Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΕΣΚΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΕΦΗΒΙΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
Bob o m4stor4s
αποτελεσματα απο αλλους αγωνες της αγωνιστικης?
lebronjames
QUOTE(Bob o m4stor4s @ Feb 3 2008, 14:07 ) *
αποτελεσματα απο αλλους αγωνες της αγωνιστικης?



ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΤΤΑΛΟΣ=39-62
billy_14
AOK Χαλανδρίου - Νεοπεντελικός 51-59 (παιδικό), 36-57 (εφηβικό)
petros13
QUOTE(Bob o m4stor4s @ Feb 3 2008, 11:58 ) *
μπραβο και σε εσας και επισης δεν εχει καμια σημασια που παιξατε ζωνη αφου κυνηγαγατε τη νικη. και εμεις παιζουμε οταν εχουμε αναγκη


ΙΤΑΝ ΟΡΕΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΒΑΣΗ ΚΡΙΘΙΚΕ ΣΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΑΛΑ ΜΕΝΟ ΠΑΡΑΠΟΝΕΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΙΝ ΚΙΡΙΑ ΡΕΦΕΡΙ Ι ΟΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΝ ΙΠΙΡΧΕ Κ ΟΠΟΣ ΔΙΑΒΑΖΟ Κ ΣΕ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΑ ΠΟΣΤ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ Κ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ.ΤΟΡΑ Κ ΟΙ ΔΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΕΓΟ ΠΙΣΤΕΥΟ Ο ΓΣΧ ΕΙΧΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ Τ ΤΟ ΜΑΤΣ Κ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΙ ΔΙΑΡΚΙΑ Κ ΣΕ ΠΑΡΑΤΑΣΙ ΑΛΑ ΤΑ ΛΑΤΗΙ ΠΛΙΡΟΝΟΝΤΕ.ΑΝΑΦΕΡΟ ΧΑΡΑΚΤΙΡΙΣΤΙΚΑ ΜΙΑ ΦΑΣΙ ΑΠΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΤΑ ΤΙ ΓΝΟΜΙ Μ ΠΛ ΚΑΘΑΡΟ ΜΠΡΟΣ ΠΙΣΟ Κ ΕΓΟ ΑΠΛΑ ΠΑΟ ΣΤΙΝ ΡΕΦΕΡΙ Κ ΤΙΣ ΛΕΟ ΣΕ ΠΛ ΙΠΙΟ ΤΟΝΟ ΡΕΦ ΔΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΑΥΤΟ?Κ Μ ΡΙΧΝΕΙ ΤΕΧΝΙΚΙ ΟΥΤΕ Π ΚΤΛΒΑ ΓΙΑΤΙ.ΔΛΔ ΣΙΓΝΟΜΙ ΔΝ ΒΟΡΕΙ ΠΙΑ ΕΝΑΣ ΠΑΙΚΤΙΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΙΛΙΣΕΙ? ΖΙΤΟ ΣΙΓΝΟΜΙ ΓΙΑ ΤΙΝ ΟΡΤΗΟΓΡΑΦΙΑ ΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΝ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΣΟΙ ΤΗΕΛΟΥΝ GREEKLISH ΑΦΟΥ ΜΑΣ ΔΙΣΚΟΛΕΥΟΥΝ ΤΑ ΕΛΙΝΙΚΑ ΟΛΟΥΣ? ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΓΣ ΑΝΑΦΕΡΟΜΟΥΝ ΠΙΟ ΠΑΝΟ
Jabar
Click to view attachment Μπράβο παιδιά επιτέλους δείχνουμε επίπεδο μπορούμε να συζητάμε και να διαφωνούμε για ένα αγώνα χωρίς
να ξεκατινιαζόμαστε.
Ενας από τους πρωταγωνιστές του forum και της καλής πορείας του Χολαργού ξεκουράζεται στο πάγκο
Jabar
Click to view attachment
Η πολύ καλή ομάδα του Γέρακα ακούει τις αδηγίες του προπονητή της
Jabar
Click to view attachment
Ενας άλλος από τους πρωταγωνιστές του εβδόμου ομίλου και του forum
Romanos
QUOTE(Jabar @ Feb 3 2008, 16:03 ) *
Μπράβο παιδιά επιτέλους δείχνουμε επίπεδο μπορούμε να συζητάμε και να διαφωνούμε για ένα αγώνα χωρίς
να ξεκατινιαζόμαστε.


