Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΕΣΚΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΕΦΗΒΙΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
rom
QUOTE(NIKH_7 @ Dec 9 2007, 20:34 ) *
αν νομίζετε οτι ησασταν καλιτεροι μπραβο σας ...το παιχνιδι για εμας ηταν παρα πολυ κακο και δεν αποδωσαμε στο φουλ των δυνατοτιτων.......η διετισια ηταν αθλια και εις βαρος μας.!και η χειρονομια του συμπεκτη σας στην ληξη δειχνει τι σοι ομαδα ειστε...κανατε τ θαυμα σας και συγχαριτιρια peace.gif

οσο για την χειρονομια δν ειναι τιποτα μπροστα στην συμπεριφορα του 13.πραγματικα ειναι η πρωτη φορα π βλεπω παιχτη να ριχνει γροθια σε παιχτη της αντιπαλης ομαδας και να μενει ατιμωρητος.αρα καταλαβανεις οτι και η διαιτησια με το μερος ητανε αφου αμα του ειχε παρει το δελτιο για κανα δυο αγονιστικες θα αλλαζε τελειως το σκηνικο στον ομιλο μας.
ΣΤΕ
QUOTE(NIKH_7 @ Dec 9 2007, 18:34 ) *
αν νομίζετε οτι ησασταν καλιτεροι μπραβο σας ...το παιχνιδι για εμας ηταν παρα πολυ κακο και δεν αποδωσαμε στο φουλ των δυνατοτιτων.......η διετισια ηταν αθλια και εις βαρος μας.!και η χειρονομια του συμπεκτη σας στην ληξη δειχνει τι σοι ομαδα ειστε...κανατε τ θαυμα σας και συγχαριτιρια peace.gif


ΑΚΟΜΗ κτ π ξεχασα να πω ειναι οτι ειχατε ερθει κ νομιζατε οτι θα νικησετε μονο κ μονο με τν παρουσια σας.Για παραδειγμα στν προθερμανση 2-3 φορες παιζατε φαπιτσες μεταξυ σας κ κανατε λες κ γνωριζατε οτι απο πριν θα νικουσατε 0-20 η κατι τετοιο...Μολις αρχισε ομως ο αγωνας το σκορ στα τελη του 1ου δεκαλεπτου ηταν 11-4 κ θα ειχε τελειωσει ετσι το 10' αν ημασταν πιο ψυχραιμοι.Επιπελον αν βαζαμε κ λιγες περισσοτερες βολες το σκορ στο ημιχρονο θα ηταν 30-22 κ οχι 21-22... Αλλα ετσι ειναι το μπασκετ...Τελικο 48-46 smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Jabar
ΧΟΛΑΡΓΟΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟ
59-35
ΧΟΛΑΡΓΟΣ Δασκαλάκης 9 Καραδήμας 8 Κοπτερίδης 12 Σακελλαρίδης 1 Μαρουλης 6 Καραβάς 8 Χριστουλάκης 3 Κακουρος 4 Φραγκισκάτος 2 Κουφούδης 6
ΑΟΚ Κατσούδας 2 Κανελλόπουλος 8 Ντεντιδάκης 7 Νικητάκης 7 Γκάτσης 10

Οπως είπε και ο μέγας φιλόσοφος Καραλίδης μετά από ένα μέτριο παιχνίδι και χωρίς διακριθέντα κέρδισε άλλο ένα μάτς ο Χολαργός .Την κακή εικόνα του ματς συμπλήρωσε ο τραυματισμός του Φραγκισκάτου. Περαστικά.
δεκάλεπτα 13-3/18-8/16-13/10-11
Bob o m4stor4s
QUOTE(Jabar @ Dec 9 2007, 21:30 ) *
ΧΟΛΑΡΓΟΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟ
59-35
ΧΟΛΑΡΓΟΣ Δασκαλάκης 9 Καραδήμας 8 Κοπτερίδης 12 Σακελλαρίδης 1 Μαρουλης 6 Καραβάς 8 Χριστουλάκης 3 Κακουρος 4 Φραγκισκάτος 2 Κουφούδης 6
ΑΟΚ Κατσούδας 2 Κανελλόπουλος 8 Ντεντιδάκης 7 Νικητάκης 7 Γκάτσης 10

Οπως είπε και ο μέγας φιλόσοφος Καραλίδης μετά από ένα μέτριο παιχνίδι και χωρίς διακριθέντα κέρδισε άλλο ένα μάτς ο Χολαργός .Την κακή εικόνα του ματς συμπλήρωσε ο τραυματισμός του Φραγκισκάτου. Περαστικά.
δεκάλεπτα 13-3/18-8/16-13/10-11

