Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ 2009-10 (2ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
ikarosbc
QUOTE(jhantzop @ Sep 3 2009, 16:14 ) *
Δεν αναφερόμουν σε σένα αλλά στον φίλο KSNRKO.

Φαντάζομαι ότι θα μπορούσε να προσφύγει στο αθλητικό δικαστήριο.

Το ξερω αλλα ξεκαθαρισα τη θεση μου γιατι νομιζω οτι τον μπερδεψα.


Φιλε nikefalin, συμφωνω απολυτα μαζι σου.
KSNRKO
ουδεποτε ειπα οτι θεωρω παρανομη την αποφαση. Παραλογη την θεωρω. Φιλε nikefalin εαν πεις δεν αποδοχομαι η δεν συμφωνω στην προκυρηξη η οτι υπογραφω με επιφυλαξεις θα βρεθεις εξω απο το πρωταθλημα. το θεμα ειναι ολες οι ομαδες μεταξυ τους να μην αποδεχτουν στο συνολο τους αυτην την προκυρηξη. τι θα κανουν θα της αποβαλλουν ολες
;;;
ΑΕΠ
Μετα απο 40 ημερες σκληρης προετοιμασιας με τρεις συμπαικτες μου απο τα Πετραλωνα ( οι υποληψεις δεν θιγουμαι ) στην Μυκονο, Παρο ,Σαντορινη σε ρακετες ,Beach voley και στην μπαρα επiστρεψαμε ετοιμοι για εναν δυσκολο χειμωνα ....
Καλο χειμωνα να εχουμε.

Υ.Γ.
μιλωντας με εναν φιλο μου απο την ΑΕΚ Περ. το πρωταθλημα ξεκιναει 15 Οκτωβριου και μαλιστα με ντερμπακι Φοιτητικος Φ.- ΑΕΚ Περ. οσο για το υπολοιπο προγραμμα θα προσπαθησω να επικοινωνησω με την ομαδα μου για να το μαθω.
ikarosbc
QUOTE(ΑΕΠ @ Sep 4 2009, 13:42 ) *
Μετα απο 40 ημερες σκληρης προετοιμασιας με τρεις συμπαικτες μου απο τα Πετραλωνα ( οι υποληψεις δεν θιγουμαι ) στην Μυκονο, Παρο ,Σαντορινη σε ρακετες ,Beach voley και στην μπαρα επiστρεψαμε ετοιμοι για εναν δυσκολο χειμωνα ....
Καλο χειμωνα να εχουμε.

Υ.Γ.
μιλωντας με εναν φιλο μου απο την ΑΕΚ Περ. το πρωταθλημα ξεκιναει 15 Οκτωβριου και μαλιστα με ντερμπακι Φοιτητικος Φ.- ΑΕΚ Περ. οσο για το υπολοιπο προγραμμα θα προσπαθησω να επικοινωνησω με την ομαδα μου για να το μαθω.

Θα προτεινα να κανετε και 10 μερες διατασεις στη Σκιαθο και μετα να μπειτε σε αγωνες.
Μην πιαστειτε ετσι αποτομα που μπαινετε!!!!!!
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Καλως ηλθατε, καλο χειμωνα και καλη αγωνιστικη χρονια, με υγεια σωματικη και πνευματικη.
el-14
QUOTE(tzpetros @ Sep 3 2009, 11:01 ) *
δεν ξέρω για ανοιχτά γήπεδα. ομάδες που παίζουν στο ρουφ μάλλον εχουν ανοιχτο γήπεδο. τωρα για τον ημμυτο ειναι οντως δυσκολο για την ομαδα και τα παιδια του υμμητου. αλλα ετσι ειναι οι κανονες και πρεπει να γίνουν σεβαστοι. επρεπε απο περσυ να βρουν ατομα για τα πεδικοεφηβικά για να παιζανε τουλάχιστον φέτοσ. κρίμα γιατι είχε πολύ καλούσ παίκτες. bball.gif

Όλες οι ομάδες του Ρουφ παίζουνε στο κλείστο, δεν είμαι σίγουρος για την <ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ>. Τελικά η ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ παίζει σε κλειστο;

QUOTE(tk60 @ Aug 5 2009, 10:38 ) *
Καλημέρα παιδία. Καλή μπασκετίκη χρονιά και με υγεία.
Πιστεύω φέτος ότι θα γίνει ένα καλό πρωτάθλημα με τις 14-ομάδες,
γιατί θα υπάρχει αρκετός συναγωνίσμος και βέβαια όταν εχεις να κάνεις
περισσότερους αγώνες η κούραση οι τραυματισμοί και οι εκπλήξεις είναι περισσότερες.
Γνώμη μου είναι ότι οι ομάδες που έπεσαν από την Γ΄,< ΕΣΤΙΑ - ΔΑΦΝΗ - ΑΕΚ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ >
θα έχουν τον πρώτο λόγο για την άνοδο (δεν είμαι σίγουρος για την ΑΕΚ).
Για τον φοιτητίκο έχω ακούσει καλά λόγια.

