Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 10-11
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
sacarame
Τελικά βλέποντας και την σημερινή αλλαγή στην κορυφή αλλά και γενικά όλο το σκηνικό που εκτυλίσσεται στη φετινή λίγκα,θεωρώ ότι το wind of change δεν είναι αρκετό,δεν καλύπτει την λίγκα δηλαδή στην ολότητα της...Νομίζω ότι το παρακάτω τραγούδι είναι καταλλήλότερο.. : (σταμ μη δώσεις κανα μπανtongue.gif)





smiley.gif smiley.gif
sarounas
Λόγω των ημερών (τώρα που φεύγει και ο χρόνος) θέλω να αφιερώσω ένα τραγούδι στην ομάδα μου τους Losers




προσθέτω και την αγγελία ενός από τους παίκτες της ομάδας μου

34χρονος μελαχρινός με 2.11 ύψος, πολυεκατομμυριούχος, με 4 πρωταθλήματα και 2 NBA MVP και πολύ μεγάλη όρεξη για την κατάκτηση ενός 5ου πρωταθλήματος ζητά επικοινωνία με ομάδα που να έχει στόχους.
Παρακαλώ μόνο σοβαρές προτάσεις
T.W.Is.M.
QUOTE(rchos @ Dec 31 2010, 14:44 ) *
πολυ θα ηθελα να κανω ενα ποστ με τις ατυχιες που εχουν χτυπησει την ομαδα μου ως τωρα αλλα δεν το δοκιμαζω γιατι θα υπερφορτωσει τοσο πολυ το φορουμ που μπορει και να πεσουμε.

οποτε μην γκρινιαζετε οτι και συμβαινει.να σχστε στο μυαλο σας παντα οτι καποιοι εχουν γκαντεμιαστει πολυ περισσοτερο! smiley.gif


Καλα εσυ εισαι εκτος συναγωνισμου. Εγω γκρινιαζω γιατι ημουν 2-3ος, ακολουθουσα τους πρωτους και χανω την επαφη. Αυτη τη βδομαδα υπηρχε ολη κι ολη μια ομαδα που επαιζε 5 ματς, το Νταλας. Αυτη η ομαδα εχει εναν παιχτη που δινει πανω απο 40, το Νοβιτσκι, και οποιος τον ειχε θα πρεπε να εχει ενα πλεονεκτημα απεναντι στους ανταγωνιστες του(ή εστω να καλυπτει το χαντικαπ των 3 παιχνιδιων των αλλων σταρ της ομαδας του). Μονο που ο Γερμανος βρηκε να τραυματιστει και να χασει τουλαχιστον 2 ματς αυτη τη βδομαδα!
Αυτη τη βδομαδα παντως σε τρωω κι εσενα ανετα στη γκαντεμια... smiley.gif
Ginobili
QUOTE(kostasvc15 @ Dec 31 2010, 10:57 ) *
Ελα ρε μη κανεις ετσι και εμενα τραυματιστικε ο Μαρβιν Ουιλλιαμς rolleyes.gif
Αν δε ξεχναγα να κανω αλλαγες θα εβαζα μεσα τον Ρας που ειχε 4 παιχνιδια και θα εβγαζα τον Μπλεντσο που ειχε 2 και μου εδωσε 10ρια..Μου κοστισε λιγο αυτο αλλα νομιζω ξαναπερασα πρωτος παλι σημερα..

Πλάκα πλάκα...χωρίς παρεξήγηση..εδώ και 3 χρόνια στην γκρίνια είσαι πρωταθλητής στο fantasy... rolleyes.gif

QUOTE(rchos @ Dec 31 2010, 11:44 ) *
πολυ θα ηθελα να κανω ενα ποστ με τις ατυχιες που εχουν χτυπησει την ομαδα μου ως τωρα αλλα δεν το δοκιμαζω γιατι θα υπερφορτωσει τοσο πολυ το φορουμ που μπορει και να πεσουμε.

οποτε μην γκρινιαζετε οτι και συμβαινει.να σχστε στο μυαλο σας παντα οτι καποιοι εχουν γκαντεμιαστει πολυ περισσοτερο! smiley.gif

Εσένα πιστεύω ότι το μέλλον θα σε δικαιώσει,έχεις πολύ καλύτερο ρόστερ από την θέση που βρίσκεσαι.
kostasvc15
QUOTE(Ginobili @ Dec 31 2010, 22:43 ) *
Πλάκα πλάκα...χωρίς παρεξήγηση..εδώ και 3 χρόνια στην γκρίνια είσαι πρωταθλητής στο fantasy... rolleyes.gif

Στο περσυνο δε πηρα μερος..Στα δυο πρωτα οντως ειχα τραυματισμους και οταν εισαι στους πρωτους 4 σου κακοφαινεται πολυ..Φετος μου το ειπαν και αλλοι οτι εχω απο τις καλυτερες ομαδες αλλα η χρονια ξεκινησε με ντεφορμε τελειως τους παιχτες αλλα και ψιλοτραυματισμους..Αλλα ενταξη οπως εξελιχθηκε μεχρι τωρα το παιχνιδι μετα τις ανταλλαγες δεν εχω κανενα παραπονο απο θεμα τυχης..Ισα ισα που αισθανομαι τυχερος μιας και τραυματιστικε ο KG αφου τον εδωσα..

