Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ - Α' Ε.Σ.Κ.Α 2008
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
pepe
προπονητης στο Χολαργο ο Ηρακλειανος(ο πατερας,αυτος που επαιζε παιδικο-εφηβικα αντιμετωπος του penetration)και μαλιστα θα προωθησει τον Ηρακλειανο junior απ'τα τμηματα υποδομης σαν 1ο play-maker στην αντρικη ομαδα...
nikefalin
QUOTE(pepe @ May 22 2008, 14:38 ) *
προπονητης στο Χολαργο ο Ηρακλειανος(ο πατερας,αυτος που επαιζε παιδικο-εφηβικα αντιμετωπος του penetration)και μαλιστα θα προωθησει τον Ηρακλειανο junior απ'τα τμηματα υποδομης σαν 1ο play-maker στην αντρικη ομαδα...

βρε συ δικός μου αντίπαλος έπαιζε, ο penetration δεν είναι τόσο τζόβενο
pepe
QUOTE(nikefalin @ May 22 2008, 15:04 ) *
βρε συ δικός μου αντίπαλος έπαιζε, ο penetration δεν είναι τόσο τζόβενο



διορθωση λοιπον...αντιπαλος του nikefalin...
pitbull
QUOTE(nikefalin @ May 22 2008, 15:04 ) *
βρε συ δικός μου αντίπαλος έπαιζε, ο penetration δεν είναι τόσο τζόβενο

κοίτα ποιος μιλάει blink.gif
odysseas 1998
MARAVIC για Αετό και Γαλάτσι ακούγεται τίποτα για μεταγραφές?Ο Γκολφινόπουλος μένει του χρόνου?
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ May 22 2008, 15:48 ) *
MARAVIC για Αετό και Γαλάτσι ακούγεται τίποτα για μεταγραφές?Ο Γκολφινόπουλος μένει του χρόνου?

ο αετος προτιθεται να κανει 3-4 μεταγραφες και να κρατησει τον φετινο κορμο.ελπιζω βεβαια να μη γινει καμια στραβη σημερα.αν κινηθει κατα αυτο το τροπο θαα εχει πετυχημενη χρονια καθως ολοι οι παιχτες του ειναι γνωστες της κατηγοριας
για γαλατσι δε ξερω και δεν με απασχολει
odysseas 1998
abale εσύ θα μείνεις Αετό η θα επιστρέψεις Γαλάτσι?
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ May 22 2008, 16:14 ) *
abale εσύ θα μείνεις Αετό η θα επιστρέψεις Γαλάτσι?

απο που και ως που να γυρισω γαλατσι?εδω καναμε αμαν να φυγουμε κι εσυ μας λες να γυρισουμε πισω?εισαι τρελος?
penetration
Με Ηρακλειανο προπονητη ειμαι συζητησιμος να παιξω τη νεα σεζον στο 1 γιατι σιγουρα αδειαζει μια θεση.

Μπορει απο τωρα και μεχρι το βραδυ ο νεος κοουτς του χολαργου να μου τηλεφωνησει να μου κανει προταση.
nikefalin
QUOTE(penetration @ May 22 2008, 17:20 ) *
Με Ηρακλειανο προπονητη ειμαι συζητησιμος να παιξω τη νεα σεζον στο 1 γιατι σιγουρα αδειαζει μια θεση.

Μπορει απο τωρα και μεχρι το βραδυ ο νεος κοουτς του χολαργου να μου τηλεφωνησει να μου κανει προταση.

με τον προ 20ετίας αντίπαλο μου της εποχής των τσιμεντένιων ανοικτών, άνετα πάω κι εγώ "τεχνικός σύμβουλος - πριονιστής καρέκλας/θέσης" . Και φυσικά penetration για 1, αυτός θα είναι ο μοναδικός όρος (ούτε λεφτά θέλω ούτε τραπεζώματα )
Jabar
QUOTE(penetration @ May 22 2008, 17:20 ) *
Με Ηρακλειανο προπονητη ειμαι συζητησιμος να παιξω τη νεα σεζον στο 1 γιατι σιγουρα αδειαζει μια θεση.

Μπορει απο τωρα και μεχρι το βραδυ ο νεος κοουτς του χολαργου να μου τηλεφωνησει να μου κανει προταση.

