Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΕΣΚΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΕΦΗΒΙΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
Rondo
QUOTE(Jabar @ Mar 19 2008, 23:48 ) *
Δεν βρίζουμε και μιλάμε για μπάσκετ θα φας τη διαγραφή σου βέβαια γιατί άλλαξες και όνομα

Καλά λες...Έλεος όχι βρισίδια εδώ μέσα...Και κάποιοι ας διαβάζουν τους κανονισμούς του φόρουμ...Κρίμα είναι να διαγράφονται...
nikefalin
QUOTE(Rondo @ Mar 19 2008, 23:50 ) *
Καλά λες...Έλεος όχι βρισίδια εδώ μέσα...Και κάποιοι ας διαβάζουν τους κανονισμούς του φόρουμ...Κρίμα είναι να διαγράφονται...

το θέμα διευθετήθηκε
drazen petrovic
Παιδικό πρωτάθλημα 2ος όμιλος

ΠΑΟ-ΑΕΚ 83-61

Η ΑΕΚ είχε μια σοβαρή απουσία αλλά παρόλ' αυτά το πάλεψε το παιχνίδι μέχρι το τριτο δεκάλεπτο.Ο ΠΑΟ ήταν πιο ξεκούρστος και έτσι επικράτησε εύκολα!
mog#4
QUOTE(bigG @ Mar 19 2008, 21:24 ) *
Poios eisai?Eisai apo EFOA i apo alli omada pou kooutsarei o sedukas?

με εχει αντρικο αγιο στεφανο και παιζω και εφηβικο εκει....
bigG
QUOTE(mog#4 @ Mar 20 2008, 01:41 ) *
με εχει αντρικο αγιο στεφανο και παιζω και εφηβικο εκει....


Egw paizw paidiko EFOA kai me pairnei proponiseis antriko.Pws se lene?
pagkitis4ever
σορρυ κιολας αλλα με διαγραψατε επειδη ειπα μια ατακα απο φαρσα σε εναν φιλο μου?αν δεν με πιστευετε ρωτηστε τον κιολας.Τελος παντων συγνωμη δεν ειχα διαβασει τους κανονισμους,δεν θα ξαναγινει.
bigG
Xerete poso irthe o agwnas OION AG. STEFANOU-ARIS PETROUPOLIS sto efiviko?
Jabar
ΟΙΟΝ-ΑΡΗΣ 63-82
Σε ένα ματς που ήταν ντέρμπι μέχρι 5-6 λεπτά πριν τη λήξη.Μπράβο στα παιδιά και των δύο ομάδων.
mog#4
QUOTE(bigG @ Mar 23 2008, 23:11 ) *
Xerete poso irthe o agwnas OION AG. STEFANOU-ARIS PETROUPOLIS sto efiviko?

παιδες ηττα σημερα και αποκλεισμος....χασαμε 15 ποντους περιπου....το ματσ ηταν στα ισα μεχρι το 3ο δεκαλεπτο και μετα πηραν μπροστα οι γκρι....δε πειραζει η προσπθεια μετραει...συγχαρητηρια στα παιδια του αρη αξιζουν πολλα και μακαρι να αποκλεισουν και τον πλατωνα.... smiley.gif
cliff_ac
ακούγεται πως το ματσάκι θα γίνει στο κλειστό του περιστερίου (πλατωνας -αρής) μέτρια η χθεσινή εμφάνιση της ομάδας...
venitour
Ευχαριστουμε για τα συγχαριτηρια αλλα δεν νομιζς οτι το ματσ ηταν ντερμπυ πριν τα 5 λεπτα του 4 δεκαλεπτου..δεν ακουσα να μιλατε για τα πρωτα 20 λεπτα της απαραδεκτης διετησιας...στο 3 δεκαλεπτο η διαιτησια ισορροπησε μεχρι και 4 λεπτα πριν τι ληξη οπου πηραμε διαφορα ηταν στους 12...μετα οντως ι διαιτησια το εχασε λιγο εως πολυ δυνοντας 3 τεχνικες ποινες...η 1 δικαιολογημενη αφου παιχτης του αγιου στεφανου εβρησε το διαιτητη..στις αλλεσ δυο δεν ημουν μπροστα...με καλυτερη διαιτησια σιγουρα θα γινοταν πολυ καλυτερο παιχνιδι...συγχαρητηρια στο 4,14 του αγιου στεφανου....τα δυνατα μας για πλατωνα...
mog#4
QUOTE(venitour @ Mar 25 2008, 19:53 ) *
Ευχαριστουμε για τα συγχαριτηρια αλλα δεν νομιζς οτι το ματσ ηταν ντερμπυ πριν τα 5 λεπτα του 4 δεκαλεπτου..δεν ακουσα να μιλατε για τα πρωτα 20 λεπτα της απαραδεκτης διετησιας...στο 3 δεκαλεπτο η διαιτησια ισορροπησε μεχρι και 4 λεπτα πριν τι ληξη οπου πηραμε διαφορα ηταν στους 12...μετα οντως ι διαιτησια το εχασε λιγο εως πολυ δυνοντας 3 τεχνικες ποινες...η 1 δικαιολογημενη αφου παιχτης του αγιου στεφανου εβρησε το διαιτητη..στις αλλεσ δυο δεν ημουν μπροστα...με καλυτερη διαιτησια σιγουρα θα γινοταν πολυ καλυτερο παιχνιδι...συγχαρητηρια στο 4,14 του αγιου στεφανου....τα δυνατα μας για πλατωνα...

