Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ 2009-10 (2ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
APOLLN
Καλησπερα σε ολους.. ηθελα να αναφερθω στη δηλωση του φιλου, περι της αναφορας που ειχα κανει για τη διαχειριση της αεκ σε προηγουμενο παιχνιδι... Σε καμια περιπτωση δεν ηθελα να προσβαλω προπονητες η γενικα στελεχη... απλα σαν προπονητης ομαδας κ εγω, (οχι σε ομαδα της κατηγοριας) μου ειχαν κανει εντυπωση καποιες επιλογες.. Για το παιχνιδι στο οποιο αναφερεστε δεν βρεθηκα οποτε δεν μπορω να εκφερω αποψη...
parag
Νομιζω οτι μετα την Εστια και τον Διαγορα καλυτερη ομαδα ειναι ο Βυρωνας......
KSNRKO
QUOTE(parag @ Jan 28 2010, 12:54 ) *
Νομιζω οτι μετα την Εστια και τον Διαγορα καλυτερη ομαδα ειναι ο Βυρωνας......


ο οδυσσεας ειναι καλυτερη ομαδα απο τον βυρωνα ( sory tzipetro ) smiley.gif
tzpetros
και εγώ αυτό πιστεύω . δεν υπάρχει πρόβλημα. άλλωστε το δείχνει και το ταμπλό. blove.gif

α και κατι άλλο. θα ήθελα να κάνω μια γενική πρόβλεψη. πιστεύω ότι με 6 ηττες ο τριτος θα ανέβει.
tzpetros
μιας και με έχει πιάσει λογοδοιαρια.... θέλω να κάνω και ένα σχολειο για το πρόγραμμα αγώνων. ο φοιτητικος θα παίξει 2 ντερμπι σε 2 μέρες..... αυτό κατα πόσο είναι δίκαιο? παιζει στις 31-1-2010 με την άεκ περιστερίου και στις 2-2-2010 με τον οδυσσέα 68.gif . αυτό κατά πόσο είναι δίκαιο?? πιστεύω ότι ο φοιτητικός είναι μια αξιόμαχη ομάδα που μπορεί να κάνει εκπλήξεις και σε αυτό το διάστημα δεν του επιτρέπεται να ξεκουραστει. είμαστε NBA ?? είμαστε δ΄έσκα. ήμαρτον!! 77.gif
Giwrgis17
QUOTE(nickgio @ Jan 27 2010, 21:10 ) *
ειδα το παιχνιδι και μπορω να πω οτι εμεινα με παρα πολλα ερωτηματικα στο τελος!
Αν δεν κανω λαθος... και στην κανονικη διαρκεια, και στην παραταση κερδιζατε 20-30 δευτερολεπτα πριν τη ληξη τους, με 5 ποντους. Και καπου εκει, που ολα επρεπε ναχουν τελειωσει, χανατε τον πολυ σοβαρο χαρακτηρα που ειχατε σ'ολο το προηγουμενο παιχνιδι, και παιζατε "φοβισμενα" και κανατε λαθη παιδικου... Στην παραταση βεβαια θεωρω οτι σας στοιχησε πολυ και η απωλεια με φαουλ παικτων-κλειδιων σας.


Δικιο σε οτι λες..

QUOTE(nickgio @ Jan 27 2010, 21:10 ) *
Αλλα ηταν αποριας αξιο πως ο playmaker σας που σ'ολο το παιχνιδι εκανε πλακα... κανοντας βολτες μεσα απτην αντιπαλη αμυνα οποτε ηθελε, εκανε μεσα σε μερικες δεκαδες δευτερολεπτα τοσο σημαντικα λαθη.
Ακομα και ετσι ομως μου προκαλει μεγαλη απορια το γεγονος οτι εχετε μεινει τοσο χαμηλα στη βαθμολογια...Αδικειτε τους εαυτους σας. Το κανατε χθες σε λιγα μολις δευτερολεπτα, και αποτι φαινεται το κανετε απτην αρχη του πρωταθληματος. Γιατι εχετε ομαδα εμπειρη και με πολλες δυνατοτητες


Και εδω εχεις απιστευτο δικιο απλα ομως να θυμησω οτι το παλικαρι επαιζε 40 λεπτα χωρις διακοπη και χωρις στηριξη. Ειναι λογικα εκει τα λαθη.

QUOTE(nickgio @ Jan 27 2010, 21:10 ) *
Ομοιως βεβαια απορια μου προκαλει και η θεση της ΑΕΚ περιστεριου! Κρινοντας απο το χθεσινο παιχνιδι... Τους εχω δει αλλη μια φορα, οπου και ειχα σχηματισει πολυ καλη εικονα, Ομως χθες αναθεωρησα. Μεσα στο γηπεδο τους, με φανατικη κερκιδα, και ...σπασανε τα καλαθια! Πολυ προβλεψιμοι επιθετικα, και αμυντικα συμμορφωνονταν μονο οταν καταλαβαιναν οτι ειχαν χασει το παιχνιδι. Φυσικα παρα την κακιστη αυτη εμφανιση πρεπει να τους αναγνωρισουμε οτι εκαναν 2 πολυ μεγαλες ανατροπες, στο τελος της κανονικης διαρκειας, και της παρατασης. Δεν μπορω να θυμηθω κατι αντιστοιχο στην κατηγορια μας...
Ειχε πει ενας χρηστης για ενα παλιοτερο παιχνιδι της Αεκ περιστεριου, οτι ο προπονητης της δεν ειχε κανει καλη διαχειριση του υλικου του. Δεν μ'αρεσει να μπαινω σε χωραφια αλλων και να κρινω τη δουλεια αλλων προπονητων. Ξερω ομως πως οταν καποιος παικτης ειναι σε ασχημη κατασταση, συνηθως τον αφηνεις εξω στις κρισιμες καταστασεις. Χθες λοιπον κατα ενα διαβολικο τροπο, οι παικτες που ολοκληρωναν τις ανατροπες της Αεκ ηταν και οι μεχρι εκεινη τη στιγμη χειροτεροι σε αποδοση παικτες στο παρκε. Ο παικτης που εβαλε το 3ποντο στα τελευταια δευτερολεπτα και εστειλε το ματς στην παραταση, ειχε μεχρι εκεινη τη στιγμη επιχειρησει μια ντουζινα τριποντα ανεπιτυχως! Και ο παικτης που εβαλε το τελευταιο καλαθι στην παραταση ειχε παρει πανω του(μεχρι εκεινη τη στιγμη)ενα καρο επιθεσεις, με ισαριθμες ανεπιτυχεις προσπαθειες και λαθη. Λυσεις στον παγκο υπηρχαν πολλες. Σιγουρα αυτη ειναι μια απτις περιπτωσεις που την ηττα(αν εχανε η Αεκ περιστεριου) τη χρεωνεται εξολοκληρου ο προπονητης, αλλα και τη νικη επισης τη χρεωνεται εξολοκληρου ο προπονητης. Ειχε το ενστικτο να ρισκαρει κατα αυτο τον τροπο, και του βγηκε.