πήγαινε στη φυσική σου θέση στο καφενείο που θέλεις και προτάσεις .Πρόταση μόνο για γύρο με τζατζίκι θα έχεις.
penetration
QUOTE(Jabar @ May 22 2008, 17:57 ) *
πήγαινε στη φυσική σου θέση στο καφενείο που θέλεις και προτάσεις .Πρόταση μόνο για γύρο με τζατζίκι θα έχεις.

και ειμαι και σχετικα φτηνος
penetration
QUOTE(nikefalin @ May 22 2008, 17:28 ) *
με τον προ 20ετίας αντίπαλο μου της εποχής των τσιμεντένιων ανοικτών, άνετα πάω κι εγώ "τεχνικός σύμβουλος - πριονιστής καρέκλας/θέσης" . Και φυσικά penetration για 1, αυτός θα είναι ο μοναδικός όρος (ούτε λεφτά θέλω ούτε τραπεζώματα )

αν ειναι να ελθεις τεχνικος συμβουλος θα πρεπει να ξερεις οτι πανω απο ολα ειναι στην ομαδα ο ΣΤΟΧΟΣ,
και φυσικα θα πρεπει να βαλεις λεφτα δε το συζηταμε.
maravitc
μαθαινω για φοβερες ζυμωσεις στη πεντελη κ πιθανη αποχωρηση χαρτοματζιδη,
μανιατη ενω πιθανηκ η αποχωρηση πατερα χαρτοματζιδη απο τη διοικηση.προς το
παρον τα νηματα κινουνται υποτονικα με κυριο εκφραστη τον νικαν ενω γινονται
κ προσεγγισεις σε προπονητες χωρις να ειναι κατι κοντα.
τη βομβα των ημερων τη γραφω στις μεταγραφες της β εσκα ενω εκπληξη θα ειναι
κ η πιθανη μη ανανεωση του παπαλουκα στην ενωση ιλ. με προσχημα το κακο β γυρο
που εκανε κ τις πολλες απουσιες απο τις προπονησεις ειδικα προς το τελος.
λαθος κινηση κατα τη γνωμη μου αν γινει αφου τους ανεβασε επιπεδο ,ενω μετα τη
φυγη τσαγκαρακη απο το χολαργο οταν αυτος κλεισει προπονητη βλεπω να τον βλεπουν
θετικα το παπαλουκα για εκει αφου μενει κ διπλα.
τσαγκαρακης εκλεισε σε ομαδα εσκανα για οσους δε το ξερουν
για γαλατσι που με ρωτατε ξερω οτι θελουν ο τασιοπουλο αλλα δε νομιζω να ασχοληθει
μαζι τους ενω θα υπαρχει γκρινια αφου οι μισοι παιχτες(σπηλιοπουλος,λοιζος,αθανασοπουλος
κορρες) θελουν μεταγραφη ενω ο αετος αν παρει παιχτες θα ψωνισει απο κει κοντα.
nikefalin
QUOTE(penetration @ May 23 2008, 08:51 ) *
αν ειναι να ελθεις τεχνικος συμβουλος θα πρεπει να ξερεις οτι πανω απο ολα ειναι στην ομαδα ο ΣΤΟΧΟΣ,
και φυσικα θα πρεπει να βαλεις λεφτα δε το συζηταμε.

από λεφτά όσα θέλετε, αρκεί να δίνω "χαρτάκι" για 5άδα στον πατέρα Ηρακλειανό tongue.gif
Jabar
Click to view attachmentΠροπονητής που θεωρείται κλεισμένος δέχθηκε πρόσφατα πρόταση από Γ Εθνική.Σε κανονικές συνθήκες δεν θα το συζητούσε το μειωμένο μπάτζετ που θα έχει η ομάδα την νέα χρονιά τον κάνει να το σκέφτεται.Ετσι αρπάζονται προπονητές και παίκτες με διαστημόπλοια. smiley.gif
maravitc
QUOTE(Jabar @ May 25 2008, 10:51 ) *
Click to view attachmentΠροπονητής που θεωρείται κλεισμένος δέχθηκε πρόσφατα πρόταση από Γ Εθνική.Σε κανονικές συνθήκες δεν θα το συζητούσε το μειωμένο μπάτζετ που θα έχει η ομάδα την νέα χρονιά τον κάνει να το σκέφτεται.Ετσι αρπάζονται προπονητές και παίκτες με διαστημόπλοια. smiley.gif

