Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΕΣΚΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΕΦΗΒΙΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
mhtsos_92
TSOKA!O DIADOXOS EPISTREFI 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 19.gif
ts0ks99!!!!!!!!:D
QUOTE(mhtsos_92 @ Dec 25 2007, 19:45 ) *
TSOKA!O DIADOXOS EPISTREFI 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 19.gif


ελα ρε διαδοχε!!!!!!!!!!!!! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
ρε πες στο τοπικ ποιος εμα8ε στον αρη να σουταρει.....
και μιας και μπηκες να σε καλωσορισω και αναλογως.....
κυριες και κυριοι,ο ενας και μοναδικος,ο ανεπαλυπτος,ο κερηκτικος μπομπερ μητσαρας μπηκε στο σαιτ!!!!!!!!!!!! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif προσκυνω τον 8εουλη... smiley.gif icon_wave.gif
kotzito
QUOTE(parkeroni9 @ Dec 25 2007, 19:05 ) *
δεν μπορει επειδη δεν ειναι το ιδιο αντρικο με εφηβικο!! και ειδικα οταν μιλαμε για την α2 (και οχι μονο) για ολες τις επαγγελματικες κατηγοριες..με τους ξενους..και μετα συμφεροντα που κρυβονται πισο απο την προωθηση αυτον των παιδιων που ειτε εχουν παιξει στις μικρες εθνικες ειτε θα παιξουν στο μελλον..και σιγουρα με την καταλληλη προσοχη μπορουν και ειδη κανουν πολλα..
Αυτο ειναι βεβαιο.Τα περισσοτερα ταλεντα σε αυτεσ τις ηλικιες ειτε καταληγουν σε μικρες ομαδες ειτε χανονται.Ο ηλυσιακος βεβαιως δινει ευκαιριες.π.χ. ο Περπερογλου,και αλλοι οπως ο Καυκης νομιζω.Περσι αγορασε εναν για το εφηβικο και εδωσε 32.000 ευρω
ts0ks99!!!!!!!!:D
QUOTE(kojito @ Dec 25 2007, 19:54 ) *
Αυτο ειναι βεβαιο.Τα περισσοτερα ταλεντα σε αυτεσ τις ηλικιες ειτε καταληγουν σε μικρες ομαδες ειτε χανονται.Ο ηλυσιακος βεβαιως δινει ευκαιριες.π.χ. ο Περπερογλου,και αλλοι οπως ο Καυκης νομιζω.Περσι αγορασε εναν για το εφηβικο και εδωσε 32.000 ευρω


και παλιοτερα ειχε αγορασει τον ντιπ με πολλες χιλιαδες ευρω και δεν ξερω τι απεγινε το παλικαρι,εχω χασει τα βηματα του.....
kotzito
Ασχετο.Αλλα εχει κανεις MSN να μιλαμε και στο ξεμπαρκο;Γιατι εδω βλεπω οτι γινονται <<Κοντρες>> για το ποιος ειναι ο καλυτερος.Οποιος θελει ας το δωσει.Το δικο μου ειναι kkojito@hotmail.com. blove.gif smile.gif smile.gif icon_wave.gif
nik8
geia sas paidia...........na sas rwthsw kt????poio einai to roster tou platwna???kai poioi einai kaloi????
Bob o m4stor4s
QUOTE(nik8 @ Dec 25 2007, 21:33 ) *
geia sas paidia...........na sas rwthsw kt????poio einai to roster tou platwna???kai poioi einai kaloi????

