Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ 2009-10 (2ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
KSNRKO
QUOTE(parag @ Jan 13 2010, 10:47 ) *
καλημερα.... Σημερα παιζει Πηγασος κυψελης - Διαγορας?? Εχουμε εικονα απο τις δυο ομαδες??? Ακουσα οτι ο Πηγασος ειναι παλι σε καλη κατασταση... Μπορει να κερδιση τον Διαγορα και να φερει τα πανω κατω??


Σε καθε αγωνα ο Πηγασος παιζει για την νικη...Οντος τα πραγματα στην ομαδα εχουν βελτιωθει αρκετα καμια σχεση πριν απο ενα μηνα...σε 10 ημερες μετο σημερινο ματς εχουμε να παιξουμε 4 παιχνιδια..
shooter#5
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 53 - 108
parag
QUOTE(KSNRKO @ Jan 13 2010, 14:35 ) *
Σε καθε αγωνα ο Πηγασος παιζει για την νικη...Οντος τα πραγματα στην ομαδα εχουν βελτιωθει αρκετα καμια σχεση πριν απο ενα μηνα...σε 10 ημερες μετο σημερινο ματς εχουμε να παιξουμε 4 παιχνιδια..

Μαλλον εκανα λαθος και εσυ KSNRKO μαλλον μεγαλυτερο.... Πηγα και ειδα το παιχνιδι.... τα παιδια τποΔιαγορα κανανε χαβαλε αν θελανε μπορουσαν να το πανε και πιο ψηλα.... Ο Πηγασος ηταν για κλαματα..... Κριμα....
KSNRKO
QUOTE(parag @ Jan 14 2010, 10:37 ) *
Μαλλον εκανα λαθος και εσυ KSNRKO μαλλον μεγαλυτερο.... Πηγα και ειδα το παιχνιδι.... τα παιδια τποΔιαγορα κανανε χαβαλε αν θελανε μπορουσαν να το πανε και πιο ψηλα.... Ο Πηγασος ηταν για κλαματα..... Κριμα....


εχθες ειμασταν πραγματικα τραγικοι....οταν εγραφα οτι τα πραγματα εχουν βελτιωθει ενοουσα στης σχεσεις μεταξυ των παικτων και το ψυχολογικο κομματι.... οσο για το οτι παλευουμαι παντα για την νικη με τον παναθηναικο και τον ολυμπιακο να παιζαμε θα ειχαμε στοχο την νικη...
parag
QUOTE(KSNRKO @ Jan 14 2010, 11:24 ) *
εχθες ειμασταν πραγματικα τραγικοι....οταν εγραφα οτι τα πραγματα εχουν βελτιωθει ενοουσα στης σχεσεις μεταξυ των παικτων και το ψυχολογικο κομματι.... οσο για το οτι παλευουμαι παντα για την νικη με τον παναθηναικο και τον ολυμπιακο να παιζαμε θα ειχαμε στοχο την νικη...

Καλο ειναι να εχεισ στοχο παντα τη νικη αλλα καλο ειναι να ξερεισ και μεχρι που μπορεισ να πας..... Το αποτελεσμα εδειξε οτι ουτε καν διπλα δε περασες....
el-14
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 72 - 32
tisfo
QUOTE(tk60 @ Jan 18 2010, 01:07 ) *
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 72 - 32


Πάμε ρε ομάδα,να πάρουμε τα πάνω μας με την νέα χρονιά!!!
parag
Εχουμε ντερπακι αυτη την αγωνιστικη???Για να πουμε κανα προγνωστικο....

Α! και ακουσα οτι ο διαγορας κερδισε οχι και πολυ ευκολα τ Πετραλωνα μεσα στο Αιγαλεω.... Μπας και Διαγορας παιρναει περιοδο ντερφορμαρισματος??
shooter#5
'Οντως κερδίσαμε πολύ δύσκολα και είμαστε ντεφορμέ........88-61 με 27 (50-27) ημίχρονο και στο προηγούμενο ματς με Πήγασο που γράφατε ότι θα γίνει ντέρμπι 53-108!!!!!!55 πόντους..........Απο δω και πέρα θα πούμε στην ΕΣΚΑ όταν κερδίζουμε κάτω απο 30 να μας χρεώνουνε ήττα......Ρε ασχοληθείτε με τις ομάδες σας....
reggie 31
QUOTE(shooter#5 @ Jan 19 2010, 16:54 ) *
'Οντως κερδίσαμε πολύ δύσκολα και είμαστε ντεφορμέ........88-61 με 27 (50-27) ημίχρονο και στο προηγούμενο ματς με Πήγασο που γράφατε ότι θα γίνει ντέρμπι 53-108!!!!!!55 πόντους..........Απο δω και πέρα θα πούμε στην ΕΣΚΑ όταν κερδίζουμε κάτω απο 30 να μας χρεώνουνε ήττα......Ρε ασχοληθείτε με τις ομάδες σας....