Εδω ειναι ξενο χωραφι και δεν μου πεφτει λογος smiley.gif


QUOTE(tzpetros @ Jan 28 2010, 14:57 ) *
μιας και με έχει πιάσει λογοδοιαρια.... θέλω να κάνω και ένα σχολειο για το πρόγραμμα αγώνων. ο φοιτητικος θα παίξει 2 ντερμπι σε 2 μέρες..... αυτό κατα πόσο είναι δίκαιο? παιζει στις 31-1-2010 με την άεκ περιστερίου και στις 2-2-2010 με τον οδυσσέα 68.gif . αυτό κατά πόσο είναι δίκαιο?? πιστεύω ότι ο φοιτητικός είναι μια αξιόμαχη ομάδα που μπορεί να κάνει εκπλήξεις και σε αυτό το διάστημα δεν του επιτρέπεται να ξεκουραστει. είμαστε NBA ?? είμαστε δ΄έσκα. ήμαρτον!! 77.gif



Δεν νομιζω οταν εφτιαχνε η εσκα το προγραμμα να ειχε σκεφτει τις δυναμικες των ομαδων αχαχαχα (καταλαβαινω οτι κανεις πλακα)
odysseas 1998
Όντως δεν είναι καλό να γίνονται 2 παιχνίδια κάποια ομάδας μέσα σε 3 μέρες.Το έχουμε υποστεί κι εμείς και η Άεκ Περιστερίου αν θυμάμαι καλά και ο Διαγόρας.Νομίζω όμως ότι αυτό έχει να κάνει με τη διαθεσιμότητα των γηπέδων.
parag
QUOTE(odysseas 1998 @ Jan 28 2010, 21:20 ) *
Όντως δεν είναι καλό να γίνονται 2 παιχνίδια κάποια ομάδας μέσα σε 3 μέρες.Το έχουμε υποστεί κι εμείς και η Άεκ Περιστερίου αν θυμάμαι καλά και ο Διαγόρας.Νομίζω όμως ότι αυτό έχει να κάνει με τη διαθεσιμότητα των γηπέδων.

Εχει δικιο ο φιλος οδυσσεας αυτο εχει γινει και στις αλλες ομαδες.... Και σιγουρα ειναι θεμα διαθεσιμοτητας... Το επιπεδο της κατηγοριας ειναι κακο...
MBANDA
QUOTE(odysseas 1998 @ Jan 28 2010, 21:20 ) *
Όντως δεν είναι καλό να γίνονται 2 παιχνίδια κάποια ομάδας μέσα σε 3 μέρες.Το έχουμε υποστεί κι εμείς και η Άεκ Περιστερίου αν θυμάμαι καλά και ο Διαγόρας. Νομίζω όμως ότι αυτό έχει να κάνει με τη διαθεσιμότητα των γηπέδων.


Φυσικά υπάρχει το ενδεχόμενο της κούρασης, αλλά και το μεγάλο πλεονέκτημα του ρολαρίσματος της ομάδας στο 2ο παιχνίδι. Ειδικά στην κατηγορία αυτή που οι παίχτες χάνουν προπονήσεις και τα συστήματα δοκιμάζονται συχνά μόνο στον αγώνα.
Από φίλο που παρακολουθεί τον Οδυσσέα έμαθα πως αν είχαν παίξει πρώτα με την Λεόντειο (την οποία διέλυσαν και τους παραδέχτηκε σαν την καλύτερη ομάδα ο προπονητής της Λεοντείου) και μετά με την Εστία (από την οποία είχαν χάσει, δύσκολα 2 μέρες νωρίτερα) θα είχαν πάρει και τα 2 παιχνίδια. Την Λεόντειο δυσκολότερα μεν αλλά και την Εστία έστω και δύσκολα.
Οι φίλοι του Οδυσσέα εδώ μπορούν να το διαψεύσουν ή να το επιβεβαιώσουν.

Ότι όμως και να πουν εγώ πιστεύω ότι ο Φοιτητικός θα είναι καλύτερος στο παιχνίδι με τον Οδυσσέα που έρχεται χαλαρός και νομίζει ότι τα δύσκολα παιχνίδια είναι παραπίσω (ΑΕΚ κτλ) και γιαυτό επίφοβος να χάσει, οπότε μετά πάει με την πλάτη στον τοίχο στο παιχνίδι με την ΑΕΚ.
shooter#5
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - Α.Ο ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ 71 - 47

ΕΜΕΙΣ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΓΥΡΟΥ ΚΑΙ 12 ΣΤΑ 12.........ΣΤΟΧΟΣ 24 ΣΤΑ 24...........KEEP WAKLING......
MBANDA
QUOTE(shooter#5 @ Jan 31 2010, 00:18 ) *
WAKLING......


Πρόσεχε λίγο παραπάνω γιατί θα ...σκοντάψεις!!!
el-14
[/quote]
ΔΑΦΝΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 81 - 62
tzpetros
καλημέρα ! ο φοιτητικος με την αεκ τι έκαναν χθές;
aekaras
QUOTE(tzpetros @ Feb 1 2010, 10:13 ) *
καλημέρα ! ο φοιτητικος με την αεκ τι έκαναν χθές;