κακο παιχνιδι... αλλα οταν ο αντιπαλος ειναι αδυναμος, αυτοματα η ομαδα χαλαρωνει και δεν δινει το 100% των δυνατοτητων της.. σημασια ομως εχει η νικη
Jabar
ΕΦΗΒΙΚΟ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
52-48
δεκάλεπτα 7-12/12-6/19-7/14-23
ΧΟΛΑΡΓΟΣ Γκιτσας 4 Πασιαλής 13 Σελιανίτης 4 Μηλιός 14 Κούτρας 2 Τσόκας 15
ΑΟΚ Σακέλλης 3 Χαρίστος 4 Κατσαρός 16 Βαλάκης 2 Λιακόπουλος 4 Δάρας 13 Μπατάκης 6
Ο Χολαργός παρατάχθηκε με πέντε βασικές ελλείψεις και έκανε άλλο ένα
Κακό μάτς .Πολύ κακό πρώτο δεκάλεπτο με τους περισσότερους του Χολαργού να κυττάζουν την επίθεση και
να μην επιστρέφουν αλλά να περιμένουν το τράμ.Δεύτερο και τρίτο βελτιωμένο.Στο τέταρτο ο ΑΟΚ είχε απόλυτη ευστοχία . Το τελικό απουέλεσμα είναι δίκαιο .Καλές εντυπώσεις άφησε ο Δάρας του ΑΟΚ
drazen petrovic
οι προβλεψεις μου ειναι αλανθαστες!να ακουτε οταν μιλαει ο DRAZEN!!η ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥθα αλλαξει ονομα την επομενη βδομαδα...οταν χασει και απο το χολαργο(κατι που θα χαρω πολυ!)θα λεγεται ''ΗΤΤΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ''...μια ομαδα με τετοιο μπλαζε υφακι δεν εχει και πολυ μελλον! 19.gif 19.gif peace.gif
pitbull
QUOTE(drazen petrovic @ Dec 10 2007, 00:03 ) *
οι προβλεψεις μου ειναι αλανθαστες!να ακουτε οταν μιλαει ο DRAZEN!!η ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥθα αλλαξει ονομα την επομενη βδομαδα...οταν χασει και απο το χολαργο(κατι που θα χαρω πολυ!)θα λεγεται ''ΗΤΤΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ''...μια ομαδα με τετοιο μπλαζε υφακι δεν εχει και πολυ μελλον! 19.gif 19.gif peace.gif

εμαθες και τι σημαινει το μπλαζε υφος? 41.gif 41.gif smiley.gif
soouza
QUOTE(drazen petrovic @ Dec 10 2007, 00:03 ) *
οι προβλεψεις μου ειναι αλανθαστες!να ακουτε οταν μιλαει ο DRAZEN!!η ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥθα αλλαξει ονομα την επομενη βδομαδα...οταν χασει και απο το χολαργο(κατι που θα χαρω πολυ!)θα λεγεται ''ΗΤΤΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ''...μια ομαδα με τετοιο μπλαζε υφακι δεν εχει και πολυ μελλον! 19.gif 19.gif peace.gif

Μία διόρθωση!Αυτό θα γίνει μόνο στη Δροσιά.....
NIKH_7
QUOTE(drazen petrovic @ Dec 10 2007, 00:03 ) *
οι προβλεψεις μου ειναι αλανθαστες!να ακουτε οταν μιλαει ο DRAZEN!!η ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥθα αλλαξει ονομα την επομενη βδομαδα...οταν χασει και απο το χολαργο(κατι που θα χαρω πολυ!)θα λεγεται ''ΗΤΤΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ''...μια ομαδα με τετοιο μπλαζε υφακι δεν εχει και πολυ μελλον! 19.gif 19.gif peace.gif

τ πως θα λεγεται η ομαδα θα τ δουμε τ σαββατο ..................
RudeBoy...15....
PAIDIA GIA NA GINEI LIGO PANIKOS STO FORUM EIMAI TO PAIDI POU EKANE TIN WRAIA XEIRONOMIA SE AUTON TON PAIXTI TO <13> STO PAIXNIDI ME TIN NIKI.........THA EISTE MIA ZOI PELATES....!!!!! shot.gif
RudeBoy...15....
PAIDIA GIA NA LEME TIN ALITHEIA TO <13?> EINAI KALOS PAIXTHS KAI ME MELLON.OLOI ALLOI EISTE GIA KLAMATA
MONO POU DEN EINAI ARKETA KALOS GIA NA NIKHSEI TO DIKO MAS <13>
nikefalin
QUOTE(rom @ Dec 10 2007, 17:52 ) *
μπορει να λεγεται νικη-χαρτομανδηλα αμαρουσιου. για γερα κλαμματα!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