εφυγε κ ο τσαγκαρακης....... peace.gif
penetration
Click to view attachmentClick to view attachment
μην ξεχνιομαστε και προ παντων μη μπερδευομαστε
abasketos
QUOTE(maravitc @ May 24 2008, 22:27 ) *
ενω εκπληξη θα ειναι
κ η πιθανη μη ανανεωση του παπαλουκα στην ενωση ιλ. με προσχημα το κακο β γυρο
που εκανε κ τις πολλες απουσιες απο τις προπονησεις ειδικα προς το τελος.
λαθος κινηση κατα τη γνωμη μου αν γινει αφου τους ανεβασε επιπεδο ,ενω μετα τη
φυγη τσαγκαρακη απο το χολαργο οταν αυτος κλεισει προπονητη βλεπω να τον βλεπουν
θετικα το παπαλουκα για εκει αφου μενει κ διπλα.



ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.

Κακός 2ος γύρος????!!!!! sad.gif

Hellooo icon_wave.gif ΟΚ...

Σαν μομφή να μου προσάψει κάποιος το ότι έλειψα για ένα μήνα Τετάρτη - Πέμπτη λόγω επαγγελματικού σεμιναρίου, αφού πρωτίστως είχα ενημερώσει προπονητή κ πρόεδρο...

Τώρα, ότι ψιλό-μπήκαμε στην ναφθαλίνη για να παίξουν κάποιοι γηγενείς, παλιά μέλη του συλλόγου οι όποιοι δεν έπαιζαν πολύ όσο κάναμε πρωταθλητισμό, αυτό νομίζω πως δεν είναι δική μου ευθύνη...

Όσοι συμμετέχετε στο All star, θα τα πούμε εκεί το απόγευμα, για τους υπόλοιπους, καλά μπάνια κ ...καλή καρδιά!!!
HighLow
Γεια χαρά σε όλους!
Μια και είναι το πρώτο μου μήνυμα, θάθελα να ρωτήσω τους γνώστες του θέματος μερικά πράγματα (διαβάζω το forum 1 χρόνο τώρα):
1. Με την οικονομική κατάσταση που επικρατεί γύρω μας, πως αναμένονται να διαμορφωθούν οι προυπολογισμοί των ομάδων στη Α' ΕΣΚΑ για το 08-09?
2. Ποιές ομάδες έχουν "σίγουρο" προυπολογισμό και ποιές πληρώνουν κανονικά?
3. Μέσος όρος ηλικίας παικτών? Ανά ομάδα? Εχει κανείς τέτοια στοιχεία?

Αυτά για την ώρα...
smile.gif
maravitc
QUOTE(HighLow @ May 26 2008, 12:54 ) *
Γεια χαρά σε όλους!
Μια και είναι το πρώτο μου μήνυμα, θάθελα να ρωτήσω τους γνώστες του θέματος μερικά πράγματα (διαβάζω το forum 1 χρόνο τώρα):
1. Με την οικονομική κατάσταση που επικρατεί γύρω μας, πως αναμένονται να διαμορφωθούν οι προυπολογισμοί των ομάδων στη Α' ΕΣΚΑ για το 08-09?
2. Ποιές ομάδες έχουν "σίγουρο" προυπολογισμό και ποιές πληρώνουν κανονικά?
3. Μέσος όρος ηλικίας παικτών? Ανά ομάδα? Εχει κανείς τέτοια στοιχεία?

