Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ ΕΘΝΙΚΗ 1 ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ 2017-18
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Doctor-J
QUOTE(Gkos @ Feb 11 2018, 22:59 ) *
http://protionline.gr/2018/02/keraunos-mhn...-kao-melission/
Αυτοι ψιλοσιγουροι φαινονται πάντως !


Δηλαδή θέλει να μας πει το Αίγιο ότι έχει στην αποθήκη του τρίτη μπασκέτα? ή έχουν οι Κουκουβάουνες? το Λέχαιο? η "Αποθήκη"? το Κουκάκι? (τυχαίες οι αναφορές)

Τα παιγνίδια πρέπει να κερδίζονται μέσα στο γήπεδο και όχι στα χαρτιά icon_drunk.gif
o kakos
λοιπόν παμε λιγο στα σοβαρα χωρις να επαινουμε τους φιλους μας παιχτες η να κραζουμε τους εχθρους παιχτες..........ναυπλιο λογικά θα είναι η ομάδα που θα βγει 1 η 2 θέση.....απο κάτω χαμός με ιλιον Γλαύκο Ακράτα και αχαγια......τα μελίσσια πιστεύω θα κάπου θα κάνουν μια ήττα περίεργη......Απόλλωνας και Αίγιο θα τρέξουν να προλάβουν τα μπαράζ...τώρα με ποιο να παω?? με τους μπλε που περιμένουν τα χρήματα απο την αρσεναλ η τους κίτρινους που θα πληρωθούν σε είδος μια και ο μεγάλος μπογδα νομίζει ότι είναι συνεχεία 14 Φεβρουαρίου......σύντομα κοντά σας.......
akratacity
http://protionline.gr/2018/02/keraunos-ana...h-diamartyrias/

Ανακοινωση του Κεραυνου για το χθεσινο δημοσιευμα του basketa.gr
KOBY
QUOTE(nichols92 @ Feb 9 2018, 22:12 ) *
Ακρατα - Ιωνια 1. Ο κινγκ και Warriors - Ιωνια 2 θα το λεγε. Αν παει με το τι «παρακαλαμε να γινει» οκ. Αν παμε με βασει προγνωστικων τι να πω.


Είναι κάπως άστοχο αυτό ρε αδερφέ.
μπορείς να προετοιμάζεις την ομάδα σου για ματς και επειδή εδώ ειναι προγνωστικα να την παίξεις κόντρα?

Δεν μου φαίνεται παράλογο ή άτιμο που ο Κεραυνός προσπαθεί να σώσει την χρονιά με όποιο τρόπο μπορεί.
Άλλωστε οι περισότερες δίκες και διαφωνίες βασίζονται στην μη ξεκάθαρη διατύπωση κανονισμών και νόμων.
Υπάρχουν πάντως και σολωμόντειες λύσεις μιας και η επιβάρυνση του φιλοξενούμενου σωματείου είναι ουσιαστικά τα έξοδα μεταφοράς θα μπορούσε να οριστεί γήπεδο που να μην επιβαρύνει την Αχαική ομάδα να ξανα ανέβει στην Αθήνα.
Ακράτα θα φιλοξενουσες τον παλιόφιλο??
akratacity
QUOTE (KOBY @ Feb 12 2018, 23:22 ) *
Είναι κάπως άστοχο αυτό ρε αδερφέ.
μπορείς να προετοιμάζεις την ομάδα σου για ματς και επειδή εδώ ειναι προγνωστικα να την παίξεις κόντρα?

Δεν μου φαίνεται παράλογο ή άτιμο που ο Κεραυνός προσπαθεί να σώσει την χρονιά με όποιο τρόπο μπορεί.
Άλλωστε οι περισότερες δίκες και διαφωνίες βασίζονται στην μη ξεκάθαρη διατύπωση κανονισμών και νόμων.
Υπάρχουν πάντως και σολωμόντειες λύσεις μιας και η επιβάρυνση του φιλοξενούμενου σωματείου είναι ουσιαστικά τα έξοδα μεταφοράς θα μπορούσε να οριστεί γήπεδο που να μην επιβαρύνει την Αχαική ομάδα να ξανα ανέβει στην Αθήνα.
Ακράτα θα φιλοξενουσες τον παλιόφιλο??

Με ανοιχτες αγκαλες. Ολοι στην Ακρατα θελουμε να σωθει αλλωστε ο καλυτερος πελατης μας (5νικες σε 6 παιχνιδια την τελευταια τριετια) οποτε και θα τον φιλοξενησουμε και θα τον στηριξουμε.
Βεβαια ειναι απιθανο ενα τετοιο σεναριο, πιο πιθανο θα μου φανει να κανουν ωτοστοπ για Αθηνα παιχτες και προπονητης του Κεραυνου.
Φυσικα και αστειευομαι ετσι, το ξεκαθαριζω για να μην υπαρξουν αντιδρασεις... smiley.gif
Gkos
QUOTE (akratacity @ Feb 12 2018, 22:03 ) *
http://protionline.gr/2018/02/keraunos-ana...h-diamartyrias/