Φοιτητικός - ΑΕΚ 2 με εξι επτά πόντους διαφορά. Ωραίο παιχνίδι καλοδουλεμένη ομάδα, με δυνατά κορμιά ο Φοιτητικός, πολύ καλή εικόνα και τον αδικεί η θέση που βρίσκεται κατά τη γνώμη μου.
Τώρα η ομάδα μου έχει το ελαφρυντικό της απειρίας των περισσοτέρων αθλητών, υπάρχει όμως πείσμα και δεν αφήνει τίποτε να πάει χαμένο. Το καλό είναι ότι σε κάθε παιχνίδι και ένας διαφορετικός αθλητής θα πάρει την ομάδα επάνω του και θα την οδηγήσει στη νίκη. Αυτά, πάμε μπροστά και βλέπουμε κάθε παιχνίδι ξεχωριστά και ένα ένα. Επόμενος αντίπαλος ο Οδυσσέας την επόμενη Τρίτη στο Γαλάτσι. Βήμα βήμα και στο τέλος θα γίνει το ταμείο. Πάντως από τη μέχρι τώρα πορεία της ομάδας είμαστε όλοι ευχαριστημένοι...
parag
QUOTE(aekaras @ Feb 1 2010, 12:01 ) *
Φοιτητικός - ΑΕΚ 2 με εξι επτά πόντους διαφορά. Ωραίο παιχνίδι καλοδουλεμένη ομάδα, με δυνατά κορμιά ο Φοιτητικός, πολύ καλή εικόνα και τον αδικεί η θέση που βρίσκεται κατά τη γνώμη μου.
Τώρα η ομάδα μου έχει το ελαφρυντικό της απειρίας των περισσοτέρων αθλητών, υπάρχει όμως πείσμα και δεν αφήνει τίποτε να πάει χαμένο. Το καλό είναι ότι σε κάθε παιχνίδι και ένας διαφορετικός αθλητής θα πάρει την ομάδα επάνω του και θα την οδηγήσει στη νίκη. Αυτά, πάμε μπροστά και βλέπουμε κάθε παιχνίδι ξεχωριστά και ένα ένα. Επόμενος αντίπαλος ο Οδυσσέας την επόμενη Τρίτη στο Γαλάτσι. Βήμα βήμα και στο τέλος θα γίνει το ταμείο. Πάντως από τη μέχρι τώρα πορεία της ομάδας είμαστε όλοι ευχαριστημένοι...

Φιλε αεκαρα καθε ομαδα που παιζετε μας λες οτι την αδικει η θεση της... νομιζω οτι το παιχνιδι με τον Οδησσεα ειναι ολη σας η χρονια...
aekaras
QUOTE(parag @ Feb 1 2010, 14:08 ) *
Φιλε αεκαρα καθε ομαδα που παιζετε μας λες οτι την αδικει η θεση της... νομιζω οτι το παιχνιδι με τον Οδησσεα ειναι ολη σας η χρονια...
Λέω αυτό που βλέπω και τίποτε παραπάνω, είναι προσωπική γνώμη. Οσον αφορά το παιχνίδι με τον Οδυσσέα είναι οπωσδήποτε ένας δύσκολος αγώνας με μια πολύ καλή ομάδα, το φανερώνει άλλωστε και η βαθμολογία αλλά και το γεγονός ότι τη γνωρίζουμε την ομάδα από τα φιλικά που δώσαμε κατά την προετοιμασία. Σίγουρα υπάρχει πολύς δρόμος μέχρι το φινάλε που προβλέπω να είναι πολύ συναρπαστικό γιατί ομάδες που δεν ξεκίνησαν καλά κάνουν ένα ...ντεμαράζ για να προλάβουν και ομάδες που ξεκίνησαν καλά παρουσιάζουν μια κοιλιά. Υπάρχει ολόκληρος δεύτερος γύρος με αρκετά παιχνίδια αμφίροπα.
parag
QUOTE(aekaras @ Feb 1 2010, 17:41 ) *
Λέω αυτό που βλέπω και τίποτε παραπάνω, είναι προσωπική γνώμη. Οσον αφορά το παιχνίδι με τον Οδυσσέα είναι οπωσδήποτε ένας δύσκολος αγώνας με μια πολύ καλή ομάδα, το φανερώνει άλλωστε και η βαθμολογία αλλά και το γεγονός ότι τη γνωρίζουμε την ομάδα από τα φιλικά που δώσαμε κατά την προετοιμασία. Σίγουρα υπάρχει πολύς δρόμος μέχρι το φινάλε που προβλέπω να είναι πολύ συναρπαστικό γιατί ομάδες που δεν ξεκίνησαν καλά κάνουν ένα ...ντεμαράζ για να προλάβουν και ομάδες που ξεκίνησαν καλά παρουσιάζουν μια κοιλιά. Υπάρχει ολόκληρος δεύτερος γύρος με αρκετά παιχνίδια αμφίροπα.

Θα διαφονισω μαζι σου.Νομιζω οτι αν δε κερδισετε δε θα εχετε πλεον ελπιδες και επισης δε βλεπω καμια ομαδα απο τις 3 να κανει κοιλια αλλα ουτε και απο τις αλλεσ ομαδες κατι πολυ καλυτερο... Αποψη μου...
MBANDA
QUOTE(parag @ Feb 1 2010, 19:30 ) *
Θα διαφονισω μαζι σου.....δε βλεπω καμια ομαδα απο τις 3 να κανει κοιλια ... Αποψη μου...



Έχω μια επιφύλαξη για την κατάσταση του Οδυσσέα αυτή την περίοδο, μετά από μακρά απραξία.

Θα δείξει όμως σύντομα.
Κοντός ψαλμός ...αλληλούια
aekaras
QUOTE(parag @ Feb 1 2010, 19:30 ) *
Θα διαφονισω μαζι σου.Νομιζω οτι αν δε κερδισετε δε θα εχετε πλεον ελπιδες και επισης δε βλεπω καμια ομαδα απο τις 3 να κανει κοιλια αλλα ουτε και απο τις αλλεσ ομαδες κατι πολυ καλυτερο... Αποψη μου...
Πάσο...
odysseas 1998
QUOTE(MBANDA @ Feb 1 2010, 22:07 ) *
Έχω μια επιφύλαξη για την κατάσταση του Οδυσσέα αυτή την περίοδο, μετά από μακρά απραξία.

Θα δείξει όμως σύντομα.
Κοντός ψαλμός ...αλληλούια

Η απραξία δεν κάνει καλό,όντως.Ελπίζω αύριο με Φοιτητικό να είμαστε σε καλή κατάσταση γιατί βλέπω ότι δεν είναι εύκολος αντίπαλος.
scombosteo
συμφωνω κι εγω οτι το παιχνιδι του οδυσσεα αυριο ειναι παγιδα...εχω πληροφοριες ομως οτι για το παιχνιδι με την αεκ εχει καποιο νεο ασσο στο μανικι του...
DJS
QUOTE(scombosteo @ Feb 1 2010, 23:43 ) *
συμφωνω κι εγω οτι το παιχνιδι του οδυσσεα αυριο ειναι παγιδα...εχω πληροφοριες ομως οτι για το παιχνιδι με την αεκ εχει καποιο νεο ασσο στο μανικι του...

