Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 10-11
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
sarounas
Τι θα γίνει επιτέλους? Νισάφι πια…..

Δεν φτάνει που ο άθλιος φέτος Ντουράντ έχει δώσει τα κλειδιά της ομάδας στον Ουέστμπρουκ, κατεβαίνει στο γήπεδο όποτε του κάνει γούστο, χθες για 3η φορά δεν κατέβηκε φέτος shot.gif
ο άλλος ο Ντάνκαν βάλθηκε να κάνει την πιο συντηρητική χρονιά στην καριέρα του έχοντας τα χειρότερα νούμερα από τότε που μπήκε στο ΝΒΑ, χθες έκανε άλλη μια μεγαλειώδη εμφάνιση με 8π. και 5ρ. blink.gif
στην δηλητηρίαση του Ρέντικ που δεν του επέτρεψε να κατέβει στο γήπεδο δεν αναφέρομαι καθόλου παρότι τον είχα σαν το πουλέν αυτής της εβδομάδας αφού διένυε περίοδο μεγάλης φόρμας…
μα πόσο κατσικοπόδαρος σε ΝΒΑ φάντασυ
αισθάνομαι ότι αν βγάλω το παπούτσι θα δω δύο οπλές στην πατούσα μου angry_red.gif


kostasvc15
QUOTE(sarounas @ Dec 2 2010, 15:28 ) *
Τι θα γίνει επιτέλους? Νισάφι πια…..

Δεν φτάνει που ο άθλιος φέτος Ντουράντ έχει δώσει τα κλειδιά της ομάδας στον Ουέστμπρουκ, κατεβαίνει στο γήπεδο όποτε του κάνει γούστο, χθες για 3η φορά δεν κατέβηκε φέτος shot.gif
ο άλλος ο Ντάνκαν βάλθηκε να κάνει την πιο συντηρητική χρονιά στην καριέρα του έχοντας τα χειρότερα νούμερα από τότε που μπήκε στο ΝΒΑ, χθες έκανε άλλη μια μεγαλειώδη εμφάνιση με 8π. και 5ρ. blink.gif
στην δηλητηρίαση του Ρέντικ που δεν του επέτρεψε να κατέβει στο γήπεδο δεν αναφέρομαι καθόλου παρότι τον είχα σαν το πουλέν αυτής της εβδομάδας αφού διένυε περίοδο μεγάλης φόρμας…
μα πόσο κατσικοπόδαρος σε ΝΒΑ φάντασυ
αισθάνομαι ότι αν βγάλω το παπούτσι θα δω δύο οπλές στην πατούσα μου angry_red.gif

Κατι τετοια περναω και εγω με τον KG...
Ο αλλος ο Μαγκετι καταντησε 10ος παιχτης στους Μπακς..
thrylos7
Εσύ ν' αφήσεις τον Jamison να έρθει στην ομάδα της καρδιάς του παρακαλώ!

(Αν όντως μπορεί να σ' ενδιαφέρει κάτι σχετικό, κάνε προτάσεις αβέρτα, όσο παράλογες κι αν είναι - υπέρ μου πάντα 69.gif )
kostasvc15
Παιζει για την φανελα ρε,αλλα κατι θα κανουμε...μσν μπαινεις;
thrylos7
Μόνο για τον spysta! ( blech.gif )

Μπαίνω σε λίγο.
T.W.Is.M.
Αφου ειναι η μερα της κλαψας, ας πω κι εγω τα δικα μου. Νοβιτσκι και Χαουαρντ ειναι λεει το καλυτερο διδυμο ψηλων. Γι αυτο εκαναν κι οι δυο μαζι σκορ 46 χτες! Που να ηταν και το χειροτερο διδυμο. Αρνητικο σκορ θα εκαναν. Να πω και για την καταραμενη ανταλλαγη? Το παλευαμε με το spysta να συμφωνησουμε σε ενα trade επι εβδομαδες και οταν μας βγηκε τι καναμε? Billups+Hedo για Batum+Cousins. Ο Μπιλαπς την πρωτη εβδομαδα του στα Στρουμφακια του Σπυρου ηταν τραυματιας, ο δε Μπατιιιιμ μετα απο μια βδομαδα στον παγκο μου περασε στον παγκο των Μπλειζερς και του εφαγε τη θεση ο Wesley Matthews! Τουλαχιστον μπορω να εχω δωρο ενα dvd με περιγραφες του Χατζη απο αγωνες της εθνικης Γαλλιας? smiley.gif
spysta
Φετος ΟΛΑ μου εχουν παει στραβα στο fantasy .. μα ολα ομως.Αυτο το πραγμα ειλικρινα δεν υπαρχει!!
Σχεδον ο,τι επιλογες εχω κανει ,ενω φαινομενικα ειναι σωστες ,τελικα εχουν αποδειχθει σκαρτες
(πχ ΠΟΙΟΣ δεν θα εδινε Πιρς Μελο για Ρεκε Ροι στην αρχη της σεζον??.. ΠΟΙΟΣ δεν θα εδινε Μπος για Τζοε ??Ο Μπρουκ Λοπεζ που περυσι εκανε μια σοβαρη μεστη χρονια στο 38-39 ..κ φετος οντας εμπειροτερος κ πιο ψημενος.. πιστευε κανεις οτι θα ξεκινησει τοσο μετρια ??)