το ροστερ του πλατωνα δεν το ξερω παντως μπορω να σου πω πως ολοι ειναι καλοι!
mhtsos_92
sorry pou de sou apantisa alla ixe ergasia i adelfi mou! 68.gif apo aupio omos xesaloma! : biggrin.gif
aaaaaaaaaaaa!!!esu emathes ton ari sout pano
ts0ks99!!!!!!!!:D
QUOTE(mhtsos_92 @ Dec 25 2007, 23:19 ) *
sorry pou de sou apantisa alla ixe ergasia i adelfi mou! 68.gif apo aupio omos xesaloma! : biggrin.gif
aaaaaaaaaaaa!!!esu emathes ton ari sout pano


ρε βλακακο...σου εχω στειλει 2 πμ....τα ειδες??/
ts0ks99!!!!!!!!:D
QUOTE(mhtsos_92 @ Dec 25 2007, 23:19 ) *
sorry pou de sou apantisa alla ixe ergasia i adelfi mou! 68.gif apo aupio omos xesaloma! : biggrin.gif
aaaaaaaaaaaa!!!esu emathes ton ari sout pano


την τελευταια προταση την 8ελω γραμενη με κεφαλαια μετα απο κα8ε ποστ που 8α κανεις...0κ???? smiley.gif biggrin.gif bball.gif blove.gif
ts0ks99!!!!!!!!:D
QUOTE(ts0ks99!!!!! @ Dec 25 2007, 23:45 ) *
ρε βλακακο...σου εχω στειλει 2 πμ....τα ειδες??/


ρε μητσο κοιτα πανω δεξια εκει που λεει messages......kaι πατα το...α!!μπες εδω...http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do;jsessionid=aXLRFUHvTLv6
ΣΤΕ
QUOTE(ts0ks99!!!!! @ Dec 25 2007, 17:57 ) *
και παλιοτερα ειχε αγορασει τον ντιπ με πολλες χιλιαδες ευρω και δεν ξερω τι απεγινε το παλικαρι,εχω χασει τα βηματα του.....


Ο ντιπ παιζει στο αντρικο νομιζω αλλα δεν ξερω αν εχει αξιολογη συμμετοχη αλλα περσι που τον ειχα δει σε ενα 3on3 επιαιζε αρκετα καλα ολο τριποντα....
ts0ks99!!!!!!!!:D
QUOTE(ΣΤΕ @ Dec 25 2007, 23:59 ) *
Ο ντιπ παιζει στο αντρικο νομιζω αλλα δεν ξερω αν εχει αξιολογη συμμετοχη αλλα περσι που τον ειχα δει σε ενα 3on3 επιαιζε αρκετα καλα ολο τριποντα....


καποτε 8εωρουνταν παιχταρα και μεγαλο ταλεντο...σοβαρα παιζει στο αντρικο τους??δεν πολυπαρακολου8ω φετος α2 sad.gif
ΣΤΕ
Παιδια εαν κανεις που γραφει στο φορουμ πληροφορηθει για 3on3 που διοργανωνονται σε διαφορες περιοχες θα ηταν καλο να ειδοποιησει μια και θα εχει ενδιαφερον εκτος απο τα επισημα να παιζουμε και αντιπαλοι σε τουρνουα... 41.gif bball.gif bball.gif
ts0ks99!!!!!!!!:D
QUOTE(ΣΤΕ @ Dec 26 2007, 00:03 ) *
Παιδια εαν κανεις που γραφει στο φορουμ πληροφορηθει για 3on3 που διοργανωνονται σε διαφορες περιοχες θα ηταν καλο να ειδοποιησει μια και θα εχει ενδιαφερον εκτος απο τα επισημα να παιζουμε και αντιπαλοι σε τουρνουα... 41.gif bball.gif bball.gif


το κακο ειναι πως αυτα τα 3ον3 γινονται σε κατι μπασκετες αισχος... sad.gif οταν ειχαμε παει με τον διαδοχο στην αγια παιζαμε σε κατι ελεεινα γηπεδακια στην πλατεια sad.gif
για αυτο οποιος μα8ει για 3ον3 ασ πληροφορη8ει και καποιες λεπτομερειες παραπανω..παρακαλω πολυ biggrin.gif
mhtsos_92
QUOTE(ts0ks99!!!!! @ Dec 26 2007, 00:02 ) *
καποτε 8εωρουνταν παιχταρα και μεγαλο ταλεντο...σοβαρα παιζει στο αντρικο τους??δεν πολυπαρακολου8ω φετος α2 sad.gif

