Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ - Α' Ε.Σ.Κ.Α 2008
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
alexas10
ποιο ειναι το προβλημα σου με τον Θανο δεν καταλαβα?Γιατι τετοια τσαντιλα...?
Jabar
Παιδιά χαλαρώστε 40 βαθμούς έχουμε.Ολοι στον ίδιο χώρο κινούμαστε και όλοι αγαπάμε το μπάσκετ.
aionio talento
QUOTE(alexas10 @ Jul 16 2008, 16:43 ) *
ποιο ειναι το προβλημα σου με τον Θανο δεν καταλαβα?Γιατι τετοια τσαντιλα...?



Μολις μπηκα . . . για εθνικη ξεκινησα και να που κατεληξα ! ! !

τελος παντων !

Ε οχι και τσαντιλα ρε φιλε

Σιγα μην τσαντιστω κιολας !

Ειδα κατι που μου φανηκε υπερβολικο απαντησα χωρις να προσωποποιησω η να θιξω καποιον

απαντησε με ''υφακι'' και εκανα ( οπως παντα ) το καυστικο γεματο aionio talento σχολιο μου ! ! !

Οποιος ''σπαζεται'' με την παρτη μου ας κανει μια βουτια παραπανω να του φυγουν οι καψες . . .


Καληνυχτα η μαλλον . . . καλημερα ! ! !
DORIAN
QUOTE(terastios @ Jul 16 2008, 16:58 ) *
Καλησπέρα,
ακούστηκε ότι έγινε φιλικό στη Πεντέλη τη Δευτέρα με τον Φιλαθλητικό ???

έχει κανείς νέα ...

αλλά φιλικά έχουν γίνει


Εγιναν μρικα φιλικα οχι αξια λογου.
Το φιλικο με ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟ ηταν πολυ δυνατο με ενταση υπηρχε διαιτητης αλλα οχι Γραμματεια και ετσι δεν μπορουνε να μιλησουμε για σκορ.
Παντως οι εντυπωσεις και απο τις δυο ομαδες ΘΕΤΙΚΕΣ για την εποχη.
ADEKASTOS
QUOTE(aionio talento @ Jul 17 2008, 04:45 ) *
Μολις μπηκα . . . για εθνικη ξεκινησα και να που κατεληξα ! ! !

τελος παντων !

Ε οχι και τσαντιλα ρε φιλε

Σιγα μην τσαντιστω κιολας !

Ειδα κατι που μου φανηκε υπερβολικο απαντησα χωρις να προσωποποιησω η να θιξω καποιον

απαντησε με ''υφακι'' και εκανα ( οπως παντα ) το καυστικο γεματο aionio talento σχολιο μου ! ! !

Οποιος ''σπαζεται'' με την παρτη μου ας κανει μια βουτια παραπανω να του φυγουν οι καψες . . .
Καληνυχτα η μαλλον . . . καλημερα ! ! !

Πολύ σωστα τα λες aionio talento και πραγματικά απορώ γιατί αντέδρασε ετσι ο Θάνος,απο τώρα τον επιασε το αγχος της ανόδου ,ηρέμησε κοουτς χαλάρωσε κανε ομορφες διακοπές και πιάσε δουλεια απο τον αυγουστο,προβλέπεται συναρπαστικό πρωτάθλημα ,ακούω οτι πολλές ομάδες εχουν ενισχυθεί,οπωςτο Ιλιον ο Αετός η Νίκη,η Πεντέλη,και η ομάδα σου φυσικά γιαυτό μην γίνεσαι εριστικός και ασε τις απειλές για αλλού και κοίτα μην τα κάνεις μπάχαλο και μήνκανεις φατρίες μεσα στην ομάδα γιατί το συνηθίζεις αυτό ,
Καλό καλοκαίρι και καλές διακοπές ΜΕΓΑΛΕ ΚΟΟΥΤΣ.
coach_70
QUOTE(ADEKASTOS @ Jul 17 2008, 10:28 ) *
Πολύ σωστα τα λες aionio talento και πραγματικά απορώ γιατί αντέδρασε ετσι ο Θάνος,απο τώρα τον επιασε το αγχος της ανόδου ,ηρέμησε κοουτς χαλάρωσε κανε ομορφες διακοπές και πιάσε δουλεια απο τον αυγουστο,προβλέπεται συναρπαστικό πρωτάθλημα ,ακούω οτι πολλές ομάδες εχουν ενισχυθεί,οπωςτο Ιλιον ο Αετός η Νίκη,η Πεντέλη,και η ομάδα σου φυσικά γιαυτό μην γίνεσαι εριστικός και ασε τις απειλές για αλλού και κοίτα μην τα κάνεις μπάχαλο και μήνκανεις φατρίες μεσα στην ομάδα γιατί το συνηθίζεις αυτό ,
Καλό καλοκαίρι και καλές διακοπές ΜΕΓΑΛΕ ΚΟΟΥΤΣ.


