Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 10-11
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Andre_Iguodala
QUOTE(morrison @ Oct 23 2010, 01:36 ) *
Γιατι βετο το Conley/Thornton;
Αληθεια δεν καταλαβαινω ποιος ευνοειται...




Γιατι ο Conley ειναι ο βασικος pg των Grizzlies και ο Thornton εχει καταφερει να ειναι ο παγκιτης του Bellinelli στη Νεα Ορλεανη.Αν καποια στιγμη αλλαξει η ολη φαση να περασει το trade αλλα οποιος πηρε Conley ευνοειται καταφορα πιστευω


Για το αλλο trade απλα ας παρει ο ενας πισω Μiller και ο αλλος Prince να τελειωνει αυτο το θεμα να γινει trade 2-2

Edit:Spysta δες τι οργια εκανε ο Μonta....Οπως καταλαβαινεις μπορεις να τον ξεχασεις smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Andre_Iguodala @ Oct 23 2010, 14:33 ) *
Γιατι ο Conley ειναι ο βασικος pg των Grizzlies και ο Thornton εχει καταφερει να ειναι ο παγκιτης του Bellinelli στη Νεα Ορλεανη.Αν καποια στιγμη αλλαξει η ολη φαση να περασει το trade αλλα οποιος πηρε Conley ευνοειται καταφορα πιστευω


Για το αλλο trade απλα ας παρει ο ενας πισω Μiller και ο αλλος Prince να τελειωνει αυτο το θεμα να γινει trade 2-2

Edit:Spysta δες τι οργια εκανε ο Μonta....Οπως καταλαβαινεις μπορεις να τον ξεχασεις smiley.gif


Κοιτα, ο Thornton αυτη την περιοδο φαινεται οτι παιζει πολυ ασχημα. Λογικο δεν ειναι να παιζει λιγοτερο και να μην τον ξεκιναει? Πιστευεις ομως οτι μεσα στη σεζον θα παει τοσο ασχημα? Ή οτι ξαφνικα ο Bellinelli εγινε τοσο καλυτερος που να του φαει τη θεση? Μην ξεχνας ομως οτι η αποδοση του μπορει να εξαρτηθει και απ το τι θα γινει με τον Paul. Ειδικα αν φυγει ο cp3 αλλαζουν πολυ τα πραγματα.
morrison
Για μενα ο Conley συγκριτικα θα δωσει με σταθεροτητα τους ποντους του ενω ο Thornton παρ'ολο που στην pre season παιζει ασχημα μοιαζει να εχει μεγαλυτερο ταβανι αλλα να ειναι ερωτηματικο.
Δεν ηθελα να ρισκαρω στην φαση που ειμαι και κοιταγα καιρο τωρα να τον δωσω...
Ειναι και θεμα θεσεων παντως,ειχα υπεραριθμα sg και ο T.W.Is.M αντιστοιχα pg.
Δεκτα τα επιχειρηματα σου παντως Iggy.
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Oct 23 2010, 14:57 ) *
Για μενα ο Conley συγκριτικα θα δωσει με σταθεροτητα τους ποντους του ενω ο Thornton παρ'ολο που στην pre season παιζει ασχημα μοιαζει να εχει μεγαλυτερο ταβανι αλλα να ειναι ερωτηματικο.
Δεν ηθελα να ρισκαρω στην φαση που ειμαι και κοιταγα καιρο τωρα να τον δωσω...
Ειναι και θεμα θεσεων παντως,ειχα υπεραριθμα sg και ο T.W.Is.M αντιστοιχα pg.
Δεκτα τα επιχειρηματα σου παντως Iggy.