εφτιαξα μια ομαδα με 4 σουπερ σταρ (που θα επρεπε να δινουν 40 μ.ο. ο καθενας) και 2 παικτες στο 30 .. κ ομως τα αξιαγαπητα στρουμφακια ειναι στα ταρταρα της βαθμολογιας.Το φετινο ροστερ ..αν το ειχα περυσι θα ημουν στην 5αδα ''ανετα''!!!!!
(Αλλα που να το φανταστω οτι θα τον παιζουν τοσο πολυ στην αρχη οι BIG4.Ματωσε παιδες .. ματωσε)

μεσα σ ολα τραυματιστηκε και ο Τζοε για 1-2 μηνες !!Ε Λ Ε Ο Σ !!ΣΚΥΥΥΛΕΣ ΤΙΣ ΛΥΣΣΣΑΑΑΑΣ ...γκκκρρρ laugh.gif

αναγκαστικα βομβαρδιζω αναξελεγκτα με προτασεις ολους σας .. ωστε να καλυψω το κενο του Τζοε .. θυσιαζοντας εναν ή και δυο απο τους σταρς μου smiley.gif
duncan21
QUOTE(spysta @ Dec 3 2010, 06:40 ) *
Φετος ΟΛΑ μου εχουν παει στραβα στο fantasy .. μα ολα ομως.Αυτο το πραγμα ειλικρινα δεν υπαρχει!!
Σχεδον ο,τι επιλογες εχω κανει ,ενω φαινομενικα ειναι σωστες ,τελικα εχουν αποδειχθει σκαρτες
(πχ ΠΟΙΟΣ δεν θα εδινε Πιρς Μελο για Ρεκε Ροι στην αρχη της σεζον??.. ΠΟΙΟΣ δεν θα εδινε Μπος για Τζοε ??)

banana.gif banana.gif banana.gif

QUOTE(spysta @ Dec 3 2010, 06:40 ) *
αναγκαστικα βομβαρδιζω αναξελεγκτα με προτασεις ολους σας .. ωστε να καλυψω το κενο του Τζοε .. θυσιαζοντας εναν ή και δυο απο τους σταρς μου smiley.gif

Ασε τους αλλους κι ελα στον ανθρωπο σου ρε man να κανουμε σοβαρο trade.Δινω Μαγκι-Ντανιλιβι(Μπατιερ-Μαιλς-Γιανγκ) για Ρεκε... tongue.gif
sacarame
Πωλείται Kiddαρος καραφλοτεραστιος , 34βαλβιδος με αντάλλαγμα ικανό F στα ανάλογα κυβικά.Δεκτές μόνο σοβαρές προτάσεις.Κάντε γρήγορα ,καίγομαι...


ΘΕΛΩ FORWARD ΛΕΜΕ!!!!!!!!
aegeansheed
Πόσο είχε κάνει ο Lowry πέρυσι Άρη είπαμε??? tongue.gif
rchos
μονο 191 με ολους μου τους παιχτες!

για το θεο ποσο ακομη θα συνεχιστει η γκινια?
sarounas
QUOTE(rchos @ Dec 4 2010, 09:29 ) *
μονο 191 με ολους μου τους παιχτες!

για το θεο ποσο ακομη θα συνεχιστει η γκινια?

Τι να πω και γω με μόλις 171 68.gif
ο απατεώνας ο Ντουράντ πάλι δεν έπαιξε ενώ ο αρρωστιάρης Ρέντικ κόλλησε την ίωση και στον Νέλσον
άντε να επισπεύσουμε την επιστροφή μας στο πάτο της βαθμολογίας sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif
Pierce
QUOTE (aegeansheed @ Dec 4 2010, 05:18 ) *
Πόσο είχε κάνει ο Lowry πέρυσι Άρη είπαμε??? tongue.gif

Mr72 cool.gif

Παλι 300 οι τυποι, ουτε συνεννοημένοι να ηταν... rolleyes.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Dec 4 2010, 03:16 ) *
Πωλείται Kiddαρος καραφλοτεραστιος , 34βαλβιδος με αντάλλαγμα ικανό F στα ανάλογα κυβικά.Δεκτές μόνο σοβαρές προτάσεις.Κάντε γρήγορα ,καίγομαι...


ΘΕΛΩ FORWARD ΛΕΜΕ!!!!!!!!