Ανακοινωση του Κεραυνου για το χθεσινο δημοσιευμα του basketa.gr



http://basketa.gr/107451-2/

smiley.gif
akratacity
QUOTE (Gkos @ Feb 13 2018, 01:41 ) *

Για να ειμαστε δικαιοι, ας μαθουν στο basketa να κανουν απλη καταγραφη γεγονοτων πρωτα και να μην "χρωματιζονται" και επειτα να βγαζουν ειρωνικες ανακοινωσεις για οποιοδηποτε σωματειο.
Στον Κεραυνο καλως η κακως εκαναν ενσταση και ηδη εχουν κριθει απο την κοινη γνωμη (θετικα η αρνητικα) η παραγραφος, ομως, που αφιερωσε προχθες το εν λογω σαιτ για το συγκεκριμενο συμβαν ηταν λες και γραφτηκε απο τον ιδιο τον προεδρο των Μελισσιων. Φυσικα και δεν υπονοω εμπλοκη των ανθρωπων των Μελισσιων απλα θελω να καταδειξω το ποσο πολυ υποκειμενικο ηταν το σχολιο του basketa για το συμβαν με το σπασμενο ταμπλο. Χαρακτηριστικα ανεφεραν οτι η ενσταση προκαλει εντυπωση γιατι αφορουσε ενα μοναχα ραγισμα στο ταμπλο. Αφησαν να εννοηθει δηλαδη οτι ο αγωνας θα μπορουσε να γινει αλλα ο Κεραυνος ηθελε να τον παρει στα χαρτια. Γεγονος που απο την εκθεση των διαιτητων (που μιλουν για αντικανονικοτητα γηπεδου) ειναι περα για περα ψευδες. Δεν ξερω αν οντως ηθελαν να εκφραστουν με αυτο τον τροπο αλλα επειδη τα γραπτα μενουν θα ηταν καλυτερα να προσεξουν σε αναλογες περιπτωσεις στο μελλον. Τωρα η ανακοινωση γεματη ειρωνιες για τον Κεραυνο ειναι απλα αστεια και δειχνει ελλειψη επιχειρηματων κατα τη γνωμη μου.
Gkos
Ο Αkraracity και γω 😂😂😂
akratacity
QUOTE (Gkos @ Feb 13 2018, 15:27 ) *
Ο Αkraracity και γω 😂😂😂

+1 φαουλ στο χρηστη Gkos για δημοσιοποιηση προσωπικων μας συζητησεων..... icon_wave.gif
Gkos
Αχαχαχαχαχα !

Προλαβαινω να το σβησω αλλα οχι ρε δεν το σβηνω !

(Για να μην γινει καμια παρεξηγηση αναφερομαστε στο θεμα που προεκυψε με την ενσταση γιατι κατα τα αλλα αγαπαμε ολες τις ομαδες αμφοτεροι)
akratacity
QUOTE (Gkos @ Feb 13 2018, 15:34 ) *
Αχαχαχαχαχα !

Προλαβαινω να το σβησω αλλα οχι ρε δεν το σβηνω !

(Για να μην γινει καμια παρεξηγηση αναφερομαστε στο θεμα που προεκυψε με την ενσταση γιατι κατα τα αλλα αγαπαμε ολες τις ομαδες αμφοτεροι)

Ναι η αγαπη ξεχειλιζει για ολους ομαδες, παιχτες, προπονητες.................. smiley.gif

υγ να ξεκαθαρισω οτι υποστηριζω Κεραυνο οχι για την ενσταση αλλα για την ανακοινωση που εβγαλε για το basketa.......
Gkos
Οχι λογω Μπογδανου ;
Αγαπάμε όλες τις ομάδες είπαμε ,μην μου το χαλάς. Φιλαθλοι ειμαστε εμεις οχι οπαδοιwink.gif
MENEGIN11
ο αγωνας μελισια - αιγιο θα γινει, η το σαββατο η τη τεταρτη,η στη διακοπη 24/5
gspara
Ο Απολλων ελυσε την συνεργασια του με τον κοουτς Καραμπελα και συνεχιζει με τον κοουτς του εφηβικου.Δυσκολα τα πραγματα,λογικα λευκη πετσετα......
Gkos
Bλέπω Θοδωρή να γράφει σε Γ Εθνικη,οκ λέω,έφαγα φάουλ.
Άμα πετύχω πουθενά τον Akratacity χάθηκε 😂
jhantzop
QUOTE(periman @ Feb 13 2018, 18:10 ) *
ο αγωνας μελισια - αιγιο θα γινει, η το σαββατο η τη τεταρτη,η στη διακοπη 24/5

σίγουρα όχι Σάββατο, υπάρχει η εκδίκαση της ένστασης πρώτα έτσι κι αλλιώς
MENEGIN11
QUOTE(jhantzop @ Feb 14 2018, 08:38 ) *
σίγουρα όχι Σάββατο, υπάρχει η εκδίκαση της ένστασης πρώτα έτσι κι αλλιώς

Για να μη μιλήσω για πιο παλιά,δυο μονο περιπτωσεις υπηρχαν πέρσι.ενα δεν ξεκίνησε κ έγινε μετα απο μια εβδομαδα κ ενα διεκόπη κ συνεχίστηκε απο το ίδιο σημείο μετα απο 10 μέρες.google κ τα βρίσκετε.
MENEGIN11
QUOTE(Gkos @ Feb 14 2018, 13:04 ) *

το μονο που καταφερε ο κεραυνος ειναι να φαει 30.....αντι να τον λυπηθουν
jhantzop
QUOTE(jhantzop @ Feb 14 2018, 08:38 ) *
σίγουρα όχι Σάββατο, υπάρχει η εκδίκαση της ένστασης πρώτα έτσι κι αλλιώς

απορρίφθηκε
floky
QUOTE (periman @ Feb 14 2018, 13:21 ) *
το μονο που καταφερε ο κεραυνος ειναι να φαει 30.....αντι να τον λυπηθουν

φυσιολογικη καταληξη πραγματων

QUOTE (floky @ Feb 14 2018, 16:20 ) *
φυσιολογικη καταληξη πραγματων

θα το θυμουνται πολλοι αυτο....τα γραπτα μενουν...
Gkos
QUOTE (jhantzop @ Feb 14 2018, 14:40 ) *
απορρίφθηκε



http://www.melissiabc.gr/press.asp?subpage...F%2Fbasketa.jpg
fastbreak70
QUOTE(Gkos @ Feb 14 2018, 17:07 ) *

ηθικον διδαγμα
"Μια του κλέφτη, δυο του κλέφτη, τρεις και την κακή του μέρα".
akratacity
QUOTE (fastbreak70 @ Feb 15 2018, 08:05 ) *
ηθικον διδαγμα
"Μια του κλέφτη, δυο του κλέφτη, τρεις και την κακή του μέρα".

Ηθικό δίδαγμα για τη δική σου περίπτωση υπάρχει;
Όλοι θυμόμαστε θεωρώ ότι εσταζες μέλι για την υπερομάδα του Μπογδανου ειδικά μετά τη νίκη επί της Ακρατας...
fastbreak70
QUOTE(akratacity @ Feb 15 2018, 09:01 ) *
Ηθικό δίδαγμα για τη δική σου περίπτωση υπάρχει;
Όλοι θυμόμαστε θεωρώ ότι εσταζες μέλι για την υπερομάδα του Μπογδανου ειδικά μετά τη νίκη επί της Ακρατας...

