Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Euroleague Fantasy Challenge 2011-12
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Euroleague 2011-2012
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
berry
QUOTE(Razorblade Fish @ Oct 21 2011, 00:17 ) *
Δεν συμφωνω.20,27,23,19,8 περσι στα ματς στο Βελγιο.By far το καλυτερο value for money στους ασσους.



αντε ρε

ειχε παει τοσο καλα ? δεν το θυμομουν
Razorblade Fish
QUOTE(berry @ Oct 20 2011, 23:54 ) *
και εγω πηρα νταρντεν γαμω το σκαουτινγκ μου στην ACB angry_red.gif

επισης με κρεμασαν νικολας και πρελντζιτς

Τον Νικολας τον θεωρω τραγικη επιλογη για fantasy.Επισης σχεδον ποτε δεν παιρνω περιφερειακο που παιζει αντιπαλος του Παναθηναικου στο ΟΑΚΑ.Εν τω μεταξυ δεν μου ανοιγει το ματς της Μιλανο,παλι εχουν κατακλεψει οι Ιταλοι στα στατιστικα... smiley.gif
Anubis
Mε κρεμασε και εμενα ο Νικολας δυστυχως. Επισης δεν πηρα βοηθειες απο τα 4αρια μου...Βασκεθ και Βελιτσκοβιτς..Ειδικα τον δευτερο περιμενα κατρακυλα αλλα ηθελα να ενισχυσω αλλες θεσεις.
T.W.Is.M.
Για πρωτη φορα φαινεται να κανω καλη αρχη. Εχω 144,1 και περιμενω τον τιτανομεγιστοτεραστιο Καιλ Χαινς αυριο. Αν ειχα αποφυγει το Ντεβιν Μπραουν, μου εβγαινε ο Lyday και μπορουσα να παρω κατι καλυτερο απο το Μουριτς, θα ειχα αγγιξει το τελειο. Αφου μου βγηκε και ο Σερμαντινι και ακομα περισσοτερο ο Μαλλετ... smiley.gif

QUOTE(Razorblade Fish @ Oct 21 2011, 00:24 ) *
Τον Νικολας τον θεωρω τραγικη επιλογη για fantasy.Επισης σχεδον ποτε δεν παιρνω περιφερειακο που παιζει αντιπαλος του Παναθηναικου στο ΟΑΚΑ.Εν τω μεταξυ δεν μου ανοιγει το ματς της Μιλανο,παλι εχουν κατακλεψει οι Ιταλοι στα στατιστικα... smiley.gif



Συμφωνω. Η αγωνιστικη για μενα ειχε 23 ομαδες για το fantasy, Μαλαγα δεν υπηρχε. Μονο κανεναν ψηλο μπορει να επαιρνα, αλλα και παλι δεν τους προτιμησα.
j-kidd13
Με απογοητευσε πληρως ο Γκριρ.....Μα week score 2???????? blink.gif
Καλα για το -1 του Βελιτσκοβιτς δεν μπαινω καν στον κοπο να το συζητησω...
Anubis
Τα credits toυ παικτη πως υπολογιζονται με το score του?
duncan21
Click to view attachment

Ναι διάολε,είμαι καλός τελικά... cool.gif

υ.γ Είχα Mallet,Slaughter,Βegic αντί Law,Wilkinson,Lucic αλλά μου τη βίδωσε μια μέρα και είπα να αλλάξω όλη την ομάδα.Ιδού τα αποτελέσματα... icon_drunk.gif
morrison
QUOTE(duncan21 @ Oct 21 2011, 04:12 ) *



Μηπως με γελουν τα ματια μου?

Σπανουλης στην ομαδα του Κουτς???

Ελα Χριστε και Παναγια... smiley.gif
benchwarmer
Το κορυφαιο ολων ηταν η δηλωση του duncan21: "Bench με την ομαδα που εχεις ουτε πανω απο 100 δεν θα κανεις" smiley.gif
duncan21
QUOTE(morrison @ Oct 21 2011, 12:36 ) *
Μηπως με γελουν τα ματια μου?

Σπανουλης στην ομαδα του Κουτς???

