σωσει λιγο την παρτσα, ενω ο Σεφολοσα που αντικατεστησε τα πηγε μια χαρα σημερα.


Δεν εισαι ο μονος. Αλλαζω το Σουαρεθ γιατι εχει λιγοτερο χρονο συμμετοχης απο περσι και επομενως πεσμενα νουμερα και δινει 23,1 σημερα. Μετα το απογοητευτικο ξεκινημα(μ.ο. 3) αλλαξα στα γρηγορα το Lyday και δινει 33 σημερα(και απο τοτε που τον πουλησα μ.ο. 17,1). Και διαλεγω την περασμενη εβδομαδα τον Κρις Χιλ, κανει αρνητικο σκορ, τον ξεφορτωνομαι αμεσως και παιρνω Παου Ριμπας. Ο Ριμπας κανει 3 κι ο Χιλ 13...
duncan21
Click to view attachment

ΠΑΡΑΙΤΟΥΜΑΙ!!! smile.gif
benchwarmer
107.9 μολις για μενα (Φαρμαρ, Λοουσον κλπ..) αλλα μαλλον ηταν καταστροφη για τους περισσοτερους η βδομαδα, αφου νομιζω οτι ανεβηκα θεσεις στη λιγκα. Τουλαχιστον ανεβηκαν λιγο τα κρεντιτς μου, εχω τωρα 570 για την επομενη βδομαδα..
j-kidd13
99.9 εγω....Χασαμε την κατοσταρα για 0,01 ποντο.... 69.gif tongue.gif
Hταν καταστροφικη η αγωνιστικη....Μονο Καρολ και ΜακΚαλεμπ πηγαν καλα σχετικα.
Πλεον σκεφτομαι να σουταρω τον Γκριν γιατι εδω και 3 αγωνιστηκες τον πιστευα και δεν τον αλλαζα,περιμενοντας να ανακαμψει,αλλα αυτος παει χειροτερα καθε εβδομαδα....
Nuntius
Τελικά από 75.4 που είχα κατάφερα να κάνω 74.5

Με έκαψε ο Μίρζα βλέπετε. Δεν πειράζει. Έχω κάνει και χειρότερα και δεδομένου το πως πήγε αυτή η αγωνιστική για τους περισσότερους καλά είμαι tongue.gif

ΥΓ: Στις δύο τελευταίες αγωνιστικές αποφάσισα να κυνηγήσω την Ζάγκρεμπ. Στην μια αγωνιστική έβαλε 85 πόντους μέσα στην Μάλαγα και στην δεύτερη κέρδισε την Ζαλγκίρις. Θεωρώ πως μου οφείλουν μετάλλιο οι της Ζάγκρεμπ καθώς το ότι ανέκαμψαν ήταν σίγουρα αποτέλεσμα του ότι επιχείρησα να τους παίξω κόντρα tongue.gif

ΥΓ 2: Επίσης ΔΕΝ είμαι τελευταίος! smiley.gif
a bullet for your head
Οσοι εχετε Κιριλενκο ξεκινατε να πουλατε... rolleyes.gif




ΥΓ: Johnny...Δεν θα χρειαστει να παραβεις τις αρχες σου τελικα... biggrin.gif
hellenic
Aυτη την βδομαδα ημουν εγω πρωτος και το χαρηκα αρκετα...αν και μπηκα με μια αγωνιστηκη καθυστερεση σιγα σιγα ανεβαινω
T.W.Is.M.
QUOTE(a bullet for your head @ Nov 20 2011, 03:30 ) *
Οσοι εχετε Κιριλενκο ξεκινατε να πουλατε... rolleyes.gif