ευχαριστω για τα συγχαρικια σου....αν δε κανω λαθος γνωριστικαμε,το 5 δεν εισαι???...περα απο αυτα απλα εγω τα λεω γιατι ειχα περισσοτερες απαιτησεις απο την ομαδα μου και πιστευα σε κατι καλυτερο....δεν ηθελα να υποτιμησω τη νικη και τη προσπαθεια σας.... smiley.gif
venitour
QUOTE(mog#4 @ Mar 25 2008, 18:11 ) *
ευχαριστω για τα συγχαρικια σου....αν δε κανω λαθος γνωριστικαμε,το 5 δεν εισαι???...περα απο αυτα απλα εγω τα λεω γιατι ειχα περισσοτερες απαιτησεις απο την ομαδα μου και πιστευα σε κατι καλυτερο....δεν ηθελα να υποτιμησω τη νικη και τη προσπαθεια σας.... smiley.gif


το καταλαβαινω αλλα δεν νομιζω οτι φταιει ι διετησια για οτι εγινε...τελοσ παντων εισαι πολυ καλοσ παιχτης και σορρυ για οτι εγινε στον αγωνα..απλα η ενταση
Jabar
Φίλε mog στο είπα και μετά το παιχνίδι ότι δεν γίνεται να κερδίζεις πάντα.Το ταξίδι έχει την ίδια αξία και μεγαλύτερη από το να φτάσεις στην Ιθάκη.Η εικόνα σας ήταν πολύ καλή.Καταλαβαίνω τη πικρία σου γιατί αλλιώς δεν θα γινόσουνα καλός παίκτης.Αξιος και ο Βενιτουράκης που δίνει διαπιστευτήρια και στην Α ΕΣΚΑ.
mog#4
QUOTE(venitour @ Mar 25 2008, 20:54 ) *
το καταλαβαινω αλλα δεν νομιζω οτι φταιει ι διετησια για οτι εγινε...τελοσ παντων εισαι πολυ καλοσ παιχτης και σορρυ για οτι εγινε στον αγωνα..απλα η ενταση

ουτε καν...μη το ξαναπεις δεν υπαρχει θεμα...χαρηκα που παιξαμε αντιπαλοι και γνωριστικαμε...για την αξια σου δεν εχω να πω πολλα το μονο αμφιβαλλω αν ο αρης θα εφτανε εδω χωρις εσενα...ευχαριστω για τα λογια σου αλλωστε πανω κατω λογω υψους ειμαστε του ιδιου στυλ παιχτες απλα φανταζομαι εχεις μεγαλυτερη εμπειρια λογω α εσκα.... 41.gif
mog#4
QUOTE(Jabar @ Mar 25 2008, 21:02 ) *
Φίλε mog στο είπα και μετά το παιχνίδι ότι δεν γίνεται να κερδίζεις πάντα.Το ταξίδι έχει την ίδια αξία και μεγαλύτερη από το να φτάσεις στην Ιθάκη.Η εικόνα σας ήταν πολύ καλή.Καταλαβαίνω τη πικρία σου γιατί αλλιώς δεν θα γινόσουνα καλός παίκτης.Αξιος και ο Βενιτουράκης που δίνει διαπιστευτήρια και στην Α ΕΣΚΑ.