Αυτά για την ώρα...
smile.gif

απαντησεις-
1 απο 25000-35000 οι φτωχομπαζτετ με 45000-65000 οι πιο ματσο με μεσα τους προπονητες
2 αναλογα τα κεφια κ τη πορεια,γενικα 1 στους 4 χρωσταει
3 αναλογα τις ομαδες τωρα ετοιμαζονται ,εδω αρκετες δεν εχουν ακομα προπονητη
.
.
.
μακραν η πολυτιμοτερη ομαδα του ολ σταρ η ενωση ιλιου
ο προεδρος εκατσε 1ο ημιχρονο ολ σταρ με αποστολακη,δευτερο ημιχρονο με καραμπελα,
στο ημιχρονο μιλησε με παπαμαρκο,ενω χαιρετηθηκε κ με καρακωστα.
ταυτοχρονα εντονη κινητικοτητα ειχε η ιδια ομαδα με καλφαγιωργη.
.
.
εντονη η απουσια του χολαργου (πλην κιαπεκου) που αναμενεται να κλεισει συντομα
προπονητη(κατω των 40 ετων)
.
.
.απουσιες πηραν κ στη πεντελη αρκετοι(πλην μπαλαμπανη) που θα τους περιμενα εκει
.
.
παρουσα συσωμη η πετρουπολη κ μαλλον εγινε κ κουβεντα για αγοροπωλησια,με το
αυτι της ραφηνας παρων επισης με το σκεπτικο γιατι να μη τα δωσουμε κ να ανεβουμε
απ το να τα παιξουμε μια σεζον.
.
.
.
παροντες κ αρκετοι ανεξαρτητοι μεμονωμενοι ξεκαρφωτοι ενω οσο παιζοταν το κυπελο
ακουγοταν ενα βουιτο λες κ ολοι ηθελαν να γλιτωσουν τηλεφωνα τις επομενες μερες 19.gif
president
QUOTE(maravitc @ May 27 2008, 00:52 ) *
απαντησεις-
1 απο 25000-35000 οι φτωχομπαζτετ με 45000-65000 οι πιο ματσο με μεσα τους προπονητες
2 αναλογα τα κεφια κ τη πορεια,γενικα 1 στους 4 χρωσταει
3 αναλογα τις ομαδες τωρα ετοιμαζονται ,εδω αρκετες δεν εχουν ακομα προπονητη
.
.
.
μακραν η πολυτιμοτερη ομαδα του ολ σταρ η ενωση ιλιου
ο προεδρος εκατσε 1ο ημιχρονο ολ σταρ με αποστολακη,δευτερο ημιχρονο με καραμπελα,
στο ημιχρονο μιλησε με παπαμαρκο,ενω χαιρετηθηκε κ με καρακωστα.
ταυτοχρονα εντονη κινητικοτητα ειχε η ιδια ομαδα με καλφαγιωργη.
.
.
εντονη η απουσια του χολαργου (πλην κιαπεκου) που αναμενεται να κλεισει συντομα
προπονητη(κατω των 40 ετων)
.
.
.απουσιες πηραν κ στη πεντελη αρκετοι(πλην μπαλαμπανη) που θα τους περιμενα εκει
.
.
παρουσα συσωμη η πετρουπολη κ μαλλον εγινε κ κουβεντα για αγοροπωλησια,με το
αυτι της ραφηνας παρων επισης με το σκεπτικο γιατι να μη τα δωσουμε κ να ανεβουμε
απ το να τα παιξουμε μια σεζον.
.
.
.
παροντες κ αρκετοι ανεξαρτητοι μεμονωμενοι ξεκαρφωτοι ενω οσο παιζοταν το κυπελο
ακουγοταν ενα βουιτο λες κ ολοι ηθελαν να γλιτωσουν τηλεφωνα τις επομενες μερες 19.gif

Μηπως ξερεις ποιος προπονητης αυτοπροταθηκε στην Πεντελη με υποσχεση οτι θα παιζουν τα δικα τους τα παιδια?Απ οτι ξερω το ονομα του ξεκιναει απο Κ......?
penetration
στη πεντελη περα απο το γνωστο c.K. που οντως αυτοπροταθηκε, οπως αλλωστε σε πολλες ομαδες, η ειδηση ειναι αλλου.

Αυτοπροταθηκε το μεγαλο τεχνικο διδυμο γκανας-κακαλιας αλλα η δουλεια χαλασε στις λεπτομερειες. ο γκανας ηθελε να φορανε σακακι στο παγκο, κατι που απορριφθηκε απο το βοηθο τους και ετσι δεν εκατσε το μεγαλο κολπο.
man to man
Να βαλω ενα ωραιο κουιζακι?
Ποια η σχεση του coach K με τον Maravich??? blink.gif blink.gif
DORIAN
QUOTE(president @ May 27 2008, 11:54 ) *
Μηπως ξερεις ποιος προπονητης αυτοπροταθηκε στην Πεντελη με υποσχεση οτι θα παιζουν τα δικα τους τα παιδια?Απ οτι ξερω το ονομα του ξεκιναει απο Κ......?


Eσυ μηπως ξερεις οτι γινεται χαμος απο αυτοπροτεινομενους προπονητες και μαλιστα απο τους πρωτοκλασατους της κατηγοριας και βαλε και οτι εχουν σπασει τα τηλεφωνα της Πεντελης.
Το μαγαζακι αυτο ειναι γωνιακο και ολοι θελουν να μπουνε μεσα αλλα θελουν να παρουν και τα κλειδια.
Εκει το πραγμα χαλαει και παιρνουν δρομο.Επειδη ομως πρεπει να βρουν μια δικαιολογια για την πιατσα τι πιο
ευκολο τους εδιωξαν τα παιδια.
Τελικα αν αυτη η ομαδα ειναι τοσο προβληματικη τοτε γιατι σφαζονται στην ποδια της παικτες και προπονητες.