Αν σου δωσω Μπατιιιιμ και δωρο ενα dvd με αγωνα της εθνικης Γαλλιας και περιγραφη Χατζη συμβιβαζεσαι? smiley.gif
sacarame
QUOTE(T.W.Is.M. @ Dec 4 2010, 13:44 ) *
Αν σου δωσω Μπατιιιιμ και δωρο ενα dvd με αγωνα της εθνικης Γαλλιας και περιγραφη Χατζη συμβιβαζεσαι? smiley.gif



Μπαα τα έχω αυτά όλα..Καλύτερα δώσε μου κάποια από τα αμέτρητα ματς της εθνικής Σερβίας που έχεις στην συλλογή σου!!! smiley.gif smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Dec 4 2010, 16:22 ) *
Μπαα τα έχω αυτά όλα..Καλύτερα δώσε μου κάποια από τα αμέτρητα ματς της εθνικής Σερβίας που έχεις στην συλλογή σου!!! smiley.gif smiley.gif


Θες να σου δωσω ενα απ τα μεγαλυτερα handicap match της ιστοριας? Σερβια εναντιον Λιθουανιας, 7 εναντιον 5 με την εθνικη Σερβιας φυσικα να επικρατει! smiley.gif (αληθεια το εχω αυτο το ματς)
morrison
Παλι τα ιδια... ugly_tocktock.gif

Πανω που οι τραυματιες μου εδειχναν να επιστρεφουν και εμοιαζε κοντινο το ενδεχομενο να κατεβασω κατι κοντινο στην καλη μου 9αδα μετα απο καιρο,ερχονται οι Ροντο και Κειμαν και μου χαλανε ολη την ιστορια...
Παλι με αλχημειες θα την βγαλω. 45.gif
aegeansheed
sacarame
QUOTE(morrison @ Dec 6 2010, 20:31 ) *
Παλι τα ιδια... ugly_tocktock.gif

Πανω που οι τραυματιες μου εδειχναν να επιστρεφουν και εμοιαζε κοντινο το ενδεχομενο να κατεβασω κατι κοντινο στην καλη μου 9αδα μετα απο καιρο,ερχονται οι Ροντο και Κειμαν και μου χαλανε ολη την ιστορια...
Παλι με αλχημειες θα την βγαλω. 45.gif



Εμ δεν θες την έτοιμη εγγυημένη λύση που προσφέρω.... 65.gif 65.gif
sacarame
Λοιπόν νομίζω έρχεται το πιο καμμένο ποστ που έχω κάνει ποτέ...Θα δείτε λοιπόν την ΤΕΡΑΣΤΙΑ επιρροή που έχει το φάνταζυ σε ανθρώπους και πόσο παράξενος είναι ο ανθρώπινος εγκέφαλος...


Το Σάββατο λοιπόν αν δεν κανω λάθος είχα γράψει ότι δίνω τον Κιντ και ο φίλος Τουίσμ μου έκανε μια καλή πρόταση για τον Μπατίμ και κάποια σούπερ ματς της εθνικής Γαλλίας...Τέλοσπαντων είχα έτσι απαντήσει ανάλογα και η βραδυά συνεχίστηκε...

Οταν λοιπόν πήγα για ύπνο, είδα το εξής όνειρο...Οπως ολοι πιστέυω έχουμε δει κάποιες φορές,στα όνειρά μας είμαστε τα μεγαλύτερα καμάκια της υφηλίου και ότι έχουμε ρίξει τις καλύτερες γκόμενες..Τέσπα στο όνειρο που είδα πάλευα κι εγώ να ρίξω μια κοπέλα....Είχε τρελή πλοκή το έργο με εμένα να τα δίνω όλα και να την έχω φέρει σε καλό σημείο..


Πάνω λοιπόν που έχω κάνει καλό ψηστήρι και είμαι έτοιμος να δώσω χαριστική βολή και να επιτύχω το στόχο του ονείρου( που είναι βεβαίως ότι στα όνειρα τις ρίχνουμε ΟΛΕΣ) γυρνάει που λέτε η κοπελιά και τι μου λέει????

ΣΤΕΛΙΟ ΔΕΝ ΨΗΝΟΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ,ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ T.W.Is.M !!!!!!!

ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ ΝΑ ΠΟΥΜΕ!!!!ΚΑΙ ΕΦΑΓΑ ΧΥΛΟΠΙΤΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΥΙΣΜ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!


Σε αυτό το σημείο θα ήθελα:
1ον να με αποθεώσετε, γιατί και έχω φτάσει στα επίπεδα καμενιάς του Ομάρ,αλλά και γιατί έχω τα άντερα να το ποστάρω και
2ον να πω στον Τουισμ ότι τόση διαφήμιση του έκανα τζάμπα( μέχρι και σε ξένα όνειρα είναι καμάκουλας) και επίσης για ψυχική οδύνη πρέπει να μου δώσει τουλάχιστον έναν Φέλτον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. T.W.Is.M ελπίζω να μην παρεξηγηθείς.... smiley.gif smiley.gif smiley.gif
benchwarmer
QUOTE(sacarame @ Dec 6 2010, 22:25 ) *
.....