Καλα τα παμε, αν τον πεισουμε και παιξει καλα κι ο Thornton θα σου δωσω το dvd με τα καλυτερα ματς του Edge... smiley.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 23 2010, 15:03 ) *
Καλα τα παμε, αν τον πεισουμε και παιξει καλα κι ο Thornton θα σου δωσω το dvd με τα καλυτερα ματς του Edge... smiley.gif

To'χω ρε.Αν και τελευταια με τα αλλεπαληλα heel/face turns με εχει ψιλοξενερωσει. smiley.gif
aegeansheed
Conley-Thornton: To "πρόβλημα με τον Thornton" (τον οποίον είχα τσιμπήσει πέρυσι και με είχε αφήσει με αλεύρι στη μούρη) ήταν ότι στα περισσότερα Mock Drafts, μεταξύ των οποίων και του ESPN, ήταν σχετικά ψηλά, ως απόρροια της περσινής του καλής απόδοσης και από το γεγονός ότι ο Brown που έπαιζε μπροστά του έμεινε ελεύθερος. Βέβαια από τότε που φτιάχτηκε το Mock μέχρι τη μέρα που είχαμε το Live Draft, ο Belinelli ξεσκίζεται, με αποτέλεσμα ο coach του να του δώσει θέση βασικού και ο Thornton να υποβιβαστεί πάλι.

Συμπέρασμα:
* ο Conley πιθανότατα θα είναι σταθερός γύρω στο 29-30 όλη τη χρονιά, με 35 λεπτά αγώνα
* o Thornton που στα καλά του έκανε 30, φέτος θα έχει μπροστά του τον Belinelli, αλλά και τον Ariza (έπαιρνε λεπτά και στο #3).
Γενικά για παίκτες που δεν έχουν εγγυημένο χρόνο και δεδομένη (πλέον-για τον MT) fantasy προοπτική δε μπορώ να δεχθώ ότι είναι ισοδύναμης αξίας σε μία ανταλλαγή με starter μεγαλύτερης αξίας, όπως συμβαίνει σε αυτήν την περίπτωση.

3πλό Trade: Η πρόταση του Σταμ να δωθεί ένας εκ των Flynn-Brewer στην προσπάθεια να εξισορροπηθεί το Trade με βρίσκει αντίθετο και εξηγώ τους λόγους:
* ο Flynn είναι τραυματίας και όταν επιστρέψει στα μέσα Νοέμβρη θα έχει μπροστά του τον Ridnour. Πέρυσι με περισσότερο χρόνο από αυτόν που θα έχει φέτος (Ridnour-Flynn-Telfair το depth chart) έβγαλε 25+, στην καλή περίπτωση που γυρίσει θα πρέπει να παίξει πολύ καλά για να βγάλει παρόμοιο σκορ
* o δε Brewer θα έρχεται και αυτός από τον πάγκο πλέον, μετά την καθιέρωση του Bogans στο 2. Το πιθανότερο είναι να μοιράζονται στο 50:50 τον χρόνο με τον Bogans, κάτι σαν το αντίστοιχο offensive/defensive δίδυμο των Harden/Sefolosha στην Oklahoma. Δύσκολα πάνω από 20 σε μια ομάδα που θα είναι ανάμεσα στις χειρότερες επιθέσεις.

Επειδή δε βλέπω κάποιον να είναι fantasy sleeper σε σημείο που να πλησιάσει τη σταθερή αξία του Prince, θα διαφωνήσω στην πρόταση. Πιστεύω ως λύση πλέον, ότι είναι καλύτερο να εξαιρεθούν από το trade οι Prince-Miller, δηλαδή να γίνει drop ο Prince και add back στην ομάδα του Γιάννη.

Αν ο τρόπος που γράφω τις σκέψεις μου προσέβαλε κάποιον, τότε ζητάω συγγνώμη, κάνω ότι κάνω για να έχουμε πιο ανταγωνιστικό πρωτάθλημα.

p.s. Δείτε το σημερινό TOP 10 στο NBA!!!
rchos
ξαναλεω οτι το τρειντ μονο με μελο-πιρς και τζονσον-γκευ δεν το κανω γιατι θεωρω οτι δεν με συμφερει.
προτιμω σαφεστατα 2 παιχτες που ξερουμε τι θα κανουν παρα 2 που ο ενας εχει μεγαλωσει πολυ και ο αλλος δεν ξερουμε αν και εφοσον θα παρει μεταγραφη και ποτε.