gia ti gata les?
drazen petrovic
QUOTE(parkeroni9 @ Dec 25 2007, 17:49 ) *
δεν καταλαβαινω απο που εβγαλες το συμπερασμα αυτο... ο ηλυσικος εχει και φετος την καλυτερη ομαδα στην ελλαδα..οσο για τον μαντουλιδη εχεις δικιο εχει την δυνατοτα να το παλεψει..οσο γιατον παναθηναικο ..αυτον θα ελεγα οτι δεν παει τοσο καλα..( και επειδη εχς πολλα φιλαρακια στον ηλυσιακο πιστεψε με δεν θα το χασουν ουτε και φετος για τι πανω απ'ολα ειναι ομαδα) και για να μην λεω αερολογιες παραθετω την βαθμολογια του 1 ομιλου αναλυτικα..
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 22 11 11 0 0 667 387 280
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 20 11 9 2 0 787 461 326
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 20 11 9 2 0 724 508 216
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 17 10 7 3 0 585 506 79
Α.Ε.Κ. 15 9 6 3 0 596 447 149
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 15 11 4 7 0 496 600 -104
ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 15 11 4 7 0 485 600 -115
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 14 11 3 8 0 482 682 -200
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 13 10 3 7 0 299 461 -162
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 12 11 1 10 0 344 589 -245
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 4 10 1 2 7 113 337 -224




ο ηλισιακος εχει καλο εφηβικο απο οτι εχω ακουσει!αλλα παιδικο δεν λεει και πολλα.σε συγκριση βεβαια με τις αλλες χρονιες του!
zigolo7
QUOTE(ΣΤΕ @ Dec 25 2007, 21:59 ) *
Ο ντιπ παιζει στο αντρικο νομιζω αλλα δεν ξερω αν εχει αξιολογη συμμετοχη αλλα περσι που τον ειχα δει σε ενα 3on3 επιαιζε αρκετα καλα ολο τριποντα....


αν εννοεις τον γιαννη ντιπ παιζει στην κεφαλονια γ`εθνικη. περσυ ηταν στο περιστερι/
ts0ks99!!!!!!!!:D
QUOTE(mhtsos_92 @ Dec 26 2007, 00:10 ) *
gia ti gata les?


ρε διαδοχε...παμε ναυαρινου το απογευμα?????8α πω και στον σλυπι μαλλον...
parkeroni9
παιδια ξερει κανεις τι γινετε πανω?? θεσσαλονικη?? πως πανε οι δυνατες ομαδες?? blove.gif blove.gif
SiriuS
Egw ena 3erw..Ton pao ton nikisame perisi sto xolargo me 13 pontous(simvoliko noumero),i agia exei kalo playmaker alla aporw eilikrina pws ine 2i o platwnas exei o omadara kai nikise to psixiko (pou epishs exei omadara kai trelo playmaker) me 25 pontous twra gia ilissiako dn 3erw..Padws den ine anagi opoia omada exei kalo andriko na exei kai e3isou kalo paidiko..Oso gia tn parkeroni na ara3ei ligo giati mporei na ine kalos stn eirwneia alla 8elw na dw poso kalos ine mesa sto parke
ts0ks99!!!!!!!!:D
QUOTE(SiriuS @ Dec 26 2007, 21:05 ) *
Egw ena 3erw..Ton pao ton nikisame perisi sto xolargo me 13 pontous(simvoliko noumero),i agia exei kalo playmaker alla aporw eilikrina pws ine 2i o platwnas exei o omadara kai nikise to psixiko (pou epishs exei omadara kai trelo playmaker) me 25 pontous twra gia ilissiako dn 3erw..Padws den ine anagi opoia omada exei kalo andriko na exei kai e3isou kalo paidiko..Oso gia tn parkeroni na ara3ei ligo giati mporei na ine kalos stn eirwneia alla 8elw na dw poso kalos ine mesa sto parke


