Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ - Α' Ε.Σ.Κ.Α 2008
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
odysseas 1998
QUOTE(pg21 @ Jun 3 2008, 10:52 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ. ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΑΡΓΩΝΗΣ ( ΤΡΕΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ )? Ο ΦΙΛΙΟΣ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΜΕ ΨΥΧΙΚΟ? ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ COACH ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΤΕΟ ΚΑΤΣΑΝΟ? smiley.gif

Το σίγουρο είναι ότι έχει προτάσεις από πολλούς μνηστήρες.Από τα καλύτερα cender που έχουμε δει...Να δούμε ποια ομάδα θα σώσει πάλι η παιχτούρα.
Steryios
QUOTE(coach_70 @ May 6 2008, 12:41 ) *
bball.gif

Καλημέρα κόουτς.Αφού εδώ σε πέτυχα μετά από τόσο καιρό είπα να πω ένα 'γεια'.Ωραιές όσο και δύσκολες οι μέρες που ήμασταν μαζί στον Άτταλο.
Μαστρακούλης Στέργιος!
coach_70
QUOTE(Steryios @ Jun 5 2008, 11:25 ) *
Καλημέρα κόουτς.Αφού εδώ σε πέτυχα μετά από τόσο καιρό είπα να πω ένα 'γεια'.Ωραιές όσο και δύσκολες οι μέρες που ήμασταν μαζί στον Άτταλο.
Μαστρακούλης Στέργιος!



Χαιρετώ, ένα από τα καλύτερα παιδιά που έχω συνεργαστεί και του εύχομαι πάντα τα καλύτερα,

Γειά σου Στέργιο.Περασμένα, ξεχασμένα.
pitbull
τα βαλατε με τον μαραβιτς, σταματησε ο ανθρωπος να γραφει και επεσε νεκρα 68.gif
sonic
QUOTE(pitbull @ Jun 5 2008, 09:37 ) *
τα βαλατε με τον μαραβιτς, σταματησε ο ανθρωπος να γραφει και επεσε νεκρα 68.gif

θεωρω οτι πραγματι γνωριζει πολλα, αλλα οι αποψεις του ηταν λιγο καπως. σιγουρα ο καθενας λεει τη γνωμη του. απλα ολοι περιμεναμε απο εναν να ακουμε πραγματα τα οποια θελαμε και να συμφωνουμε.
ilion_player
Θα ήθελα να μεταφέρω την ανακοίνωση της κοινή συναινέσει λύσης της συνεργασίας της Ένωσης Ιλίου με τον προπονητή Φάνη Αποστολάκη. Το Δ.Σ. του Α.Ο. Ένωση Ιλίου ευχαριστεί τον προπονητή Φάνη Αποστολάκη για την επιτυχημένη συνεργασία και του εύχεται καλή επιτυχία στις μελλοντικές του δουλειές.
Θα ήθελα τώρα να γράψω και την δική μου άποψη. Γνώρισα τον coach τον περασμένο Σεπτέμβρη και παρακολούθησα όλη την δουλειά του σε αγώνες αλλά και προπονήσεις. Αυτό που είδα μου άρεσε αλλά με κέρδισε και η συμπεριφορά του. Για μένα ο Φάνης ήταν, είναι και θα είναι Κύριος. Coach στο πρόσωπό μου βρήκες έναν καλό φίλο πέρα από ομάδες. Καλή επιτυχία στην νέα σου δουλειά.
beach boy
QUOTE(odysseas 1998 @ Jun 5 2008, 00:51 ) *
Το σίγουρο είναι ότι έχει προτάσεις από πολλούς μνηστήρες.Από τα καλύτερα cender που έχουμε δει...Να δούμε ποια ομάδα θα σώσει πάλι η παιχτούρα.

Πρεπει να ξερεις πολλα κιλα μπασκετ για να εχεις αυτη την αποψη... icon_drunk.gif icon_drunk.gif
odysseas 1998
Όχι κιλά,τόννους!Και εγώ και όλοι όσοι τόσα χρόνια τον θέλουν στις ομάδες τους.Και αυτοί που τον επέλεξαν στο all star game της έσκα...Που συμμετήχαν τα 4 καλύτερα cender της έσκα σύμφωνα με αυτούς που επέλεξαν τους καλύτερους.
The Grey
CENTER οχι CENDER... το αναφέρω μιας και ξέρεις πολλους τόνους μπάσκετ.
pointguard
Αδερφέ μου ALEXAS κανόνισε να παίξουμε μαζί του χρόνου!!
alexas10
xlomo. esy eisai b ethniki ego ante b.... eska...
odysseas 1998
QUOTE(The Grey @ Jun 7 2008, 14:43 ) *
CENTER οχι CENDER... το αναφέρω μιας και ξέρεις πολλους τόνους μπάσκετ.