υπο αυτο το πρισμα κιολας δεν βρισκω λογικο ο τριτος παιχτης να ειναι ισαξιος.

ειτε το τρειντ θα περασει ειτε δεν θα το κανω καθολου.

προφανως επειδη μιλαμε για παιχνιδι και να μην περασει προβλημα δεν υπαρχει.
benchwarmer
Εγω απλα να πω οτι δεν "ψηφιζω" ουτε θετικα ουτε αρνητικα. Επομενως αν μετρατε κατι, γιατι δεν εχω καταλαβει ακριβως τι κανετε, καντε το με συνολο 14 και οχι 15.
T.W.Is.M.
Εγω εχω να πω οτι αν μου ξαναφορτωσετε 4ο πλει μεικερ, θα εχετε ολοι απο μια προταση ανταλλαγης που να περιλαμβανει τον Κονλει! smiley.gif
duncan21
Oσοι δεν εχουν ψηφισει ακομη για το αν θα ισχυσει ή οχι το trade θα παρακαλουσα να το κανουν αμεσα γιατι τα χρονικα περιθωρια μεχρι την εναρξη της rs στενευουν.Σε 3 μερες ξεκιναμε και δεν ξερω αν θα εχω μονταρει μεχρι τοτε την ομαδα μου.
Εχω και τους τραυματισμους %$#* την τυχη.Μετα τον Μαικ Μιλερ τραυματιστηκε χθες και ο Μαιλς.Ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο.Τεσπα,ψαχνω ακομη αναπληρωματικο pg.Περιμενω προτασεις...

Υ.Γ Eκανα π@π@ρια μου φαινεται με τον Ντει.Προλαβε και τον τσιμπησε ο Sheed...
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 23 2010, 20:50 ) *
Εγω εχω να πω οτι αν μου ξαναφορτωσετε 4ο πλει μεικερ, θα εχετε ολοι απο μια προταση ανταλλαγης που να περιλαμβανει τον Κονλει! smiley.gif

Toν Marcus Thornton τον εχεις σκεφτει;;; tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Oct 23 2010, 20:51 ) *
Toν Marcus Thornton τον εχεις σκεφτει;;; tongue.gif


Οχι!!! Καλος ειναι αυτος???
duncan21
Aλλη μια εκπληκτικη προταση εφτασε στα γραφεια των Dirty 30's.Sheed αν δε θες Lopez δινω ΜcGee.Darko δε νομιζω να θες ουτως ή αλλως...
kostasvc15
QUOTE(duncan21 @ Oct 22 2010, 20:35 ) *
Ο Πιρς δεν πιστευω οτι θα κανει 30+ φετος.

Ωραιος εισαι εσυ ρε...Αλλα ελεγες πριν tongue.gif


Τεσπα..
Εγω δεν ειμαι κατα καμιας ανταλλαγης.Το να κανουμε τοσο ντορο για ενα trade με διαφορα στο avg μεχρι 2 ποντους μου φαινεται ανουσιο..Γιατι λεμε τωρα απο τη στιγμη που ειναι καποιος πιο ενημερωμενος να μην κανει ενα trade για την ομαδα του που θα τον βοηθησει παραπανω;
Ετσι οπως το παμε θα μεινουμε με τις ομαδες απο το ντραφτ..

Αργησα να απαντησω ημουν Αθηνα..
duncan21
QUOTE(kostasvc15 @ Oct 26 2010, 19:19 ) *
Ωραιος εισαι εσυ ρε...Αλλα ελεγες πριν tongue.gif

Toυ νουμερα που σου εδωσα πιο πριν περιπου 30 βγαζουν tongue.gif συν το οτι κανενας απο την τριαδα που μου προτεινες δε προκειται να ξεπερασει το 26-27...
Andre_Iguodala
Το ανακοινωνω κι εδω περα.Σας ενημερωνω οτι για την ωρα και για πολυ καιρο ακομα οτι προταση ανταλλαγης και να γινει δεν θα δεχθω.Ακομα και ανταλλαγες που θεωρω οτι με συμφερουν πολυ.Αν θελετε μπορειτε να μου κανετε προτασεις αλλα οτι και να κανετε η απαντηση μου θα ειναι αρνητικη