QUOTE(akratacity @ Oct 22 2017, 21:07 ) *
Σημερα εφαγε δυο τεχνικες ποινες, στο Αιγιο ομως που παρολο που δεν ηταν δηλωμενος στον παγκο εκανε βολτες μεσα στο παρκε και εφτασε πολλακις στη γραμματεια, κανεις δεν ειδε τιποτα. Και εχει το θρασος να βγαινει να κραζει διαιτητες και κομισαριο που εκαναν τα στραβα ματια και προστατευσαν σε πολλες περιπτωσεις την ομαδα του. Δεν πειραζει, παρε την 20αρα τωρα στο κεφαλι προκλητικε και περιμενω να βγει και ο fastbreak να μας πει τη γνωμη του για το παιχνιδι και το αν ηταν καλος ο παιχτης που τον συνδεει με το Αιγιο αν και δεν ειναι Αιγιωτης.................
------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ Oct 23 2017
φιλε μου αν με εχεις 'διαβασει' γενικα θα σου ειναι σαφες οτι σαν fastbreak αποθεωνω το 'fast'....το αιγιο παιζει το εντελως αντιθετο (μονιμα τσουκου-τσουκου μπολ), συνεπως ειναι εξω απο τα 'γουστα' μου...δεν το ειδα και δεν θα ΤΟ ΒΛΕΠΩ (εκτος αν μετουσιωθει σε fast ομαδα) ....
ναι παντως εχω μεμονομενους παικτες που αρεσκομαι να ψαχνω να τους βλεπω....
για το χθεσινο μεγαλη μου εκπληξη οι 42ποντοι στην επιθεση μιας και 4 πενταδατοι σκοραρουν ευκολα....
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
σου παραθετω την αναφορα μου για κεραυνο που καταδεικνυει την αποψη μου και σε διαψευδει ΠΕΡΙΤΡΑΝΑ...
κοντρολαρισε τον οπαδισμο σου γιατι θα συνεχισει να σε 'εκθετει' .
«Verba volant, scripta manent» φιλε μου...

υ.γ.
τόση πικρια που σε αποστόμωσα για την ακρατα ΣΟΥ στο εντος του κεραυνου-ακρατα????????????
akratacity
QUOTE (fastbreak70 @ Feb 15 2018, 12:31 ) *
QUOTE(akratacity @ Oct 22 2017, 21:07 ) *
Σημερα εφαγε δυο τεχνικες ποινες, στο Αιγιο ομως που παρολο που δεν ηταν δηλωμενος στον παγκο εκανε βολτες μεσα στο παρκε και εφτασε πολλακις στη γραμματεια, κανεις δεν ειδε τιποτα. Και εχει το θρασος να βγαινει να κραζει διαιτητες και κομισαριο που εκαναν τα στραβα ματια και προστατευσαν σε πολλες περιπτωσεις την ομαδα του. Δεν πειραζει, παρε την 20αρα τωρα στο κεφαλι προκλητικε και περιμενω να βγει και ο fastbreak να μας πει τη γνωμη του για το παιχνιδι και το αν ηταν καλος ο παιχτης που τον συνδεει με το Αιγιο αν και δεν ειναι Αιγιωτης.................
------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ Oct 23 2017
φιλε μου αν με εχεις 'διαβασει' γενικα θα σου ειναι σαφες οτι σαν fastbreak αποθεωνω το 'fast'....το αιγιο παιζει το εντελως αντιθετο (μονιμα τσουκου-τσουκου μπολ), συνεπως ειναι εξω απο τα 'γουστα' μου...δεν το ειδα και δεν θα ΤΟ ΒΛΕΠΩ (εκτος αν μετουσιωθει σε fast ομαδα) ....
ναι παντως εχω μεμονομενους παικτες που αρεσκομαι να ψαχνω να τους βλεπω....
για το χθεσινο μεγαλη μου εκπληξη οι 42ποντοι στην επιθεση μιας και 4 πενταδατοι σκοραρουν ευκολα....
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
σου παραθετω την αναφορα μου για κεραυνο που καταδεικνυει την αποψη μου και σε διαψευδει ΠΕΡΙΤΡΑΝΑ...
κοντρολαρισε τον οπαδισμο σου γιατι θα συνεχισει να σε 'εκθετει' .
«Verba volant, scripta manent» φιλε μου...

υ.γ.
τόση πικρια που σε αποστόμωσα για την ακρατα ΣΟΥ στο εντος του κεραυνου-ακρατα????????????

Δεν θα μπω στη διαδικασία να ψάξω συγκεκριμένο ποστ σου που έγινε πριν τον αγώνα με την Ακρατα και αποθεωνες το δημιούργημα του Μπογδανου όσον αφορά την ποιότητα του. Την ώρα που εγώ από την μιλαγα για ενδεχόμενα "πιστόλια" που θα πέσουν στη μέση της χρονιάς. Ξέρουμε πολύ καλά τι άλλαξε και από την αποθέωση πέρασες στο κράξιμο και αυτό δεν είναι το στυλ του μπάσκετ. Οπότε καλό θα είναι να γράψεις ηθικό δίδαγμα για σενα: να περιμένω να δω μεγαλύτερο δείγμα αγώνων για να κρίνω μια ομάδα. Το ποιος δικαιώνεται για τη φετινή πορεία του Κεραυνού ας μην το συζητήσουμε καλύτερα...
fastbreak70
QUOTE(akratacity @ Feb 15 2018, 12:41 ) *
Δεν θα μπω στη διαδικασία να ψάξω συγκεκριμένο ποστ σου που έγινε πριν τον αγώνα με την Ακρατα και αποθεωνες το δημιούργημα του Μπογδανου όσον αφορά την ποιότητα του.