ΥΓ: Johnny...Δεν θα χρειαστει να παραβεις τις αρχες σου τελικα... biggrin.gif


Ας βεβαιωθουμε ομως οτι δε θα παιξει πρωτα. Καπου διαβασα οτι θα φορεσει μασκα. Δεν ξερω αν αυτο σημαινει οτι θα παιξει κιολας, αλλα ακομα δεν το θεωρω και σιγουρο.
j-kidd13
Ο Ντραγκιτς ειναι μολις στο 39...Το θεμα ειναι...Του δινεις την ευκαιρια???
Zoys
Πόσο με πλήγωσε η πώληση του Κιριλένκο... Με τιμά που έδιωξα το Ρώσο μαζί με τον Ιμπάκα για Τελέτοβιτς και... Γλυνιαδάκη; Τον βλέπω να ανεβαίνει τελευταία τον Αντρίκο και μοιάζει καλύτερος από τη φετινή αστεία φροντ λάιν που έχουμε - μετά τον Πριντέζαρο βέβαια...
Anaz
Oχι ρε Κιριλενκο, μην μας κανεις τετοια και δεν μας βγαινουν οι αλλαγες!!!
Anaz
Tραυματιας κι ο Φριλαντ???Γιατι, τι εγινε?? ohmy.gif
Την βαψαμε!
Zoys
QUOTE(Anaz @ Nov 23 2011, 14:52 ) *
Tραυματιας κι ο Φριλαντ???Γιατι, τι εγινε?? ohmy.gif
Την βαψαμε! !

Όχι ρε π... και δεν έχω αλλαγή τώρα!
j-kidd13
QUOTE(Anaz @ Nov 23 2011, 14:52 ) *
Tραυματιας κι ο Φριλαντ???Γιατι, τι εγινε?? ohmy.gif
Την βαψαμε!


http://www.sport-fm.gr/article/516868
Anaz
QUOTE(j-kidd13 @ Nov 23 2011, 16:39 ) *
τωρα ειναι αργα. τον αλλαξα!! ηδη η αλλαγη του Κιριλενκο μου στοιχισε πολυ, με την αλλαγη ΚΑΙ του Φριλαντ, αναγκαστηκα να κρατησω Ακινγκμπαλα, Γκριν/Φαρμαρ, που ηταν για να φευγουν αυτη τη βδομαδα. sad.gif Ε αμα κι απο πανω παιξει τελικα και κανει και καλο ματς -κι ενω δεν πηρα τελικα και τον Κρστιτς που ελεγα στη θεση του- παει πολυ, δεν θα το αντεξω!! shot.gif

Γενικα αυτη την αγωνιστικη οι 2 αναγκαστικες αλλαγες μου στοιχισαν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, καθως μου κατεστρεψαν τελειως ολα τα σχεδια στις αλλαγες που ειχα προγραμματισει να κανω.
Ηδη ο Weems που ειχα παρει και τον αλλαξα σημερα εξαιτιας του Φριλαντ, ξεκινησε πολυ καλα.. sad.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Anaz @ Nov 23 2011, 19:44 ) *
τωρα ειναι αργα. τον αλλαξα!! ηδη η αλλαγη του Κιριλενκο μου στοιχισε πολυ, με την αλλαγη ΚΑΙ του Φριλαντ, αναγκαστηκα να κρατησω Ακινγκμπαλα, Γκριν/Φαρμαρ, που ηταν για να φευγουν αυτη τη βδομαδα. sad.gif Ε αμα κι απο πανω παιξει τελικα και κανει και καλο ματς -κι ενω δεν πηρα τελικα και τον Κρστιτς που ελεγα στη θεση του- παει πολυ, δεν θα το αντεξω!! shot.gif

Γενικα αυτη την αγωνιστικη οι 2 αναγκαστικες αλλαγες μου στοιχισαν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, καθως μου κατεστρεψαν τελειως ολα τα σχεδια στις αλλαγες που ειχα προγραμματισει να κανω.
Ηδη ο Weems που ειχα παρει και τον αλλαξα σημερα εξαιτιας του Φριλαντ, ξεκινησε πολυ καλα.. sad.gif