Αυτο δειχνει το επιπεδο των ομαδων. Με καποιες αλλες ομαδες απλα δεν μπορεις να βγαλεις ακρη.
rom
QUOTE(Jabar @ Feb 3 2008, 16:10 ) *
Click to view attachment
Ενας άλλος από τους πρωταγωνιστές του εβδόμου ομίλου και του forum

Εννοεις το 6 του καο? η το 5 του χολαργου?
Romanos
QUOTE(rom @ Feb 4 2008, 14:47 ) *
Εννοεις το 6 του καο? η το 5 του χολαργου?


Ποια η σημασια?! Ολοι πρωταγωνιστες ειμαστε εδω περα... tongue.gif
kotzito
QUOTE(Romanos @ Feb 4 2008, 17:24 ) *
Ποια η σημασια?! Ολοι πρωταγωνιστες ειμαστε εδω περα... tongue.gif

Σωστος!!!!!!!!!!!!!!!!Η διακριση δεν εχει σημασια.Ολοι φιλοι ειμαστε και <<εχθροι>> μονο μεσα στο γηπεδο.
Foivos
Πιστευω οτι ο αγωνας του Σαββατου μεταξυ Χολαργου-Χαλανδριου ηταν απ'αυτους που δινουν μεγαλη φορτιση με υψηλες δοσεις αδρεναλινης λογω του απροβλεπτου και συνεχως μεταβαλομενου σκορ και εδειξε τελικα οτι μια ομαδα με καλες εφεδριες οπως ο ΚΟΧ δεδομενου οτι ελειπαν βασικοι παιχτες ειναι μεγαλη ομαδα. smiley.gif
eskaman
να ρωτησω?ποιος περναει απο αυτον τον ομιλο?και με ποιον διασταυρωνεται?
kotzito
QUOTE(eskaman @ Feb 5 2008, 18:58 ) *
να ρωτησω?ποιος περναει απο αυτον τον ομιλο?και με ποιον διασταυρωνεται?

Αν εννοεις τον ομιλο του Χολαργο,περναει ο πρωτος μονο.
Bob o m4stor4s
δηλαδη η νικη αμαρουσιου
Bob o m4stor4s
ο μεγαλος απων του χολαργου λογω τραυματισμου μετα τη σημερινη προπονηση εδειξε οτι ειναι 100% ετοιμος να επιστρεψει στο παρκε εν οψει του παιχνιδιου με τον εφοα και να ισοπεδωσει τον αντιπαλο σεντερ(και οχι μονο) 77.gif 77.gif


ΚΑΡΑΛΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΑ
ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΟΥ ΚΟΧ ΤΗ ΦΑΝΕΛΑ smiley.gif smiley.gif
jimdedour
QUOTE(Bob o m4stor4s @ Feb 5 2008, 22:31 ) *
ο μεγαλος απων του χολαργου λογω τραυματισμου μετα τη σημερινη προπονηση εδειξε οτι ειναι 100% ετοιμος να επιστρεψει στο παρκε εν οψει του παιχνιδιου με τον εφοα και να ισοπεδωσει τον αντιπαλο σεντερ(και οχι μονο) 77.gif 77.gif
ΚΑΡΑΛΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΑ
ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΟΥ ΚΟΧ ΤΗ ΦΑΝΕΛΑ smiley.gif smiley.gif

πεσταρε ο στεωε επιστρεφει και θα τοθσ ισοπεδοσει ολους!ετσι ρε βοβ!καταλαβεσ πιοσ ειμαι?
Romanos
QUOTE(Foivos @ Feb 5 2008, 17:43 ) *
Πιστευω οτι ο αγωνας του Σαββατου μεταξυ Χολαργου-Χαλανδριου ηταν απ'αυτους που δινουν μεγαλη φορτιση με υψηλες δοσεις αδρεναλινης λογω του απροβλεπτου και συνεχως μεταβαλομενου σκορ και εδειξε τελικα οτι μια ομαδα με καλες εφεδριες οπως ο ΚΟΧ δεδομενου οτι ελειπαν βασικοι παιχτες ειναι μεγαλη ομαδα. smiley.gif