Ελα Χριστε και Παναγια... smiley.gif

Θυσίασα τα ιδανικά μου στο βωμό του αποτελέσματος... icon_drunk.gif

QUOTE(benchwarmer @ Oct 21 2011, 12:56 ) *
Το κορυφαιο ολων ηταν η δηλωση του duncan21: "Bench με την ομαδα που εχεις ουτε πανω απο 100 δεν θα κανεις" smiley.gif

Επίσης στοιχημάτιζα ο,τι τις 5(τουλάχιστον) πρώτες αγωνιστικές θα είσαι στην τελευταία πεντάδα της λίγκας... dry.gif
Nuntius
Αν κατάλαβα καλά παίρνεις παίχτες και αναλόγα με το πως παίζουν irl πάει και το score? Δεν το έχω ψάξει ποτέ το fantasy tongue.gif
benchwarmer
QUOTE(Nuntius @ Oct 21 2011, 17:32 ) *
Αν κατάλαβα καλά παίρνεις παίχτες και αναλόγα με το πως παίζουν irl πάει και το score? Δεν το έχω ψάξει ποτέ το fantasy tongue.gif


Εχει γινει και παλιοτερα η ερωτηση, δες εδω http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...st&p=352116
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Oct 21 2011, 12:36 ) *
Μηπως με γελουν τα ματια μου?

Σπανουλης στην ομαδα του Κουτς???

Ελα Χριστε και Παναγια... smiley.gif


Τι μενει να δεις τωρα??? rolleyes.gif
Desticado Davarosz
Pekovic, Batum φερανε τους βαθμους σημερα
Περιμενα κατι παραπανω απο Aaron Jackson & Hines
Milosavjevic & Veremeenko με κρεμασαν, αν και στον Σερβο μαλλον θα επιμεινω
Ο Shengelia μου εδωσε αυτα τα λιγα που επρεπε
Ο Jacobsen και ο Shved ηταν καλυτεροι απο αυτο που περιμενα και δικαια τους επελεξα
Μενει ο Zamojski, απο τον οποιο λογω χρονου συμμετοχης και τιμης (μονο 17 credits) περιμενα εστω τα ελαχιστα (4-5)
Αυτα τα ολιγα απο την πρωτη μου αγωνιστικη ever στο Fantasy Challenge


Desticado Davarosz - Keyser Sose Suspects
rchos
μολις μπηκα στη λιγκα.

λογω χρονου ενω ειχα φτιαξει προχειρη ομαδα απλα για να υπαρχω δεν προκαμα να μπω να την φτιαξω την ομαδα σωστα πριν ληξει η διορια την προηγουμενη δευτερα.

σαν συνεπεια εκανα το χειροτερο ξεκινημα που εχω κανει εβερ στο παιχνιδι.
προοπτικη δεν βλεπω γιατι οι επιλογες ειναι τραγικες.
εκανα τις 3 αλλαγες μου και θα δουμε που θα παει το πραγμα.

ταυτοχρονα θα κανω κατι που δεν εχω κανει ξανα αλλη χρονια.
θα φτιαξω δευτερη ομαδα να δω πως θα παει.
δεν εχω ξαναφτιαξει ποτε δευτερη ομαδα γιατι παντα μου αρεσε να δοκιμαζω με μονο μια επιλογη πως θα τα πηγαινω.
θελω ομως και να δοκιμασω αυτο που λενε πολλοι οτι οταν φτιαχνεις ομαδα αναμεσα σε πρωτη και δευτερη αγωνιστικη εχεις περισσοτερες πιθανοτητες να πας καλα στο παιχνιδι.

τον επομενο μηνα θα ειμαι πιο χαλαρος οποτε θα μπορεσω να παρακολουθω το παιχνιδι καλυτερα.
sacarame
Να ενημερώσω τον λαό του Euroleague fantasy ότι αύριο έχει ματς...Οπότε καλό είναι να κάνετε ό,τι αλλαγές έχετε εγκαίρως.. icon_wave.gif
morrison
QUOTE(sacarame @ Oct 24 2011, 11:55 ) *
Να ενημερώσω τον λαό του Euroleague fantasy ότι αύριο έχει ματς...Οπότε καλό είναι να κάνετε ό,τι αλλαγές έχετε εγκαίρως.. icon_wave.gif


