Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 10-11
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Andre_Iguodala
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 11 2010, 19:47 ) *
Νομιζεις! Εχεις χασει ολη τη χαρα του παιχνιδιου και πας για μια ξενερωτη νικη! smiley.gif
Εσυ επρεπε να ησουν GM στους Λεικερς που εχουν ετοιμη ομαδα. Κι ευτυχως δηλαδη που δεν ειναι GM καποιοι απο μας. Ο spysta πχ θα εκανε ανταλλαγη Bryant-Wade για να παρει το πρωταθλημα και μ αυτον και Gasol-Nowitzki για να παρει δαχτυλιδι κι ο Ντιρκ!





Δε σε συγχωρω, εκτος κι αν δεχτεις ανταλλαγη Monta Ellis για Calderon! smiley.gif
Το ονομα δεν ειναι ψιλοπεριεργο, ειναι αρχικα, γι αυτο και οι τελειες.
Ομολογω οτι στην αρχη με μπερδεψες παντως. Ειδα Gasol και καταλαβα Pau Gasol και νομισα οτι ηθελες να συμμετασχεις κι εσυ... tongue.gif




Μην κανεις τον κοπο να ψαχνεις την ομαδα του Σπυρου. Σε μια βδομαδα θα εχουν αλλαξει ολοι παλι... smiley.gif



bold:Δεν ειμαι σιγουρος νικητης.Απλα ηθελα να δω κυριως πως θα παει η ομαδα μου.Επισης μου την εσπαγε που σας εδινα Allen Bargnani και Mayo και ειχα μια προταση.Και λεω λοιπον ετσι ειστε δεν θα παρετε κανεναν τωρα.Και μεχρι να αποφασισω αλλιως ετσι θα συνεχισω.Το ιδιο θα κανα και 5ος να μουν και 16ος


Πλαγιαστο:Και μονο που αναφερεις τον βρωμοΣπανιολο μην περιμενεις πολλα tongue.gif
Το ειχα ψιλιαστει οτι ειναι αρχικα.Δεν μπορουσες να βαλεις κατι πιο απλο σαν 50 Cent ξερω εγω? smiley.gif


Υπογραμμισμενο:Οταν σου λεω οτι επι 2 λεπτα κοιταγα την ομαδα του και ελεγα καλα αυτος πως βρεθηκε εδω δεν ειχε τον ταδε? blink.gif blink.gif blink.gif
Μαζικες ανταλλαγες πληθυσμων.Μιλαμε αν ηταν GM και ερχοταν παιχτης και του λεγε θα μου αγορασετε σπιτι θα λεγε ο Σπυρος μα ηδη σε ανταλλαξα tongue.gif tongue.gif.




spysta
QUOTE(Andre_Iguodala @ Nov 11 2010, 22:31 ) *
Μαζικες ανταλλαγες πληθυσμων.Μιλαμε αν ηταν GM και ερχοταν παιχτης και του λεγε θα μου αγορασετε σπιτι θα λεγε ο Σπυρος μα ηδη σε ανταλλαξα tongue.gif tongue.gif.

o παικτης αυτος .. θα ειχε γινει ανταλλαγη στην επισημη παρουσιαση του !!!! wink.gif

##H ομαδα με GM τον spysta .. θα ειχε ειδικο χωρο αφηξεων στο αεροδρομιο .. ο οποιος θα ηταν ταυτοχρονα και αιθουσα παρουσιασεων των νεων αποκτηματων ωστε να προλαβαινουν οι παικτες ,μετα την παρουσιαση τους , τις αλλες πτησεις της ιδιας μερας .. με προορισμο την πολη της νεας τους ομαδας που θα εχουν γινει ηδη trade
Andre_Iguodala
Ο Spysta οντας πλεον ο επισημος GM των Nuggets εκανε την πρωτη του κινηση διωχνοντας τον Μελο για να παρει Evans και Dalembert

Και ενω περιμενουν οι ρε πορτερ στο αεροδρομιο σκαει ο Σπυρος και λεει:
"Γεια σας.Ο Tyreke και ο Samuel δεν θα μπορεσουν να παρευρεθουν γιατι αλλαξαν πτηση για Oakland.Σε λιγο θα ναι εδω ο Monta και ο Andris μαλλον γιατι εγω δεχθει μια πολυ καλη προταση απο Oklahoma"


