Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΕΣΚΑ 2016-17
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
ChrisKof13
QUOTE (basketokavlos @ Nov 29 2016, 12:06 ) *
Ok συμφωνω ειναι υπερβολη οτι οι παιχτες αυτοι ριχνουν ομαδες..αλλα αλλο τοσο υπερβολικος εισαι εσυ για Δεληγιαννη..ειδικα οταν στην κατηγορια υπαρχει Τρικαλιωτης..ιεοροσυλια φιλε μου..και δεν ειναι καλυτερος ουτε απο Παπακωνσταντινου ουτε απο Καλογεροπουλο..ουτε απο Κυριακοπουλο..καλος παιχτης αλλα ως εκει μην τρελαθουμε δηλ..

Mε προλαβες και με καλυψες..αν και δεν θεωρω τον Καλογεροπουλο καλυτερο απ τον Δεληγιαννη..
MENEGIN11
Σημασία δεν έχει το παρελθον,σημασία έχει το τώρα.ασφαλώς Τρικαλιώτης Θάνος έχουν το πλουσιότερο κ πιο λαμπρό βιογραφικό,αλλά δε μπορούν να συγκριθούν με τη τωρινή ποιότητα αθλητικοτητα των Δεληγιάννη Παπακωνσταντίνου.άλλωστε το πρωτάθλημα είναι μεγαλο σε διαρκεια κ η οποίες διάφορες (καλοπροαίρετα) θα τύχουν απάντησης.κρίμα που δεν έχουμε τόσο συχνα ΕΣΚΑ tv,θα βόλευε τώρα με τη κακοκαιρία να έχουμε κ πιο καλη εικονα
basketoterastios
QUOTE (periman @ Nov 29 2016, 12:32 ) *
Σημασία δεν έχει το παρελθον,σημασία έχει το τώρα.ασφαλώς Τρικαλιώτης Θάνος έχουν το πλουσιότερο κ πιο λαμπρό βιογραφικό,αλλά δε μπορούν να συγκριθούν με τη τωρινή ποιότητα αθλητικοτητα των Δεληγιάννη Παπακωνσταντίνου.άλλωστε το πρωτάθλημα είναι μεγαλο σε διαρκεια κ η οποίες διάφορες (καλοπροαίρετα) θα τύχουν απάντησης.κρίμα που δεν έχουμε τόσο συχνα ΕΣΚΑ tv,θα βόλευε τώρα με τη κακοκαιρία να έχουμε κ πιο καλη εικονα

Δεν υπαρχει λογος αντιπαραθεσης απλα συγκρινεται απιστευτα χαωδης πραγματα και κανετε το ασπρο μαυρο..σημερα αυτην την στιγμη ο Δεληγιαννης ειναι καλυτερος του Τρικαλιωτη;οκ..και εγω λεω οτι τωρα εξω ειναι νυχτα..στην Ελλαδα ειμαστε οτι θελουμε λεμε..οκ ομως..δεν θα τσακωθουμε για τον Τρικαλιωτη και τον Δεληγιαννη και τον οποιονδηποτε παιχτη..γνωμες ειναι αυτες..
ChrisKof13
Aληθεια μιας το ανεφερε και ο periman η εσκα γιατι φετος δεν δειχνει παιχνιδια ξερουμε;
Kingbasket
QUOTE (gspara @ Nov 29 2016, 00:36 ) *
Την εχω δει την Ιωνια και δεν μου αρεσε.Εκτος αν εσυ θεωρεις ικανοποιητικη την εικονα στα Ηλύσια και 'εντος προγραμματος' την ηττα από το Κουκακι.
Αν στηριζόμουνα σε αυτά που διαβαζω παλι το ιδιο θα ελεγα.Αν θυμαμαι καλα και εσυ εγραψες ότι ελπιζεις σε ανακαμψη της Ιωνιας.
Τωρα για το αν εχω γνωση του αθλήματος δεν μπορω να σε διαφωτισω.Θα πρεπει να μου δανεισεις το μπασκετομετρο που
προφανως εσυ εχεις.

Ισως καποια στιγμη μας αιτιολογήσεις και το πονταρισμα σου για το Μελίσσια-Ηλιουπολη ως γνωστης που εισαι.


Έχεις απόλυτο δίκιο για την εμφάνιση της Ιωνίας τόσο στα Ιλίσσια όσο και στον αγώνα με το Κουκάκι... Ήταν πραγματικά τραγικοί... Αυτό όμως δε σημαίνει οτι έχει πάρει την πορεία της ΦΕΑ και του Χαλανδρίου... Είναι πολύ καλύτερη και ποιοτικότερη ομάδα και από τις δύο...
Όσων αφορά τώρα το ποντάρισμα μου στην Ηλιούπολη, απλά έκανα μια πρόβλεψη... Θεωρώ οτι η Ηλιούπολη είναι μια καλή ομάδα, καλοδουλεμένη αλλά όπως είχα γράψει χωρίς πολλές λύσεις... Από την άλλη τα Μελίσσια για εμένα δεν είναι κάτι το τρομερό γι αυτό και πόνταρα στην έκπληξη... Εσύ πώς πονταρες στον άσσο της ΦΕΑ ας πούμε...

QUOTE (Apollon80 @ Nov 29 2016, 08:52 ) *
Εντάξει να προσέχουμε και λίγο τι γράφουμε. Οι ίδιοι παίκτες που κραζεις ανέβασαν τον Προμηθεα από την Β' Εσκα στην Β' Εθνικη κατακτωντας κ ενα Κυπελλο. Άλλος την έριξε ρίχνοντας πιστόλια σε όποιον περνάει από το Παπαδάκης.
Αλλά μην ξεχνάς ότι στην Νέα Ιωνία υπάρχει και ένας παίκτης του Προμηθεα. Οπότε λίγο προσοχή

Η Νέα Ιωνία πάντως είναι πολύ καλή ομάδα και νομίζω πως ο Δεληγιαννης είναι ο κορυφαίος πλέι μείκερ της κατηγοριας


Έχεις δίκιο και ήταν άστοχο το ποστάρισμα... Όσων αφορά τον Δεληγιάννη είναι όντως από τα καλύτερα πλεί μείκερ της κατηγορίας...
gspara
QUOTE (Kingbasket @ Nov 29 2016, 14:15 ) *
Έχεις απόλυτο δίκιο για την εμφάνιση της Ιωνίας τόσο στα Ιλίσσια όσο και στον αγώνα με το Κουκάκι... Ήταν πραγματικά τραγικοί... Αυτό όμως δε σημαίνει οτι έχει πάρει την πορεία της ΦΕΑ και του Χαλανδρίου... Είναι πολύ καλύτερη και ποιοτικότερη ομάδα και από τις δύο...
Όσων αφορά τώρα το ποντάρισμα μου στην Ηλιούπολη, απλά έκανα μια πρόβλεψη... Θεωρώ οτι η Ηλιούπολη είναι μια καλή ομάδα, καλοδουλεμένη αλλά όπως είχα γράψει χωρίς πολλές λύσεις... Από την άλλη τα Μελίσσια για εμένα δεν είναι κάτι το τρομερό γι αυτό και πόνταρα στην έκπληξη... Εσύ πώς πονταρες στον άσσο της ΦΕΑ ας πούμε...