re paides xalarwste.eleytheria logou exoume.o kathenas grafei oti pisteyei.kata ta alla perimenw k egw me anypomonisia to derbaki tin kyriaki.to basketaki einai diaskedasi.to kserw apo prwto xeri giati paizw akoma meta apo dyo pikseis xiastwn.einai i prwti fora pou grafw sto forum alla to parakolouthw apo tin arxi.paizw stin estia filias
parag
QUOTE(reggie 31 @ Jan 19 2010, 19:39 ) *
re paides xalarwste.eleytheria logou exoume.o kathenas grafei oti pisteyei.kata ta alla perimenw k egw me anypomonisia to derbaki tin kyriaki.to basketaki einai diaskedasi.to kserw apo prwto xeri giati paizw akoma meta apo dyo pikseis xiastwn.einai i prwti fora pou grafw sto forum alla to parakolouthw apo tin arxi.paizw stin estia filias

Γεια σου reggie εχεις δικιο.... Εχετε δει καθουλου τον διαγορα??? Τι κλιμα επικρατη στην ομαδα σου και σε τη κατασταση εισαστε....
KSNRKO
QUOTE(shooter#5 @ Jan 19 2010, 16:54 ) *
'Οντως κερδίσαμε πολύ δύσκολα και είμαστε ντεφορμέ........88-61 με 27 (50-27) ημίχρονο και στο προηγούμενο ματς με Πήγασο που γράφατε ότι θα γίνει ντέρμπι 53-108!!!!!!55 πόντους..........Απο δω και πέρα θα πούμε στην ΕΣΚΑ όταν κερδίζουμε κάτω απο 30 να μας χρεώνουνε ήττα......Ρε ασχοληθείτε με τις ομάδες σας....


φιλε δεν αξιζει να υποτιμας την προσπαθεια καμια ομαδας OI δυνατοτητα της ομαδας των πετραλωνων ειναι περιορισμενες... η δικH μου ομαδα μεσουση της περιοδου αλλαξε παικτες , προπονητη ...και στο ματς εναντιον του διαγορα επαιξε σχεδον ολο το εφηβικο...δηλαδη θεωρεις μεγαλη μαγκια οτι καταφερες να κερδισεις με 50 π. τους εφηβους του πηγασου;;;
reggie 31
QUOTE(parag @ Jan 19 2010, 19:50 ) *
Γεια σου reggie εχεις δικιο.... Εχετε δει καθουλου τον διαγορα??? Τι κλιμα επικρατη στην ομαδα σου και σε τη κατασταση εισαστε....

τον διαγορα δεν τον εχω δει καθολου προσωπικα.περιμενω ενα καλο αγωνα οπως ηταν οι περισσοτεροι απο αυτους που εχουμε παιξει εως τωρα.κανενας αγωνας δεν ειναι ευκολος.τον κανει η καθε ομαδα που ειναι σοβαρη κ συγκεντρωμενοι.κ δεν αξιζει να χλευαζει κανεις την προσπαθεια που κανουν καποια παιδια ακομα κ αν τα αποτελεσματα δεν ειναι αυτα που πρεπει.διασκεδαση ειναι μαγκες-κ αν το δειτε ετσι θα το χαρειτε πολυ περισσοτερο
tzpetros
QUOTE(shooter#5 @ Jan 19 2010, 16:54 ) *
'Οντως κερδίσαμε πολύ δύσκολα και είμαστε ντεφορμέ........88-61 με 27 (50-27) ημίχρονο και στο προηγούμενο ματς με Πήγασο που γράφατε ότι θα γίνει ντέρμπι 53-108!!!!!!55 πόντους..........Απο δω και πέρα θα πούμε στην ΕΣΚΑ όταν κερδίζουμε κάτω απο 30 να μας χρεώνουνε ήττα......Ρε ασχοληθείτε με τις ομάδες σας....



ναι ρε σεις ασχοληθείτε με τις άλλες ομάδες... τι κάθεστε και ασχολειστε με τον διαγορα; καλά σε φαντάζομαι στην προσωπική σου ζωη ! θα έχεις πολους φίλους!!! ΜΠΡΑΒΟ !! τους έβαλες στην θέση τους!!!! shot.gif 68.gif
nickgio
QUOTE(tzpetros @ Jan 20 2010, 13:17 ) *
ναι ρε σεις ασχοληθείτε με τις άλλες ομάδες... τι κάθεστε και ασχολειστε με τον διαγορα; καλά σε φαντάζομαι στην προσωπική σου ζωη ! θα έχεις πολους φίλους!!! ΜΠΡΑΒΟ !! τους έβαλες στην θέση τους!!!! shot.gif 68.gif



