Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΕΣΚΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΕΦΗΒΙΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
ΑΕΚΤΖΗΣ
Παιδιά ψυχραιμία!Σίγουρα θα γίνει ένα πολύ όμορφο παιχνίδι το Σάββατο μεταξύ των δύο καλύτερων ομάδων του ομίλου (κατά την άποψή μου).Η Νίκη είναι το φαβορί για δύο λόγους:Ο πρώτος είναι ότι έχει το αβαντάζ της έδρας & ο δεύτερος που είναι εξίσου σημαντικός είναι η διαφορά των 7 πόντων που έχει εξασφαλίσει από το πρώτο παιχνίδι.Ο Χολαργός λοιπόν έχει δύσκολη αποστολή.Βέβαια στο μπάσκετ η λιγοστή εμπειρία που έχω λέει ότι εάν δεν παίξεις καλά & στα 40 λεπτά της διάρκειας του παιχνιδιού τότε έχεις χάσει πανηγυρικά &αυτή είναι η ομορφιά & η αξιοκρατία του συγκεκριμένου αθλήματος.Η λογική λοιπόν λέει ότι το Σάββατο θα γίνει ένα πολύ συναρπαστικό παιχνίδι αντάξιο της δυναμικότητας των δύο ομάδων.Λέτε ο Χολαργός να κάνει την έκπληξη;
rom
QUOTE(SiriuS @ Dec 11 2007, 16:29 ) *
Καλησπέρα σε όλους!Θα ήθελα να πω πως διαφωνώ με τον soouza όσον αφόρα στο ότι η Νίκη έχει την καλύτερη ομάδα στον όμιλο!ο χολάργος βρίσκεται σε πολύ καλή αγωνιστική και ψυχολογική κατάσταση και διψάει για την πρόκριση...Επίσης θα ήθελα να πω πως ένας κούκος δεν φέρνει την άνοιξη..Σίγουρα το <13> της Νίκης ξέρει πολύ μπάσκετ αλλά μπορεί να αντιμετωπιστεί εύκολα από τον αντίπαλο γιατί είναι προβλέψιμος...Τέλος εύχομαι κάλη επιτυχία στην Νίκη για το μεταξύ μας παιχνίδι την Κυριακή και ας νικήσει ο καλύτερος! biggrin.gif biggrin.gif ..Να ξέρετε πάντως πως θα πέσουν κορμιά στον αγώνα!Όσο για το παιδί που έκανε την χειρονομία στο <13>,θα έλεγα αυτού του είδουσ η συμπεριφορά να μένει εκτόσ γηπέδων γιατί στο κάτω κάτω για την πλάκα μας παίζουμε!!:P

επισης εκτοσ γηπεδου πρεπει να μενουν και συμπεριφορες σαν αυτη του 13 της νικης. οποιαδηποτε και αν ηταν η χειρονομια δν εχει κανενα δικαιωμα να επιτεθει μετα σε παιχτες της αντιπαλης ομαδας. ετσι και αλλιως ο τροπος π μιλουσε στους συμπαχτες του, στους αντιπαλους του αλλα και στον διατητη κατα τη διαρκεια του αγωνα μας δειχνει οτι αμα ειχε νικησει η νικη θα ητανε πολυ πιθανο να ειχε κανει και αυτος παρομοια χειρονομια.ειναι πολυ τυχερος που εφυγε απο το γηπεδο ατιμωρητος.
Bob o m4stor4s
QUOTE(Kafromania @ Dec 11 2007, 21:34 ) *
Χολαργαρα ζουμε ευρωπη να σε δουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μεθυσε μας με μια νικη ακομα....
να βγουμε στους δρομους 19.gif 19.gif 19.gif 77.gif shot.gif 77.gif shot.gif shot.gif

ο'τι πεις φιλτατε kafromania... θα σας ΜΕΘΥΣΟΥΜΕΕΕΕΕΕ το Σαββατο icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Kafromania
Eχεις rom δικαιο για τη συμπεριφορα.Γιατι αν ξεφυγει ζητω που καηκαμε.Ειδικα σε ενα τετοιο παιχνιδι που τα νευρα και η πιεση ειναι μεγαλη....

Ευχομαι να γινει ενα "καθαρο" και δικαιο παιχνιδι το Σαββατο.

Να νικησει οποιος το πιστευψει και το παλεψει περισσοτερο.

Και μην biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif kill.gif
ΣΤΕ
QUOTE(ts0ks99!!!!! @ Dec 11 2007, 18:05 ) *
ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΧΟΛΑΡΓΑΡΑ!!!!!ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕΤΑΤΡΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΣΕ ΗΤΤΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΝΑ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΧΕΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ!!!!!!! biggrin.gif
P.S. ΣΤΑΥΡΟ ΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Ενταξει αν νικησετε πατε καλα αλλα πρεπει να περασετε κ απο μας...Δν θα σας χαριστουμε .... smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Kafromania
19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif Ευχαριστως φιλε ΣΤΕ. 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
RudeBoy...15....
QUOTE(NIKH_7 @ Dec 11 2007, 14:30 ) *
φιλε αν εμεισ ειμαστε για κλαματα εσυ τ εισαι; με τετοια κιλα που πας ρε ??????? evilmonkey.gif



file every day smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
file ama thes tin deytera den kanw tpt na sou kanw kanena mathiumataki sto shout giati feugoun kati oikodomes.me ta touvla sou exoume xtisei kainourio kleisto........! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
nikefalin
Hρεμα με τις προκλήσεις, ήρεμα με τους χαρακτηρισμούς, διαχειριστείτε το γραπτό λόγο καλύτερα, μην προσβάλετε κανέναν, όταν νιώθετε ότι κάτι σας προσβάλει στείλετε ένα report στους moderator.