Παιζεις και fantasy wrestling? Σε ποιο σαιτ? Θελω να παιξω κι εγω... tongue.gif
Anubis
Ξεχασα οτι ειχε παιχνιδι νωρις και Ο λοουσον με καταστρεφει...Συνεχιζουμε με κιριλενκο τραυματια. Κανω την διαφορα tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Anubis @ Nov 23 2011, 20:53 ) *
Ξεχασα οτι ειχε παιχνιδι νωρις και Ο λοουσον με καταστρεφει...Συνεχιζουμε με κιριλενκο τραυματια. Κανω την διαφορα tongue.gif


Εγω ευτυχως διαλεξα σωστα αντι του Κιριλενκο. Πηρα Σπανουλη και ειμαι σαν να μην εκανα την αλλαγη. Μενει να δω τι θα μου δωσει ο Slaughter και ο μπαρμπα-Ντενις και αν οι δυο τους θα ειναι καλυτεροι απο Ιμπακα και Μουριτς.
Nuntius
Κι εγώ δεν το συζητώ καν. Kirilenko για Krstic και είμαι ήσυχος.

Krstic 33

Shved 28

Vorontsevich 18

Hines 27

Antic 16

Περίφημα. Να τους είχα όμως όλους και στην ίδια ομάδα tongue.gif
Anubis
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 23 2011, 20:53 ) *
Εγω ευτυχως διαλεξα σωστα αντι του Κιριλενκο. Πηρα Σπανουλη και ειμαι σαν να μην εκανα την αλλαγη. Μενει να δω τι θα μου δωσει ο Slaughter και ο μπαρμπα-Ντενις και αν οι δυο τους θα ειναι καλυτεροι απο Ιμπακα και Μουριτς.


Μωρε το θεμα δεν ειναι οτι δεν ηξερα τι να παρω..Το θεμα ειναι οτι ξεχαστηκα και στις 17¨30 που το θυμηθηκα changes closed. icon_drunk.gif
Pierce
Εγω αντι του Σπαν, προτιμησα τον ... ρουντι και κρατησα αρκετα credits καβατζα γιατι απο βδομαδα δεν ξερεις τι new entries θα εχει το παιχνιδι .... (αν και το σκορ του Vspan , δυσκολα θα το κανει ο αχωνευτος)
T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Nov 23 2011, 23:28 ) *
Εγω αντι του Σπαν, προτιμησα τον ... ρουντι και κρατησα αρκετα credits καβατζα γιατι απο βδομαδα δεν ξερεις τι new entries θα εχει το παιχνιδι .... (αν και το σκορ του Vspan , δυσκολα θα το κανει ο αχωνευτος)


Και ηδη σκεφτομαι το επομενο βημα. Οταν γυρισει ο Κιριλενκο, να πουλησω Καλαθη, Σλοτερ και αλλον ενα(Σερμαντινι ισως) για να ξαναπαρω τον ΑΚ47 και 2 μετριους, ωστε να χωρεσω σε μια ομαδα Διαμαντιδη-Σπανουλη-Μπατουμ-Κιριλενκο!
a bullet for your head
Ο τραυματισμος του Φριλαντ μου τιναξε στον αερα τον αρχικο σχεδιασμο...
Τον αντικατεστησα με τον Ιλιασοβα εχοντας & καβαντζα περιπου 17.5 κρεντιτς,αντι να χτυπησω τον Κριστιτς...
Και ο Τουρκος με κρεμασε σημερα...
Μου βγηκε ομως ο Βουγιασιτς... rolleyes.gif
Απολογισμος ημερας 55 ποντακια απο 3 παικτες...& +2 κρεντιτς πανω...
Nuntius
Siskauskas 8.8

Krstic 36.3

Hines 29.7

Antic 17.6

92.4 από 4 παίχτες. Εξαιρετικά. Πάμε για το πρώτο μας κατοστάρι. Αύριο περιμένουμε:

Gavel

Prigioni

Nicholas

Bogdanovic (Bogdan)

Pocius

Begic
Anubis
Υπεροχη εβδομαδα
Αντι για
Κιριλενκο -> Μοντεγιουνας
Λοουσον -> Τεοντοσιτς
Μπατουμ -> Εμετεριο