ειπες μια σαχλαμαρα-ψεμα οτι εγω 'εσταζα μελι' για κεραυνο...σε προκαλεσα να το αποδειξεις...δεν μπορεις να το αποδειξεις γιατι ειναι καταφανεστατο απο τα γραφόμενα μου οτι δεν συμπαθω τον κεραυνο καθαρα λογω μπασκετικης εικονας...

αντι να ζητησεις συγνωμη η' το λιγοτερο να κανεις 'την παπια', επανερχεσαι με ανουσιο μπλα-μπλα μηπως και πεισεις οτι το ασπρο ειναι μαυρο...

και ολο αυτο γιατι σου εχει κατσει στο λαιμο η κριτικη μου για την ομαδα σου στην 1η αγωνιστικη...

αν θες να κρατησεις μια ελαχιστη αξιοπρεπεια πρεπει η' να καταδειξεις λεγομενα μου, η' να σιωπησεις ...
akratacity
QUOTE (fastbreak70 @ Oct 13 2017, 20:14 ) *
- η Ακρατα σε καλύτερη κατάσταση
- περιρρέουσας ατμόσφαιρας
- Υπό φυσιολογικές συνθήκες
τιποτα απο τα ανωτερω.!!!!!

το αιγιο εχει δειξει προβλημα αμυντικης λειτουργιας (μεχρι τωρα)....αν παιξει αμυνα θα το παρει καθαρα το παιχνιδι....με την αμυνα (κυριως ατομικη-προσωπικη αμυνα) που παιζει εως τωρα θα χασει και με 10ποντους....

ομως αν το αιγιο παιξει σοβαρη (ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΗ) αμυνα με αμυντικες περιστροφες και κυριως αμυντικες επιστροφες τοτε θα κερδισει και με διαφορα....στην επιθεση ( κυριως μετα γκιζογιανη) ειναι σουπερ...

Ειναι ενδεικτικο αυτο το ποστ για το ποσο μελι εσταζες για την ομαδα του Αιγιου απλα και μονο επειδη πηρε 2-3 καλους παιχτες αγνοωντας οτι το υπολοιπο ροστερ ηταν επιπεδου τοπικου. Αντεδρασες στην προβλεψη μου οτι το Αιγιο μπορει να παρει το ματς λογω εδρας, περιρρεουσας ατμοσφαιρας αλλα και στο οτι προεβλεψα διπλο "υπο φυσιολογικες συνθηκες". Η ομαδαρα που ελεγες οτι ηταν σουπερ επιθετικα απο την επομενη κιολας αγωνιστικη περασε με το ζορι τους 40 ποντους. Σε αλλο ποστ αναφερεις οτι χασαμε πεντακαθαρα απο το Αιγιο (σωστη παρατηρηση), εκραζες Ζωντο που δεν επαιξε πιεση σε ολο το γηπεδο και εβγαλες το συμπερασμα οτι ειμαστε στην καλυτερη περιπτωση στο ιδιο επιπεδο με το Αιγιο εννοωντας προφανως οτι ειναι ενα επιπεδο πανω απο εμας. Η πορεια των δυο ομαδων στο πρωταθλημα σου δειχνει κατι "μπασκετικε γκουρου" που βγηκες να κραξεις το Αιγιο μετα απο τοσες αγωνιστικες; (μαλλον εφαγε σοβαρο "πιστολι" ο δικος σου). Η μια ομαδα κυνηγαει ανοδο και εχει 9 νικες στα τελευταια 10 παιχνιδια ενω το Αιγιο ηταν για κλαματα πολυ πριν την απεργια παιχτων-προπονητων και την παρολιγο διαλυση. Ποιος δικαιωνεται για τις προβλεψεις του;
Το θεμα βεβαια ειναι αλλο και για αυτο σε κρινω ως μη αντικειμενικο στις προβλεψεις σου για το Αιγιο. Ολα αυτα τα ελεγες για μια ομαδα που ειχε μαζευτει 10 μερες πριν ξεκινησει το πρωταθλημα. Υποθετω μαλιστα οτι δεν τους ειχες δει καθολου πριν και ειχες βγαλει το συμπερασμα οτι επιθετικα ηταν σουπερ. Αφου λοιπον εγω λεω σαχλαμαρες απαντησε μου σε αυτο: λες οτι σου αρεσουν οι ομαδες που παιζουν γρηγορα και μονο αυτες παρακολουθεις. Αλλα ελεγες οτι το Αιγιο με την συνθεση που ειχε ηταν μια ομαδα σουπερ επιθετικα. Με την συνθεση που ειχε πιστευες οτι μπορουσε να τρεξει? Γτ εγω προσωπικα υποθετω οτι μια αργη ομαδα δεν μπορει να ειναι σουπερ επιθετικα αφου πλεον εχει αλλαξει το μπασκετ.
Επισης θεωρεις οτι μια ομαδα χαμηλου επιπεδου μπορει να μεταμορφωθει σε ομαδα ανοδου μονο και μονο με εναν Γκοβα η εναν Γκιζογιαννη; Ηξερες κανεναν απο τους υπολοιπους παιχτες του Κεραυνου εκτος απο τα 3-4 μεγαλα ονοματα; Μερικες ερωτησεις που μπορουν να αποδειξουν τον συλλογισμο μου ειναι αυτες...
Bogrinho
Καλησπέρα και από μένα.

Μιας και έχουμε διακοπή τώρα, θελω να κανω μια τοποθέτηση για κάποια πραγματα που εχω μάθει.

Αρχικά, σχετικά με το θέμα που έχει προκύψει με τα Μελισσια και τον Κεραυνό, εχω να πω οτι οι αγώνες κερδίζονται μεσα στα γήπεδα, ορθώς απορρίφθηκε η ένσταση και ειμαι σίγουρος πως ο Κεραυνός εκανε την ένσταση έχοντας στο μυαλό τους οτι το ματς θα γινει στο τέλος της σεζόν με αδιάφορα τα μελισσια. Αν και μετα απο αυτήν την ιστορια μονο αδιάφορα δε θα ειναι. Αν και με βάση την εμπειρία μου και το ένστικτο μου, πιστευω οτι το ματς θα γινει στην πρώτη διακοπή ή κάποια Τεταρτ-Πεμπτη.