Tο τόπικ είναι για εσάς , κρατήστε το μέσα στα όρια των κανονισμών
soouza
QUOTE(ΑΕΚΤΖΗΣ @ Dec 11 2007, 21:40 ) *
Παιδιά ψυχραιμία!Σίγουρα θα γίνει ένα πολύ όμορφο παιχνίδι το Σάββατο μεταξύ των δύο καλύτερων ομάδων του ομίλου (κατά την άποψή μου).Η Νίκη είναι το φαβορί για δύο λόγους:Ο πρώτος είναι ότι έχει το αβαντάζ της έδρας & ο δεύτερος που είναι εξίσου σημαντικός είναι η διαφορά των 7 πόντων που έχει εξασφαλίσει από το πρώτο παιχνίδι.Ο Χολαργός λοιπόν έχει δύσκολη αποστολή.Βέβαια στο μπάσκετ η λιγοστή εμπειρία που έχω λέει ότι εάν δεν παίξεις καλά & στα 40 λεπτά της διάρκειας του παιχνιδιού τότε έχεις χάσει πανηγυρικά &αυτή είναι η ομορφιά & η αξιοκρατία του συγκεκριμένου αθλήματος.Η λογική λοιπόν λέει ότι το Σάββατο θα γίνει ένα πολύ συναρπαστικό παιχνίδι αντάξιο της δυναμικότητας των δύο ομάδων.Λέτε ο Χολαργός να κάνει την έκπληξη;

O Xολαργός δεν είναι τίποτα για να κάνει την έκπληξη.Και μετά ο Μητρόπουλος να παίξει άσσος να τους πατήσει!Παιδιά αστειεύομαι......Απλά δεν υπάρχει off topic να πουμε και μια κουβέντα παραπάνω!
SiriuS
Κατά την άποψή μου, ο Χολαργός μπορεί και θα κάνει την μεγάλη έκπληξη!!Ακόμα και αν δεν νικήσει όμως(πράγμα που όλοι απεύχονται), οι παίκτες του έχουν ορκιστεί να κάνουν τη νίκη των αντιπάλων ανύποφορη!ΧΟΛΑΡΓΕ ΓΕΡΑ!!Το παίχνιδι εξαρτάται σε μεγάλο βαθμό από το πως θα παίξουμε εμείς οι ίδιοι!!! shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
NIKH_7
QUOTE(Bob o m4stor4s @ Dec 11 2007, 19:02 ) *
Σιγουρα εχεις δικο σε αυτο γιατι αν ο ενας καλος παιχτης δεν εχει κανενα στηριγμα - οπως συμβαινει σε αυτη την ομαδα- ειναι παρα πολυ ευκολο για τον προπονητη της αντιπαλης ομαδας να 'διαβασει' τον τροπο παιχνιδιου του και να τον κοψει...για να μην αναφερθουμε και στην κουραση που ειναι φυσικο να αυξανεται

ρε παιδια τ σας κανει να πιστευετε οτι δεν εχει κανενα στιριγμα ?????ειναι πολυ καλος παικτης και χαιρομαι που ειναι στην ομαδα μασ τ ταλεντο του σκιαζει τ δικο μασ αλλα δεν στεναχοριεμαι καθολου για αυτο γιατι οποοιοσ ξερει να βλεπει μπασκετ βλεπει και εμας!!!!1 77.gif
NIKH_7
QUOTE(RudeBoy...15.... @ Dec 12 2007, 12:29 ) *
file every day smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
file ama thes tin deytera den kanw tpt na sou kanw kanena mathiumataki sto shout giati feugoun kati oikodomes.me ta touvla sou exoume xtisei kainourio kleisto........! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

μηπως θυμασε οτι σ εχωσα τριποντακι?????π τ ειδες τα τουβλα?
NIKH_7
QUOTE(SiriuS @ Dec 12 2007, 17:41 ) *
Κατά την άποψή μου, ο Χολαργός μπορεί και θα κάνει την μεγάλη έκπληξη!!Ακόμα και αν δεν νικήσει όμως(πράγμα που όλοι απεύχονται), οι παίκτες του έχουν ορκιστεί να κάνουν τη νίκη των αντιπάλων ανύποφορη!ΧΟΛΑΡΓΕ ΓΕΡΑ!!Το παίχνιδι εξαρτάται σε μεγάλο βαθμό από το πως θα παίξουμε εμείς οι ίδιοι!!! shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

νομιζω οτι θα γινει ωραιο παιχνιδι αλλα 1) παιζουμε εντος 2) εχουμε πλεονεκτιμα ποντων 3)θελουμε να εκτονοθουμε για την ηττα στο γερακα
SiriuS
QUOTE(NIKH_7 @ Dec 12 2007, 17:52 ) *
νομιζω οτι θα γινει ωραιο παιχνιδι αλλα 1) παιζουμε εντος 2) εχουμε πλεονεκτιμα ποντων 3)θελουμε να εκτονοθουμε για την ηττα στο γερακα