xaxaxaxaxa!
Απ'οτι εχω καταλαβει ο parag ειναι παικτης του Διαγορα, ή αν οχι παικτης καποιος προσκειμενος στην ομαδα τελοσπαντων... Νομιζω οτι εκανε πλακα στον shooter ο οποιος προφανως και ειναι παικτης του Διαγορα... Οποτε εκλαμβανω αυτη την "εκρηξη" του shooter σαν προσωπικο κραξιμο απεναντι στο συμπαικτη του-φιλο του-δεν ξερω και γω τι του ειναι, σιγουρα παντως γνωστος του. Δεν θελω να πιστευω οτι ηθελε εσκεμμενα να'ναι αγενης απεναντι σε ολους τους υπολοιπους χρηστες του forum.
Και επειδη μας "επρηξε" ο parag για το Διαγορα... γιατι δεν μας λεει ο ιδιος αυτα που ξερει αντι να το παιζει ανηξερος;
parag
QUOTE(nickgio @ Jan 20 2010, 13:44 ) *
xaxaxaxaxa!
Απ'οτι εχω καταλαβει ο parag ειναι παικτης του Διαγορα, ή αν οχι παικτης καποιος προσκειμενος στην ομαδα τελοσπαντων... Νομιζω οτι εκανε πλακα στον shooter ο οποιος προφανως και ειναι παικτης του Διαγορα... Οποτε εκλαμβανω αυτη την "εκρηξη" του shooter σαν προσωπικο κραξιμο απεναντι στο συμπαικτη του-φιλο του-δεν ξερω και γω τι του ειναι, σιγουρα παντως γνωστος του. Δεν θελω να πιστευω οτι ηθελε εσκεμμενα να'ναι αγενης απεναντι σε ολους τους υπολοιπους χρηστες του forum.
Και επειδη μας "επρηξε" ο parag για το Διαγορα... γιατι δεν μας λεει ο ιδιος αυτα που ξερει αντι να το παιζει ανηξερος;

Δεν εχω καμια σχεση με τον Διαγορα ειμαι γενικα εκτος... Παρακολουθω γενικα εσκα και εσκανα.... Αρχισα να παρακολουθω τον ομιλο περιπου απο την αρχη οταν τα ειχανε βαλει ολοι με τον Διαγορα ετσι αρχισα να τον παρακολουθω και σε αντιθεση με αλλους να τον συμπαθω....Παρακολουθω μπασκετ και εχω σχεση απο αλλο ποστο και για αλλους λογους...
tzpetros
bball.gif καλημέρα σας. χτες τελείωσε η αγωνιστική. ο βύρωνας κέρδισε την εστία γύρω στους 15 πόντους. πάμε στην επόμενη αγωνιστική με ένα δυνατό παιχνίδι. ταπεινή μου άποψη πιστεύω ότι ο διαγόρας ΄΄εχει την καλύτερη ομάδα της κατηγορίας.το λέω γιατι έχουμε παίξει και με τις 2 ομάδες. αυτα. blove.gif
Giwrgis17
QUOTE(tzpetros @ Jan 21 2010, 08:43 ) *
bball.gif καλημέρα σας. χτες τελείωσε η αγωνιστική. ο βύρωνας κέρδισε την εστία γύρω στους 15 πόντους. πάμε στην επόμενη αγωνιστική με ένα δυνατό παιχνίδι. ταπεινή μου άποψη πιστεύω ότι ο διαγόρας ΄΄εχει την καλύτερη ομάδα της κατηγορίας.το λέω γιατι έχουμε παίξει και με τις 2 ομάδες. αυτα. blove.gif



Ωπ. Καθομουν με τη πορτοκαλαδιτσα μου πρωι πρωι στον υπολογιστη ψιλοκοιμησμενος και στραβοκαταπια! Με ξαφνιασε δεν μπορω να πω. Πειτε τι εγινε στον αγωνα βρε. icon_wave.gif
tzpetros
άμα βρεθείς στην κατάληλη ψυχολογια και το πιστέψεις τότε όλα γίνονται...στο ημίχρονο ό βύρωνας ήταν στο +9.
Giwrgis17
QUOTE(tzpetros @ Jan 21 2010, 10:11 ) *
άμα βρεθείς στην κατάληλη ψυχολογια και το πιστέψεις τότε όλα γίνονται...στο ημίχρονο ό βύρωνας ήταν στο +9.


