Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 10-11
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
T.W.Is.M.
QUOTE(duncan21 @ Mar 3 2011, 08:06 ) *
Νταρκο,Νταρκο αι γ@$#%&* Νταρκο... kill.gif



QUOTE(sacarame @ Mar 3 2011, 14:30 ) *
+1 φάουλ στον κύριο duncan21 παρακαλώ....



Δεν καταλαβαινω ποια ειναι η αντιρρηση σου για το εξαιρετο ποστ του φιλτατου duncan21, με το οποιο τυχαινει να ειμαι απολυτα συμφωνος... shot.gif
thrylos7
Click to view attachment

Καμάρια μου! torture.gif
rchos
QUOTE(thrylos7 @ Mar 3 2011, 23:06 ) *
Click to view attachment

Καμάρια μου! torture.gif



ωχ στην αρχη νομιζα οτι ποσταρες screenshot απο την ομαδα μου τον νοεμβρη και απορησα.
μετα διαβασα στα ονοματα! smiley.gif
sarounas
Τζάρεντ Τζακ 77.gif

ΤΙ ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ????

καλά ποιοί τον είχατε και τον αφήσατε να σαπίζει στους ελεύθερους?

τον πήρα την προηγούμενη εβδομάδα και έχει παίξει 5 παιχνίδια, μέχρι τώρα ποτέ δεν μου έχει δώσει σκορ κάτω από 30 41.gif


ανεβαίνει και ο Μο στους Κλίπερς, με συνολικό σκορ εβδομάδας πάνω από 900 την άλλη Δευτέρα θα επιτραπεί βόλτα σε όλους τους παίκτες της ομάδας Losers σε ακτίνα 1 χιλιομέτρου από το γήπεδο, πάντα με την συνοδεία τσοπανόσκυλων φυσικά...
Pierce
Εχετε φαγωθει οτι εχω κερδισει, αλλα λιγο ο μοντα με τα 90αρια του, λιγο οτι καποιοι δικοι μου (λεγε με jj) εχουν βυθιστει στην ανυπαρξια, βαλε και λιγο τα εξωαγωνιστικα , με βλεπω να ξαναζω την περσινη ιστορια οπου το πηγαινα περιπατο ολη τη χρονια και στο τελος εχασα....


Παρακληση στην ομαδα. ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΤΗΣ ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ
sacarame
QUOTE(pierce21 @ Mar 12 2011, 11:43 ) *
Εχετε φαγωθει οτι εχω κερδισει, αλλα λιγο ο μοντα με τα 90αρια του, λιγο οτι καποιοι δικοι μου (λεγε με jj) εχουν βυθιστει στην ανυπαρξια, βαλε και λιγο τα εξωαγωνιστικα , με βλεπω να ξαναζω την περσινη ιστορια οπου το πηγαινα περιπατο ολη τη χρονια και στο τελος εχασα....


Παρακληση στην ομαδα. ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΤΗΣ ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ



T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Mar 12 2011, 13:43 ) *
Εχετε φαγωθει οτι εχω κερδισει, αλλα λιγο ο μοντα με τα 90αρια του, λιγο οτι καποιοι δικοι μου (λεγε με jj) εχουν βυθιστει στην ανυπαρξια, βαλε και λιγο τα εξωαγωνιστικα , με βλεπω να ξαναζω την περσινη ιστορια οπου το πηγαινα περιπατο ολη τη χρονια και στο τελος εχασα....


Παρακληση στην ομαδα. ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΤΗΣ ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ


Θες να σου δωσω τον καλυτερο παιχτη της δεκαετιας του 2000 και να μου δωσεις αυτον τον περιεργο τον Τριανταφυλλο?
Pierce
Μιλησε κανεις; Γιατι ειμαι στα 2000+ μετρα υψος απο εκει που ακουγεται η φωνη

Ο Καλυτερος παιχτης των 00ς , πρεπει να ξεκουραστει για τα play offs, αστον εκει που ειναι smiley.gif
sacarame








T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Mar 12 2011, 14:05 ) *
Μιλησε κανεις; Γιατι ειμαι στα 2000+ μετρα υψος απο εκει που ακουγεται η φωνη

Ο Καλυτερος παιχτης των 00ς , πρεπει να ξεκουραστει για τα play offs, αστον εκει που ειναι smiley.gif