ναι εχεις δικιο...απλα ειμαι ετσι σαν χαρακτηρας αλλα και αγαπαω τοσο πολυ το εφηβικο μας και το νοιαζομαι περισσοτερο απο τους αντρες..χαιρομαι που βγαλαμε αποτελεσμα και ειμαι σιγουρος του χρονου θα ειναι η σειρα μας.... 19.gif
venitour
QUOTE(mog#4 @ Mar 25 2008, 20:09 ) *
ουτε καν...μη το ξαναπεις δεν υπαρχει θεμα...χαρηκα που παιξαμε αντιπαλοι και γνωριστικαμε...για την αξια σου δεν εχω να πω πολλα το μονο αμφιβαλλω αν ο αρης θα εφτανε εδω χωρις εσενα...ευχαριστω για τα λογια σου αλλωστε πανω κατω λογω υψους ειμαστε του ιδιου στυλ παιχτες απλα φανταζομαι εχεις μεγαλυτερη εμπειρια λογω α εσκα.... 41.gif


ευχαριστω..αλλα ολοι καταβαλουμε προσπαθεια... ειμαστε πολυ καλοι παιχτες ελπιζω να μας βγει και να το δειξουμε και με το πλατωνα.....
mog#4
QUOTE(venitour @ Mar 26 2008, 02:40 ) *
ευχαριστω..αλλα ολοι καταβαλουμε προσπαθεια... ειμαστε πολυ καλοι παιχτες ελπιζω να μας βγει και να το δειξουμε και με το πλατωνα.....

δε διαφωνω...τωρα που ειπες πλατωνα ποτε παιζεται και που????
Jabar
ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ
01/04/2008 21:15:00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
01/04/2008 20:00:00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ
nikefalin
QUOTE(Jabar @ Mar 26 2008, 12:22 ) *
ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ
01/04/2008 21:15:00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
01/04/2008 20:00:00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ

Θα πάω να τα δω smile.gif
cliff_ac
Κάτι μου λέει ότι θα πάμε μαζί Κυρ Νικ!
Jabar
Φυσικά θα είμαι εκεί
cliff_ac
jabar σε ποια ομάδα είσαι τη ρόλο εχεις ??(παικτης παράγοντας κλπ)??
nikefalin
QUOTE(cliff_ac @ Mar 31 2008, 16:13 ) *
jabar σε ποια ομάδα είσαι τη ρόλο εχεις ??(παικτης παράγοντας κλπ)??

Τάσο θα κατέβεις αύριο ?
penetration
Φίλε Jabar σαν καλός και ανερχόμενος Μανατζερ θα είμαι και γω εκεί- οπότε κάτσε δίπλα μου για να σου εξηγώ και να μαθαίνεις και το μπάσκετ σωστά.
Τυχαίνει να γνωρίζω τον Venitur ο οποίος εκτός από ένα πολύ καλό pointguard είναι και ένα φοβερά καλό παιδί και πάντα με το χαμόγελο. Ακόμη και ότα σε παίζει άμυνα και σε τραβάει από σορτσάκια και φανέλες πάλι με το χαμ΄γελο το κάνει.
ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ Γιαννάκη Καλή Επιτυχία την Τρίτη.
nikefalin
QUOTE(penetration @ Mar 31 2008, 17:15 ) *
ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ Γιαννάκη Καλή Επιτυχία την Τρίτη.

θα την χρειαστεί απέναντι στον Πλάτωνα,
στο παιδικό θα περάσει εύκολα ο Πλάτωνας, στο εφηβικό (ελπίζω) να βρει ισχυρή αντίσταση
αν και στην τελική φάση του εφηβικού ο Ηλυσιακός θα έχει τον 1ο λόγο
Για την τελική φάση του παιδικού βλέπω μάχη ανάμεσα σε ΠΑΟ, Περιστέρι και Πλάτωνα
penetration
Για την τελική φάση του παιδικού βλέπω μάχη ανάμεσα σε ΠΑΟ, Περιστέρι και Πλάτωνα
[/quote]

Από τις τρεις έχω δει μόνο το Περιστέρι: Καλή και "δουλεμένη" από τον προπονητή της Ομάδα. Της δίνω μεγάλη τύχη για παραπάνω.
cliff_ac
QUOTE(nikefalin @ Mar 31 2008, 13:52 ) *
Τάσο θα κατέβεις αύριο ?