Θα παραιτηθουν ολοι οι ρεπορτερ γιατι θα χασουν τον μπουσουλα ποιος πηγε που με τελικη καταλξη την διαλυση του ΝΒΑ
Pierce
Εγω θα περιμενω να δω αν θα μαζευτουν τα 7/13 veto. Διαφορετικα το trade θα ισχυσει, οι κανονες ειναι αυτοι που ειναι για να τους ακολουθουμε
benchwarmer
QUOTE(pierce21 @ Nov 12 2010, 01:35 ) *
Εγω θα περιμενω να δω αν θα μαζευτουν τα 7/13 veto. Διαφορετικα το trade θα ισχυσει, οι κανονες ειναι αυτοι που ειναι για να τους ακολουθουμε


Οταν σου λενε ομως και οι δυο εμπλεκομενοι (εγω αμεσα και ο duncan εμμεσα) οτι θελουν να ακυρωθει το trade, μαλλον αλλαζουν τα πραγματα.
kostasvc15
Εγω δεν εχω προβλημα για κανενα trade..Καλα να παθει οποιος δεν ειναι ενημερωμενος και θελει και trades...
Μαζι και εγω..πηγα και ρισκαρα και την αλλη μερα χτυπησε ο νεος στην ομαδα μου Λου (ολη την εβδομαδα εξω) και ο Λοπεζ μου εδωσε 10αρακι..Τον Τζεμσον και τον Ρας τους αφησα εξω και μου εδωσαν 30+..τουλαχιστον ξεφορτωθηκα τον Κροφοντ..

Αυτοι οι τραυματισμοι με κυνηγανε απο το πρωτο φαντασυ οπως και τον Πιρς..5 παιχνιδακια πηγαν χαμενα ηδη και περιμενω αλλα 3 του Λου..Πιρς εσυ;
morrison
Oχι στο veto και απο εμενα.
Με καλυψαν αρκετα καποια παιδια που τοποθετηθηκαν νωριτερα.
Ιt's just a game μαγκες!
Τωρα αν θελουν οι ιδιοι οι παιχτες που εκαναν το trade να το μπλοκαρουν ειναι αλλο θεμα...

Συνεχιζεται η κακοδαιμονια αυτης της εβδομαδας.
Χτες δεν επαιξε ουτε ο Lee ο οποιος εμεινε εξω εξαιτιας μια αγκωνιας του φαντασιακου συμπαικτη του Chandler το προηγουμενο βραδυ.
Ελεος...Αν ειναι να τραυματιζομαστε μεταξυ μας... laugh.gif

Ελπιζω να γυρισει σημερα ο Gordon...
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Nov 12 2010, 12:14 ) *
Συνεχιζεται η κακοδαιμονια αυτης της εβδομαδας.
Χτες δεν επαιξε ουτε ο Lee ο οποιος εμεινε εξω εξαιτιας μια αγκωνιας του φαντασιακου συμπαικτη του Chandler το προηγουμενο βραδυ.
Ελεος...Αν ειναι να τραυματιζομαστε μεταξυ μας... laugh.gif


Αυτο ειναι το ακρο αωτον της ατυχιας σ αυτο το παιχνιδι. Ο ενας σου παιχτης να τραυματιζει τον αλλο! Το μονο χειροτερο που μπορω να φανταστω ειναι να γινει καβγας μεταξυ 2 παιχτων σου και να τιμωρηθουν κι οι 2!!! smiley.gif
Pierce
QUOTE (kostasvc15 @ Nov 12 2010, 03:26 ) *
Αυτοι οι τραυματισμοι με κυνηγανε απο το πρωτο φαντασυ οπως και τον Πιρς..5 παιχνιδακια πηγαν χαμενα ηδη και περιμενω αλλα 3 του Λου..Πιρς εσυ;

Ευτυχως μεχρι στιγμης, μονο ο Μπιζλει εχει χασει ενα παιχνιδι, αλλα ειναι too good to be true, καποια στιγμη θα πεσουν ολοι μαζι...
aegeansheed
Ανάσταση...
rchos
QUOTE(aegeansheed @ Nov 13 2010, 09:42 ) *
Ανάσταση...


2000 χρονια τωρα! smiley.gif

αυτος ο μπισλι τι εφαγε τις τελευταιες μερες αρη?
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 12 2010, 15:30 ) *
Αυτο ειναι το ακρο αωτον της ατυχιας σ αυτο το παιχνιδι. Ο ενας σου παιχτης να τραυματιζει τον αλλο! Το μονο χειροτερο που μπορω να φανταστω ειναι να γινει καβγας μεταξυ 2 παιχτων σου και να τιμωρηθουν κι οι 2!!! smiley.gif

Eτσι ειναι και σε κακια στιγμη για την ομαδα.
Να διορθωσω ομως οτι δεν εφαγε αγκωνια ο Lee αλλα ο δικος του αγκωνας προσγειωθηκε στο προσωπο του Chandler με συνεπεια ο τελευταιος να χασει και ενα δοντι...