24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

Σέρβα φαντάζομαι η κοπελιά?
duncan21
@Sacarame

Epic... 77.gif 77.gif 77.gif

Kατα τ' αλλα αποφασισα να δωσω ΒΟSH για βασικο sg.Περιμενω προτασεις μεχρι το βραδυ... wink.gif
Andre_Iguodala
Ας μας εξηγησει οποιος εδωσε Westbrook στον Αρη γιατι το εκανε.


Δεν ειδε οτι ο αν8ρωπος ειναι γαματος?(Τον Russel εννοω)


Δεν ειδε οτι ο αλλος εχει τον αλλο ξεκωλιασμενο φετος τον Rose?


Οχι ας βγει να μας πει γιατι το εκανε tongue.gif .Γιατι δεν βγαινει?


Εν κατακλειδι σε 1-2 μερες περιμενω ν αλλαξει η κορυφη της βαθμολογιας.Το εκπληκτικο ντεφορμαρισμα των δικων μου συνεχιζεται και πλεον η ομαδα μου θυμιζει τους Lakers των 4 συνεχομενων ηττων που κερδιζουν τους Kings και χαιρονται
spysta
εγω εχω στεναχωρηθει με τον Στελιο ... ακου εκει να δει στον υπνο του οτι του εφαγε την γκομενα ο TWIsM .. και οχι ΕΓΩ !!! angry_red.gif

Ελεος δηλαδη .. Ε Λ Ε Ο Σ !!!αυτο ξεπλαινεται ΜΟΝΟ με 2-3 συνεχομενα μονακια ..

(φωναξε κ τον αλλον τον θεο του πολεμου .. που εχει καταβροχθισει ο,τι υπαρχει τρεχοντας απο τραπεζι σε τραπεζι Κυριακατικα.ΕΛΕΟΣ κ με δαυτον .. τρεμουν τα simply burgers!!!)

icon_headbang.gif icon_headbang.gif
morrison
Μια που ειναι ημερα αποκαλυψεων να πω οτι προσφατα ειδα σε ονειρο οτι χωριζω την κοπελα μου και παω να τα πιω σε γειτονικο σπιτι οπου και συγκατοικουν ο κολητος μου μαζι με τον aegeansheed! icon_drunk.gif
Αφου τα πινω με αυτους επιστρεφω στο διπλα διαμερισμα και τα ξαναφτιαχνω μαζι της χωρις κανενα προβλημα...
aegeansheed
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!

Σήμερα γέλασα αρκετά

- Απ' τη μία έβλεπα τη φωτογραφία που πόσταρα για τα κλάματα του Morrison
- Απ' την άλλη την ιστορία του Στέλιου, που είμαι σίγουρος ότι με αυτά που του έλεγα prive πριν λίγες μέρες, έβαλα κι εγώ το λιθαράκι μου
- ...σε αυτό: την ανάμειξη του TWism!!!
και μετά τα μελλοντικά κλαψουρίσματα του Iggy όταν σε λίγες μέρες θα μπει και ο Bynum στους Lakers!!!

* surreal σκέψη της στιγμής: Ο Άρης θα βγάλει τελικά τη χρονιά με τον Ariza!!!! smiley.gif

@ Morrison: φίλε όποτε θες τα πίνουμε, κι εγώ χωρισμένος είμαι, αλλά πες στον κολητό σου ότι τα κοινόχρηστα δεν πρόκειται να τα πληρώσω!

@ Mods: Το post του Στέλιο άνετα γίνεται triplecate και μπαίνει στο # Μπασκετικά Όνειρα και # Μεγάλες ατάκες του Forum!!!
kostasvc15
Κανεις εδω για κανενα trade;;;;;;;
duncan21
QUOTE(kostasvc15 @ Dec 7 2010, 02:00 ) *
Κανεις εδω για κανενα trade;;;;;;;

Eγω ειμαι παντα διαθεσιμος,αλλα αυτη τη στιγμη δεν εχει νοημα.Τωρα αρχιζει η εβδομαδα... smiley.gif
kostasvc15
Εδωσα Τζειμσον για Μπιμπι και ξεχασα να τον βαλω στο ροστερ..Ωραιος!..Θυμαμαι ρε..
Ευτυχως ο Bledsoe μου εδωσε μολις ενα ποντο λιγοτερο απο τον Μπιμπι (29)..
Ο Μαρβιν Ουιλλιαμς την προηγουμενη εβδομαδα εκανε οργια,τωρα που τον εβαλα βασικο μου εδωσε -1 και τραυματιστηκε κιολας
Επισης ο Αντρε Μιλλερ εφαγε τιμωρια ενος παιχνιδιου..

Μονο αυτα για σημερα...

ΥΓ:Δινω τα PF μου για αναλογα PG.. για οποιον ενδιαφερεται..
T.W.Is.M.
QUOTE(Andre_Iguodala @ Dec 7 2010, 00:51 ) *
Ας μας εξηγησει οποιος εδωσε Westbrook στον Αρη γιατι το εκανε.