εχω 120 και θα ειχα 200

Ακομα βαραω το κεφαλι μου στον τοιχο...
Razorblade Fish
Ενταξει,μιλαμε για απιστευτη αγωνιστικη.Και πανω απο 300 μπορει να εχει καποιος,πανω απο 260 πρεπει να εχει ο νικητης της αγωνιστικης...Φοβερα σκορ...Δυστυχως οι τραυματισμοι δεν με αφησαν να κανω τις αλλαγες που ηθελα....
benchwarmer
Σπαν 37.4
Βοροντσεβιτς 19.8
ΔΔ 27.5
Σαν Εμετεριο 39.6
Ταμπο 21
Λινεχαν 9.9
Σερμαντινι 13
Σλοτερ 24

και εκει που θα ειχα σιγουρα πανω απο 200 (και αρκετα κιολας) για πρωτη φορα στα 3 χρονια που παιζω, με εκαψε η Γαλατα:
Σιπ 4.4 (που τον διαλεξα για πιο σταθερο, αντι του Ναβαρο icon_drunk.gif )
και Αλντεμιρ 0 (εκτος 12αδας icon_drunk.gif )

Συνολο 196.6 παντως smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Anaz
Αναμενονται μεγαλα σκορ αυτη την αγωνιστικη.
Εγω ειμαι ικανοποιημενος σχετικα, γιατι οι 2 αναγκαστικες αλλαγες με ξεσκισαν, οποτε παλι καλα λεω.
Pierce
183.6 , με μπατιμ ρουντι να κανουν σκορ στα ταρταρα.... rolleyes.gif Αν ειχα παρει τον vspan θα το ειχα σπασει το 200αρι
apkat
Kαι γω λιγο πανω απο 180 αλλα η αγωνιστικη προσφεροταν προφανως για ακομα μεγαλυτερα σκορ..Ο Καλαθης με το -1 με εκαψε γαμωτο..
il postino
δδ, ποτσιους, σοφο και σεφολοσα με οδηγησαν σε 120αρι!!

αρκετη υπομονη εκανα με παπαλουκα ομως και θα παρει ποδι!!!!ομοιως και ο πρελντζιτς...

θα πουλησω στανταρ και το σοφο γιατι με πεκοβιτς την επομενη εβδομαδα δυσκολα εχει παρτυ!!
Nuntius
Νταξ, μεγάλες δόξες αυτή η αγωνιστική (φαντάζομαι για όλους). 6 από τις 8 ομάδες μου πάνω από 116.

Συγκεκριμένα χτύπησα 139.8, 151, 135.5, 127.3, 116.3, 157.1

Η ομάδα της λίγκας έκανε 151, ήμουν 14ος για την αγωνιστική και ανέβηκα 47ος στην γενική κατάταξη icon_drunk.gif
j-kidd13
Βλεποντας τα σκορ των υπολοιπων δεν μπορω να πω οτι ειμαι και ικανοποιημενος με το 150αρι....
Ηρθε και το απροσδοκητο 6,6 του Μπατουμ....
Αλλα πιο πολυ με πονεσε το -2 του Ντραγκτις τον οποιο τιμησα.....Και ο Χαμιλτον που σουταρα εκανε 17...
baskethood
Εγώ είμαι ο χειρότερους του φόρουμ, μακράν. 54.7 πόντους είχα χθες. Ούτε τους τραυματίες αντικατέστησα, ούτε αλλαγές κάνω. Τραγικός ugly1.gif
Nuntius
QUOTE (baskethood @ Nov 25 2011, 12:43 ) *
Εγώ είμαι ο χειρότερους του φόρουμ, μακράν. 54.7 πόντους είχα χθες. Ούτε τους τραυματίες αντικατέστησα, ούτε αλλαγές κάνω. Τραγικός ugly1.gif


Να σου πω την αμαρτία μου το είδα και εγώ το σκορ και παραξενεύτηκα. Αφού και μπασκετικά νέα ξέρεις και σκαμπάζεις από μπάσκετ (τα βιντεάκια σου ας πούμε) και είσαι active στο φόρουμ.