Και για να συμπλρωσω, οταν λεμε εγκαιρως εννοουμε μεχρι αυριο βραδυ γυρω στις 20.30 που επιτρεπονται οι αλαγες...
rchos
QUOTE(sacarame @ Oct 24 2011, 11:55 ) *
Να ενημερώσω τον λαό του Euroleague fantasy ότι αύριο έχει ματς...Οπότε καλό είναι να κάνετε ό,τι αλλαγές έχετε εγκαίρως.. icon_wave.gif



QUOTE(morrison @ Oct 24 2011, 12:19 ) *
Και για να συμπλρωσω, οταν λεμε εγκαιρως εννοουμε μεχρι αυριο βραδυ γυρω στις 20.30 που επιτρεπονται οι αλαγες...



παιξτε μπαλιτσα αρχοντες...
berry
καποιοι χρηστες επιμενουν να βαζουν παραπανω απο μια ομαδες στην λιγκα

παρακαλω να το σταματησουν

εχω βαρεθει να σβηνω smiley.gif

επισης να με ειδοποιειτε αν συμβαινει κατι τετοιο γιατι μου διαφευγει συχνα πυκνα
berry
QUOTE(rchos @ Oct 24 2011, 10:57 ) *
ταυτοχρονα θα κανω κατι που δεν εχω κανει ξανα αλλη χρονια.
θα φτιαξω δευτερη ομαδα να δω πως θα παει.


και εγω εφτιαξα

Total score
129.80
Ranking
7,992nd


j-kidd13
Ο αριθμος των αλλαγων ειναι απεριοριστος?Δηλαδη μπορεις να αλλαξεις ολους τους παικτες πχ?
berry
QUOTE(j-kidd13 @ Oct 24 2011, 18:44 ) *
Ο αριθμος των αλλαγων ειναι απεριοριστος?Δηλαδη μπορεις να αλλαξεις ολους τους παικτες πχ?


μεχρι 3 καθε φορα

και αν κανεις καποιο λαθος πατας reset και στις ακυρωνει
hellenic
και εγω μπηκα λιγο αργα...δεν προλαβα την πρωτη αγωνιστικη...αλλα δεν βαριεσαι..
Nuntius
QUOTE (berry @ Oct 24 2011, 17:00 ) *
καποιοι χρηστες επιμενουν να βαζουν παραπανω απο μια ομαδες στην λιγκα


Αυτοί που έχουν 2 δεν μπορούν να δώσουν την μία στους μη έχοντες? tongue.gif

Ή δεν υπάρχει περιορισμός του πότε μπαίνουν οι ομάδες και μπορώ ακόμη να μπω?
berry
QUOTE(Nuntius @ Oct 24 2011, 23:15 ) *
Αυτοί που έχουν 2 δεν μπορούν να δώσουν την μία στους μη έχοντες? tongue.gif

Ή δεν υπάρχει περιορισμός του πότε μπαίνουν οι ομάδες και μπορώ ακόμη να μπω?


μπες ρε

μονο μια αγωνιστικη χαντικαπ εχεις . μην μασας

QUOTE
RANK USER TEAM NAME TOTAL
1st Mason13 DimKara B.C.186
2nd banou7 furias rojalas 180.3
3rd zmpouf You can't see me 162.1
4th mvp_23 MVP_23 160.0
5th Join Me Episimi Agapimeni 156.36


ποιοι ειναι οι mason13 & mvp23 ?
Nuntius
QUOTE (berry @ Oct 24 2011, 23:21 ) *
μπες ρε

μονο μια αγωνιστικη χαντικαπ εχεις . μην μασας


Να μπω. Τώρα αν θα θυμάμαι τις αλλαγές είναι άλλο θέμα (λόγω και σχολής). Πάω στην αρχή της σελίδας να δω πως γίνεται η εγγραφή tongue.gif
Nuntius
Έτοιμος λοιπόν.

Roster ομάδας:

Vlado Ilievski
Aleksey Shved

Janis Blums
Alex Mumbru
Roger Grimau
Martynas Pocius

Andrei Kirilenko
Kyle Hines
Mirza Begic
Esteban Batista

Ήμουν ανάμεσα σε Μπουρούση ή Κρστιτς για 3ο (και για 4ο θα πήγαινα Hampl ή Sylla) αλλά τελικά θυσίασα τον έτερο Martynas (τον Gecevicius ντε) για τον Mumbru και τον σαφώς πιο αξιόπιστο Batista στο C. Να δούμε πως θα πάει.