Οπως προαναφεραμε κι εμεις ειχαμε προβληματα. Δεν ξερεις τι θα γινοταν ακομα κι αν δεν ειχατε απουσιες. Για να μην νομιζει ο κοσμος αλλα...
jimdedour
QUOTE(Romanos @ Feb 5 2008, 22:43 ) *
Οπως προαναφεραμε κι εμεις ειχαμε προβληματα. Δεν ξερεις τι θα γινοταν ακομα κι αν δεν ειχατε απουσιες. Για να μην νομιζει ο κοσμος αλλα...

poso irthate me ton efoa?
Bob o m4stor4s
QUOTE(jimdedour @ Feb 5 2008, 22:36 ) *
πεσταρε ο στεωε επιστρεφει και θα τοθσ ισοπεδοσει ολους!ετσι ρε βοβ!καταλαβεσ πιοσ ειμαι?

φυσικα ρ
jimdedour
QUOTE(Bob o m4stor4s @ Feb 5 2008, 23:08 ) *
φυσικα ρ
πιοσ ειμαι αρχοντα?γραπστο μου σε πμ
Romanos
QUOTE(jimdedour @ Feb 5 2008, 22:49 ) *
poso irthate me ton efoa?


Δεν θυμαμαι ακριβως...για 25 περιπου νομιζω. Μπες www.eska.gr να δεις ακριβως το αποτελεσμα.
eskaman
για την νικη γτ δεν λεει κανεις τιποτα?(δεν εχω δει πολλες σελιδες τοu topic)καλη ομαδα?
jimdedour
QUOTE(Romanos @ Feb 6 2008, 00:42 ) *
Δεν θυμαμαι ακριβως...για 25 περιπου νομιζω. Μπες www.eska.gr να δεις ακριβως το αποτελεσμα.
pion arithmo exeis?
Foivos
QUOTE(Bob o m4stor4s @ Feb 5 2008, 22:31 ) *
ο μεγαλος απων του χολαργου λογω τραυματισμου μετα τη σημερινη προπονηση εδειξε οτι ειναι 100% ετοιμος να επιστρεψει στο παρκε εν οψει του παιχνιδιου με τον εφοα και να ισοπεδωσει τον αντιπαλο σεντερ(και οχι μονο) 77.gif 77.gif
ΚΑΡΑΛΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΑ
ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΟΥ ΚΟΧ ΤΗ ΦΑΝΕΛΑ smiley.gif smiley.gif

Ειναι σιγουρο οτι ο γιγαντας Stavgsi θα δωσει αλλο χρωμα στο παιχνιδι γιατι ειναι και ψυχαρα!!! 77.gif

Ελπιζω ομως να επιστρεψει και ο airman για να μην μας βγαινει η ψυχη μεχρι το τελος του αγωνα!
Romanos
QUOTE(jimdedour @ Feb 6 2008, 14:33 ) *
pion arithmo exeis?


11
SiriuS
Εγώ θέλω να πω ότι ήταν καλό παιχνίδι και μπλα μπλα...Ωστόσο Ρωμανέ μν βρίζεις τον Βα...γιατί μου είπε μερικά πράγματα που αν είναι αλήθεια,θα εκτεθει πολύ ο ΓΣ..Από εκεί και πέρα βρείτε τα...

Και ο Καραλίδης είπε ότι αν βάλει παραπάνω από 2 πόντους θα κεράσει σουβλάκια όλο το forum...Όποιος θέλει το κιν του σε μένα...Με το αζημίωτο βέβαια.
Romanos
QUOTE(SiriuS @ Feb 7 2008, 21:26 ) *
Εγώ θέλω να πω ότι ήταν καλό παιχνίδι και μπλα μπλα...Ωστόσο Ρωμανέ μν βρίζεις τον Βα...γιατί μου είπε μερικά πράγματα που αν είναι αλήθεια,θα εκτεθει πολύ ο ΓΣ..