παιδες εγω ενα ξερω...περσυ αν δεν μας εσφαζε η διατησια και δεν ειχαμε απουσιες στην τελικη 6αδα στο εφηβικο δεν 8α υπηρχε πλατωνας...8α υπηρχε ΧΟΛΑΡΓΟΣ....
ts0ks99!!!!!!!!:D
QUOTE(parkeroni9 @ Dec 26 2007, 16:36 ) *
παιδια ξερει κανεις τι γινετε πανω?? θεσσαλονικη?? πως πανε οι δυνατες ομαδες?? blove.gif blove.gif


μαν δεν ηρ8ες....
Bob o m4stor4s
QUOTE(ts0ks99!!!!! @ Dec 26 2007, 21:49 ) *
παιδες εγω ενα ξερω...περσυ αν δεν μας εσφαζε η διατησια και δεν ειχαμε απουσιες στην τελικη 6αδα στο εφηβικο δεν 8α υπηρχε πλατωνας...8α υπηρχε ΧΟΛΑΡΓΟΣ....

οντως ρε παιδια το περσινο εφηβικο ηταν απο αλλο πλανητη..κριμα που δεν καταφερε να νικησει τον πλατωνα αλλα το παλεψε παρα πολυ
parkeroni9
QUOTE(ts0ks99!!!!! @ Dec 26 2007, 21:50 ) *
μαν δεν ηρ8ες....

ρε χαθηκα στα στενα του χολαργου..λοοολ τελικα δεν το βρηκα το γηπεδο και πηγα σε ενα αλλο .. καπως το ειχες πει..και επαιξα με κατι παιδια απο παπαγου..τεσπα μια αλλη φορα..
parkeroni9
QUOTE(SiriuS @ Dec 26 2007, 21:05 ) *
Egw ena 3erw..Ton pao ton nikisame perisi sto xolargo me 13 pontous(simvoliko noumero),i agia exei kalo playmaker alla aporw eilikrina pws ine 2i o platwnas exei o omadara kai nikise to psixiko (pou epishs exei omadara kai trelo playmaker) me 25 pontous twra gia ilissiako dn 3erw..Padws den ine anagi opoia omada exei kalo andriko na exei kai e3isou kalo paidiko..Oso gia tn parkeroni na ara3ei ligo giati mporei na ine kalos stn eirwneia alla 8elw na dw poso kalos ine mesa sto parke

εσυ δεν χρειαζετε να ξερεις που ειμαι καλος και που οχι..ξερουν αλλοι..!!!και εσυ μαλλον χρειαζετε να αραξεις εδω απλα λεμε τις αποψεις μας.. peace.gif peace.gif
nikefalin
QUOTE(parkeroni9 @ Dec 26 2007, 23:19 ) *
εσυ δεν χρειαζετε να ξερεις που ειμαι καλος και που οχι..ξερουν αλλοι..!!!και εσυ μαλλον χρειαζετε να αραξεις εδω απλα λεμε τις αποψεις μας.. peace.gif peace.gif

Μένει εδώ το θέμα για το ποιός είναι καλός και ποιός πρέπει να αράξει , γαιτί κινδυνεύετε να "αράξετε " και οι 2 biggrin.gif
Λύστε το με pm, να μην επανέλθουμε
Jabar
Πολλοί παίκτες του Χολαργού κάνουν κακή εξωγηπεδική ζωή και βλέπουν αυτή την ώρα το forum 100 ευρώ πρόστιμο
drazen petrovic
QUOTE(Jabar @ Dec 28 2007, 00:31 ) *
Πολλοί παίκτες του Χολαργού κάνουν κακή εξωγηπεδική ζωή και βλέπουν αυτή την ώρα το forum 100 ευρώ πρόστιμο





ωχ!
κακο αυτο! ohmy.gif
drazen petrovic
ρε παιδια!παλυ ησυχια εχει πεσει στο τοπικ!τι γινετε??ολοι διακοπες εχετε παει?
ts0ks99!!!!!!!!:D
QUOTE(drazen petrovic @ Jan 1 2008, 05:12 ) *
ρε παιδια!παλυ ησυχια εχει πεσει στο τοπικ!τι γινετε??ολοι διακοπες εχετε παει?


