Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ - Α' Ε.Σ.Κ.Α 2008
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
abalos9
QUOTE(westside @ Jul 3 2008, 21:06 ) *
Παιδιά άκουσα ότι ο Σαββας Νικητάκης που έπαιζε στη Δάφνη κλείνει στον Αετό! Ξέρει κανείς κάτι? Αν πάντως ισχύει αλλάζουν πολύ οι ισορροπίες..

το ενδιαφερον για το νικητακη ισχυει και συντομα θα εχουμε εξελιξεις..ακομα παντως τιποτα δεν ειναι σιγουρο.
coach_70
O Άιολος-Ταύρος ανακοινώνει την απόκτηση του 31χρονου Σάββα Νικητάκη από την Δάφνη.
mimos8
QUOTE(coach_70 @ Jul 4 2008, 20:38 ) *
O Άιολος-Ταύρος ανακοινώνει την απόκτηση του 31χρονου Σάββα Νικητάκη από την Δάφνη.

συγχαρητηρια κοουτς θανο!τεραστιο ονομα για την κατηγορια ο νικητακης!εγινες αυτοματα ακλονητο φαβορι για την ανοδο,με ο,τι αυτο συνεπαγεται...
papa
QUOTE(mimos8 @ Jul 4 2008, 21:34 ) *
συγχαρητηρια κοουτς θανο!τεραστιο ονομα για την κατηγορια ο νικητακης!εγινες αυτοματα ακλονητο φαβορι για την ανοδο,με ο,τι αυτο συνεπαγεται...

εαν δεν ανέβει κατηγορία θεωρώ οτί θα είναι αποτυχία για την ομάδα του Ταύρου με αυτο το ρόστερ και χωρίς άλλο δυνατό φαβορί..
westside
Σίγουρα είναι πολύ μεγάλη επιτυχία για τον Αίολο η μεταγραφή του Νικητάκη, αλλά θα ήθελα να μάθω από τον κόουτς το ολοκληρωμένο ρόστερ της ομάδας του Ταύρου για την νέα περίοδο. Έχω ακούσει ότι κλείνει και τον Πρίτσο από Κρόνο. .
sonic
diladi tauros aetos kai enwsi einai ta favori, gia ti nea season???
oi alloi tpt?
Το σωστό και διορθωμένο από moderator
Δηλαδή Ταύρος,Αετός και Ενωση είναι τα φαβορί ,για τη νέα σεζόν???
οι άλλοι τίποτε?
Jabar
QUOTE(sonic @ Jul 5 2008, 20:17 ) *
diladi tauros aetos kai enwsi einai ta favori, gia ti nea season???
oi alloi tpt?

greeklish.jpeg
Κανονισμός 7:
Αποδοκιμάζονται τα ποστ με greeklish και απαγορεύονται τα ποστ με κεφαλαία (σε περίπτωση που κάποιος χρήστης δεν "φωνάζει" ).
Ποινή:
Click to view attachmentΔιαγραφή-επεξεργασία των επίμαχων δημοσιεύσεων.
Click to view attachmentΣε περιπτώσεις επανάληψης του φαινομένου ή/και μη συμμόρφωσης σε υποδείξεις των συντονιστών, πρόσθεση 1 φάουλ.


Y.Γ. Συνιστώ σε όλους να διαβάσουν το νέο κανονισμό λειτουργίας του φόρουμ.
mimos8
QUOTE(sonic @ Jul 5 2008, 20:17 ) *
diladi tauros aetos kai enwsi einai ta favori, gia ti nea season???
oi alloi tpt?
Το σωστό και διορθωμένο από moderator
Δηλαδή Ταύρος,Αετός και Ενωση είναι τα φαβορί ,για τη νέα σεζόν???
οι άλλοι τίποτε?

οχι μονο!και η πεντελη θα ειναι πολυ δυνατη με παναγιωτοπουλο- μπαρτζο αλλα και το γαλατσι με τασιοπουλο-δρακακη και ενα 1-2 που λογικα θα παρει.και μην ξεγραφεις και την πετρουπολη που ειναι παραδοσιακα δυνατη.
lamar
QUOTE(mimos8 @ Jul 5 2008, 22:20 ) *
οχι μονο!και η πεντελη θα ειναι πολυ δυνατη με παναγιωτοπουλο- μπαρτζο αλλα και το γαλατσι με τασιοπουλο-δρακακη και ενα 1-2 που λογικα θα παρει.και μην ξεγραφεις και την πετρουπολη που ειναι παραδοσιακα δυνατη.