Αλλα αυτος που μενει εξω για 2 εβδομαδες ειναι ο Lee...
http://www.hoopsnotes.com/teams/goldenstat...-out-two-weeks/
kostasvc15
Εφτυσε το δοντι του χαχα..
Pierce
QUOTE (rchos @ Nov 13 2010, 09:55 ) *
αυτος ο μπισλι τι εφαγε τις τελευταιες μερες αρη?

Καλαματιανό. Ποιότης ΑΑ
aegeansheed
24.gif Mήπως ν' ανοίξει κάποιος Tooth-thread ????



O Landry δεν πρέπει να έχει δικά του μπροστινά δόντια:

T.W.Is.M.
Μιλωντας για το Νοβιτσκι...Ντιρκ συνελθε! Το ξερω οτι εισαι τραυματιας και γι αυτο το σκορ σου εχει πεσει τις τελευταιες μερες, αλλα οι μεγαλοι παιχτες παιζουν σαν μεγαλοι παντα. Οχι οπως παιζεις εσυ τωρα. Αντε γιατι θα σε αντικαταστησω με τον Ντιρκ Μπουρουση! smiley.gif
aegeansheed
Aντε να έρθει ο παικταράς....

Σπύρο τί ώρα φτάνει ο Scola στο αεροδρόμιο? Δεν πιστεύω να του έδωσες τίποτα economy εισιτήρια και να έρθει μουτρομένος 69.gif
spysta
QUOTE(aegeansheed @ Nov 15 2010, 16:43 ) *
Aντε να έρθει ο παικταράς....

Σπύρο τί ώρα φτάνει ο Scola στο αεροδρόμιο? Δεν πιστεύω να του έδωσες τίποτα economy εισιτήρια και να έρθει μουτρομένος 69.gif

ΟΥΤΕ καν .
δεν θα ρθει με αεροπλανο .. τον εστειλα με τον οδοντωτο
rchos
ποσοι ειχαν απο χτες προγλημα να μπουν στο σαιτ του espn?

εγω καταφερα κατα τις 12 να μπω σημερα αλλα μετα παλι ξανακολλησε.
sacarame
Ήθελα να ξερα ποιο πανούργο μυαλό κατάφερε να ρίξει την σελίδα σήμερα που οι παιχταράδες μου έπαιξαν μπαλάρα και θα έχω κάνει high - score


ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΙ ΟΝΕΙΔΟΣ ΚΥΡΙΟΙ!!!!!

smiley.gif smiley.gif smiley.gif
duncan21
Nιωθω πραγματικα υπερηφανος που εχω τον JR στην ομαδα μου.Σε κανει να νιωθεις σιγουρια αυτο το παιδι. tongue.gif

Τωρα τελευταια κατηφοριζω προς τον πατο της βαθμολογιας και εχω αρχισει ν' ανησυχω. 39.gif

Οι Γκει,Μπος ειναι διαθεσιμοι αλλα μονο για σοβαρες προτασεις.Εβαλα μυαλο... biggrin.gif
duncan21
Dunleavy will miss Thursday's game against the Clippers due to the birth of his child.

Ρε πατε καλα εσεις εκει στο Indianopolis? tongue.gif
aegeansheed
Και ποιός θα το θηλάσει τότε? smiley.gif
kostasvc15
QUOTE(duncan21 @ Nov 19 2010, 01:47 ) *
Dunleavy will miss Thursday's game against the Clippers due to the birth of his child.