οντως....παρα πολυ ησυχια..νεκρικη σιγη... shot.gif ισως και λογω ελειψης αγωνιστικης δρασης και λγω αποτυχιας του χολαργου να περασει στην επομενη φαση,αρα λογω ελειψης ενδιαφεροντως....κατα τα αλλα για πες ρε..πως περασες την πρωτοχρονια??????εγω πολυ γαματα,εβγαλα και 40 λεπτα απο τα χαρτια 41.gif biggrin.gif
λεω να παω μπουζουκια με τα κερδη μου!!!!!!!!!!!!!!!!
ts0ks99!!!!!!!!:D
α!!!!!!!!!!!προς γερακα αυτο....εχω την εντυπωση πως ο αρουλης σας επιβεβαιωσε ποιος του εμα8ε να σουταρει....αν τελικα δεν το εκανε ρωτηστε τον tongue.gif tongue.gif ειμαι και γαμω τουσ κοουτς ομως 41.gif bball.gif shot.gif 77.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif smiley.gif ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥς ΡΕΕΕΕΕΕ..ΥΓΕΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟς!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ tongue.gif
ΣΤΕ
QUOTE(ts0ks99!!!!! @ Jan 1 2008, 12:07 ) *
α!!!!!!!!!!!προς γερακα αυτο....εχω την εντυπωση πως ο αρουλης σας επιβεβαιωσε ποιος του εμα8ε να σουταρει....αν τελικα δεν το εκανε ρωτηστε τον tongue.gif tongue.gif ειμαι και γαμω τουσ κοουτς ομως 41.gif bball.gif shot.gif 77.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif smiley.gif ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥς ΡΕΕΕΕΕΕ..ΥΓΕΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟς!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ tongue.gif


Ναι μου το πε...Μου ειπε ακομα οτι ειχες κανει κατι 7/7 3π. σε εναν αγωνα και κατι τετοια...ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ
smiley.gif smiley.gif smiley.gif
drazen petrovic
QUOTE(ts0ks99!!!!! @ Jan 1 2008, 13:55 ) *
οντως....παρα πολυ ησυχια..νεκρικη σιγη... shot.gif ισως και λογω ελειψης αγωνιστικης δρασης και λγω αποτυχιας του χολαργου να περασει στην επομενη φαση,αρα λογω ελειψης ενδιαφεροντως....κατα τα αλλα για πες ρε..πως περασες την πρωτοχρονια??????εγω πολυ γαματα,εβγαλα και 40 λεπτα απο τα χαρτια 41.gif biggrin.gif
λεω να παω μπουζουκια με τα κερδη μου!!!!!!!!!!!!!!!!


τελεια περασα!εγω βεβαια εχασα αρκετα κιολας αλλα δε βαριεσαι!κερδιζω αλλλου ;)
μπουζουκια θα ερχομουν και γω αν περναγαμε φαση...τωρα δεν εχει νοημα!
ts0ks99!!!!!!!!:D
QUOTE(drazen petrovic @ Jan 2 2008, 02:02 ) *
τελεια περασα!εγω βεβαια εχασα αρκετα κιολας αλλα δε βαριεσαι!κερδιζω αλλλου wink.gif
μπουζουκια θα ερχομουν και γω αν περναγαμε φαση...τωρα δεν εχει νοημα!


μπουζουκια εχει παντα νοημα να πηγαινεις....αν κερδιζεις για να γιορτασεις κι αν χανεις για να ανεβεις ψυχολογικα..κι εμεις παμε βασικα γιατι ειμαστε χαβαλεδες biggrin.gif τωρα με 40 λεπτα που κερδισα εγω 8α καναμε τρελο γλεντι!!!!!!!!!!!!!!!!!!λολ!!!!!!
ts0ks99!!!!!!!!:D
QUOTE(ΣΤΕ @ Jan 1 2008, 17:12 ) *
Ναι μου το πε...Μου ειπε ακομα οτι ειχες κανει κατι 7/7 3π. σε εναν αγωνα και κατι τετοια...ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ
smiley.gif smiley.gif smiley.gif