Αλλά αν ξεχάστηκες :/
baskethood
QUOTE (Nuntius @ Nov 25 2011, 13:49 ) *
Να σου πω την αμαρτία μου το είδα και εγώ το σκορ και παραξενεύτηκα. Αφού και μπασκετικά νέα ξέρεις και σκαμπάζεις από μπάσκετ (τα βιντεάκια σου ας πούμε) και είσαι active στο φόρουμ.

Αλλά αν ξεχάστηκες :/

Πρώτη φορά παίζω fantasy όμως. Το fantasy θέλει αρκετούς πειραματισμούς και πολλές αλλαγές και γενικά ενασχόληση που εγώ δεν τα ξέρω. Εγώ απλά έφτιαξα μια ομάδα και την παράτησα. Αντίθετα στο fantasy της ACB τα πάω πολύ καλά καθώς μου βγήκε η ομάδα από την αρχή και τώρα την έχω σε ένα καλό επίπεδο. Γι αυτό και είμαι 2ος, αλλά και πάλι δεν ασχολούμαι.
Nuntius
QUOTE (baskethood @ Nov 25 2011, 14:01 ) *
Πρώτη φορά παίζω fantasy όμως. Το fantasy θέλει αρκετούς πειραματισμούς και πολλές αλλαγές και γενικά ενασχόληση που εγώ δεν τα ξέρω. Εγώ απλά έφτιαξα μια ομάδα και την παράτησα. Αντίθετα στο fantasy της ACB τα πάω πολύ καλά καθώς μου βγήκε η ομάδα από την αρχή και τώρα την έχω σε ένα καλό επίπεδο. Γι αυτό και είμαι 2ος, αλλά και πάλι δεν ασχολούμαι.


Κι εγώ πρώτη φορά παίζω. Χειρότερα από εσένα πάω. Απλά επειδή είμαι junkie όταν ξεκινήσω κάτι έκανα 8 ομάδες και πειραματίζομαι αρκετά tongue.gif
T.W.Is.M.
Που παω ο Καραμητρος με το 110??? smiley.gif
Τα καθιερωμενα αρνητικα σκορ εκαναν την εμφανιση τους παλι. Καλαθης, Μπλου, Πρελτζιτς. Βαλτε και το 6,6 του Μπατουμ που ηταν σαν αρνητικο. Οτι κι αν εκαναν λοιπον Σπανουλης και Διαμαντιδης, οι αλλοι με περιορισαν στη μετριοτητα...
Zoys
QUOTE(baskethood @ Nov 25 2011, 12:43 ) *
Εγώ είμαι ο χειρότερους του φόρουμ, μακράν. 54.7 πόντους είχα χθες. Ούτε τους τραυματίες αντικατέστησα, ούτε αλλαγές κάνω. Τραγικός ugly1.gif

54,8! Φάε τη σκόνη μου! smiley.gif

Καταστροφική μέρα. Δεν θέλω καν να τη σχολιάσω...
Anaz
Δεν το πιστευω οτι για 0,07 credits δεν μπορω να παρω τον (πολυποθητο) Batum και να κλεισω τις αλλαγες μου!! 40.gif
Καθε χρονο στανταρ θα μου γινει ενα τετοιο. Θυμαμαι να μου χει χαλασει ο προγραμματισμος και για 0,02!! biggrin.gif
Τελοσπαντων.. Ετσι κι αλλιως μεχρι την Τεταρη μπορει να αλλαξουν τα πραγματα..