Φίλε μου κανένα άγχος ανόδου.Τουλάχιστον εμείς δεν κρυβόμαστε πίσω από το δάκτυλο μας και αποδεχόμαστε ότι θέλουμε να ανέβουμε.Άλλωστε είμαστε μαθημένοι σε τέτοιου είδος πιέσεις.

Απλά με ενοχλεί η ειρωνεία του τρίτου συνεργάτη.Γιατί τον αδικούμαι?Δεν θυμάμαι επίσης, να ασχολήθηκα με τα οικονομικά άλλης ομάδας ούτε με τα εσωτερικά της και το πως λειτουργεί ο προπονητής, αν κάνει φατριές ή τα κάνει μπάχαλο.

Ας το κρίνουν αυτοί που με πληρώνουν και που σε αυτούς θα απολογηθώ αν δεν ανέβει η ομάδα.Και μιάς και γνωριζόμαστε καλέ μου φίλε, μια από της συνήθειες μου είναι και η διεκδίκηση ανόδου στις ομάδες που δουλεύω.Το αν είμαι καλός ή κακός προπονητής δεν είναι θέμα συζήτησης στο συγεκριμένο τόπικ.Άλλωστε θα γνωρίζεις επίσης ότι δεν ζω από αυτό και είμαι και περήφανος για αυτό.

Δέχομαι από όσα είπες το όμορφες και χαλαρές διακοπές και αντεύχομαι το ίδιο και σε εσένα, και πολύ χαλαρά επίσης και στην προετοιμασία διότι τα παιδιά της ομάδας, και πολύ έμπειρα είναι και μαθημένα σε τέτοιες καταστάσεις.Οπότε κανένα άγχος.Είμαστε άλλωστε και σε επικίνδυνη ηλικία, και έχουμε να μεγαλώσουμε και παιδιά.

Και άν τελικά δεν τα καταφέρουμε, ο μόνος υπεύθυνος θα είμαι εγώ και κανένας άλλος.Το σίγουρο είναι ότι θα είμαστε καταπληκτική παρέα-φατριά, όλος ο Αίολος-Ταύρος.

Καλές και χαλαρές διακοπές σε όλους.

ΜΦΧ.
westside
Παιδιά ξέρει κανείς πότε θα γίνει η φετινή κλήρωση για την Α ΕΣΚΑ? Θα έχει και φέτος κύπελλο?
westside
QUOTE(westside @ Jul 17 2008, 11:44 ) *
Παιδιά ξέρει κανείς πότε θα γίνει η φετινή κλήρωση για την Α ΕΣΚΑ? Θα έχει και φέτος κύπελλο?

Η κλήρωση για το φετινό πρωτάθλημα της Α ΕΣΚΑ εννοούσα!!!!
loufer
QUOTE(westside @ Jul 17 2008, 12:46 ) *
Η κλήρωση για το φετινό πρωτάθλημα της Α ΕΣΚΑ εννοούσα!!!!