δεν υπάρχουν φαβορί απο τον ιούλιο, όλα θα φανούν στο παρκέ γιατί έχουν δει πολλά τα μάτια μας. πάντως θα γίνει πολύ δυνατό πρωτάθλημα και δεν θα είναι όπως πέρυσι που η αενκ έκανε πλάκα.
ilion_player
QUOTE(westside @ Jul 3 2008, 18:44 ) *
Καλησπέρα Ilion player. . Ο Γιάννης ο Μπαλαούρας έχει αποφασίσει να επιστρέψει στην αγωνιστική δράση και θα είναι κοντά μας φέτος. .


Μακάρι γιατί έλλειψε πέρυσι. Αλλά αυτό το "κοντά μας" με μπερδεύει. Είσαι μέλος/φίλος της ομάδας μου; Αν ναι κάποιος μου ζήτησε 20 σουβλάκια και 5 μπύρες για να μου αποκαλύψει την ταυτότητά σου. Τα γραφόμενά σου κάνουν την πρόταση του δελεαστική.
westside
QUOTE(ilion_player @ Jul 6 2008, 00:37 ) *
Μακάρι γιατί έλλειψε πέρυσι. Αλλά αυτό το "κοντά μας" με μπερδεύει. Είσαι μέλος/φίλος της ομάδας μου; Αν ναι κάποιος μου ζήτησε 20 σουβλάκια και 5 μπύρες για να μου αποκαλύψει την ταυτότητά σου. Τα γραφόμενά σου κάνουν την πρόταση του δελεαστική.

Φίλε Ilion Player και μέλος είμαι και φίλος και απ όλα είμαι της Ένωσης Ιλίου!! Αλλά δεν νομίζω ότι σε αυτό το συγκεκριμένο topic έχουν χώρο τέτοιου είδους συζητήσεις. . Πάντως αφού βρισκόμαστε σε περίοδο μεταγραφών θα σου πρότεινα να παζαρέψεις τη συγκεκριμένη πρόταση. . Τα 20 σουβλάκια είναι πολλά!!!

Όσον αφορά τις προβλέψεις για τις ομάδες που θα πρωταγωνιστήσουν την χρονιά που μας έρχεται, θα συμφωνήσω και εγώ ότι είναι ακόμη αρκετά νωρίς αλλά σίγουρα οι κινήσεις που κάνουν ορισμένες ομάδες δεν μπορούν να μείνουν ασχολίαστες και προδιαθέτουν σε κάποιο βαθμό την πορεία που θα έχουν στο φετινό πρωτάθλημα. .
pointguard
Το πρωτάθλημα έχει τα φόντα να είναι σαν την περσυνή Β΄ Εθνική που 2 αγ πριν το τέλος διεκδικούσαν την άνοδο 8 ομάδες!!
KAKALOS
QUOTE(pointguard @ Jul 6 2008, 03:50 ) *
Το πρωτάθλημα έχει τα φόντα να είναι σαν την περσυνή Β΄ Εθνική που 2 αγ πριν το τέλος διεκδικούσαν την άνοδο 8 ομάδες!!

ή σαν την εσκανα που ειχε τετραπλη ισοβαθμια στο τελος!!!
westside
Η απόφαση του Αθηναικού να κατέβει με εφήβους στο φετινό πρωτάθλημα, νομίζω ότι τον χρήζει από πολύ νωρίς ως το πρώτο και αδιαφιλονίκητο φαβορί για υποβιβασμό. . Μια ομάδα, η οποία τα τελευταία χρόνια πραγματοποίησε αξιόλογες πορείες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑ. . .
pg21
Μεγάλη μεταγραφή πραγματοποίησε η Ραφήνα. Πήρε το Δημήτρη Πανάγο 77.gif 77.gif 77.gif από Έσπερο. Guard που παίζει εύκολα τόσο στον άσσο όσο και στο δύο και προέρχεται από πολύ καλή χρονιά. bball.gif bball.gif bball.gif
unknown
Τι μεταγραφες εχουν κάνει τα Σπάτα και το Μαρκόπουλο Ποίες ομάδες θα ειναι υποψίφιες για Ανοδο και ποιές για κάθοδο smiley.gif smiley.gif shot.gif shot.gif
nikefalin
Πιθανότατη η συγχώνευστη του Τυφώνα Ηρακλείου με Πέρα Κλούμπ για να αγωνίζεται Α ΕΣΚΑ , υπομονή εως την κλήρωση των πρωταθλημάτων που πήγε για Αύγουστο
PROKA
QUOTE(unknown @ Jul 9 2008, 20:54 ) *
Τι μεταγραφες εχουν κάνει τα Σπάτα και το Μαρκόπουλο Ποίες ομάδες θα ειναι υποψίφιες για Ανοδο και ποιές για κάθοδο smiley.gif smiley.gif shot.gif shot.gif