Πολύ φοβάμαι πως θα περιμένετε αλλή μια αγωνιστική ώσπου να εκτονωθείτε!!!!!
ΑΕΚΤΖΗΣ
QUOTE(NIKH_7 @ Dec 12 2007, 17:52 ) *
νομιζω οτι θα γινει ωραιο παιχνιδι αλλα 1) παιζουμε εντος 2) εχουμε πλεονεκτιμα ποντων 3)θελουμε να εκτονοθουμε για την ηττα στο γερακα


Συμφωνώ για τα δύο πρώτα.Κατ' αρχάς να ξεκαθαρίσουμε ότι η Νίκη δεν είναι συμπτωματικά πρώτη.Όμως θεωρώ ότι η ομάδα του Χολαργού δεν προσφέρεται για εκτόνωση.Όποια ομάδα κερδίσει το Σάββατο θα πρέπει να παίξει πολύ καλό μπάσκετ.Μεταξύ των δύο ομάδων υπάρχει μεγάλη διαφορά. Το 50% της δυναμικότητας της Νίκης αποτελεί ένας παίκτης με αποτέλεσμα η απόδοση της ομάδος του να εξαρτάται κυρίως σε τι μέρα θα βρεθεί.Όμως αυτό είναι δίκοπο μαχαίρι.Από την άλλη ο Χολαργός είναι ομάδα με ότι αυτό συνεπάγεται.Παίζει σύγχρονο μπάσκετ,με μεγάλη ευχέρεια και ποικιλία και στο σκοράρισμα και στην άμυνα και μετά τις τελευταίες εμφανίσεις έχει και πολύ ανεβασμένη ψυχολογία.
Το μόνο σίγουρο είναι ότι όποιος κερδίσει θα έχει χύσει αρκετά κιλά ιδρώτα στο παρκέ!
Jabar
Χαιρετώ Αεκτζή και SiriuS σωστή προσέγγιση από τον Αεκτζή.Αλλά η Νίκη δεν είναι μόνο ο Μητρόπουλος ο οποίος κατεβάζει μπάλλα πασάρει κόβει σωστά και όποτε τον μαρκάρει κοντός ποστάρει με ευκολία καλός είναι
και το άλλο ψηλό παιδί ο Μητρόπουλος ο μικρός παρ΄ότι δεν μπορεί να παίξει με την ίδια ευκολία μακριά από το καλάθι.Και ο φίλος ΝΙΚΗ7 όπως και ο Χαντζής ειναι καλοί. Στον αγώνα με τον Χολαργό το 13 έβαλε 18 και το 14 έβαλε 15. Τα τελευταία χρόνια γίνεται καλή δουλειά στη Νίκη.Αν τα καταφέρει ο Χολαργός η αξία του ηττημένου θα δώσει δόξα στον νικητή.Πάντως όλη αυτή η ζωντάνια το ενδιαφέρων δείχνει πόσο ζωντανό είναι το κύτταρο του μπάσκετ.Ελπίζω να δούν τα παιδιά και τα παιχνίδια της τελικής εξάδας
ΑΕΚΤΖΗΣ
QUOTE(Jabar @ Dec 12 2007, 19:26 ) *
Χαιρετώ Αεκτζή και SiriuS σωστή προσέγγιση από τον Αεκτζή.Αλλά η Νίκη δεν είναι μόνο ο Μητρόπουλος ο οποίος κατεβάζει μπάλλα πασάρει κόβει σωστά και όποτε τον μαρκάρει κοντός ποστάρει με ευκολία καλός είναι
και το άλλο ψηλό παιδί ο Μητρόπουλος ο μικρός παρ΄ότι δεν μπορεί να παίξει με την ίδια ευκολία μακριά από το καλάθι.Και ο φίλος ΝΙΚΗ7 όπως και ο Χαντζής ειναι καλοί. Στον αγώνα με τον Χολαργό το 13 έβαλε 18 και το 14 έβαλε 15. Τα τελευταία χρόνια γίνεται καλή δουλειά στη Νίκη.Αν τα καταφέρει ο Χολαργός η αξία του ηττημένου θα δώσει δόξα στον νικητή.Πάντως όλη αυτή η ζωντάνια το ενδιαφέρων δείχνει πόσο ζωντανό είναι το κύτταρο του μπάσκετ.Ελπίζω να δούν τα παιδιά και τα παιχνίδια της τελικής εξάδας