Σας ευχαριστω
Ginobili
QUOTE(Andre_Iguodala @ Oct 27 2010, 13:17 ) *
Το ανακοινωνω κι εδω περα.Σας ενημερωνω οτι για την ωρα και για πολυ καιρο ακομα οτι προταση ανταλλαγης και να γινει δεν θα δεχθω.Ακομα και ανταλλαγες που θεωρω οτι με συμφερουν πολυ.Αν θελετε μπορειτε να μου κανετε προτασεις αλλα οτι και να κανετε η απαντηση μου θα ειναι αρνητικη


Σας ευχαριστω

Καλά..καλά..μας τα παν κι άλλοι αυτά.Άμα δεις καμιά πρόταση Αμάρε για Μπαργκιάνι θα τα ξεχάσεις όλα...
Andre_Iguodala
Ρε καντε και Lebron για Monroe.Εγω δηλωνω οτι για 1 μηνα ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ δεν θα κανω ανταλλαγες.
kostasvc15
QUOTE(Andre_Iguodala @ Oct 27 2010, 15:08 ) *
Ρε καντε και Lebron για Monroe.Εγω δηλωνω οτι για 1 μηνα ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ δεν θα κανω ανταλλαγες.

Περιμενω απαντηση...Αρκει να την εγκρινουν και οι αλλοι...
rchos
πολυ ωραιο το χθεσινο βραδυ.
αν θελετε το ληγουμε τωρα το παιχνιδι!καλη ειναι η τριτη θεση!
γιατι με βλεπω να παιρνω τον κατηφορο σιγα σιγα! smiley.gif
sacarame
[παραλήρημα mode on]


ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ τι έγινε εδώ;;;;;;!!!!! blink.gif blink.gif blink.gif


Μια μέρα αφέθηκα κι εγώ κι έγινε της Πόπης (όχι της Μαλιωτάκη smiley.gif )

Πως βούλιαξε έτσι η ομάδα;Τι κατρακύλα είναι αυτή;;;;


Εφιστώ την προσοχή προς όλους τους παίκτες...Μην με αναγκάσετε να κατέβω σε καμιά προπόνηση γιατί θα μας ακούσουν μέχρι το Κεντάκι..
Σοβαρότης , σύνεση και προσήλωση στους στόχους

Παίξτε για την ιστορική μας φανέλα καθώς και για τον ΥΠΕΡΟΧΟ ΛΑΟ του Λος Άντζελες που σας ακολουθεί παντού.. !!!!

Μην δω ανάλογες εμφανίσεις γιατί τα πρόστιμα θα πέσουν βροχή!!


Α , και κομμένα τα ΞΕΝΥΧΤΙΑ!!!!!


[παραλήρημα mode off] icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(rchos @ Oct 30 2010, 13:32 ) *
πολυ ωραιο το χθεσινο βραδυ.
αν θελετε το ληγουμε τωρα το παιχνιδι!καλη ειναι η τριτη θεση!
γιατι με βλεπω να παιρνω τον κατηφορο σιγα σιγα! smiley.gif


Τωρα που περασες και πρωτος επιμενεις? smiley.gif

Με την ευκαιρια θα ηθελα να απευθυνω δημοσια προειδοποιηση προς τον αθλητη της ομαδας μου Chauncey Billups. Συνελθε πριν να ειναι αργα. Αν δε δω εργα και ποντους στις επομενες ημερες, θα σε φαει το μαυρο σκοταδι. Εχουμε τους 2 Ευρωπαιους να σερνονται, δε θελουμε κι εσενα να παιζεις το συστημα-φιδι! smiley.gif
morrison
Αναρωτιεμαι αν εχει κανει καποιος μεγαλυτερα γκελα απο αυτη που εκανα εγω με τον Τσαντλερ.
Ο τυπος σε τρια ματς εχει μ.ο 47 και τον εχω παγκο!