Το παραδεχομαι παντως αυτο που λες... smile.gif
T.W.Is.M.
Αντι για ανακοινωση του νεου μου trade, που περιμενα να ειναι η κινηση που θα με εφερνε ακομα ψηλοτερα, εχω να ανακοινωσω οτι πλεον μετα απ την καταστροφικη και αθλια εβδομαδα μου περναω στη δευτερη ταχυτητα της βαθμολογιας. Η εβδομαδα που περιμενα να ειναι η ανοδος μου αποδειχτηκε η καταστροφη μου, οχι μονο με τους τραυματισμους, αλλα και με την κακη αποδοση ολων σχεδον των παιχτων μου.
Θεωρω οτι το ροστερ μου οταν γυρισουν οι τραυματιες ειναι επιπεδου κορυφης, αλλα μεχρι τοτε θα εχω μεινει τοσο πισω που δε θα προλαβαινω την κορυφη.
Για το τελος θα σας απειλησω λιγο! Υποσχομαι οτι θα ερθουν κι αλλες προτασεις για ανταλλαγη... smiley.gif
Andre_Iguodala
Το τι κανανε χθες οι δικοι μου δεν λεγεται.Τι Bargnani τι Allen τι Holiday τι Μοnta.Πρωτη φορα βγαινω τοσο ευχαριστημενος απο την ομαδα μου.


Εχω κανει και μια προταση για ανταλλγη.Κακη δεν την λες.Αλλα θα δειξει
rchos
οπως καταλαβατε χτες μου ανοιξε λιγο(λεμε τωρα) και εκανα δυνατα σκορ.

φυσικα δεν υπηρχε περιπτωση να μην γκαντεμιαστω ακομη και σε αυτη τη μερα.ο γουολ τραυματιας παλι.αρχισαμεεεε.
sacarame
Αυτή είναι ομάδα κύριοι,..... Σκορ ημέρας 348,5 με στατιστικά για φίλημα:

53/101 fg, 44/51 ft, 18 3p, 46 reb, 33 ass , 9 st, 4 block

Τι άλλο να ζητήσει ένας μάνατζερ από τους παίκτες του..

Αν αυτό δεν είναι το LAZERS PRIDE,τότε τι είναι κύριοι....?!! icon_drunk.gif smiley.gif smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Jan 13 2011, 13:58 ) *
Αυτή είναι ομάδα κύριοι,..... Σκορ ημέρας 348,5 με στατιστικά για φίλημα:

53/101 fg, 44/51 ft, 18 3p, 46 reb, 33 ass , 9 st, 4 block

Τι άλλο να ζητήσει ένας μάνατζερ από τους παίκτες του..

Αν αυτό δεν είναι το LAZERS PRIDE,τότε τι είναι κύριοι....?!! icon_drunk.gif smiley.gif smiley.gif


Εγω ειμαι στο αλλο ακρο. Οι τελευταιες 3 βδομαδες πανε απ το κακο στο χειροτερο. Εχω μεσα παιχτες που δεν παιζουν γιατι ειναι τραυματιες παρολο που ειναι πιθανο να παιξουν, αφηνω εξω παιχτες που κανουν μεγαλα σκορ κι οταν τους ειχα μεσα επαιζαν μετρια, εχω γεμισει τη βασικη μου ομαδα με παιχτες που δεν μπορουν να δωσουν μεγαλο σκορ ή που δεν παιζουν. Αν ξεκινουσε τωρα το παιχνιδι, θα ημου ν υποψηφιος για τις τελευταιες θεσεις.
Μy team has...rested in peace! tongue.gif
sacarame
Κυριοι, ένα κοσμοϊστορικό γεγονός συνέβη σήμερα στην ταπεινή λίγκα μας...Ο μεγαλύτερος και πιο ανένδοτος Σερβο-hater όλου του φόρουμ μόλις απέκτησε Σέρβο παίκτη στην ομάδα του !!!!!


Συγκεκριμένα οι Rest in Peace του κυρίου T.W.Is.M. ανακοίνωσαν την απόκτηση από τους FA του ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ ΡΑΝΤΜΑΝΟΒΙΤΣ!!!!!!

Απαιτούμε από τον ιδιοκτήτη της συγκεκριμένης ομάδας να καταθέσει την απολογία του στο παρόν τόπικ και στην συνέχεια θα συγκαλέσουμε συμβούλιο με στόχο την παραδειγματική τιμωρία του... 45.gif 45.gif

Ηδη έχουν ακουστεί κάποιες πρώτες ποινές, όπως καταναγκαστική παρακολούθηση όλων των παιχνιδιών της εθνικής Σερβίας στα τελευταια 3 μουντομπάσκετ και ευρωμπάσκετ, ή η προσχώρηση όλων των Σέρβων παικτών του ΝΒΑ στη συγκεκριμένη ομάδα..
Όλα θα κριθούν από την απολογία όμως...

icon_tomato.gif icon_tomato.gif
aegeansheed
Eγώ λέω να αποφασίσει ο Αρκάν την τιμωρία του... ohmy.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Jan 16 2011, 16:57 ) *
Κυριοι, ένα κοσμοϊστορικό γεγονός συνέβη σήμερα στην ταπεινή λίγκα μας...Ο μεγαλύτερος και πιο ανένδοτος Σερβο-hater όλου του φόρουμ μόλις απέκτησε Σέρβο παίκτη στην ομάδα του !!!!!