Ρε πατε καλα εσεις εκει στο Indianopolis? tongue.gif

χα0χ0α0χα

Δε με χαλασε,επαιξε βασικος ο Ρας..κατι ακουσα πως θα καθιερωθει τωρα tongue.gif
duncan21
4 απο σας εχουν προτασεις στα χερια τους.Εδω ειμαστε να τις συζητησουμε...
spysta
για το καλο το δικο σας και της ομαδας σας ... ΜΗΝ αφηνεται τον duncan21 να κανει προβλεψεις για τους παικτες σας.period

επι λεξη ο ΓΚΑΝΤΕΜΟΣΑΥΡΟΣ ειπε χθες .. '' ευχομαι να κανει 3 20αρια ο Joe '' απο τους 5 αγωνες αυτης της εβδομαδας.το πρωτο ηρθε χθες.
και το χει ξανακανει νομιζω με τον Ουειντ ή τον Ρεκε.δεν θυμαμαι

##
κατα τ αλλα οσο οι Ρεκε Τζοε Ουειντ παιζουν σαν κατσαπλιαδες τσουρουκες .. και δινουν κατι ξεγυριστα 20αρια με ποσοστα του τυπου 1/12 και 2/11 κτλ .. τοσο τα αγαπητα στρουμφακια θα συνεχιζουν την ελευθερη πτωση.
το 15/15 δεν ειναι μακρια .. παμε δυνατα ΚΑΤΣΑΠΛΑΙΔΕΣ.ουστ

αυτα ειχα να πω.ηταν μια ενδειξη διαμαρτυριας προς τους παικτες μου σε στυλ Χιμενεθ.θα πεσουν κεφαλια αν συνεχιστει αυτο το πραγμα

shot.gif shot.gif shot.gif
duncan21
Kostasvc15 μαζεψε λιγο τον Μπραντ σε παρακαλω γιατι θα 'χουμε προβληματα..Δεν ηταν συμπεριφορα αυτη απεναντι στον Javale. guns.gif
kostasvc15
Φιλαρακι εμεις μαθαμε μπασκετ σε γειτονιες και οχι στα κλειστα..

Θα φαει καμια ποινη μετα απο αυτο;
Andre_Iguodala
Θα συνεχισετε να μειωμνετε την διαφορα για πολυ ακομα?Σταματηστε επιτελους σας παρακαλω...


Οτι θα βλεπαμε τον Ηenry να τρωει τη θεση του Mayo[οχι οτι κανει και τιποτα τρελλο ο παπαριδης ο OJ(Simpson)] δεν το περιμενα.Ο Ellis πολυ επεσε τον εχει επηρεασει ενας τραυματισμος αλλα με σωζουν που και που τα υπολοιπα παιχτακια μου(Χθες εβγαλε σκορ ο Allen ο Dorell και ο Jrue).


sacarame
QUOTE(Andre_Iguodala @ Nov 25 2010, 12:26 ) *
Θα συνεχισετε να μειωμνετε την διαφορα για πολυ ακομα?Σταματηστε επιτελους σας παρακαλω...


Οτι θα βλεπαμε τον Ηenry να τρωει τη θεση του Mayo[οχι οτι κανει και τιποτα τρελλο ο παπαριδης ο OJ(Simpson)] δεν το περιμενα.Ο Ellis πολυ επεσε τον εχει επηρεασει ενας τραυματισμος αλλα με σωζουν που και που τα υπολοιπα παιχτακια μου(Χθες εβγαλε σκορ ο Allen ο Dorell και ο Jrue).



Υποθέτω πως το πρώτο το λες για μένα επειδή βλέπεις ότι έρχομαι με φόρα .....


Τι να κάνει μωρέ ο Μόντας... Παικτάκι της σειράς που απλώς έκανε ένα πολύ δυνατό ξεκίνημα....Ομως για αυτό ειμαι εγώ εδώ...Θα σου κάνω ένα δώρο έτσι επειδή είμαι πολύ λαρζ άτομο...Θα πάρω το σαπάκι σου και θα σου δώκω τον υπερπαίκτουρα των 5 ηπείρων και των 7 θαλασσών Τζαμάαααααααααααλ Κρόφωρντντντντντ!!!!!!

69.gif 69.gif 69.gif 69.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Andre_Iguodala @ Nov 25 2010, 13:26 ) *
Θα συνεχισετε να μειωμνετε την διαφορα για πολυ ακομα?Σταματηστε επιτελους σας παρακαλω...