Δεν ειδε οτι ο αν8ρωπος ειναι γαματος?(Τον Russel εννοω)


Δεν ειδε οτι ο αλλος εχει τον αλλο ξεκωλιασμενο φετος τον Rose?


Οχι ας βγει να μας πει γιατι το εκανε tongue.gif .Γιατι δεν βγαινει?


Εν κατακλειδι σε 1-2 μερες περιμενω ν αλλαξει η κορυφη της βαθμολογιας.Το εκπληκτικο ντεφορμαρισμα των δικων μου συνεχιζεται και πλεον η ομαδα μου θυμιζει τους Lakers των 4 συνεχομενων ηττων που κερδιζουν τους Kings και χαιρονται



Επειδη εγω τον εδωσα πρεπει να βγω να απαντησω.
Κατ αρχην να σου εξηγησω γιατι δεν εβγαινα τοσες μερες να το πω. Ημουν Αραχωβα και γυρισα πριν απο 2 ωρες. 69.gif
Η ανταλλαγη εγινε πριν ξεκινησει η σεζον και ουτε εγω ουτε ο Αρης ξεραμε πως θα παιξουν και ο Westbrook και ο Rose. Πηρα ομως Dirk και Felton και μαζι με Westbrook εδωσα Blatche-Beasley. Ενω λοιπον στην αρχη εβγαινα χαμενος, με το που γινεται η ανταλλαγη του Πετζα στο Τοροντο, ερχεται το trade στα ισα γιατι ο Calderon που ηταν ο τριτος που πηρα στην ομαδα μου ανεβηκε.Για φαντασου λοιπον να βλεπεις το Felton να κανει 40ρια και 45ρια και ξαφνικα να βλεπεις τον Calderon που ηταν του κλωτσου και του μπατσου για ολες τις ομαδες να δινει 39.4 μετα την ανταλλαγη. Τα ιδια δε θα λεγες? Πες λοιπον και κανενα ευχαριστω που σε εσωσα απο το εμφραγμα μολις εβλεπες το ξεσπασμα του Καλντερον... smiley.gif
Και οπως εγραψε καποιος παρακατω(sheed?), σε λιγες μερες επιστρεφει και ο Bynum. Φαντασου μονο να επιστρεψει στη θεση του Γκασολ που θα μεινει εκτος για να ξεκουρασει το τραυματισμενο του ποδι... smiley.gif Αν το ειπε εχοντας δει ποιος εχει τον Bynum, δεν εχω κατι αλλο να πω. Αν ομως ειχε δει οτι τον εχω εγω...?

Οσο για την ιστορια που συμμετειχα χωρις να το ξερω, φυσικα και θα ηταν Σερβα αυτη που ειδε στον υπνο του ο Στελιος. Δεν ξερω μονο αν ηταν η ξαδερφη του Κρστιτς ή του Μιλισιτς. tongue.gif Αντε επειδη με πετυχες στις καλες μου θα σου δωσω το Felton. Δε ζηταω πολλα, μονο εκεινον τον περιεργο τυπο απο τη Γιουτα με το μουσι. Δεν κανει και τιποτα σπουδαιο στην ομαδα σου αυτος. Παιζει και στην ιδια θεση με το Φελτον οποτε θα σου περισσευει μολις σου δωσω τον τιτανομεγιστοτεραστιο Ρειμοντ. tongue.gif
sacarame
Ρε καθάρματα,ρε λέρες ,ρε σιχαμένες περιπτώσεις ,μια εβδομάδα σας παρακάλαγα όλους να μου δώσετε ένα $@%$*forward για να αλλάξω τον Ταζ που με την επιστροφή Μπούζερ έχει πέσει, και ΚΑΝΕΙΣ ΜΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ δεν φιλοτιμήθηκε να με βοηθήσει ..... Θέλατε όλοι να με δείτε να κουτρουβαλάω και να με παίρνει η κάτω βόλτα..



ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΚΟΥΦΑΛΕΣ!!!!! Μολις πρόσεξα ότι το espn πρόσθεσε στον Matthews και την θέση του SF εκτός του SG !!!! Οπότε δεν έχω πλέον την ανάγκη σας!!!!!!


ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ!!!!!!!!!!!! icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Dec 10 2010, 20:55 ) *
Ρε καθάρματα,ρε λέρες ,ρε σιχαμένες περιπτώσεις ,μια εβδομάδα σας παρακάλαγα όλους να μου δώσετε ένα $@%$*forward για να αλλάξω τον Ταζ που με την επιστροφή Μπούζερ έχει πέσει, και ΚΑΝΕΙΣ ΜΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ δεν φιλοτιμήθηκε να με βοηθήσει ..... Θέλατε όλοι να με δείτε να κουτρουβαλάω και να με παίρνει η κάτω βόλτα..



ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΚΟΥΦΑΛΕΣ!!!!! Μολις πρόσεξα ότι το espn πρόσθεσε στον Matthews και την θέση του SF εκτός του SG !!!! Οπότε δεν έχω πλέον την ανάγκη σας!!!!!!


ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ!!!!!!!!!!!! icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif



Γι αυτο κι εγω θα επιστρατευσω τις σκοτεινες δυναμεις(βλεπε avatar μου) για να βγαλω τον κατα τ αλλα συμπαθη Wesley απο την πενταδα των Μπλειζερς και να επαναφερω σ αυτη τον πολυαγαπημενο μας Μπατιιιιιιμ... smiley.gif
thrylos7
1. Pireus Iguodalas 7044 +271.8
2. Rest In Peace 6786 +175.5
3. San Francisco Spartans 6778.3 +252.5
4. Slam Drunkers 6592.5 +175.5
5. High Voltage 6236.3 +275.3
6. Bench Warmers 6236 +233.8
7. Los Angeles Lazers 6115.8 +220.5
8. San Antonio Spurs 6101.8 +272.3
9. Rated-R Superstar 5921.5 +142.8
10. Hall of Famers 5857 +243
11. Love the Dirty Thirties 5822.5 +235
12. Rcho's Monkeys 5598.5 +125
13. The Losers 5561 +234
14. Smokin' Smurfs 5294.3 +191
15. Manchester United 4851.8 +157.3


blech.gif
sacarame
QUOTE(thrylos7 @ Dec 11 2010, 16:00 ) *
1. Pireus Iguodalas 7044 +271.8
2. Rest In Peace 6786 +175.5
3. San Francisco Spartans 6778.3 +252.5
4. Slam Drunkers 6592.5 +175.5
5. High Voltage 6236.3 +275.3
6. Bench Warmers 6236 +233.8
7. Los Angeles Lazers 6115.8 +220.5
8. San Antonio Spurs 6101.8 +272.3
9. Rated-R Superstar 5921.5 +142.8
10. Hall of Famers 5857 +243
11. Love the Dirty Thirties 5822.5 +235
12. Rcho's Monkeys 5598.5 +125
13. The Losers 5561 +234
14. Smokin' Smurfs 5294.3 +191
15. Manchester United 4851.8 +157.3


blech.gif



Νότη το περίμενες καιρό ε ??? smiley.gif smiley.gif

Τελικά έχει τζουρού στα τζουρά??
thrylos7
Όχι ιδιαίτερα, αλλά είναι τόσο προκλητική η διαφορά που δε μου άφησε περιθώριο... tongue.gif

Σαντρέ! biggrin.gif
T.W.Is.M.
Γιατι ρε σεις δεν τη βαζατε χτες τη βαθμολογια που ειχα 85 ποντους διαφορα απ τον Aρη και 17 απ τον Iggy? Τωρα θα πεσω ξανα στην 3η θεση και την 1η τη βλεπω με το κυαλι...
Επισης θελω να κραξω δημοσιως τους παιχτες μου για την τραγικη τους αποδοση χτες. Εξαιρειται ο Weems που εκανε μεγαλο ματς, ο Odom που ηταν αξιοπρεπης και ο μπαρμπα-Γκραντ που ηπιε αρκετη Sprite και σταθηκε καλα. Α, και ο Νοβιτσκι που δεν επαιζε. Αλλα αυτος παιζει σημερα και δε θα το γλιτωσει το κραξιμο αυριο. rolleyes.gif
Για ξυπνηστε πριν εφαρμοσω αλλες μεθοδους, οπως μαστιγωμα στα αποδυτηρια, εξαγωγη δοντιων χωρις αναισθητικο και βρισιες για να σας πεσει το ηθικο! smiley.gif Αντε μη φερω και το Διαμαντιδη να σας φτυσει! 19.gif
sacarame
Πάντως μέχρι τώρα 2 είναι τα μεγάλα ντέρμπυ στην βαθμολογία:

1ο) Η μάχη ανάμεσα σε Άρη και T.W.Is.M για την δεύτερη θέση ....Συνεχώς εναλλάσσονται σχεδόν σε καθημερινή βάση,κυνηγώντας τον πρωτοπόρο Ιγκουαντόλα..

2ον) Το μεγάλο ντέρμπυ της βαθμολογίας γίνεται στα μεσαία στρώματα κύριοι μεταξύ των θέσεων 5-8, όπου αυτή τη στιγμή και μετά τα χτεσινά σκορ, ο 5ος της βαθμολογίας (Άλεξ) απέχει από τον 8ο 68.gif (εμένα) μόλις 39,5 πόντους..Ειδικά με τον Τζινόμπιλι αυτή την εβδομάδα παίζει να αλλάζω θέσεις κάθε μέρα...Ο Νότης μετά από μια μικρή κοιλιά επανήλθε δυναμικά, και γίνεται της Πόπης μεταξύ μας...


Υπάρχει τέλος και το τοπικό ντέρμπυ της 10της θέσης αυτή τη στιγμή όπου ο Σιντ μετά από 2 βδομάδες που κάνει βουντού στον duncan21 κατάφερε σήμερα να τον προσπεράσει,μετά την νέα μαγευτική χθεσινή επίδοση του τελευταίου,που με πρωτεργάτη τον ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ D.j. Augustin (-5,5 σκορ) καθήλωσε τα πλήθη...