Έλα ρε Κολόμβε τι λες τώρα!Τόνισε τις ελληνικές λέξεις όμως,κρίμα είναι να κατακρεουργείς την γλώσσα μας...
Steryios
Καλησπέρα σε όλους.Μήπως υπάρχουν νέα για το τι θα κάνουν την επόμενη σαιζόν ο Ντάσης(Σπάτα) και ο Χαρακτινός(Αργοναύτης)?
pointguard
QUOTE(alexas10 @ Jun 7 2008, 13:51 ) *
xlomo. esy eisai b ethniki ego ante b.... eska...

1ον Εσύ δεν είσαι Β' ΕΣΚΑ και 2ον Το πιθανότερο είναι να μην παίξω πάλι Β΄του χρόνου γιατί και δεν έχει πολλές υγιείς ομάδες και γιατί οι επαγγελματικές μου υποχρεώσεις δεν θα μου επιτρέψουν και φέτος 9 ταξίδια.. οπότε ετοιμάσου να ξαναβρεθώ στον δρόμο σου!! αδερφέ μου
bigG
QUOTE(ΜJ23 @ May 29 2008, 13:41 ) *
το ενα πακετακι που λες για εφοα παει νικη,εγω λεω αλλο πακετακι αλλα βλεπω οτι φιλος μου ο τσαπαρ δεν απανταει και δεν βεπω τελικα να ειναι κ τοσο αρβηλα ΤΕΛΙΚΑ Ε? 19.gif


Diladi pioi paiktes pane niki?
dimitris 888
Για Τριγάζη - Καλφαγιώργη ακούγεται....
Jabar
Εμείς την Παρασκευή δοκιμάσαμε για δεύτερη φορά τον Ταπούτο.....δεν ξέρω όμως αν κάνει για Α ΕΣΚΑ biggrin.gif
Σίγουρα κάνει για Α1 αλλά ποιά Α1 τώρα.
είχε φέρει μαζί του και τον Αμάρα Σί ο οποίος έδειξε καλά προσόντα αλτικά κυρίως αλλά ψάχνουμε για πολυσύνθετο παίκτη.Κάτι σαν το Τσιώμο.
DORIAN
Μεγαλη ησυχια στην Κατηγορια.
Μηπως γνωριζει καποιος ποιες ομαδες εκλεισαν προπονητη?
duke10
QUOTE(Jabar @ Jun 8 2008, 17:25 ) *
Εμείς την Παρασκευή δοκιμάσαμε για δεύτερη φορά τον Ταπούτο.....δεν ξέρω όμως αν κάνει για Α ΕΣΚΑ biggrin.gif
Σίγουρα κάνει για Α1 αλλά ποιά Α1 τώρα.
είχε φέρει μαζί του και τον Αμάρα Σί ο οποίος έδειξε καλά προσόντα αλτικά κυρίως αλλά ψάχνουμε για πολυσύνθετο παίκτη.Κάτι σαν το Τσιώμο.

Jabar ακουγετε πως ψαχνετε και περιφεριακο. Ισχυει?
tasos
Μεσα στην εβδομαδα τελειωνει το θεμα προπονητη για τον Απολλωνα.Επαφες εχουν γινει με αρκετα ονοματα.Στα μεταγραφικα επισης ο συλλογος κινείται για την αποκτηση 4 ετοιμων παικτων που εχουν αγωνιστει στην κατηγορια στις θεσεις (1-2-3-5).Το ροστερ της ομαδας θα απαρτίζεται κυριως απο νεαρους παικτες.
pitbull
Κάτι σαν το Τσιώμο.
[/quote]
ποιος ειναι αυτος? που παιζει? πρωτη φορα τον ακουω.
assistant
QUOTE(pitbull @ Jun 9 2008, 16:56 ) *
Κάτι σαν το Τσιώμο.