Οχι δε χρειαζεται να ξεκουραστει, παρτον εσυ να παρεις το πρωταθλημα. Τωρα που το ξανασκεφτομαι, χρειαζομαι ενισχυση και στην ομαδα fantasy tennis. Γι αυτο μαζι με τον Τριανταφυλλο θελω να μου δωσεις και κανενα τενιστα ή εστω το γιο κανενος. Πιστευω οτι θα βοηθησει πολυ την προσπαθεια της ομαδας μου, ειδικα στα tie break! smiley.gif
rchos
τι εκανε ρε ο thornton!
Pierce
Νταξ , γνωστα κορακια του φαντασι που μιλατε για κλαψες(2 κυριως tongue.gif) , ευχαριστηθηκατε που η διαφορα ειναι στους 200, και εχουν τραυματιστει τα 3/4 της ομαδας μεσα σε 10 μερες; Επειδη το εχω δει το εργο τοσα χρονια που παιζω αυτο το γαμωπαιχνιδο με τους τραυματισμους, οταν λεω κατι μπορειτε να μην αρχιζετε τις γραφικοτητες λοιπον;


ΥΓ: Παικτης JJ σταματησε να υπαρχει μετα το All Star, για αυτο η Ατλαντα θα ειναι μια ομαδιτσα που θα παλευει για τον δευτερο γυρο στα play off. Γιατι απο αντερα 0
sacarame
QUOTE(pierce21 @ Mar 19 2011, 12:15 ) *
Νταξ , γνωστα κορακια του φαντασι που μιλατε για κλαψες(2 κυριως tongue.gif) , ευχαριστηθηκατε που η διαφορα ειναι στους 200, και εχουν τραυματιστει τα 3/4 της ομαδας μεσα σε 10 μερες; Επειδη το εχω δει το εργο τοσα χρονια που παιζω αυτο το γαμωπαιχνιδο με τους τραυματισμους, οταν λεω κατι μπορειτε να μην αρχιζετε τις γραφικοτητες λοιπον;


ΥΓ: Παικτης JJ σταματησε να υπαρχει μετα το All Star, για αυτο η Ατλαντα θα ειναι μια ομαδιτσα που θα παλευει για τον δευτερο γυρο στα play off. Γιατι απο αντερα 0







Κοράκι είναι δηλαδή όποιος έχει την ανδρεία να παραδέχεται ότι έχεις πάρει την κούπα εδώ και πόσο καιρό....Μάλιστα

Όσο για τον JJ , χρωστάει στη λίγκα αυτές τις κακές εμφανίσεις σε όλη την λίγκα και ιδιαίτερα στον Σπύρο (τρελοοοο) διότι τότε που κατσικώθηκε και ήταν να λείπει 1-1,5 μήνα, στον έδωσε και επέστρεψε στη μια βδομάδα κάνοντας 38άρια...Οπότε κουλαρε... smiley.gif

Υ.Γ. Ρε Ντερόν αγόρι μου, τι ήθελα και έμπλεξα μαζί σου...Τι σκωτσέζικα ντους είναι αυτά????
Andre_Iguodala
Και η υπερηχητικη μου αρμαδα συνεχιζει να κανει τα δικα της,ανοιγει την ψαλιδα και αλλες γραφικες δημοσιογραφικες εκφρασεις που μου ερχονται στο μυαλο tongue.gif

ΥΓ:Μπορεις να καταλαβεις οτι η λιγκα ειχε επιτυχια οταν ο Σπυρος κανει 22 μεταγραφες απο fa και 13 trades tongue.gif
rchos
αν μια ομαδα παει τρενο εδω και κανα δυμηνο αυτη ειναι οι rchos monkeys.

στην αλλαγη του χρονου ειχα φτασει δωδεκατος.
σημερα ειμαι τεταρτος.
μονο τους δυο πρωτους δεν φτανω με τιποτα λογο του κακου ξεκινηματος.
οι γκορτατ κατα κυριο λογο και θορντον για λιγοτερο ηταν κινησεις πραγματικα ματ.
Pierce
Μιας που η σεζον τελειωνει αυριο, ειπα να κατσω να γραψω 5 μπαρουφες για τα πεπραγμενα της σεζον, απο την δικη μου οπτικη γωνια.