Oπως λοιπον εσυ θεωρεις ότι τα Μελίσσια δεν είναι κατι το τρομερο(απολυτα σεβαστο βεβαια) ετσι και εμενα θα μου επιτρεψεις να εχω την δικη μου γνωμη για την Ιωνια.
Δεν βγηκα να σου πω ότι δεν ξερεις τι σου γινεται,γιατι εγω πραγματι θεωρω τα Μελίσσια τρομερη ομαδα πιο πανω κατηγοριας.
Η Ιωνια εχει ποιοτικο ροστερ αλλα η δικη μου ενσταση είναι στο θεμα χημείας και ειδικα θεωρω ότι δεν μπορουν να συνυπαρξουν αρμονικα Θανος-Δεληγιαννης.


Kingbasket
QUOTE (gspara @ Nov 29 2016, 14:51 ) *
Oπως λοιπον εσυ θεωρεις ότι τα Μελίσσια δεν είναι κατι το τρομερο(απολυτα σεβαστο βεβαια) ετσι και εμενα θα μου επιτρεψεις να εχω την δικη μου γνωμη για την Ιωνια.
Δεν βγηκα να σου πω ότι δεν ξερεις τι σου γινεται,γιατι εγω πραγματι θεωρω τα Μελίσσια τρομερη ομαδα πιο πανω κατηγοριας.
Η Ιωνια εχει ποιοτικο ροστερ αλλα η δικη μου ενσταση είναι στο θεμα χημείας και ειδικα θεωρω ότι δεν μπορουν να συνυπαρξουν αρμονικα Θανος-Δεληγιαννης.


Οκ λοιπόν..Σεβαστή και η δική σου άποψη... Θεωρώ βέβαια οτι ο Ηλυσιακός και ο Ιωνικός έχουν τον πρώτο λόγο για την απευθείας άνοδο... Πάντως η συνύπαρξη Θάνου-Δεληγιάννη είναι και αρμονική και βοηθάει πολύ την ομάδα... Είναι πολύ καλές μονάδες και δυο τους και πιστεύω θα τους ήθελε κάθε ομάδα στο ρόστερ της...
jhantzop
QUOTE(Kingbasket @ Nov 29 2016, 14:15 ) *
Όσων αφορά τώρα το ποντάρισμα μου στην Ηλιούπολη, απλά έκανα μια πρόβλεψη... Θεωρώ οτι η Ηλιούπολη είναι μια καλή ομάδα, καλοδουλεμένη αλλά όπως είχα γράψει χωρίς πολλές λύσεις... Από την άλλη τα Μελίσσια για εμένα δεν είναι κάτι το τρομερό γι αυτό και πόνταρα στην έκπληξη... Εσύ πώς πονταρες στον άσσο της ΦΕΑ ας πούμε...

Μία παρένθεση μικρή... δεν ήταν έκπληξη για σένα, αλλά το λογικό... αφήνοντας και υπονοούμενα... κλείνει η παρένθεση.
gspara
QUOTE (jhantzop @ Nov 29 2016, 15:16 ) *
Μία παρένθεση μικρή... δεν ήταν έκπληξη για σένα, αλλά το λογικό... αφήνοντας και υπονοούμενα... κλείνει η παρένθεση.

Kαι να προσθεσω επειδή εγινε συγκριση με το δικο μου πονταρισμα υπερ της ΦΕΑ........τα συνολικα πονταρίσματα εδειξαν Μελίσσια-Ηλιουπολη 90-10 ενώ ΦΕΑ-Ιωνια 50-50.
gspara
Λυση της συνεργασίας του Αιολου με τον κοουτς Αναγνωστοπουλο.
xaker_man
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 VS ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ: 2
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ VS ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ: 1
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ VS ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ: 2
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ VS ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ.: 2
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ VS ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ: 2
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ VS ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ AO: 2
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ VS ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ: 1
Kingbasket
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 VS ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ: 2

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ VS ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ: 2

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ VS ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ: 1

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ VS ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ.: 1

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ VS ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ: 1

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ VS ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ AO: 2

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ VS ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ: 2

geogian13
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 VS ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ: 2

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ VS ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ: 1

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ VS ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ: 1

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ VS ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ.: 1

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ VS ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ: 1

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ VS ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ AO: 2

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ VS ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ: 2
tasos12
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 VS ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ: 1

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ VS ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ: 2

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ VS ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ: 1

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ VS ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ.: 1

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ VS ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ: 2

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ VS ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ AO: 2

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ VS ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ: 2
Παναγιώτης
ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ 2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΦΕΑ 1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ 1
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 2

Ιδιαίτερο ενδιαφέρον, παρουσιάζει το ματς μεταξύ Μελισσίων & Αιγάλεω αλλά και το ματς Νέα Ιωνία-Ιωνικός.
gspara
Τσιρος-Κλημης το προπονητικο διδυμο που θα αντικαταστησει τον κοουτς Αναγνωστοπουλο στον παγκο του Αιολου.
push
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 VS ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ: 2

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ VS ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ: 1

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ VS ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ: 1

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ VS ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ.: 1

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ VS ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ: 2

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ VS ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ AO: 1

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ VS ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ: 2
ChrisKof13
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 VS ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ: 2

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ VS ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ: 2

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ VS ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ: 2

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ VS ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ.: 2

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ VS ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ: 2

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ VS ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ AO: 2

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ VS ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ: 1
Gkos
Αν και όπως με πάει καλύτερα να μην δίνω προγνωστικά (σε λίγο θα με κατηγορούν οι ομάδες ότι τις γκαντεμιάζω και χάνουν δικά τους ματς),θα συνεχίσω τιμής ένεκεν και δεν θα λιποτακτήσω;(

20:00 ΤΑΥΡΟΥ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 2006-ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ:1

Α μπε μπα μπλομ.
Να κάνει τέταρτη σερί νίκη το Κουκάκι μου μοιάζει too much.

20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ :1

Κατι πήρε το αυτί μου για ενίσχυση στο Αιγάλεω,αλλά δεν τίθεται σε αμφισβήτηση η νικη της ομάδος του (καταπληκτικού) admin μας.

21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ.
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ-ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. :1

Συνεχιζω με Κρόνο Γέρακα.
Αν δεν νικήσει (και) τώρα θα πρέπει να τον στηρίξω για διπλό στον Ιωνικό wink.gif

21:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ:1

Και εύκολα νομίζω.

21:30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ.
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ:2

Κάτι σε 50κάτι-60 αναμένω.
Underάρα.

21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ :2

Διπλό.

21:45 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ:2

Όχι εύκολα όμως.

Υ.γ.
Παρακάτω παραθέτω την ροή των αγώνων μέχρι 20/02 όπου μπορεί να έχει ξεκαθαρίσει η κατάσταση στην κορυφή(θα απομένει το Ηλυσιακός-Μελίσσια φυσικά).

