Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΕΣΚΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΕΦΗΒΙΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
Jabar
και το αυθεντικο ταλεντο που φετος διακρινεται στον εξωαγωνιστικο τομεα!!!!!!!!!!!!!!!!ακολουθοντας τα βηματα του λυκου10ΓΣΚ!!!...ισως ειναι ο πλαιυ μαιυκερ που ψαχνει!!!!!!!!!!!!!!
Romanos
QUOTE(drazen petrovic @ Feb 9 2008, 21:50 ) *
Θα ηθελα να πω συγχαρητιρια στους αντιπαλους μας,γιατι παλεψαν απο την αρχη το παιχνιδι,και μας εδειξαν πως αν δεν παιξεις καλα δεν κερδιζεις με οποιαδηποτε ομαδα και αν παιζεις! 41.gif


Αυτη η φραση ειναι πολυ "υπερανω". Μιλας λες και ειστε καμια ομαδαρα που νικατε περιστερι μεσα στην εδρα του...Ο Γερακας ειστε.
ts0ks99!!!!!!!!:D
QUOTE(Romanos @ Feb 9 2008, 23:25 ) *
Αυτη η φραση ειναι πολυ "υπερανω". Μιλας λες και ειστε καμια ομαδαρα που νικατε περιστερι μεσα στην εδρα του...Ο Γερακας ειστε.


akous mastodon re??wraios...tous eixa dei t kalokairi prin tous metallica!
ts0ks99!!!!!!!!:D
QUOTE(Jabar @ Feb 9 2008, 23:05 ) *
και το αυθεντικο ταλεντο που φετος διακρινεται στον εξωαγωνιστικο τομεα!!!!!!!!!!!!!!!!ακολουθοντας τα βηματα του λυκου10ΓΣΚ!!!...ισως ειναι ο πλαιυ μαιυκερ που ψαχνει!!!!!!!!!!!!!!


εγω ειμαι αυτος!!!!!!!!!!χεχεχε smiley.gif 41.gif
α!σορρυ για τα προηγουμενα γκρηκλις δεν τα πηρα ειδηση!!!!!1
kotzito
QUOTE(Romanos @ Feb 9 2008, 23:25 ) *
Αυτη η φραση ειναι πολυ "υπερανω". Μιλας λες και ειστε καμια ομαδαρα που νικατε περιστερι μεσα στην εδρα του...Ο Γερακας ειστε.

Χολαργος ειναι νομιζω.
jimdedour
QUOTE(ts0ks99!!!!! @ Feb 9 2008, 23:50 ) *
εγω ειμαι αυτος!!!!!!!!!!χεχεχε smiley.gif 41.gif
α!σορρυ για τα προηγουμενα γκρηκλις δεν τα πηρα ειδηση!!!!!1
ela re pano na to καψοθμε!
drazen petrovic
QUOTE(Romanos @ Feb 9 2008, 23:25 ) *
Αυτη η φραση ειναι πολυ "υπερανω". Μιλας λες και ειστε καμια ομαδαρα που νικατε περιστερι μεσα στην εδρα του...Ο Γερακας ειστε.