27 Αυγούστου, ώρα 18:45, Ύδρας 4 , Γαλάτσι

Ναι, θα έχει και φέτος κυπελλάκι, δηλώσεις ομάδων για συμμετοχή στο πρωτάθλημα και στο κύπελλο μέχρι τις 8 Αυγούστου
The Grey
QUOTE(duke10 @ Jul 16 2008, 15:53 ) *
Σε βρισκω λιγο ελλειπη. Υπαρχουν καποια λαθακια στο ροστερ... biggrin.gif


OK Duke10 εάν έχω κάποια λαθάκια σε παρακαλώ διόρθωσε με. Εξάλλου η πληροφορία ήρθε από τρίτους και μπορεί να μην έχουν ενημερωθεί σωστά.

Ευχαριστώ
dominik
καλησπερα!
σχετικα με τη ραφηνα ,οι μεταγραφες του γαλανακη και του πετριανιδη απο την παλληνη ειναι σιγουρες.
και οι δυο εχουν εμπειραι και ταλεντο και σιγουρα θα βοηθησουν πολυ..
ALEKOS
Το ολοκρηρωμενο ροστερ της Ραφηνας

PLAY MAKER:Προκοπης,Λιουτας.Γαλανακης,Παπαευσταθι
υ

GUARD:Παναγος,Γιαννακοπουλος,Λιοσατος

S.FORWRD:Mπιρδας,Πετριανιδης,Νικολακος

P.FORWARD:Mανωλας,Κιουσης

CENTER:Xαλβατζης,Σκουφης,Κελαδης

Ευχομαι στην ομαδα μας καλη μπασκετικη χρονια,να ευχαριστηθουμε το αθλημα και μακρια απο τραυματισμους.
sonic
δυνατα και η Ραφηνα στο παιχνιδι....
απο ονοματα μοιαζει να ειναι ενα απο τα πιο δυσκολα πρωταθληματα, πολλες οι ομαδες με καλο υλικο. μενει να το αποδειξουνι στο γηπεδο και να αντεξουν και στο χρονο.
pointguard
Δεν ξέρω ποιός θα ανέβει πάντως το Γαλάτσι που κανείς δεν αναφέρει θα βγεί σίγουρα στην πεντάδα!
The Grey
Η αλήθεια είναι πως στη Ραφήνα μιλάνε για παραμονή, αλλά με αυτή την ομάδα είναι υποψήφιοι για άνοδο.

Εαν κάνανε και τις άλλες μεταγραφές που λέγανε ττε μιλάγαμε για τρένο.

Πάντος εκεί στη Ραφήνα ένα είναι σίγουρο πως φέτος θα δούνε καλό μπάσκετ.
Augmon
για άρη Πετρούπολης έχουμε ροστερ ή μεταγραφές??
sonic
QUOTE(pointguard @ Jul 19 2008, 10:51 ) *
Δεν ξέρω ποιός θα ανέβει πάντως το Γαλάτσι που κανείς δεν αναφέρει θα βγεί σίγουρα στην πεντάδα!

τι εχει το Γαλατσι? αν ξερεις. δε θα βασιζεται πλεον στους νεους του?
pitbull
QUOTE(pointguard @ Jul 19 2008, 15:51 ) *
Δεν ξέρω ποιός θα ανέβει πάντως το Γαλάτσι που κανείς δεν αναφέρει θα βγεί σίγουρα στην πεντάδα!


εαν δεν παινεσουμε το σπιτι μας θα πεσει να μας πλακωσει εεεεεεεεε? biggrin.gif
ALEKOS
Απο Γαλατσι εφυγαν Κορρες,Λοιζος,Σπηλιοπουλος και ηρθαν Τασιοπουλος,Δρακακης,Χαρακτινος,Ζωιτσακος, Στρατακης ενω επεστρεψαν Τσιροπουλος,Δρακοπουλος.
Για Αρη υποψιαζομαι (χωρις ειλικρινα να εχω ιδεα επι του θεματος) επιστροφη Δελιου,Τολιο και Ηλιοπουλο απο Ιρις.
papa
QUOTE(ALEKOS @ Jul 21 2008, 15:35 ) *
Απο Γαλατσι εφυγαν Κορρες,Λοιζος,Σπηλιοπουλος και ηρθαν Τασιοπουλος,Δρακακης,Χαρακτινος,Ζωιτσακος, Στρατακης ενω επεστρεψαν Τσιροπουλος,Δρακοπουλος.
Για Αρη υποψιαζομαι (χωρις ειλικρινα να εχω ιδεα επι του θεματος) επιστροφη Δελιου,Τολιο και Ηλιοπουλο απο Ιρις.