Διαφωνώ μαζί σου.Όταν λέω ότι ένας παίκτης είναι το 50% της δυναμικότητος μιας ομάδος δεν εννοώ μόνο το σκοράρισμα.Στο σύγχρονο μπάσκετ ένας καλός παίκτης πρέπει να κάνει πολλές δουλειές μέσα στο γήπεδο όπως καλό χειρισμό της μπάλλας, ρημπάουντ, ασίστ, άμυνα & βέβαια σκοράρισμα.Το επίπεδο λοιπόν του συγκεκριμένου παίκτη είναι πολύ κοντά σε όλα αυτά.Άλλωστε εάν έχεις παρακολουθήσει αγώνες της Νίκης αυτό είναι εμφανές και στο γήπεδο.Το συγκεκριμένο παιχνίδι έχει ενδιαφέρον διότι στο γήπεδο θα αναμετρηθούν δύο τελείως διαφορετικές ομάδες.Την φιλοξενούμενη την διακρίνει η ομαδικότητα, η αλληλοκάλυψη, & η ποικιλία ενώ την γηπεδούχο την διακρίνει ο συγκεκριμένος παίκτης και οι υπόλοιποι απλώς τον πλαισιώνουν.Συμφωνώ μαζί σου ότι τα τελευταία χρόνια έχει γίνει καλή δουλειά στα τμήματα υποδομής αλλά όχι μόνο στην Νίκη αλλά & στον Χολαργό!Άλλωστε και τα αποτελέσματα το αποδεικνύουν!
Bob o m4stor4s
QUOTE(ΑΕΚΤΖΗΣ @ Dec 12 2007, 22:53 ) *
Διαφωνώ μαζί σου.Όταν λέω ότι ένας παίκτης είναι το 50% της δυναμικότητος μιας ομάδος δεν εννοώ μόνο το σκοράρισμα.Στο σύγχρονο μπάσκετ ένας καλός παίκτης πρέπει να κάνει πολλές δουλειές μέσα στο γήπεδο όπως καλό χειρισμό της μπάλλας, ρημπάουντ, ασίστ, άμυνα & βέβαια σκοράρισμα.Το επίπεδο λοιπόν του συγκεκριμένου παίκτη είναι πολύ κοντά σε όλα αυτά.Άλλωστε εάν έχεις παρακολουθήσει αγώνες της Νίκης αυτό είναι εμφανές και στο γήπεδο.Το συγκεκριμένο παιχνίδι έχει ενδιαφέρον διότι στο γήπεδο θα αναμετρηθούν δύο τελείως διαφορετικές ομάδες.Την φιλοξενούμενη την διακρίνει η ομαδικότητα, η αλληλοκάλυψη, & η ποικιλία ενώ την γηπεδούχο την διακρίνει ο συγκεκριμένος παίκτης και οι υπόλοιποι απλώς τον πλαισιώνουν.Συμφωνώ μαζί σου ότι τα τελευταία χρόνια έχει γίνει καλή δουλειά στα τμήματα υποδομής αλλά όχι μόνο στην Νίκη αλλά & στον Χολαργό!Άλλωστε και τα αποτελέσματα το αποδεικνύουν!

Θα συμφωνησω με τον φιλτατο αεκτζη γιατι, επειδη τον συγκεκριμενο αγωνα τον ειχα παρακολουθησει ολο απο τον παγκο λογω του τραυματισμου μου διεκρινα οτι οι ποντοι που πετυχαν οι υπολοιποι παικτες της νικης ηταν καθαρα αποτελεσμα των ασιστ που εβγαλε το 13 και ετοιμα καλαθια
drazen petrovic
ηρθε η ωρα για τις αλανθαστες προβλεψεις μου!

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 7ος ΟΜΙΛΟΣ


ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΕΦΟΑ ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 2(ΤΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΤΡΙΑ)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΔΡΙ - ΓΣ ΧΑΛΑΔΡΙΟΥ 2(ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΤΟΥ ΧΑΛΑΔΡΙΟΥ!)
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2(ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ)
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2(Ο ΓΕΡΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΦΟΡΜΑ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ)
ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ 1(Ο ΑΤΤΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ)


ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 5ος ΟΜΙΛΟΣ


ΕΣΝ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 1(ΕΔΩ ΘΑ ΚΡΙΘΕΙ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΦΑΣΗ)
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 2(ΤΟ ΚΟΡΩΠΙ ΕΧΕΙ 0 ΝΙΚΕΣ ΟΠΟΤΕ...)
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 1(ΕΝΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΥΚΟΛΟ ΕΡΓΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ)
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 2(ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΑΞΙΑ)
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2(Η ΚΕΡΑΤΕΑ ΑΠΕΔΗΞΕ ΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΟΤΑΝ ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ)
melrok
QUOTE(ΣΤΕ @ Dec 9 2007, 21:07 ) *
ΑΚΟΜΗ κτ π ξεχασα να πω ειναι οτι ειχατε ερθει κ νομιζατε οτι θα νικησετε μονο κ μονο με τν παρουσια σας.Για παραδειγμα στν προθερμανση 2-3 φορες παιζατε φαπιτσες μεταξυ σας κ κανατε λες κ γνωριζατε οτι απο πριν θα νικουσατε 0-20 η κατι τετοιο...Μολις αρχισε ομως ο αγωνας το σκορ στα τελη του 1ου δεκαλεπτου ηταν 11-4 κ θα ειχε τελειωσει ετσι το 10' αν ημασταν πιο ψυχραιμοι.Επιπελον αν βαζαμε κ λιγες περισσοτερες βολες το σκορ στο ημιχρονο θα ηταν 30-22 κ οχι 21-22... Αλλα ετσι ειναι το μπασκετ...Τελικο 48-46 smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Μπορεις να μου πεις πως χασατε απο τα βριλησσια κ απο την εφοα? tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Jabar
Προς τα παιδιά του Ωρωπού αυτά που γράψατε μπορείτε να τα γράψετε και εδώ για να γίνουν ευρύτερα γνωστοί τα παιδιά που λέτε ότι είναι καλοί
5adatos
ston wrpo lew oti yparxoun 2 kaloi paiktes pou aksizoun prosoxh o diagelakis(89) kai o ntouskos(90).
Jabar
Τι ύψος και τη θέση παίζουν?
Jabar
Φίλε ΣΤΕ στόν αγώνα με τον Χολαργό ήσουν πολύ καλός .Και έδειξες ότι δεν ήσουν τυχαία εύστοχος αλλά ότι έχεις καλό πάτημα και καλή μηχανική στο σούτ .Πόσους έβαλες με τη Νίκη?
ΣΤΕ
QUOTE(melrok @ Dec 13 2007, 01:30 ) *
Μπορεις να μου πεις πως χασατε απο τα βριλησσια κ απο την εφοα? tongue.gif tongue.gif tongue.gif