Ο γέρακας που κολάει??Πολύ φοβάμαι πως είσαι ΛΙΓΟ εκτός θέματος!Αλλά δεν πειράζει!
Για να σε βοηθήσω να μπεις στο κλίμα,είμαι παίχτης του Χολαργού και έλεγα για το χθεσινό παιχνίδι με την ΕΦΟΑ...Και δεν καταλαβαίνω γιατί είναι υπεράνω το να δίνω συγχαρητίρια στον αντίπαλο!Πάντως,στον όμιλό μας είμαστε πρωταγονηστές,και ποιοτικά καλύτερη από όλες σχεδόν τις ομάδες.Οπότε,δεν νομίζω να είπα κάτι παράλογο στα λεγώμενά μου!
Foivos
QUOTE(drazen petrovic @ Feb 9 2008, 21:50 ) *
Το να φας ταπα δεν ειναι ουτε προσβλητικο ουτε δειχνει το αν παιζεις καλα!
Βασικα για αλλη μια φορα κατεβηκαμε με πολλες ελληψεις,που σιγουρα αυτο ηταν προβλημα!Ειχαμε και το κρυο,δεν ειχαμε κανει και καλο ζεσταμα,και λογικο ειναι μετα απ ολα αυτα να μην εχουμε την εικονα που πρεπει!Παρολο τα προβληματα,και παρολο που χαναμε,δειξαμε χαρακτηρα,και με μια φανταστικη αμυνα στο τεταρτο δεκαλεπτο,πηραμε το παιχνιδακι!Θα ηταν τραγικο αν χαναμε απο μια ομαδα που απλα εχει τρεις παιχτες που την κρατανε,και κανενας δεν μπορει να κατεβασει την μπαλα(αυτο φανηκε οταν πιεσαμε)!
Θα ηθελα να πω συγχαρητιρια στους αντιπαλους μας,γιατι παλεψαν απο την αρχη το παιχνιδι,και μας εδειξαν πως αν δεν παιξεις καλα δεν κερδιζεις με οποιαδηποτε ομαδα και αν παιζεις! 41.gif

Δεν καταλαβαινω γιατι απομονωνεις την ταπα,εκρινα συνολικα το παιχνιδι.Και βεβαια δεν ειναι προσβλητικο να φας μια ταπα και απο ελλειψεις ουσιαστικα μια ειχε,αυτη του ψηλου που απεναντι στην ομαδα που παιξαμε δεν επρεπε να παιξει ρολο.Το κρυο και το καλο ζεσταμα ηταν κοινος παραγοντας και για τις 2 ομαδες.Ουτε η αμυνα μας ανεβηκε τοσο.Απλα οι αντιπαλοι και ειδικα το ατου τους το 14 σερνοταν κυριολεκτικα και αυτος ηταν ο 1 λογος που γυρισε το παιχνιδι.Ο αλλος λογος ειναι η βελτιωση της ευστοχιας και ειδικα καποια τριποντα.Οσο για το τελευταιο το αν εισαι λιγοτερο κακος απο εναν αλλον δεν σημαινει οτι εισαι καλος! blove.gif
Bob o m4stor4s
QUOTE(Foivos @ Feb 10 2008, 09:45 ) *
Δεν καταλαβαινω γιατι απομονωνεις την ταπα,εκρινα συνολικα το παιχνιδι.Και βεβαια δεν ειναι προσβλητικο να φας μια ταπα και απο ελλειψεις ουσιαστικα μια ειχε,αυτη του ψηλου που απεναντι στην ομαδα που παιξαμε δεν επρεπε να παιξει ρολο.Το κρυο και το καλο ζεσταμα ηταν κοινος παραγοντας και για τις 2 ομαδες.Ουτε η αμυνα μας ανεβηκε τοσο.Απλα οι αντιπαλοι και ειδικα το ατου τους το 14 σερνοταν κυριολεκτικα και αυτος ηταν ο 1 λογος που γυρισε το παιχνιδι.Ο αλλος λογος ειναι η βελτιωση της ευστοχιας και ειδικα καποια τριποντα.Οσο για το τελευταιο το αν εισαι λιγοτερο κακος απο εναν αλλον δεν σημαινει οτι εισαι καλος! blove.gif

πιστευω πως ο κυριος παραγοντας που εκρινε το αποτελεσμα δεν ηταν ουτε η κουραση( που ηταν αμοιβαια) ουτε το κρυο(που ηταν κοινος παραγοντας και για τις 2 ομαδες) ουτε η βελτιωση της ευστοχιας. Ο κυριος παραγοντας ηταν το παθος με το οποιο μπηκαν οι παικτες του χολαργου στο 2ο ημιχρονο
Foivos
QUOTE(Bob o m4stor4s @ Feb 10 2008, 13:02 ) *
πιστευω πως ο κυριος παραγοντας που εκρινε το αποτελεσμα δεν ηταν ουτε η κουραση( που ηταν αμοιβαια) ουτε το κρυο(που ηταν κοινος παραγοντας και για τις 2 ομαδες) ουτε η βελτιωση της ευστοχιας. Ο κυριος παραγοντας ηταν το παθος με το οποιο μπηκαν οι παικτες του χολαργου στο 2ο ημιχρονο