Ξεχασα να αναφέρω τον <ΤΡΙΤΩΝΑ> και τον <ΟΔΥΣΣΕΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ> ΄που πέρυσι έκαναν
αξιπρεπέστατη πορεία και έχασαν την άνοδο για λίγο.
Udall
QUOTE(KSNRKO @ Sep 4 2009, 10:39 ) *
ουδεποτε ειπα οτι θεωρω παρανομη την αποφαση. Παραλογη την θεωρω. Φιλε nikefalin εαν πεις δεν αποδοχομαι η δεν συμφωνω στην προκυρηξη η οτι υπογραφω με επιφυλαξεις θα βρεθεις εξω απο το πρωταθλημα. το θεμα ειναι ολες οι ομαδες μεταξυ τους να μην αποδεχτουν στο συνολο τους αυτην την προκυρηξη. τι θα κανουν θα της αποβαλλουν ολες
;;;

Στην Ελλάδα έχουμε τη μόνιμη τάση να ανακαλύπτουμε κάθε χρόνο τον τροχό.
Είναι αυτονόητο πως δια της υπογραφής σου συνανείς σε αυτό που έπειτα καταγγέλεις
και προσβάλεις στα πολιτικά δικαστήρια. Κρίνεσαι επομένως για τη σοβαρότητά σου.
Αν εξαιρέσουμε την περιπτωση πως πέρυσι τέτοιον καιρό έγινε στον Υμηττό
...ξαφνικό παιδομάζωμα, δεν είναι κατανοητό πως ένα σωματείο που μάλιστα φέτος
απ΄ότι διαβάζω διαθέτει και εφήβους (πότε τους μάζεψε; ) να μην είχε έστω δέκα παίδες
για να κατέβει ακόμα και τύποις στο πρωτάθλημα ώστε να δώσει τη δυνατότητα
και στην ανδρική του ομάδα να αγωνιστεί αφού είναι γνωστό ότι:
1) Η παιδική ομάδα είναι η σπονδυλική στήλη κάθε σωματείου μπάσκετ και
άνευ αυτής δεν πας πουθενά, (και όχι τυχαία).
2) Ακόμα και πανδημία γρίπης να είχε πέσει πέρυσι το Σεπτέμβρη στην περιοχή,
η οργανώτρια θα είχε δείξει κατανόηση.

Με εξαίρεση την περίπτωση να έγινε ομαδική υφαρπαγή παιδιών από μία ομάδα σε βάρος άλλης,
(κι΄όμως αυτό έχει συμβεί στο παρελθόν), δυσκολεύομαι να καταλάβω πως
κάποιοι παράγοντες έχουν χρόνο για προσφυγές σε πολιτικά δικαστήρια
αλλά όχι για να βρουν δέκα παιδιά που να ξέρουν έστω και λίγο μπάσκετ.
Σε τέτοιες κρίσιμες περιστάσεις ακόμα και η απλή συμμετοχή μετράει.

Υ.Γ. Όσοι έχουν ασχοληθεί έστω και λίγο με το άθλημα γνωρίζουν ότι εάν οποιοσδήποτε σύλλογος
δεν μπορεί να βρει παίδες προκειμένου να συγκροτήσει ομάδα (επαναλαμβάνω, ακόμα και "για τα μάτια"),
αυτό σημαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά.

Υ.Γ 2. Αναπτύσσεται μία ολόκληρη παραφιλολογία (και στο φόρουμ) πως ομάδες δεν βρίσκουν παίχτες.
Διάβασα σε άλλο τόπικ ότι ομάδες της Δ' ή ακόμα και της Γ΄κατηγορίας κάνουν προπόνηση με δέκα και λιγότερους παίχτες.
Χωρίς αυτό να αποτελεί συγκεκριμένη μομφή προς οποιοδήποτε σύλλογο -το τονίζω αυτό- καλό είναι να λέγεται
κάποιες φορές πως το κάθε σωματείο βαδίζει ανάλογα με τη φήμη του και τη δουλειά που γίνεται σε αυτό.
Μοιραία εισπράτει και τους ανάλογους καρπούς. Και έχει αποδειχτεί στην πράξη πως δεν είναι μόνο ζήτημα χρημάτων.
Και με λίγα αν υπάρχει μεράκι μπορείς να κάνεις πολλά. Χρειάζεται λίγη τρέλα, πολλή αγάπη και πάθος.
nikefalin
QUOTE(Udall @ Sep 5 2009, 18:24 ) *
απ΄ότι διαβάζω διαθέτει και εφήβους (πότε τους μάζεψε; ) να μην είχε έστω δέκα παίδες
για να κατέβει ακόμα και τύποις στο πρωτάθλημα ώστε να δώσει τη δυνατότητα
και στην ανδρική του ομάδα να αγωνιστεί αφού είναι γνωστό ότι:

ουτε καν 10 δεν χρειάζεται, 5 είναι απαραίτητοι....
ΑΕΠ
και τα εμεις ( Πετραλωνα ) στο κλειστο του ρουφ παιζουμε.
el-14
QUOTE(nikefalin @ Sep 5 2009, 18:53 ) *
ουτε καν 10 δεν χρειάζεται, 5 είναι απαραίτητοι....

Δεν θέλει όμως 12 δελτία να δηλώσεις; Που θα τα βρείς τα άλλα 7;
nikefalin
QUOTE(tk60 @ Sep 6 2009, 19:02 ) *
Δεν θέλει όμως 12 δελτία να δηλώσεις; Που θα τα βρείς τα άλλα 7;


ναι, αλλά το πρωτάθλημα μπορεί να το βγάλει με μια 5άδα ( το χω δει αυτό για αυτό το λέω)
MBANDA
Για όποιο φίλο μπορεί να ενημερώσει

1. Υπάρχει πρόγραμμα αγώνων Κυπέλου?
2. Πρόγραμμα πρωταθλήματος (έγινε η κλήρωση?)
3. Διευθύνσεις των εδρών των ομάδων της κατηγορίας ή έστω το όνομ του Γηπέδου, μήπως το βρούμε από αλλού>
Ευχαριστώ
KSNRKO
QUOTE(MBANDA @ Sep 7 2009, 00:19 ) *
Για όποιο φίλο μπορεί να ενημερώσει

1. Υπάρχει πρόγραμμα αγώνων Κυπέλου?
2. Πρόγραμμα πρωταθλήματος (έγινε η κλήρωση?)
3. Διευθύνσεις των εδρών των ομάδων της κατηγορίας ή έστω το όνομ του Γηπέδου, μήπως το βρούμε από αλλού>
Ευχαριστώ