Απ αυτα που ακουγονται οι ομαδες που θα παλεψουν για την σωτηρια θα ειναι φετος περισσοτερες και το θεμα υποβιβασμος θα ξεκαθαρισει σχετικα νωρις για τουλαχιστον τρεις.Κατα σειρα νομιζω οτι προβλημα αντιμετωπιζουν Αθηναικος--Σπατα--Περα Κλουμπ--Μαρκοπουλο--ΕΦΟΑ--Κερατεα--Απολλων.Για ανοδο πιστευω οτι η διαρκεια και η χημεια της ομαδας θα παιξουν τον σημαντικοτερο ρολο.Εγω παντως βλεπω Αρη--Ιλλιον--Πεντελη--και ισως καποια νεοφωτιστη.
tasos
Στοχος του Απολλωνα για την νεα σεζον ειναι μια καλη πορεια και κατα συνεπεια η ανετη παραμονη.Νεος προπονητης,νεοι ταλαντουχοι παικτες και ο κοσμος θα ειναι παλι κοντα στην ομαδα. bball.gif
westside
QUOTE(PROKA @ Jul 10 2008, 07:25 ) *
Απ αυτα που ακουγονται οι ομαδες που θα παλεψουν για την σωτηρια θα ειναι φετος περισσοτερες και το θεμα υποβιβασμος θα ξεκαθαρισει σχετικα νωρις για τουλαχιστον τρεις.Κατα σειρα νομιζω οτι προβλημα αντιμετωπιζουν Αθηναικος--Σπατα--Περα Κλουμπ--Μαρκοπουλο--ΕΦΟΑ--Κερατεα--Απολλων.Για ανοδο πιστευω οτι η διαρκεια και η χημεια της ομαδας θα παιξουν τον σημαντικοτερο ρολο.Εγω παντως βλεπω Αρη--Ιλλιον--Πεντελη--και ισως καποια νεοφωτιστη.

Στις ομάδες που θα διεκδικήσουν άνοδο θα πρόσθετα και τους Αίολο-Ταύρο και Αετό. . .
westside
QUOTE(tasos @ Jul 10 2008, 07:47 ) *
Στοχος του Απολλωνα για την νεα σεζον ειναι μια καλη πορεια και κατα συνεπεια η ανετη παραμονη.Νεος προπονητης,νεοι ταλαντουχοι παικτες και ο κοσμος θα ειναι παλι κοντα στην ομαδα. bball.gif

Ο Απόλλων τι μεταγραφές έχει πραγματοποιήσει? Ο Ασημένιος που ήταν δανεικός επέστρεψε η θα μείνει στη Νίκη?
sonic
bball.gif Η κατηγορια νομιζω θα χωριστει στη μεση φετος. 2 group, αυτοι που θα πανε για πανω και με αυτους για κατω. τωρα οποιος δεν κανει γκελες θα παει Γ , ή θα μεινει A για το 2ο group.
cool.gif Νομιζω ο Ταυρος θα ναι πολυ δυνατος και μεγαλο φαβορι, και μετα αετος,μετα ισως ιλιον πεντελη.
Σταθερη αξια αρης και χολαργος στη μεση, και μετα βλεπουμε.
Τα σπατα ξεκινησαν τα παντα απο την αρχη, ολικη ανακαινηση. οποτε οτι προλαβουν, εμειναν 5 περσινοι και σιγουρα εκλεισαν αλλα 4 παιδια.
tasos
O Aσημενιος westside παρέμεινε στην Νικη αφου ικανοποιήθηκε οικονομικα ο Απολλωνας.
Ο Απολλων ολοκληρωσε τις μεταγραφες του και σας παρουσιαζω το πληρες ροστερ της ομαδας μου.


Παρέμειναν

Κονταξης
Λαμπρου
Παρασκευοπουλος
Ταγκας
Γιαννοπουλος
Ζησιμοπουλος
Κουτσουμπας

Αποκτήθηκαν

Παπαγιαννακοπουλος (4)
Δημας (4)
Ρηγοπουλος (3-4)
Γουβαλαρης (2)
Νταφλος (1,εφηβικο Παναθηναικου)
Παπαδιονυσιου (1)
Κουμπουρας (2)
Σομπατζης (1)


The Grey
Σιγή Ασυρμάτου στη Ραφήνα. Ξέρει κανείς κάτι; Που το πάνε;
Πέρυσι παραλίγο να το διαλύσουν για φέτος τι παίζει ;
Έφυγαν Μαραμένος, Κορβιγκτον, Δαγκλής, Χαρακτινός
Εκτός του Πανάγου και του Γιαννακόπουλου άκουσα ότι έχουνε και τα παιδιά από το περσινό εφηβικό.