Steal: Δικαιωματικα νομιζω το μεγαλυτερο steal του Draft ηταν ο Τριανταφυλλακος μου. Νουμερο 27 στο Draft, στα projections του espn ειχαν φτασει σε σημειο να λενε παρ'τε τον Collison καλυτερα (!) , ομως αυτος ηταν ο 2ος καλυτερος παικτης του fantasy μετα τον Psyborg + δεν εχασε παιχνιδι σε ολη τη σεζον . Επισης Jason Terry που απο νουμερο 100 , τελικα ηταν κοντα στην 50αδα και απο τους FA , μπορουμε να βαλουμε και τον Gortat

Dissapointment: Gerald Wallace. Eπεσε σχεδον σε ολες τις κατηγοριες του ή στην καλυτερη εμεινε σταθερος , εχασε καμια 10αρια παιχνιδια οπως παντα και γενικως αδικα τον περιμενε ο καψερος ο sarounas ολη τη χρονια μπας και...


Surprise : Αναμφιβολα ο Griffin , ο οποιος ηταν ο 8ος καλυτερος παικτης , μετα απο σεζον που επαιξε 0 (ολογραφως Μηδεν ) παιχνιδια , ηρθε, επαιξε σε ολα τα παιχνιδια τα σαρωσε και μας εδειξε οτι , he is for real . Επισης ο Holiday που απο επιλογη νουμερο 75 ηταν μεσα στους 35 καλυτερους, κανοντας καταπληκτικη 2 χρονια στο πρωταθλημα

Overachiever : Pierce, Felton. Δεν περιμενα σε καμια περιπτωση να εχουν τετοια νουμερα. O πρωτος ηταν ειτε σταθερος ειτε καλυτερος σε ολες τις κατηγοριες σε σχεση με περσι και απο την θεση νουμερο 66, ηταν νομιζω μεσα στην 30αδα τελικα ενω επαιξε και 80 παιχνιδια. Ο δευτερος βρεθηκε σε μια ομαδα που τον ευνοησαν οι περιστασεις και εβγαλε τρελα νουμερα . Τον πιστευα αρκετα , για αυτο και τον επελεξα , αλλα τον ειχα για το 32 οχι για το 40+ που ηταν οσο επαιξε στη Νεα Υορκη. Η ανταλλαγη στο Ντενβερ, τον εφερε στα περσινα του νορμαλ νουμερα

Underachiever: David Lee. 4 λιγοτερους ποντους, 2 λιγοτερα ριμπαουντ χειροτερα ποσοστα , δεν θυμισε τον περσινο παικτη που εκανε τον Morrison να τον επιλεξει στον πρωτο γυρο, αν και φετος ειχε και τους curry ellis να παιρνουν επισης πολλα σουτ... Περιμενω περισσοτερα απο αυτον για του χρονου.


Για τα trades δεν εχω σαφη εικονα, θα το επεξεργαστω λιγο ακομα tongue.gif
Pierce
Τέλος σε μια ακόμα Fantasτική σεζόν. Δυστυχώς το άντε και του χρόνου δεν παίζει μιας και με το lock out, δε βλέπω fantasy για τη νέα σεζόν.

Τελικά αποτελέσματα


1 San Francisco Spartans ,pierce21-gravedigger 24010.5
2 Pireus Iguodalas , A. Iguodala 23601.5
3 Rcho's Monkeys, rcho s 23459
4 San Antonio Spurs, Ginobili 23431.5
5 Rated-R Superstar, Morrison 22971.5
6 Slam Drunkers, kostasvc15 22438.5
7 Rest In Peace, T.W.is.M. 22409.3
8 Love the Dirty Thirties , aegeansheed 22262
9 High Voltage, thrylos7 22037.3
10 The Losers , sarounas 21465.3
11 Bench Warmers, Bench Warmer 21456.3
12 Los Angeles Lazers Sacarame 20884
13 Hall of Famers Duncan21 20572.3
14 Smokin' Smurfs , spysta 20565.3
15 Manchester United, Lebron15 14227.3
duncan21
Δε με περασε τελικα ο Σπυρος... banana.gif

wav.gif
Andre_Iguodala
Εγω να δωσω συγχαρητηρια στον Αρη για την πρωτια.Το παλεψα αλλα ξεφυγε τελειως ειδικα την τελευταια εβδομαδα και ο τιτλος δικαιωματικα του ανηκει