Επιπλέον, σχετικά με την απόλυση Καράμπελα, εμαθα απο παίχτη βολλευ του Απόλλωνα οτι οι παράγοντες που ασχολούνται με το μπασκετ ειναι η ντροπή του συλλόγου. Και αυτο φαίνεται απο την πορεία της ομάδας τα τελευταία 2 χρονια. Κρίμα για εναν τόσο ιστορικό σύλλογο.

Τέλος, εμαθα και εγω για την νεα Ιωνία οτι εγινε θέμα σχετικά με τη «ρουφιανιά» και οτι το κλιμα ειναι τεταμένο μετα τα τελευταία αποτελέσματα. Δεν νομίζω να εχουμε θέμα Δαμιανίδη, αλλα πρεπει να σκέφτονται το ενδεχόμενο να μην ξαναπαίξουν του χρόνου με μη Αθηναίους διαιτητες.

Καλα κούλουμα με υγεία!
Kingbasket
QUOTE(Bogrinho @ Feb 15 2018, 23:17 ) *
Καλησπέρα και από μένα.

Μιας και έχουμε διακοπή τώρα, θελω να κανω μια τοποθέτηση για κάποια πραγματα που εχω μάθει.

Αρχικά, σχετικά με το θέμα που έχει προκύψει με τα Μελισσια και τον Κεραυνό, εχω να πω οτι οι αγώνες κερδίζονται μεσα στα γήπεδα, ορθώς απορρίφθηκε η ένσταση και ειμαι σίγουρος πως ο Κεραυνός εκανε την ένσταση έχοντας στο μυαλό τους οτι το ματς θα γινει στο τέλος της σεζόν με αδιάφορα τα μελισσια. Αν και μετα απο αυτήν την ιστορια μονο αδιάφορα δε θα ειναι. Αν και με βάση την εμπειρία μου και το ένστικτο μου, πιστευω οτι το ματς θα γινει στην πρώτη διακοπή ή κάποια Τεταρτ-Πεμπτη.

Επιπλέον, σχετικά με την απόλυση Καράμπελα, εμαθα απο παίχτη βολλευ του Απόλλωνα οτι οι παράγοντες που ασχολούνται με το μπασκετ ειναι η ντροπή του συλλόγου. Και αυτο φαίνεται απο την πορεία της ομάδας τα τελευταία 2 χρονια. Κρίμα για εναν τόσο ιστορικό σύλλογο.

Τέλος, εμαθα και εγω για την νεα Ιωνία οτι εγινε θέμα σχετικά με τη «ρουφιανιά» και οτι το κλιμα ειναι τεταμένο μετα τα τελευταία αποτελέσματα. Δεν νομίζω να εχουμε θέμα Δαμιανίδη, αλλα πρεπει να σκέφτονται το ενδεχόμενο να μην ξαναπαίξουν του χρόνου με μη Αθηναίους διαιτητες.

Καλα κούλουμα με υγεία!


Για τα όσα λες για την Ιωνία ένα μόνο θα πω.... Το ψευδώνυμό σου τα λέει όλα.... Ο νοών νοείτω.....
Bogrinho
QUOTE (Kingbasket @ Feb 18 2018, 17:53 ) *
Για τα όσα λες για την Ιωνία ένα μόνο θα πω.... Το ψευδώνυμό σου τα λέει όλα.... Ο νοών νοείτω.....


Επειδή μου αρέσει να παρευρίσκομαι με γυναίκες 10 χρόνια μεγαλύτερες ή επειδή ρίχνω μπουνίδια σε δημοσιογράφους?
Μάλλον ο νοών νοείτω ότι δεν έχεις τα "αυγά"(όπως λένε και οι Ισπανοί) να παραδεχτείς πως κάποια θεματάκια έχετε στην Ιωνία. Εντύπωση μου κάνει ότι δεν έχεις αρνηθεί ακόμα τα λεγόμενα του Gkos και τα δικά μου.
Πρόσεχε μόνο μην τα λέμε σε άλλο φόρουμ του χρόνου. shot.gif

Και επειδή το ρίξαμε στο αρχαίο, Βλαξ άνθρωπος επί παντί λόγω επτοήσθαι φιλεί. 19.gif
Gkos
Ρε παίδες σας παρακαλώ πολύ να μην το συνεχίσουμε τώρα . . .
Να ηρεμήσουμε λίγο γιατι σε λίγο θα ακούσουμε ότι φταίει Gkos που η Ιωνία έναν μήνα τώρα σέρνεται(ή σφαζεται από την διαιτησία κατά τον kingbasket) .
Νομίζω μετά την διακοπή θα ειναι πολυ καλύτερη η ομάδα. . .

Υ.γ. Νομιζω το Ελλάκι σου εριχνε παραπάνω,Μπογρίνιο wink.gif
o kakos
την νεα ιωνια την ειδα σε 3 ματς φετος και πιστευω βαση ροστερ και χρηματων που εχει ξοδεψει ειναι μεσα στις 5 ευχαριστες ομαδες της κατηγοριας.....τα υπολοιπα πιο μετα............
akratacity
QUOTE (o kakos @ Feb 19 2018, 12:34 ) *
την νεα ιωνια την ειδα σε 3 ματς φετος και πιστευω βαση ροστερ και χρηματων που εχει ξοδεψει ειναι μεσα στις 5 ευχαριστες ομαδες της κατηγοριας.....τα υπολοιπα πιο μετα............