Συγκεκριμένα οι Rest in Peace του κυρίου T.W.Is.M. ανακοίνωσαν την απόκτηση από τους FA του ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ ΡΑΝΤΜΑΝΟΒΙΤΣ!!!!!!

Απαιτούμε από τον ιδιοκτήτη της συγκεκριμένης ομάδας να καταθέσει την απολογία του στο παρόν τόπικ και στην συνέχεια θα συγκαλέσουμε συμβούλιο με στόχο την παραδειγματική τιμωρία του... 45.gif 45.gif

Ηδη έχουν ακουστεί κάποιες πρώτες ποινές, όπως καταναγκαστική παρακολούθηση όλων των παιχνιδιών της εθνικής Σερβίας στα τελευταια 3 μουντομπάσκετ και ευρωμπάσκετ, ή η προσχώρηση όλων των Σέρβων παικτών του ΝΒΑ στη συγκεκριμένη ομάδα..
Όλα θα κριθούν από την απολογία όμως...

icon_tomato.gif icon_tomato.gif



Δεν εχω να απολογηθω για τιποτα. Το μισος μου ειναι βαθυ, αλλα οχι για τη Σερβια, παρα μονο για την εθνικη Σερβιας! Ως γνωστον ο αθλητης(ο θεος να τον κανει) Vladimir Radmanovic εχει σταματησει να ειναι μελος της εθνικης Σερβιας απο το 2005, επειδη απαιτουσε να παιζει βασικος. Τελευταια του εμφανιση ηταν στους Ολυμπιακους Αγωνες του 2004, οπου πρωταγωνιστησε στη μεγαλειωδη πορεια τους προς την 11η θεση, γεγονος που μου εδωσε μεγαλη χαρα! Δεδομενων αυτων των γεγονοτων, καθως και της θητειας του στους Λεικερς, κρινω οτι δεν υπαρχει λογος να μην παρω το συγκεκριμενο παιχτη(λεμε τωρα) στην ομαδα μου. Που ξερεις...ισως μεχρι το τελος της σεζον να αλλαξει και υπηκοοτητα... smiley.gif
aegeansheed
24.gif 24.gif 24.gif ...LMAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!
sacarame
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jan 16 2011, 23:46 ) *
Δεν εχω να απολογηθω για τιποτα. Το μισος μου ειναι βαθυ, αλλα οχι για τη Σερβια, παρα μονο για την εθνικη Σερβιας! Ως γνωστον ο αθλητης(ο θεος να τον κανει) Vladimir Radmanovic εχει σταματησει να ειναι μελος της εθνικης Σερβιας απο το 2005, επειδη απαιτουσε να παιζει βασικος. Τελευταια του εμφανιση ηταν στους Ολυμπιακους Αγωνες του 2004, οπου πρωταγωνιστησε στη μεγαλειωδη πορεια τους προς την 11η θεση, γεγονος που μου εδωσε μεγαλη χαρα! Δεδομενων αυτων των γεγονοτων, καθως και της θητειας του στους Λεικερς, κρινω οτι δεν υπαρχει λογος να μην παρω το συγκεκριμενο παιχτη(λεμε τωρα) στην ομαδα μου. Που ξερεις...ισως μεχρι το τελος της σεζον να αλλαξει και υπηκοοτητα... smiley.gif




ΑΗΔΙΕΣ ΚΥΡΙΕ ΤΟΥΙΣΜΟΥΛΑ!!!! Το δικαστήριο δεν πείθεται από την απολογία σας!!! Για αυτό το λόγο σας επιβάλλει την εξής ποινή : '' Επί μια εβδομάδα υποχρεούσθε να ετοιμάσετε και να παρουσιάτε εντός του φόρουμ αφιερώματα για τους κάτωθι Σέρβους παίκτες όπου θα υμνείτε την προσφορά τους στο ευρωπαϊκό και όχι μόνο μπάσκετ ( με την σειρά που αναφέρονται) : Nenad Krstic, Milos Teodosic , Dejan Bodiroga , Sasha Djordjevic . Στη συνέχεια θα ετοιμάσετε ΕΙΔΙΚΟ αφιέρωμα όπου θα παραδέχεστε ότι ο κόουτς Obradovic είναι ο ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ προπονητής ΠΑΝΓΑΛΑΞΙΑΚΑ και θα κάνετε ειδική μνεία στους ευρωπαϊκούς του τίτλους''!!!

Η ποινή δεν είναι εφέσιμη!!!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif


QUOTE(aegeansheed @ Jan 16 2011, 23:57 ) *
24.gif 24.gif 24.gif ...LMAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!