Μα ο Τσιροπουλος εκει ήταν ήδη εδω και χρόνια....
sonic
QUOTE(ALEKOS @ Jul 21 2008, 10:35 ) *
Για Αρη υποψιαζομαι (χωρις ειλικρινα να εχω ιδεα επι του θεματος) επιστροφη Δελιου,Τολιο και Ηλιοπουλο απο Ιρις.

α)ο τολιος σιγουρα. β)ο ηλιοπουλος οχι, γ)ο δελιος, κι ολας?ουτε ενα χρονο μακρυα?
mixalopoylos17
Ο Δέλλιος εμεινε στον Ιωνικο Ν.Φ
berry the truth
betsmart.gr

Έκλεισε το ρόστερ η Νίκη Αμαρουσίου

Ανακοινώθηκαν τέσσερις ακόμα μεταγραφές

Με 4 μεταγραφές ολοκλήρωσε το ρόστερ της η Νίκη Αμαρουσίου και ετοιμάζεται για την έναρξη της προετοιμασίας στις 18 Αυγούστου.

Αναλυτικά..

"Ο Α.Σ. Νίκη Αμαρουσίου ανακοινώνει την απόκτηση των αθλητών Σακαράκη Δημήτρη, Τσουρή Βαγγέλη, Κεράτσα Κώστα, Βασίλη Βασιλάκη και Χριστόπουλου Παναγιώτη.

Ο Σακαράκης (21, 1,88) παίζει στη θέση του πλέι μέικερ, ενώ την περασμένη σεζόν αγωνίστηκε στη Γ’ Εθνική κατηγορία με τον Γ.Σ. Χαλκίδας. Η ομάδα μας ενισχύθηκε και στη θέση «3» με την προσθήκη του Βαγγέλη Τσουρή (22, 1,92) που ήρθε επίσης από τη Γ’ Εθνική και την ΑΕ Κομοτηνής.

Ο Κώστας Κεράτσας (28, 1,98) αποκτήθηκε από τον Ωροπό, ενώ οι Βασιλάκης (28, 1,96) και Χριστόπουλος (28, 1,75) ήρθαν πακέτο από την Ενωση Ηρακλείου Τυφώνα.

Με αυτές τις κινήσεις η ομάδα μας ολοκλήρωσε το ρόστερ της ενόψει της νέας αγωνιστικής περιόδου και έτσι ο τεχνικός μας Γιώργος Κωλέτσης περιμένει τους παίκτες του στις 18 Αυγούστου για την έναρξη της προετοιμασίας".
ilion_player
Καλησπέρα σε όλο το forum. Πολύ κίνηση βλέπω για μέσα Ιουλίου. Τι έγινε φίλοι συμφορουμίτες; Ακόμα δεν μοίρασαν διακοπές στις εταιρίες σας; Εγώ περιμένω την 1η Αυγούστου. Στα δικά μας τώρα, βλέπω πολύ μεγάλο ανταγωνισμό φέτος. Έλεγα φέτος να μην βιντεοσκοπήσω πολλά παιχνίδια αλλά με τα ρόστερ και τα προγνωστικά που ακούγονται μάλλον με μια κάμερα στον ώμο θα είμαι. Για την Ένωση πιστεύω ότι ήρθε η ώρα για την υπέρβαση και την άνοδο. Πάντως καλό μπάσκετ σίγουρα θα δούμε.
pointguard
φίλε που γράγεις για το Γαλάτσι κοντά έπεσες αλλά όχι ακριβώς.. καλό καλοκαίρι σέ όλους!
ALEKOS
QUOTE(pointguard @ Jul 21 2008, 22:10 ) *
φίλε που γράγεις για το Γαλάτσι κοντά έπεσες αλλά όχι ακριβώς.. καλό καλοκαίρι σέ όλους!