19/12/2016
20:00
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

23/01/2017
20:30
ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

30/01/2017
20:00
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ

06/02/2017
21:30
ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

13/02/2017
21:30
ΙΛΙΣΣΙΩΝ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ

20/02/2017
21:30
Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ.
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

21:30
ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

Εύχομαι καλούς αγώνες σε όλες τις ομάδες.
dru_15

ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 VS ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ: 1
Ανεβασμενο το Κουκακι, αλλα ειναι δυσκολη εδρα, και ο Αιολος παιζει ενα απο τα τελευταια του χαρτια... Εδρα...

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ VS ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ: 2
Μελισσια το φαβορι, αλλα θα παω με το διπλο γτ εκει στο Αιγαλεω θελουν να πρωταγωνιστησουν και να διατηρηθουν σε τροχια ανοδου....

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ VS ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ: 1
Η Ηλιουπολη ειναι καλη στην εδρα της, ευκολα δυσκολα πιστευω να παρουν την νικη...

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ VS ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ.: 1
Για μενα η Φεα δεν με πειθει...

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ VS ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ: 2
Δυσκολο παιχνιδι για τον Ιωνικο, οριακα πιστευω οτι η ποιοτητα των παιχτων του θα το κερδισει....

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ VS ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ AO: 2
Καλυτερος ο Ηλυσιακος...

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ VS ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ: 2
Κλεινω προς τον μαχητικο Ποσειδωνα

filologos
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 VS ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ: 1

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ VS ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ: 1

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ VS ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ: 1

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ VS ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ.: 1

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ VS ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ: 2

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ VS ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ AO: 2

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ VS ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ: 2
MENEGIN11
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 VS ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ: 2

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ VS ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ: 1

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ VS ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ: 1

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ VS ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ.: 1

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ VS ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ: 1

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ VS ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ AO: 2

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ VS ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ: 2
Paragodas
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 VS ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ: 1
Χρειάζεται νίκη ο Αίολος και πιστεύω θα την πάρει έστω και δύσκολα.

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ VS ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ: 1
Ανώτερη ομάδα οι γηπεδούχοι.

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ VS ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ: 2
Για εμένα είναι πιο δεμένη ομάδα ο Σπόρτινγκ. Η έδρα όμως μπορεί να παίξει το ρόλο της.

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ VS ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ.: 1
Ώρα για νίκη.

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ VS ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ: 1
Πρέπει να το πάρει η ΙΩΝΙΑ και για ψυχολογικούς λόγους.

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ VS ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ AO: 2
¨Εστω και δύσκολα

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ VS ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ: 2
Εύκολο βράδυ για τους φιλοξενούμενους.

Καλά παιχνίδια σε όλους.
jhantzop
QUOTE(Gkos @ Dec 4 2016, 22:24 ) *
Αν και όπως με πάει καλύτερα να μην δίνω προγνωστικά (σε λίγο θα με κατηγορούν οι ομάδες ότι τις γκαντεμιάζω και χάνουν δικά τους ματς),θα συνεχίσω τιμής ένεκεν και δεν θα λιποτακτήσω;(
...
Εύχομαι καλούς αγώνες σε όλες τις ομάδες.

Μπορείς να μου πεις γιατί είσαι ο μόνος που συνεχίζει και βάζει ανάποδα αγώνες;!;!;!
basketoterastios
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 VS ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ: 2

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ VS ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ: 1

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ VS ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ: 1

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ VS ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ.: 1

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ VS ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ: 2

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ VS ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ AO: 2

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ VS ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ: 2
Hotter

ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 VS ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ: 2

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ VS ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ: 1

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ VS ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ: 1

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ VS ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ.: 2

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ VS ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ: 2

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ VS ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ AO: 2

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ VS ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ: 2
jhantzop
ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ 1
Αν θέλει να έχει ελπίδες, πρέπει να κερδίζει τέτοια παιχνίδια.

ΜΕΛΙΣΣΙA - ΑΙΓΑΛΕΩ 1
Όσο κερδίζεις, τόσο δυσκολεύουν τα παιχνίδια.

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1
Δυνατή η Ηλιούπολη στην έδρα της, δεν θα αφήσει την ευκαιρία να πάει χαμένη.

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΦΕΑ 1
Θα τους βυθίσει περισσότερο.

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ 2
Ποντάρω στο φαβορί αν και το παιχνίδι φαντάζει αρκετά δύσκολο σε μία ιδιαίτερη έδρα, κυρίως λόγω "παρκέ".

ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 2
Δύσκολα, αλλά μπορεί να γίνει η ζημιά. Θεωρώ όμως πως ο Ηλυσιακός θα παρουσιαστεί δυνατός και εδώ.

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 2
Σε άνοδο ο Ποσειδώνας, το αντίθετο δηλαδή από το Χαλάνδρι. Αν τρέξει, το έχει.
jhantzop
Μετά από 15 προβλέψεις...

ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ 40% 60%
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ 73% 27%
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ 87% 13%
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΦΕΑ 80% 20%
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ 33% 67%
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 7% 93%
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 13% 87%
pain of salvation
Καλημέρα,

όλα άσσοι,

ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 VS ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ: 1

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ VS ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ: 1

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ VS ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ: 1

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ VS ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ.: 1

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ VS ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ: 1

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ VS ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ AO: 1

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ VS ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ: 1
kondoros
ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ 2
Η αλλαγή προπονητή μπορεί να βοηθήσει αλλά το Κουκάκι πάει με ψυχολογία στα ύψη

ΜΕΛΙΣΣΙA - ΑΙΓΑΛΕΩ 1
Όχι εύκολα (< 4,5)

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1
Λόγω έδρας

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΦΕΑ 1
Υπάρχει φώς για την ΦΕΑ άραγε?

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ 1
Μάτς playoff. Θα πάω με την έδρα.

ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 2
Καλύτερη ομάδα με τόνους εμπειρίας.

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 2
Χαλάνδρι χωρίς καμμία συνοχή, πλάνο και κατεύθυνση. Απογοήτευση της χρονιάς με ΦΕΑ
jhantzop
QUOTE(pain of salvation @ Dec 5 2016, 12:24 ) *
όλα άσσοι

Είναι κάποιο pattern αυτό;

blink.gif w00t.gif biggrin.gif tongue.gif cool.gif
pain of salvation
QUOTE(jhantzop @ Dec 5 2016, 12:37 ) *
Είναι κάποιο pattern αυτό;

blink.gif w00t.gif biggrin.gif tongue.gif cool.gif


'Ελα,δε με έχεις καταλάβει? Για το γούρι cool.gif
Doctor-J
ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ 2
Ενδιαφέρον και αμφίρροπο παιγνίδι με το Κουκάκι να έχει μιά πολύ καλή ευκαιρία να κάνει τις νίκες του 4 και να ξεφύγει έστω και προσωρινά από την επικίνδυνη ζώνη.

ΜΕΛΙΣΣΙA - ΑΙΓΑΛΕΩ 1
Τα Μελίσσια θα έχουν να αντιμετωπίσουν την καυτή έδρα που θα δημιουργήσουν οι "Αιγαλεώτες εκδρομείς". Θέλουν την νίκη και λογικά θα την πάρουν απέναντι στο ενισχυμένο με Λαμπρόπουλο Αιγάλεω.