Σε παρακαλώ παππούλη εξήγησε μου τι σημαίνει το LMAO γιατι εμείς σαν νέα γενιά ξέρουμε μόνο το LOL και το ROFL !! smiley.gif smiley.gif 69.gif
aegeansheed
LMAO = LaMarcus Aldridge Of (course)...
duncan21
Παλι καλα που δεν εγραψες off γιατι ετοιμο ηταν το εγκεφαλικο... tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Jan 17 2011, 17:23 ) *


ΑΗΔΙΕΣ ΚΥΡΙΕ ΤΟΥΙΣΜΟΥΛΑ!!!! Το δικαστήριο δεν πείθεται από την απολογία σας!!! Για αυτό το λόγο σας επιβάλλει την εξής ποινή : '' Επί μια εβδομάδα υποχρεούσθε να ετοιμάσετε και να παρουσιάτε εντός του φόρουμ αφιερώματα για τους κάτωθι Σέρβους παίκτες όπου θα υμνείτε την προσφορά τους στο ευρωπαϊκό και όχι μόνο μπάσκετ ( με την σειρά που αναφέρονται) : Nenad Krstic, Milos Teodosic , Dejan Bodiroga , Sasha Djordjevic . Στη συνέχεια θα ετοιμάσετε ΕΙΔΙΚΟ αφιέρωμα όπου θα παραδέχεστε ότι ο κόουτς Obradovic είναι ο ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ προπονητής ΠΑΝΓΑΛΑΞΙΑΚΑ και θα κάνετε ειδική μνεία στους ευρωπαϊκούς του τίτλους''!!!

Η ποινή δεν είναι εφέσιμη!!!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif



Ειμαι ο αδερφος του T.W.Is.M. Πριν απο 2 ωρες ο αδερφος μου πηδηχτηκε απ το παραθυρο και δεν μπορουσα να καταλαβω το λογο. Επιτελους ομως καταλαβα! Η τελευταια του κουβεντα ηταν "πιτσκου ματερι". Στην αρχη δεν καταλαβα τι εννοουσε, μετα ομως σκεφτηκα οτι αφου μιλουσε Σερβικα, θα ειχε να κανει με το μπασκετ, αφου ειναι γνωστη η λατρεια του για το Σερβικο μπασκετ. Αποφασισα λοιπον να ψαξω στο φορουμ αυτο και μολις βρηκα το ποστ σου καταλαβα την αιτια. Δεν αντεξε τη σκεψη οτι πρεπει να γραψει καλη κουβεντα για τοσους Σερβους και αποφασισε να αυτοκτονησει!

Πιστος ομως στην υποχρεωση που ειχε απεναντι στο φορουμ που φιλοξενει τις αποψεις του, θα δοκιμασω εγω να γραψω μεσα σε λιγες γραμμες την ουσια οσων θα εγραφε ο T.W.Is.M.
Nenad Krstic: Ο ανθρωπος που εδωσε νεο νοημα στο τουρνουα μπασκετ των Παραολυμπιακων Αγωνων. Μετα τις μεγαλειωδεις επιδοσεις του περσι το καλοκαιρι ολοι καταλαβαμε οτι στο μπασκετ με καροτσι δε φτανει μονο να βαζεις τη μπαλα στο καλαθι καθισμενος σε καροτσι. Μπορεις να σηκωσεις το καροτσι και να το πεταξεις στον αντιπαλο! Ειναι πρωτοπορος και γι αυτο θα ειναι αρχηγος της εθνικης Σερβιας στο τουρνουα μπασκετ των Παραολυμπιακων του Λονδινου. Η συμμετοχη θα ειναι απολυτα νομιμη, καθως μπορει να μην εχει κινητικες δυσκολιες, αλλα εχει νοητικες!
Milos Teodosic: Αλλο ενα φαινομενο του παγκοσμιου μπασκετ. Η ζωντανη αποδειξη οτι οταν καποιος εχει θεληση, μπορει να ξεπερνα ολες τις δυσκολιες. Ο Μιλος μπορει να μην εχει σπιτι να μεινει, μπορει να μην εχει λεφτα να αγορασει ξυριστικη μηχανη, μπορει να μην εχει λεφτα να παει να κουρευτει, αλλα μεσα στο γηπεδο, καταφερνει να τα ξεπερνα ολα αυτα και να γινεται ηρωας. Ποτε με off-balance τριποντα, ποτε με no-look πασες, ποτε με αχρειαστους τσαμπουκαδες και προκλησεις, καταφερνει να τραβα τα βλεμματα. Τα κακεντρεχη σχολια οτι καμια φορα το παρακανει ειναι ασυστολα ψευδη. Η αληθεια ειναι οτι καμια φορα δεν το παρακανει και συγκρατειται. Τοτε ειναι που τα αποτελεσματα ειναι ευεργετικα και για την ομαδα του και οχι μονο για τον ιδιο. Ειναι ομως μοναδικος και για αλλον ενα λογο. Ακομα κι οταν δεν του παει το παιχνιδι, θα καταφερει να γινει ηρωας. Θα δωσει τη νικη στην αντιπαλη ομαδα!
Dejan Bodiroga: Τα λογια περιττευουν. Ενας εξερευνητης του παγκοσμιου μπασκετ. Ενας ανθρωπος που περπατησε τοσο οσο κανενας αλλος στην ιστορια. Εκανε τοσα βηματα στην πορεια του στο μπασκετ που αξιζει να αναφερεται στην ιδια κατηγορια με ονοματα οπως ο Βασκο ντε Γκαμα και ο Μαγγελανος. Ενω ομως οι αλλοι εγιναν γνωστοι για τα ταξιδια τους, ο Ντεγιαν παρεμεινε αθορυβος, αφου κανενας δε βρεθηκε να σφυριξει τα βηματα. Και παντα ακολουθουσε το σλογκαν των lays: Κανεις δεν μπορει να κανει μονο ενα...
Sasha Djordjevic: Αλλη μια μεγαλη μορφη του παγκοσμιου μπασκετ. Ηταν ο παιχτης που εμεινε στην ιστορια για τη μεγαλειωδη του αποδοση στο πρωτο handicap match στην ιστορια του μπασκετ. Στο πρωτο ματς 7 εναντιον 5, ο Σασα ηταν ο μονος που εδωσε χειρα βοηθειας στους συμπαιχτες του Πιτσιλκα και Τολιβερ. Eνω οι συμπαιχτες του ειχαν λυγισει απο την πιεση του αγωνα, ο Τζορτζεβιτς δε σταματουσε. Με την αποδοση του αυτη, οχι μονο χαρισε στην ομαδα του το χρυσο μεταλλιο που ειχε προαποφασιστει να παρει, αλλα κατερριψε ολους τους μυθους γυρω απο τη διαιτησια. Γιατι αποδειχτηκε περιτρανα οτι οση βοηθεια κι αν παρει απ τους διαιτητες μια ομαδα, χρειαζεται και ενα μεγαλο παιχνιδι απο εναν παιχτη της για να κερδισει εναν αντιπαλο 1 κλαση ανωτερο.