Κοιτα νικησαμε τν χολαργο 11 στν εδρα τ νικη σε μας κ ουσιαστικα αυτοκτονησαμε μονοι μας κ χασαμε τν προκριση.Απο τα Βριλλησια χασαμε διοτι δν δειξαμε διαθεση απο τν αρχη ενω επρεπε να το ειχαμε καθαρισει το παιιχνιδι οπως κ με τν Εφοα.Δεν θελω να ριξω το φταιξιμο στους διαιτητες γιατι δν ψαχνω ευκολες δικαιολογιες αλλα κ στα δυο παιχνιδια μου κατεστρεψαν τν ψυχολογια (οπως κ στους συμπαικτες) μ δινοντας μου ολο foul που σε καποια δεν ημουν ουτε καν μεσα στις φασεις...Ετσι μπορουμε να πουμε οτι για τους παραπανω λογους δεν θα περασουμε.Παντως σε οσους αγωνες εχουμε πεισμωσει τους εχουμε νικησει παιζοντας πολυ καλη αμυνα... 19.gif 19.gif 19.gif ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΤΑΣΗ ΓΕΡΑΚΑΣ

ΥΣ. Μας εχεις δει σε κανεναν αγωνα?Παιζεις στν ομιλο?
ΣΤΕ
QUOTE(Jabar @ Dec 13 2007, 11:49 ) *
Φίλε ΣΤΕ στόν αγώνα με τον Χολαργό ήσουν πολύ καλός .Και έδειξες ότι δεν ήσουν τυχαία εύστοχος αλλά ότι έχεις καλό πάτημα και καλή μηχανική στο σούτ .Πόσους έβαλες με τη Νίκη?


Με την Νικη εβαλα 10 ποντους.Βεβαια πολλες φορες η μπαλα με πουλησε γτ καποια σουτ πραγματικα αξιζαν να μπουν.Παντως πρεπει να πω οτι το σκορ μας μοιραστηκε κ αυτο ειναι πολυ σημαντικο...
Παιζεις στν Χολαργο?
RudeBoy...15....
mages den xerw ti tha kanei i niki alla pistevw pws tha xasei giati den einai omada oti kai na ginei tsakwnontai vrizontai kai tetoia...............wraia omada 77.gif 77.gif 77.gif 68.gif
RudeBoy...15....
ste eisai mesa mparos edw
to 3ponto tis omadasd xereis esu
RudeBoy...15....
QUOTE(ΣΤΕ @ Dec 13 2007, 13:53 ) *
Με την Νικη εβαλα 10 ποντους.Βεβαια πολλες φορες η μπαλα με πουλησε γτ καποια σουτ πραγματικα αξιζαν να μπουν.Παντως πρεπει να πω οτι το σκορ μας μοιραστηκε κ αυτο ειναι πολυ σημαντικο...
Παιζεις στν Χολαργο?





stellaki mikre araxe ligo ok?
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
ΣΤΕ
QUOTE(RudeBoy...15.... @ Dec 13 2007, 12:00 ) *
stellaki mikre araxe ligo ok?
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif



Ρε συ trpointer δεν περιφανευομαι για κατι απλα με ρωτησε ο jabar ποσους εβαλα εχεις καποιο προβλημα σε αυτο... Δεν πειραζει θα το λυσουμε στην προπονηση και θα τα ξεκαθαρισουμε ολα ποιος ειναι κ ποιος οχι ο ΤΡΙΠΟΝΤΕΡ... smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Jabar
Πρός clif ac κάνε μου μια σύνοψη του ομίλου και γράψε μου για κάποια παιδιά που σε εντυπωσίασαν εμπιστεύομαι τη γνώμη σου. Και συ lebron james πες μου τα ίδια για τον 7ο
ΣΤΕ
QUOTE(RudeBoy...15.... @ Dec 13 2007, 12:00 ) *
stellaki mikre araxe ligo ok?
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif



Ρε συ ψηλε τριποντερ για ηρεμησε λιγο ισα ισα ειπα οτι ολοι παιξαμε καλα και δεν το εγραψα για να περιφανευτω η κατι αλλο...Αλλα θα σε φτιαξω στην προπονηση θα τα ξεκαθαρισουμε ολα ΕΚΕΙ θα δουμε ποιος ειναι ο τριποντερ κ πιοος θα ναι ο μικρος...Αλλα εσυ χαιρεσαι που σε βαζει με τους μικρους και κανεις ταπες και τετοια... Τελος εβαλες τριποντο σε εναν αγωνα γιατι εγω σε εμπιστευτηκα σε αιφνιδιασμο και σου εδωσα την μπαλα αρα θα πρεπει να σεβεσαι αυτους που αποφασιζουν να σου δωσουν την μπαλα και στην προκειμενη εμενα...ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ... smiley.gif smiley.gif smiley.gif
ΣΤΕ
QUOTE(Jabar @ Dec 13 2007, 12:06 ) *
Πρός clif ac κάνε μου μια σύνοψη του ομίλου και γράψε μου για κάποια παιδιά που σε εντυπωσίασαν εμπιστεύομαι τη γνώμη σου. Και συ lebron james πες μου τα ίδια για τον 7ο


Jabar πες αν πες παιζεις σε καποια ομαδα του ομιλου και αν μας εχεις δει και σε αλλον αγωνα εκτος απο τον Χολαργο....???? smile.gif smile.gif smile.gif
Jabar
Οχι δεν παίζω έχω πολλά χρόνια που έχω σταματήσει και σας έχω δει και με τον ΑΟΚ σε ένα παιχνίδι πολλά με
λίγα θεωρώ ανεξήγητες δύο ήττες που κάνατε αλλά σ'αυτην την ηλικία οι ομάδες δεν έχουν σταθερή σύνθεση
και συνήθως παίζει μεγάλο ρόλο η ψυχολογία
ΣΤΕ
QUOTE(Jabar @ Dec 13 2007, 12:23 ) *
Οχι δεν παίζω έχω πολλά χρόνια που έχω σταματήσει και σας έχω δει και με τον ΑΟΚ σε ένα παιχνίδι πολλά με
λίγα θεωρώ ανεξήγητες δύο ήττες που κάνατε αλλά σ'αυτην την ηλικία οι ομάδες δεν έχουν σταθερή σύνθεση
και συνήθως παίζει μεγάλο ρόλο η ψυχολογία


Συμφωνω με αυτα που λες και επιπλεον δεν εχουμε εναν <πραγματικο> ψηλο που να μπορει να καθαρισει 2-3 κρισιμα ριμπαουντ Αλλα ειναι τεραστι η προσπαθεια που κανουν οσα παιδια απο την ομαδα μας εχουν κλειθει για να παιξουν σε αυτην την θεση και θελω να τα ευχαριστησω μεσω αυτου του φορουμ ΑΛΛΑ θα κανουμε ταμειο στο τελος.... bball.gif bball.gif bball.gif
drazen petrovic
φιλε ΣΤΕ,ομολογω πως στο μεταξυ μας παιχνιδι μου εσπαγες τα νευρα(μαλον επειδη μας ειχες ταραξει στα καλαθια!)αλλα απο οτι βλεπω απο το φορουμ πρεπει να σαι γαματο παιδι και να σε ειχα παρεξηγησει! biggrin.gif
ΣΤΕ
QUOTE(drazen petrovic @ Dec 13 2007, 12:34 ) *
φιλε ΣΤΕ,ομολογω πως στο μεταξυ μας παιχνιδι μου εσπαγες τα νευρα(μαλον επειδη μας ειχες ταραξει στα καλαθια!)αλλα απο οτι βλεπω απο το φορουμ πρεπει να σαι γαματο παιδι και να σε ειχα παρεξηγησει! biggrin.gif


O playmaker eisai του Χολαργου??? #5???? smiley.gif smiley.gif smiley.gif
drazen petrovic
QUOTE(ΣΤΕ @ Dec 13 2007, 14:40 ) *
O playmaker eisai του Χολαργου??? #5???? smiley.gif smiley.gif smiley.gif



δεν θα ηθελα να αποκαλυψω δημοσια την ταυτοτητα μου!παντως δεν ειμαι το 5!παιζω στον χολαργο και ετοιμασου γιατι στο δευτερο γυρο θα ζητησω απο τον κοουτς μου να σε φυλαξω εγω!οποτε καταλαβαινεις πως θα εχεις δυσκολο εργο! blech.gif blech.gif blech.gif
ΣΤΕ
QUOTE(drazen petrovic @ Dec 13 2007, 12:44 ) *
δεν θα ηθελα να αποκαλυψω δημοσια την ταυτοτητα μου!παντως δεν ειμαι το 5!παιζω στον χολαργο και ετοιμασου γιατι στο δευτερο γυρο θα ζητησω απο τον κοουτς μου να σε φυλαξω εγω!οποτε καταλαβαινεις πως θα εχεις δυσκολο εργο! blech.gif blech.gif blech.gif


Οκ σεβαστη η επιθυμια σου και θελω να γνωριστουμε μετα απο τον αγωνα μας τον Γεναρη...Παντως θα προσπαθησω να κανω οτι μπορω για να νικησουμε... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ γινει ενα πολυ ωραιο παιχνιδι οπως ετσι και αλλιως προκυτε να γινει...
soouza
Πάντως θα ήθελα να βοηθήσω λίγο,λεβέντες!Είδα το ματς του Α γύρου Χολαργού-Νίκης.Θεωρώ ότι είναι ελαφρώς καλύτερη η ομάδα του Αμαρουσσίου.Αυτό δε σημαίνει απόλυτα κάτι βέβαια....Λόγω βαθμολογίας ο Χολαργός καίγεται για Νίκη οπότε λογικά έχει μεγαλύτερο αγχος.
Jabar
Αυτό είναι το νόημα να δημιουργούνται φιλίες μέσα από το μπάσκετ που θα αντέξουν στο χρόνο και θα βοηθήσουν το άθλημα
5adatos
QUOTE(Jabar @ Dec 13 2007, 13:40 ) *
Τι ύψος και τη θέση παίζουν?