και κατι ασχετο Κωστα μεινε μη φυγεις και κανεις το κεφι στα λαμογια
nikefalin
QUOTE(penetration @ May 27 2008, 12:22 ) *
Αυτοπροταθηκε το μεγαλο τεχνικο διδυμο γκανας-κακαλιας αλλα η δουλεια χαλασε στις λεπτομερειες. ο γκανας ηθελε να φορανε σακακι στο παγκο, κατι που απορριφθηκε απο το βοηθο τους και ετσι δεν εκατσε το μεγαλο κολπο.

το επιβεβαιώνω κατά μεγάλο ποσοστό. Αλλά δε διαφώνησαν στο σακάκι αλλά στο χρώμα της γραβάτας, να ακούτε καλύτερα κε penetration icon_wave.gif
penetration
QUOTE(nikefalin @ May 28 2008, 11:04 ) *
το επιβεβαιώνω κατά μεγάλο ποσοστό. Αλλά δε διαφώνησαν στο σακάκι αλλά στο χρώμα της γραβάτας, να ακούτε καλύτερα κε penetration icon_wave.gif

δεν αποκλειεται,γιατι στον εναν δε κουμπωνει με τιποτα στο λαιμο το πουκαμισο για να βαλει και γραβατα.

αλλα πολυ δεν ασχοληθηκαμε με την α'? καλυτερα να επιστρεψουμε στο φυσικο μας περιβαλλον, στη γ' και στο καφενειο, που δεν υπαρχει παρασκηνιο και ολα ειναι φανερα και ετοιμαζω και τζαμπαρ για μεγαλοπαραγιντα σε ομαδα της γ.
Jabar
Xθες στη προπόνηση του Χολαργού πήραν μέρος ο Χρήστος Ταπούτος,Νίκος Μπάρλος και Αγγελος Τσάμης.
Καλοί μου φάνηκαν βέβαια τα τράιλς συνεχίζονται δεν ξέρω αν θα τους κάνουμε πρόταση.
Η προπόνηση έγινε κάτω από τις οδηγίες του Ηρακλειανού πατέρα.
Προτάθηκε γνωστός προπονητής από Α1 .Μόλις το έμαθε ο penetration πήρε πανικόβλητος τηλ.όχι αυτόν φώναζε.
Πλάκα στη πλάκα έστω και για μια προπόνηση είμασταν επιπέδου Α1.
ΜJ23
QUOTE(Jabar @ May 29 2008, 08:58 ) *
Xθες στη προπόνηση του Χολαργού πήραν μέρος ο Χρήστος Ταπούτος,Νίκος Μπάρλος και Αγγελος Τσάμης.
Καλοί μου φάνηκαν βέβαια τα τράιλς συνεχίζονται δεν ξέρω αν θα τους κάνουμε πρόταση.
Η προπόνηση έγινε κάτω από τις οδηγίες του Ηρακλειανού πατέρα.
Προτάθηκε γνωστός προπονητής από Α1 .Μόλις το έμαθε ο penetration πήρε πανικόβλητος τηλ.όχι αυτόν φώναζε.
Πλάκα στη πλάκα έστω και για μια προπόνηση είμασταν επιπέδου Α1.

για χολαργο φιλε μου εχω ακουσει οτι ετοιμαζει να παρει ενα πακετακι απο αθηναικο!!!!η ειναι ραδιο αρβηλα και αυτο?
pitbull
QUOTE(ΜJ23 @ May 29 2008, 12:24 ) *
για χολαργο φιλε μου εχω ακουσει οτι ετοιμαζει να παρει ενα πακετακι απο αθηναικο!!!!η ειναι ραδιο αρβηλα και αυτο?

και αυτο? απλα να σε ενημερωσω οτι τα τρια παιδια που ανεφερε ο jabar οντως μας κανανε την τιμη και εκαναν προπονηση μαζι μας!
loufer
QUOTE(ΜJ23 @ May 29 2008, 12:24 ) *
για χολαργο φιλε μου εχω ακουσει οτι ετοιμαζει να παρει ενα πακετακι απο αθηναικο!!!!η ειναι ραδιο αρβηλα και αυτο?