Τελος, τι να πρωτοπει κανεις για τον κοουτς Οbradovic... Φτανει να γραψει καποιος οτι κατεχει στη συλλογη του αμετρητους τιτλους. Χιλιαδες τιτλους απο τραγουδια, εκατονταδες τιτλους απο ταινιες και δεκαδες αυλους τιτλους απο μετοχες και ομολογα! Ειναι πραγματικα ο μεγαλυτερος προπονητης πανγαλαξιακα. Κι οταν λεμε πανγαλαξιακα εννοουμε σε ολοκληρη ανεξαιρετως την αλυσιδα των σουπερ μαρκετ Γαλαξιας! Απο την αρχη της καριερας του βεβαια ηταν τυχερος. Ο Ιβκοβιτς πηγαινει στα Carrefour, ο Μεσινα στο Μαρινοπουλο, ο Ντρουκερ και ο Μαρκοπουλος στο Μασουτη(καθοτι βρισκονται και στη Θεσσαλονικη), ο Γκερσον στο Βεροπουλο(γι αυτο ειναι παντα κεφατος), ο Μπλατ στην αλυσιδα Kosher του Ισραηλ και οι υπολοιποι προπονητες της Α1 στο Dia και το Lidl που ολα ειναι πιο φτηνα! Φυσικα κανενας δεν πηγαινει στο Σκλαβενιτη, γιατι τον εχει φαει ολο ο Σχορτσανιτης!
benchwarmer
24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
sacarame
1ον Είμαι στην πολύ ευχάριστη θέση να πω ότι το ποστ-απάντηση του T.W.Is.M είναι ΕΠΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!


YEAH MAN that's the spirit!!!!!!!!!

(credits to me βεβαίως που σας βγάζω τον καλύτερο-χειρότερο εαυτό σας) smiley.gif smiley.gif

2ον Κυριοι τα πρώτα ματς σήμερα αρχίζουν στις 8μμ . Πράγμα που σημαίνει ότι τα ρόστερ θα κλεδώσουν πολύ νωρίς...Πράγμα που σημαίνει ότι έχετε περίπου 15 λεπτά να κάνετε ό,τι αλλαγές θέλετε
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Jan 17 2011, 20:46 ) *
2ον Κυριοι τα πρώτα ματς σήμερα αρχίζουν στις 8μμ . Πράγμα που σημαίνει ότι τα ρόστερ θα κλεδώσουν πολύ νωρίς...Πράγμα που σημαίνει ότι έχετε περίπου 15 λεπτά να κάνετε ό,τι αλλαγές θέλετε


Αυτο σημαινει επισης οτι οσοι εχουμε league pass εχουμε την ευκαιρια να καουμε βλεποντας ατελειωτα παιχνιδια. Ακομα κι αν δουλευουμε αυριο μπορουμε να δουμε 2 ολοκληρα(ή σχεδον ολοκληρα ματς). wink.gif
aegeansheed
Ginobili σου τα χάλασε λίγο ο Reke! Τράβηξέ του λίγο το αυτάκι... tongue.gif
sacarame
QUOTE(aegeansheed @ Jan 18 2011, 01:13 ) *
Ginobili σου τα χάλασε λίγο ο Reke! Τράβηξέ του λίγο το αυτάκι... tongue.gif




Ο μόνος που έπαιξε ανθρώπινα σήμερα ήταν αυτός.....ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΣΚΟΡ ΤΟΥ ΤΖΙΝΟΜΠΙΛΙ!!!!!!!! Για 5 πόντους δεν έσπασε το φράγμα των 450!!!!!!!!
Ginobili
QUOTE(aegeansheed @ Jan 17 2011, 23:13 ) *
Ginobili σου τα χάλασε λίγο ο Reke! Τράβηξέ του λίγο το αυτάκι... tongue.gif

Γαμώτο..!!! Έπρεπε να είχα βάλει τον Γκούντεν αντί του άτριχου..να πιάσω καλύτερο σκορ σήμερα... 71.gif
Ντάξει..μωρέ..καλά τα πήγα,δεν έχω παράπονο....
aegeansheed
QUOTE(Ginobili @ Jan 18 2011, 02:11 ) *
Έπρεπε να είχα βάλει τον Γκούντεν αντί του άτριχου..