Ακουσα απο παικτη της κατηγοριας οτι στον οδυσσεα περιμενουν την επιστροφη 2 παικτων απο τραυματισμο που δεν εχουν αγωνιστει φετος και μαλιστα οτι ειναι αρκετα καλοι και αγωνιζοντε στις θεσεις των ψηλων.μπορει να απαντησει καποιος αν ισχυει η συγκεκριμενη πληροφορια??
jsoiler
QUOTE(DJS @ Feb 2 2010, 00:05 ) *
Ακουσα απο παικτη της κατηγοριας οτι στον οδυσσεα περιμενουν την επιστροφη 2 παικτων απο τραυματισμο που δεν εχουν αγωνιστει φετος και μαλιστα οτι ειναι αρκετα καλοι και αγωνιζοντε στις θεσεις των ψηλων.μπορει να απαντησει καποιος αν ισχυει η συγκεκριμενη πληροφορια??



Ισχύει!Ειδικά ο ένας δεν πρέπει να παίζει Δ.....
odysseas 1998
QUOTE(jsoiler @ Feb 2 2010, 11:06 ) *
Ισχύει!Ειδικά ο ένας δεν πρέπει να παίζει Δ.....

Μπορεί να παίζει Γ του χρόνου!
top_thanos_90
έχει κανείς ενημέρωση ρε παιδιά για το σημερινό παιχνίδι???
blove.gif
tzpetros
66-55 συμφωνα με την σελιδα της εσκα.
odysseas 1998
Πολύ μαχητικός ο Φοιτητικός,μας έδωσε ένα δυνατό παιχνίδι αφού,αν και δεν προηγήθηκε σε κανένα σημείο του ματς,το πάλεψε.66-55 το σκορ όντως,και την τρίτη θα έχουμε το ντέρμπι με την Άεκ Περιστερίου,με την οποία έχουμε ακριβώς τα ίδια αποτελέσματα,απλά την έχουμε κερδίσει δύσκολα στο πρώτο παιχνίδι.Σίγουρα και εμείς και η Άεκ το θέλουμε πολύ και πιστεύω θα γίνει συναρπαστικό παιχνίδι.
ManosD
Το σκορ πράγματι του χθεσινού αγώνα ήταν 66-55

Αν και νομίζω ότι αδικείται η ομάδα του φοιτητικού μιας και η διαφορά αυτή ήρθε στα τελευταία λεπτά του αγώνα.
Ο Οδυσσέας ξεκίνησε καλά αλλά στη συνέχεια πολλές βεβιασμένες επιθέσεις και λάθη επιπολαιότητας τον έκαναν να κινδυνέψει.
Ο Φοιτητικός ήταν καλός στο γήπεδο και έπαιξε και αυτός σχετικά καλά αν και είχε μόνο 8 παίχτες στην αποστολή.

Ο Οδυσσέας νομίζω θα πρέπει να σοβαρευτεί αν θέλει να εξασφαλίσει την άνοδο και να μην μπει σε περιπέτειες!!
tzpetros
ο βύρωνας κέρδισε χτες γύρω στουσ 50 ποντους. μακράν η πιο αδύναμη ομάδα ο αστέρας. blove.gif
D.R.Nauarxos
QUOTE(tzpetros @ Feb 4 2010, 07:48 ) *
ο βύρωνας κέρδισε χτες γύρω στουσ 50 ποντους. μακράν η πιο αδύναμη ομάδα ο αστέρας. blove.gif


Μην ξεχνας οτι ειναι μια νεανικη ομαδα!
tzpetros
ναι δικιο έχεις αλλά όντως είναι η πιο αδύναμη ομάδα στον όμιλο μας.. το ότι είναι νεανική ομάδα δε σημαίνει κάτι.μετά απο 5 χρόνια όντως μπορεί να πρωταγωνιστεί στην κατηγορία.
shooter#5
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 129 - 52!!!!!!!!!!
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝΑΔΙΑΘΡΩΣΗ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ.......ΣΤΗ Δ' ΕΣΚΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΜΟΝΟ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ....Η Δ' ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ...ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΗΣ Β' ΚΑΙ ΤΗΣ Γ'.....
DJS
QUOTE(shooter#5 @ Feb 6 2010, 18:54 ) *
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 129 - 52!!!!!!!!!!
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝΑΔΙΑΘΡΩΣΗ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ.......ΣΤΗ Δ' ΕΣΚΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΜΟΝΟ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ....Η Δ' ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ...ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΗΣ Β' ΚΑΙ ΤΗΣ Γ'.....

αυτο το διαπιστωσες μετα απο τη νικη με τον αστερα οτι δεν ειναι πρωταθλημα αυτο??η επειδη εισαι πρωτος στη βαθμολογια???εχεις παιξει και σε μεγαλυτερες κατηγοριες???
MBANDA
QUOTE(shooter#5 @ Feb 6 2010, 18:54 ) *
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 129 - 52!!!!!!!!!!
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝΑΔΙΑΘΡΩΣΗ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ.......ΣΤΗ Δ' ΕΣΚΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΜΟΝΟ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ....Η Δ' ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ...ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΗΣ Β' ΚΑΙ ΤΗΣ Γ'.....


Τί λες ρε νούμερο (#) 5 ???

Επειδή εσύ είχες την πολυτέλεια να μαζέψεις παίχτες (και παίχτες χωρίς χρήματα δεν υπάρχουν) για παραπάνω κατηγορία αντί να ευχαριστείς τους άλλους ερασιτέχνες που σου δίνουν την ...ευκαιρία να είσαι πρώτος (και να κομπάζεις μήνες τώρα για το ...αήττητον σου) θα πρέπει αυτοί να πάνε ...παρακάτω???

Όσο για το επίπεδο των άλλων μεγαλύτερων κατηγοριών ας ...κρατηθούν λίγο αυτοί όπως και σύ.
Σε λίγους μήνες θα μπορούν να δέχονται τα ...φώτα σου και να ανέχονται τις ...εξυπνάδες σου.

Όλοι οι άλλοι στην Δ' θα παλέψουμε να ...αντέξουμε την απουσία σου για το καλό του αθλήματος!!!
shooter#5
QUOTE(MBANDA @ Feb 6 2010, 22:30 ) *
Τί λες ρε νούμερο (#) 5 ???