Σωστα γιατι ξεχασα να αναφερω το ονομα Θεοδωριδης.Και τον Τσιροπουλο τον αναφερω ως επιστρεφοντα γιατι περσι καπου στα μισα εφυγε προς Αμερικη μερια και τωρα is back.Ετσι ψηλε?
Augmon
QUOTE(sonic @ Jul 21 2008, 17:23 ) *
α)ο τολιος σιγουρα. β)ο ηλιοπουλος οχι, γ)ο δελιος, κι ολας?ουτε ενα χρονο μακρυα?


Τόλιος καλός αλλά είναι για Α'??Τελος πάντων ξέρει ο κόουτς να τους κάνει όλους καλύτερους 19.gif
basketka*los
Ποιος Θεοδωριδης?Των Λιοσιων?Που τραυματιστηκε στην Ερυθραία?Δε ξερω σε τι κατασταση βρισκεται ,αλλα ειναι παικταρα...Μπραβο το Γαλατσι!Παει για κατι καλο...Πολυ ενδιαφερον το φετινο πρωταθλημα με καλους παικτες...!
DORIAN
Διαβαζοντας τα τελευταια posts για τα νεα ροστερ των ομαδων παρατηρω μεγαλη αισιοδοξια .
Εγω ενα εχω να πω, ΑΛΛΟΥ ΤΑ ΚΑΚΑΡΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΓΕΝΝΟΥΝ ΟΙ ΚΟΤΕΣ. 69.gif 69.gif 69.gif
terastios
Αισοδοξία καλό είναι να υπάρχει αλλά με μέτρο ... τελικά εκτός από ΙΛΙΟΝ, Αρη, ΝΑΟ, Γαλατσι, Αίολο-Ταυρο είναι καποια άλλη ομάδα που θα πρωταγωνιστήσει.... και ποιες κατά τη γνώμη σας είναι οι πρωταθλητές των μεταγραφών ( έστω στα χαρτιά ) blove.gif
alexas10
παρακαλω αν ξερει καποιος αν οριστικα ανεβηκεε περα κλουπ,αν οριστικα ενωθηκε με τυφωνα και αν ναι ποιες ομαδες θα παρουν τη θεση τους στη Β? αν υπαρχει κανεις πο μεσα να μας πει κ οχι τις φημες που πλανωνται δεξια κ αριστερα... ο κοουτς σγουρος που διαβαζει το φορουμ ας πουμε ειναι μια καλη πηγη. icon_wave.gif
traxonas
Ilion player, ήρθε στους Τράχωνες από εσάς ο Ζαφειράκης. Έπαιξε σε σας? Και αν ναι, πως σου φάνηκε? Τι χαρακτήρας είναι?Ποια είναι τα ατού του και ποια τα ελαττώματά του σαν παίκτης, κατα την προσωπική σου άποψη?
Μαζί του ήρθε και ο Στασινός, playmaker από την Ίριδα. Ξέρουμε κάτι και γι'αυτόν?

Σόρρυ για το ψιλοoff-topic, αλλά δεν ξέρω τίποτα για τα παλικάρια... smiley.gif
kkary
QUOTE(terastios @ Jul 22 2008, 14:44 ) *
Αισοδοξία καλό είναι να υπάρχει αλλά με μέτρο ... τελικά εκτός από ΙΛΙΟΝ, Αρη, ΝΑΟ, Γαλατσι, Αίολο-Ταυρο είναι καποια άλλη ομάδα που θα πρωταγωνιστήσει.... και ποιες κατά τη γνώμη σας είναι οι πρωταθλητές των μεταγραφών ( έστω στα χαρτιά ) blove.gif


Φιλε, στα φαβορι,θα τοποθετουσα Ραφηνα και Πεντελη.
alexas10
η πεντελη ειναι ο ΝΑΟ
rosgouros
Ναι φιλε μου ολα αυτα εγιναν.
mixalopoylos17
QUOTE(Augmon @ Jul 22 2008, 08:24 ) *
Τόλιος καλός αλλά είναι για Α'??Τελος πάντων ξέρει ο κόουτς να τους κάνει όλους καλύτερους 19.gif