[headscratch] Χμ, ποιός είναι ο άτριχος αλήθεια? Όχι ο Λάρυ Μπέαρντ φαντάζομαι! tongue.gif
Ginobili
QUOTE(aegeansheed @ Jan 18 2011, 01:23 ) *
[headscratch] Χμ, ποιός είναι ο άτριχος αλήθεια? Όχι ο Λάρυ Μπέαρντ φαντάζομαι! tongue.gif

Ο Βιλανουέβα..έχει μια σπάνια ασθένεια,και δεν βγάζει τρίχες στο σώμα του.

Ρε συ Έβανς..έλεος...ντροπή!!! 39 σκορ???? τσ..τσ..τσ...όλοι οι άλλοι είχαν μ.ο 60-80 ο καθένας..κι εσύ 39??? Αίσχος!!!
rchos
κανε μια δεηση στο θεο για αυτο που σου συναιβει χτες.


ντοπαρισμενους τους εχεις δεν εξηγηται αλλιως!
kostasvc15
Ολη η ομαδα τραυματισμενη..θα χασω και τη 3η θεση οπως παει το πραγμα..
aegeansheed
Όπως πάει ο Love εννοείς? tongue.gif
sacarame
Ρε σεις πάνκιδες, τι θα γίνει τέλοσπαντων με τα 400αρια σας???Είχαμε τον Τζίνο , ντάξει είπαμε όλοι Ουαου!!, το θαυμάσαμε σαν φαινόμενο one of a kind ...Ζήλεψε και η άλλη η πέτσα ο Στερν και μου κανε χτες 422,5 έχοντας μόνο τον Ντέιβις να κάνει χαμηλό σκορ κι αυτό γιατί τραυματίστηκε....!!!!
Έλεος δηλαδή ....




(Καλά για το 40αρι του Γκορτατ δεν λέω κάτι γιατί κάποιος έχει γενέθλια σήμερα και θα το σεβαστώ...) smiley.gif
aegeansheed
Μετά 3 μήνες αναμονή, αναστήθηκε επιτέλους. It's the beard... smile.gif

thrylos7
sacarame
Έχει που έχει πέσει η απόδοση της ομάδας σαν σε ελεύθερη πτώση, έχουμε κι άλλον τραυματισμό που μας χτύπησε την πόρτα...Έξω και πάλι ο Ντανίλος 10 μέρες.... Ψιλοτραυματίας και ο Μπλερ..Η ομάδα κουτρουβαλάει.Έκανα κάποιες προτάσεις,καλές κατά την γνώμη μου για να αλλάξουμε λίγο παραστάσεις,έπεσαν στο κενό....Γενικώς δεν μας πήγε το φετινό φάνταζυ.


Η ξενέρα είναι τέτοια ,που κάνω σκέψεις ακόμα και να αφήσω την ομάδα στην τύχη της...
rchos
QUOTE(sacarame @ Mar 1 2011, 19:24 ) *
Έχει που έχει πέσει η απόδοση της ομάδας σαν σε ελεύθερη πτώση, έχουμε κι άλλον τραυματισμό που μας χτύπησε την πόρτα...Έξω και πάλι ο Ντανίλος 10 μέρες.... Ψιλοτραυματίας και ο Μπλερ..Η ομάδα κουτρουβαλάει.Έκανα κάποιες προτάσεις,καλές κατά την γνώμη μου για να αλλάξουμε λίγο παραστάσεις,έπεσαν στο κενό....Γενικώς δεν μας πήγε το φετινό φάνταζυ.


Η ξενέρα είναι τέτοια ,που κάνω σκέψεις ακόμα και να αφήσω την ομάδα στην τύχη της...


αν παρατησει αυτος ο κυριος την ομαδα του τοτε σταματαω και εγω παροτι η ομαδα παει πετωντας.

τελη δεκεμβρη και ενω ημουν μεταξυ 12-13 θεσης του ειχα πει οτι τελη γεναρη θα βλεπει την πλατη μου και οτι μετα θα θελει κυαλια για να με δει.
με κοροιδευε!
τον κατατροπωσα!
τωρα το βαζει στα ποδια!
απο αντιδραση θα τα παρατησω κι εγω αν αυτη η μικρη ψυχη τα παρατησει!
sacarame
QUOTE(rchos @ Mar 1 2011, 19:43 ) *
αν παρατησει αυτος ο κυριος την ομαδα του τοτε σταματαω και εγω παροτι η ομαδα παει πετωντας.

τελη δεκεμβρη και ενω ημουν μεταξυ 12-13 θεσης του ειχα πει οτι τελη γεναρη θα βλεπει την πλατη μου και οτι μετα θα θελει κυαλια για να με δει.
με κοροιδευε!
τον κατατροπωσα!
τωρα το βαζει στα ποδια!
απο αντιδραση θα τα παρατησω κι εγω αν αυτη η μικρη ψυχη τα παρατησει!