Περιμένω τα σχόλια των υπολοίπων πάνω στα ως τώρα δρώμενα της λίγκας..Ελάτε να το κάνουμε λίγο Fantas-τική Κυριακή.. smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Dec 12 2010, 14:14 ) *
Πάντως μέχρι τώρα 2 είναι τα μεγάλα ντέρμπυ στην βαθμολογία:

1ο) Η μάχη ανάμεσα σε Άρη και T.W.Is.M για την δεύτερη θέση ....Συνεχώς εναλλάσσονται σχεδόν σε καθημερινή βάση,κυνηγώντας τον πρωτοπόρο Ιγκουαντόλα..

2ον) Το μεγάλο ντέρμπυ της βαθμολογίας γίνεται στα μεσαία στρώματα κύριοι μεταξύ των θέσεων 5-8, όπου αυτή τη στιγμή και μετά τα χτεσινά σκορ, ο 5ος της βαθμολογίας (Άλεξ) απέχει από τον 8ο 68.gif (εμένα) μόλις 39,5 πόντους..Ειδικά με τον Τζινόμπιλι αυτή την εβδομάδα παίζει να αλλάζω θέσεις κάθε μέρα...Ο Νότης μετά από μια μικρή κοιλιά επανήλθε δυναμικά, και γίνεται της Πόπης μεταξύ μας...


Υπάρχει τέλος και το τοπικό ντέρμπυ της 10της θέσης αυτή τη στιγμή όπου ο Σιντ μετά από 2 βδομάδες που κάνει βουντού στον duncan21 κατάφερε σήμερα να τον προσπεράσει,μετά την νέα μαγευτική χθεσινή επίδοση του τελευταίου,που με πρωτεργάτη τον ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ D.j. Augustin (-5,5 σκορ) καθήλωσε τα πλήθη...


Περιμένω τα σχόλια των υπολοίπων πάνω στα ως τώρα δρώμενα της λίγκας..Ελάτε να το κάνουμε λίγο Fantas-τική Κυριακή.. smiley.gif



1)Σκεψου οτι εχω κανει 2 τελειως λαθος ανταλλαγες και καποιες λαθος επιλογες στο στησιμο της ομαδας σε καποιες εβδομαδες. Φαντασου λοιπον που θα μπορουσα να ειμαι αν ειχα παιξει πιο σωστα... Υπαρχει ομως ακομα ελπιδα. Οπου να ναι γυριζει ο Bynum.

2)Aυτο που θα εδινε μεγαλυτερο ενδιαφερον θα ηταν να αρχιζατε και τις ανταλλαγες μεταξυ σας.

3)Μεγαλειωδης Augustin! Ξεπερασε μεχρι και το δικο μου αστερι Μπατιιιιμ που απο τοτε που τον εφερα εχει κανει 2 αρνητικα σκορ...

edit για το bold: Χατζη εσυ? smiley.gif
sacarame
QUOTE(T.W.Is.M. @ Dec 12 2010, 13:27 ) *
edit για το bold: Χατζη εσυ? smiley.gif


Απλά ένας ακόμα μεγάλος θαυμαστής του...




77.gif 77.gif 77.gif

Πάντως αυτό που λες με τα μεταξύ μας τρέηντ δεν το έχουμε εφαρμόσει ακόμα..Όλοι κοιτάμε ή να πάρουμε από πιο πάνω ράφι,για να τραβήξουμε κι άλλους στην παρέα μας, ή κοιτάμε πιο χαμηλά για να δημιουργήσουμε κι εκεί ανταγωνισμό..

Να κάνω ένα σχόλιο και για τις θέσεις κάτω από την 11η...ο άρτσος δείχνει ανήμπορος να αντιδράσει , χτυπημένος από τους απανωτούς τραυματισμούς.... Ισως βέβαια να τον έχει πιάσει η βαρεμάρα του και απλά περιμένει πότε θα του την βιδώσει έτσι ώστε να ξαποστείλει ότι αξιόλογο παίκτη έχει, και να πάρει γραμμή προς τον αρχικό του στόχο όπως ο ίδιος είχε δηλώσει στην αρχή ... ( που ήταν να βγει πρώτος από το τέλος)

Ο σαρούνας κάνει μια καλή και φιλότιμη προσπάθεια και δείχνει ότι είναι ικανός με ένα καλό φορμάρισμα των παικτών του, να ανέβει ψηλότερα...

Ο σπύρος που γιορτάζει και σήμερα και του εύχομαι και από εδώ χρόνια πολλά,αφού κατέστρεψε μόνος του το ρόστερ του,έχει ήδη κλειστεί σε ένα σκοτεινό δωμάτιο όπου έχει εφεύρει έναν προσωπικό εξομοιωτή trade και ψάχνει απεγνωσμένα και ολημερίς τρόπους να ανέβει...Βέβαια μέχρι να το βρει, φυλάγεται με νύχια και με δόντια μακριά από την 13η θέση, διότι σαν γνήσια γαυράρα, δεν τον πάει τον συγκεκριμένο αριθμό..