Μη με παρεξηγεις. Σε καμια περιπτωση δν προσπαθω να μειωσω τη δυναμικη κανενος απλα μου φανηκε περιεργο γιατι οσο να ναι ηταν εκπληξη. Μπραβο στην ομαδα σου πετρο! smiley.gif
KSNRKO
QUOTE(Giwrgis17 @ Jan 21 2010, 10:53 ) *
Μη με παρεξηγεις. Σε καμια περιπτωση δν προσπαθω να μειωσω τη δυναμικη κανενος απλα μου φανηκε περιεργο γιατι οσο να ναι ηταν εκπληξη. Μπραβο στην ομαδα σου πετρο! smiley.gif


εγω το ειχα πει μετα το ματς του βυρωνα με τον πηγασο οτι τους αδικει η βαθμολογικη θεση..ειναι απο τις πιο σκληροτραχυλες ομαδες στον ομιλο...και ειναι ομαδα με ολη την σημασια της λεξης....εαν δεν ειχει χασει απο τα πετραλωνα ισως χτυπαγαν και τριαδα...
nickgio
QUOTE(KSNRKO @ Jan 21 2010, 11:07 ) *
εγω το ειχα πει μετα το ματς του βυρωνα με τον πηγασο οτι τους αδικει η βαθμολογικη θεση..ειναι απο τις πιο σκληροτραχυλες ομαδες στον ομιλο...και ειναι ομαδα με ολη την σημασια της λεξης....εαν δεν ειχει χασει απο τα πετραλωνα ισως χτυπαγαν και τριαδα...



πραγματικα tzpetros αν ειναι ετσι, αδικειτε τον ιδιο σας τον εαυτο... Το να κερδιζεις την Εστια ειναι μεγαλη υποθεση. Δεν ξερω αν το'χεις συνειδητοποιησει αλλα ειστε η μονη ομαδα μεχρι στιγμης που το'χει κανει. Το να χανεις ομως απ'τα Πετραλωνα ειναι επισης μεγαλη υποθεση... Δεν ξερω αν το'χεις συνειδητοποιησει, αλλα και παλι ειστε η μονη ομαδα που το'χει κανει αυτο... Δεδομενης της τεραστιας διαφορας δυναμικοτητας εστιας και πετραλωνων, συμπεραινουμε πως ναι μεν εχετε ομαδα με μεγαλες δυνατοτητες, παρ'ολα αυτα ομως παρουσιαζετε μεγαλη ασταθεια στην αποδοση σας...
parag
QUOTE(tzpetros @ Jan 21 2010, 08:43 ) *
bball.gif καλημέρα σας. χτες τελείωσε η αγωνιστική. ο βύρωνας κέρδισε την εστία γύρω στους 15 πόντους. πάμε στην επόμενη αγωνιστική με ένα δυνατό παιχνίδι. ταπεινή μου άποψη πιστεύω ότι ο διαγόρας ΄΄εχει την καλύτερη ομάδα της κατηγορίας.το λέω γιατι έχουμε παίξει και με τις 2 ομάδες. αυτα. blove.gif

Μπραβο στην ομαδα του βυρωνα την εχω δει αρκετες φορες και πιστευω οτι ειναι αρκετα καλη.... Τωρα τα πραγματα αλλαζουν......
nickgio
QUOTE(parag @ Jan 21 2010, 13:05 ) *
Μπραβο στην ομαδα του βυρωνα την εχω δει αρκετες φορες και πιστευω οτι ειναι αρκετα καλη.... Τωρα τα πραγματα αλλαζουν......


Δεν αλλαζουν και πολλα ειναι η αληθεια... Απλα τωρα ο Διαγορας εχει και περιθωριο να κανει και μια γκελα στο κυνηγι αυτο της 1ης θεσης και σιγουρα η ψυχολογια ειναι υπερ τους
parag
QUOTE(nickgio @ Jan 21 2010, 13:46 ) *
Δεν αλλαζουν και πολλα ειναι η αληθεια... Απλα τωρα ο Διαγορας εχει και περιθωριο να κανει και μια γκελα στο κυνηγι αυτο της 1ης θεσης και σιγουρα η ψυχολογια ειναι υπερ τους