Ενδιαφέρουσα άποψη. Αλήθεια ή Ιωνια στο περίπου τι μπάτζετ μπορεί να έχει; Γιατί το ρόστερ της δεν το λες και "φτωχό" για τα επίπεδα της γ' εθνικής.
Βέβαια αυτή τη στιγμή είναι πάνω μόνο από 3 ομάδες εξαιρετικά αδύναμες (ΕΑΠ, Καλαμάτα, Λέχαιο) και δύο άλλες (Κεραυνός, Απολλωνας) που έχουν σοβαρά οικονομικα-διοικητικα θέματα. Άρα για ποια έκπληξη μιλάμε;
o kakos
QUOTE (akratacity @ Feb 19 2018, 12:20 ) *
Ενδιαφέρουσα άποψη. Αλήθεια ή Ιωνια στο περίπου τι μπάτζετ μπορεί να έχει; Γιατί το ρόστερ της δεν το λες και "φτωχό" για τα επίπεδα της γ' εθνικής.
Βέβαια αυτή τη στιγμή είναι πάνω μόνο από 3 ομάδες εξαιρετικά αδύναμες (ΕΑΠ, Καλαμάτα, Λέχαιο) και δύο άλλες (Κεραυνός, Απολλωνας) που έχουν σοβαρά οικονομικα-διοικητικα θέματα. Άρα για ποια έκπληξη μιλάμε;

Νομίζω κοντά στα 5 θα είναι μόνο σιουτης και όλοι οι άλλοι στα 3-4.....όλες οι ομάδες έχουν τα θέματα τους τα οικονομικά άλλες πολύ άλλες λίγο....... Παίζουν ωραίο μπάσκετ οπότε όλα οκ!
akratacity
QUOTE (o kakos @ Feb 19 2018, 14:23 ) *
Νομίζω κοντά στα 5 θα είναι μόνο σιουτης και όλοι οι άλλοι στα 3-4.....όλες οι ομάδες έχουν τα θέματα τους τα οικονομικά άλλες πολύ άλλες λίγο....... Παίζουν ωραίο μπάσκετ οπότε όλα οκ!

Μαλιστα εκπληξη με βαση το ωραιο μπασκετ που παιζουν. Δεκτο. Δεν τους εχω δει και δεν μπορω να κρινω.
Το μπατζετ για τα δεδομενα της κατηγοριας (και επειδη ειναι Αθηναϊκη ομαδα) ειναι αρκετα καλο. Μην νομιζεις οτι η Αχαγια και ο Γλαυκος (ομαδες που πανε για ανοδο) εχουν τεραστιο μπατζετ για παραδειγμα. Μεγαλυτερο απο της Ιωνιας σιγουρα αλλα ειναι σε λογικα επιπεδα.
o kakos
QUOTE (akratacity @ Feb 19 2018, 12:51 ) *
Μαλιστα εκπληξη με βαση το ωραιο μπασκετ που παιζουν. Δεκτο. Δεν τους εχω δει και δεν μπορω να κρινω.
Το μπατζετ για τα δεδομενα της κατηγοριας (και επειδη ειναι Αθηναϊκη ομαδα) ειναι αρκετα καλο. Μην νομιζεις οτι η Αχαγια και ο Γλαυκος (ομαδες που πανε για ανοδο) εχουν τεραστιο μπατζετ για παραδειγμα. Μεγαλυτερο απο της Ιωνιας σιγουρα αλλα ειναι σε λογικα επιπεδα.

Η συνταγή είναι γνωστή στις ομάδες της Αθήνας...... Η νέα Ιωνία δεν έχει συμβόλαια στυλ Βούλγαρη και Τζέμη για αυτό γράφω ότι έκπληξη...... Όσο κάνουν τα δύο πεντάρια της Αχαΐας δεν κάνει όλοι η νέα Ιωνία μαζί με το γήπεδο και τις μπάλες
akratacity
QUOTE (o kakos @ Feb 19 2018, 14:56 ) *
Η συνταγή είναι γνωστή στις ομάδες της Αθήνας...... Η νέα Ιωνία δεν έχει συμβόλαια στυλ Βούλγαρη και Τζέμη για αυτό γράφω ότι έκπληξη...... Όσο κάνουν τα δύο πεντάρια της Αχαΐας δεν κάνει όλοι η νέα Ιωνία μαζί με το γήπεδο και τις μπάλες

Γιατι ποσο νομιζεις οτι κανουν τα δυο πενταρια της Αχαγιας; Αφου λες γυρω στα 5 εχει μπατζετ η Ιωνια αυτοι οι δυο παιρνουν 25 χιλιαρικα ο καθενας; smiley.gif
Βουλγαρης και Τζεμης παιρνουν περισσοτερα απο Σιουτη;
o kakos
QUOTE (akratacity @ Feb 19 2018, 13:08 ) *
Γιατι ποσο νομιζεις οτι κανουν τα δυο πενταρια της Αχαγιας; Αφου λες γυρω στα 5 εχει μπατζετ η Ιωνια αυτοι οι δυο παιρνουν 25 χιλιαρικα ο καθενας; smiley.gif
Βουλγαρης και Τζεμης παιρνουν περισσοτερα απο Σιουτη;

Τα οικονομικά σε μηνύματα.....5000 εννοούσα ότι εκεί κοντά παίρνει ο Σιουτης και όλοι οι άλλοι πιο κάτω.....
akratacity
QUOTE (o kakos @ Feb 19 2018, 15:20 ) *
Τα οικονομικά σε μηνύματα.....5000 εννοούσα ότι εκεί κοντά παίρνει ο Σιουτης και όλοι οι άλλοι πιο κάτω.....