Το πακετάκι που πήρε ο Αθηναϊκός από ΕΦΟΑ μήπως??? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
pepe
QUOTE(pitbull @ May 29 2008, 12:34 ) *
και αυτο? απλα να σε ενημερωσω οτι τα τρια παιδια που ανεφερε ο jabar οντως μας κανανε την τιμη και εκαναν προπονηση μαζι μας!



μαλλον ο coach τους εκανε την τιμη να τους προπονησει...τα παλτα...
Jabar
QUOTE(pepe @ May 29 2008, 13:23 ) *
μαλλον ο coach τους εκανε την τιμη να τους προπονησει...τα παλτα...

O ένας κάτι έλεγε νομίζω ότι ο κόουτς θα του δώσει μια ευκαιρία .Μου έφερε και μία φανέλα του να με δωροδοκήσει αλλά εγώ το συμφέρον της ομάδας πάνω από όλα. tongue.gif
ΜJ23
QUOTE(loufer @ May 29 2008, 13:19 ) *
Το πακετάκι που πήρε ο Αθηναϊκός από ΕΦΟΑ μήπως??? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

το ενα πακετακι που λες για εφοα παει νικη,εγω λεω αλλο πακετακι αλλα βλεπω οτι φιλος μου ο τσαπαρ δεν απανταει και δεν βεπω τελικα να ειναι κ τοσο αρβηλα ΤΕΛΙΚΑ Ε? 19.gif
Jabar
QUOTE(ΜJ23 @ May 29 2008, 13:41 ) *
το ενα πακετακι που λες για εφοα παει νικη,εγω λεω αλλο πακετακι αλλα βλεπω οτι φιλος μου ο τσαπαρ δεν απανταει και δεν βεπω τελικα να ειναι κ τοσο αρβηλα ΤΕΛΙΚΑ Ε? 19.gif

Προς το παρών δοκιμάζουμε παίκτες από Α1 .Σήμερα ήταν να έρθουν για προπόνηση από ΠΑΟ και ΟΣΦΠ αλλά έχουν ένα παλιοαγώνα μεταξύ τους.Χάνουνε το γάμο να πάνε για πουρνάρια.Τους αποκλείουμε δεν δείχνουν σεβασμό. tongue.gif
penetration
ρε κοριτσια ανοιξτε καλυτερα ενα τοπικ B.C. CHOLARGOS στις ομαδες Α1, η καλυτερα ΝΒΑ, οχι τιποτα αλλο αλλα εδω α'εσκα θα σας ζηλεψουν και θα σας ματιασουν.
leonkalf
Παιδιά.... offtopic.gif
Συνέλθετε...!!!!

penetration ευχαριστώ που συνδράμεις στο moderating!!! tongue.gif
penetration
QUOTE(leonkalf @ May 29 2008, 16:37 ) *
Παιδιά.... offtopic.gif
Συνέλθετε...!!!!

penetration ευχαριστώ που συνδράμεις στο moderating!!! tongue.gif

προς θεου δεν επιδιωκω τιποτα,ετσι,φιλε leonkalf,(μη γινει κανα θεματακι με jabar).
man to man
Που ειναι ο maravich να μας πει κανενα νεο ρε παιδια? χαθηκε... γιατι ομως!!
billy_14
QUOTE(man to man @ Jun 1 2008, 20:11 ) *
Που ειναι ο maravich να μας πει κανενα νεο ρε παιδια? χαθηκε... γιατι ομως!!

Έλα ντε! Γιατί άραγε; 19.gif
Jabar
ΜΕΤΑΓΓΡΑΦΕΣ ΑΘΛΟΥΜΕΝΩΝ ΜΕΛΩΝ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ




1.Το χρονικό διάστημα μέσα στο οποίο επιτρέπεται η κατάθεση αιτήσεων ελευθέρων μεταγραφών, μεταγραφών προσωρινής διάρκειας ή μεταγραφών χωρίς τη συγκατάθεση του σωματείου των κ.λ.π. ορίζεται το χρονικό διάστημα από 15-25 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008.

2.Ειδικά για τις περιπτώσεις μετεγγραφών αποδεσμευθέντων αθλητών (άνω των 18 ετών), ορίζεται το χρονικό διάστημα 6-15 ΙΟΥΛΙΟΥ 2008.