Ο Πηγασος Κυψελης παιζει στην Γκραβα.
Πετραλωνα , Εστια Φ. ,Φοιτητικος Φ. , Δαφνη στο ΡΟΥΦ
Ο Οδυσσέας Γαλατσίου στο Kλ.Γαλατσιου
ΟΙ Ν.Βύρωνα στην Μυρακτη
ΟΙ Τρίτωνας και Ορφέας Κ.Πατησίων στο Στρεφη
Η Λεόντειος Κλ. Ν.Ιωνιας;;;;
Διαγόρας ΕΑΚ Αιγαλεω
ΑΕΚ Περιστερίου Χωραφα
Υμηττος Χ. Κλ. Υμηττου
Αστέρας Πατησίων;;;;

ΓΚΡΑΒΑΣ (Αντώνης Τρίτσης):Ταυγετου και Πασσωβ Ανω Κυψελη
ΡΟΥΦ:οδός Πειραιως και Π.Ραλλη
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ:Λεωφ.Βεικου
ΙΩΝΙΑΣ:Κηφισσου & Θειατειρων
ΜΥΡΑΚΤΗΣ:Αρχιεπισκοπου Χρυσοστομου 15
ΣΤΡΕΦΗ:Λοφο του Στρεφη ( Εξαρχεια )
ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ:Νικ.Πλαστηρα 20
ΧΩΡΑΦΑ:οδός Πεύκων Περιστ.
ΥΜΗΤΤΟΥ΅:Ελευθερωτων και Λεωφ.Ηλιουπολεως

Το προγραμμα Κυπελλου υπαρχει στην ιστιοσελιδα της ΕΣΚΑ.
Η Κληρωση του πρωταθληματος εχει γινει απο τον Ιουλιο αλλα περιμενουμε την πρωτη συγκεντρωση για
να την μαθουμε. Εσυ που παιζεις..
MBANDA
QUOTE(KSNRKO @ Sep 7 2009, 13:26 ) *
Εσυ που παιζεις..


Εγώ μόνο βλέπω!!!
kidd5
[quote name='odysseas 1998' date='Aug 20 2009, 02:06 ' post='331383']
Γεια χαρά παιδιά και από τα μέρη του Γαλατσίου.Καλό πρωτάθλημα να έχουμε και να ευχαριστηθούμε όλοι όμορφα παιχνίδια.Νομίζω ότι είμαστε όλοι αρκετά ευχαριστημένοι που φέτος το πρωτάθλημα της Δ Έσκα θα διεξαχθεί σε 2 ομίλους των 14 και όχι όπως μέχρι πέρυσι σε 3 των 9 ή 10 ομάδων,οπότε και είχατε το φαινόμενο να παίζουμε 1 φορά το μήνα.Αν μη τι άλλο τώρα τώρα όλοι θα το απολαύσουμε όλοι περισσότερο.Πιστεύω η ομάδα του Οδυσσέα θα είναι στα πρώτα μισά της βαθμολογίας και αν παρουσιαστούμε δυνατοί θα παλέψουμε για την άνοδο που πέρυσι χάσαμε στα μπαράζ.Οι διαφορές μεταξύ των ομάδων είναι μικρές και θα γίνει μεγάλη μάχη.Καλή αγωνιστική περίοδο να έχουμε με υγεία.



Με τέτοια μεταγραφή στην περιφέρεια δεν έχει να φοβάται τίποτα ο Οδυσσέας......οδήγησε τους γίγαντα....είμαστε δίπλα σου....APOOOOOOLLOOOOOOOOOOOOOOOOO..........
tisfo
Γεια σας παιδιά κι από μένα!Εύχομαι να έχουμε μια καλή μπασκετική χρονιά,χωρίς τραυματισμούς και ένα καλό πρωτάθλημα!
MBANDA
QUOTE(odysseas 1998 @ Aug 20 2009, 02:06 ) *
Με τέτοια μεταγραφή στην περιφέρεια δεν έχει να φοβάται τίποτα ο Οδυσσέας......οδήγησε τους γίγαντα....είμαστε δίπλα σου....APOOOOOOLLOOOOOOOOOOOOOOOOO..........


Μου είπαν (και δεν το πίστευα) για κάποιο παίχτη ότι ήρθε στον Οδυσσέα (τον ίδιο λέμε?- άλλον λέμε? θα σε γελάσω).
Αν είναι αυτός που λες τότε θα βοηθήσει πολύ. Αν είναι άλλος τότε πρέπει να έχει πολύ καλή ομάδα ο Οδυσσέας.
Αλλά επειδή οι ομάδες κρίνονται στα γήπεδα, ο χρόνος θα ...βήξει!!!.
Καλή χρονιά σε όλους, με υγεία και πάνω από όλα σεβασμό στο άθλημα και στους εαυτούς σας(μέσααπό αυτά έρχεται και ο σεβασμός προς τον "αντίπαλο",αντίπαλο μόνο για 40 λεπτά

majerle
Επιβεβαιώνω με τη σειρά μου τις φήμες. Ο Οδυσεύς προέβει σε μεταγραφικό ντεμαράζ αποκτώντας πρωτοκλασάτα ονόματα, μεταξύ τους και τον SuperStar του οποίου το όνομα δεν θα ανακοινώσω, αλλά θα σας αφήσω να το διαπιστώσετε από τις πρώτες κιόλας αγωνιστικές.

Οδήγησέ τους ΑΡΧΟΝΤΑ στη γη της επαγγελίας και κάνε μας να κλάψουμε από περηφάνια!