Έλεος ρε παλικαράκια, όλοι μας ήμασταν 14, 15 και 16 ετών....δε χρειάζεται να μεταφέρετε εδώ την καζούρα από το γυμνάσιο και το λύκειο σας.όταν το κάνετε τουλάχιστον κρατήστε τα προσχήματα, δεν είναι playground εδώ.
Το μεγαλύτερο μάθημα που μπορείτε να πάρετε από τον αθλητισμό και από αυτό που αγαπάτε είναι ο σεβασμός, σεβασμός του εαυτού σας , του αντιπάλου , του αθλήματος. Και αυτό ισχύει για όλους σας, είτε είσαστε μπλαζέ είτε κερδίζετε με πάθος και δύναμη είτε χάνετε με 100 πόντους.
ΣΤΕ
QUOTE(RudeBoy...15.... @ Dec 10 2007, 16:25 ) *
PAIDIA GIA NA LEME TIN ALITHEIA TO <13?> EINAI KALOS PAIXTHS KAI ME MELLON.OLOI ALLOI EISTE GIA KLAMATA
MONO POU DEN EINAI ARKETA KALOS GIA NA NIKHSEI TO DIKO MAS <13>



Rude boy για ηρεμησε λιγο ακους εκει <POINT GUARD>XAXAXAXXAXAXAXAAXAXXA 24.gif 24.gif 24.gif
dizzy_fingers
QUOTE(RudeBoy...15.... @ Dec 10 2007, 18:25 ) *
PAIDIA GIA NA GINEI LIGO PANIKOS STO FORUM EIMAI TO PAIDI POU EKANE TIN WRAIA XEIRONOMIA SE AUTON TON PAIXTI TO <13> STO PAIXNIDI ME TIN NIKI.........THA EISTE MIA ZOI PELATES....!!!!!


QUOTE
OLOI ALLOI EISTE GIA KLAMATA


1) Καλώς ήρθες στο φόρουμ μας.
2) Αν θέλεις να παραμείνεις σε αυτό διάβασε καλά τους κανονισμούς που έχω στην υπογραφή μου.
3) Εκεί θα δεις πως απαγορεύονται τα προκλητικά ποστ, όπως αυτά τα δύο που παρέθεσα παραπάνω.
4) Μη γράφεις με greeklish και κεφαλαία. Πεζά, ελληνικά.

Αυτά. Έχεις 1 warn για το 3).
RudeBoy...15....
QUOTE(dizzy_fingers @ Dec 10 2007, 19:30 ) *
1) Καλώς ήρθες στο φόρουμ μας.
2) Αν θέλεις να παραμείνεις σε αυτό διάβασε καλά τους κανονισμούς που έχω στην υπογραφή μου.
3) Εκεί θα δεις πως απαγορεύονται τα προκλητικά ποστ, όπως αυτά τα δύο που παρέθεσα παραπάνω.
4) Μη γράφεις με greeklish και κεφαλαία. Πεζά, ελληνικά.

Αυτά. Έχεις 1 warn για το 3).