Καλή επιτυχία σε όλους μας smiley.gif

ΥΓ: Βλέπω και άλλους που ξεκίνησαν τώρα οπότε δεν έχω μεγάλο χάντικαπ.

ΥΓ 2: 3 από Μπιλμπάο, 2 από Εφές, ΤΣΣΚΑ και Ρεάλ και ένας από Ολυμπιακό. Τι να πω, με έφαγε η ποικιλία tongue.gif

ΥΓ 3: Θα μπορούσα να είχα 3 από Ολυμπιακό αν έβαζα Γκέτσε και Γλυνιαδάκη (που ο Γλυνιαδάκης τουλάχιστον δεν πάει αρνητικό μιας και δεν θα παίξει και καθόλου tongue.gif) αλλά τελικά προτίμησα Batista οπότε θυσίασα και τους δύο και τους άλλαξα με Mumbru και Batista tongue.gif
Nuntius
Άσχετη ερώτηση:

Αν φτιάξεις ομάδα και δεν την εντάξεις σε λίγκα τι συμβαίνει? Απλά κάθεται? tongue.gif

ΥΓ: Ακόμα και η κατάρτηση ομάδας κόλλημα είναι. Έφτιαξα άλλες δύο ομάδες (μία με παίκτες που συμπαθώ και μία με παίκτες που θεωρώ "σιγουράκια" και τους υπόλοιπους να τους πλαισιώνουν). Άντε να δούμε πως θα πάει με όλες (αν και οι άλλες δύο δεν είναι σε λίγκα).
Nuntius
Αν σας πω πως έφτιαξα και άλλη ομάδα, η οποία έχει 5 παίκτες από ΤΣΣΚΑ θα με πείτε υπερβολικό? tongue.gif

Δεν είναι πως την θεωρώ υπερομάδα απλά οι παίκτες που έχει είναι και σταθεροί και σοβαροί οπότε είναι ένα συν σε αυτό το στυλ?

ΥΓ: Γίνεται να αλλάξεις την ομάδα που έχεις καταχωρήσει στην λίγκα ή μπα?

ΥΓ 2: Στις 5 οι ομάδες μου. Χάρηκα πολύ φαίνεται tongue.gif
Nuntius
Γενικό ΥΓ: Ρε παίδες πως τσεκάρεις τις ομάδες άλλων? tongue.gif
berry
QUOTE(Nuntius @ Oct 25 2011, 13:41 ) *
Γενικό ΥΓ: Ρε παίδες πως τσεκάρεις τις ομάδες άλλων? tongue.gif


θα θελες
rchos
QUOTE
Γενικό ΥΓ: Ρε παίδες πως τσεκάρεις τις ομάδες άλλων?


QUOTE(berry @ Oct 25 2011, 13:50 ) *
θα θελες


πρεπει να γινεις αντμιν... tongue.gif tongue.gif
Nuntius
QUOTE (berry @ Oct 25 2011, 13:50 ) *
θα θελες


Νταξ, έχει μια λογική.

Πάντως είναι γεγονός, Ο σύλλογος Sankarit αποτελεί το 48ο μέλος στην λίγκα του ένδοξου basketforum. Στόχος του πολεμοχαρή μας συλλόγου?

Να νικήσουμε την μάχη των χάντικαπ και να επιβληθούμε των συλλόγων Northern Platypus και oze32. Αν είμαστε μέσα στην πρώτη 30άδα ευχαριστημένοι θα είμαστε

ΥΓ: Αυτά τα λέμε εδώ ή αλλού?

ΥΓ 2: Σόρρυ για το βραδυνό spam. Αλλά πωρώθηκα με την δημιουργία του ρόστερ και έκανα πολλά (8 προς το παρόν).
berry
QUOTE(Nuntius @ Oct 25 2011, 14:03 ) *
ΥΓ: Αυτά τα λέμε εδώ ή αλλού?

ΥΓ 2: Σόρρυ για το βραδυνό spam. Αλλά πωρώθηκα με την δημιουργία του ρόστερ και έκανα πολλά (8 προς το παρόν).