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1
Μετά το στραπάτσο στα Μελίσσια, οι γηπεδούχοι οι οποίοι μεταμορφώνονται στην έδρα τους έχουν μιά πρώτης τάξης ευκαιρία να ανακάμψουν και να πάρουν την νίκη.

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΦΕΑ 1
Ωρα για νίκη στον Γέρακα που έχει μπλέξει αρκετά έχοντας μόνο 2 νίκες έως τώρα. Στην ίδια κατάσταση και οι φιλοξενούμενοι οι οποίοι όμως έχουν σημαντικά προβλήματα αφού είναι η απογοήτευση της φετινής Α ΕΣΚΑ.

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ 1
Πιο γεμάτο ρόστερ ο Ιωνικός αλλά σε τέτοια παιγνίδια μετράνε πολλά πράγματα. Οι γηπεδούχοι κάιγονται για την νίκη μετά την γκέλα που κάνανε με το Κουκάκι. Θάνος και Δεληγιάννης βαρόμετρο στο σημερινό παιγνίδι.

ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 2
Δύσκολο παιγνίδι για τον Ηλυσιακό αλλά ο Ζευκιλής δεν θα έχει αντίπαλο κάτω από τα καλάθια. Αν δεν συμβεί κάτι απρόοπτο νομίζω ότι ο Ηλυσιακός θα πάρει εύκολα ή δύσκολα το διπλό.

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 2
Μετριότατο το Χαλάνδρι φέτος δύσκολα θα αντέξει στον γρήγορο ρυθμό που θα επιβάλλουν οι φιλοξενούμενοι.
KOBY
ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ 2
Φορμαρισμένο το Κουκάκι πρέπει να εκμεταλλευτεί το momentum παρά την αλλαγή προπονητή και ψυχολογίας στον Ταύρο

ΜΕΛΙΣΣΙA - ΑΙΓΑΛΕΩ 1
Χάνει πολύ από την δύναμη του εκτός το Αιγάλεω

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1
Αν θέλει να παραμείνει σε τροχιά play off πρέπει τέτοια παιχνίδια να τα καθαρίζει εύκολα.

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΦΕΑ 1
Δύσκολο ματς και για τους δύο. Έχει ακόμα πολύ δρόμο το πρωτάθλημα αλλά καμία από τις δύο ομάδες δεν δείχνει να πιστεύει στην ανάκαμψη.

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ 2
Δεν είναι κακή ομάδα η Ιωνία αλλά δεν νομίζω ότι ταιριάζει σε κάποια από τις τρεις ομάδες που έχουν ξεχωρίσει ούτε ότι μπορεί να τις χτυπήσει τώρα.

ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 2
Έχοντας το πιο εύκολο ματς από τους τρεις πρώτους περιμένω εύκολο διπλό με το μυαλό σε Μελίσσια και Ιωνία

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 2
Παρά την εξαιρετική του εικόνα ως τώρα ο Ποσειδώνας πρέπει να βελτιώσει το εκτός έδρας ρεκόρ του για να μπει στα play off.
doctor_dru
ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ 2
Φουριόζο έρχεται το Κουκάκι και έχει μεγάλη ευκαιρία να "ανασάνει" ακόμα περισσότερο.Ντέρμπι και διπλό λόγω συμπάθειας

ΜΕΛΙΣΣΙA - ΑΙΓΑΛΕΩ 1
Πολύ δυνατοί οι γηπεδούχοι.Απίθανο να αντέξει το Αιγάλεω με τόσο μικρό βάθος

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1
Από βαριά ήττα οι γηπεδούχοι,θέλουν να ξαναβρούν τα πατήματά τους και νομίζω θα τα καταφέρουν

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΦΕΑ 1
Σε δύσκολη φάση και οι 2.Ο Κρόνος μου μοιάζει ένα κλικ πιο έτοιμος την δεδομένη χρονική στιγμή

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ 2
Θα το παλέψουν οι γηπεδούχοι αλλά ο Ιωνικός είναι ανώτερος

ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 2
Επικίνδυνη έξοδος.Αν είναι σοβαρός ο Ηλυσιακός όμως θα το πάρει

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 1
Αν δεν ανεβάσει την απόδοσή του στα εκτός ο Ποσειδώνας δεν τον βλέπω για πλέι οφ.Το Χαλάνδρι μπορεί να τους κοντράρει στην έδρα του
Gkos
QUOTE (jhantzop @ Dec 5 2016, 09:59 ) *
Μπορείς να μου πεις γιατί είσαι ο μόνος που συνεχίζει και βάζει ανάποδα αγώνες;!;!;!



Εγω σωστα τους βαζω ,οι αγωνες ερχονται αναποδα wink.gif

Θα δικαιωθω στην επομενη ζωη wink.gif
gspara
ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ 2
Κρισιμο ματς επιβιωσης και τελευταια ζαρια για τον Αιολο.Πονταρω όμως στην ομαδα που εχει καλυτερο παλμο και ρυθμο.

ΜΕΛΙΣΣΙA - ΑΙΓΑΛΕΩ 1
Διαφορα δυναμικότητας,διαφορα βαθους,διαφορα.......Ακλονητος ασσος.

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1
Ομαδες εδρας και οι δυο.Επομενως ασσος.....

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΦΕΑ 1
Δεν ξερω τι ψυχολογια εχει για να το παλεψει η ΦΕΑ.Ο μαχητικος Γερακας επιβάλλεται να κερδισει αν θελει να ελπιζει.

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ 2
Ανωτερος ο Ιωνικος,αρκετες οι 2 ηττες για φετος.

ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 2
Ευκολα η δυσκολα θα περασει ο Ηλυσιακος για να παιξει τα ρεστα του στο μεγαλο derby πριν την διακοπη.

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 2
Αγνωστο τι μπορούμε νε περιμενουμε από το Χαλάνδρι.Ο Ποσειδωνας εχει καλη ευκαιρια για την δευτερη εκτος εδρας νικη.
papajohn89
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 VS ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ: 1

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ VS ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ: 1

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ VS ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ: 2

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ VS ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ.: 1

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ VS ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ: 2

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ VS ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ AO: 2

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ VS ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ: 2
Zourinho
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 VS ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ: 1
αλλαξε προπονητη για να το παρει θα το παρει
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ VS ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ: 1
Εκπληξη οχι απιθανη, εχει κερδισει χρονο η ομαδα των μελισσιων, αλλα δν θα παω με υην εκπληξη
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ VS ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ: 2
Νομιζω το μαρκαρισμα του σκανδαλου δεν θα βγει και παω με την εκπληξη
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ VS ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ.: 1
Πλεον ειναι το λογικο αποτελεσμα
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ VS ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ: 1
Ειχε ευκολο παιχνιδι την προηγουμενη εβδομαδα εκτος εδρας ομως εκει κοντα στην ιωνια θα δυσκολευτει
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ VS ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ AO: 2
Ειχε και ρεπο ο ηλυσιακος ξεκουραστος
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ VS ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ: 2
Δεν μπορει να αντεξει την ταχυτητα το αργο χαλανδρι διπλο
jhantzop
Τελευταία αποτελέσματα (10η αγωνιστική)
ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ 44-60
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ 86-71
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ 69-59
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΦΕΑ 63-75
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ 79-70
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 50-65
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 54-58