Καλή αγωνιστική χρονιά σε όλους παίδες!
tzpetros
ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΜΠΑ ΛΕΦΤΑ ... ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΚΑΛΩΣ ΚΑΝΕΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΡΟΦΟΔΩΤΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΦΗΒΙΚΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ! ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ. smiley.gif
KSNRKO
QUOTE(tzpetros @ Sep 10 2009, 12:00 ) *
ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΜΠΑ ΛΕΦΤΑ ... ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΚΑΛΩΣ ΚΑΝΕΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΡΟΦΟΔΩΤΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΦΗΒΙΚΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ! ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ. smiley.gif


einai merikes omades pou esto kai 7 katigories kato apo tin a1 exoun vlepseis PAO kai OLYMPIKAOU mallon parasyrontai apo olo afta ta metagrafika dhmosievmata tou tipou kai prospathoun na klepsoun esto kai ligo apo tin doxa tou Giannakopoulou kai Aggelopoulou ...se aftes tis katigories den xreiazontai metagrafes kai proedro me xrimata kai tha fero ena paradeigma to 1999 pou eimoun sto paidiko ths AO kallitexnoupolis h antriki omada enevike apo tin d eska stin G eska mazi me lavrio kai panerithraiko pou eixan ferei tote paiktes apo epaggelmatikes katigories....
nikefalin
τελευταία προειδοποίηση προς όλους


πόστ με κεφαλαία ή/και greeklish θα αφαιρούνται .
el-14
QUOTE(KSNRKO @ Sep 7 2009, 13:26 ) *
Ο Πηγασος Κυψελης παιζει στην Γκραβα.
Πετραλωνα , Εστια Φ. ,Φοιτητικος Φ. , Δαφνη στο ΡΟΥΦ
Ο Οδυσσέας Γαλατσίου στο Kλ.Γαλατσιου
ΟΙ Ν.Βύρωνα στην Μυρακτη
ΟΙ Τρίτωνας και Ορφέας Κ.Πατησίων στο Στρεφη
Η Λεόντειος Κλ. Ν.Ιωνιας;;;;
Διαγόρας ΕΑΚ Αιγαλεω
ΑΕΚ Περιστερίου Χωραφα
Υμηττος Χ. Κλ. Υμηττου
Αστέρας Πατησίων;;;;

ΓΚΡΑΒΑΣ (Αντώνης Τρίτσης):Ταυγετου και Πασσωβ Ανω Κυψελη
ΡΟΥΦ:οδός Πειραιως και Π.Ραλλη
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ:Λεωφ.Βεικου
ΙΩΝΙΑΣ:Κηφισσου & Θειατειρων
ΜΥΡΑΚΤΗΣ:Αρχιεπισκοπου Χρυσοστομου 15
ΣΤΡΕΦΗ:Λοφο του Στρεφη ( Εξαρχεια )
ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ:Νικ.Πλαστηρα 20
ΧΩΡΑΦΑ:οδός Πεύκων Περιστ.
ΥΜΗΤΤΟΥ΅:Ελευθερωτων και Λεωφ.Ηλιουπολεως

Νομίζω ότι και οι (4) ομάδες παίζουν στην γκράβα <ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΑΛ.>-<ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣ.>-<ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛ.>-<ΟΡΦΕΑΣ Κ. ΠΑΤΗΣ.>
odysseas 1998
QUOTE(tzpetros @ Sep 10 2009, 12:00 ) *
ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΜΠΑ ΛΕΦΤΑ ... ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΚΑΛΩΣ ΚΑΝΕΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΡΟΦΟΔΩΤΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΦΗΒΙΚΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ! ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ. smiley.gif

Δεν έγινε μεταγραφή με λεφτά,μην γράφετε πράγματα που δεν ισχύουν.Ήρθε κάποιος παίκτης στον Οδυσσέα,δεν έγινε δωσοληψία χρημάτων.Και επειδή αυτό έγινε με δική μου μεσολάβηση σας λέω ότι απλά πέρυσι έπαιζε σε άλλη ομάδα της Δ έσκα και φέτος ήρθε στην ομάδα.Ούτε μεταγραφή,ούτε λεφτά.Και είναι και κάτοικος της περιοχής που αγωνίζεται ο Οδυσσέας.

QUOTE(KSNRKO @ Sep 11 2009, 13:40 ) *
einai merikes omades pou esto kai 7 katigories kato apo tin a1 exoun vlepseis PAO kai OLYMPIKAOU mallon parasyrontai apo olo afta ta metagrafika dhmosievmata tou tipou kai prospathoun na klepsoun esto kai ligo apo tin doxa tou Giannakopoulou kai Aggelopoulou ...se aftes tis katigories den xreiazontai metagrafes kai proedro me xrimata kai tha fero ena paradeigma to 1999 pou eimoun sto paidiko ths AO kallitexnoupolis h antriki omada enevike apo tin d eska stin G eska mazi me lavrio kai panerithraiko pou eixan ferei tote paiktes apo epaggelmatikes katigories....

Σε ποιες ομάδες αναφέρεσαι?
KOMAS13
QUOTE(odysseas 1998 @ Sep 12 2009, 18:10 ) *
Δεν έγινε μεταγραφή με λεφτά,μην γράφετε πράγματα που δεν ισχύουν.Ήρθε κάποιος παίκτης στον Οδυσσέα,δεν έγινε δωσοληψία χρημάτων.Και επειδή αυτό έγινε με δική μου μεσολάβηση σας λέω ότι απλά πέρυσι έπαιζε σε άλλη ομάδα της Δ έσκα και φέτος ήρθε στην ομάδα.Ούτε μεταγραφή,ούτε λεφτά.Και είναι και κάτοικος της περιοχής που αγωνίζεται ο Οδυσσέας.


Σε ποιες ομάδες αναφέρεσαι?