Με τοσο παρασκίνιο που παίζει πλέον με αυτή την ομάδα γίνεται να λείπω??? μακάρι αύριο να νικήσουν(και δεν εννοώ τους φιλοσόφους) !! και ο βενιτουρ όπως τον αποκαλείται έχει την ψυχολογία πιστεύω για ματς όπως αυτα οπότε η τύχη δε του χρειάζεται!!
mog#4
παιδια τι εγινε στα ματσακια σημερα????ας μας πει καποιος.... bball.gif
nikefalin
QUOTE(mog#4 @ Apr 2 2008, 00:31 ) *
παιδια τι εγινε στα ματσακια σημερα????ας μας πει καποιος.... bball.gif

Παιδικό
Πλάτωνας - Αχαρνείς 71 -59, εως το 35 ήταν πόντο πόντο

Εφηβικό
Πλάτωνας - Αρης Πετρούπολης 80 - 67, ημίχρονο 43 -32
ο αρης άντεξε μόνο για 15 λεπτά, το βάθος του πάγκου του Πλάτωνα ήταν καταλυτικό
venitour
paidia i omada exase..skasame den ta kataferame kai poluuuu..eimastan kaloi kuriws omws se 8 lepta xasame to match..me kapoia sumantika dika mou lathi sto 3 dekalepto pou den eixa psixremia...krima kai mporousame...polu kalos o betsis me to n.11
venitour
paidia i omada exase...eimastan kaloi alla skasame den anteksame polu..to paixnidi xathike kuriws sto 3 dekalepto..me kapoia simantika dika mou lahti...pou den imoun psuxremos..polu kalos me to no11 o betsis
mog#4
QUOTE(venitour @ Apr 1 2008, 23:29 ) *
paidia i omada exase...eimastan kaloi alla skasame den anteksame polu..to paixnidi xathike kuriws sto 3 dekalepto..me kapoia simantika dika mou lahti...pou den imoun psuxremos..polu kalos me to no11 o betsis

κριμα ρε φιλε και σας πιστευα παρα πολυ....απο διαιτησια τι παιχτηκε????
nikefalin
QUOTE(mog#4 @ Apr 2 2008, 01:34 ) *
κριμα ρε φιλε και σας πιστευα παρα πολυ....απο διαιτησια τι παιχτηκε????

νορμάλ ήταν, εμπειροι διατητές αξιολογημένοι και οι 2
venitour
soory gia ta latinika ksexastika..
venitour
QUOTE(nikefalin @ Apr 1 2008, 22:37 ) *
νορμάλ ήταν, εμπειροι διατητές αξιολογημένοι και οι 2


oi diaitites polu kaloi..apo ta kalutera sfirigmata pou exw dei
mog#4
παλι καλα....το φοβομουνα λιγο να γερνει η βαρκα....φαινεται φιλε σε ειχαν σταμπαρει βαζανε παιχτες πανω σου να σε πιεζουν και εσκασες στο 2ο ημιχρονο...τπτ αλλο για το ματσ????

ααα το μαρουσι κερδισε 15 ποντους το αιγαλεω σχετικα ευκολα....και ηταν η τελευταια ομαδα της εξαδας...οποτε κλασσικα εχουμε:
παο
ηλυσιακος
πανελληνιος
περιστερι
μαρουσι
πλατων
venitour
QUOTE(mog#4 @ Apr 1 2008, 22:43 ) *
παλι καλα....το φοβομουνα λιγο να γερνει η βαρκα....φαινεται φιλε σε ειχαν σταμπαρει βαζανε παιχτες πανω σου να σε πιεζουν και εσκασες στο 2ο ημιχρονο...τπτ αλλο για το ματσ????

ααα το μαρουσι κερδισε 15 ποντους το αιγαλεω σχετικα ευκολα....και ηταν η τελευταια ομαδα της εξαδας...οποτε κλασσικα εχουμε:
παο
ηλυσιακος
πανελληνιος
περιστερι
μαρουσι
πλατων


file mou oti kai na sou pw egw den exei simasia..simasia exei na sou poun allo tin gnwmi tous... kali poreia tou xronou!!!
mog#4
QUOTE(venitour @ Apr 2 2008, 00:01 ) *
file mou oti kai na sou pw egw den exei simasia..simasia exei na sou poun allo tin gnwmi tous... kali poreia tou xronou!!!