Στο χρονικό διάστημα 26 ΙΟΥΝΙΟΥ ΕΩΣ 5 ΙΟΥΛΙΟΥ 2008 τα σωματεία θα πρέπει να υποβάλλουν τους πίνακες αθλουμένων μελών της τρέχουσας αγωνιστικής περιόδου.

3.Σε κάθε περίπτωση που ο αθλητής μετεγγράφεται και δεν έχει τελειώσει η αγωνιστική περίοδο (π.χ. Διεξαγωγή Πανελληνίων Πρωταθλημάτων), αυτό παραμένει και αγωνίζεται με το αρχικό σωματείο του, μέχρι πέρατος των υποχρεώσεων του.



Η Ε.Σ.Κ.Α. ενημερώνει τα σωματεία της ότι μπορείτε να προμηθευτείτε την εγκύκλιο μεταγραφών και τα σχετικά έντυπα μεταγραφών από τα γραφεία της (Ύδρας 4-Γαλάτσι, τηλέφωνο:2102932220,2102932333)από την κ.Μπαρζούκα Σούλα και τον κ.Φάνη Λάππα καθημερινά από τις 7.30 έως 14.00.

Ε.Σ.Κ.Α
pg21
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ. ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΑΡΓΩΝΗΣ ( ΤΡΕΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ )? Ο ΦΙΛΙΟΣ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΜΕ ΨΥΧΙΚΟ? ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ COACH ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΤΕΟ ΚΑΤΣΑΝΟ? smiley.gif
president
Η Πεντελη συζηταει με τον Γιαννη Κτιστακη μετα την επιτυχημενη χρονια που ειχε στον Αθηναικο.Εαν και εφ οσον προκυψει συνεργασια θεωρω οτι ειναι η καταλληλοτερη λυση για τον παγκο της ομαδας που εχει την περισσοτερη αναγκη απ ολες για ηρεμια.
asdfg
Εκτός συγκλονιστικού απρόοπτου, ο Κώστας Παπαμάρκος θα είναι ο νέος προπονητής του Χολαργού.
president
QUOTE(pg21 @ Jun 3 2008, 10:52 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ. ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΑΡΓΩΝΗΣ ( ΤΡΕΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ )? Ο ΦΙΛΙΟΣ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΜΕ ΨΥΧΙΚΟ? ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ COACH ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΤΕΟ ΚΑΤΣΑΝΟ? smiley.gif

O Mαργωνης μετα την σπουδαια χρονια εφτασε η ωρα να το κοψει επιτελους!!! smiley.gif 77.gif 77.gif 77.gif
mimos8
το διδυμο καρατζα-ευθυμιοπουλου που αποχωρησαν απο την κηφισια αποτελουν ηδη μεταγραφικους στοχους ομαδων α και β εσκα.εξαιρετικες περιπτωσεις παιχτων και χαρακτηρων για μια ομαδα.τυχεροι οσοι τους εχουν συμπαικτες του χρονου!
beach boy
QUOTE(pg21 @ Jun 3 2008, 10:52 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ. ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΑΡΓΩΝΗΣ ( ΤΡΕΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ )? Ο ΦΙΛΙΟΣ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΜΕ ΨΥΧΙΚΟ? ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ COACH ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΤΕΟ ΚΑΤΣΑΝΟ? smiley.gif

Πολυ θα θελαμε να μαθουμε ποια ομαδα θα κινδινευσει να πεσει του χρονου... cool.gif
Jabar
QUOTE(beach boy @ Jun 4 2008, 01:21 ) *
Πολυ θα θελαμε να μαθουμε ποια ομαδα θα κινδινευσει να πεσει του χρονου... cool.gif

Τώρα βαριέμαι αύριο θα σου γράψω τη τελική κατάταξη της Α ΕΣΚΑ που θα έχουμε του χρόνου τέτοια εποχή.
Θες και τους σκόρερ?
ilion_player
QUOTE(Jabar @ Jun 4 2008, 01:40 ) *
Τώρα βαριέμαι αύριο θα σου γράψω τη τελική κατάταξη της Α ΕΣΚΑ που θα έχουμε του χρόνου τέτοια εποχή.
Θες και τους σκόρερ?


Ακόμα να κοιμηθείς φίλε; Κοντεύει 2 η ώρα. Άσε τα προγνωστικά για το Σεπτέμβρη.
sonic
κανενα νεο???
πολυ ηρεμια ρε παιδια!!! δε κινητε τιποτα?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.