καλημερα και απο μενα μετα απο παρα πολυ καιρο κι ενα προβλημα που ειχα στο pc...να συμφωνησω με ολους στο να εχουμε καλη χρονια με υγεια και καλο μπασκετ...τα σεβη μου στο φιλο οδυσσεα 98...χαιρομαι που απο οτι καταλαβα θα εχουμε κι αλλη παρεα φετοσ στο φορουμ...παιζω κι εγω στον οδυσσεα και περσι εχασα 2,5 μηνες λογω τραυματισμου..ασ ελπισουμε φετοσ να γυρισω δυνατοσ και να μπορεσω να βοηθησω οσο μπορω την ομαδα μου....θελω να αναφερθω σε ορισμενα θεματα που εχουν γραφτει κατα καιρους εδω...
1)ο οδυσσεας δεν εδωσε ουτε και εχει δωσει λεφτα ποτε για την αποκτηση καποιου παικτη...συνηθως οι μεταγραφες γινονται λογω γνωριμιων δηλαδη(για να μην παρεξηγηθουμε)εγω που παιζω στην ομαδα μπορει να φερω καποιον φιλο η γνωστο μου ο οποιος μπορει στη ομαδα του να μην ηταν ευχαριστημενοσ κτλ...επειδη προβλεπεται μεγαλο ποστ και θα με βρισουν θα συνεχισο αμεσως σε αλλο
KOMAS13
QUOTE(KOMAS13 @ Sep 13 2009, 08:57 ) *
καλημερα και απο μενα μετα απο παρα πολυ καιρο κι ενα προβλημα που ειχα στο pc...να συμφωνησω με ολους στο να εχουμε καλη χρονια με υγεια και καλο μπασκετ...τα σεβη μου στο φιλο οδυσσεα 98...χαιρομαι που απο οτι καταλαβα θα εχουμε κι αλλη παρεα φετοσ στο φορουμ...παιζω κι εγω στον οδυσσεα και περσι εχασα 2,5 μηνες λογω τραυματισμου..ασ ελπισουμε φετοσ να γυρισω δυνατοσ και να μπορεσω να βοηθησω οσο μπορω την ομαδα μου....θελω να αναφερθω σε ορισμενα θεματα που εχουν γραφτει κατα καιρους εδω...
1)ο οδυσσεας δεν εδωσε ουτε και εχει δωσει λεφτα ποτε για την αποκτηση καποιου παικτη...συνηθως οι μεταγραφες γινονται λογω γνωριμιων δηλαδη(για να μην παρεξηγηθουμε)εγω που παιζω στην ομαδα μπορει να φερω καποιον φιλο η γνωστο μου ο οποιος μπορει στη ομαδα του να μην ηταν ευχαριστημενοσ κτλ...επειδη προβλεπεται μεγαλο ποστ και θα με βρισουν θα συνεχισο αμεσως σε αλλο

2)απλα αναφορικα στο θεμα του υμηττου σιγουρα ειναι κριμα για τα παιδια να μην αγωνιστουν αλλα οι κανονισμοι υπαρχουν για να τηρουνται απο ολες τις ομαδες δε θα ηταν σωστο να γινονται εξαιρεσεις επιλεκτικα
3)οσο αφορα την ομαδα μου...φυγανε απο μας 3 παικτες οι 2 πηγανε σε αλλη ομαδα και τους ευχομαι καλη επιτυχιακαι ο 3ος υπηρετει τη μαμα πατριδα...(καλη θητεια φιλαρακι μου..κουραγιο)εχουν ερθει καινουριοι παικτες σε ολες τις γραμμεσ εννοω περιφερειακοι αλλα και ψηλοι οι οποιοι ειναι καλοι και πιστευω θα βοηθησουν
4)τωρα ενα θεμα το οποιο θελω να σχολιασω χωρις να παρεξηγηθει κανενας....οταν ακουω απο τωρα για φαβορι μου φαινεται τουλαχιστον αστειο και αφελες διοτι ειναι 26 αγωνιστικεσ να γινουν αν μετραω σωστα στισ οποιες οι ασταθμητοι παραγοντες παιζουν μεγαλο ρολο και εκτος των αλλων πωσ μπορει καποιος να εχει αποψη απο τη στιγμη που γνωριζει μονο για την ομαδα του αντε και κανα δυο ακομα ενω εχουμε 14 στον ομιλο
5)τελος εχω να σχολιασω και μια μπηχτη που γραφτηκε για τον πηγασο οτι εχει τις πλατες του πανελληνιου....δεν ειναι κακο να εκμεταλλευεσαι τυχον γνωριμιες που εχεις σε αλλεσ ομαδες εμενα αυτο που με πειραζει ειναι να μην συμπεριφερεσαι τιμια βλεπε παλιες περιπτωσεις με πλαστα δελτια κτλ(δεν αναφερομαι σε καμια ομαδα του ομιλου)
καλη σαιζον

QUOTE(MBANDA @ Sep 6 2009, 21:19 ) *
Για όποιο φίλο μπορεί να ενημερώσει

1. Υπάρχει πρόγραμμα αγώνων Κυπέλου?
2. Πρόγραμμα πρωταθλήματος (έγινε η κλήρωση?)
3. Διευθύνσεις των εδρών των ομάδων της κατηγορίας ή έστω το όνομ του Γηπέδου, μήπως το βρούμε από αλλού>
Ευχαριστώ