Νομιζω οτι ο Βυρωνας μα εδειξε οτι ο ομιλος δεν ειναι και τοσο προβλεψιμος και οτι μπορει να γινουν και αλλες εκπληξεις... αρα εχουμε πολυ δρομο ακομα.....και εχουμε και της αλλες θεσεις...
reggie 31
συγχαρητηρια στα παιδια του βυρωνα ομωσ το αποτελεσμα κριθηκε κ απο καποιους εξωγενεισ παραγοντες που επαιξαν πολυ σημαντικο ρολο-οι δυο πρωτοι σκορερ της εστιας δεν επαιξαν ο ενας για εξωαγωνιστικο λογο κ ο δευτερος διοτι αποβληθηκε μολις στο 5 λεπτο του αγωνα με ντισκαλιφιε.στο 5 λεπτο τα φαουλ του αγωνα ηταν 0-9.κριμα που υπαρχουν ασχετοι στουσ οποιουσ δινετε δικαιωμα να σφυριζουν.κ παλι μπραβο στον βυρωνα
kosttost
γεια σας παιδια...πως ειναι το καινουργειο κλειστο της λεοντιου?
parag
QUOTE(reggie 31 @ Jan 21 2010, 16:14 ) *
συγχαρητηρια στα παιδια του βυρωνα ομωσ το αποτελεσμα κριθηκε κ απο καποιους εξωγενεισ παραγοντες που επαιξαν πολυ σημαντικο ρολο-οι δυο πρωτοι σκορερ της εστιας δεν επαιξαν ο ενας για εξωαγωνιστικο λογο κ ο δευτερος διοτι αποβληθηκε μολις στο 5 λεπτο του αγωνα με ντισκαλιφιε.στο 5 λεπτο τα φαουλ του αγωνα ηταν 0-9.κριμα που υπαρχουν ασχετοι στουσ οποιουσ δινετε δικαιωμα να σφυριζουν.κ παλι μπραβο στον βυρωνα

Χωρις να θελω να μειωσω τη νικη του βυρωνα μαλλον η εκταση τησ νικης ηταν πλασματικη... Αν λοιπουν οι δυο σκορερ σου μαλλον τα πραγματα ειναι δυσκολα.... οποτε θα σας δουμε πλοιρεισ στο ντερμπι.... Θα ειμαστε σιγουρα ολοι εκει....
ZarkoPa
QUOTE(parag @ Jan 21 2010, 18:47 ) *
Χωρις να θελω να μειωσω τη νικη του βυρωνα μαλλον η εκταση τησ νικης ηταν πλασματικη... Αν λοιπουν οι δυο σκορερ σου μαλλον τα πραγματα ειναι δυσκολα.... οποτε θα σας δουμε πλοιρεισ στο ντερμπι.... Θα ειμαστε σιγουρα ολοι εκει....

Καλησπέρα σε όλους!
Παρακολουθώ τη συζήτηση καιρό τώρα, αλλά πρώτη φορά γράφω.
Το χθεσινό ματς του Βύρωνα με την Εστία ήταν πραγματικά ένα πολύ καλό, δυνατό παιχνίδι.
Συγχαρητήρια αξίζουν και στις δύο ομάδες που πραγματικά πάλεψαν για τη νίκη και ευχαριστήθηκαν το παιχνίδι.
Τώρα για τα αγωνιστικά: Δεν μπορώ να ξέρω για τον παίκτη της Εστίας που έλειπε (μάλλον αναφέρεστε στον ψηλό τους) και για το αν η παρουσία του άλλαζε το αποτέλεσμα. Η δυναμική του Βύρωνα εχθές, δύσκολα να σταματούσε.
Αλλά ο παίκτης που αποβλήθηκε είχε απαράδεκτη (και πραγματικά χωρίς λόγο) συμπεριφορά! Δεν του άξιζε κάτι λιγότερο. Δε δικαιολογείται τέτοια συμπεριφορά και ειδικά στο 5ο λεπτό.
Η διαιτησία, προσπαθώντας να κρίνω αντικειμενικά, ήταν άψογη. Έκανε τα προβλεπόμενα λάθη αλλά και για τις δύο ομάδες χωρίς να είναι προκλητική πουθενά. Άφησε να εξελιχθεί ένα σκληρό παιχνίδι. Ειλικρινά, μακάρι να είχαμε πάντα τόσο καλή διαιτησία στην κατηγορία.
Συγχαρητήρια και στις δύο ομάδες
Καλή συνέχεια peace.gif
shooter#5
ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 58-70........
Πολύ δυνατό παιχνίδι δείξαμε πόσο καλύτερη ομάδα είμαστε και εμείς έχουμε μάθει να μιλάμε μόνο μέσα στο παρκέ!!!!
Αυτό για κάποιους που λέγανε διάφορα ότι θα μας δούνε στο ντέρμπι και τέτοια......Καλή συνέχεια σε όλες τις ομάδες...Εμείς 11 στα 11 και KEEP WAKLING.....
tisfo
Πάμε ρε Δάφνη γερά αύριο για το διπλό στην Αεκ Περιστερίου...
parag
ΕΣΤΙΑ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ 58-70
Ενα παιχνιδι απο αλλη κατηγορια, ενα γηπεδο γεματο και δυο ομαδεσ με τρελο παθοσ...
φοβερο παιχνιδι στην αρχη η εστια μπηκε δυνατα και εχοντας τον απολυτο ελεγχο στα ριμπαουντ ηταν μπροστα στο σκορ
εφτασε στισ αρχεσ δευτερου δεκαλεπτου μεχρι και τουσ 12 ποντουσ διαφορα σιγα σιγα οΔιαγορασ ανεβαζε στροφες και εφτασε στο τελος του ημιχρονου να ειναι μπροστα... στο δευτερο μεροσ ειχε τον ελεγχο και εφτασε τη διαφορα μεχρι τουσ 16... Περιμενω και αλλα σχολια απο αυτο το τρελο παιχνιδι....
Giwrgis17
QUOTE(tisfo @ Jan 25 2010, 14:20 ) *
Πάμε ρε Δάφνη γερά αύριο για το διπλό στην Αεκ Περιστερίου...