Μήπως έχετε καμιά πληροφορία;
westside
QUOTE(The Grey @ Jul 11 2008, 08:44 ) *
Σιγή Ασυρμάτου στη Ραφήνα. Ξέρει κανείς κάτι; Που το πάνε;
Πέρυσι παραλίγο να το διαλύσουν για φέτος τι παίζει ;
Έφυγαν Μαραμένος, Κορβιγκτον, Δαγκλής, Χαρακτινός
Εκτός του Πανάγου και του Γιαννακόπουλου άκουσα ότι έχουνε και τα παιδιά από το περσινό εφηβικό.

Μήπως έχετε καμιά πληροφορία;

Νομίζω ότι η Ραφήνα έχει αποκτήσει και τον Προκόπη από τον Αθηναικό που είναι πλέι μέικερ. . Πάντως ακουγόταν ότι ο Αργοναύτης θα έβαζε πολλά λεφτά με στόχο την άνοδο. . Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι..

Πάντως καλό θα είναι όποιος ξέρει ολοκληρωμένα ρόστερ από ομάδες της Α να τα δημοσιοποιήσει όπως ο tasos για τον Απόλλωνα. .
zigolo7
Το ροστερ της Νίκης Αμαρουσίου.

Μεταγραφές:
Κεράτσας Κώστας (Ωρωπός, Β`ΕΣΚΑ)
Βασιλάκης Βασίλης (Ηράκλειο, Β`ΕΣΚΑ)
Τσουρής Βαγγέλης (Κομοτηνή, Γ`ΕΘΝΙΚΗ)
Σακαράκης Δημήτρης (Χαλκίδα, Γ`ΕΘΝΙΚΗ)
Ραλλάτος Γρηγόρης (Ίκαρος Καλλιθέας, Β`ΕΘΝΙΚΗ)

Μένουν:
Κουτσώνας Σάκης
Βασιλάκος Δημήτρης
Κοντογιάννης Βασίλης
Βλαχονάτσιος Αχιλλέας
Τάσιος Τάσος
Υφαντής Θοδωρής
Γιατράκος Χριστόφορος
Γιατράκος Άρης
Ασημένιος Δαμιανός

Προπονητής:
Κωλέτσης Γιώργος
ambulas
QUOTE(zigolo7 @ Jul 12 2008, 17:07 ) *
Το ροστερ της Νίκης Αμαρουσίου.

Μεταγραφές:
Κεράτσας Κώστας (Ωρωπός, Β`ΕΣΚΑ)
Βασιλάκης Βασίλης (Ηράκλειο, Β`ΕΣΚΑ)
Τσουρής Βαγγέλης (Κομοτηνή, Γ`ΕΘΝΙΚΗ)
Σακαράκης Δημήτρης (Χαλκίδα, Γ`ΕΘΝΙΚΗ)
Ραλλάτος Γρηγόρης (Ίκαρος Καλλιθέας, Β`ΕΘΝΙΚΗ)

Μένουν:
Κουτσώνας Σάκης
Βασιλάκος Δημήτρης
Κοντογιάννης Βασίλης
Βλαχονάτσιος Αχιλλέας
Τάσιος Τάσος
Υφαντής Θοδωρής
Γιατράκος Χριστόφορος
Γιατράκος Άρης
Ασημένιος Δαμιανός

Προπονητής:
Κωλέτσης Γιώργος

μια χαρα ειναι το ροστερ.κ πολυ ξυλο ο ραλλατοσ με τον δασκαλο ασημενιο..
westside
Η Νίκη Αμ. με σταθερές αξίες τους Κοντογιάννη και Ασημένιο και αξιόλογες προσθήκες σίγουρα θα αποτελεί έναν ιδιαίτερα υπολογίσιμο αντίπαλο για όλους..

Για τον Άρη Πετρούπολης έχει ακούσει κανείς κάτι? Ξέρω ότι έχουν φύγει οι Βοριάς και Παναγιωτόπουλος αλλά για μεταγραφές, εκτός της πρόσληψης Κακαλιά, δεν έχω ακούσει τίποτα. .
DORIAN
QUOTE(westside @ Jul 13 2008, 12:30 ) *
Η Νίκη Αμ. με σταθερές αξίες τους Κοντογιάννη και Ασημένιο και αξιόλογες προσθήκες σίγουρα θα αποτελεί έναν ιδιαίτερα υπολογίσιμο αντίπαλο για όλους..

Για τον Άρη Πετρούπολης έχει ακούσει κανείς κάτι? Ξέρω ότι έχουν φύγει οι Βοριάς και Παναγιωτόπουλος αλλά για μεταγραφές, εκτός της πρόσληψης Κακαλιά, δεν έχω ακούσει τίποτα. .