φιλε μου οσο αφορα το προγραμμα εχω την εντυπωση δεν εχει γινει κατι τουλαχιστον δεν εχουν γραψει τιποτα στη σελιδα της εσκα
τις διευθυνσεις ειδα καποιος αλλος στις εγραψε και τελος για το κυπελλο τομονο που μπορω να σου πω ειναι οτι ο οδυσσεας παιζει την παρασκευη 18 σεπτμβριου με τον αριων αμαρουσιου
el-14
QUOTE(KOMAS13 @ Sep 13 2009, 12:23 ) *
4)τωρα ενα θεμα το οποιο θελω να σχολιασω χωρις να παρεξηγηθει κανενας....οταν ακουω απο τωρα για φαβορι μου φαινεται τουλαχιστον αστειο και αφελες διοτι ειναι 26 αγωνιστικεσ να γινουν αν μετραω σωστα στισ οποιες οι ασταθμητοι παραγοντες παιζουν μεγαλο ρολο και εκτος των αλλων πωσ μπορει καποιος να εχει αποψη απο τη στιγμη που γνωριζει μονο για την ομαδα του αντε και κανα δυο ακομα ενω εχουμε 14 στον ομιλο

Και πως να μην παρεξηγηθώ όταν με αποκάλεις αστείο και αφελή.
Να σου θυμήσω τι είχα γράψει σε παλαιότερο post ( πιστεύω φέτος ότι θα γίνει ένα καλό πρωτάθλημα με τις 14 ομάδες , γιατί θα υπάρχει αρκετός συναγωνισμός και βέβαια όταν έχεις περισσότερους αγώνες ,η κούραση ,οι τραυματισμοί και οι εκπλήξεις είναι περισσότερες. Γνώμη μου είναι κλπ κλπ ).
1) Από πότε γίνεται κάποιος είναι αστείος και αφελής όταν λέει την γνώμη του.
2) Που ξέρεις εσύ τι γνωρίζω εγώ για τις άλλες ομάδες και
3) Μαθε καλύτερα να μην προσβάλεις.
KOMAS13
QUOTE(tk60 @ Sep 13 2009, 11:33 ) *
Και πως να μην παρεξηγηθώ όταν με αποκάλεις αστείο και αφελή.
Να σου θυμήσω τι είχα γράψει σε παλαιότερο post ( πιστεύω φέτος ότι θα γίνει ένα καλό πρωτάθλημα με τις 14 ομάδες , γιατί θα υπάρχει αρκετός συναγωνισμός και βέβαια όταν έχεις περισσότερους αγώνες ,η κούραση ,οι τραυματισμοί και οι εκπλήξεις είναι περισσότερες. Γνώμη μου είναι κλπ κλπ ).
1) Από πότε γίνεται κάποιος είναι αστείος και αφελής όταν λέει την γνώμη του.
2) Που ξέρεις εσύ τι γνωρίζω εγώ για τις άλλες ομάδες και
3) Μαθε καλύτερα να μην προσβάλεις.

μα εγω δεν ειπα για σενα και δεν καταλαβαινω γιατι εκνευριστηκες...απο τη στιγμη που οπως λες εχεις γνωσεις γιατα ροστερ των αλλων ομαδων τοτε δε μιλασ τυχαια και αν επισης ειπες¨( πιστεύω φέτος ότι θα γίνει ένα καλό πρωτάθλημα με τις 14 ομάδες , γιατί θα υπάρχει ετός συναγωνισμός και βέβαια όταν έχεις περισσότερους αγώνες ,η κούραση ,οι τραυματισμοί και οι εκπλήξεις είναι περισσότερες.) τοτε προφανως το σχολιο μου δε σε αφορα ετσι δεν ειναι?
ΑΕΠ
Σε ποιες ομάδες αναφέρεσαι?


υπαρχόυν στον ομιλο μας ομαδες που πληρωσαν για να κανουν μεταγραφη;;; ελεος !!!
KSNRKO
Δεν αναφερομαι φιλε μου σε καμια ομαδα του ομιλου μας....αναφερομαι στο ΓΣ Χαλανδριου που εφερε στην Γ ΕΣΚΑ τον Κουτρουλια που επαιζε Γ Εθνικη περσι... αναφερομαι στο Μαρκοπουλο που εφερε τον Τρικαλιωτη απο Β εθνικη.... κ.α. που δεν υπαρχει λογος να αναφερω... Αποψη μου ειναι οτι ολη η ΕΣΚΑ απο την Α μεχρι την Δ θα πρεπει να ηταν καθαρα ερασιτεχνικη....χωρις μεταφορικα, χωρισ μπονους κ.α. και το μονο που να οφειλη να καλυπτει ενας συλλογος ειναι η υγειονομικη περιθαλψη του αθλητη σε περιπτωση τραυματισμου....
tzpetros
QUOTE(KSNRKO @ Sep 14 2009, 10:40 ) *
Δεν αναφερομαι φιλε μου σε καμια ομαδα του ομιλου μας....αναφερομαι στο ΓΣ Χαλανδριου που εφερε στην Γ ΕΣΚΑ τον Κουτρουλια που επαιζε Γ Εθνικη περσι... αναφερομαι στο Μαρκοπουλο που εφερε τον Τρικαλιωτη απο Β εθνικη.... κ.α. που δεν υπαρχει λογος να αναφερω... Αποψη μου ειναι οτι ολη η ΕΣΚΑ απο την Α μεχρι την Δ θα πρεπει να ηταν καθαρα ερασιτεχνικη....χωρις μεταφορικα, χωρισ μπονους κ.α. και το μονο που να οφειλη να καλυπτει ενας συλλογος ειναι η υγειονομικη περιθαλψη του αθλητη σε περιπτωση τραυματισμου....