na sas pw paidia pou exetai to forum peirazei pou tha grafw agglika epeidi den exw elliniko pc?
dizzy_fingers
Εφόσον ισχύει αυτό, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.
Απλά ακολούθησε τις υπόλοιπες οδηγίες που έγραψα wink.gif.
Jabar
Σύνοψη ομίλων ΕΦΗΒΙΚΟΥ
1ος Περιστέρι περνά ως πρώτο κ Δούκας Πανελλήνιος για δεύτερη θέση και μπαράζ με τον Πανελλήνιο να έχει κερδίσει στην έδρα του +19 και τον Δούκα να έχει κάνει την έκπληξη στο Περιστέρι.
2ος Ηλυσιακός περνά ως πρώτος δεύτερη και τρίτη θέση παίζεται μεταξύ Αιγάλεω, ΠΑΟ, ΑΕΚ με Αιγάλεω να έχει κερδίσει εκτός ΠΑΟ εντός ΑΕΚ
3ος ΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΙΑ ΜΙΑ θέση που κανονικά έπρεπε να ήταν του Ταύρου σύμφωνα με τα μεταξύ τους αποτελέσματα
4ος Τα εκπαιδευτήρια Πλάτωνα
5ος ΑΟ Αργοναύτης και Καλύβια μετά τον μηδενισμό του Αργοναύτη σε αγώνα
7ος Νεοπεντελικός ΕΦΟΑ Νίκη Αμαρουσίου διεκδικούν
8ος ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ μικρή πιθανότητα ΑΟ Πολιτεία
9ος ΑΟ Αμπελοκήπων με λιγότερες πιθανότητες Υπεροχή Οιωνός
10ος Οιον καί ΑΕΝΚ απομένει το μάτς ΑΕΝΚ-ΟΙΟΝ με το δεύτερο να έχει +3 απο το πρώτο μάτς στην έδρα του
11ος ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
13ος Πολλές αναβολές ΑΟ Λεοντίου μικρότερες πιθανότητες ΑΟ Πήγασος
15ος ΑΟ Μελισσίων
Jabar
ΣΥΝΟΨΗ ΠΑΙΔΙΚΟΥ
1ος ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ως δεύτερος Δάφνη Σπόρτιγκ Μαρούσι για το μπαράζ
2ος ΠΑΟ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ δεύτερη ΑΕΚ μπαράζ
3ος ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
4ος Εκπαιδευτήρια Πλάτωνα αξιοπρόσεκτη παρουσία ΑΕ Ψυχικού
5ος Μαρκόπουλο και Πόρτο Ράφτη κατά δεύτερο λόγο Μάκρη
6ος ΑΡΗΣ Πετρούπολης όπως και στο εφηβικό που ξεχάστηκε πιο πάνω με παραδοσιακά καλή δουλειά και πολύ κόσμο
7ος Νίκη Αμαρουσίου ΚΟ Χολαργού για την πρόκριση πολύ καλή εμφάνιση από ΚΑΟ Γέρακα
8ος ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
9ος Ποσειδών ΑΟΝΨ
10ος ΓΣ Κηφισιάς
11ος Αχαρνης ΛΦΜ παραδοσιακά καλό παιδικό
12ος Αναγέννηση Καισαριανής πιθανότερο και Ιάσων με ΑΟ Υμηττού
13ος Σχολή Μωραϊτη λίγες ελπίδες Οδυσσεύς Γαλατσίου
14ος ΑΟ ΑΓ. Νικόλαος Παλλ.
15ος Κηφισσιά 2003 καλή προσπάθεια από τον ΑΟ Μελισσίων
nikefalin
QUOTE(Jabar @ Dec 11 2007, 11:53 ) *
ΣΥΝΟΨΗ ΠΑΙΔΙΚΟΥ
1ος ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ως δεύτερος Δάφνη Σπόρτιγκ Μαρούσι για το μπαράζ
2ος ΠΑΟ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ δεύτερη ΑΕΚ μπαράζ
3ος ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
4ος Εκπαιδευτήρια Πλάτωνα αξιοπρόσεκτη παρουσία ΑΕ Ψυχικού
5ος Μαρκόπουλο και Πόρτο Ράφτη κατά δεύτερο λόγο Μάκρη
6ος ΑΡΗΣ Πετρούπολης όπως και στο εφηβικό που ξεχάστηκε πιο πάνω με παραδοσιακά καλή δουλειά και πολύ κόσμο
7ος Νίκη Αμαρουσίου ΚΟ Χολαργού για την πρόκριση πολύ καλή εμφάνιση από ΚΑΟ Γέρακα
8ος ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
9ος Ποσειδών ΑΟΝΨ
10ος ΓΣ Κηφισιάς
11ος Αχαρνης ΛΦΜ παραδοσιακά καλό παιδικό
12ος Αναγέννηση Καισαριανής πιθανότερο και Ιάσων με ΑΟ Υμηττού
13ος Σχολή Μωραϊτη λίγες ελπίδες Οδυσσεύς Γαλατσίου
14ος ΑΟ ΑΓ. Νικόλαος Παλλ.
15ος Κηφισσιά 2003 καλή προσπάθεια από τον ΑΟ Μελισσίων


Ωραία και καλή ανάλυση, carim smile.gif
αργότερα θα γράψω κι εγώ για όσες από αυτές έχω δει, στα περισσότερα συμφωνώ
NIKH_7
QUOTE(RudeBoy...15.... @ Dec 10 2007, 18:25 ) *
PAIDIA GIA NA LEME TIN ALITHEIA TO <13?> EINAI KALOS PAIXTHS KAI ME MELLON.OLOI ALLOI EISTE GIA KLAMATA
MONO POU DEN EINAI ARKETA KALOS GIA NA NIKHSEI TO DIKO MAS <13>

φιλε αν εμεισ ειμαστε για κλαματα εσυ τ εισαι; με τετοια κιλα που πας ρε ??????? evilmonkey.gif
soouza
QUOTE(NIKH_7 @ Dec 11 2007, 14:30 ) *
φιλε αν εμεισ ειμαστε για κλαματα εσυ τ εισαι; με τετοια κιλα που πας ρε ??????? evilmonkey.gif