H NIKH εχει κανει ενα πολυ καλο ροστερ και με με προυποθεσεις μπορει να διεκδικησει ακομη και ανοδο.
Ας μη ξεχναμε αλλωστε και την δεδομενη παραγοντικη εμπειρια που οπωσδηποτε θα παιξει το ρολο της.
Ο ΑΡΗΣ ειναι παντοτε μια υπολογισιμη δυναμη και πιστευω οτι εστω την τελευταια στιγμη θα συμπληρωσει το ποστερ του με ικανους παικτες και θα εχει ενα αξιομαχο συνολο.
Συμαντικωτερη απωλεια θα ειναι αυτη του Γρυλιωνακη απο τον παγκο χωρις βεβαια να υποτιμουμε τον νεο coach Κακαλια.
DORIAN
QUOTE(sonic @ Jul 10 2008, 12:40 ) *
bball.gif Η κατηγορια νομιζω θα χωριστει στη μεση φετος. 2 group, αυτοι που θα πανε για πανω και με αυτους για κατω. τωρα οποιος δεν κανει γκελες θα παει Γ , ή θα μεινει A για το 2ο group.
cool.gif Νομιζω ο Ταυρος θα ναι πολυ δυνατος και μεγαλο φαβορι, και μετα αετος,μετα ισως ιλιον πεντελη.
Σταθερη αξια αρης και χολαργος στη μεση, και μετα βλεπουμε.
Τα σπατα ξεκινησαν τα παντα απο την αρχη, ολικη ανακαινηση. οποτε οτι προλαβουν, εμειναν 5 περσινοι και σιγουρα εκλεισαν αλλα 4 παιδια.


Θα εξαιρουσα τον ΑΕΤΟ αφου οι παικτες που πηρε ειναι ονοματα στην κατηγορια αλλα τα δυο τελευταια χρονια οι ομαδες που επαιζαν η σωθηκαν στο παρα πεντε ητελικα επεσαν .
Δεν ξερω μπορει να κανω και λαθος.
DORIAN
Μηπως γνωριζει κανεις το ροστερ του ΧΟΛΑΡΓΟΥ? ας μην την ξεχναμε αυτη την ομαδα μπορει να διεκδικησει.
Τι γινεται στο ΙΛΙΟΝ με τους στρατευμενους η τους στρατευσιμους?
Βilly 14 πιστευω πως αυριο θα μπορεσεις να να μας πληροφορησεις για το φετεινο ροστερ της ομαδας σου η μηπως κρατας καμια πισινη για επαγγελματια?πλακα κανω ξερω οτι υπαρχει στενοτητα.
westside
QUOTE(DORIAN @ Jul 14 2008, 13:54 ) *
Μηπως γνωριζει κανεις το ροστερ του ΧΟΛΑΡΓΟΥ? ας μην την ξεχναμε αυτη την ομαδα μπορει να διεκδικησει.
Τι γινεται στο ΙΛΙΟΝ με τους στρατευμενους η τους στρατευσιμους?
Βilly 14 πιστευω πως αυριο θα μπορεσεις να να μας πληροφορησεις για το φετεινο ροστερ της ομαδας σου η μηπως κρατας καμια πισινη για επαγγελματια?πλακα κανω ξερω οτι υπαρχει στενοτητα.

Για τον Χολαργό έχω μάθει ότι έχουν φύγει οι Τσαγκαράκης, Μπαλτάς και Βελιζιώτης ενώ έχει πάρει Ρώσση, Κασπαριάν και Τζανετάκο. . .
Στην Ένωση ο Θέος τελειώνει και επιστρέφει, ο Μπέλλας Ο. θα είναι κανονικά κοντά μας ενώ Παναγάτος και Μπασέας ακόμη είναι αμφίβολοι. . Ο Παναγάτος μάλλον θα πάει με υποσχετική σε μικρότερη κατηγορία γιατί δεν θα προλαβαίνει ώστε να επιστρέψει δριμύτερος του χρόνου!
The Grey
Έχω νεότερα από Ραφήνα και σας τα μεταφέρω.

Όπως έμαθα από χθες η Ραφήνα έκλεισε το ρόστερ της.
Ήρθαν:
Χαλβατζής (Άρης Νικαίας)
Μανώλας (Κεραυνός Αιγίου)
Πανάγος (Έσπερος)
Πετριανίδης (Παλλήνη)
Γαλανάκης (Παλλήνη)
Κιούσης (Παγκράτι)
Προκόπης (Αθηναϊκός)
Έμειναν:
Γιαννακόπουλος
Μπούσουλας
Λιούτας
Νικολάκος
Γουδέλης
Λιοσάτος
Παπαευθυμίου

Coach : Κουμαράς

Έφυγαν:
Κόρβιγκτον
Μαραμένος
Κόντος
Χαρακτινός
Ζαφειρόπουλος
DORIAN
To ροστερ του ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΥ για την νεα περιοδο ειναι
Μπαρτζος,Μαντζιος,Παναγιωτοπουλος,Μακρης,Μ
ανιατης,Βλαντης,Μαγειρας,Χαρτοματζιδης,Αττ
κος,Κοριζης,
Κορβινκγτον,Τζεμης,Παπαδημας,Πουλακακης,Ζε
ρβολεας.
westside
QUOTE(The Grey @ Jul 15 2008, 08:49 ) *
Έχω νεότερα από Ραφήνα και σας τα μεταφέρω.