σε αυτο συμφωνώ και εγώ !! blove.gif
KOMAS13
QUOTE(tzpetros @ Sep 14 2009, 08:46 ) *
σε αυτο συμφωνώ και εγώ !! blove.gif

παιδες θελοντασ και μη πρεπει να παραδεχτουμε οτι σε κατηγοριες β εσκα και πανω οι αθλητες πληρωνονται και αν οχι ολοι οι περισσοτεροι.εγω παντως μπασκετ παιζω γιατι ειναι το μερακι μου και για να ξεδινω κιολας.... rolleyes.gif
tzpetros
QUOTE(KOMAS13 @ Sep 14 2009, 21:08 ) *
παιδες θελοντασ και μη πρεπει να παραδεχτουμε οτι σε κατηγοριες β εσκα και πανω οι αθλητες πληρωνονται και αν οχι ολοι οι περισσοτεροι.εγω παντως μπασκετ παιζω γιατι ειναι το μερακι μου και για να ξεδινω κιολας.... rolleyes.gif


ναι σε κατηγοριεσ β και α εσκα αμα θελουν να πληρωνουν ( συνηθωσ χρηματα που προερχονται απο αλλα εισοδηματα) αλλα να παιζεις στην δ εσκα και να σε πληρωνουν ειναι λιγο εωσ πολυ παραλογο !
KOMAS13
πραγματικα ειναι υπερβολικο αλλα επειδη τα εχω δει ολα σε τελικη αναλυση δε θα με παραξενευε
Andag
Παιδιά 1 ερώτηση: εσκα και εσκανα είναι το ίδιο? Υπάρχει καμμια ομάδα κοντά στην νέα σμύρνη στο πρωταθλημά σας? μεταγραφές γίνονται ακόμα?
nickagian
QUOTE(Andag @ Sep 17 2009, 16:09 ) *
Παιδιά 1 ερώτηση: εσκα και εσκανα είναι το ίδιο? Υπάρχει καμμια ομάδα κοντά στην νέα σμύρνη στο πρωταθλημά σας? μεταγραφές γίνονται ακόμα?


Βασικά ο διαχωρισμός είναι με βάση τις περιοχές της Αττικής. Η ΕΣΚΑΝΑ είναι για τις ομάδες της Νότιας Αττικής και η ΕΣΚΑ για όλες τις υπόλοιπες περιοχές.

Για κοντά στη Ν.Σμύρνη θα πρέπει να ψάξεις στην ΕΣΚΑΝΑ (Μίλωνας και άλλες)
Υπάρχουν όμως και στην ΕΣΚΑ, στις περιοχές της Δάφνης, του Υμμητού ή του Ν. Κόσμου για παράδειγμα (που είναι σχετικά κοντά στη Ν.Σμύρνη)
Andag
εγινε καταλαβα νασαι καλα.. κανένας παίχτης απο καμμία ομάδα εδώ κοντά να προτείνει?
apkat
Ρε παιδια να ρωτησω και εγω κατι επειδη ψιλοενδιαφερομαι να ξεκινησω..Ο ΑΟΝ βυρωνα που ειναι εδω κοντα μου τι ομαδα ειναι;;Υπαρχει κανεις απο εκει στο φορουμ;;Κοιτανε ακομα για παικτες;;Εχει κανεις τηλεφωνα επικοινωνιας η εστω για ομαδες στην ευρυτερη περιοχη Παγκρατι,Νεο Κοσμο,Βυρωνα;;
ikarosbc
QUOTE(Andag @ Sep 17 2009, 20:10 ) *
εγινε καταλαβα νασαι καλα.. κανένας παίχτης απο καμμία ομάδα εδώ κοντά να προτείνει?

Υπαρχει ο ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ, αλλα οι μεταγραφες εχουν τελειωσει.
Μονο αν προκειται για καινουριο δελτιο μπορεις ή αν εισαι φοιτητης και εχεις ερθει απο αλλη πολη.
Andag
φοιτητης ειμαι φιλε rolleyes.gif και δελτίο ίσως είχα μικρός ούτε θυμάμαι αλλα τώρα δν έχω σιγουρα.. biggrin.gif ολα καλα πήρα και τηλέφωνο στον αοκ και λέω να παω... εσυ είσαι στον ίκαρο? το σκέφτηκα και αυτό αλλα σκέφτηκα τη μικρότερη κατηγορία μέχρι να το βρώ.. να παίζω κιολας.. καλα δε λέω??
MBANDA
QUOTE(nickagian @ Sep 17 2009, 19:07 ) *
Βασικά ο διαχωρισμός είναι με βάση τις περιοχές της Αττικής. Η ΕΣΚΑΝΑ είναι για τις ομάδες της Νότιας Αττικής και η ΕΣΚΑ για όλες τις υπόλοιπες περιοχές.

Για κοντά στη Ν.Σμύρνη θα πρέπει να ψάξεις στην ΕΣΚΑΝΑ (Μίλωνας και άλλες)
Υπάρχουν όμως και στην ΕΣΚΑ, στις περιοχές της Δάφνης, του Υμμητού ή του Ν. Κόσμου για παράδειγμα (που είναι σχετικά κοντά στη Ν.Σμύρνη)


Ψαξε εδώ για Γ Εθνική Νότου

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=8061


και εδώ για Α' ΕΣΚΑΝΑ (αντίστοιχη της Α' ΕΣΚΑ)
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=8064
ikarosbc
QUOTE(Andag @ Sep 17 2009, 20:41 ) *
φοιτητης ειμαι φιλε rolleyes.gif και δελτίο ίσως είχα μικρός ούτε θυμάμαι αλλα τώρα δν έχω σιγουρα.. biggrin.gif ολα καλα πήρα και τηλέφωνο στον αοκ και λέω να παω... εσυ είσαι στον ίκαρο? το σκέφτηκα και αυτό αλλα σκέφτηκα τη μικρότερη κατηγορία μέχρι να το βρώ.. να παίζω κιολας.. καλα δε λέω??