Η δευτερη θεση δεν με απογοητευει καθολου.Οταν ξεκιναγα μ αυτην την ομαδα ελεγα δεν θα παμε πουθενα.Ομως με μπροσταρηδες τον Monta και τον Pau και με μεγαλες επιδοσεις απο Dorell Wright Holiday και ολους τους αλλους εφτασα να ειμαι δευτερος

Μου φανηκε λιγο περιεργο το interface του Espn να πω την αληθεια μου.Μακαρι να μην υπαρξει lock out και να ξαναπαιξουμε του χρονου

rchos
μιας και εκαναν απολογισμο ο πρωτος και ο δευτερος νομιω δικαιουμαι πλεον να κανω κι εγω. smiley.gif

μια χρονια που ξεκινησε με πολλες ελπιδες στην αρχη της αλλα που μεχρι και αρχες γεναρη πηγαινε κατα διαολου τελικα με τρελο ντεμαραζ στο τελος κατεληξε πολυ επιτυχημενη.
δευτερη χρονια στο φαντασυ του nba και αν περσι ξεκινησα πολυ δυνατα αλλα τελικα κατεληξα εκτος των πρωτων δεκα φετος εγινε το αντιθετο.ξεκινησα χαλια και καταφερα τελικα να φτασω τριτος.

στην αλλαγη της χρονιας και ενω ημουν μεταξυ 12ης και 13ης θεσης ειχα πει στον σακαραμε οτι μεσα σε ενα μηνα θα τον εχω περασει και οτι μεχρι να τελιωσει το παιχνιδι θα εχω φτασει και τριτος.επεσα μεσα και στα.στο δευτερο μισο της χρονιας με τις προσθηκες γκορτατ(η αλλαγη της χρονιας ισως) και αργοτερα θορντον εκανα πολυ μεγαλα σκορ και ενω ημουν πισω απο τον πρωτο μεχρι και 1600 ποντους τελικα τελιωσα την χρονια με 500 ποντους διαφορα κυριως λογο του πολυ δυνατου τελιωματος που εκανε η ομαδα του αρη.
την πρωτη θεση θα μπορουσα τελικα να την διεκδικησω αν το ξεκινημα δεν ηταν γεματο με τραυματισμους και ατυχιες.

η χρονια λοιπον κρινεται 100% πετυχημενη και πλεον ο επομενος στοχος ειναι στο επομενο φαντασυ οποτε και να γινει η πρωτη θεση.

πιο επιτυχενος παιχτης απο ντραφτ στην ομαδα μου:john wall
πιο αποτυχιμενος απο ντραφτ στην ομαδα μου:antony radolf-danny granger
ευχαριστη εκπληξη:beno udrih
biggest steal:marcin gortat
πιο σταθερος παιχτης:paul pierce
thrylos7
Συγχαρητήρια στους ηρωικούς παικταράδες μου, παρά το αστείο αποτέλεσμα. Είστε ωραίοι, όλοι!
rchos
QUOTE(thrylos7 @ Apr 14 2011, 23:17 ) *
Είστε ωραίοι, όλοι!


spursforthe5
υπαρχει καποιο σαιτ που μπορω να καταλαβω τι ειναι αυτο το φαντασυ? tongue.gif
sacarame
QUOTE(spursforthe5 @ Jun 13 2011, 02:52 ) *
υπαρχει καποιο σαιτ που μπορω να καταλαβω τι ειναι αυτο το φαντασυ? tongue.gif



Τσέκαρε την πρώτη σελίδα, καθώς και τα αντίστοιχα παλιότερα τόπικς για να δεις κάποιες βασικές πληροφορίες...
benchwarmer
QUOTE(sacarame @ Jun 13 2011, 11:55 ) *
Τσέκαρε την πρώτη σελίδα, καθώς και τα αντίστοιχα παλιότερα τόπικς για να δεις κάποιες βασικές πληροφορίες...