Βασικά δεν βλέπω κίνητρο αυτή την στιγμή....Ο Αρης έχει πάρει την πρώτη θέση (όχι ότι είχα βλέψεις για την πρωτιά) , τα παιδιά εκεί στις θέσεις 3-5 δίνουν τις μάχες τους και τα 6-7-8 το ίδιο .Το ρόστερ μου έχει πέσει πάρα πολύ σε απόδοση και θεωρώ ότι δεν πρόκειται να πιάσει ξανά προηγούμενα στάνταρντς.Δεν βλέπω δηλαδή να ξανανεβαίνω θέση.Φαντάσου ότι έχω την εντύπωση ότι θα με περάσουν και οι 2 κατάντιες της λίγκας , ο benchwarmer και ο duncan21 !!!! tongue.gif

Πάντως κύριε αντμιν δεν χρειάζεται να εγκαταλείψετε τη λίγκα κι εσείς...Εμείς σαν ΚΥΡΙΟΙ παραδεχόμαστε την ήττα μας !!!!Ναι είχαμε πει ότι δεν θα μας περάσετε διότι βλέπαμε το ρόστερ μας να αποδίδει....Κάναμε ΛΑΘΟΣ και το παραδεχτήκαμε... smiley.gif
rchos
οσο η υπογραφη σου παραμενει μονο εσυ με ενδιαφερεις!


αν εσυ τα παρατας τοτε χανει το παιχνιδι το ενδιαφερον του.


με παιρνεις στο λαιμο σου λοιπον!
Ginobili
QUOTE(sacarame @ Mar 1 2011, 18:24 ) *
Έχει που έχει πέσει η απόδοση της ομάδας σαν σε ελεύθερη πτώση, έχουμε κι άλλον τραυματισμό που μας χτύπησε την πόρτα...Έξω και πάλι ο Ντανίλος 10 μέρες.... Ψιλοτραυματίας και ο Μπλερ..Η ομάδα κουτρουβαλάει.Έκανα κάποιες προτάσεις,καλές κατά την γνώμη μου για να αλλάξουμε λίγο παραστάσεις,έπεσαν στο κενό....Γενικώς δεν μας πήγε το φετινό φάνταζυ.


Η ξενέρα είναι τέτοια ,που κάνω σκέψεις ακόμα και να αφήσω την ομάδα στην τύχη της...

Δε έχεις να πας πουθενά...θα μου δώσεις τον Ζακ πρώτα και μετά παράτα τα.. laugh.gif






Και τον Ντερόν θα ήθελα....βέβαια...ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΕ tongue.gif ....έλα κερνάω πίτσες μέχρι σκασμού 38.gif
T.W.Is.M.
Καλα ρε σεις, εγω τι να πω που μεχρι την Πρωτοχρονια χτυπαγα και κορυφη και απο κει και μετα αρχισαν απ τη μια οι τραυματισμοι κι απ την αλλη οι κακες ανταλλαγες και η ομαδα επεσε στη μεση με τασεις για μεγαλυτερη πτωση? Ηρθε κι η ανταλλαγη του Μελο που με αποτελειωσε(Φελτον 6ος παιχτης στο Ντενβερ, Αμαρε 2η επιλογη πλεον στη ΝΥ). Μου ηρθε κι εμενα η σκεψη να το παρατησω, αλλα δε θα το κανω. Περσι τερματισα προτελευταιος, φετος παω καλυτερα και θα προσπαθησω να παω οσο ψηλοτερα μπορω. Του χρονου θα κανω και κανονικες ανταλλαγες, σας απειλω! smiley.gif
morrison
Να πω την μαυρη μου αληθεια δεν βρισκω σωστο οποιος νοιωθει ατυχος να τα παραταει.
Συμμετεχω για πρωτη φορα και δεν ξερω τι γινοταν τα προηγουμενα χρονια αλλα ειναι ενα παιχνιδι απλα για να κανουμε την πλακα μας,να παρακολουθουμε τα ματς με ενα ιδιαιτερο ενδιαφερον επειδη παιζει ο παιχτης μας ή για να την ψαχνουμε με στατιστικα κτλ.
Ο καθενας θα μπορουσει να πει ατυχιες που του εχουν συμβει.Καταλαβαινω καποιος να ειναι ξενερωμενος,να μην την ψαχνει να προτεινει ανταλαγες αλλα να παραταει την ομαδα στο ελεος της;
Δεν ξερω,νομιζω οτι ξενερωνουν και ολοι οι υπολοιποι...
Απο την αλλη κουμαντο στο πως θα διαθεσει καποιος το χρονο του δεν μπορει να κανει κανεις.
Aλλα θα προτιμουσα να ηταν ολοι ενεργοι ωστε να υπηρχε μεγαλυτερη κινητικοτητα&ανταγωνισμος στο παιχνιδι.
spysta
εγω man παντως ΔΕΝ το εχω παρατηρησει .. ειμαι FULL ξενερωμενος απο την γκαντεμοσιζον .. αλλα την παρακολουθω την ομαδα και κανω εσωτερικες αλλαγες στο ροστερ.
Απλα δεν εχω και τοσο ορεξη για trades πλεον καθως δεν θα αλλαξουν και πολλα πραγματα .. οποτε πορευομαι ετσι οπως ειμαι.
Αν ερθει βεβαια καποια καλη προταση και μ'αρεσει .. θα το κανω το trade wink.gif
morrison
QUOTE(spysta @ Mar 2 2011, 01:47 ) *
εγω man παντως ΔΕΝ το εχω παρατηρησει .. ειμαι FULL ξενερωμενος απο την γκαντεμοσιζον .. αλλα την παρακολουθω την ομαδα και κανω εσωτερικες αλλαγες στο ροστερ.
Απλα δεν εχω και τοσο ορεξη για trades πλεον καθως δεν θα αλλαξουν και πολλα πραγματα .. οποτε πορευομαι ετσι οπως ειμαι.
Αν ερθει βεβαια καποια καλη προταση και μ'αρεσει .. θα το κανω το trade wink.gif