Πολυ καλα το σκεφτηκες. Μια χαρα ειναι ο ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ.
"Οικογενειακη" ομαδα. Θα περασεις μια χαρα.
Προπονουμαστε και παιζουμε στο ιδιο γηπεδο.
Εχουμε πολυ καλες φιλικες σχεσεις.
Andag
QUOTE(MBANDA @ Sep 17 2009, 22:06 ) *
Ψαξε εδώ για Γ Εθνική Νότου

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=8061


και εδώ για Α' ΕΣΚΑΝΑ (αντίστοιχη της Α' ΕΣΚΑ)
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=8064


Νασαι καλά αν και δεν ψάχνω τόσο ψηλές κατηγορίες

QUOTE(ikarosbc @ Sep 17 2009, 22:51 ) *
Πολυ καλα το σκεφτηκες. Μια χαρα ειναι ο ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ.
"Οικογενειακη" ομαδα. Θα περασεις μια χαρα. biggrin.gif
Προπονουμαστε και παιζουμε στο ιδιο γηπεδο.
Εχουμε πολυ καλες φιλικες σχεσεις.


σήμερα που τηλεφώνησα μου είπαν πως κάτι παίζει με το γήπεδο και σε καμμια βδομάδα θα μπούνε παλι.. μπορει να σε πετύχω τότε καμμια φορά. παίζεις καιρο σε ομάδα?
ka1972
Καλημερα! Ειμαι ο προπονητης του Α.Ο. Πικερμιου και θα ηθελα να ρωτησω εαν υπαρχει διαθεση απο καποια ομαδα για 2 φιλικα ( 1 σε καθε εδρα) προς τα τελη του Σεπτεμβριου. Εαν υπαρχει καποια ομαδα που το επιθυμει παρακαλω να μου στειλει προσωπικο μυνημα για να συνεννοηθουμε. Ευχαριστω!
KSNRKO
Πριν καλα καλα ξεκινησει το πρωταθλημα ειδη μετραμε - 2 ομαδες στον ομιλο. Μετα τον Υμηττο που ηταν αναμενομενο να μην κατεβει και ο Τριτωνας αποσυρθηκε απο το πρωταθλημα.. Και απο 14 ομαδες παμε στις 12... και ολα αυτα ενα μηνα πριν την εναρξη του πρωταθληματος....
KOMAS13
QUOTE(KSNRKO @ Sep 22 2009, 14:03 ) *
Πριν καλα καλα ξεκινησει το πρωταθλημα ειδη μετραμε - 2 ομαδες στον ομιλο. Μετα τον Υμηττο που ηταν αναμενομενο να μην κατεβει και ο Τριτωνας αποσυρθηκε απο το πρωταθλημα.. Και απο 14 ομαδες παμε στις 12... και ολα αυτα ενα μηνα πριν την εναρξη του πρωταθληματος....

γιατι ετσι μαθαμε λεπτομερειεσ?μια φορα ειπαμε και εμεισ να ευχαριστηθουμ τη σαιζον....
nikefalin
QUOTE(KSNRKO @ Sep 22 2009, 17:03 ) *
και ο Τριτωνας αποσυρθηκε απο το πρωταθλημα.. Και απο 14 ομαδες παμε στις 12... και ολα αυτα ενα μηνα πριν την εναρξη του πρωταθληματος....


αν ισχύει είναι για το Γκίνες, γιατί με τη σημερινή απόφαση ο Τρίτωνας ανεβαίνει κατηγορία ...
rossos21
QUOTE(tzpetros @ Sep 2 2009, 14:40 ) *
Γεια σου φιλε μου. οταν ενοεις καινουργιο γήπεδο ενοείς κλειστο ή ανοιχτο ; bball.gif

αδερφε καλησπερα και συγνωμη για την καθυστερημενη απαντηση.καινουργιο κλειστο εχουμε φετος μεσα στο χωρο του σχολειου!δεν ξερω αν εχεις παιξει ποτε στο παλιο!το γκρεμισανε και κανανε ολοκληρη υπερπαραγωγη!υπογ. παρκινγκ,πισινα,αιθουσες διδασκαλιας και απο πανω το κλειστο!ευελπιστουμε την αλλη βδομαδα να μπουμε μεσα για προπονησεις.ακομα λιωνουμε στο τρεξιμο και στα βαρη στο ζηρινειο...tongue.gif
ΑΕΠ
QUOTE(nikefalin @ Sep 23 2009, 23:08 ) *
αν ισχύει είναι για το Γκίνες, γιατί με τη σημερινή απόφαση ο Τρίτωνας ανεβαίνει κατηγορία ...


Τωρα που ο Τριτων αποχωρησε απo το πρωταθλημα και σαν δευτερος των περσινων μπαραζ χανει την ευκαιρια να ανεβει την θεση του θα παρει ο οδυσσεας ;;; και ο ομιλος μας θα μεινει με 11 ομαδες;;;
KSNRKO
QUOTE(g_80 @ Sep 24 2009, 12:12 ) *
an de kanw lathos (pou de kanw..!) o tritwnas den apoxwrhse apo to prwta8lima...apla provivasthke sth G eska.....


Εγω φιλε απο τι εμαθα ο τριτων ενω δηλωσε συμετοχη στο πρωταθλημα στην συνεχεια και μετα την κληρωση αποσυρθηκε.
KSNRKO
QUOTE(g_80 @ Sep 24 2009, 12:26 ) *
me ka8e epifyla3h nomizw oti auto pou les den isxyei...sto forum ths g eska 1omilo leei pantws oti officialy o tritwnas anhkei ekei...twra tha doume ti telika isxyei...


Λες να εχω πεσει θυμα παραπληροφορησης... smiley.gif απο την ομαδα μου το εμαθα...
KSNRKO
Συγνωμη για την συνχησει που προκαλεσα ...επεσα θυμα παραπληροφορησης ο Τριτων τελικα ειναι στην Γ εσκα... smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.