Α τοτε αλλαζει. Αλλο καταλαβα εγω...
Και παλι ομως δεν ισχυει αυτο που λες για τους ψηλους της Αχαγιας.
Kingbasket
Για να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά για μπάσκετ λοιπόν... Ο στόχος της Ιωνίας για φέτος ήταν και συνεχίζει να είναι η σωτηρία , εάν λάβουμε υπόψιν μας οτι βρίσκεται σε έναν πολύ δύσκολο με ομάδες δυνατές, έμπειρες και πολύ πιο ακριβές. Η φιλοσοφία της ομάδας είναι το οικογενειακό κλίμα και η στελέχωσή της από καλούς χαρακτήρες. Γι αυτό λοιπόν και απ όσο ξέρω δεν έγινε κανένα θέμα εντός αποδυτηρίων, όπως γράφει ο Gkos. Και για να είμαστε στο πνεύμα των ημερών να σας ενημερώσω οτι η Ιωνία δεν διοικείται μέσω forum...
Τώρα όσων αφορά το οτι η ομάδα σέρνεται επειδή έχει κάνει 4 διαδοχικές ήττες... Να ευχαριστήσω κατ αρχάς το Gkos που απ οτι φαίνεται είναι φανατικός οπαδός της Ιωνίας και την ακολουθεί και εκτός έδρας γιατί από τις 4 ήττες, οι 3 ήταν εκτός...Άρα για να έχει άποψη ήταν παρών... Πάμε λοιπόν.
1η ήττα στο Ναύπλιο, δηλαδή το σούπερ φαβορί του ομίλου. Η ομάδα έχασε 6 πόντους στο τελευταίο δίλεπτο ενώ σε όλο τον αγώνα ήταν μπροστά στο σκορ.
2η ήττα στο Γλαύκο. Έχασε σε ένα ματς ντέρμπι 6 πόντους μετά από πραγματική μάχη. Άρα ο παίκτης που είπε οτι η ομάδα ήταν τραγική ή ήταν αλλού ή δεν υπάρχει. Και αλήθεια είναι τραγικό να χάνεις στο Γλαύκο. Άλλωστε εκεί έχουν κερδίσει όλοι.
3η ήττα στην Ακράτα.Απέναντι σε μια από τις πιο ποιοτικές ομάδες της κατηγορίας η Ιωνία και πάλι πάλεψε το ματς και στο πρώτο ημίχρονο βρισκόταν και μπροστά στο σκόρ.
4η ήττα από τον ΚΑΠ. Η συγκεκριμένη ήττα πόνεσε πραγματικά. Η ομάδα δεν ήτα καλή αλλά αντιμετώπισε και μια εντελώς διαφορετική ομάδα σε σχέση με τον πρώτο γύρο.
Για να καταλήξω λοιπόν, η ομάδα είναι μέσα στους στόχους της και έχει παλέψει όλα τα παιχνίδια. Το κλίμα είναι καταπληκτικό και όλοι προσπαθούν για το καλύτερο δίνοντας το 100%.
Σε όλα αυτά, να λάβουμε υπόψιν μας οτι είναι η 2η φορά που μετέχει στην κατηγορία και οι οικονομικές δυνατότητες είναι συγκεκριμένες.
Αυτή είναι η πραγματικότητα και τα υπόλοιπα είναι φτηνό κουτσομπολιό που δεν μπορώ να καταλάβω που αποσκοπεί. Το να μη συμπαθεί κάποιος μια ομάδα είναι κατανοητό. Το να κάνει το άσπρο μαύρο και να φαντάζεται πράγματα είναι κάτι άλλο.

Υ.Γ.1. Ο προπονητής και οι παίκτες της ομάδας είναι πολύ σοβαροί και έχουν άλλα θέματα να λύσουν από τα ασχολούνται με κάτι που έγραψε κάποιος στο forum.

Υ.Γ.2. Χωρίς να είμαι σίγουρος μετά την Ακράτα είμαστε η ομάδα με τους πιο πολλούς τραυματισμούς. Γεωργίου 2 μήνες έξω, Καρτέρης 1 μήνα και τώρα Καραθανασόπουλος για πάνω από 2 μήνες.

Υ.Γ.3. Εσύ που με τόση χαιρεκακία έγραψες οτι μπορεί του χρόνου να τα λέμε σε άλλο forum να είσαι σίγουρος πως θα προσπαθήσουμε να σε διαψεύσουμε

Υ.Γ.4. Θα τελειώσω λέγοντας το εξής και εγώ... Για να έχεις άποψη πρέπει να έχεις και γνώση !

QUOTE(Bogrinho @ Feb 18 2018, 23:12 ) *
Επειδή μου αρέσει να παρευρίσκομαι με γυναίκες 10 χρόνια μεγαλύτερες ή επειδή ρίχνω μπουνίδια σε δημοσιογράφους?


Όχι για τη δήλωση που είχε κάνει όταν ερωτήθηκε στο παρελθόν για το τι ομάδα είναι. Ξέρεις τι είχε απαντήσει ?
Ολυμπιακός στο ποδόσφαιρο και Παναθηναικός στο μπάσκετ... Κατάλαβες τώρα ? Αντε καληνύχτα !
Bogrinho
QUOTE (Kingbasket @ Feb 19 2018, 16:21 ) *
Υ.Γ.3. Εσύ που με τόση χαιρεκακία έγραψες οτι μπορεί του χρόνου να τα λέμε σε άλλο forum να είσαι σίγουρος πως θα προσπαθήσουμε να σε διαψεύσουμε

Υ.Γ.4. Θα τελειώσω λέγοντας το εξής και εγώ... Για να έχεις άποψη πρέπει να έχεις και γνώση !



Όχι για τη δήλωση που είχε κάνει όταν ερωτήθηκε στο παρελθόν για το τι ομάδα είναι. Ξέρεις τι είχε απαντήσει ?
Ολυμπιακός στο ποδόσφαιρο και Παναθηναικός στο μπάσκετ... Κατάλαβες τώρα ? Αντε καληνύχτα !


Το ότι κατάφερα να κάνω την Νέα Ιωνία να προσπαθήσει για να με διαψεύσει μόνο περήφανο μπορεί να με κάνει.
Εγώ θα τελειώσω λέγοντας πως τις καλύτερες cheerleaders στην ευρωλίγκα τις έχει η εφές 19.gif
Μήπως θα έπρεπε να έχεις εσύ για ψευδώνυμο το Bogrinho αφού τον ξέρεις τόσο καλά ρε kingbasket μου;
Gkos
Ρε παιδιά 😂😂

Γιατί πρέπει να μαλώνουμε ,μια παρέα είμαστε 😎
akratacity
Για να είμαστε δίκαιοι πάντως τα οσα ανέλυσε ο Κινγκ σε μπασκετικό επίπεδο για τις συνεχόμενες ήττες της Ιωνίας είναι απολύτως λογικά...
Gkos
Ενισχυση με Δήμο Αγγελοπουλο ο Γλαυκος 😱
Ντεμπουτάρει με ΚΑΠ !
akratacity
QUOTE (Gkos @ Feb 21 2018, 18:04 ) *
Ενισχυση με Δήμο Αγγελοπουλο ο Γλαυκος 😱
Ντεμπουτάρει με ΚΑΠ !