εντω εντω

δωσε αφοβα αντεχουμε smiley.gif
Nuntius
QUOTE (berry @ Oct 25 2011, 15:59 ) *
εντω εντω

δωσε αφοβα αντεχουμε smiley.gif


Ωραιότατα. Άντε να δούμε λοιπόν τι θα γίνει αύριο. Πως θα μας φερθούν Μπιλμπάο, Εφές και ΤΣΣΚΑ?
Anaz
εφτιαξα μια στα γρηγορα κι εγω και μπηκα. Δεν ειχα πολυ χρονο να το ψαξω, και δεν εχω και τοση ορεξη φετος πλεον επειδη εχασα την πρωτη αγωνιστικη, αλλα βλεποντας και κανοντας κι ελπιζω να την στρωσω στην πορεια.
Nuntius
QUOTE (Anaz @ Oct 25 2011, 16:27 ) *
εφτιαξα μια στα γρηγορα κι εγω και μπηκα. Δεν ειχα πολυ χρονο να το ψαξω, και δεν εχω και τοση ορεξη φετος πλεον επειδη εχασα την πρωτη αγωνιστικη, αλλα βλεποντας και κανοντας κι ελπιζω να την στρωσω στην πορεια.


Πάντως, εγώ δεν είχα κάποιο θέμα να πλαισιώσω μια ομάδα (8 έκανα). Ίσως να με βοηθήσε λιγάκι κιόλας. Απλά θα έπαιρνα αρκετά credits από Κιριλένκο, Σερμαντίνι και Χάινς που θα πάρω στο μέλλον smiley.gif
berry
απο εδω και περα δεχομαστε νεες ομαδες στην λιγκα μονο αν ειναι νεοσυστατες , τουτεστιν να εχουν μηδεν βαθμους

οι υπολοιπες θα διαγραφονται παραυτα και θα μολυνονται με την καταρα του μαυρου δαχτυλιδιου

ευχαριστω

Υ.Γ παμε ρε νταρντεν !
Nuntius
Εκεί είμαι. Με βλέπω. Είμαι διάσημος και ΔΕΝ είμαι και τελευταίος tongue.gif
berry
QUOTE(Nuntius @ Oct 25 2011, 22:36 ) *
Εκεί είμαι. Με βλέπω. Είμαι διάσημος και ΔΕΝ είμαι και τελευταίος tongue.gif


το θεμα ειναι να λες το ιδιο και την παρασκευη...χεχε
Nuntius
QUOTE (berry @ Oct 25 2011, 22:47 ) *
το θεμα ειναι να λες το ιδιο και την παρασκευη...χεχε


Συμφωνώ. Εδώ είμαστε και θα τα δούμε.

Στόχος για πρώτη αγωνιστική είναι ένα σκορ ανάμεσα στα 80 και 100. Και μετά βλέπουμε smiley.gif
j-kidd13
Δοξα και τιμη στην επιλογη να αλλαξω τον Γκριρ με τον Κολινς,παρασυρομενος απο το 26αρι του στην πρεμιερα..... icon_drunk.gif
thrylos7
Εξαιρετική κίνηση. smile.gif

Τώρα αν ο Λίναρος κάνει κανά 30άρι, άλλο... biggrin.gif
j-kidd13
Και απο ο,τι ειδα και στον πινακα με τους most-bought players,μαζι με μενα χτυπανε το κεφαλι τους στον τοιχο και αλλοι 7290 ατυχοι.... tongue.gif
a bullet for your head
QUOTE(berry @ Oct 25 2011, 21:44 ) *
Υ.Γ παμε ρε νταρντεν !

Απογοητευση ξανα απ τον Νταρντεν...ο οποιος μαζεψε 8.8 & η αξια του εχει κατρακυλησει στις 36.85 μοναδες..
Ειναι ο Νο1 υποψηφιος για σουτ την επομενη βδομαδα..