Η ουσια ειναι οτι απο τελευταιος αναρριχηθηκα ηδη μεσα στην 20αδα!!! banana.gif Τρεμετε..!! tongue.gif

Φετος ειναι η πρωτη χρονια που παιζω με μια μονο ομαδα, αφου εχασα την πρεμιερα κ δεν ειχε νοημα να φτιαξω κι αλλες. Ειναι πολυ περιεργη η φετινη χρονια ομως -λογω λοκ αουτ-, κι εχει μια αγρια ομορφια!! Οποτε μπορω να πω οτι το απολαμβανω εξισου παρα την βλακεια μου, και το να εχεις μια μονο ομαδα και να εστιαζεις σε αυτη, διευκολυνει εν μερει κι εχει τη φαση του!
berry
QUOTE(Anaz @ Nov 26 2011, 06:25 ) *
Ειναι πολυ περιεργη η φετινη χρονια ομως -λογω λοκ αουτ-, κι εχει μια αγρια ομορφια!!


τωρα που εληξε να δουμε τι εχει να γινει. η επομενη αγωνιστικη αν εχουν φυγει οι ΝΒΑερς θα ειναι η πιο κουλη,ιδιως για παικτες που εχουν παραπανω απο 3 ΝΒΑερς στην ομαδα τους
berry
στην καλυτερη μου ομαδα εχω μπατουμ,φαρμαρ,λοουσον,ντανι γκριν & τραυματια αλντεμιρ

τι να κανω τωρα γαμωτο ? kill.gif ugly1.gif wacko.gif

ποσο πιθανο ειναι να παιξουν και αυτη την αγωνιστικη οι ΝΒΑερς ?
Nuntius
Ευτυχώς που είμαι ψιλοκολλημένος με το Ευρωπαϊκό μπασκετικό στυλ και δεν είχα πολλούς NBAers. Μοναδική εξαίρεση ο Ιμπάκα tongue.gif
Anubis
Θεωρω οτι καθως τα camp ανοιγουν στις 9 Δεκεμβριου ισως παιξουν και αυτη την αγωνιστικη.
Anaz
QUOTE(berry @ Nov 26 2011, 13:57 ) *
στην καλυτερη μου ομαδα εχω μπατουμ,φαρμαρ,λοουσον,ντανι γκριν & τραυματια αλντεμιρ

τι να κανω τωρα γαμωτο ? kill.gif ugly1.gif wacko.gif

ποσο πιθανο ειναι να παιξουν και αυτη την αγωνιστικη οι ΝΒΑερς ?
κατσε να δουμε σιγουρα τι θα γινει. λογικα αυτη την αγωνιστικη θα παιξουν, κι αν οχι, ΙΣΩΣ δωσει εξτρα αλλαγες το παιχνιδι ή δεν υπολογιστουν οι συγκεκριμενες.
Κι εγω 3 NBAers εχω, και η αρχικη σκεψη ειναι να τους διωξω και τους τρεις και να κρατησω αναγκαστικα Ντανι Γκριν και Ακινγκμπαλα ΠΑΛΙ.. dry.gif
j-kidd13
Ξερει κανεις αν ο Ντραγκιτς θα γυρισει nba???Η μενει μεχρι τελος της σεζον στην Καχα?
berry
φευγουν ολοι παιδες(και ο ντραγκιτς αφου δεν ειναι ελευθερος) . καντε τα κουμαντα σας

ηδη μπατουμ , φαρμαρ ειπαν οτι επαιξαν το τελευταιο τους παιχνιδι
morrison
QUOTE(berry @ Nov 27 2011, 13:59 ) *
φευγουν ολοι παιδες(και ο ντραγκιτς αφου δεν ειναι ελευθερος) . καντε τα κουμαντα σας

ηδη μπατουμ , φαρμαρ ειπαν οτι επαιξαν το τελευταιο τους παιχνιδι


O Mπατούμ είπε ότι δεν ξέρει αν θα παίξει την Τετάρτη στο Μπιλμπάο και ότι θα ξέρει περισσότερα την Δευτέρα.

Σε κάθε περίπτωση επειδή είναι κάτι πρωτόγνωρο αυτό που συμβαίνει θα πρότεινα να περιμένουμε λίγο,ακόμα και την τελευταία στιγμή, για να μάθουμε με σιγουριά...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.