Βαθμολογία (σε 10 αγώνες)
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 19 (9-1)
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 17 (8-1) *
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 17 (7-3) +9
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ 17 (7-3) -9
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 16 (6-4) +21

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 16 (6-4) -5
ΑΙΓΑΛΕΩ 16 (6-4) -16
ΣΠΟΡΤΙΓΚ 14 (4-6) +16
ΚΟΥΚΑΚΙ 14 (4-6) -16
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 13 (3-7) +10
ΦΕΑ 13 (3-7) -10
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 12 (2-8) +3

ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 12 (2-8) -3
ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 11 (2-7) *


* ομάδες με αγώνα λιγότερο

Επόμενη αγωνιστική (11η - 12/12)
ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΦΕΑ - ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΜΕΛΙΣΣΙA
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

Αίολος-Ταύρος 44
Κουκάκι 60

Διαιτητές: Τσαχάκης, Σπυρόπουλος, Γκανής
Δεκάλεπτα: 14-16, 28-25, 40-42, 44-60.
ΑΙΟΛΟΣ (Τσίρος, Κλήμης): Παρδαβέλλας 8 (1), Γεωργίου 3, Γιαννιώτης, Ραδίτσας 11, Γερακίνης 3, Δάφνης, Μούργελας, Χίνης, Τζαγισβίλι, Κακομανώλης, Σχορτσανίτης 10 (1), Καραλευθέρης 9 (1).
ΚΟΥΚΑΚΙ (Μπουζούλας): Κωστελέτος 15, Καμπέρης, Σιδερής, Δολιανίτης 4, Ελαστάι, Μαυρομμάτης 16 (2), Κοσμάς, Βερβίτας 4, Ανδρεάτος 10, Σιδερίδης, Μοσχονάς 10, Κατσικάκης 1.

Μετά το 0-6, το Κουκάκι έχει πετύχει 4 σερί νίκες και βλέπει με άλλο μάτι το πρωτάθλημα! Ο Αίολος βυθίστηκε περισσότερο στην ουρά της βαθμολογίας μετά την 7η ήττα του και μάλιστα σε ένα παιχνίδι που στόχευε από την αρχή της χρονιάς!

Μελίσσια 86
Αιγάλεω 71

Διαιτητές: Παπαθανασίου, Χρηστίδης Η, Αργυρούδης
Δεκάλεπτα: 18-18, 44-32, 59-49, 86-71
ΜΕΛΙΣΣΙΑ (Σταϊκόπουλος - Ψυχογιόπουλος): Τσέλιος 7 (1), Τζωρτζόπουλος 26 (5), Κυπαρίσης 7, Σιλιτζήρης 14 (1), Κοντός 6, Τύρλας 12 (1), Παρασκευόπουλος, Δήμος 2, Καλογερόπουλος 12 (1), Πανταζής
ΑΙΓΑΛΕΩ (Τσακίρης - Καραμπέλιας): Κυριακόπουλος 18 (1), Καλλιγάς, Βαρθακοκοίλης 7 (1), Κακάβουλας 3 (1), Οικονόμου, Μούγιος 11, Κουρής, Παπαϊωάννου 7, Ζαμπέτης 4, Κούτρας 11 (1), Λαμπρόπουλος 10 (3)

Ακόμα μία νίκη για τα Μελίσσια που κρατάνε την πρωτοπορία στη βαθμολογία με μία μόλις ήττα. Δύσκολο παιχνίδι σε ένα κατάμεστο από κόσμο γήπεδο. Ευτυχώς στην κερκίδα δεν έγινε τίποτα το άξιο αναφοράς, πέρα από τα "graffiti" στους τοίχους του Κλειστού... Το Αιγάλεω προσπάθησε και κατάφερε να είναι κοντά στο σκορ μέχρι το 24-24.

Ηλιούπολη 69
Σπόρτιγκ 59

Διαιτητές: Αναστόπουλος, Γιακείμη, Μελισσάρης
Δεκάλεπτα: 16-13, 32-17, 47-38, 69-59.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ (Μάνος, Λογαρούδης): Σπανός 6, Φέρτης, Πλακουράκης, Κούκουρας 13 (2), Τσιάκος 7, Γιαλελής, Λιακόπουλος 19 (3), Σωτηρόπουλος, Κονδύλης, Μαντάς 21, Σμυρλής, Κριεκούκης 3 (1).
ΣΠΟΡΤΙΓΚ (Αρβανίτης, Ψυχουντάκης): Καπερώνης 3 (1), Σκάνδαλος 13, Κοιλάκος, Σονίδης 9 (1), Κούρτης 5 (1), Μπουγιούρης 3 (1), Γεωργακόπουλος 8 (2), Τάσιος 9 (1), Αργυρίδης 2, Καραμπάτος 7 (1), Καλογήρου, Βισνιέβσκι.

Μετά την ήττα της πρεμιέρας από τον Ιωνικό, η Ηλιούπολη έφτασε τις 5 συνεχόμενες εντός έδρας νίκες. Στην αντιπέρα όχθη, ο Σπόρτιγκ με 5 συνεχόμενες εκτός έδρας ήττες, δεν έχει γευτεί ακόμα τη νίκη μακριά από τα Πατήσια.

Κρόνος Γέρακα 63
ΦΕΑ 75

Διαιτητές: Μάνος, Πόντας, Καλογριάς
Δεκάλεπτα: 17-22, 27-30, 42-52, 63-75.
ΚΡΟΝΟΣ (Κωλέτσης): Κολώκας 17 (2), Πανταζής 2, Αποστόλου 7, Βασιλάκος, Καρακώστας 2, Τριχιάς 9 (1), Λουφόπουλος 2, Τσεκούρας, Αναγνωστόπουλος, Μακρυδάκης, Σταμέλος 5 (1), Ασημένιος 19.
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Καλιώρας, Καρακατσάνης): Σπανός 3 (1), Καραθανασόπουλος 15 (3), Μαστρογιάννης, Σπηλιόπουλος 2, Τσιώλης, Τασιόπουλος 23 (3), Κρητικός 12, Μπασέας 5, Λοΐζος 4, Δαρμογιάννης, Ανδρουλάκης 11, Καρβέλης.

Κι όμως έχει σφυγμό! Η ΦΕΑ όχι μόνο κέρδισε μετά από 5 συνεχόμενες ήττες πετυχαίνονται και την 1η της εκτός έδρας, αλλά παράλληλα έβαλε δύσκολα στην ομάδα του Γέρακα, η οποία με την 6η συνεχόμενη ήττα της πρέπει να προβληματιστεί αρκετά για τη συνέχεια!