Εισαι ξενο σωμα απο την ομαδα. Κατσε στον καναπε σου εσυ και ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ρε. Σε παιρνουμε για καφε στα @@ σου εσυ.
top_thanos_90
στο άλλο ματς που έγινε στο ρουφ

ΑΕΠ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 +15 περίπου
parag
Ο Π.Κυψελης ηταν αυτοσ που ελεγε το καλοκαιρι οτι ειχε παρει παιχτεσ απο τομ Πανελληνιο και ηταν φαβορι??χαχαχαχαχα
tisfo
QUOTE(Giwrgis17 @ Jan 25 2010, 19:26 ) *
Εισαι ξενο σωμα απο την ομαδα. Κατσε στον καναπε σου εσυ και ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ρε. Σε παιρνουμε για καφε στα @@ σου εσυ.


Τι να κάνω φίλε αφού είμαι τραυματίας....Όσο για τον καφέ δεν μπορούσα να έρθω!!! Καλή επιτυχία να έχουμε αύριο!!!!
KSNRKO
QUOTE(parag @ Jan 25 2010, 19:43 ) *
Ο Π.Κυψελης ηταν αυτοσ που ελεγε το καλοκαιρι οτι ειχε παρει παιχτεσ απο τομ Πανελληνιο και ηταν φαβορι??χαχαχαχαχα


καλημερα.......πρωτον το καλοκαιρι ειχαν αποκτηθει δυο παικτες απο το παιδικο του πανελληνιου με υποσχετικη....
και δευτερον απο το καλοκαιρι μεχρι τωρα εχει μεσολαβησει παρα πολυ καιρος και συνεβησαν απιστευτα πραγματα που σε καμια ομαδα δεν ευχομαι να συμβουν , και ενω εμεις προσπαθουμε εντελως μονοι μας για καποια πραγματα εσυ τολμας να χλευαζεις και να ειρωνευεσε αυτη την προσπαθεια των νεαρων παικτων μας που μεχρι εχθες αγωνιζονταν στο εφηβικο...

δεν πειραζει φιλε γελα , γελα δεν φταις εσυ αυτη που φτασαν τον πηγασο εδω και σου εδωσαν την ευκαιρια να μας χλευαζεις φταινε....
parag
QUOTE(KSNRKO @ Jan 26 2010, 10:30 ) *
καλημερα.......πρωτον το καλοκαιρι ειχαν αποκτηθει δυο παικτες απο το παιδικο του πανελληνιου με υποσχετικη....
και δευτερον απο το καλοκαιρι μεχρι τωρα εχει μεσολαβησει παρα πολυ καιρος και συνεβησαν απιστευτα πραγματα που σε καμια ομαδα δεν ευχομαι να συμβουν , και ενω εμεις προσπαθουμε εντελως μονοι μας για καποια πραγματα εσυ τολμας να χλευαζεις και να ειρωνευεσε αυτη την προσπαθεια των νεαρων παικτων μας που μεχρι εχθες αγωνιζονταν στο εφηβικο...

δεν πειραζει φιλε γελα , γελα δεν φταις εσυ αυτη που φτασαν τον πηγασο εδω και σου εδωσαν την ευκαιρια να μας χλευαζεις φταινε....

Για τα παιδια του πηγασου λεω μπραβο που παιζουν και σιγουρα δε φταινε αυτα.... Αλλα φιλε μου αν εισαι ο προπονητης(που εισαι) βρες αλλο χομπι να κανεις....................
KSNRKO
QUOTE(parag @ Jan 26 2010, 10:43 ) *
Για τα παιδια του πηγασου λεω μπραβο που παιζουν και σιγουρα δε φταινε αυτα.... Αλλα φιλε μου αν εισαι ο προπονητης(που εισαι) βρες αλλο χομπι να κανεις....................


σε ευχαριστω πολυ φιλε μου για την συμβουλη σου....εαν χρειστω επαγγελματικο προσανατολισμο θα εισαι ο πρωτος που θα ρωτησω....
parag
QUOTE(KSNRKO @ Jan 26 2010, 11:07 ) *
σε ευχαριστω πολυ φιλε μου για την συμβουλη σου....εαν χρειστω επαγγελματικο προσανατολισμο θα εισαι ο πρωτος που θα ρωτησω....

Να σαι καλα....
KSNRKO
QUOTE(parag @ Jan 26 2010, 11:26 ) *
Να σαι καλα....