Επειδή εσύ είχες την πολυτέλεια να μαζέψεις παίχτες (και παίχτες χωρίς χρήματα δεν υπάρχουν) για παραπάνω κατηγορία αντί να ευχαριστείς τους άλλους ερασιτέχνες που σου δίνουν την ...ευκαιρία να είσαι πρώτος (και να κομπάζεις μήνες τώρα για το ...αήττητον σου) θα πρέπει αυτοί να πάνε ...παρακάτω???

Όσο για το επίπεδο των άλλων μεγαλύτερων κατηγοριών ας ...κρατηθούν λίγο αυτοί όπως και σύ.
Σε λίγους μήνες θα μπορούν να δέχονται τα ...φώτα σου και να ανέχονται τις ...εξυπνάδες σου.

Όλοι οι άλλοι στην Δ' θα παλέψουμε να ...αντέξουμε την απουσία σου για το καλό του αθλήματος!!!


Καταρχήν να προσέχεις τους χαρακτηρισμούς σου γιατί νούμερο είσαι εσυ πρώτος και καλύτερος που γράφεις τέτοια και δεύτερον μήπως εμείς είμαστε επαγγελματίες????Επειιδή δουλεύουμε οργανωμένα και σκληρά και το κάνουμε σοβαρά μάλλον πειράζει και είναι κακό!!!! Αν θεωρείς ότι αυτό είναι επίπεδο μπάσκετ τότε λυπάμαι πολύ και θα σου πρότεινω να πας να παίξεις σε κανένα ανοιχτό μονό η σε κανένα πρωτάθλημα ανεξάρτητων ομάδων.....Το μπάσκετ εχει πάει τόσα χρόνια πίσω γιατί υπάρχουνε αυτές οι νοοτροπίες σαν τις δικές σου και γι αυτό δεν βγαίνουνε ταλέντα όπως παλιά!!!!Γι 'αυτό προτιμότερο να παίξουνε παιδικά και εφηβικά σε αυτή τη κατηγορία.....Όταν κάνεις κάτι να το κάνεις καλά αλλιώς κόψτο και πήγαινε να παίζεις με τους φίλους σου η κανένα γυμναστήριο.....
nickgio
QUOTE(shooter#5 @ Feb 6 2010, 18:54 ) *
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 129 - 52!!!!!!!!!!



Συγχαρητηρια... ειστε και επισημως η πρωτη ομαδα που δεχεται πανω απο 50 ποντους απτον Αστερα Πατησιων...
Οσο για τα υπολοιπα... δεν χρειαζεται να τα σχολιασω και να ενισχυσω τη γενικη κατακραυγη της κοινης γνωμης προς το προσωπο σου
tzpetros
καλα αυτός ο διαγόρας τι ομαδάρα έχει ρε παιδί μου!! μπραβο μπραβο παιδια!!! ετσι ετσι.εκτός από ομαδάρα είναι και καλά παιδιά με μπόλικους φίλους!! εύγε shooter με την κοσμιοτάτη σου συμπεριφορα. θέλω να γίνουμε φίλοι και να έρθω και στην ομάδα σου! γίνεται?? icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
MBANDA
QUOTE(shooter#5 @ Feb 6 2010, 23:36 ) *
Καταρχήν να προσέχεις τους χαρακτηρισμούς σου γιατί νούμερο είσαι εσυ πρώτος και καλύτερος που γράφεις τέτοια και δεύτερον μήπως εμείς είμαστε επαγγελματίες????Επειιδή δουλεύουμε οργανωμένα και σκληρά και το κάνουμε σοβαρά μάλλον πειράζει και είναι κακό!!!! Αν θεωρείς ότι αυτό είναι επίπεδο μπάσκετ τότε λυπάμαι πολύ και θα σου πρότεινω να πας να παίξεις σε κανένα ανοιχτό μονό η σε κανένα πρωτάθλημα ανεξάρτητων ομάδων.....Το μπάσκετ εχει πάει τόσα χρόνια πίσω γιατί υπάρχουνε αυτές οι νοοτροπίες σαν τις δικές σου και γι αυτό δεν βγαίνουνε ταλέντα όπως παλιά!!!!Γι 'αυτό προτιμότερο να παίξουνε παιδικά και εφηβικά σε αυτή τη κατηγορία.....Όταν κάνεις κάτι να το κάνεις καλά αλλιώς κόψτο και πήγαινε να παίζεις με τους φίλους σου η κανένα γυμναστήριο.....


Κατ΄αρχάς σε ευχαριστώ που μου έκανες την …τιμή να μου απαντήσεις.

Αρχίζοντας με τα Ελληνικά σου, ποιος σε έβρισε …επαγγελματία και …διαρρηγνύεις τα ιμάτιά σου ?
Εγώ μίλησα για «τους άλλους ερασιτέχνες που σου δίνουν την ...ευκαιρία να είσαι πρώτος (και να κομπάζεις μήνες τώρα για το ...αήττητόν σου)»

Όσο για να πάω να παίξω σε ανοιχτό ευχαριστώ αλλά έχω ήδη …πάρει. Όπως και άλλες ομάδες, αντίπαλοί σου, έχουμε χορτάσει από ανοιχτά και έτσι οι αγώνες ακόμη και στο κλειστό της «έδρας» μας να μας φαίνονται σαν να παίζουμε στο γήπεδο του αντιπάλου!!! Πάμε πάντα για το …διπλό (1, Χ, 2 …you know)

Για την κατάντια του μπάσκετ τώρα. Πιθανότατα δεν οφείλεται στις κατηγορίες καθώς με αυτό το σύστημα πήγε μπροστά αλλά σε κάτι νούμερα που βρήκαν το χώρο κατάλληλο για δημόσιες σχέσεις και εύκολο πλουτισμό και έβαλαν στο χώρο τους χούλιγκαν του ποδοσφαίρου.

Αν υπολογίσουμε πόσους ομίλους έχει η Γ’ Εθνική και πόσες ομάδες (64) τότε αν έμπαιναν στην σειρά (σε Εθνικές κατηγορίες) θα σχημάτιζαν μόνο αυτές άλλες 4 κατηγορίες.
Ετσι μετά την 1η (Α1) την 2η (Α2) την 3η (Β) Εθνική Κατηγορία, οι 64 της σημερινής Γ, θα σχημάτιζαν την 4η (οι πρώτες 16) την 5η την 6η και την 7η κατηγορία.
Από εκεί και πέρα με τα τοπικά, (Π.Χ. ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ κτλ Α, Β, Γ, Δ,) η σημερινή Δ’ ΕΣΚΑ (τη οποία …τιμάς με την παρουσία σου) αντιστοιχεί στην ….20η κατηγορία.