Νέα Ιωνία 79
Ιωνικός ΝΦ 70

Διαιτητές: Μπίκας, Καλογερόπουλος, Φραγκούλη
Δεκάλεπτα: 16-15, 39-27, 54-43, 79-70.
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (Δαμιανίδης, Μπάκας): Παγώνης 24 (2), Καραθανασόπουλος, Θάνος 17 (2), Βεκρής, Στραγκάς 4, Μαυρίδης 15 (1), Ιγγλέζος 6 (2), Λίτσιος 5, Δήμας 4, Μανωλάκος, Λαμπρόπουλος 2, Δεληγιάννης 2.
ΙΩΝΙΚΟΣ (Καρατζάς, Μπρούσαλης): Πολυχρονόπουλος 16 (2), Στασινός, Τσακίρης 22 (3), Λιανδράκης, Τρικαλιώτης 8, Αρτουσένκο 7 (1), Υφαντής 3, Μπάτσος 2, Μαρούλης 5, Ζήρος 4, Γιαννουλάκος 2, Αφαλίδης 1.

Η Νέα Ιωνία υποχρέωσε τον Ιωνικό στην 3η συνεχόμενη εκτός έδρας ήττα του, ισοβαθμόντας πλέον μαζί του στην 3η θέση. Θα πρέπει να προσπαθήσει όμως αρκετά για να μείνει μαζί του μιας και την επόμενη αγωνιστική πάει στο Ψυχικό σε μία εξαιρετικά δύσκολη έξοδο. Σε αντίθεση ο Ιωνικός θα υποδεχθεί τον Κρόνο και το έργο του φαντάζει πιο εύκολο.

Άγιοι Ανάργυροι 50
Ηλυσιακός 65

Διαιτητές: Στρέμπας, Πολυχρόνης, Φλώρος
Δεκάλεπτα: 16-17, 27-32, 38-44, 50-65.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (Σουρμελής, Μακρυδάκης): Μωραΐτης 17 (1), Γκινούτσης 8 (1), Χαραλάμπους 7, Σφακιανάκης, Γούνης 2, Παπαδόπουλος 14, Τζαμουράνης, Παππάς, Χασάπης, Βουλγαράκης 2, Σιδερής.
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ (Θωμόπουλος, Τσικίνας): Παπακωνσταντίνου 10, Μελεούνης 3, Τσιαμπάς, Βαρσάμος 6, Χούμας 5 (1), Αντωνόπουλος 21 (7), Σουρβατζής, Φράγκος, Τρίχας 12, Ζευκιλής 2, Μαρουφίδης, Τσούπρος 6.

Ο Ηλυσιακός συνεχίζει την ξέφρενη πορεία του περνώντας και από το Κλειστό του Καματερού. Οι Άγιοι Ανάργυροι θα πρέπει να βρουν τα ψυχικά αποθέματα να συνεχίσουν την προσπάθεια για να ξεκολήσουν από την ουρά της βαθμολογίας, ξεκινώντας από το επόμενο παιχνίδι με το Κουκάκι.

ΑΟΚ Χαλάνδρι 54
Ποσειδώνας 58

Διαιτητές: Καραβίτης, Παπαφωτίου, Βελέντζας
Δεκάλεπτα: 12-12, 29-17, 40-37, 54-58.
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ (Γιαννάκης, Γιαννακάκης): Αρσενίδης 3 (1), Ασπρούλιας 6, Βαλληνδράς 7 (1), Φρίμας 5 (1), Κoνδύλης 6 (2), Λουγιάκης 11, Οικονομόπουλος 2, Μορφονιός 1, Αμπελάς 5 (1), Ζένιου, Νικολόπουλος, Αθανασιάδης 8 (2).
ΠΟΣΕΙΔΩΝ (Ζήβας): Γιάνναρης, Μαλτέζος, Ματζιώρης 2, Δουρουντούς 7, Τζελέπης 3 (1), Χατζησταμάτης 16 (3), Δελής 2, Κανελλόπουλος 10 (1), Δόξας, Βουρλίτης 18 (1), Γιανναλέτσος, Στεργιάκης.

Νίκη για τον Ποσειδώνα ο οποίος ακολουθεί κατά πόδας του πρωτοπόρους. Το Χαλάνδρι από την άλλη ψάχνει τις νίκες που θα το κάνουν να ελπίζει σε κάτι καλύτερο. Η έξοδος όμως στο Αιγάλεω την ερχόμενη αγωνιστική κάνει το έργο αυτό αρκετά δύσκολο!

Προβλέψεις χρηστών basketforum
Μετά από 22 προβλέψεις κανείς δεν πέτυχε το απόλυτο. Πέντε είχαν μία χαμένη, οι Doctor-J, geogian13, Hotter, Παναγιώτης και periman.

Έσπασαν δύο σημεία, Κρόνος Γέρακα και Ιωνικός ΝΦ:
ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ 41% 59%
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ 82% 18%
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ 82% 18%
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΦΕΑ 86% 14%
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ 36% 64%
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 9% 91%
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 18% 82%

Οι πέντε πρώτοι:
filologos 77% 48/62
basketkavlos 76% 47/62
jhantzop 75% 52/69
gspara 75% 52/69
Doctor-J 74% 51/69
gspara
ΑΙΟΛΟΣ-ΚΟΥΚΑΚΙ 44-60 (14-16, 28-25, 40-42, 44-60).

Μια 4η περιοδος(18-4) βγαλμενη από την περσινη σεζον για την Κουκακαρα και ένα καυτο περιφερειακο διδυμο(Κωστελετος-Μαυρομματης) να μας φερνει στην μνημη το αντιστοιχο και πολυαγαπημενο Τσελιου-Νατσο!!!!!
Η ζωνη προσαρμογης του Μπουζουλα σε αυτό το διαστημα,εκρυψε το καλαθι από τους γηπεδούχους και με σταθεροτερο σχημα στο παρκε εφτασε καθαρα και δικαια στο πολυτιμο 4/4.

Αιολος......Γερακινης-Γεωργιου-Ραδιτσας-Παρδαβελας-Σχορτσιανιτης
Κουκακι......Κωστελετος-Μαυρομματης-Κοσμας-Μοσχονας-Ανδρεατος

Πλαδαρο ξεκίνημα από τον Αιολο σε ένα σχεδόν αδειο γηπεδο,σε αντιθεση με το Κουκακι που ηταν πιο συγκεντρωμενο και με τριποντα των Κοσμα-Μαυρομματη πηρε κεφαλι...0-8.
Η εισοδος του Καραλευθερη αντι του νευρικου Γερακινη και τα λαθη του Κουκακιου,ισορροπησαν την κατασταση και οι γηπεδούχοι προσπερασαν 17-16 με 3ποντο του Παρδαβελα στο ξεκίνημα της β περιοδου.

Παλικαρισιο γκολ-φαουλ του Βλουτη για το 17-19 και στην συνεχεια οι 2 ομαδες πηγαν αγκαλιασμένες μεχρι την αναπαυλα.
Derby στην γ περιοδο με τον Αιολο να προηγείται 30-25,το Κουκακι να απανταει 34-38 και τελικα ο Δολιανιτης με αριστερο ντραιβ εκμεταλευτηκε την ανισορροπια στην αμυνα των γηπεδούχων και εβαλε,σχεδον με την κορνα, μπροστα το Κουκακι(40-42).....οριστικα και αμετάκλητα.