Επειδη δεν θεωρω οτι αυτα τα θεματα πρεπει να παιρνουν μακρος θα πω μονο οτι το ατου τους το 14 ειδικα στο 4 δεκαλεπτο ουσιαστικα δεν συμμετειχε.Εχε υποψη σου οτι αυτη ηταν και η αποψη της κερκιδας που σιγουρα εχει καλυτερη και σφερικοτερη εικονα του αγωνα.Δεν αμφισβητω την αξια του παθους,θεωρω ομως οτι ο ΚΟΧ και ο καθε παιχτης του πρεπει να ξερουν το αυτονοητο.οτι η βελτιωση τους εξαρταται και απο το γεγονος της σωστης τοποθετησης των πραγματων και κυριως της αυτοκριτικης τους.Αυτα!
kostas-promi8eas
Βριλλήσια-Προμηθεας 31-66 wav.gif
Romanos
QUOTE(ts0ks99!!!!! @ Feb 9 2008, 23:47 ) *
akous mastodon re??wraios...tous eixa dei t kalokairi prin tous metallica!


Ναι και γω τους ειδα...
Romanos
QUOTE(drazen petrovic @ Feb 10 2008, 01:22 ) *
Ο γέρακας που κολάει??Πολύ φοβάμαι πως είσαι ΛΙΓΟ εκτός θέματος!Αλλά δεν πειράζει!
Για να σε βοηθήσω να μπεις στο κλίμα,είμαι παίχτης του Χολαργού και έλεγα για το χθεσινό παιχνίδι με την ΕΦΟΑ...Και δεν καταλαβαίνω γιατί είναι υπεράνω το να δίνω συγχαρητίρια στον αντίπαλο!Πάντως,στον όμιλό μας είμαστε πρωταγονηστές,και ποιοτικά καλύτερη από όλες σχεδόν τις ομάδες.Οπότε,δεν νομίζω να είπα κάτι παράλογο στα λεγώμενά μου!


Νταξει τι χολαργος τι γερακας. Και το οτι εδωσες συγχαρητηρια δεν σημαινει οτι δεν εισαι υπερανω. Αν παω και πω στον Τζορνταν "Μπραβο μικρουλη, καλα τα πας" ειναι λογικο? Οσο για το πρωταγωνιστες δε το σχολιαζω...
drazen petrovic
QUOTE(Foivos @ Feb 10 2008, 09:45 ) *
Δεν καταλαβαινω γιατι απομονωνεις την ταπα,εκρινα συνολικα το παιχνιδι.Και βεβαια δεν ειναι προσβλητικο να φας μια ταπα και απο ελλειψεις ουσιαστικα μια ειχε,αυτη του ψηλου που απεναντι στην ομαδα που παιξαμε δεν επρεπε να παιξει ρολο.Το κρυο και το καλο ζεσταμα ηταν κοινος παραγοντας και για τις 2 ομαδες.Ουτε η αμυνα μας ανεβηκε τοσο.Απλα οι αντιπαλοι και ειδικα το ατου τους το 14 σερνοταν κυριολεκτικα και αυτος ηταν ο 1 λογος που γυρισε το παιχνιδι.Ο αλλος λογος ειναι η βελτιωση της ευστοχιας και ειδικα καποια τριποντα.Οσο για το τελευταιο το αν εισαι λιγοτερο κακος απο εναν αλλον δεν σημαινει οτι εισαι καλος! blove.gif




Δεν απομώνοσα μόνο την τάπα.Οτι είπες το σχολίασα.Και για να τελειώνουμε πια,είμαστε καλύτερη ομάδα απο εσάς και για αυτό σας κερδίσαμε...Τουλάχιστον έτσι αποδείξαμε και στα δύο παιχνίδια!