Και εσυ φιλε μου να σαι καλα....το μπασκετ ειναι ενας τροπος διασκεδασης... και στην απαντηση του πρωτου μυνηματος σου αυτο ξεχασα....
parag
Τι εγινε ρε παιδια σας απαγορεψανε η ομαδες σας να μιλατε??
MANOLIS24
QUOTE(parag @ Jan 26 2010, 10:43 ) *
Για τα παιδια του πηγασου λεω μπραβο που παιζουν και σιγουρα δε φταινε αυτα.... Αλλα φιλε μου αν εισαι ο προπονητης(που εισαι) βρες αλλο χομπι να κανεις....................


καλα ρε κσνρ ποτε εγινες προπονητης;;;;
KSNRKO
QUOTE(MANOLIS24 @ Jan 26 2010, 19:17 ) *
καλα ρε κσνρ ποτε εγινες προπονητης;;;;



επειδη λυθηκε η παρεξηγηση με τον φιλο parag και για να μην δημιουργειται συνγχηση μεσα στο φορουμ...δεν ειμαι εγω ο προπονητης του πηγασου .... δεν θα ειχαμε κανενα εντελως προβλημα να το παραδεχτω εαν ειμουν...αλλα δεν ειμαι...
alikan7


καλησπερα σε όλους, διαβάζω το φορουμ αρκετο καιρο, πολλα σχόλια απο πολλους και νομίζω για το πιο ωραίο παιχνίδι της χρονίας στη κατηγορια δεν ασχολήθηκε σχεδόν κανείς. απλα πιστοποιηθηκε οτι ο Διαγόρας έχει τη καλύτερη ομάδα και με τισ περισσότερεσ λύσεις και αντέδρασε παρα το οτι βρεθηκε πισω στο σκορ και παρα το γεγονοσ οτι το γηπεδο για τα δεδομενα τησ καηγορίασ ηταν πολυ σκληρή εδρα με κόσμο και φωνες (ωραια ατμοσφαιρα πραγματικά).
aekaras
ΑΕΠ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 +15 περίπου
[/quote]
ΑΕΚ Περιστερίου - ΠΑΟ Δάφνης 68 - 66 στην παράταση. Ματς γκραν γκινιόλ, ωραίο παιχνίδι από δύο καλές ομάδες, πιό έμπειρη ο ΠΑΟ Δάφνης αλλά και μια διαιτησία ο ορισμός της τραγωδίας και για τις δύο ομάδες!!! Ουτε σουρωμένοι να ήταν οι "γκρίζοι λύκοι" δεν θα σφύριζαν έτσι!!! ΕΛΕΟΣ, δεν σέβονται τον ιδρώτα και τις προσπάθειες των αθλητών εκατέρωθεν. Τελος καλό για την ομάδα μου και τον ΠΑΟ να κόβει τη φόρα του για την τριάδα. Επόμενος αντίπαλος για την ΑΕΚ ο Φοιτητικός στο Ρουφ την Κυριακή στις 21.15. Υπάρχει πολύς δρόμος ακόμα για το πρωτάθλημα και για όλους...
tisfo
Κρίμα χάσαμε το παιχνίδι μέσα από τα χέρια μας η Δάφνη εννοώ!!! και στην κανονική διάρκεια λίγο πριν τελειώσει ήμασταν 5 μπροστά και μας ισοφάρισαν, αλλά και στην παράταση αυτοκτονήσαμε με πολλά λάθη στο τέλος....Συγχαρητήρια στην ΑΕΚ για την νίκη...!
aekaras
QUOTE(tisfo @ Jan 27 2010, 01:40 ) *
Κρίμα χάσαμε το παιχνίδι μέσα από τα χέρια μας η Δάφνη εννοώ!!! και στην κανονική διάρκεια λίγο πριν τελειώσει ήμασταν 5 μπροστά και μας ισοφάρισαν, αλλά και στην παράταση αυτοκτονήσαμε με πολλά λάθη στο τέλος....Συγχαρητήρια στην ΑΕΚ για την νίκη...!

Να είσαι καλά tisfo για τα καλά σου λόγια αλλά και εσείς πολύ καλή ομάδα γιατί όμως μείνατε τόσο πίσω?
tisfo
QUOTE(aekaras @ Jan 27 2010, 01:46 ) *
Να είσαι καλά tisfo για τα καλά σου λόγια αλλά και εσείς πολύ καλή ομάδα γιατί όμως μείνατε τόσο πίσω?