Κρίμα, κ ήλπιζα σε επανάληψη των περσινών... Και έχω και το κράνος αφόρετο ακόμα smiley.gif
sacarame
QUOTE(benchwarmer @ Jun 13 2011, 11:59 ) *
Κρίμα, κ ήλπιζα σε επανάληψη των περσινών... Και έχω και το κράνος αφόρετο ακόμα smiley.gif



Βασικές είπα...Τα μυστικά κόλπα και τα κρυφά γούστα τα μαθαίνεις στην πορεία..... icon_wave.gif
duncan21
Παρακαλείται ο κύριος Στερν να μας ανακοινώσει τις προθέσεις του για φέτος.Η τελευταία 3άδα με περιμένει για ακόμη μια φορά biggrin.gif .
benchwarmer
QUOTE(duncan21 @ Nov 27 2011, 13:06 ) *
Παρακαλείται ο κύριος Στερν να μας ανακοινώσει τις προθέσεις του για φέτος.Η τελευταία 3άδα με περιμένει για ακόμη μια φορά biggrin.gif .


Αν δεν εχεις ενημερωθει ακομα, τοτε μαλλον δεν υπολογιζεσαι για φετος 24.gif 24.gif
morrison
Και είχαμε πει να του το φέρουμε σιγά-σιγά ρε Bench... sad.gif
duncan21
QUOTE(duncan21 @ Nov 27 2011, 12:06 ) *
Παρακαλείται ο κύριος Στερν να μας ανακοινώσει τις προθέσεις του για φέτος.Η τελευταία 3άδα με περιμένει για ακόμη μια φορά biggrin.gif .

Eίμαι προετοιμασμένος για όλα,ΑΡΚΟΥΔΕΙΔΕΣ! icon_wave.gif
Nuntius
Κι άλλο fantasy, ε? Γιατί να μην φάω τα μούτρα μου και σε αυτό λοιπόν? smiley.gif

Εκτός πάντα αν οι συμμετοχές είναι περιορισμένες tongue.gif
benchwarmer
QUOTE(Nuntius @ Nov 27 2011, 18:02 ) *
Κι άλλο fantasy, ε? Γιατί να μην φάω τα μούτρα μου και σε αυτό λοιπόν? smiley.gif

Εκτός πάντα αν οι συμμετοχές είναι περιορισμένες tongue.gif


Η αληθεια ειναι πως ειναι, μιας και αυτο γινεται σε στυλ κανονικης λιγκας (καθε παιχτης μπορει να ειναι μονο σε 1 ομαδα, γινονται ανταλλαγες κλπ), και απο οτι εχω πληροφορηθει θα λαβουν μερος ολοι οι περσινοι ξανα tongue.gif rolleyes.gif
Ginobili
Εννοείται...!!!
spysta
οπως ανεφερα .. φετος στην πλατφορμα μας .. παρακαλω να υπαρχει ενα special mode για την παρτη μου .. το οποιο θα επιτρεπει να κανω trade με τον εαυτο μου.

ευχαριστω
Pierce
Επειδη οπως εχω εξηγησει παλιοτερα, δινουμε μεγαλη βαση και προτεραιότητα στους παλιους, και αφου οι 2 παλιοσειρες απολυθηκαν (digger-jkidd), επιστρεφουν στην Λιγκα . Αυτο σημαινει οτι αν δεν αυξηθουν οι ομαδες στο πρωταθλημα (δυσκολο μεν, αλλα δεν το αποκλείω ) , δυστυχως δεν υπαρχει χωρος και ο κληρος πεφτει στον νεοτερο aka Mr duncan να μας αποχαιρετησει (βεβαια ξερω οτι δεν θα παραμεινεις απραγος ,αφου θα εισαι στη λιγκα του δεους tongue.gif) .
(Εκτος αν καποιος θα ηθελε να σε βαλει 2nd owner στην ομαδα του)
spysta
ναι ρε ..αν δεν υπαρξουν περισσοτερες ομαδες .. θα βαλω εγω second owner την παικτουρα !!
αφου ουτως ή αλλως μπαινω στρατο απο Φεβρουαριο και δεν θα μπορω να ασχολουμαι με τον ιδιο ζηλο !!οχι φυσικα οτι θα αφησω την ομαδαρα στο ελεος του θεου .. ΟΥΤΕ ΚΑΝ
-->το internet στο κινητο θα κανει καλα την δουλεια του και ισως και να καω κι ολας και να ασχολουμαι περισσοτερο αμα οι μυγες ειναι τοοοσο πολλες και τις βαραω αλυπητα wink.gif

αν χρειαστει θα τον φιξαρω εγω τον κουτσοτζουτζουκο
baskethood
Ο αριθμός των ομάδων είναι 20, έτσι δεν είναι;
rchos
QUOTE(baskethood @ Nov 28 2011, 10:26 ) *
Ο αριθμός των ομάδων είναι 20, έτσι δεν είναι;