Δε χρειάζονται τέτοια σχόλια!Το μείζον θέμα για όλους σας είναι ποιος θα παίξει σε αντρικό επίπεδο έστω και για πλάκα!Τώρα μία νίκη σε παιδικά δε λέει απόλυτα κάτι.Να πω κι εγώ για τη Νίκη.Καλύτερη από όλους στον όμιλο κατά τη δική μου εκτίμηση.Πλην του Μητρόπουλου όλοι οι άλλοι θέλουν δουλειά κι ο ίδιος πρέπει να παίζει άσσος γιατί έχει φοβερή πάσα και αντίληψη!Ολοι οι αλλοι πρεπει να δουλέψουν βασικές αρχές και spacing.As έρθουν και ατυχή αποτελέσματα αρκεί να βγούν παίχτες.
NIKH_7
QUOTE(soouza @ Dec 11 2007, 14:38 ) *
Δε χρειάζονται τέτοια σχόλια!Το μείζον θέμα για όλους σας είναι ποιος θα παίξει σε αντρικό επίπεδο έστω και για πλάκα!Τώρα μία νίκη σε παιδικά δε λέει απόλυτα κάτι.Να πω κι εγώ για τη Νίκη.Καλύτερη από όλους στον όμιλο κατά τη δική μου εκτίμηση.Πλην του Μητρόπουλου όλοι οι άλλοι θέλουν δουλειά κι ο ίδιος πρέπει να παίζει άσσος γιατί έχει φοβερή πάσα και αντίληψη!Ολοι οι αλλοι πρεπει να δουλέψουν βασικές αρχές και spacing.As έρθουν και ατυχή αποτελέσματα αρκεί να βγούν παίχτες.

οκ εχεις δικιο... μου ειπε ο κοουστ για σενα....το ξεπουμε ολη οτι θελουμε πολλη δουλεια για να καταφερουμε κατι αξιολογο,και νομιζς οτι ολοι ειμαστε ετοιμοι να δοθλεψουμε και να προσπαθησουμε bball.gif
soouza
QUOTE(NIKH_7 @ Dec 11 2007, 14:53 ) *
οκ εχεις δικιο... μου ειπε ο κοουστ για σενα....το ξεπουμε ολη οτι θελουμε πολλη δουλεια για να καταφερουμε κατι αξιολογο,και νομιζς οτι ολοι ειμαστε ετοιμοι να δοθλεψουμε και να προσπαθησουμε bball.gif

OK!Άντε να δούμε....
ΣΤΕ
QUOTE(soouza @ Dec 11 2007, 12:38 ) *
Δε χρειάζονται τέτοια σχόλια!Το μείζον θέμα για όλους σας είναι ποιος θα παίξει σε αντρικό επίπεδο έστω και για πλάκα!Τώρα μία νίκη σε παιδικά δε λέει απόλυτα κάτι.Να πω κι εγώ για τη Νίκη.Καλύτερη από όλους στον όμιλο κατά τη δική μου εκτίμηση.Πλην του Μητρόπουλου όλοι οι άλλοι θέλουν δουλειά κι ο ίδιος πρέπει να παίζει άσσος γιατί έχει φοβερή πάσα και αντίληψη!Ολοι οι αλλοι πρεπει να δουλέψουν βασικές αρχές και spacing.As έρθουν και ατυχή αποτελέσματα αρκεί να βγούν παίχτες.


Εισαι παικτης ομαδας του ομιλου κ ο Μητροπουλος ποιο νουμερο ειναι απ την Νικη ??? bball.gif bball.gif bball.gif
soouza
QUOTE(ΣΤΕ @ Dec 11 2007, 14:57 ) *
Εισαι παικτης ομαδας του ομιλου κ ο Μητροπουλος ποιο νουμερο ειναι απ την Νικη ??? bball.gif bball.gif bball.gif

Ημουν στην ηλικία των παιδιών το 1994!Ας σου απαντήσουν τα παιδιά της Νίκης!
ΣΤΕ
Οκ λογικα μπορει να σαι παικτης της αντρικης ομαδας π παει περιφημα...
Συμφωνω κ επαυξανω γτ προηγουμενο ποστ σου!!!
soouza
QUOTE(ΣΤΕ @ Dec 11 2007, 15:03 ) *
Οκ λογικα μπορει να σαι παικτης της αντρικης ομαδας π παει περιφημα...
Συμφωνω κ επαυξανω γτ προηγουμενο ποστ σου!!!

Όχι δεν είμαι παίχτης της Νίκης στους άντρες.
ΣΤΕ
QUOTE(soouza @ Dec 11 2007, 13:05 ) *
Όχι δεν είμαι παίχτης της Νίκης στους άντρες.



Επεσα εξω καλα αν θελει κανα παιδι της παιδι της Νικης ας μ πει...
Κ ποιος ειναι ο Μητροπουλος????
NIKH_7
QUOTE(ΣΤΕ @ Dec 11 2007, 15:08 ) *
Επεσα εξω καλα αν θελει κανα παιδι της παιδι της Νικης ας μ πει...
Κ ποιος ειναι ο Μητροπουλος????