ναι οταν ακομα ειχα χρονο για μπασκετακι tongue.gif
mhtsos_92
QUOTE(ts0ks99!!!!! @ Jan 2 2008, 14:23 ) *
ναι οταν ακομα ειχα χρονο για μπασκετακι tongue.gif

ti les sta pedia peeeee! evilmonkey.gif
kotzito
Γεια σας παιδια καλη χρονια μπασκετικη και γενικως biggrin.gif biggrin.gif
ts0ks99!!!!!!!!:D
QUOTE(mhtsos_92 @ Jan 2 2008, 15:17 ) *
ti les sta pedia peeeee! evilmonkey.gif


αυτα που διαβαζεις και μν γραφεις με ξενους χαρακτηρες εχει μπαν tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
mhtsos_92
QUOTE(ts0ks99!!!!! @ Jan 2 2008, 19:03 ) *
αυτα που διαβαζεις και μν γραφεις με ξενους χαρακτηρες εχει μπαν tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

oi moderators einai gtp
mhtsos_92
QUOTE(mhtsos_92 @ Jan 2 2008, 20:08 ) *
oi moderators einai gtp

ooooooooooooooo makaka!!!
ts0ks99!!!!!!!!:D
QUOTE(mhtsos_92 @ Jan 2 2008, 20:14 ) *
ooooooooooooooo makaka!!!


paei avtos mas teleiwse!!!!!!
RudeBoy...15....
Paidia Kali Xronia kai kala maiala kai kalutero mpasketiko pneuma kai mpasketiko mualo smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif peace.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif 41.gif 41.gif 41.gif

Gurname stathera gia na deixoume ston xolargo ti shmainei mpasket ok?????????????GERAKARA 4 EVER 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 77.gif 77.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif







XOLARGOS+GERAKAS= shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif

STE PWS HTAN ME TO ANTRIKO?????????????????????? smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif evilmonkey.gif
kotzito
Παιδια το αλλο σαββατοκυριακο γυρναμε στα γηπεδα δριμυτεροι.Το πρωταθλημα ξεκιναει και παλι με ντερμπι ΓΣΧ-Νικης.Η Νικη αν κερδισει θα κερδισει δυσκολα
ΣΤΕ
QUOTE(RudeBoy...15.... @ Jan 3 2008, 08:28 ) *
Paidia Kali Xronia kai kala maiala kai kalutero mpasketiko pneuma kai mpasketiko mualo smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif peace.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif 41.gif 41.gif 41.gif


STE PWS HTAN ME TO ANTRIKO?????????????????????? smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif evilmonkey.gif


Που σαι ρε??? Χθες ειχε πολυ τρεξιμο πολλες ασκησεις για φυσικη κατασταση αλλα εσυ ο τεμπελαρας σιγα μην ερχοσουν...χαχαχα Στις 20 του μηνα θα γινει ωραιο παιχνιδι και θα το χαρουμε πολυ ελπιζω βεβαια να δειξουμε τις δυναμεις μας ...Και ο τριποντερ της ομαδας μ ο rude boy να δειξει τις πραγματικες του ικανοτητες το κριφο μας χαρτι!!! smiley.gif smiley.gif
drazen petrovic
QUOTE(ΣΤΕ @ Jan 3 2008, 14:03 ) *
Που σαι ρε??? Χθες ειχε πολυ τρεξιμο πολλες ασκησεις για φυσικη κατασταση αλλα εσυ ο τεμπελαρας σιγα μην ερχοσουν...χαχαχα Στις 20 του μηνα θα γινει ωραιο παιχνιδι και θα το χαρουμε πολυ ελπιζω βεβαια να δειξουμε τις δυναμεις μας ...Και ο τριποντερ της ομαδας μ ο rude boy να δειξει τις πραγματικες του ικανοτητες το κριφο μας χαρτι!!! smiley.gif smiley.gif