Καλή συνέχεια!
Foivos
QUOTE(drazen petrovic @ Feb 11 2008, 15:02 ) *
Δεν απομώνοσα μόνο την τάπα.Οτι είπες το σχολίασα.Και για να τελειώνουμε πια,είμαστε καλύτερη ομάδα απο εσάς και για αυτό σας κερδίσαμε...Τουλάχιστον έτσι αποδείξαμε και στα δύο παιχνίδια!

Καλή συνέχεια!

Αντε γεια!!!
Romanos
QUOTE(drazen petrovic @ Feb 11 2008, 15:02 ) *
Δεν απομώνοσα μόνο την τάπα.Οτι είπες το σχολίασα.Και για να τελειώνουμε πια,είμαστε καλύτερη ομάδα απο εσάς και για αυτό σας κερδίσαμε...Τουλάχιστον έτσι αποδείξαμε και στα δύο παιχνίδια!

Καλή συνέχεια!


Το μονο που ακουω απο σενα απτη πρωτη στιγμη που μπηκα στο φορουμ ειναι να λες: "Ειμαστε καλυτερη ομαδα και γι αυτο κερδισαμε".

Μαθε οτι σε αγωνες που παιζονται στον ποντο παιζει καθοριστικο ρολο και η τυχη.
drazen petrovic
QUOTE(Romanos @ Feb 10 2008, 19:38 ) *
Νταξει τι χολαργος τι γερακας. Και το οτι εδωσες συγχαρητηρια δεν σημαινει οτι δεν εισαι υπερανω. Αν παω και πω στον Τζορνταν "Μπραβο μικρουλη, καλα τα πας" ειναι λογικο? Οσο για το πρωταγωνιστες δε το σχολιαζω...



Βασικά καμία σχέση εμείς με τον Γέρακα.Τεσπα.Δεν έδωσα ειρωνικά συγχαριτίρια και μόνο εσύ παρεξηγήθηκες απ αυτό!Το παράδειγμά σου το θεωρό λίγο άσχετο με την περίπτωση!Οπως και να χει,δεν υπάρχει λόγος να διαφωνούμε και να ερχόμαστε σε κόντρα για τέτοια θέματα! peace.gif

Αν εσύ αμφισβητείς πως είμαστε πρωταγωνιστές του ομίλου μας,τότε πρόβλημά σου!Τα αποτελέσματα μιλάνε!
Και αν εμείς δεν είμαστε πρωταγωνιστές,τότε εσείς τί είστε???
drazen petrovic
QUOTE(Romanos @ Feb 11 2008, 22:51 ) *
Το μονο που ακουω απο σενα απτη πρωτη στιγμη που μπηκα στο φορουμ ειναι να λες: "Ειμαστε καλυτερη ομαδα και γι αυτο κερδισαμε".

Μαθε οτι σε αγωνες που παιζονται στον ποντο παιζει καθοριστικο ρολο και η τυχη.


Για την ακρίβεια το έχω πει δύο φορές!Μία με εσάς και μία τώρα!
Ναι οκ παίζει ρόλο η τύχη,αλλά σίγουρα πολύ λιγότερο από άλλα αθλήματα(όπως πχ το ποδόσφαιρο)
Και καλύτερα θα ήταν,όταν χάνεις μέσα στο γήπεδο να παραδέχεσαι τον αντίπαλο σου,και όχι να λες ένα σωρό δικαιολογίες(γενικά μιλάω)
drazen petrovic
QUOTE(Foivos @ Feb 11 2008, 16:22 ) *
Αντε γεια!!!


Εσύ καλύτερα να μου έδειχνες τη μαγκιά σου μέσα στο γήπεδο!Στα λόγια όλοι καλοί είμαστε!Μάθε να μιλάς πιο πολύ μέσα στο γήπεδο,παρά στο basket forum...Και καλύτερα θα ήταν να μάθει η ομάδα σου να δείνει τα χέρια μετά το παιχνίδι! icon_wave.gif
Romanos
QUOTE(drazen petrovic @ Feb 11 2008, 23:00 ) *
Αν εσύ αμφισβητείς πως είμαστε πρωταγωνιστές του ομίλου μας,τότε πρόβλημά σου!Τα αποτελέσματα μιλάνε!
Και αν εμείς δεν είμαστε πρωταγωνιστές,τότε εσείς τί είστε???