Πριν το ξεκινημα τον πασαρα δεξια και αριστερα αλλα ευτυχως δεν τον πηρε κανεις...
Τελικα τον αφησα στο παγκο για να βαλω μεσα τον Ντενγκ που και λιγα ματς εχει αυτη την εβδομαδα και σερνεται&τον Ρουντι που εχει πολλα ματς(8)αλλα τι να τα κανεις οταν κανει ολοστρογγυλο κουλουρακι οπως χτες.
rchos
QUOTE(morrison @ Oct 31 2010, 13:23 ) *
Αναρωτιεμαι αν εχει κανει καποιος μεγαλυτερα γκελα απο αυτη που εκανα εγω με τον Τσαντλερ.
Ο τυπος σε τρια ματς εχει μ.ο 47 και τον εχω παγκο!

Πριν το ξεκινημα τον πασαρα δεξια και αριστερα αλλα ευτυχως δεν τον πηρε κανεις...
Τελικα τον αφησα στο παγκο για να βαλω μεσα τον Ντενγκ που και λιγα ματς εχει αυτη την εβδομαδα και σερνεται&τον Ρουντι που εχει πολλα ματς(8)αλλα τι να τα κανεις οταν κανει ολοστρογγυλο κουλουρακι οπως χτες.



απαιτω να ληξει το παιχνιδι σημερα.
ληχτε το λεμε!
morrison
Επειδη δεχτηκα καποιες αστειες προτασεις για τον Γουιλσον τον Τσαντλερ θα ηθελα να θυμισω σε καθε ενδιαφερομενο οτι μπορει να τρωει παγκο αλα Τζακ Χαλει μα μιλαμε για τον 7ο σε μ.ο fantasy points παιχτη ολη της λιγκας αυτη τη στιγμη. smiley.gif

Μην χαιρεστε την επομενη εβδομαδα θα τον βαλω μεσα...Release The Kraken!

T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Oct 31 2010, 16:50 ) *
Επειδη δεχτηκα καποιες αστειες προτασεις για τον Γουιλσον τον Τσαντλερ θα ηθελα να θυμισω σε καθε ενδιαφερομενο οτι μπορει να τρωει παγκο αλα Τζακ Χαλει μα μιλαμε για τον 7ο σε μ.ο fantasy points παιχτη ολη της λιγκας αυτη τη στιγμη. smiley.gif

Μην χαιρεστε την επομενη εβδομαδα θα τον βαλω μεσα...Release The Kraken!


Εγω θελω τον Γουιλσον Τσαντλερ και σου δινω αυτον τον Τσαντλερ:
Andre_Iguodala
QUOTE(morrison @ Oct 31 2010, 14:50 ) *
Επειδη δεχτηκα καποιες αστειες προτασεις για τον Γουιλσον τον Τσαντλερ θα ηθελα να θυμισω σε καθε ενδιαφερομενο οτι μπορει να τρωει παγκο αλα Τζακ Χαλει μα μιλαμε για τον 7ο σε μ.ο fantasy points παιχτη ολη της λιγκας αυτη τη στιγμη. smiley.gif

Μην χαιρεστε την επομενη εβδομαδα θα τον βαλω μεσα...Release The Kraken!




Την επομενη βδομαδα θα ειναι πολυ αργα tongue.gif.Δεν μπορει ο Wilson να κρατησει αυτα τα νουμερα αιωνιως(στο yahoo ειναι ranked νουμερο 1 αυτη τη στιγμη που μιλαμε...)