φοβηθηκαμε τωρα w00t.gif παντως τις προπονησεις που καναμε εμεις στις διακοπες δεν νομιζω να τις εκαναν πολλες ομαδες...τεσπα...τα λεμε στο γηπεδο shot.gif shot.gif ελπιζω να μαστε σε καλη μερα,γιατι οταν ειμαστε σε καλη στιγμη δεν κινδυνευουμε απο κανεναν.καλο παιχνιδι σας ευχομαι αν και ειναι νωρις ακομα για να το συζηταμε
ts0ks99!!!!!!!!:D
QUOTE(kojito @ Jan 3 2008, 12:22 ) *
Παιδια το αλλο σαββατοκυριακο γυρναμε στα γηπεδα δριμυτεροι.Το πρωταθλημα ξεκιναει και παλι με ντερμπι ΓΣΧ-Νικης.Η Νικη αν κερδισει θα κερδισει δυσκολα


καλα μαν αστο...8α χασετε ευκολα....οσο για τον γερακα,ακλυτερα να μην μιλατε πολυ παιδια..δεν ξερεις τι μπορει να γινει..εδω χασατε απο τον εφοα...οπως μου ελεγε κι ο αρουλης δικος σας παιχνιδι ηταν και το χασατε...αρα καλυτερα να περιμενετε το ματσακι...εφηβικο γιατι δεν εχετε ρε????? sad.gif
ts0ks99!!!!!!!!:D
QUOTE(ts0ks99!!!!! @ Jan 3 2008, 21:49 ) *
καλα μαν αστο...8α χασετε ευκολα....οσο για τον γερακα,ακλυτερα να μην μιλατε πολυ παιδια..δεν ξερεις τι μπορει να γινει..εδω χασατε απο τον εφοα...οπως μου ελεγε κι ο αρουλης δικος σας παιχνιδι ηταν και το χασατε...αρα καλυτερα να περιμενετε το ματσακι...εφηβικο γιατι δεν εχετε ρε????? sad.gif


φαινεται πως μετα την κα8αρη επικρατηση της νικης στον ομιλο του παιδικου το τοπικ εχασε το ενδιαφερον του sad.gif
δεν βλεπω αναλογη κινητικοτητα sad.gif
ΣΤΕ
QUOTE(ts0ks99!!!!! @ Jan 3 2008, 19:49 ) *
καλα μαν αστο...8α χασετε ευκολα....οσο για τον γερακα,ακλυτερα να μην μιλατε πολυ παιδια..δεν ξερεις τι μπορει να γινει..εδω χασατε απο τον εφοα...οπως μου ελεγε κι ο αρουλης δικος σας παιχνιδι ηταν και το χασατε...αρα καλυτερα να περιμενετε το ματσακι...εφηβικο γιατι δεν εχετε ρε????? sad.gif


Δεν υπαρχουν πολλοι 91κ 90 αλλα του χρονου θα κατεβασουμε.Στον αγωνα με την Εφοα για 39' νικαγαμε αλλα χασαμε πολλες επιθεσεις χωρις καθαρο μυαλο και ετσι χασαμε... smiley.gif smiley.gif smiley.gif
melrok
QUOTE(ΣΤΕ @ Jan 5 2008, 20:39 ) *
Δεν υπαρχουν πολλοι 91κ 90 αλλα του χρονου θα κατεβασουμε.Στον αγωνα με την Εφοα για 39' νικαγαμε αλλα χασαμε πολλες επιθεσεις χωρις καθαρο μυαλο και ετσι χασαμε... smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Επειδη ειχα παρακολουθησει το παχνιδι αυτο μπορω να πω οτι εγκλωβιστηκατε στη ζωνη της εφοα και οδηγηθηκατε σε κακες επιλογες!!!!Εκτος αυτου χασατε πολλα αμυντικα ρημπαουντ και σαν αποτελεσμα αυτων δεχτηκατε ευκολους ποντους!!!Η ΕΦΟΑ ειναι πολυ κακη ομαδα και παιζει μπασκετ του 8000π.Χ!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.