δε πειραζει παντως προσπαθησατε....ευχαριστω αλλα μεχρι του χρονου εχουμε καιρο....
venitour
QUOTE(venitour @ Apr 1 2008, 23:01 ) *
file mou oti kai na sou pw egw den exei simasia..simasia exei na sou poun allo tin gnwmi tous... kali poreia tou xronou!!!


sorry και παλι για τα λατινικα ξεχνιεμαι.το τοπικ καταλαθως το εφτιαξα
thodoris
QUOTE(venitour @ Apr 1 2008, 22:29 ) *
paidia i omada exase...eimastan kaloi alla skasame den anteksame polu..to paixnidi xathike kuriws sto 3 dekalepto..me kapoia simantika dika mou lahti...pou den imoun psuxremos..polu kalos me to no11 o betsis


Παρ’ όλο τον εκνευρισμό, Γιάννη ήσουν συγκλονιστικός έκανες μεγάλο παιχνίδι. Ξεχώρισαν ο Μπέσης με πολύ καλό και σοβαρό παιχνίδι και ο Ντανάς με τον γνωστό του τρόπο.

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδία. 41.gif 41.gif 41.gif
soouza
Mπράβο στους εφήβους του Άρη και τον κύριο Γρυλιωνάκη για την πορεία τους φέτος.Η ομάδα της Πετρούπολης με συνεχή παρουσία στις προπονήσεις,σπάνιο για τα σημερινά δεδομένα,δούλεψε κι έφτασε ως εδώ αλλά έχασε από μία ομάδα εμφανώς ανώτερη.Στο αγωνιστικό μέρος άντεξε για 18 λεπτά καθώς προς τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου έχασε την επαφή με το σκορ.Κατόπιν τούτου είχαμε βιαστικές ενέργειες στο δεύτερο ημίχρονο και λάθος κινήσεις στο press του Πλάτωνα.Δεν πειράζει όμως τα παιδιά είναι άξια συγχαρητηρίων! 41.gif Θα συμβούλευα τους εφήβους του Άρη να συνεχίσουν να δουλεύουν με τον ίδιο ζήλο και όπως τους βλέπω στην προπόνηση.Είναι σχεδόν βέβαιο πως όταν κάποιος θέλει,δεν υπάρχει καμία των περιπτώσεων να μην πετύχει!Το πιο σημαντικό βέβαια είναι ποιος όλων αυτών θα είναι-γίνει ανταγωνιστικός και σε αντρικό επίπεδο,πράγμα που είναι και το μείζον κατ εμέ. bball.gif
cliff_ac
εγω για τους διαιτητές θα έλεγα ότι ήταν μέτριοι ... όπως αναφέρθηκε και πιο πάνω η ψυχραιμία στο τελείωμα στοίχισε ... αλλα ο venitur δε πρέπει να παίρνει όλοι την ευθύνη πάνω του δεν είναι έτσι ... ο μπέτσης 5/9 τρίποντα η κάνω λάθος .. πάντως εκεί κοντά..
thodoris
QUOTE(cliff_ac @ Apr 2 2008, 10:49 ) *
εγω για τους διαιτητές θα έλεγα ότι ήταν μέτριοι ... όπως αναφέρθηκε και πιο πάνω η ψυχραιμία στο τελείωμα στοίχισε ... αλλα ο venitur δε πρέπει να παίρνει όλοι την ευθύνη πάνω του δεν είναι έτσι ... ο μπέτσης 5/9 τρίποντα η κάνω λάθος .. πάντως εκεί κοντά..



Πεστα για να μην τα πω εγώ και καταντήσω γραφικός.

Πιστεύω οτι ολα τα παιδιά είναι στεναχωρεμένα απο το χθεσινό παιχνίδι και έχει κάνει ο καθένας τον απολλιγισμό του, εαν συμμετείχαν στο forum ο κάθε ενας ξεχωριστά θα αναλλάμβανε το μέρος της ευθύνης που του αναλλογει για το χθεσινό αποτέλεσμα,και προς θεού ο Γιάννης μπορεί να αισθάνετε όπως αισθάνετε αλλά νομίζω,κανείς δεν υιοθετεί την αποψή του, γιατί όλοι είδαμε τι έκανε στο γήπεδο, και γενικά απο πέρσυ που τον παρακολουθώ πιστεύω οτι αυτό το παιδί έχει πολύ κρύο αίμα... και θα παει καλά αρκεί να μην τον "καταπιεί" ο σύλλογος.
cliff_ac
QUOTE(thodoris @ Apr 2 2008, 11:42 ) *
Πεστα για να μην τα πω εγώ και καταντήσω γραφικός.