Μηπως το λες και για μενα?
Νομιζα οτι προχτες τα ειχα παει πολυ καλα και επιασα το ταβανι μου οταν με 3 παιχτες πηρα 147 ποντους. Χτες ομως ξεπερασα τον εαυτο μου. Μαζεψα 333 ποντους(μα ποιος ειμαι? ο ημιαντιχριστος? tongue.gif ) με 8 παιχτες. Μπορει την Τριτη να πηρα 49 ποντους μ.ο. απο καθε παιχτη και την Τεταρτη 41,6 αλλα το δευτερο ειναι μεγαλυτερο κατορθωμα γιατι σχεδον ολοι οι παιχταραδες μου εκαναν τα παντα ολα μεσα στο γηπεδο. Το οτι ο Χαουαρντ ηταν ο 6ος σε βαθμολογια τα λεει ολα!
Το μονο που μενει για να ξεπερασω αυτη την επιδοση ειναι να παρω ποντους σημερα που δεν παιζει κανενας απο τους βασικους μου! smiley.gif
Pierce
Δεν σε χαλασε οτι ο καλντερον θα παιζει 30+ λεπτα απο δω και περα dry.gif


ΥΓ:Αριζα μαμιεσαι
T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Nov 26 2010, 01:39 ) *
Δεν σε χαλασε οτι ο καλντερον θα παιζει 30+ λεπτα απο δω και περα dry.gif


ΥΓ:Αριζα μαμιεσαι


Μην τα λες σε μενα. Σε οσους πηγα να τον πασαρω οσο επαιζε πισω απο τον Τζακ πες τα. Κανενας δεν τον ηθελε, αλλα τωρα παιρνει την εκδικηση του απο οσες ομαδες τον σνομπαραν! tongue.gif
Τωρα που το θυμηθηκα...ο Iguodala δεν ηθελε ανταλλαγη Καλντερον με Μοντα Ελλις. Εγω επειδη ειμαι μεγαλοψυχος συνεχιζω να την προσφερω την ανταλλαγη. Μηπως τη θελει τωρα? smiley.gif
duncan21
Γιατι επαιξε μονο 11 λεπτα ο Bledsoe σημερα?Μου εβγαλε το ματι αυτο το 6αρακι. angry_red.gif

Σπυρο ποιος ειναι καλυτερος,ο Iggy ή ο Turner?24.gif blech.gif

Επισης ειναι τυχαιο οτι μολις αφησες ελευθερους τους Κλειζα και Ιλιασοβα αναστηθηκαν?

QUOTE(pierce21 @ Nov 26 2010, 00:39 ) *
Δεν σε χαλασε οτι ο καλντερον θα παιζει 30+ λεπτα απο δω και περα dry.gif

Aρχισε να χτυπαει 50αρια...
Pierce
QUOTE (duncan21 @ Nov 27 2010, 11:05 ) *
Aρχισε να χτυπαει 50αρια...

.......

Και αρχισαν και οι τραυματισμοι (και πολυ αργησαν) 17.gif
Επισης καποια στιγμη το αστειο με τον Τομας, μια να κανει 60 μια 15, μια 40 μια 17, πρεπει να σταματησει. Οπως και εσυ Λαρι μπραουν να σταματησεις να προπονεις.
sacarame
ΑΝΤΡΙΣ ΜΠΙΕΝΤΡΙΝΣ ΟΕΟΕΟΕΟΕ ΟΕΟΕΟΕΟΕ!!!!!! 77.gif 77.gif
aegeansheed
Η ομάδα μου τείνει να γίνει "ομάδα περιφρούρησης"... ph34r.gif

τώρα που ο Baron έφαγε τις γαλοπούλες του ξέχνα τον Bledsoe johny...
T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Nov 27 2010, 14:42 ) *
.......

Και αρχισαν και οι τραυματισμοι (και πολυ αργησαν) 17.gif
Επισης καποια στιγμη το αστειο με τον Τομας, μια να κανει 60 μια 15, μια 40 μια 17, πρεπει να σταματησει. Οπως και εσυ Λαρι μπραουν να σταματησεις να προπονεις.


Συμφωνω. Να κανει μονιμα 17 να μην αγχωνεσαι κιολας! smiley.gif
Αληθεια, μηπως θελεις εσυ τον Καλντερον? Δε θελω πολλα, μονο το Γουεστμπρουκ... tongue.gif
duncan21
Aντε ρε 'σεις φτιαξτε τα trading block σας να ξερουμε που βαδιζουμε...
duncan21
Ζητειται βασικο sg.Δινονται ως ανταλλαγμα οι McGee-Dunleavy.Λογικα,επειδη δε θα προσφερθει κανεις,Σπυρο ετοιμασου για πολυωρες διαπραγματευσεις. tongue.gif

υ.γ Eλα μωρη παικταρα JR...
benchwarmer
Μιας που ειμαστε ετσι μια ωραια ατμοσφαιρα και συμπληρωσαμε και τις 4 πρωτες εβδομαδες, ας ποσταρουμε και μια βαθμολογια, να ξερουν και τα πληθη των υπολοιπων μελων του φορουμ που παρακολουθουν φανταζομαι αυτο το τοπικ, πού βρισκομαστε...