Δηλαδή ούτε στην 20η κατηγορία δεν μπορούν να παίξουν όλοι αυτοί που θέλουν να ανήκουν σε μία ομάδα, να ευχαριστούνται, να προγραμματίζουν την ζωή τους με την προπόνηση σαν βασικό στοιχείο και να έχουν σαν σκοπό (κάτι που δεν ισχύει στις ανεξάρτητες), όταν βρεθεί η συγκυρία να ανέβουν 1-2 κατηγορίες? (φυσικά αφού εσύ έχεις ανέβει τουλάχιστον στην ακόμη …μεγαλύτερη, για να μη σου χαλάμε την διάθεση).
Άσε που πολλοί από τους μεγαλύτερους παίχτες, έχουνε και τα μικρά τους παιδιά στα τμήματα υποδομών των ιδίων συλλόγων κάτι που τα βοηθάει να αγαπήσουν τον αγνό αθλητισμό και να πανηγυρίσουνε μικρές αλλά δικές τους επιτυχίες και όχι τις επιτυχίες των 2-3 μεγάλων ομάδων, πληρωμένες με βρώμικα λεφτά, μαύρο και ξεπλυμένο χρήμα ή χρήμα του Ελληνικού λαού

Τώρα πως κατάβαλες την δική μου νοοτροπία, λόγω της οποίας δεν βγαίνουν πλέον ταλέντα (μήπως ισάξια με το ...δικό σου?) η ....επιστήμη σηκώνει ψηλά τα χέρια.

Άφησα τελευταία την πρόκλησή σου για το ποιος είναι …Νούμερο.
Και το αφήνω να το κρίνουν οι υπόλοιποι λαμβάνοντας, παρακαλώ, υπόψη τους τα ακόλουθα :

Α. Τα όσα έχεις γράψει εδώ κατά καιρούς.
Β. Διατυμπανίζοντας για 5 μήνες τις επιτυχίες της ομαδάρας σας και τις μεγάλες νίκες (KEEP …WAKLING) για να φτάσεις την περασμένη εβδομάδα να γράφεις πως το επίπεδο (εδώ στην χαμηλότερη και …ερασιτεχνικότερη κατηγορία) είναι απαράδεκτο.
Γ. Να έχεις έτοιμες τις λύσεις για την αναδιοργάνωση των κατηγοριών (στείλε γρήγορα βιογραφικό για …Γενικός Γραμματέας)
Δ. Το όνομά σου όπως εσύ το διάλεξες ανάμεσα σε δισεκατομμύρια ονόματα και συνδυασμούς γραμμάτων και αριθμών.
# 5, Δηλαδή ΝΟΥΜΕΡΟ 5.

Ας βοηθήσουν λοιπόν οι φίλοι του Forum της Δ’ ΕΣΚΑ να λυθεί η παρεξήγηση.

Υ.Γ
1. Για την προώθηση των παιδικοεφηβικών, έχω γράψει πολλές φορές και έχω επαινέσει την πρωτοβουλία της ΕΣΚΑΝΑ να παίζει υποχρεωτικά από φέτος ένας παίχτης κάτω των 20 στην πεντάδα, από 3 που υπάρχουν στην 12αδα. (Εσύ από την θητεία σου στα νότια προάστια πρέπει να το ξέρεις).

2. Δεν ξέρεις ότι υπάρχει κανονικό πρωτάθλημα εφήβων και παίδων? Αυτά τα παιδιά με τόσες υποχρεώσεις (ξένες γλώσσες, πανελλήνιες) θα παίζουν και σε κατηγορία ? Ή είναι ψιλά γράμματα για σένα αυτά?

3. Λοιπόν ΝΟΥΜΕΡΟ 5, ξεκαβάλα το καλάμι γιατί όποιος παίζει με αυτό, το βρίσκει (αργά, είναι αλήθεια) κάπου που τον πονάει (άσε που κάνει και κακό στα μάτια, για άνθρωπο με τόσο …όραμα όπως εσύ).
KSNRKO
προφανως ο φιλος shooter 5 δεν γνωριζει οτι αξια του ηττημενου προσδιδει αξια στον νικητη......
shooter#5
Γράψτε κι άλλα.....Πολλά....Γράψτε και άλλα να δικαιολογήσετε την ανυπαρξία σας και τα κόμπλεξ σας....Δυστυχώς έχουμε 13 στα 13 και γράφατε πριν καιρό θα μας κερδίσει η ΕΣΤΙΑ εύκολα και διάφορα άλλα και δεν μίλησε κανείς σας....Αλλά τι να πείτε?????Τι????Οτι είμαστε η καλύτερη ομάδα μακράν????Όλοι περιμένατε να χάσουμε και να γράψετε αλλά τι να κάνουμε....Κουβέντα τίποτα για το ματς της χρόνιας της κατηγορίας!!!!!Εμείς έχουμε μάθει να μιλάμε μόνο στο γήπεδο και όχι στα FORUM...Είμαστε πρώτοι μέσα στο παρκέ και όχι στα λόγια όπως κάποιοι απο σας....Μόνο όταν μιλάτε να γράφετε και σε ποιά ομαδα είστε για να γελάμε περισσότερο!!!!Εμείς πραγματικά γελάμε με αυτά που γράφετε κάποιοι και συνεχίστε να γράφετε γιατι κάνετε πιο ενδιαφέρον τις προπονήσεις μας και εμεις λέμε μόνο αυτό!!!!KEEP WALKING ΓΙΑ ΤΟ 24 ΣΤΑ 24......Εμείς θα συνεχίζουμε να παίζουμε μπάσκετ και εσείς παίξτε εδώ!!!!!!!
scombosteo
QUOTE(shooter#5 @ Feb 7 2010, 20:01 ) *
Γράψτε κι άλλα.....Πολλά....Γράψτε και άλλα να δικαιολογήσετε την ανυπαρξία σας και τα κόμπλεξ σας....Δυστυχώς έχουμε 13 στα 13 και γράφατε πριν καιρό θα μας κερδίσει η ΕΣΤΙΑ εύκολα και διάφορα άλλα και δεν μίλησε κανείς σας....Αλλά τι να πείτε?????Τι????Οτι είμαστε η καλύτερη ομάδα μακράν????Όλοι περιμένατε να χάσουμε και να γράψετε αλλά τι να κάνουμε....Κουβέντα τίποτα για το ματς της χρόνιας της κατηγορίας!!!!!Εμείς έχουμε μάθει να μιλάμε μόνο στο γήπεδο και όχι στα FORUM...Είμαστε πρώτοι μέσα στο παρκέ και όχι στα λόγια όπως κάποιοι απο σας....Μόνο όταν μιλάτε να γράφετε και σε ποιά ομαδα είστε για να γελάμε περισσότερο!!!!Εμείς πραγματικά γελάμε με αυτά που γράφετε κάποιοι και συνεχίστε να γράφετε γιατι κάνετε πιο ενδιαφέρον τις προπονήσεις μας και εμεις λέμε μόνο αυτό!!!!KEEP WALKING ΓΙΑ ΤΟ 24 ΣΤΑ 24......Εμείς θα συνεχίζουμε να παίζουμε μπάσκετ και εσείς παίξτε εδώ!!!!!!!