Πιστεύω οτι ολα τα παιδιά είναι στεναχωρεμένα απο το χθεσινό παιχνίδι και έχει κάνει ο καθένας τον απολλιγισμό του, εαν συμμετείχαν στο forum ο κάθε ενας ξεχωριστά θα αναλλάμβανε το μέρος της ευθύνης που του αναλλογει για το χθεσινό αποτέλεσμα,και προς θεού ο Γιάννης μπορεί να αισθάνετε όπως αισθάνετε αλλά νομίζω,κανείς δεν υιοθετεί την αποψή του, γιατί όλοι είδαμε τι έκανε στο γήπεδο, και γενικά απο πέρσυ που τον παρακολουθώ πιστεύω οτι αυτό το παιδί έχει πολύ κρύο αίμα... και θα παει καλά αρκεί να μην τον "καταπιεί" ο σύλλογος.


και εγω γραφικός έχω γίνει με τους διαιτητές ... εδω δε μιλάμε για παράπονα που έχουν γενικά οι παίκτες ως παίκτες αλλά για λαθη ... χαρακτηριστική φάση χθες κινούμενο σκριν που σφυριχτικε δυο φορές αμυντικό φάουλ κατά του άρη (ασε τα τρεία δευτερόλεπτα)... απορώ με τον προπονητή του πλάτωνα που είχε και παράπονα.. ο πλάτωνας προετοιμαστικε για τον Γιάννη ωστόσο ιδιαίτερα στο πρώτο ημίχρονο τους έκανε ότι ήθελε , μετά τα 4 φάουλ νωρίς στον αγώνα + κάποιες ατυχίες στα λεϊ απ (έλειψη ψυχραιμίας) + κάποιες εσκεμένες (κατ 'εμέ) αναμπουμπούλες του κόψανε την φόρα.. η διαφορά στο σκορ άνοιξε οσο ήτανε έξω και με πλέι ο Άρης τον μικρό δεν ανταπεξήλθε καλά
thodoris
Ο Γιάννης πράγματι δεν έχει ταίρι, στην κατηγορία του.

Να σου πω εμένα με πείραξε, και πραγματικά δεν το περίμενα, σε αυτές τις ηλικίες να υπάρχου κακά σφυρίγματα, έλεος για παιδιά μιλάμε, που έχουν τρέλα και πάθος με το άθλημα. Αν τους έπαιζαν 50-50 εχθές πιστεύω οτι το αποτέλεσμα ίσως και να ήταν διαφορετικό, αλλά αυτό δεν θα το μάθουμε ποτέ, πικράθηκαν και τα μικρά, και απορώ γιατί δηλαδί.

Για να μην παρεξηγηθώ, δηλώνω και πάλι οτι δεν προσπαθώ να μειώσω τα παιδιά του Πλάτωνα, τα οποία ήταν πολύ καλά εχθές.
nikefalin
Αποτελέσματα τελικής φάσης παίδων

06/04/2008 18:00:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 63-34
05/04/2008 18:00:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 56-54
05/04/2008 17:00:00 ΜΕΤΣ Β Α.Ε.Κ. - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 58-53

Αποτελέσματα τελικής φάσης εφήβων

06/04/2008 19:30:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 62-71
05/04/2008 19:30:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 81-82
06/04/2008 19:30:00 ΟΛΥΜΠΙΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 62-73

Συνέχεια

Παίδες
08/04/2008 20:15:00 ΑΠ.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
08/04/2008 20:00:00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
08/04/2008 20:00:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - Α.Ε.Κ.

Έφηβοι

08/04/2008 21:30:00 ΑΠ.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
08/04/2008 21:15:00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
08/04/2008 21:15:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
daniela#6
2η Αγωνιστική

ΕΦΗΒΟΙ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 59-75
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 75-57
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 45-52

ΠΑΙΔΕΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 63-71
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 53-56
ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - Α.Ε.Κ. 30-58
Zourinho
Την τελικη φαση πρεπει ολοι να την αγγαλιασουμε και να παρακολουθησουμε παιχνιδια καθως οι ομαδες παιδικες και εφηβικες ειναι τρομερες ολες δουλεμενες παρα πολυ γρηγορες και ουσιαστικα οι τελικοι της ΕΣΚΑ ειναι οι τελικοι της Ελλαδος!!!!!!!
Ολοι να δουν λοιπον την τελικη φαση και ας κερδισει ο καλυτερος!
mog#4
τα χθεσινα αποτελεσματα κανεις????
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.