Εdit:ειναι στο νουμερο 2.1 ειναι ο Westbrook
kostasvc15
Δεν υπαρχετε ρε..παιρνετε 33 απο Ντορελλ Ραιτ ο ενας, ο αλλος 65 απο Μιλσαπ δλδ ελεος..ακομα και ο Ουντριχ εδωσε 50αρι..
Pierce
O Μιλσαπ ειναι παικταρας, και παιζει (επιτελους) 35+ λεπτα. Οταν ο μπουζερ περσι ηταν τραυματιας τα ιδια σκορ εκανε. Το 18-10 θα ειναι το στανταρ του και μετα sky is the limit rolleyes.gif


btw , τον πηρα στον 4ο γυρο, αρκετα ψηλα δηλαδη, πριν τον Γκαρνετ πχ που πηρες εσυ μετα στον 5ο, ή τον Πιρς, ή ή ...
rchos
QUOTE(kostasvc15 @ Nov 1 2010, 12:58 ) *
Δεν υπαρχετε ρε..παιρνετε 33 απο Ντορελλ Ραιτ ο ενας, ο αλλος 65 απο Μιλσαπ δλδ ελεος..ακομα και ο Ουντριχ εδωσε 50αρι..


ποτε εκανε ο μπενο 50 και δεν το πηρα χαμπαρι?
Andre_Iguodala
Aμα ειχατε διαβασει τα μαθηματα σας tongue.gif θα ξερατε οτι ο Smart δηλωσε οτι ο Dorell θα ειναι το βασικο τριαρι των Warriors.Τι να το κανω που οτι παιρνω απο τον Dorell το χανω απο τον Holiday?
morrison
QUOTE(Andre_Iguodala @ Nov 1 2010, 12:30 ) *
Την επομενη βδομαδα θα ειναι πολυ αργα tongue.gif.Δεν μπορει ο Wilson να κρατησει αυτα τα νουμερα αιωνιως(στο yahoo ειναι ranked νουμερο 1 αυτη τη στιγμη που μιλαμε...)

Εdit:ειναι στο νουμερο 2.1 ειναι ο Westbrook

To φοβαμαι αυτο να πω την αληθεια.Οτι θα ερθει η επομενη εβδομαδα και θα κανει τιποτα 10αρια...
Αν κρατηθει σε εναν μ.ο γυρω στο 30 θα ειμαι ικανοποιημενος παντως...
QUOTE(pierce21 @ Nov 1 2010, 13:00 ) *
btw , τον πηρα στον 4ο γυρο, αρκετα ψηλα δηλαδη, πριν τον Γκαρνετ πχ που πηρες εσυ μετα στον 5ο, ή τον Πιρς, ή ή ...

Τι να πω και εγω που ο παιχτης που πηρα στον πρωτο γυρο εκανε χτες -4... hammer.gif
kostasvc15
QUOTE(pierce21 @ Nov 1 2010, 11:00 ) *
O Μιλσαπ ειναι παικταρας, και παιζει (επιτελους) 35+ λεπτα. Οταν ο μπουζερ περσι ηταν τραυματιας τα ιδια σκορ εκανε. Το 18-10 θα ειναι το στανταρ του και μετα sky is the limit rolleyes.gif


btw , τον πηρα στον 4ο γυρο, αρκετα ψηλα δηλαδη, πριν τον Γκαρνετ πχ που πηρες εσυ μετα στον 5ο, ή τον Πιρς, ή ή ...

Εν το μεταξυ παιζει μεγαλο ρολο το ντραφτ γιατι δε γινονται ευκολα ανταλαγες..Εξυπνη επιλογη αφου εφυγε ο Μπουζερ
Να σου πω εχεις τις βαθμολογιες απο τα προηγουμενα φαντασυ;Μηπως γινεται να τις ποσταρεις;

QUOTE(rchos @ Nov 1 2010, 11:03 ) *
ποτε εκανε ο μπενο 50 και δεν το πηρα χαμπαρι?

42 τελικα,θυμομουν οτι σου ειχε δωσει ενα μεγαλο παντως
Pierce
QUOTE (kostasvc15 @ Nov 1 2010, 13:31 ) *
Εν το μεταξυ παιζει μεγαλο ρολο το ντραφτ γιατι δε γινονται ευκολα ανταλαγες..Εξυπνη επιλογη αφου εφυγε ο Μπουζερ
Να σου πω εχεις τις βαθμολογιες απο τα προηγουμενα φαντασυ;Μηπως γινεται να τις ποσταρεις;