Αυτο λεω κι εγω
5adatos
ξερει κανεις πως διασταυρςνονται τα νοκ αουτ στη δευτερη φαση???
Foivos
QUOTE(drazen petrovic @ Feb 11 2008, 23:09 ) *
Εσύ καλύτερα να μου έδειχνες τη μαγκιά σου μέσα στο γήπεδο!Στα λόγια όλοι καλοί είμαστε!Μάθε να μιλάς πιο πολύ μέσα στο γήπεδο,παρά στο basket forum...Και καλύτερα θα ήταν να μάθει η ομάδα σου να δείνει τα χέρια μετά το παιχνίδι! icon_wave.gif

Να σου πω,σκεφτηκες ποτε οτι μπορει να βγαζεις λανθασμενα συμπερασματα μεσα και εξω απο το γηπεδο....?!!!
mog#4
πρωτη ομαδα που πλεον και βαθμολογηκα ειναι στα νοκαουτ...οιον αγιου στεφανου...ουτε εγω ξερω πωσ γινεται η διασταυρωση...μηπως με κληρωση???ξερει κανεις??? 41.gif
kotzito
Ρε παιδια κουλαρετε λιγο ολοι.Δεν χρειαζεται να μαλωνετε ποιος εχει την καλυτερη ομαδα κτλ.Μπορει π.χ. λεω,ο Χολαργος να εχει καλη ομαδα φετος και σε 1-2 χρονια να πατωνει το παιδικο του.Οσον αφορα τα νοκ-αουτ νομιζω γινονται με κληρωση και ξανασχηματιζονται ομιλοι νομιζω.
Romanos
QUOTE(mog#4 @ Feb 12 2008, 15:37 ) *
πρωτη ομαδα που πλεον και βαθμολογηκα ειναι στα νοκαουτ...οιον αγιου στεφανου...ουτε εγω ξερω πωσ γινεται η διασταυρωση...μηπως με κληρωση???ξερει κανεις??? 41.gif


Απο περσυ θυμαμαι οτι ειχε καλη ομαδα...
mog#4
QUOTE(Romanos @ Feb 12 2008, 16:24 ) *
Απο περσυ θυμαμαι οτι ειχε καλη ομαδα...

οχι ομιλους ...παιζονται νοκαουτ παιχνιδια σε ουδετερα γηπεδα...οσο για εμας περσυ η ομαδα ηταν απλα καλη φετος πιστευω εχει το κατι παραπανω...περιμεντε εκπληξεις... bball.gif
Romanos
QUOTE(mog#4 @ Feb 12 2008, 16:42 ) *
οχι ομιλους ...παιζονται νοκαουτ παιχνιδια σε ουδετερα γηπεδα...οσο για εμας περσυ η ομαδα ηταν απλα καλη φετος πιστευω εχει το κατι παραπανω...περιμεντε εκπληξεις... bball.gif


Καλα ναι δεν ειπα οτι εισασταν και καμια τρελη ομαδα. Θυμαμαι μας ειχατε ριξει 10 ποντους η κατι τετοιο. Τεσπα, καλη τυχη στα νοκ αουτ.
drazen petrovic
QUOTE(Foivos @ Feb 12 2008, 14:33 ) *
Να σου πω,σκεφτηκες ποτε οτι μπορει να βγαζεις λανθασμενα συμπερασματα μεσα και εξω απο το γηπεδο....?!!!


Ναι!Εχεις να αναφέρεις κάποιο λάθος συμπέρασμα που έβγαλα για κάτι??
Foivos
QUOTE(drazen petrovic @ Feb 13 2008, 00:35 ) *
Ναι!Εχεις να αναφέρεις κάποιο λάθος συμπέρασμα που έβγαλα για κάτι??