Εσενα θα σε ταραξω στις προτασεις! smiley.gif
spysta
QUOTE(morrison @ Mar 2 2011, 00:50 ) *
Εσενα θα σε ταραξω στις προτασεις! smiley.gif

το αξιζω ... tongue.gif
sacarame



ΟΕΕΕΕΕΕ LAZERARA, ΟΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ LAZERARA OE


Ήθελα να ξερα ποιος αλήτης έσπασε το λογαριασμό μου και μπήκε και έγραψε αυτές τις αρλούμπες περι αποχώρησής μου tongue.gif icon_drunk.gif
duncan21
ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΟΝΕΙΔΟΣ ΚΥΡΙΟΙ.ΚΛΑΙΝΕ ΟΙ ΧΗΡΕΣ ΚΛΑΙΝΕ ΚΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ... guns.gif

QUOTE(sacarame @ Mar 1 2011, 20:11 ) *
Δεν βλέπω δηλαδή να ξανανεβαίνω θέση.Φαντάσου ότι έχω την εντύπωση ότι θα με περάσουν και οι 2 κατάντιες της λίγκας , ο benchwarmer και ο duncan21 !!!! tongue.gif

Τι θες μωρη αρχι-κατινα του φορουμ??? jedi.gif
rchos
οπως ολοι ειδατε η χτεσινη αναφορα του στελιου σε αποχωρησεις επηρεασε την ομαδα μου και ειχα μετριο σκορ.

σημερα που επανηλθε δυναμικα αρχιζει η τελικη επιθεση!

σου εστειλα νεο πακετο στελιο με ειδικες διοπτρες γιατι τα απλα κυαλια δεν θα φτανουν για να με βλεπεις σε λιγες μερες!
sacarame
QUOTE(duncan21 @ Mar 2 2011, 13:19 ) *
ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΟΝΕΙΔΟΣ ΚΥΡΙΟΙ.ΚΛΑΙΝΕ ΟΙ ΧΗΡΕΣ ΚΛΑΙΝΕ ΚΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ... guns.gif


Τι θες μωρη αρχι-κατινα του φορουμ??? jedi.gif


Ισα μωρή κρυφοπληγίτσα,που μόνο πάρτυ δεν έκανες γιατί σου πιάσαν τα βουντού στον Ντανίλο και θα δώσει καλά σκορ ο J.R. 69.gif 69.gif

QUOTE(rchos @ Mar 2 2011, 13:29 ) *
οπως ολοι ειδατε η χτεσινη αναφορα του στελιου σε αποχωρησεις επηρεασε την ομαδα μου και ειχα μετριο σκορ.

σημερα που επανηλθε δυναμικα αρχιζει η τελικη επιθεση!

σου εστειλα νεο πακετο στελιο με ειδικες διοπτρες γιατι τα απλα κυαλια δεν θα φτανουν για να με βλεπεις σε λιγες μερες!


Ναι ρε σε αποπροσανατόλισα κι εσένα...Κανείς δεν κατάλαβε τα φοβερά mind games που έκανα χτες στους παίκτες μου ώστε να ανεβάσουν και πάλι την απόδοσή τους !!!!! smiley.gif

Όσο για τα σχόλια περί της πλάτης σας κύριε άντμιν και για τα κυάλια που θα χρειαστώ,ένα σου λέω: ΤΟΙΧΟ ΤΟΙΧΟ ΜΗ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ!!!!!!!! tongue.gif tongue.gif

LET'S GO LAZERS , LET'S GO!!!!!
thrylos7
Τί έγινε ρε παιδιά; Ούτε 9άδα δε συμπληρώνουμε...
duncan21
Νταρκο,Νταρκο αι γ@$#%&* Νταρκο... kill.gif
sacarame
QUOTE(duncan21 @ Mar 3 2011, 06:06 ) *
Νταρκο,Νταρκο αι γ@$#%&* Νταρκο... kill.gif



+1 φάουλ στον κύριο duncan21 παρακαλώ....
duncan21
QUOTE(sacarame @ Mar 3 2011, 12:30 ) *
+1 φάουλ στον κύριο duncan21 παρακαλώ....

Φοβασαι μωρη λερα.Βλεπεις οτι ανεβαινω με γοργο ρυθμο παρα τις κακοτοπιες και τρεμεις.Δε θα σου περασει... guns.gif

υ.γ. Φαντασου σε τι σημειο εφτασα για να μιλησω ετσι για το Νταρκο...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.