ειμαι μεσα παιδι τησ νικης ειμαι
NIKH_7
QUOTE(NIKH_7 @ Dec 11 2007, 15:13 ) *
ειμαι μεσα παιδι τησ νικης ειμαι

ο Μητροπουλος ειναι ο 13 ο μεγαλος μητροπουλοσ γιατι ειναι και ο μικρος που εχει τ 14
ΣΤΕ
QUOTE(NIKH_7 @ Dec 11 2007, 13:13 ) *
ειμαι μεσα παιδι τησ νικης ειμαι



Γνωριζεις τν soouza τι κουτς σ ειναι ?
Μου πε να ρωτησω εσενα... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
NIKH_7
QUOTE(ΣΤΕ @ Dec 11 2007, 15:24 ) *
Γνωριζεις τν soouza τι κουτς σ ειναι ?
Μου πε να ρωτησω εσενα... tongue.gif tongue.gif tongue.gif

οχι δεν ειναι κοουτς μου ....δεν τον γνωριζω προσοπικα ειναι απλα φιλος του κοοουτς μου biggrin.gif εσυ εισαι παιχτης?
ΣΤΕ
QUOTE(NIKH_7 @ Dec 11 2007, 13:28 ) *
οχι δεν ειναι κοουτς μου ....δεν τον γνωριζω προσοπικα ειναι απλα φιλος του κοοουτς μου biggrin.gif εσυ εισαι παιχτης?



Ναι ρε ακομα δν με καταλαβες επαιζα κ τν Κυριακη
Εσυ εισαι το 7?
NIKH_7
QUOTE(ΣΤΕ @ Dec 11 2007, 15:52 ) *
Ναι ρε ακομα δν με καταλαβες επαιζα κ τν Κυριακη
Εσυ εισαι το 7?

ναι εγω ειμαι τ 7 εσυ ποοιος εισαι?
ΣΤΕ
QUOTE(NIKH_7 @ Dec 11 2007, 14:17 ) *
ναι εγω ειμαι τ 7 εσυ ποοιος εισαι?



O playmaker το 6 icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
loufer
QUOTE(ΣΤΕ @ Dec 11 2007, 16:18 ) *
O playmaker το 6 icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif



Να υπενθυμίζεις στους φίλους σου ότι φοράς πολύ βαριά φανέλα...
Αν δε σε πιστεύουν ας ρωτήσουν το Βασιλάκο από την ανδρική τους ομάδα...
SiriuS
Καλησπέρα σε όλους!Θα ήθελα να πω πως διαφωνώ με τον soouza όσον αφόρα στο ότι η Νίκη έχει την καλύτερη ομάδα στον όμιλο!ο χολάργος βρίσκεται σε πολύ καλή αγωνιστική και ψυχολογική κατάσταση και διψάει για την πρόκριση...Επίσης θα ήθελα να πω πως ένας κούκος δεν φέρνει την άνοιξη..Σίγουρα το <13> της Νίκης ξέρει πολύ μπάσκετ αλλά μπορεί να αντιμετωπιστεί εύκολα από τον αντίπαλο γιατί είναι προβλέψιμος...Τέλος εύχομαι κάλη επιτυχία στην Νίκη για το μεταξύ μας παιχνίδι την Κυριακή και ας νικήσει ο καλύτερος! biggrin.gif biggrin.gif ..Να ξέρετε πάντως πως θα πέσουν κορμιά στον αγώνα!Όσο για το παιδί που έκανε την χειρονομία στο <13>,θα έλεγα αυτού του είδουσ η συμπεριφορά να μένει εκτόσ γηπέδων γιατί στο κάτω κάτω για την πλάκα μας παίζουμε!!:P
basket4ever13
basket4ever13,karim,bob o mAstor4s, drazenpetrovic,HAPPYKILLER,SiriuS,αεκτζης,να μην αναφέρω και το εφηβικό ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΙ ΑΕΚ Πράσινο προάστιο χα!!!!!!!!!!!
ΕΜΠΡΟΣ ΑΗΤΕ 41.gif
ΣΤΕ
QUOTE(loufer @ Dec 11 2007, 14:20 ) *
Να υπενθυμίζεις στους φίλους σου ότι φοράς πολύ βαριά φανέλα...
Αν δε σε πιστεύουν ας ρωτήσουν το Βασιλάκο από την ανδρική τους ομάδα...