.............O DIAGELAKHS PAIZEI PLAYMAKER KAI EXEI YPSOS 1.93 KAI O NTOUSKOS PAIZEI 2 KAI EXEI YPSOS 1.87...
5adatos
POLOI KALOI OI PAIKTES TOU WRWPOU PISTEUW PWS ME ENA KALO MANATZER THA AFHSOUN ISTORIA STA ELLHNIKA GHPEDA.,.....
nikefalin
QUOTE(5adatos @ Dec 13 2007, 18:00 ) *
POLOI KALOI OI PAIKTES TOU WRWPOU PISTEUW PWS ME ENA KALO MANATZER THA AFHSOUN ISTORIA STA ELLHNIKA GHPEDA.,.....


Καλωσόρισες 5adate, καλά ποστ.

Θα σε παρακαλούσα για 2-3 λεπτομέρειες

1) γράφε σε ελληνική γραφή μας βοηθά όλους να σε διαβάζουμε

2) γράφε πεζά και όχι κεφαλαία , δεν πιστεύω να φωναζεις δυνατά και συνεχόμενα

3) Μην βάζεις ακριβώς τα ίδια πόστ σε 2 θέματα (αυτό του ωρωπού που άνοιξες και αυτό εδώ με τα παιδικοεφηβικά), σε ένα θέμα αρκεί

χρειαζόμαστε την ενημέρωση και τις απόψεις για τις ομάδες της περιφέρειας Αττικής όπως του Ωρωπού
melrok
QUOTE(ΣΤΕ @ Dec 13 2007, 13:49 ) *
Κοιτα νικησαμε τν χολαργο 11 στν εδρα τ νικη σε μας κ ουσιαστικα αυτοκτονησαμε μονοι μας κ χασαμε τν προκριση.Απο τα Βριλλησια χασαμε διοτι δν δειξαμε διαθεση απο τν αρχη ενω επρεπε να το ειχαμε καθαρισει το παιιχνιδι οπως κ με τν Εφοα.Δεν θελω να ριξω το φταιξιμο στους διαιτητες γιατι δν ψαχνω ευκολες δικαιολογιες αλλα κ στα δυο παιχνιδια μου κατεστρεψαν τν ψυχολογια (οπως κ στους συμπαικτες) μ δινοντας μου ολο foul που σε καποια δεν ημουν ουτε καν μεσα στις φασεις...Ετσι μπορουμε να πουμε οτι για τους παραπανω λογους δεν θα περασουμε.Παντως σε οσους αγωνες εχουμε πεισμωσει τους εχουμε νικησει παιζοντας πολυ καλη αμυνα... 19.gif 19.gif 19.gif ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΤΑΣΗ ΓΕΡΑΚΑΣ

ΥΣ. Μας εχεις δει σε κανεναν αγωνα?Παιζεις στν ομιλο?

Δεν μπορω να αποκαλυψω την ταυτοτητα μου αλλα θα σου πω πως εχω σχεχη με την νικη αμαρουσιου!!!!!Το φαουλ που σας εδωσε στο τελευταιο δευτερολεπτο ο διαιτητης δεν θα το εδινε ουτε ο κοουτς σας!!!!! 68.gif 68.gif 68.gif
Bob o m4stor4s
ΣΤΕ στο επομενο παιχνιδι θα αναλαβω να σε μαρκαρω εγω και δεν θελω αντιρησεις απο χολαργο ... να δουμε ποσο θα αντεξω να τρεχω shot.gif shot.gif shot.gif
drazen petrovic
QUOTE(soouza @ Dec 13 2007, 15:13 ) *
Πάντως θα ήθελα να βοηθήσω λίγο,λεβέντες!Είδα το ματς του Α γύρου Χολαργού-Νίκης.Θεωρώ ότι είναι ελαφρώς καλύτερη η ομάδα του Αμαρουσσίου.Αυτό δε σημαίνει απόλυτα κάτι βέβαια....Λόγω βαθμολογίας ο Χολαργός καίγεται για Νίκη οπότε λογικά έχει μεγαλύτερο αγχος.