To σημαντικοτερο ειναι οτι με τοποθετησες σε λαθος οχθη και φοβαμαι οτι αυτο οφειλεται στην πιθανοτητα να μην δεχεσαι κριτικη!Και βεβαια να μην κανεις αυτοκριτικη.Τωρα για τις υπολοιπες εκτιμησεις δωσαμε πολυ χρονο. Παμε γι'αλλα!!!
drazen petrovic
QUOTE(Foivos @ Feb 13 2008, 11:17 ) *
To σημαντικοτερο ειναι οτι με τοποθετησες σε λαθος οχθη και φοβαμαι οτι αυτο οφειλεται στην πιθανοτητα να μην δεχεσαι κριτικη!Και βεβαια να μην κανεις αυτοκριτικη.Τωρα για τις υπολοιπες εκτιμησεις δωσαμε πολυ χρονο. Παμε γι'αλλα!!!



Με τα λεγώμενά σου μου έδωσες να καταλάβω πως έπαιζες στην ΕΦΟΑ.
Αλλά δεν έχει σημασία που και αν παίζεις,αλλά οι απόψεις σου,και πάνω σε αυτές σηζυτήσαμε.
Το αν δέχομαι κριτική από έναν τύπο στο basket forum είναι άλλο θέμα.Το αν κάνω αυτοκριτική δεν σε αφορά και ούτε ξέρεις αν κάνω.

Ας βάλουμε ένα τέλος.Είναι βαρετοί οι διαλόγοι μας για τους υπόλοιπους
drazen petrovic
Προβλεψεις τελευταίας αγωνιστικής του 7ου ομίλου για το παιδικό πρωτάθλημα:

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΕΦΟΑ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ -1(ισοδύναμες ομάδες,αλλα το ΓΣ έχει έναν παίχτη που κάνει τη διαφορά)
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ -1(δαγκωτό)
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ\ΦΕΙΑΣ -1(δεν θα έλεγα ποτέ πως θα χάσει η ομάδα μου)
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ-ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ -1(ο γέρακας αυτοκτόνησε μια φορά,δεν νομίζω να ξαναχάσει από τα Βριλήσσια)
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ -1(με πολλή σκέψη άσσο,αλλά αν χάσει ο Προμηθέας δεν θα εκπλαγώ)

Από ότι βλέπω,θα είναι η αγωνιστική των άσσων!
Καλύ τύχη σε όλες τις ομάδες,εκτός του αντιπάλου μας!
Romanos
QUOTE(drazen petrovic @ Feb 15 2008, 18:51 ) *
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΕΦΟΑ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ -1(ισοδύναμες ομάδες,αλλα το ΓΣ έχει έναν παίχτη που κάνει τη διαφορά)


laugh.gif laugh.gif laugh.gif
petros13
QUOTE(Romanos @ Feb 15 2008, 18:30 ) *
laugh.gif laugh.gif laugh.gif



ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΕΕΙ??????ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΑΝΙΕΛ???? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ε ΡΩΜΑ????
Romanos
QUOTE(petros13 @ Feb 17 2008, 15:24 ) *
ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΕΕΙ??????ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΑΝΙΕΛ???? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ε ΡΩΜΑ????


Για μενα λεει biggrin.gif

tongue.gif
mog#4
παιδια ποια ειναι η κατασταση στους αλλους ομιλους???3ερουμε ποτε ξεκιναμε τα νοκαουτ?
kostas-promi8eas
Προμηθέας-ΑΟΚ 67-27
ΕΛΑ ΡΕ ΠΡΟΜΗ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙΣ wav.gif wav.gif wav.gif wav.gif
lebronjames
Kαι το εφηβικο πολλα με λιγα....Γυρω στους 40...