Ο Παρδαβελας μειωσε 42-44 στο ξεκίνημα της δ περιοδου και αυτος ηταν ο τελευταίος σφυγμος των γηπεδούχων.
Με αφετηρια την αμυνα προσαρμογης και πιο σφιχτο ροτεισον,οι φιλοξενούμενοι ετρεξαν σερι 14-1(58-43) και καθαρισαν.

Το mvp θα το δωσω στον Μαυρομματη γιατι εκτος από σκορ, επαιξε πολύ καλες αμυνες πανω στον Γεωργιου.
Από κοντα ο Κωστελετος,που σκοραρε-οργανωσε και ξεκουρασε σε καποιες αμυνες τον Μαυρομματη.
Παλικαρια οι Ανδρεατος-Κατσικακης καταφεραν να σπρωξουν και να εξουδετερωσουν τον Σχορτσιανιτη.Ο Ανδρεατος βοηθησε πολύ και επιθετικα με τα επικα του στεπ-μπακ,βγαλμενα από τον μαγικο κοσμο του Λαρι Μπερντ smile.gif !!!!!
Απολυτα καθοριστικος ο φαντάρος Δολιανιτης στην δ περιοδο,ηταν ο πρωτος που εβαλε το ποδι στο γκαζι σε αυτό το διαστημα.
Ανεβασε την αποδοση του στο 2ο ημιχρονο ο Μοσχονάς.
Εκπληκτικη ευστοχια στις ελευθερες βολες για τους ψυχραιμους νικητες.

Ο Αιολος μετα από αυτή την καταδικστικη ηττα πρεπει να ετοιμαζει τα σχεδια του για τη επομενη σεζον.
Καραλευθέρης-Ραδιτσας πρσπαθησαν περισσοτερο αποψε,ενω απογοητευσε ο Γερακινης.
jhantzop
Από τη σελίδα της ΦΕΑ στο facebook:

Γιάννης πίνει, Φανούρης κερνάει…

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΦΕΑ ΟΔΗΓΗΣΑΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΕΤΙΝΗ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΝΙΚΗ

Λίγες ημέρες μετά τα γενέθλιά του (3 Δεκεμβρίου), ο Γιάννης Κρητικός φρόντισε να …κεράσει τεχνική ηγεσία, συμπαίκτες και τον κόσμο που βρέθηκε στο κλειστό του Γέρακα, όταν με την εμφάνιση που πραγματοποίησε και τους 12 πόντους που πέτυχε κατάφερε να δώσει τη νίκη στη ΦΕΑ με σκορ 75-63 απέναντι στον Κρόνο στο πλαίσιο της 10ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α’ ΕΣΚΑ.
Στη «γιορτή» όμως αυτή δεν ήταν μόνος. Συμπαραστάτες του νεαρού γκαρντ ήταν οι Φανούρης Τασιόπουλος, Θάνος Καραθανασόπουλος, Κώστας Αρχοντούλης, οι οποίοι με τους 23, 15 και 11 πόντους αντίστοιχα οδήγησαν την ομάδα της Φιλαδέλφειας – Χαλκηδόνας στην πρώτη εκτός έδρας επιτυχία για τη φετινή σεζόν και την κατάκτηση του τρίτου ροζ φύλλου αγώνα.

Εξίσου πολύ καλή εμφάνιση πραγματοποίησαν και οι Γιώργος Δαρμογιάννης, Κώστας Μπασέας και ο εορτάζων Νίκος Σπανός με τον τελευταίο παρά το γεγονός πως αγωνίστηκε με το θερμόμετρο να δείχνει 39 όταν η μπάλα «έκαιγε» και η διαφορά είχε φτάσει στους 3 (38-41) δεν δίστασε να σηκωθεί για τρεις πόντους και να ευστοχήσει από την γωνία των 6μ.75εκ.
Οι παίκτες του Θοδωρή Καλιώρα ξεκίνησαν δυνατά και παρά τα τρία φάουλ που χρεώθηκε από νωρίς ο Χρήστος Λοΐζος δεν πτοήθηκαν και με πρωτεργάτη τον Καραθανασόπουλο που ευστοχούσε από την περιφέρεια προηγήθηκαν 12-22 πριν λήξει το πρώτο δεκάλεπτο.

Στη δεύτερη περίοδο ήταν η σειρά του Ανδρουλάκη να λάβει δράση και εκμεταλλευόμενος την αστοχία των αντιπάλων του έφερε τη ΦΕΑ ξανά στο +10 (20-30). Οι γηπεδούχοι ωστόσο μείωσαν στους 3 με το τέλος του ημιχρόνου (27-30).

Παρά τα τέσσερα φάουλ των Λοΐζου και Ανδρουλάκη (παρότι δεν ήταν στη φάση όταν το χρεώθηκε) τέσσερα λεπτά πριν το τέλος του τρίτου δεκαλέπτου, οι Κρητικός και Τασιόπουλος με περίσσιο πάθος και παίζοντας όμορφο μπάσκετ με ωραίες συνεργασίες πήραν την ομάδα τους από το χέρι και την έφεραν μπροστά με +12 (40-52).

Η τελευταία περίοδος θα μπορούσε να χαρακτηριστεί μια τυπική διαδικασία για τους φιλοξενούμενους, οι οποίοι απλά διατηρούσαν την διαφορά σε διψήφιο αριθμό πόντων μέχρι να ακουστεί η κόρνα της γραμματείας.
Kingbasket
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΙΩΝΙΚΟ Ν.Φ. : 79-70

Μεγάλη νίκη της Νέας Ιωνίας και μάλιστα πιο εύκολα απ΄οτι δείχνει το σκορ. Ο Ιωνικός δεν απείλησε σε καμία στιγμή του αγώνα και η διαφορά ήταν συνεχώς γύρω στους 10 με 12 πόντους... Άμυνα για σεμινάριο επάνω στα ατου του Ιωνικού και μην ξεγελιέστε από τους 22 πόντους του Τσακίρη, οι περισσότεροι ήταν στο τέλος... Όπως την προηγούμενη εβδομάδα που εξαφανίστηκε ο Τασιόπουλος, έτσι και σήμερα εξαφανίστηκεο Τρικαλιώτης...
Κόντρα λοιπόν στις Κασσάνδρες που ακόμα επιμένουν οτι η Ιωνία δεν μπορεί να χτυπήσει τις πρώτες ομάδες, οι παίκτες με φοβερό πάθος, άμυνα για σεμινάριο και καθοδήγηση εκπληκτική από τον πάγκο υπέταξαν το ιστορικό σωματείο του Ιωνικού...
Τρομερή εμφάνιση Θάνου, ο οποίος ήταν πολύ μυαλωμένος και έκανε την καλύτερη φετινή του εμφάνιση και εκπληκτικός ένας παίκτης που αποτελεί κόσμημα για την κατηγορία ο Φαίδωνας ο Παγώνης....
Για τη διαιτησία εαν εξαιρέσεις τον δεύτερο διαιτητή Καλογερόπουλο, που κρίνεται ως ανίκανος και επικίνδυνος πολύ καλή η διαιτησία του Μπίκα και της Φραγκούλη...
Μπράβο παιδιά συνεχίζουμε με δουλειά και υπομονή !!!!
jhantzop
QUOTE(jhantzop @ Dec 5 2016, 22:46 ) *
Ευτυχώς στην κερκίδα δεν έγινε τίποτα το άξιο αναφοράς, πέρα από τα "graffiti" στους τοίχους του Κλειστού...