keep wakling* δεν το έγραψες σωστά........
DJS
QUOTE(shooter#5 @ Feb 7 2010, 20:01 ) *
Γράψτε κι άλλα.....Πολλά....Γράψτε και άλλα να δικαιολογήσετε την ανυπαρξία σας και τα κόμπλεξ σας....Δυστυχώς έχουμε 13 στα 13 και γράφατε πριν καιρό θα μας κερδίσει η ΕΣΤΙΑ εύκολα και διάφορα άλλα και δεν μίλησε κανείς σας....Αλλά τι να πείτε?????Τι????Οτι είμαστε η καλύτερη ομάδα μακράν????Όλοι περιμένατε να χάσουμε και να γράψετε αλλά τι να κάνουμε....Κουβέντα τίποτα για το ματς της χρόνιας της κατηγορίας!!!!!Εμείς έχουμε μάθει να μιλάμε μόνο στο γήπεδο και όχι στα FORUM...Είμαστε πρώτοι μέσα στο παρκέ και όχι στα λόγια όπως κάποιοι απο σας....Μόνο όταν μιλάτε να γράφετε και σε ποιά ομαδα είστε για να γελάμε περισσότερο!!!!Εμείς πραγματικά γελάμε με αυτά που γράφετε κάποιοι και συνεχίστε να γράφετε γιατι κάνετε πιο ενδιαφέρον τις προπονήσεις μας και εμεις λέμε μόνο αυτό!!!!KEEP WALKING ΓΙΑ ΤΟ 24 ΣΤΑ 24......Εμείς θα συνεχίζουμε να παίζουμε μπάσκετ και εσείς παίξτε εδώ!!!!!!!

Για να χαιρεσαι τοσο πολυ πρεπει να ειχες να δεις ροζ φυλλο αγωνα πολυ καιρο(αν εχεις παιξει σε αλλη κατηγορια)!!!

Επισης αφου κανουμε τις σοβαρες προπονησεις σας πιο ενδιαφερουσες(κ οχι ενδιαφερον) να μην συζητατε μονο για το φορουμ αλλα και για το αφιερωμα που θα σας κανει το σκαι για την αηττητη ομαδα στην ευρωπη.....Τα επομενα ματς θελουν προσοχη παντως καθως μια ηττα ισως αλλαξει τη νοοτροπια σου....

ο χρονος θα δειξει...
Υ.Γ η υπεροψια καποιες φορες ισως ειναι κακος συμβουλος για το 24 στα 24...
nikefalin
Κόψτε τις ανούσιες αντιπαραθέσεις γιατί θα πέσει κορδελίτσα

αν το συνεχίσετε δεν θα ....συνεχίσετε
scombosteo
QUOTE(nikefalin @ Feb 7 2010, 22:42 ) *
Κόψτε τις ανούσιες αντιπαραθέσεις γιατί θα πέσει κορδελίτσα

αν το συνεχίσετε δεν θα ....συνεχίσετε

δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μπορούμε να έχουμε τις αντιπαραθέσεις μας από την στιγμή που μιλάμε σε λογικά πλαίσια και χωρίς υβριστικά σχόλια....
nikefalin
QUOTE(scombosteo @ Feb 7 2010, 23:01 ) *
δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μπορούμε να έχουμε τις αντιπαραθέσεις μας από την στιγμή που μιλάμε σε λογικά πλαίσια και χωρίς υβριστικά σχόλια....


τα έχουμε εξηγήσει πάμπολλες φορές σε πάμπολλα διαφορετικά τόπικ.

διευκρινήσεις με πμ

οτιδήποτε δεν αφορά το τόπικ και θα φεύγει και πιθανές συνέπειες θα έχει για τους χρήστες.
Japa2009
QUOTE(scombosteo @ Feb 7 2010, 23:01 ) *
δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μπορούμε να έχουμε τις αντιπαραθέσεις μας από την στιγμή που μιλάμε σε λογικά πλαίσια και χωρίς υβριστικά σχόλια....

κανενα νεο απο τα σημερινα παιχνιδια εχουμε η θα ασχολουμαστε με τον διαγορα???
el-14
QUOTE(Japa2009 @ Feb 8 2010, 01:06 ) *
κανενα νεο απο τα σημερινα παιχνιδια εχουμε η θα ασχολουμαστε με τον διαγορα???

ΔΑΦΝΗ - ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ 69 - 67
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΕΣΤΙΑ 28 - 73
barbie
QUOTE(DJS @ Feb 7 2010, 22:38 ) *
Για να χαιρεσαι τοσο πολυ πρεπει να ειχες να δεις ροζ φυλλο αγωνα πολυ καιρο(αν εχεις παιξει σε αλλη κατηγορια)!!!

Επισης αφου κανουμε τις σοβαρες προπονησεις σας πιο ενδιαφερουσες(κ οχι ενδιαφερον) να μην συζητατε μονο για το φορουμ αλλα και για το αφιερωμα που θα σας κανει το σκαι για την αηττητη ομαδα στην ευρωπη.....Τα επομενα ματς θελουν προσοχη παντως καθως μια ηττα ισως αλλαξει τη νοοτροπια σου....

ο χρονος θα δειξει...
Υ.Γ η υπεροψια καποιες φορες ισως ειναι κακος συμβουλος για το 24 στα 24...