Pireus Iguodalas (Andre_Iguodala) 5354.5
Rest In Peace (T.W.Is.M.) 5053.8
San Francisco Spartans (pierce21/Gravedigger) 5032.3
Slam Drunkers (kostasvc15) 4751.5
Bench Warmers (benchwarmer) 4566.5
High Voltage (thrylos7) 4526.8
Los Angeles Lazers (sacarame) 4408.8
San Antonio Spurs (Ginobili) 4344
Rcho's Monkeys (rchos) 4236.8
Rated-R Superstar (morrison) 4226.8
Hall of Famers (duncan21) 4196.3
The Losers (sarounas) 4127
Love the Dirty Thirties (aegeansheed) 4055.8
Smokin' Smurfs (spysta) 3788.5
Manchester United (lebron15) 3573



Επισης, κατι προτασεις που δεχτηκα σημερα τις λαμβανω ως φορο τιμης στον εκλιποντα Λεσλι Νιλσεν. Για τοσο γελιο μιλαμε...
Μαλλον δεν το κοβω να κανω κανενα trade φετος. Κριμα και μου εχουν λειψει οι περσινες ανακοινωσεις καθε βδομαδα tongue.gif
thrylos7
Εμ... πότε θα πόσταρες τη βαθμολογία... rolleyes.gif


Πείτε βρε ότι άλλαξε η εβδομάδα! 40.gif

benchwarmer
QUOTE(thrylos7 @ Nov 29 2010, 18:17 ) *
Εμ... πότε θα πόσταρες τη βαθμολογία... rolleyes.gif


Ηθελα να δω αν θα τσιμπησεις blech.gif
Pierce
Αν εξαιρεσουμε 5-6 παικτες σε ολες τις ομαδες συνολικα, ΠΟΣΟ απαραδεκτη ηταν η χτεσινη μερα; blink.gif
Ginobili
QUOTE(pierce21 @ Dec 2 2010, 08:29 ) *
Αν εξαιρεσουμε 5-6 παικτες σε ολες τις ομαδες συνολικα, ΠΟΣΟ απαραδεκτη ηταν η χτεσινη μερα; blink.gif

Α-Θ-Λ-Ι-Α!!!!!
rchos
το θετικο της υποθεσης ειναι οτι γυρισε ο μπουζερ.

κατα τα λοιπα οι χαμηλες πτησεις συνεχιζονται για τους πιο πολλους παιχτες μου.

thrylos7
Άντε ρε, διαμαρτύρεστε όλοι και λέω θα τα έχω πάει εγώ καλά σχετικά μ' εσάς... και μπαίνω και βλέπω ότι έχω το χαμηλότερο της ημέρας! 40.gif Βέβαια είχα και δύο ντιτήδες στο ρόστερ.

Κατά τ' άλλα, να ευχαριστήσουμε τον Μπόγκουτ, που ο τραυματισμός του έφερε στην ομάδα το άλλο πουλέν.
sacarame
QUOTE(pierce21 @ Dec 2 2010, 09:29 ) *
Αν εξαιρεσουμε 5-6 παικτες σε ολες τις ομαδες συνολικα, ΠΟΣΟ απαραδεκτη ηταν η χτεσινη μερα; blink.gif



Μια χαρά ήταν η χτεσινή μέρα...Αντε γκρινιάρηδες όλοι.... 65.gif 65.gif
aegeansheed
Πολύ καλή βραδιά indeed...2ο high score πρέπει να έκαναν τα παλτά.

Γύρισε και ο Baron με 10 assists σε 20κάτι λεπτά. Η 12η θέση είναι δική μου!
sacarame
QUOTE(aegeansheed @ Dec 2 2010, 14:50 ) *
Πολύ καλή βραδιά indeed...2ο high score πρέπει να έκαναν τα παλτά.


Πες τα ρε σιντ να ουμ....Γκρινιες όλοι ...Και καλά να γκρινιάξει ο Νοτης (που έφαγε και την σκόνη μου smiley.gif ) αλλά να γκρινιάζει και ο Αρούρης έχοντας κάνει σκορ 300 επειδή έτυχε μια μέρα και ο Τριαντάφυλλος ξύπνησε στραβά και έκανε κάτω από 45....Ντροπής πράγματα...


Τον άρτσο δεν τον σχολιάζω καν για ευνόητους λόγους 69.gif 69.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.