Ο Τόλιος είναι πολύ καλος παιχτης και βοηθαει σε πολλους τομεις οποτε οταν απολυθει απο το ναυτικο και μπει κανονικα στο προγραμμα των προπονησεων θα ειναι και για Α΄ .
papa
QUOTE(coach_70 @ Jul 17 2008, 12:12 ) *
Φίλε μου κανένα άγχος ανόδου.Τουλάχιστον εμείς δεν κρυβόμαστε πίσω από το δάκτυλο μας και αποδεχόμαστε ότι θέλουμε να ανέβουμε.Άλλωστε είμαστε μαθημένοι σε τέτοιου είδος πιέσεις.

Απλά με ενοχλεί η ειρωνεία του τρίτου συνεργάτη.Γιατί τον αδικούμαι?Δεν θυμάμαι επίσης, να ασχολήθηκα με τα οικονομικά άλλης ομάδας ούτε με τα εσωτερικά της και το πως λειτουργεί ο προπονητής, αν κάνει φατριές ή τα κάνει μπάχαλο.

Ας το κρίνουν αυτοί που με πληρώνουν και που σε αυτούς θα απολογηθώ αν δεν ανέβει η ομάδα.Και μιάς και γνωριζόμαστε καλέ μου φίλε, μια από της συνήθειες μου είναι και η διεκδίκηση ανόδου στις ομάδες που δουλεύω.Το αν είμαι καλός ή κακός προπονητής δεν είναι θέμα συζήτησης στο συγεκριμένο τόπικ.Άλλωστε θα γνωρίζεις επίσης ότι δεν ζω από αυτό και είμαι και περήφανος για αυτό.

Δέχομαι από όσα είπες το όμορφες και χαλαρές διακοπές και αντεύχομαι το ίδιο και σε εσένα, και πολύ χαλαρά επίσης και στην προετοιμασία διότι τα παιδιά της ομάδας, και πολύ έμπειρα είναι και μαθημένα σε τέτοιες καταστάσεις.Οπότε κανένα άγχος.Είμαστε άλλωστε και σε επικίνδυνη ηλικία, και έχουμε να μεγαλώσουμε και παιδιά.

Και άν τελικά δεν τα καταφέρουμε, ο μόνος υπεύθυνος θα είμαι εγώ και κανένας άλλος.Το σίγουρο είναι ότι θα είμαστε καταπληκτική παρέα-φατριά, όλος ο Αίολος-Ταύρος.

Καλές και χαλαρές διακοπές σε όλους.

ΜΦΧ.



Πάντως καλά θα κάνει η ομάδα σου coach 70 πρώτα να κοιτάξει να ξεχρεώσει τις οφειλές της προς τους περσινούς παίχτες τους οποίους έχει αφήσει 2 μήνες απλήρωτους (και μιλάω για όλους όσους έφυγαν) και μετά να κοιταξει την επόμενη χρονιά.
Έτσι κάνουν όσοι θέλουν να λέγονται σωστοί...
westside
QUOTE(traxonas @ Jul 22 2008, 15:18 ) *
Ilion player, ήρθε στους Τράχωνες από εσάς ο Ζαφειράκης. Έπαιξε σε σας? Και αν ναι, πως σου φάνηκε? Τι χαρακτήρας είναι?Ποια είναι τα ατού του και ποια τα ελαττώματά του σαν παίκτης, κατα την προσωπική σου άποψη?
Μαζί του ήρθε και ο Στασινός, playmaker από την Ίριδα. Ξέρουμε κάτι και γι'αυτόν?