Ποιες βαθμολογιες ακριβως; Τις τελικες της καθε ομαδας; Του Μιλσαπ; tongue.gif . Δεν ξερω αν τις κρατανε, θα πρεπει να ψαξω
kostasvc15
QUOTE(pierce21 @ Nov 1 2010, 11:34 ) *
Ποιες βαθμολογιες ακριβως; Τις τελικες της καθε ομαδας; Του Μιλσαπ; tongue.gif . Δεν ξερω αν τις κρατανε, θα πρεπει να ψαξω

Τις τελικες καταταξεις απο τα προγουμενα φαντασυ..Να ξερουμε τι γινεται,οχι τιποτα αλλο.. tongue.gif
Andre_Iguodala
QUOTE(morrison @ Nov 1 2010, 13:28 ) *
To φοβαμαι αυτο να πω την αληθεια.Οτι θα ερθει η επομενη εβδομαδα και θα κανει τιποτα 10αρια...
Αν κρατηθει σε εναν μ.ο γυρω στο 30 θα ειμαι ικανοποιημενος παντως...



Oσο ο Gallo παιζει ετσι και οσο ο Chandler παιζει με το δευτερο unit θα βγαζει μεγαλα σκορ.Οχι 40αρια αλλα εκει στο 30 που λες σιγουρα(BTW εχει και contract season )
Pierce
2007-2008



απο του 2008-2009

QUOTE (j-kidd13 @ Apr 16 2009, 11:32 ) *
Τελoς για το fantasy ...Ο Gravedigger πρωταθλητης χωρις να απειληθει ιδιαιτερα μεσα στη χρονια...
Να μαστε καλα και παμε για τη νεα σεζον πλεον...

Οι τελικες βαθμολογιες:

1) White Niggas: 27178.50
2) Hip Hoopers : 24382.50
3) a.e.kampoxorion: 24258.25
4) San Antonio Spurs: 23346.50
5) Filothei Eagles: 22569.00
6) Paok Efkarpias: 22507.25
7) Barbie Team: 21320.00
8) Atsalakotoi B.C.: 20861.25
9) All Stars: 20560.25
10) Benchers: 20324.50
11) dirlteam: 19770.50
12) benchwarmers: 19595.25
13) Huge Fellowship: 16802.75
14) Arkoudiaraioi: 16212.50
15) Dragons: 15036.25




2009-2010 (ή αλλιως πως να χασεις με τον λεμπρον τον γουειντ και τον χαουαρντ ενα φαντασι, καταραμενοι γκριφιν μαγκρειντι)



kostasvc15
Ωραιος...Την 3η χρονια πηρα την ομαδα του Λεμπρον15 2 μηνες και πριν τελειωσει η σεζον αλλιως παντα στις πρωτες θεσεις..
Αλλαζω ονομα σε drunkers αφου το αλλο το ειχα και παλιοτερα
rchos
πως καταφερα περσι με το ροστερ που ειχα να βγω 11ος ηταν αποριας αξιο.

απο ενα σημειο και μετα ο ενας τραυματισμος ακολουθουσε τον αλλον σαν ντομινο.

επεσαν και καποιοι που αρχικα μου εδιναν καλα σκορ(ατιμε νταντονι).

φετος πηρα τραυματιες εξαρχης μπας και ξορκισω το κακο! smiley.gif
sacarame
Λοιπόν επειδή ζητήθηκε γιατι αρκετοί μπερδεύονται με τις ομάδες και το ποια μέλη τις έχουν, θα κάνω εδώ μια αντιστοιχία ονόματα ομάδων με ονόματα μελών στο φορουμ.Ελπίζω να μην έχω κάνει κάποιο λάθος αλλιώς με διορθώνετε