Παιδια ας γραψει οποιος ξερει το σκορ Νικη-Νεοπεντελικος.Να μαθουμε ποιος περασε...
billy_14
64-49 ο Νεοπεντελικός μέσα στο Μαρούσι, πέρασε παλικαρίσια με νίκη ενώ και ήττα με λιγότερους από 15 τον βόλευε. Συγχαρητήρια στα παιδιά που τα κατάφεραν για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά. Συγχαρητήρια και στη Νίκη που φέτος κυνήγησε την πρόκριση και στις δύο ηλικιακές κατηγορίες και τελικά την κατέκτησε στο παιδικό. Άντε και μια καλή κλήρωση τώρα....
nikefalin
ΓΣ Χαλανδρίου - ΕΦΟΑ 56 -32 Παιδικό, 65 -62 Εφηβοι
Jabar
Συγχαρητήρια στη Νίκη για το παιδικό και τον Νεοπεντελικό στο έβδομο όμιλο.Δίκαια πέρνουν την πρόκριση.
Από πλευράς Χολαργού πρώτη φορά μετά από πολλά χρόνια το εφηβικό δεν περνά στην επόμενη φάση ενώ πέρυσι είχε παίξει τελικό.Η έλλειψη παιδιών γεννηθέντων το 89 (κάποια πέρασαν επαρχία)η ύπαρξη μόνο 4 90άρηδων και αυτών απροπόνητων και όχι σε όλους τους αγώνες οδήγησε σ'αυτό το αποτέλεσμα.
Romanos
Νταξει, πλακα ειχε κια φετος...
mog#4
αενκ-οιον αγιου στεφανου 37-48....αγωνας με πολλα νευρα αλλα ημασταν καλυτεροι σε ολο το ματσ και δικαια κερδισαμε...απο οτι ακουσα σε καμια 10αρια μερες θα γινει η κληρωση και επιτελους παμε στα καλα.... smiley.gif
mog#4
ρεεεεεε...που εχετε χαθει ολοι σας????...λοιπον η κληρωση εγινε και το ενα ματσακι ειναι οιον-νικηφορος.... 41.gif
Romanos
QUOTE(mog#4 @ Feb 27 2008, 15:17 ) *
ρεεεεεε...που εχετε χαθει ολοι σας????...λοιπον η κληρωση εγινε και το ενα ματσακι ειναι οιον-νικηφορος.... 41.gif


Νικηφορος? Τι διαολο, τοσο νουμπας ειμαι και την ακουω πρωτη φορα αυτη την ομαδα? laugh.gif
mog#4
QUOTE(Romanos @ Feb 27 2008, 20:22 ) *
Νικηφορος? Τι διαολο, τοσο νουμπας ειμαι και την ακουω πρωτη φορα αυτη την ομαδα? laugh.gif

χαχαχαχαχαχα...ε οκ...απο αγια βαρβαρα ειναι αυτοι κατι τετοιο....
επισης εμαθα παιζουν ωροπος-αμπελοκηποι και νομιζω αρης πετρουπολης-νεοπεντελικος....
Kafromania
Πειτε τιποτα για τον Χολαργο biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
εσυ της ομαδας νουμερο 7............................! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
billy_14
Θέλω να πω με όλη μου την καρδιά καλή επιτυχία στους εφήβους του Νεοπεντελικού, που αύριο αρχίζουν τα μπαράζ στο Ολύμπιο του Πλάτωνα αντιμετωπίζοντας το... θηρίο που λέγεται Άρης Πετρούπολης. Είμαι βέβαιος ότι θα το παλέψουν, και πού ξέρεις; Μπορεί και πάλι να μας κάνουν περήφανους.
cliff_ac
asxoliastos o apo panw!
lebronjames
Β ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/03/2008 15:00:00 ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΛ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 0-0
01/03/2008 16:30:00 ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 0-0
01/03/2008 18:00:00 ΟΛΥΜΠΙΟ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ 0-0
08/03/2008 15:30:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 0-0
08/03/2008 18:00:00 ΟΛΥΜΠΙΟ . - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
Romanos
QUOTE(lebronjames @ Feb 29 2008, 14:00 ) *
08/03/2008 15:30:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 0-0


Περασε ο αργοναυτης ραφηνας?! Η αλλος αργοναυτης ειναι αυτος? laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.