Χαχαχα. Γιατι ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ξερω τι σου πε? Γιατι λες οτι θα εκτεθει ο ΓΣ γενικα...
Bob o m4stor4s
γιατι ειπε κατι που αφορα ολους τους παικτες του γσ εκτος απο 1
Romanos
QUOTE(Bob o m4stor4s @ Feb 7 2008, 21:57 ) *
γιατι ειπε κατι που αφορα ολους τους παικτες του γσ εκτος απο 1


Ε? Οταν λεμε ολους τους παιχτες τι εννοουμε? Πολλοι παιχτες ειναι του '94, ειπε και γι αυτους? Και τι στο καλο ειναι αυτο που σας ειπε? Ειμαστε μπλεγμενοι πουθενα και δεν το ξερουμε?
kotzito
QUOTE(Bob o m4stor4s @ Feb 7 2008, 21:57 ) *
γιατι ειπε κατι που αφορα ολους τους παικτες του γσ εκτος απο 1

Ρε φιλε,αν γουσταρεις πες το δημοσια η εστω σε pm.Το να μας κοροιδευει,να μη μας λεει τον λογο και να κρυβεται ειναι αναρμοστο.Να πεις στον Β. να κοιταει πρωτα την ομαδα του και τον εαυτο του και να μην σχολιαζει τους αλλους.Βεντετιλικια δε σηκωνονται.
petros13
QUOTE(kojito @ Feb 8 2008, 13:10 ) *
Ρε φιλε,αν γουσταρεις πες το δημοσια η εστω σε pm.Το να μας κοροιδευει,να μη μας λεει τον λογο και να κρυβεται ειναι αναρμοστο.Να πεις στον Β. να κοιταει πρωτα την ομαδα του και τον εαυτο του και να μην σχολιαζει τους αλλους.Βεντετιλικια δε σηκωνονται.



ΑΚΡΙΒΩΣ.Κ ΠΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο Β ??????ΠΡΟΤΟΝ ΜΑΣ ΧΕΡΕΙ Κ ΤΑ ΛΕΕΙ Η ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΤΟ ΜΙΑΛΟ ΤΟΥ???ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΓΩ ΕΧΟ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ 89 90 Κ ΤΕΤΙΑ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΙΑ ΜΝ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΝ ΔΝ ΕΧΟ ΚΑΜΙΑ ΟΡΕΧΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΙΤΗΟ.ΕΓΟ ΕΙΜΑΙ ΤΟ 13 Ο playmaker K ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΔΝ ΕΙΔΑ ΚΑΜΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΙ ΟΜΑΔΑ ΔΧ ΔΟΥΛΕΜΕΝΙ ΑΠΟ ΚΙ Κ ΠΕΡΑ ΤΠΤ ΠΑΡΑΠΑΝΟ. Κ ΕΧΟ ΠΑΙΧΕΙ Κ ΣΕ ΜΙΚΤΕΣ Κ ΣΕ ΠΡΟΕΤΗΝΙΚΕΣ ΟΠΟΤΕ ΙΣΟΣ ΚΑΤΙ ΧΕΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΣΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΙΛΙΚΙΕΣ.ΟΥΤΕ ΚΑΠΙΟΣ ΠΑΙΚΤΙΣ Μ ΕΚΑΝΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΙ ΕΝΤΙΠΩΣΙ.Σ ΕΙΠΑ ΔΟΥΛΕΜΕΝΗ ΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ.Κ Ο ΚΟΤΖΙ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΙΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΑΥΤΟ Π ΛΕΕΙ.
SiriuS
QUOTE(petros13 @ Feb 8 2008, 16:53 ) *
ΑΚΡΙΒΩΣ.Κ ΠΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο Β ??????ΠΡΟΤΟΝ ΜΑΣ ΧΕΡΕΙ Κ ΤΑ ΛΕΕΙ Η ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΤΟ ΜΙΑΛΟ ΤΟΥ???ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΓΩ ΕΧΟ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ 89 90 Κ ΤΕΤΙΑ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΙΑ ΜΝ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΝ ΔΝ ΕΧΟ ΚΑΜΙΑ ΟΡΕΧΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΙΤΗΟ.ΕΓΟ ΕΙΜΑΙ ΤΟ 13 Ο playmaker K ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΔΝ ΕΙΔΑ ΚΑΜΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΙ ΟΜΑΔΑ ΔΧ ΔΟΥΛΕΜΕΝΙ ΑΠΟ ΚΙ Κ ΠΕΡΑ ΤΠΤ ΠΑΡΑΠΑΝΟ. Κ ΕΧΟ ΠΑΙΧΕΙ Κ ΣΕ ΜΙΚΤΕΣ Κ ΣΕ ΠΡΟΕΤΗΝΙΚΕΣ ΟΠΟΤΕ ΙΣΟΣ ΚΑΤΙ ΧΕΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΣΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΙΛΙΚΙΕΣ.ΟΥΤΕ ΚΑΠΙΟΣ ΠΑΙΚΤΙΣ Μ ΕΚΑΝΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΙ ΕΝΤΙΠΩΣΙ.Σ ΕΙΠΑ ΔΟΥΛΕΜΕΝΗ ΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ.Κ Ο ΚΟΤΖΙ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΙΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΑΥΤΟ Π ΛΕΕΙ.