Pireus Igguodalas -----> Andre_Igguodala
Rcho's Monkeys------> rchos
Slam Drunkers ---------> kostasvc15
San Fransisco Spartans ---> pierce21
Smokin' Smurfs -----------> spysta
Rest In Peace -------------> twism
The Dirty Thirties ---------> aegeansheed
Bench Warmers -----------> benchwarmer
Rated-R-Superstar --------> morrison
Hall of Famers -------------> duncan21
High Voltage ------------->thrylos 7
San Antonio Spurs ---------> Ginobili
Los Angeles Lazers ---------> sacarame
Manchester United -----------> lebron 15
The losers --------------> sarounas
kostasvc15
Πωωω....δε μπορουμε να φτιαξουμε ροστερ σημερα καθως η Week 1 κραταει μεχρι 7 Νοεμβριου,γμτ και εχω τραυματια...χανω και 33αρια απο Τζεφερσον
aegeansheed
Κάνω έκκληση στον Boom Dizzle ή όπως αλλιώς Beard θέλει να λέγεται να χάσει καμιά 15αριά κιλά γιατί δεν τον βλέπω να ξαναπαίζει με τον Del Negro...
rchos
ελατε να φτυσουμε ολοι μαζι τον wall να μην τον ματιασουμε! smiley.gif

δινω μελο για οποιον ενδιαφερετε.για σεντερ κυριως ενδιαφερομαι.
duncan21
Καποιες ανακοινωσεις απο τη δοιηκηση των ΗΟF:

1)H τριαδα Johnson,Gay,Aldrige πολυ δυσκολα σπαει προς το παρον.Ισως για καποιον σουπερ σταρ κι αυτο επειτα απο πολυωρες διαπραγματευσεις. tongue.gif

2)Οι J.R.Smith,Ηarden,ΜcGee ειναι διαθεσιμοι προς ανταλλαγη.Περιμενουμε προτασεις αναλογες του ονοματος και της ιστοριας τους. icon_drunk.gif

3)Οι ΗΟF ψαχνουν ακομη εναν αξιοπιοστο σεντερ.Πασα προταση συζητησιμη(με Robin Lopez στο πακετο αν η προταση ειναι πολυ καλη). cool.gif
kostasvc15
2ος τραυματισμος, ο Κροφοντ..Day to day θα τους εχει λογικα και τον Τζειμσον αλλα οι ποντοι χανονται...Το μονο καλο ειναι οτι ξεκινησε βασικος ο Μπρουερ και τα παει καλουτσικα..
Andre_Iguodala
Μεχρι και ο παγκος μου βγαζει σκορ.Αλλα τα πραγματα που κανουνε οι Ellis και Gasol ειναι εκπληκτικα.Παρα πολυ καλοι επισης οι Wright,Hibbert,Bargnani και αρκετα καλος και ο Mayo.


Ειμαι απολυτα ευχαριστημενος απο την ομαδα μου ανεξαρτητα απο τη θεση που θα καταληξει στο τελος.
rchos
spysta
σταματα να ματιαζεις τον granger.
θα τον παρεις με τα σωστα ανταλαγματα ΜΟΝΟ!

μα ειναι δυνατον να κανει ο ουντριχ 44 και ο ντανι μονο 14,5;
για το θεο δηλαδη.
spysta
QUOTE(rchos @ Nov 4 2010, 10:14 ) *
spysta
σταματα να ματιαζεις τον granger.
θα τον παρεις με τα σωστα ανταλαγματα ΜΟΝΟ!

μα ειναι δυνατον να κανει ο ουντριχ 44 και ο ντανι μονο 14,5;
για το θεο δηλαδη.

MOYXAXAXA


YΓ.Ασε ρε .. εδω εβγαλε ο Τουρκος μου 30 χθες μετα απο κατι 5αρια .. και πατωσαν Ρεκε Κουζινς και Λου
T.W.Is.M.
QUOTE(spysta @ Nov 4 2010, 15:21 ) *
MOYXAXAXA


YΓ.Ασε ρε .. εδω εβγαλε ο Τουρκος μου 30 χθες μετα απο κατι 5αρια .. και πατωσαν Ρεκε Κουζινς και Λου


Θες να ανταλλαξουμε Τουρκους? Ο δικος μου δε βγαζει 30 ουτε σε 2 ματς μαζεμενα...
aegeansheed
Aν γίνει η "ανταλλαγή Τούρκων" κι εγώ μέσα! tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.