QUOTE(j-kidd13 @ Oct 26 2011, 10:54 ) *
Δοξα και τιμη στην επιλογη να αλλαξω τον Γκριρ με τον Κολινς,παρασυρομενος απο το 26αρι του στην πρεμιερα..... icon_drunk.gif

Πρεπει να παρακολουθεις τα updates..
Μεσω του twitter εμαθα απο 2 Λιθουανους οτι ο Κολλινς ειχε ενα προβλημα τραυματισμου & οτι ηταν & αμφιβολλο αν θα επαιζε... rolleyes.gif
Nuntius
25.3 ο Κιριλένκο
16.0 ο Ιλιέφσκι παρά την ήττα της Εφές
5.5 ο Σβεντ
-1.0 ο Μπατίστα

Αν εξαιρεθεί ο Μπατίστα οι υπόλοιποι απέδωσαν τα αναμενόμενα. Ωραία έμπνευση και ο Tornike Shengelia που μου βγήκε καλά αλλά τον είχα σε μια από τις ομάδες που δεν έβαλα στην λίγκα tongue.gif

Γενικά καλά πάμε. Το μόνο downside ο τραυματισμός του Blums που τον έχω σε 7 από τις 8 μου ομάδες. Σαν τον ερυθρό σταυρό μοιάζει το home μου tongue.gif

ΥΓ: Ίσως έπρεπε να είχα πάρει και Σερμαντίνι αφού πιστεύω πως έχει ένα σχετικό μέλλον. Έχει πάει καλά και στους δύο αγώνες τις Cantu.

ΥΓ 2: Krstic και Kuqo που τους έχω σε άλλες ομάδες και αυτοί σταθερά καλοί. Τροφή για σκέψη λοιπόν 39.gif
Razorblade Fish
QUOTE(Nuntius @ Oct 26 2011, 23:42 ) *
25.3 ο Κιριλένκο
16.0 ο Ιλιέφσκι παρά την ήττα της Εφές
5.5 ο Σβεντ
-1.0 ο Μπατίστα

Αν εξαιρεθεί ο Μπατίστα οι υπόλοιποι απέδωσαν τα αναμενόμενα. Ωραία έμπνευση και ο Tornike Shengelia που μου βγήκε καλά αλλά τον είχα σε μια από τις ομάδες που δεν έβαλα στην λίγκα tongue.gif

Γενικά καλά πάμε. Το μόνο downside ο τραυματισμός του Blums που τον έχω σε 7 από τις 8 μου ομάδες. Σαν τον ερυθρό σταυρό μοιάζει το home μου tongue.gif

ΥΓ: Ίσως έπρεπε να είχα πάρει και Σερμαντίνι αφού πιστεύω πως έχει ένα σχετικό μέλλον. Έχει πάει καλά και στους δύο αγώνες τις Cantu.

ΥΓ 2: Krstic και Kuqo που τους έχω σε άλλες ομάδες και αυτοί σταθερά καλοί. Τροφή για σκέψη λοιπόν 39.gif

Πραγματικα ο Σερμαντινι κανει εξαιρετικα σκορ στο πολυ μικρο χρονικο διαστημα που παιζει.Σε 31 λεπτα 35 ranking.Τον Καιμακογλου τον πηρα κυριως για τα credits αλλα περιμενα και κατι καλυτερο απο το 3 που εκανε.Περιμενα λιγα πραγματα παραπανω και απο τον Jacobsen.Ο Mallet ηταν παλι αξιοπρεπεστατος και νομιζω ηρθε η ωρα να τον μοσχοπουλησω μιας και ακολουθει και εξαιρετικα δυσκολο πογραμμα με 3 εκτος και 1 δυσκολο εντος.Βεβαια η λειψανδρια στους ασους ισως με κανει να το ξανασκεφτω αν και ο Σβεντ με το ματς στην Κροατια(τι τραγικη ομαδα αυτη η ΚΚ...) μου εχει ηδη γυαλισει...
lamar
Ελα ρε παιχταρα Σον Μει... Τρελανε μας... Μπραβο και στον Νικ τον Καλαθη... Μια χαρα ξεκινησε η ομαδα, αν εκανε και κατι καλο ο Σβεντ θα ειμασταν σουπερ....
benchwarmer
15.4 ο Μαλλετ που τον πηρα αυτη τη βδομαδα αντι του Λοουσον (καλη κινηση λοιπον)
17 ο Σερμαντινι, ισως το καλυτερο value for money αυτη τη στιγμη στο φαντασυ
3.3 ο Καιμακογλου, αλλα χαλαλι του για το 20 που μου ειχε δωσει την προηγουμενη αγωνιστικη
και....
-3 ο Σλοτερ angry_red.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.