Όπως έμαθα από χθες η Ραφήνα έκλεισε το ρόστερ της.
Ήρθαν:
Χαλβατζής (Άρης Νικαίας)
Μανώλας (Κεραυνός Αιγίου)
Πανάγος (Έσπερος)
Πετριανίδης (Παλλήνη)
Γαλανάκης (Παλλήνη)
Κιούσης (Παγκράτι)
Προκόπης (Αθηναϊκός)
Έμειναν:
Γιαννακόπουλος
Μπούσουλας
Λιούτας
Νικολάκος
Γουδέλης
Λιοσάτος
Παπαευθυμίου

Coach : Κουμαράς

Έφυγαν:
Κόρβιγκτον
Μαραμένος
Κόντος
Χαρακτινός
Ζαφειρόπουλος

Νομίζω ότι οι Χαλβατζής και Μανώλας είναι εξαιρετικές προσθήκες για την front line και μαζί με Πανάγο, Μπούσουλα και Προκόπη, η Ραφήνα φτιάχνει μία πολύ δυνατή πεντάδα. .
westside
Στην Ένωση Ιλίου θα αγωνίζεται την προσεχή χρονιά ο Ρόντος που φέτος έπαιζε στον Ολυμπιακό Βόλου..

Ενώ άκουσα ότι ο Καλφαγιώργης του Αθηναικού έκλεισε στα Σπάτα. .
The Grey
QUOTE(westside @ Jul 15 2008, 22:45 ) *
Στην Ένωση Ιλίου θα αγωνίζεται την προσεχή χρονιά ο Ρόντος που φέτος έπαιζε στον Ολυμπιακό Βόλου..

Ενώ άκουσα ότι ο Καλφαγιώργης του Αθηναικού έκλεισε στα Σπάτα. .


Η πληροφορία επιβεβαιώνεται όσο αφορά τον Καλφαγιώργη. Ενώ του έγινε πρόταση από Ραφήνα ο αθλητής προτίμησε τα Σπάτα.

Όσο αφορά τη Ραφήνα όπως αναφέρεις έχει μια καλή πεντάδα αλλά υστερεί λίγο στις αλλαγές. Πάνος είναι πολύ καλύτερη από τη περσινή ομάδα.
digital
QUOTE(DORIAN @ Jul 15 2008, 10:54 ) *
To ροστερ του ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΥ για την νεα περιοδο ειναι
Μπαρτζος,Μαντζιος,Παναγιωτοπουλος,Μακρης,Μ
ανιατης,Βλαντης,Μαγειρας,Χαρτοματζιδης,Αττ
κος,Κοριζης,
Κορβινκγτον,Τζεμης,Παπαδημας,Πουλακακης,Ζε
ρβολεας.

φίλε DORIAN να προσθεσω τα νούμερα για να μήν μπερδευόμαστε δηλαδή.
4 Μπάρτζος 5 Μάντζιος 6 Παναγιωτόπουλος 7 Μακρής 8 Μανιάτης 9 Βλαντής (4 χρόνια του κρατάς αυτό το νουμερο) 10 Μάγειρας 11 Χαρτοματσίδης 12 Αττίκος 13 Κορίζης 14 Κόρβινγκτον 15 Τζέμης 16 Παπαδήμας 17 Πουλακάκης 18 Ζερβολέας 19 Σαφλιάνης .
DORIAN
QUOTE(digital @ Jul 16 2008, 10:55 ) *
φίλε DORIAN να προσθεσω τα νούμερα για να μήν μπερδευόμαστε δηλαδή.
4 Μπάρτζος 5 Μάντζιος 6 Παναγιωτόπουλος 7 Μακρής 8 Μανιάτης 9 Βλαντής (4 χρόνια του κρατάς αυτό το νουμερο) 10 Μάγειρας 11 Χαρτοματσίδης 12 Αττίκος 13 Κορίζης 14 Κόρβινγκτον 15 Τζέμης 16 Παπαδήμας 17 Πουλακάκης 18 Ζερβολέας 19 Σαφλιάνης .