Δέν έχει σχέση με αύτο που λες...Πάντως είσαι κάλος..Εσύ δεν είσαι κ στην ομάδα του Κολλεγίου??..Πάντως το παιχνίδι από μας..Δηλαδή παρολίγο να το χάσουμε.
Tostias
ok



kostas-promi8eas
Παιδιά μήπως ξέρει καποιος αν το παιδικο των Βριλλησιων παιζει σε ανοιχτο ή κλειστο γηπεδο ?????
Foivos
QUOTE(kostas-promi8eas @ Feb 9 2008, 13:09 ) *
Παιδιά μήπως ξέρει καποιος αν το παιδικο των Βριλλησιων παιζει σε ανοιχτο ή κλειστο γηπεδο ?????

Σε κλειστο.
Bob o m4stor4s
προγνωστικα 8ης αγωνιστικης 2ου γυρου

ΕΦΟΑ - Χολαργος > 2
Νεοπεντελικος - Γ.Σ Χαλανδριου > 2
Ατταλος - Γερακας > 2
Βριλησσια - Προμηθεας > 2
ΑΟΚ Χαλανδριου - Νικη Αμαρουσιου > 2
Jabar
Ατταλος - Γέρακας αποκλείεται να γίνει σήμερα με τέτοιες συνθήκες και είναι η τελευταία ελπίδα του Χολαργού
για την κατάληψη της δεύτερης θέσης.
kotzito
QUOTE(kostas-promi8eas @ Feb 9 2008, 13:09 ) *
Παιδιά μήπως ξέρει καποιος αν το παιδικο των Βριλλησιων παιζει σε ανοιχτο ή κλειστο γηπεδο ?????

Και σε ανοιχτο και σε κλειστο.
Foivos
Ο ΚΟΧ κερδισε εναν αγωνα οχι γιατι επιασε τις καλυτερες επιδοσεις του αλλα ειχε εναν κακο αντιπαλο ιδιαιτερα στο 2 ημιχρονο.Σε ορισμενες στιγμες μαλιστα εδειξε πολυ κακη εικονα (αστοχα σουτ που μερικα δεν εβρισκαν ουτε στεφανι,εφαγε αφθονες ταπες,πουλησε τη μπαλα αρκετες φορες) αλλα καλυψε τη διαφορα στο 3 δεκαλεπτο και εν συνεχεια περασε στο σκορ στηριζομενος περισσοτερο στην κοπωση της αντιπαλης ομαδας.Αυτα προς το παρον! icon_wave.gif
ΣΤΕ
QUOTE(Jabar @ Feb 9 2008, 11:53 ) *
Ατταλος - Γέρακας αποκλείεται να γίνει σήμερα με τέτοιες συνθήκες και είναι η τελευταία ελπίδα του Χολαργού
για την κατάληψη της δεύτερης θέσης.