Σόρρυ για το ψιλοoff-topic, αλλά δεν ξέρω τίποτα για τα παλικάρια... smiley.gif

Ο Ζαφειράκης εκτός του ότι ξέρει πολύ μπάσκετ είναι και εξαιρετικό παιδί. . Είναι πολύ δυνατός και μπορεί να χαζέψει τον οποιοδήποτε με τις κινήσεις του κοντά στο καλάθι. . Σίγουρα θα σας βοηθήσει πάρα πολύ. .
xaxa
QUOTE(papa @ Jul 23 2008, 00:34 ) *
Πάντως καλά θα κάνει η ομάδα σου coach 70 πρώτα να κοιτάξει να ξεχρεώσει τις οφειλές της προς τους περσινούς παίχτες τους οποίους έχει αφήσει 2 μήνες απλήρωτους (και μιλάω για όλους όσους έφυγαν) και μετά να κοιταξει την επόμενη χρονιά.
Έτσι κάνουν όσοι θέλουν να λέγονται σωστοί...



πως φαινετε πως εισαι ενας απο αυτους που εδιωξε η ομαδα.........
και πρεπει εσυ και κανας δυο ακομα που φυγατε να ειστε οι 3 στους τοσους παιχτες που περασανε απο αυτη την ομαδα που δεν πληρωθηκαν τα τελευταια 10 χρονια, και ειναι να αναρωτιεσαι γιατι?????

εντυπωση μου κανει επισης το γεγονος πως επιστρεφουν στην ομαδα παιδια που εχουν ξαναπαιξει εκει, αφου οι ανθρωποι δεν ειναι σωστοι?????
a bullet for your head
QUOTE(papa @ Jul 23 2008, 00:34 ) *
Πάντως καλά θα κάνει η ομάδα σου coach 70 πρώτα να κοιτάξει να ξεχρεώσει τις οφειλές της προς τους περσινούς παίχτες τους οποίους έχει αφήσει 2 μήνες απλήρωτους (και μιλάω για όλους όσους έφυγαν) και μετά να κοιταξει την επόμενη χρονιά.
Έτσι κάνουν όσοι θέλουν να λέγονται σωστοί...

2 μηνες ε?χμμμ.Που να δεις κατι αλλους...
nikefalin
προς τους νέους χρήστες papa & xaxa, πέρα από το καλωσόρισμα icon_wave.gif
θέλω να τους επισημάνω πως με το να πηγαίνουν τη συζήτηση από το θέμα των μετεγγραφών στην κατάσταση οποιασδήποτε ομάδας (ενώ οι μετεγγραφές τελείωσαν) τους βγάζει off topic, ως εκ τούτου , εαν θέλουν να συζητήσουν την κατάσταση μιας ομάδας ας ανοίξουν νέο τόπικ , σεβόμενοι πάντα τον κανονισμό λειτουργίας που αποδέχτηκαν για να συμμετέχουν στις συζητήσεις μας. Καλό θα ειναι να του ρίξουν μια ματιά παραπάνω, και αν έχουν απορίες ας επικοινωνήσουν με πμ με μας
The Grey
Μήπως γνωρίζουμε τα ρόστερ των ομάδων;

Οποιος έχει πληροφορίες ας τις μοιραστεί μαζί μας.

Ευχαριστώ
unknown
QUOTE(The Grey @ Jul 23 2008, 11:29 ) *
Μήπως γνωρίζουμε τα ρόστερ των ομάδων;

Οποιος έχει πληροφορίες ας τις μοιραστεί μαζί μας.

Ευχαριστώ

Για κάποιες ομάδες τις κατηγορίας γνωρίζουμε τα ροστερ για τις ποιο κάτω ομάδες ξέρει κανείς τι γίνετε :
AΟΚ ΣΠΑΤΩΝ , ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ , ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ , ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ,ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ , ΕΦΟΑ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ , ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ , ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
icon_wave.gif
Augmon
QUOTE(westside @ Jul 23 2008, 01:52 ) *
Ο Ζαφειράκης εκτός του ότι ξέρει πολύ μπάσκετ είναι και εξαιρετικό παιδί. . Είναι πολύ δυνατός και μπορεί να χαζέψει τον οποιοδήποτε με τις κινήσεις του κοντά στο καλάθι. . Σίγουρα θα σας βοηθήσει πάρα πολύ. .