Σαν τα χιονια digital που εισαι τοσο καιρο?
Ασφαλως με καποιον με μπερδευεις.
Με την ευκαιρια μηπως μας φυλατε καμια τελευταια μεταγραφη απο Θεσσαλονικη? 41.gif
Τον κολητο σου τον ειδα το πρωι στο αεροδρομιο icon_wave.gif
Γνωριζω ολες τις κινησεις σας ,μπραβο σας
Augmon
QUOTE(DORIAN @ Jul 14 2008, 14:35 ) *
H NIKH εχει κανει ενα πολυ καλο ροστερ και με με προυποθεσεις μπορει να διεκδικησει ακομη και ανοδο.
Ας μη ξεχναμε αλλωστε και την δεδομενη παραγοντικη εμπειρια που οπωσδηποτε θα παιξει το ρολο της.
Ο ΑΡΗΣ ειναι παντοτε μια υπολογισιμη δυναμη και πιστευω οτι εστω την τελευταια στιγμη θα συμπληρωσει το ποστερ του με ικανους παικτες και θα εχει ενα αξιομαχο συνολο.
Συμαντικωτερη απωλεια θα ειναι αυτη του Γρυλιωνακη απο τον παγκο χωρις βεβαια να υποτιμουμε τον νεο coach Κακαλια.


Με κόουτς Κακαλιά και 1-2 προσθήκες ο Άρης θα χτυπήσει άνοδο. Θυμηθείτε με ο Κάκαλος είναι κορυφή
digital
QUOTE(DORIAN @ Jul 16 2008, 11:25 ) *
Σαν τα χιονια digital που εισαι τοσο καιρο?
Ασφαλως με καποιον με μπερδευεις.
Με την ευκαιρια μηπως μας φυλατε καμια τελευταια μεταγραφη απο Θεσσαλονικη? 41.gif
Τον κολητο σου τον ειδα το πρωι στο αεροδρομιο icon_wave.gif
Γνωριζω ολες τις κινησεις σας ,μπραβο σας

Ειναι γεγονός οτι απο Θεσ/νίκη θα ελθουν 2 παιδιά που θα ενισχύσουν το εφηβικό ελπίζω ο κολλητός μου να ελθει με τις υπογραφές τους.
Επίσης δεν κατάλαβα το οτι σε μπερδεύω με κάποιον αλλο πως το εβγαλες αυτό το συμπέρασμα οποιος εχει τη μύγα μυγιάζεται και ο νοών νοείτο.
duke10
QUOTE(The Grey @ Jul 15 2008, 06:49 ) *
Έχω νεότερα από Ραφήνα και σας τα μεταφέρω.

Όπως έμαθα από χθες η Ραφήνα έκλεισε το ρόστερ της.
Ήρθαν:
Χαλβατζής (Άρης Νικαίας)
Μανώλας (Κεραυνός Αιγίου)
Πανάγος (Έσπερος)
Πετριανίδης (Παλλήνη)
Γαλανάκης (Παλλήνη)
Κιούσης (Παγκράτι)
Προκόπης (Αθηναϊκός)
Έμειναν:
Γιαννακόπουλος
Μπούσουλας
Λιούτας
Νικολάκος
Γουδέλης
Λιοσάτος
Παπαευθυμίου

Coach : Κουμαράς

Έφυγαν:
Κόρβιγκτον
Μαραμένος
Κόντος
Χαρακτινός
Ζαφειρόπουλος


Σε βρισκω λιγο ελλειπη. Υπαρχουν καποια λαθακια στο ροστερ... biggrin.gif
coach_70
[b]ΡΟΣΤΕΡ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2008-2009


Διαμαντής Δημήτρης-ΠΟΡΦΥΡΑΣ
Καυκής Βασίλης-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
Μοχίμογλου Μηνάς-ΠΑΛΑΙΜΩΝΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
Παζαράς Παναγιώτης

Νικητάκης Σάββας-ΔΑΦΝΗ
Κορκοσούρας Δημήτρης-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Καραμαδούκης Βασίλης

Καρτσωνάκης Σπύρος-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
Φιλντίσης Τάσος-ΑΜΙΛΛΑ
Φιλιόπουλος Γιώργος-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

Πλατής Σάκης
Καρακώστας Γιώργος-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
Σταμπουλής Θεόδωρος-ΕΣΠΕΡΟΣ

Κρητικός Γιώργος
Κοκλώνης Χρήστος

Προπονητής:Μιχάλης Θάνος
Β.Προπονητή:Τόλης Γερογιάννης
Γ.Προπονητής:Νίκος Κότσιαρης
aionio talento
QUOTE(coach_70 @ Jul 16 2008, 13:07 ) *
ΡΟΣΤΕΡ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2008-2009
Διαμαντής Δημήτρης-ΠΟΡΦΥΡΑΣ
Καυκής Βασίλης-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
Μοχίμογλου Μηνάς-ΠΑΛΑΙΜΩΝΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
Παζαράς Παναγιώτης