Γιατι παιζει σε ανοιχτο ο Ατταλος???
jimdedour
QUOTE(ΣΤΕ @ Feb 9 2008, 20:27 ) *
Γιατι παιζει σε ανοιχτο ο Ατταλος???

nai se anikto pezei!tha sas spasei ta nevra
drazen petrovic
QUOTE(Foivos @ Feb 9 2008, 19:35 ) *
Ο ΚΟΧ κερδισε εναν αγωνα οχι γιατι επιασε τις καλυτερες επιδοσεις του αλλα ειχε εναν κακο αντιπαλο ιδιαιτερα στο 2 ημιχρονο.Σε ορισμενες στιγμες μαλιστα εδειξε πολυ κακη εικονα (αστοχα σουτ που μερικα δεν εβρισκαν ουτε στεφανι,εφαγε αφθονες ταπες,πουλησε τη μπαλα αρκετες φορες) αλλα καλυψε τη διαφορα στο 3 δεκαλεπτο και εν συνεχεια περασε στο σκορ στηριζομενος περισσοτερο στην κοπωση της αντιπαλης ομαδας.Αυτα προς το παρον! icon_wave.gif


Το να φας ταπα δεν ειναι ουτε προσβλητικο ουτε δειχνει το αν παιζεις καλα!
Βασικα για αλλη μια φορα κατεβηκαμε με πολλες ελληψεις,που σιγουρα αυτο ηταν προβλημα!Ειχαμε και το κρυο,δεν ειχαμε κανει και καλο ζεσταμα,και λογικο ειναι μετα απ ολα αυτα να μην εχουμε την εικονα που πρεπει!Παρολο τα προβληματα,και παρολο που χαναμε,δειξαμε χαρακτηρα,και με μια φανταστικη αμυνα στο τεταρτο δεκαλεπτο,πηραμε το παιχνιδακι!Θα ηταν τραγικο αν χαναμε απο μια ομαδα που απλα εχει τρεις παιχτες που την κρατανε,και κανενας δεν μπορει να κατεβασει την μπαλα(αυτο φανηκε οταν πιεσαμε)!
Θα ηθελα να πω συγχαρητιρια στους αντιπαλους μας,γιατι παλεψαν απο την αρχη το παιχνιδι,και μας εδειξαν πως αν δεν παιξεις καλα δεν κερδιζεις με οποιαδηποτε ομαδα και αν παιζεις! 41.gif
Jabar
ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΦΟΑ-ΧΟΛΑΡΓΟΣ 42-51
ΕΦΗΒΙΚΟΕΦΟΑ-ΧΟΛΑΡΓΟΣ 40-48
Jabar
Ενας από τους πρωταγωνιστές ο έφορος που άλλαξε την μοίρα της ομάδας
Jabar
Click to view attachment
O Βαγγέλης πρωταγωνιστής μέσα στις γραμμές.Σκοράρει τρίποντα , βγαίνει στον αιφνιδιασμό, μαζεύει ριμπάουντ
ποστάρει καλά ,χαμογελάει συνεχώς και γενικά αρέσει
Jabar
Click to view attachment
Ο Δημήτρης ένας άλλος πρωταγωνιστής μέσα στις γραμμές τρέχει συνεχώς και ακούραστα χαρακτηριστική η αφάνα του.Ακολουθεί τα βήματα του μεγάλου αδελφού και εξελίσσεται
kotzito
QUOTE(Jabar @ Feb 9 2008, 22:35 ) *
Click to view attachment
O Βαγγέλης πρωταγωνιστής μέσα στις γραμμές.Σκοράρει τρίποντα , βγαίνει στον αιφνιδιασμό, μαζεύει ριμπάουντ
ποστάρει καλά ,χαμογελάει συνεχώς και γενικά αρέσει

Και εχει και μεγαλη γλωσσα.
Jabar
Παρεπιπτόντως αυτός που έφαγε τις τάπες γύρισε το παιχνίδι ΡΑΦΑ είσαι ψυχάρα 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 41.gif 41.gif 41.gif 77.gif 77.gif 77.gif
melrok
[quote name='Jabar' date='Feb 9 2008, 21:57 ' post='160927']
ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΦΟΑ-ΧΟΛΑΡΓΟΣ 42-51
ΕΦΗΒΙΚΟΕΦΟΑ-ΧΟΛΑΡΓΟΣ 40-48
[/quoteΠΑΙΔΙΚΟ ΑΟΚ Χαλανδριου - Νικη 45-58....Πρωτοι και μαθηματικα....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.