15 εχει η λιγκα μεχρι και περσυ
duncan21
QUOTE(pierce21 @ Nov 28 2011, 01:13 ) *
δυστυχως δεν υπαρχει χωρος και ο κληρος πεφτει στον νεοτερο aka Mr duncan να μας αποχαιρετησει (βεβαια ξερω οτι δεν θα παραμεινεις απραγος ,αφου θα εισαι στη λιγκα του δεους tongue.gif) .
(Εκτος αν καποιος θα ηθελε να σε βαλει 2nd owner στην ομαδα του)

Απολύτως σεβαστή η απόφαση σου αφεντικό.Ο σοβαρότερος λόγος που στεναχωριέμαι είναι ότι δεν θα μπορώ να την πω στη μούχρα το bench shot.gif.Good luck σε όλους εκτός από έναν ph34r.gif ...

QUOTE(spysta @ Nov 28 2011, 02:47 ) *
ναι ρε ..αν δεν υπαρξουν περισσοτερες ομαδες .. θα βαλω εγω second owner την παικτουρα !!
αφου ουτως ή αλλως μπαινω στρατο απο Φεβρουαριο και δεν θα μπορω να ασχολουμαι με τον ιδιο ζηλο !!οχι φυσικα οτι θα αφησω την ομαδαρα στο ελεος του θεου .. ΟΥΤΕ ΚΑΝ
-->το internet στο κινητο θα κανει καλα την δουλεια του και ισως και να καω κι ολας και να ασχολουμαι περισσοτερο αμα οι μυγες ειναι τοοοσο πολλες και τις βαραω αλυπητα wink.gif

αν χρειαστει θα τον φιξαρω εγω τον κουτσοτζουτζουκο

sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif

Μαν με συγκίνησες πραγματικά... sad-smiley-009.gif
T.W.Is.M.
Για να μην εχω ενημερωθει θα πει οτι συμβαινει ενα απ τα δυο α)η συμμετοχη μου θεωρειται βεβαια και μετα την περσινη αλματωδη προοδο ολοι με τρεμουν και συνεργαζονται πως θα με αντιμετωπισουν και β)υποβιβαστηκα στο NBDL.
Στη δευτερη περιπτωση θα πρεπει να δηλωσω οτι διοργανωνω το NBDL fantasy 2012! smiley.gif
Pierce
Μα καλα, κανεις δεν κοιταει τα mail του , περα απο τον morrison ; dry.gif (ασχετα αν δεν θα βγαζατε νοημα γιατι το στειλα στα Ελληνικα και θελει greeklish tongue.gif)
baskethood
Θέλω μία πληροφορία αν είναι εύκολο. Που μπορώ να βλέπω fantasy points των παικτών από προηγούμενες χρονιές, στα stats του ESPN fantasy γίνεται χαμός από στατιστικά αλλά δε βρήκα αυτό που ψάχνω ( εκτός και αν δεν υπάρχει).
Pierce
QUOTE (baskethood @ Dec 3 2011, 23:22 ) *
Θέλω μία πληροφορία αν είναι εύκολο. Που μπορώ να βλέπω fantasy points των παικτών από προηγούμενες χρονιές, στα stats του ESPN fantasy γίνεται χαμός από στατιστικά αλλά δε βρήκα αυτό που ψάχνω ( εκτός και αν δεν υπάρχει).

Μπορεις να κοιτας το effeciency. Αυτο που ζητας ακριβως δεν υπαρχει, γιατι καθε λιγκα μπορει να παρεμετροποιησει οπως θελει τον συντελεστη βαρυτητας στην καθε στατιστικη κατηγορια smile.gif
baskethood
QUOTE (pierce21 @ Dec 4 2011, 00:51 ) *
Μπορεις να κοιτας το effeciency. Αυτο που ζητας ακριβως δεν υπαρχει, γιατι καθε λιγκα μπορει να παρεμετροποιησει οπως θελει τον συντελεστη βαρυτητας στην καθε στατιστικη κατηγορια smile.gif

Δηλαδή το player rating 2011 που βρήκα πριν από λίγο δεν είναι αυτό που ψάχνω;
Το effeciency που ακριβώς το βρίσκω;
Sorry για τις ερωτήσεις αλλά είμαι noob tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.