Οντως τα τελευταια χρονια εχει γινει υπερβαρη εξαιτιας σου αλλα θα προσπαθησω κ με τν στηριξη σου ελπιζω να σταθω ανταξιος των περισατσεων κ τν αναλογιων αρχικα στ παιδικο κ στο εφηβικο κ μετα ΣΤΟ ΑΝΤΡΙΚΟ!!!
Α ΡΕ ΑΡΧΗΓΑΡΑ!!!
KaRmelo
euge k stn nikh k stn geraka!
SiriuS
To pliktrologio mou ine 3eno kai zhtw ek twn proterwn signwmi gia ta greeklish!Prepei na pw kati pou me lypi mou exw parathrhsei.3erw oti oi diaithtes prospa8oun na kanoun o,ti kalitero mporoun kai bravo tous giati ine diskolo na diaititeueis monos sou ena paixnidi.Pistevw pws kapoios prepei na pei kai se autous ena bravo gt mono etsi 8a prospa8isoun na veltiw8oun kai oxi me to vrisimo kai tin katakrisi.ALLA!exw parathrhsei akoma pws -dystyxws- prosferoun "asylo" se kapoia paidia pou ine kalitera apo auta.Diladi ine eunoikoteroi otan i fasi erxetai panw sta paidia auta i sfyrizoun sxedon panta foul otan tetoia paidia diamartyri8oun...Nomizw pws auto prepei na stamatisei kai na pai3oume epi isois orois oloi mas.Zhtw tn euais8htopoihsh twn diaithtwn sto 8ema auto giati einai adiko gia ta ipoloipa paidia! peace.gif
SiriuS
Dior8osi! Anti gia auta stin 5i seira 8elw na pw alla
Bob o m4stor4s
QUOTE(SiriuS @ Dec 11 2007, 16:29 ) *
.Σίγουρα το <13> της Νίκης ξέρει πολύ μπάσκετ αλλά μπορεί να αντιμετωπιστεί εύκολα από τον αντίπαλο γιατί είναι προβλέψιμος...

Σιγουρα εχεις δικο σε αυτο γιατι αν ο ενας καλος παιχτης δεν εχει κανενα στηριγμα - οπως συμβαινει σε αυτη την ομαδα- ειναι παρα πολυ ευκολο για τον προπονητη της αντιπαλης ομαδας να 'διαβασει' τον τροπο παιχνιδιου του και να τον κοψει...για να μην αναφερθουμε και στην κουραση που ειναι φυσικο να αυξανεται
nikefalin
QUOTE(Jabar @ Dec 11 2007, 11:53 ) *
ΣΥΝΟΨΗ ΠΑΙΔΙΚΟΥ
1ος ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ως δεύτερος Δάφνη Σπόρτιγκ Μαρούσι για το μπαράζ
2ος ΠΑΟ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ δεύτερη ΑΕΚ μπαράζ
3ος ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
4ος Εκπαιδευτήρια Πλάτωνα αξιοπρόσεκτη παρουσία ΑΕ Ψυχικού
5ος Μαρκόπουλο και Πόρτο Ράφτη κατά δεύτερο λόγο Μάκρη
6ος ΑΡΗΣ Πετρούπολης όπως και στο εφηβικό που ξεχάστηκε πιο πάνω με παραδοσιακά καλή δουλειά και πολύ κόσμο
7ος Νίκη Αμαρουσίου ΚΟ Χολαργού για την πρόκριση πολύ καλή εμφάνιση από ΚΑΟ Γέρακα
8ος ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
9ος Ποσειδών ΑΟΝΨ
10ος ΓΣ Κηφισιάς
11ος Αχαρνης ΛΦΜ παραδοσιακά καλό παιδικό

12ος Αναγέννηση Καισαριανής πιθανότερο και Ιάσων με ΑΟ Υμηττού
13ος Σχολή Μωραϊτη λίγες ελπίδες Οδυσσεύς Γαλατσίου
14ος ΑΟ ΑΓ. Νικόλαος Παλλ.
15ος Κηφισσιά 2003 καλή προσπάθεια από τον ΑΟ Μελισσίων


Λίγη ανάλυση για τα παιδικά
1ος όμιλος
Περιστέρι , καλοδουλεμένη ομάδα με πολλές λύσεις κι ένα υποψήφιο μελλοντικό αστεράκι
Σπόρτινκ, καλή ομάδα με καλές λύσεις χωρίς όμως δυνατούς ψηλούς

2ος όμιλος
ΠΑΟ , καλοί ψηλοί, καλή ισορροπία, καλή δουλειά, δίκαια πρώτος εως τώρα
Αγ.Παρασκευή, παρομοία με ΠΑΟ.
Ηλυσιακός, καλή ομάδα στηρίζεται πολύ σέναν παίκτη
ΑΕΚ, Παραδοσιακά δυνατή
Αιγάλεω, καλή φουρνιά, καλό παιχνίδι

3ος όμιλος

Δεν είδα τίποτα ακόμα εδώ, ένα παιχνίδι που πήγα δεν έγινε λόγω ψυχάλας

4ος όμιλος
Αδικούνται τα εκ.Πλάτωνα που είναι εδώ.
Ψυχικό - πολύ καλή δουλειά χωρίς το μεγάλο αστέρι
Δασαλ - καλή ομάδα αλλά δυστυχώς περνά μια ομάδα
ο όμιλος φαίνεται τελειωμένος μετά τη νίκη των εκπαιδευτηριών μέσα στο Ψυχικό

5ος όμιλος

εμπιστεύομαι τον jabar, δεν έχω δει τίποτα από κει

6ος όμιλος

έχω δει αρκετά παιχνίδια. Ο Άρης Πετρούπολης, η Ένωση Ιλίου και η Άμιλλα έχουν τον πρώτο λόγο , η ένωση έχει 3 παιχνίδια σε αναβολή , αν τα νικήσει θα μονομαχήσουν με τον Άρη για την πρωτιά.