Νικητάκης Σάββας-ΔΑΦΝΗ
Κορκοσούρας Δημήτρης-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Καραμαδούκης Βασίλης

Καρτσωνάκης Σπύρος-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
Φιλντίσης Τάσος-ΑΜΙΛΛΑ
Φιλιόπουλος Γιώργος-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

Πλατής Σάκης
Καρακώστας Γιώργος-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
Σταμπουλής Θεόδωρος-ΕΣΠΕΡΟΣ

Κρητικός Γιώργος
Κοκλώνης Χρήστος

Προπονητής:Μιχάλης Θάνος
Β.Προπονητή:Τόλης Γερογιάννης
[b]Γ.Προπονητής:
Νίκος Κότσιαρης



Γ Προπονητης στην Α ΕΣΚΑ ? ! !

Σωπα ρε φιλε . . .
coach_70
QUOTE(aionio talento @ Jul 16 2008, 16:26 ) *
Γ Προπονητης στην Α ΕΣΚΑ ? ! !

Σωπα ρε φιλε . . .



Διόρθωση:
Γυμναστής.
Και αν σε ενοχλεί το γεγονός, μπορείς κάλλιστα να μην ασχολείσαι.
terastios
QUOTE(digital @ Jul 16 2008, 10:55 ) *
φίλε DORIAN να προσθεσω τα νούμερα για να μήν μπερδευόμαστε δηλαδή.
4 Μπάρτζος 5 Μάντζιος 6 Παναγιωτόπουλος 7 Μακρής 8 Μανιάτης 9 Βλαντής (4 χρόνια του κρατάς αυτό το νουμερο) 10 Μάγειρας 11 Χαρτοματσίδης 12 Αττίκος 13 Κορίζης 14 Κόρβινγκτον 15 Τζέμης 16 Παπαδήμας 17 Πουλακάκης 18 Ζερβολέας 19 Σαφλιάνης .



Καλησπέρα,
ακούστηκε ότι έγινε φιλικό στη Πεντέλη τη Δευτέρα με τον Φιλαθλητικό ???

έχει κανείς νέα ...

αλλά φιλικά έχουν γίνει
a bullet for your head
QUOTE(aionio talento @ Jul 16 2008, 16:26 ) *
Γ Προπονητης στην Α ΕΣΚΑ ? ! !

Σωπα ρε φιλε . . .

Γιατι οχι!!Απο οτι εχω ακουσει σε παρομοια λογικη κινειται κ ο Χολαργος....Βεβαια η οικονομικη ευχερεια του Ταυρου πρεπει να ειναι αρκετα καλυτερη κ το φετινο εγχειρημα του φαινεται σοβαρο.
aionio talento
QUOTE(coach_70 @ Jul 16 2008, 13:54 ) *
Διόρθωση:
Γυμναστής.
Και αν σε ενοχλεί το γεγονός, μπορείς κάλλιστα να μην ασχολείσαι.



Το ποτε θα σχολιασω κατι που βλεπω και μου φαινεται ''καπως'' θα το αποφασιζω ΜΟΝΟ ΕΓΩ !
coach_70
QUOTE(aionio talento @ Jul 16 2008, 17:20 ) *
Το ποτε θα σχολιασω κατι που βλεπω και μου φαινεται ''καπως'' θα το αποφασιζω ΜΟΝΟ ΕΓΩ !


Με την ίδια λογική λοιπόν να προσέχεις την επόμενη φορά σε ποιόν αναφέρεσαι, και αφου το δικαίωμα της κρίσης δεν θυμάμαι να στο αφαίρεσε κανείς, θα συμφωνήσω 'κύριε μόνο εγω', ότι το κάπως είσαι εσύ.
aionio talento
QUOTE(coach_70 @ Jul 16 2008, 14:39 ) *
Με την ίδια λογική λοιπόν να προσέχεις την επόμενη φορά σε ποιόν αναφέρεσαι, και αφου το δικαίωμα της κρίσης δεν θυμάμαι να στο αφαίρεσε κανείς, θα συμφωνήσω 'κύριε μόνο εγω', ότι το κάπως είσαι εσύ.



Δεν εχω να προσεξω τιποτα και κανεναν και νομιζω οτι οι ψευτο μαγκιες - απειλες σου δεν χωρανε εδω μεσα !

συγκεντρωσου λοιπον στο δυσκολο εργο της ανοδου της ομαδας σου για του χρονου που οντως ειναι δυσκολο

μιας και απο οτι βλεπω για τα δεδομενα της Α ΕΣΚΑ δεν εχεις ξοδεψει και τιποτα . . . με γυρω στα 100 χιλιαρικα

που σε κοβω να εχεις budjet δεν πας πουθενα με 200 βλεπουμε laugh.gif το κοβω ομως εδω γιατι δεν μπορω

να γελασω αλλο !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.