O Ζαφειράκης είναι αυτός που έπαιξε πρόπερσι στην Παναχαϊκή????
Augmon
QUOTE(mixalopoylos17 @ Jul 22 2008, 17:40 ) *
Ο Τόλιος είναι πολύ καλος παιχτης και βοηθαει σε πολλους τομεις οποτε οταν απολυθει απο το ναυτικο και μπει κανονικα στο προγραμμα των προπονησεων θα ειναι και για Α΄ .


Τον ξέρω από μικρό παιδάκι από Παλατιανή,είναι και καλό παιδί ή τουλάχιστον ήταν τότε
soouza
QUOTE(Augmon @ Jul 23 2008, 13:10 ) *
Τον ξέρω από μικρό παιδάκι από Παλατιανή,είναι και καλό παιδί ή τουλάχιστον ήταν τότε

O Τόλιος είναι ένα καλό guard που και κατά τη δική μου κρίση ¨κάνει¨ για την Α Έσκα.Παίζει άμυνα,είναι καλός στο ανοιχτό γήπεδο,πασάρει καλά.Υστερεί στο σουτ αλλά αν βρεθεί μόνος θα γράψει.Όλα τα παραπάνω τον βοηθούν να παίξει και στην Ά λοιπόν. bball.gif
westside
QUOTE(Augmon @ Jul 23 2008, 12:08 ) *
O Ζαφειράκης είναι αυτός που έπαιξε πρόπερσι στην Παναχαϊκή????

Αυτός είναι. . .
Steryios
QUOTE(unknown @ Jul 23 2008, 12:54 ) *
Για κάποιες ομάδες της κατηγορίας γνωρίζουμε τα ροστερ για τις ποιο κάτω ομάδες ξέρει κανείς τι γίνετε :
AΟΚ ΣΠΑΤΩΝ , ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ , ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ , ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ,ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ , ΕΦΟΑ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ , ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ , ΑΟ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
icon_wave.gif

Καλησπέρα φιλαράκο.Άν κάνεις ένα κόπο και κοιτάξεις τις προηγούμενες σελίδες θα βρεις τα ρόστερ των ομάδων αναλυτικά.
DORIAN
QUOTE(terastios @ Jul 22 2008, 14:44 ) *
Αισοδοξία καλό είναι να υπάρχει αλλά με μέτρο ... τελικά εκτός από ΙΛΙΟΝ, Αρη, ΝΑΟ, Γαλατσι, Αίολο-Ταυρο είναι καποια άλλη ομάδα που θα πρωταγωνιστήσει.... και ποιες κατά τη γνώμη σας είναι οι πρωταθλητές των μεταγραφών ( έστω στα χαρτιά ) blove.gif


Γνωριζεις το νεο ροστερ του ΑΡΗ?
Δεν εχω ακουσει κατι και δεν θα ελεγα οτι θα εχει στοχο την ανοδο.
Επισης για το ΓΑΛΑΤΣΙ εχει παρει καποιους καινουργιους παικτες, αλλα ας μη ξεχναμε οτι εχουν φυγει και οι καλυτεροι του.
Προσωπικα πιστευω οτι ΑΡΗΣ και ΓΑΛΑΤΣΙ θα εχουν αξιομαχα συνολα, θα ειναι ισως ρυθμιστες, αλλα μεχρι εκει.
MISTA81
QUOTE(coach_70 @ Jun 28 2008, 08:33 ) *
Στο Ταύρο θα αγωνίζονται του χρόνου ο 19χρονος Παναγιώτης Παζαράς από τον Παλαιμώνα Κορίνθου, καθώς και ο 23χρονος Τάσος Φίλντισης, γνωστός από την θητεία του στον Παπάγου.


Κοουτς καλη επιτυχια και να μου προσέχεις τον φίλο μου τον φίλντιση...δωστου χαιρετισματα απο τον Μιχαλη ειμασταν μαζι στην αμιλλα περυσι..καλη επιτυχια να εχετε και ελπιζω του χρονου νατα πουμε στην Γ εθνικη...εγω φέτος ηρθα στο αγρινιο Α ΕΣΚΑΒΔΕ και ειμαστε φαβορί μαζι με την κερκυρα και ισως την Αρτα για την Γ εθνικη....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.