ΣΑΝ ΤΡΙΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΣΑΝ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑ(ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΜΟΥ),ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΠΩ ΔΥΟ ΛΟΓΙΑ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΣΕΝΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!
ΥΠΕΡΟΠΤΙΚΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΟΤΑΝ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΤΗΣ!!!
ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΒΛΕΠΩ!!!ΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΔΙΝΕΤΑΙ ΑΞΙΑ ΣΤΟΝ ΔΙΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΟΛΟΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ!!
ΕΙΣΤΕ ΙΚΑΝΟΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ???ΑΠΟΔΕΙΧΤΕ ΤΟ!!!!
ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΗ Η ΒΑΣΙΚΗ ΠΕΝΤΑΔΑ ΤΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΕ ΟΜΑΔΑ.
ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ
1. Ο ΑΣΣΟΣ 9 ΧΡΟΝΙΑ
2. ΤΟ 3ΑΡΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ
3. ΤΟ 4ΑΡΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ
4. Ο ΣΕΝΤΕΡ 6 ΧΡΟΝΙΑ
ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΦΕΡΝΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ !!!!
ΜΕ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΓΥΜΝΑΣΤΟΥΣ(ΕΝ ΜΕΡΕΙ ΚΑΙ ΑΠΕΙΡΟΥΣ,ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ 4 ΚΑΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ )ΔΕΝ ΣΥΝΑΝΤΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΔΥΣΚΟΛΙΑ,ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΥΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΘΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΛΛΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ 24 ΣΤΑ 24 ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟΣ ΑΝ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟΣ ΣΤΟΧΟΣ!!!
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΩ ΨΕΥΤΗΣ,ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΥΤΟ!!!!
ΜΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΠΟΥ ΤΡΕΦΩ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ!!!
ΑΕΠ
QUOTE(barbie @ Feb 8 2010, 11:34 ) *
ΣΑΝ ΤΡΙΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΣΑΝ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑ(ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΜΟΥ),ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΠΩ ΔΥΟ ΛΟΓΙΑ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΣΕΝΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!
ΥΠΕΡΟΠΤΙΚΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΟΤΑΝ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΤΗΣ!!!
ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΒΛΕΠΩ!!!ΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΔΙΝΕΤΑΙ ΑΞΙΑ ΣΤΟΝ ΔΙΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΟΛΟΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ!!
ΕΙΣΤΕ ΙΚΑΝΟΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ???ΑΠΟΔΕΙΧΤΕ ΤΟ!!!!
ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΗ Η ΒΑΣΙΚΗ ΠΕΝΤΑΔΑ ΤΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΕ ΟΜΑΔΑ.
ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ
1. Ο ΑΣΣΟΣ 9 ΧΡΟΝΙΑ
2. ΤΟ 3ΑΡΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ
3. ΤΟ 4ΑΡΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ
4. Ο ΣΕΝΤΕΡ 6 ΧΡΟΝΙΑ
ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΦΕΡΝΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ !!!!
ΜΕ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΓΥΜΝΑΣΤΟΥΣ(ΕΝ ΜΕΡΕΙ ΚΑΙ ΑΠΕΙΡΟΥΣ,ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ 4 ΚΑΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ )ΔΕΝ ΣΥΝΑΝΤΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΔΥΣΚΟΛΙΑ,ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΥΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΘΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΛΛΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ 24 ΣΤΑ 24 ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟΣ ΑΝ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟΣ ΣΤΟΧΟΣ!!!
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΩ ΨΕΥΤΗΣ,ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΥΤΟ!!!!
ΜΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΠΟΥ ΤΡΕΦΩ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ!!!

Μετα απο αρκετο καιρο αποχης απο το φορουμ ( λογω εξεταστικης ) θα ηθελα να παρω και εγω θεση σε αυτην την διαμαχη...
α ) Κανενας δεν αμφισβητησε την ανωτεροτητα του Διαγορα σαν ομαδα
β ) ο shooter 5 προκαλει οταν υποβαθμιζει το πρωταθλημα , την προσπαθεια των αλλων ομαδων, κ.α.....
γ) οσο γι αυτο που αναφερε οτι ας πουμε απο ποιες ομαδες ειμαστε για να γελασει ... Εγω φιλε ειμαι απο την ΑΕ Πετραλωνων .... ειμαστε μια παρεα που ως πρωτο στοχο εχει την διασκεδαση και μετα την νικη.....
Japa2009
QUOTE(ΑΕΠ @ Feb 8 2010, 13:04 ) *
Μετα απο αρκετο καιρο αποχης απο το φορουμ ( λογω εξεταστικης ) θα ηθελα να παρω και εγω θεση σε αυτην την διαμαχη...
α ) Κανενας δεν αμφισβητησε την ανωτεροτητα του Διαγορα σαν ομαδα
β ) ο shooter 5 προκαλει οταν υποβαθμιζει το πρωταθλημα , την προσπαθεια των αλλων ομαδων, κ.α.....
γ) οσο γι αυτο που αναφερε οτι ας πουμε απο ποιες ομαδες ειμαστε για να γελασει ... Εγω φιλε ειμαι απο την ΑΕ Πετραλωνων .... ειμαστε μια παρεα που ως πρωτο στοχο εχει την διασκεδαση και μετα την νικη.....

σωστος ο φιλος αλλα ειναι κριμα να τα βαζουν ολοι με το διαγορα!!ειναι ασχημη η ηττα.....
επισης ο φιλος ο barbie πολυ καλα τα λεει.
εσυ αεπ τι νομιζεις?οτι μαζευτηκαν καποιοι παιχτες που ειχαν χρονια να παιξουν και εχουν ορεξη να τσακωνονται?αγαπανε το αθλημα αλλα οταν δουν τα στραβα θα μιλησουν!στο κατω κατω αητητοι ειναι και ολοι εχουν βαλει το διαγορα στη μεση.αν τα πετραλωνα πρωταγωνιστουσαν θα εβλεπες αλλη αντιμετωπιση προς την ομαδα σου!και αυτα που γραφονται απο πολλους εδω μεσα ειναι απο παιδια 18 με 20 ετων οποτε για μενα και για πολλους πιστευω ειναι απειρα οποτε εγκυροτητα αποψης ειναι μονο το γηπεδο και οχι τα λογια....
πιστευω να συμφωνεις!

QUOTE(tk60 @ Feb 8 2010, 01:14 ) *
ΔΑΦΝΗ - ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ 69 - 67
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΕΣΤΙΑ 28 - 73

ευχαριστω tk
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.