Απλά ατυχίες,πιστεύω θα επανέλθουμε σιγά σιγά!!!
nickgio
QUOTE(tisfo @ Jan 27 2010, 01:40 ) *
Κρίμα χάσαμε το παιχνίδι μέσα από τα χέρια μας η Δάφνη εννοώ!!! και στην κανονική διάρκεια λίγο πριν τελειώσει ήμασταν 5 μπροστά και μας ισοφάρισαν, αλλά και στην παράταση αυτοκτονήσαμε με πολλά λάθη στο τέλος....Συγχαρητήρια στην ΑΕΚ για την νίκη...!


ειδα το παιχνιδι και μπορω να πω οτι εμεινα με παρα πολλα ερωτηματικα στο τελος!
Καταρχας με βαση αυτα που ειδα, σε αυτο και μονο το παιχνιδι, θεωρω καλυτερη ομαδα τη Δαφνη.
Αν δεν κανω λαθος... και στην κανονικη διαρκεια, και στην παραταση κερδιζατε 20-30 δευτερολεπτα πριν τη ληξη τους, με 5 ποντους. Και καπου εκει, που ολα επρεπε ναχουν τελειωσει, χανατε τον πολυ σοβαρο χαρακτηρα που ειχατε σ'ολο το προηγουμενο παιχνιδι, και παιζατε "φοβισμενα" και κανατε λαθη παιδικου... Στην παραταση βεβαια θεωρω οτι σας στοιχησε πολυ και η απωλεια με φαουλ παικτων-κλειδιων σας. Αλλα ηταν αποριας αξιο πως ο playmaker σας που σ'ολο το παιχνιδι εκανε πλακα... κανοντας βολτες μεσα απτην αντιπαλη αμυνα οποτε ηθελε, εκανε μεσα σε μερικες δεκαδες δευτερολεπτα τοσο σημαντικα λαθη.
Ακομα και ετσι ομως μου προκαλει μεγαλη απορια το γεγονος οτι εχετε μεινει τοσο χαμηλα στη βαθμολογια...Αδικειτε τους εαυτους σας. Το κανατε χθες σε λιγα μολις δευτερολεπτα, και αποτι φαινεται το κανετε απτην αρχη του πρωταθληματος. Γιατι εχετε ομαδα εμπειρη και με πολλες δυνατοτητες

Ομοιως βεβαια απορια μου προκαλει και η θεση της ΑΕΚ περιστεριου! Κρινοντας απο το χθεσινο παιχνιδι... Τους εχω δει αλλη μια φορα, οπου και ειχα σχηματισει πολυ καλη εικονα, Ομως χθες αναθεωρησα. Μεσα στο γηπεδο τους, με φανατικη κερκιδα, και ...σπασανε τα καλαθια! Πολυ προβλεψιμοι επιθετικα, και αμυντικα συμμορφωνονταν μονο οταν καταλαβαιναν οτι ειχαν χασει το παιχνιδι. Φυσικα παρα την κακιστη αυτη εμφανιση πρεπει να τους αναγνωρισουμε οτι εκαναν 2 πολυ μεγαλες ανατροπες, στο τελος της κανονικης διαρκειας, και της παρατασης. Δεν μπορω να θυμηθω κατι αντιστοιχο στην κατηγορια μας...
Ειχε πει ενας χρηστης για ενα παλιοτερο παιχνιδι της Αεκ περιστεριου, οτι ο προπονητης της δεν ειχε κανει καλη διαχειριση του υλικου του. Δεν μ'αρεσει να μπαινω σε χωραφια αλλων και να κρινω τη δουλεια αλλων προπονητων. Ξερω ομως πως οταν καποιος παικτης ειναι σε ασχημη κατασταση, συνηθως τον αφηνεις εξω στις κρισιμες καταστασεις. Χθες λοιπον κατα ενα διαβολικο τροπο, οι παικτες που ολοκληρωναν τις ανατροπες της Αεκ ηταν και οι μεχρι εκεινη τη στιγμη χειροτεροι σε αποδοση παικτες στο παρκε. Ο παικτης που εβαλε το 3ποντο στα τελευταια δευτερολεπτα και εστειλε το ματς στην παραταση, ειχε μεχρι εκεινη τη στιγμη επιχειρησει μια ντουζινα τριποντα ανεπιτυχως! Και ο παικτης που εβαλε το τελευταιο καλαθι στην παραταση ειχε παρει πανω του(μεχρι εκεινη τη στιγμη)ενα καρο επιθεσεις, με ισαριθμες ανεπιτυχεις προσπαθειες και λαθη. Λυσεις στον παγκο υπηρχαν πολλες. Σιγουρα αυτη ειναι μια απτις περιπτωσεις που την ηττα(αν εχανε η Αεκ περιστεριου) τη χρεωνεται εξολοκληρου ο προπονητης, αλλα και τη νικη επισης τη χρεωνεται εξολοκληρου ο προπονητης. Ειχε το ενστικτο να ρισκαρει κατα αυτο τον τροπο, και του βγηκε.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.