Άξιο αναφοράς ήταν το ότι με την είσοδό τους στο γήπεδο, οικογένειες με παιδιά δυστυχώς έφυγαν από αυτό... διοτί κανείς δεν ήξερε το τι θα επακολουθούσε... ευτυχώς όμως δεν προκλήθηκαν, οπότε δεν έγιναν και ζημιές, υλικές ή σωματικές. Σε αντίθετη περίπτωση θα ήταν πολύ εύκολο... δεν γίνεται όμως να πηγαίνουμε στον αγώνα με φόβο. Γίνεται μεγάλη προσπάθεια να φέρουμε τον κόσμο (γονείς και παιδιά) στο γήπεδο. Ας παρακολουθήσουμε τη συνέχεια... κάτι μου λέει πως θα υπάρχει... και πρέπει να υπάρχει!
Kotsidas12
QUOTE(jhantzop @ Dec 6 2016, 11:59 ) *
Άξιο αναφοράς ήταν το ότι με την είσοδό τους στο γήπεδο, οικογένειες με παιδιά δυστυχώς έφυγαν από αυτό... διοτί κανείς δεν ήξερε το τι θα επακολουθούσε... ευτυχώς όμως δεν προκλήθηκαν, οπότε δεν έγιναν και ζημιές, υλικές ή σωματικές. Σε αντίθετη περίπτωση θα ήταν πολύ εύκολο... δεν γίνεται όμως να πηγαίνουμε στον αγώνα με φόβο. Γίνεται μεγάλη προσπάθεια να φέρουμε τον κόσμο (γονείς και παιδιά) στο γήπεδο. Ας παρακολουθήσουμε τη συνέχεια... κάτι μου λέει πως θα υπάρχει... και πρέπει να υπάρχει!



Δηλαδή ρε μελισσαρα γίνει δεν γίνει κάτι από τούς οπαδούς του Αιγάλεω είναι πάντα ένοχο???? Και να σε ρωτήσω αφού γνωρίζουν όλοι ότι θα κατέβουν οπαδοί του Αιγάλεω γιατί δεν παίρνει κάνεις κάποια μέτρα ούτως ώστε να μην έχουμε προβλήματα???Λοιπόν καλό το έργο του κακού Αιγάλεω αλλά δεν έχει δράκο και δυστυχώς για πολλούς δεν θα έχετε ποτέ τέτοιο όγκο φιλάθλων .Υ.Γ. αφορμή υπήρξε για μανούρα με τους τσαμπουκάδες τον παικτών αλλά δυστυχώς για κάποιους δεν τσίμπησε κάνεις.
jhantzop
QUOTE(Kotsidas12 @ Dec 6 2016, 21:47 ) *
Δηλαδή ρε μελισσαρα γίνει δεν γίνει κάτι από τούς οπαδούς του Αιγάλεω είναι πάντα ένοχο???? Και να σε ρωτήσω αφού γνωρίζουν όλοι ότι θα κατέβουν οπαδοί του Αιγάλεω γιατί δεν παίρνει κάνεις κάποια μέτρα ούτως ώστε να μην έχουμε προβλήματα???Λοιπόν καλό το έργο του κακού Αιγάλεω αλλά δεν έχει δράκο και δυστυχώς για πολλούς δεν θα έχετε ποτέ τέτοιο όγκο φιλάθλων .Υ.Γ. αφορμή υπήρξε για μανούρα με τους τσαμπουκάδες τον παικτών αλλά δυστυχώς για κάποιους δεν τσίμπησε κάνεις.

Έχεις δίκιο. Η διαφορά φαντάζομαι είναι πως έχουμε άλλες εικόνες. Εσένα μπορεί το full face, οι μπύρες στο γήπεδο, τα σπασμένα μπουκάλια, τα "graffiti" σε καθαρούς τοίχους και το κόψιμο δέντρου, να μην είναι κάτι μεμπτό σε έναν αγώνα μπάσκετ Α' ΕΣΚΑ με οικογένειες στο γήπεδο. Για μένα είναι "δράκος"... Είναι καθαρά η προσωπική μου άποψη και δεν υπάρχει λόγος να συμφωνήσει άλλος. Καλή συνέχεια, δεν υπάρχει λόγος για περαιτέρω διαφωνία.
Hotter
QUOTE (Kotsidas12 @ Dec 6 2016, 21:47 ) *
Δηλαδή ρε μελισσαρα γίνει δεν γίνει κάτι από τούς οπαδούς του Αιγάλεω είναι πάντα ένοχο???? Και να σε ρωτήσω αφού γνωρίζουν όλοι ότι θα κατέβουν οπαδοί του Αιγάλεω γιατί δεν παίρνει κάνεις κάποια μέτρα ούτως ώστε να μην έχουμε προβλήματα???Λοιπόν καλό το έργο του κακού Αιγάλεω αλλά δεν έχει δράκο και δυστυχώς για πολλούς δεν θα έχετε ποτέ τέτοιο όγκο φιλάθλων .Υ.Γ. αφορμή υπήρξε για μανούρα με τους τσαμπουκάδες τον παικτών αλλά δυστυχώς για κάποιους δεν τσίμπησε κάνεις.

Αδερφε συγγνωμη κιολας αλλα τι να τον κανω τον ογκο οταν το πνευματικο επιπεδο και οι συμπεριφορες τετοιων φιλαθλων ειναι κατωτατου επιπεδου? Εγω προσωπικα εχω δει τοσο ξυλο στο αιγαλεω απο παιδικο με παμπαιδα χαραλαμποπουλο μεχρι Ανδρικο οταν ηταν Α1 και πιο χαμηλα.. Αν δεν μπορω να δω το ματσακι τι να τον κανω τον ογκο λοιπον?
gspara
Χαρμόσυνα είναι τα νεα από την Εσκα αφου πολύ συντομα θα ξεκινησουν οι μεταδοσεις wav.gif ........stay tuned!!!!!!!
giolit
QUOTE (gspara @ Dec 7 2016, 16:05 ) *
Χαρμόσυνα είναι τα νεα από την Εσκα αφου πολύ συντομα θα ξεκινησουν οι μεταδοσεις wav.gif ........stay tuned!!!!!!!


Επιτελους ακούσαμε και ενα ευχαριστο νεο γιατι με αυτα που συνεβησαν τις τελευταιες ημέρες σε Αιγάλεο , Κόρινθο κλπ στις πιο χαμηλες κατηγοριες το μπασκετάκι περνάει κριση.. sad.gif
leonkalf
Επιτέλους!!! 41.gif

Κάτι θετικό που ξεκινάει, δεν πρέπει να σταματάει έτσι άδοξα!!! Με το καλό να ξεκινήσουν και πάλι οι μεταδόσεις!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.