αν εχεις δει το ματς του πρωτου γυρου τοτε δεν εχεις δει τιποτα!εκτος οτι ο ειχαμε τραυματια ενα βασικο στελεχος που επηρεασε πολυ,αντικειμενικα το λεω,δεν εχουμε καμια σχεση σαν ομαδα ετσι οπως ημασταν στον πρωτο γυρο!το φαβορι ειναι η νικη,μονο και μονο επειδη μας κερδισε και επειδη ειναι στην εδρα της.αλλα δεν θεωρω πως ειναι καλυτερη ομαδα...στην ουσια ενας παιχτης και οι αλλοι βοηθητικοι!δεν εχουν καλο συνολο και αυτο ειναι η αληθεια!ενω εμεις ειμαστε μια πραγματικα ενωμενη ομαδα με πολλες εναλακτικες λυσεις.και επειδη ειχαμε καινουργια παιδια στην ομαδα, τωρα απο οτι φαινεται αρχιζουν να προσαρμοζονται με την υπολυπη ομαδα!αυτο που θελω να πω,ειναι πως δεν εχουμε ΚΑΜΙΑ σχεση με τις εμφανισεις μας στον πρωτο γυρο και αυτο θα φανει!
Bob o m4stor4s
QUOTE(drazen petrovic @ Dec 13 2007, 23:05 ) *
αν εχεις δει το ματς του πρωτου γυρου τοτε δεν εχεις δει τιποτα!εκτος οτι ο ειχαμε τραυματια ενα βασικο στελεχος που επηρεασε πολυ,αντικειμενικα το λεω,δεν εχουμε καμια σχεση σαν ομαδα ετσι οπως ημασταν στον πρωτο γυρο!το φαβορι ειναι η νικη,μονο και μονο επειδη μας κερδισε και επειδη ειναι στην εδρα της.αλλα δεν θεωρω πως ειναι καλυτερη ομαδα...στην ουσια ενας παιχτης και οι αλλοι βοηθητικοι!δεν εχουν καλο συνολο και αυτο ειναι η αληθεια!ενω εμεις ειμαστε μια πραγματικα ενωμενη ομαδα με πολλες εναλακτικες λυσεις.και επειδη ειχαμε καινουργια παιδια στην ομαδα, τωρα απο οτι φαινεται αρχιζουν να προσαρμοζονται με την υπολυπη ομαδα!αυτο που θελω να πω,ειναι πως δεν εχουμε ΚΑΜΙΑ σχεση με τις εμφανισεις μας στον πρωτο γυρο και αυτο θα φανει!

εχεις δικιο drazen . ο χολαργος διαθετει πολλους παικτες που μπορουν την κρισιμη στιγμη να προσφερουν πολλα και οπως ειπες εναι μια ομαδα ΕΝΩΜΕΝΗ που οι παικτες της δεν τσακωνονται με την παραμικρη αφορμη και στο κατω κατω πιστευω πως το σκορ του πρωτου αγωνα ειναι τελειως πλασματικο και δεν αντιπροσωπευει τον χαρακτηρα της ομαδας




αλλα ετσι και αλλιως ολα αυτα θα φανουν στο παρκε οποτε υπομονη μεχρι το σαββατο smiley.gif
rom
QUOTE(melrok @ Dec 13 2007, 19:23 ) *
Δεν μπορω να αποκαλυψω την ταυτοτητα μου αλλα θα σου πω πως εχω σχεχη με την νικη αμαρουσιου!!!!!Το φαουλ που σας εδωσε στο τελευταιο δευτερολεπτο ο διαιτητης δεν θα το εδινε ουτε ο κοουτς σας!!!!! 68.gif 68.gif 68.gif

φιλε λυπαμαι αλλα δν ισχυει αυτο π λες.τον αγωνα τον εχουμε σε βιντεο και δν εχουμε κανενα προβλημα να σου στειλουμε ακριβως αυτη τη φαση.καθαρο φαουλ..αν δεν εχεις πιστει στειλε μας το mail σ ή το msn αν εχεις και θα δεις οτι δν σε δουλευουμε. αν δεν δεχθεις να στο δωσουμε παρακαλω να μην το συνεχισεις το θεμα γιατι δν παει αλλο, τουλαχιστον παραδεχθηειτε οτι χασατε δικαια.... 68.gif
rom
eah:QUOTE(ΣΤΕ @ Dec 13 2007, 13:49 ) *

Κοιτα νικησαμε τν χολαργο 11 στν εδρα τ νικη σε μας κ ουσιαστικα αυτοκτονησαμε μονοι μας κ χασαμε τν προκριση.Απο τα Βριλλησια χασαμε διοτι δν δειξαμε διαθεση απο τν αρχη ενω επρεπε να το ειχαμε καθαρισει το παιιχνιδι οπως κ με τν Εφοα.Δεν θελω να ριξω το φταιξιμο στους διαιτητες γιατι δν ψαχνω ευκολες δικαιολογιες αλλα κ στα δυο παιχνιδια μου κατεστρεψαν τν ψυχολογια (οπως κ στους συμπαικτες) μ δινοντας μου ολο foul που σε καποια δεν ημουν ουτε καν μεσα στις φασεις...Ετσι μπορουμε να πουμε οτι για τους παραπανω λογους δεν θα περασουμε.Παντως σε οσους αγωνες εχουμε πεισμωσει τους εχουμε νικησει παιζοντας πολυ καλη αμυνα... 19.gif 19.gif 19.gif ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΤΑΣΗ ΓΕΡΑΚΑΣ

ΥΣ. Μας εχεις δει σε κανεναν αγωνα?Παιζεις στν ομιλο?
μην ξεχναμε και την απουσια ενος απο τους βασικους μας παιχτες στα περισσοτερα ματσ του πρωτου γυρου λογω τραυματισμου αγαπητε ΣΤΕ.ας ελπιζουμε να ειναι καλα στον δευτερο ετσι ωστε να εχουν ολες οι ομαδες την ευκαιρια να τον δουν(χολαργος,Ε.Φ.Ο.Α.....) icon_headbang.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.