7ος Όμιλος

και πάλι εμπιστεύομαι τον jabar αφού έχω δει ένα-δυο παιχνίδια των ομάδων που βρίσκονται χαμηλά

8ος Όμιλος

έχω δει τον Μαραθώνα, τον Γέρακα και το weekend θα δω και την Εκάλη, ΠΑΚ λοιπόν εως αποδείξεως άλλου

9ος Όμιλος

και δω δεν έχω εικόνα

10ος όμιλος
έχω δει τις 2 τελευταίες ομάδες, την πρώτη (ΓΣ Κηφισιάς) και την 3η (Ζεφύρι) . Με εντυπωσιάσε η τεχνική δουλειά και το μπάσκετ που παίζει το ζεφύρι, παιδιά 15 ετών και να εφαρμόζουν τακτικές που βλέπουμε στην Ευρωλίγκα 41.gif 41.gif

11ος όμιλος

τους έχω δει όλους! Η ΑΕΚΠ έχει καλύτερη ομάδα από τους Αχαρνείς , αλλά αυτοί έχουν το 1ο χέρι με το +30 στο μεταξύ τους αγώνα, ακόμα απορώ πως έγινε ohmy.gif

12ος όμιλος
ο όμιλος των κατατρεγμένων δίχως εφηβικό... όποιος και να περάσει από δω δεν έχει καμμία απολύτως τύχη για τη συνέχεια

13ος όμιλος
Εχω δει Κεραμεικό και Φιλοθέη, οπότε θα πάρω την επιλογή του Jabar

14ος όμιλος
Παρομοίως, Παλλήνη περνά άνετα

15ος όμιλος
όπως τα λέει ο Jabar

Αυτά τα λίγα για την ώρα, την επόμενη φορά θα έχουμε και ανάλυση του εφηβικού
ts0ks99!!!!!!!!:D
ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΧΟΛΑΡΓΑΡΑ!!!!!ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕΤΑΤΡΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΣΕ ΗΤΤΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΝΑ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΧΕΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ!!!!!!! biggrin.gif
P.S. ΣΤΑΥΡΟ ΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bob o m4stor4s
[quote name='ts0ks99!!!!!' date='Dec 11 2007, 20:05 ' post='138888']
ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΧΟΛΑΡΓΑΡΑ!!!!!ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕΤΑΤΡΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΣΕ ΗΤΤΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΝΑ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΧΕΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ!!!!!!! biggrin.gif
P.S. ΣΤΑΥΡΟ ΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/q]
ο 'air steve' καραλιδης αναμενεται να επιστρεψει στα γηπεδα με το νεο ετος και να ισοπεδωσει οποια ομαδα βρεθει στο δρομο του shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
SiriuS
Katevazei omada kai o mwraitis?
SiriuS
ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΙ ΜΗ!!!ΕΛΑΤΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ!!ΙΣΩΣ Ο ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ!ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑ ΕΞΕΔΡΑ(ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΠΩΣ Ο ΣΩΡΑ ΘΑ ΜΟΙΡΑΣΕΙ ΑΥΤΟΓΡΑΦΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ tongue.gif ...ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ!!!ΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΡΟΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΡΟΘΕΙΤΕ!
Bob o m4stor4s
QUOTE(SiriuS @ Dec 11 2007, 21:05 ) *
ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΙ ΜΗ!!!ΕΛΑΤΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ!!ΙΣΩΣ Ο ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ!ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑ ΕΞΕΔΡΑ(ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΠΩΣ Ο ΣΩΡΑ ΘΑ ΜΟΙΡΑΣΕΙ ΑΥΤΟΓΡΑΦΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ tongue.gif ...ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ!!!ΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΡΟΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΡΟΘΕΙΤΕ!

βασικα παιζουμε εκτος εδρας.... ohmy.gif ohmy.gif sad.gif
Kafromania
Χολαργαρα ζουμε ευρωπη να σε δουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Μεθυσε μας με μια νικη ακομα....
να βγουμε στους δρομους 19.gif 19.gif 19.gif 77.gif shot.gif 77.gif shot.gif shot.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.