Και τέλος μένει ο lebron15 έχει και αυτός χτυπηθεί από τραυματισμούς..Το ρόστερ του δεν είναι τόσο κακό,απλά ως τώρα δεν παίζει σύμφωνα με τις δυνατότητες του,με αποτέλεσμα να οδηγούν την Man Utd σε πτώση στην Fantasy League 2..περιμένω όμως την αντίδραση του και είμαι πρόθυμος να βοηθήσω αν θέλει... smiley.gif
thrylos7
Αγαπούλες, μη με βάζετε στις θέσεις 5-8. guns.gif

blech.gif
sacarame
QUOTE(thrylos7 @ Dec 12 2010, 13:56 ) *
Αγαπούλες, μη με βάζετε στις θέσεις 5-8. guns.gif

blech.gif



Λες να πέσεις τόσο χαμηλά κάτω από την 8η θέση?? 69.gif 69.gif
thrylos7
Όχι βρε, 1-15 εννοούσα! tongue.gif
spysta
XΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ.ΝΑ 'ΜΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΕ ΧΑΙΡΕΣΤΕ
και σε γεννικες γραμμες να θυμαστε πως.. σε μερες γιορτινες και χαρμοσυνες οπως η σημερινη της γιορτης μου και ειδικα στις 15 Δεκεμεβριου που εχω στα καπακια γενεθλια αποτελει παραδοση να ..

--> δινουμε fantasτικα ΔΩΡΑ στον συνανθρωπο φιλο ( wink.gif ) (if u know what i meeeean ..ξερω γω νταααααξει)




duncan21
Xθες λοιπον,ηταν μια υπεροχη φαντασιακη μερα για μενα... guns.gif guns.gif guns.gif

Ο φιλτατος D.J ΚΑΤΑΦΕΡΕ να κανει το εντυπωσιακο -5,5,ο καλυτερος παικτης ομαδας μου ειχε ενα αξιοπρεπες 20,ο Νταρκο(ο γνωστος του...συνθηματος laugh.gif ) ειδε τον Πεκοβιτς δινει ενα τιμιο 10 δλδ 2 ολοκληρες μοναδες πανω απο τον ιδιο.Και το καλυτερο ακομη ειναι οτι o Ντανλιβι aka ''The tough guy" εχει δωσει αυτη την εβδομαδα απο τον παγκο τα εξης σκορ:33,23,36,42.Αναρωτιεμαι αν εχει υπαρξει χειροτερη μερα για καποιον στην ιστορια των fantasy games. angry_red.gif



QUOTE(sacarame @ Dec 12 2010, 13:14 ) *
Υπάρχει τέλος και το τοπικό ντέρμπυ της 10της θέσης αυτή τη στιγμή όπου ο Σιντ μετά από 2 βδομάδες που κάνει βουντού στον duncan21 κατάφερε σήμερα να τον προσπεράσει,μετά την νέα μαγευτική χθεσινή επίδοση του τελευταίου,που με πρωτεργάτη τον ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ D.j. Augustin (-5,5 σκορ) καθήλωσε τα πλήθη...

Οτι και να κανει ο Σιντ,το βραδακι η τιμητικη 10η θεση θα ειναι ξανα δικη μου...
kostasvc15
Περιμενα τοσο καιρο τον Τζειμσον μπας και θυμηθει τον παλιο καλο του εαυτο αλλα τπτ...Με το που τον εδωσα αρχισε να ξεκιναει βασικος και εδωσε και 50αρι..Δε γινονται αυτα..

Η διαφορα μου απο τον πρωτο ειναι στο 300-..με τον Τζειμσον θα ηταν κοντα στο 200.

Δινω τα PF μου για PG..
benchwarmer
Με αγαπη, επειδη σας το χρωσταω sleep.gif sleep.gif

Click to view attachment
kostasvc15
QUOTE(benchwarmer @ Dec 13 2010, 17:20 ) *
Με αγαπη, επειδη σας το χρωσταω sleep.gif sleep.gif

Click to view attachment

Για ποιο απο τα 2;
benchwarmer
QUOTE(kostasvc15 @ Dec 13 2010, 19:22 ) *
Για ποιο απο τα 2;


Για το pierce-spysta.


Βεβαια δεν εχω σκεφτει ακομα ποιον απο τους 2 ευνοει, αλλα δεν εχει σημασια, απλα εξοφλω παλιους λογαριασμους icon_drunk.gif
spysta
QUOTE(benchwarmer @ Dec 13 2010, 18:20 ) *
Με αγαπη, επειδη σας το χρωσταω sleep.gif sleep.gif

Click to view attachment

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif --> well played
benchwarmer
Η μαλλον, για να ταιριαζει και στα μετρα του σπυρου, ας το αλλαξω λιγο:

Click to view attachment
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.