Ενα πλεονεκτημα ειχε η ΚΑΠ, παει και αυτο...
akratacity
ΓΛΑΥΚΟΣ - ΚΑΠ 1 διαφορα δυναμικοτητας μεν, δεν θα ειναι τοσο ευκολο δε.

Ν. ΙΩΝΙΑ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 1 καιγονται για την νικη οι Ιωνες

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓ. - ΙΛΙΟΝ 2 το Αιγιο θελει πολυ τη νικη αλλα το θεμα ειναι οτι μαλλον δεν μπορει

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. - ΛΕΧΑΙΟ 1

ΕΑΠ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 2 διαφορα ποιοτητας

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΚΡΑΤΑ 2 το παιχνιδι της αγωνιστικης, 10 σερι νικες ο Οιακας, 6 σερι νικες η Ακρατα. Περιμενω ντερμπι και αν η Ακρατα καταφερει να μεινει κοντα στο σκορ μεχρι το 35' πιστευω θα εχει τυχη να παρει τη νικη. Το θεμα ειναι αν θα αντεξει απεναντι στον υπερπληρη Οιακα με το μικρο ροτεισιον που διαθετει

ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΄80 - ΑΧΑΓΙΑ ΄82 παει για αναβολη
Bogrinho

ΓΛΑΥΚΟΣ - ΚΑΠ 1 έτσι όπως έχασαν απο οιακα, δεν τους βλεπω να εχουν πολυ μελλον

Ν. ΙΩΝΙΑ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 2 οι καμικάζι του Έσπερου μπορούν την έκπληξη

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓ. - ΙΛΙΟΝ 2 διαφορα ποιότητας και έλλειψη ρυθμού

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. - ΛΕΧΑΙΟ 1 ασχολιαστο

ΕΑΠ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 2 ασχολίαστο επίσης

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΚΡΑΤΑ 1 ο τραυματισμός του Θανοπουλου + τον καυτό πελεκάνο δείχνουν ασο

ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΄80 - ΑΧΑΓΙΑ ΄82 2 λογικα
Kingbasket

ΓΛΑΥΚΟΣ - ΚΑΠ 1

Ν. ΙΩΝΙΑ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓ. - ΙΛΙΟΝ 2

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. - ΛΕΧΑΙΟ 1

ΕΑΠ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΚΡΑΤΑ 1

ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΄80 - ΑΧΑΓΙΑ ΄82 2
Gkos
Καλησπερίζω την υπέροχη παρέα.

Σε λιγο έχουμε τζάμπολ άρα τρέχω για να προλάβω.

17η Αγωνιστική - 25/2/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ:1

Φορτσάρει για Β ο Οίακας,και η ελλειπής Ακράτα θα υποταχθεί.

ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ :1

Ευνοημένη από την διακοπή η Ιωνία που βρισκόταν σε πολυ κακό φεγγάρι και αυτό ειναι must win.
Βεβαια προέκυψαν κάτι θεματάκια μικροτραυματισμών και ιώσεων αλλά θα στηριξω τους Ιωνες σε μια πολύ κομβικη αναμέτρηση γι αυτούς.

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ:2

Δεν μαγεύει ο ΚΑΟΜ(κάθε άλλο) μα βγάζει μεγάλη σοβαρότητα και τα ξερετε,θα νικήσει έστω με μισο πόντο με μπαζερ από την σέντρα .

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ:2

Αχ βαχ .
Θεωρητικά σε αυτό το ματς θα είναι πάλι έτοιμος ο Κεραυνός αφου περασε ένας μήνας και βάλε,μα εγω θα πω Ένωση.
Έτσι.

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. :1

Τελος και ο Καράμπελας λοιπόν,αλλά αυτό θα το πάρουν οι Απολλωνιστες ,και για μετά έχει ο θεός.

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82:2 (Όποτε γίνει)

Χωρις πολλα πολλά,πάμε με Δαβάνη.

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΚΑΠ:1

Βελτιωμένη και ανανεωμένη η ΚΑΠ ,αλλα στα δύσκολα με Οίακα, έχασε την μπάλα.
Με Γλαύκο θα πάω.

Υ.γ.1. Διαβασα ότι γράφατε τις δυο βδομάδες της διακοπής και θα μπορούσα να τοποθετηθώ σε πολλά μα προτίμησα την σιωπή.
Δεν υπάρχει κανένας λογος αντιδικιών αντι να διασκεδαζουμε με το μπασκετακι ρε παίδες.

Υ.γ.2.
Επειδη κατι συζητούσαμε και το αφήσαμε στην μέση,και εμένα μου φάνηκε πολύ επιθετική η απάντηση του basketa στο Αίγιο. Σε σημείο παρεξηγήσιμο κιόλας.
Και οφείλω να πω ότι όταν το ανέφερα μου μεταφέρθηκε ότι ήταν η πιο ευγενική απάντηση αυτή.
Απο κει και πέρα δεν μου πέφτει λόγος.

Υ.γ.3.
Να πω και 2 λόγια για την αναμέτρηση στο Κοντόπευκο την Κυριακή που βρήκε θριαμβευτή τον Οίακα με 78-61 που φαίνεται να βρίσκει τον δρόμο του προς την Β Εθνική.

Η Αγία Παρασκευή ξεκινησε πολυ καλά και με φόρα από τα τελευταια επιτυχημένα αποτελέσματα, έβαλε τον Οιακα στα σχοινια ,μεγάλη ευστοχία,προηγήθηκε με 10 πόντους και ήλεγχε την αναμέτρηση.
Στην επανάληψη ειδαμε αλλο ματς.
Πρώτα ο Οίακας έσφιξε την άμυνα του και ροκάνισε την διαφορά,ενώ στην τελευταία περίοδο εξαπέλυσε την αντεπίθεση του.
Βομβαρδισμός απο τα 6,75 ,ωραία pnr και σε συνδυασμό
με κάποιες άστόχες επιλογές του Κακαλιά,οι γηπεδούχοι κατέρρευσαν και έχασαν με κάτω τα χερια.
Παράσταση ανόδου ξεκάθαρα για τους Ναυπλιωτες και αλλαξε η γνώμη που είχα μετα το ματς στα Μελισσια.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.