ποιος ειναι αυτος? που παιζει? πρωτη φορα τον ακουω.

Κατα τη γνωμη μου αριστη επιλογη για την Ενωση Ιλιου ο Καρακωστας,αν ισχυει φυσικα.Coach σοβαροτατος και δουλευταρας νομιζω θα συνεχισει επαξια την πολυ καλη δουλεια του προκατοχου του.
Αν ξερει καποιος ας γραψει για τους προπονητες στις αλλες ομαδες(Χολαργο,Πεντελη κτλ)
PROKA
Η Πεντελη μιλαει με Μυριουνη(για προπονητη!!!).Πραγματι ηταν καλος παικτης και ειναι πολυ καλο παιδι.Το Ιλιον με Κεφαλα και Καρακωστα.Χαλασε στο οικονομικο Χολαργου και Παπαμαρκου?Ισως αναλογως των δοκιμων που κανουνε να επιλλεξουν και προπονητη!!!
ADEKASTOS
QUOTE(PROKA @ Jun 10 2008, 14:47 ) *
Η Πεντελη μιλαει με Μυριουνη(για προπονητη!!!).Πραγματι ηταν καλος παικτης και ειναι πολυ καλο παιδι.Το Ιλιον με Κεφαλα και Καρακωστα.Χαλασε στο οικονομικο Χολαργου και Παπαμαρκου?Ισως αναλογως των δοκιμων που κανουνε να επιλλεξουν και προπονητη!!!

Yποψήφιοι προπονητές Πεντέλης Σκαραφίγκας,Οικονόμου,Μυριούνης,Κτιστάκης,
Γρυλιωνάκης,Καρακώστας,Σταθάκης, ειπαμε το μαγαζί γωνία ας τους φωτίσει ο Θεός να κάνουν σωστή επιλογή.
PROKA
QUOTE(ADEKASTOS @ Jun 10 2008, 16:21 ) *
Yποψήφιοι προπονητές Πεντέλης Σκαραφίγκας,Οικονόμου,Μυριούνης,Κτιστάκης,
Γρυλιωνάκης,Καρακώστας,Σταθάκης, ειπαμε το μαγαζί γωνία ας τους φωτίσει ο Θεός να κάνουν σωστή επιλογή.

Για μενα καλυτερες επιλογες ειναι Κτιστακης---Κρακωστας.Για Σκαραφιγκα δυο καρπουζια σε μια μασχαλη δεν χωρανε ασε που καποια στιγμη πρεπει να αποβαλλουν αυτο το συνδρομο.Οικονομου -- Μυριουνης...καλοι παικτες!Γρυλλιωνακης για μενα δεν παρουσιασε κατι καινουργιο.
pg21
QUOTE(beach boy @ Jun 6 2008, 22:56 ) *
Πρεπει να ξερεις πολλα κιλα μπασκετ για να εχεις αυτη την αποψη... icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Beach boy, μάλλον δεν τον ξέρεις καλά τον Μαργώνη για να έχεις αυτήν την άποψη. Γκρινιάρης μπορεί να είναι αλλά είναι ένας πολύ καλός center. bball.gif bball.gif bball.gif
pg21
QUOTE(PROKA @ Jun 10 2008, 16:39 ) *
Για μενα καλυτερες επιλογες ειναι Κτιστακης---Κρακωστας.Για Σκαραφιγκα δυο καρπουζια σε μια μασχαλη δεν χωρανε ασε που καποια στιγμη πρεπει να αποβαλλουν αυτο το συνδρομο.Οικονομου -- Μυριουνης...καλοι παικτες!Γρυλλιωνακης για μενα δεν παρουσιασε κατι καινουργιο.

Εγώ μαθαίνω πως έκλεισε ο Γρυλλιωνάκης και του εύχομαι καλή χρονιά. bball.gif bball.gif bball.gif
pg21
QUOTE(man to man @ Jun 1 2008, 23:11 ) *
Που ειναι ο maravich να μας πει κανενα νεο ρε παιδια? χαθηκε... γιατι ομως!!

Μάλλον το γεγονός ότι έφαγε κράξιμο και ότι κυκλοφόρησε ότι ο maravich είναι ο (coach) K.
Jabar
Αφού με ρωτάει ο φίλος μου ο Αssistant να του πώ ότι εδώ και περίπου μία βδομάδα προπονητής του Χολαργού είναι ο Κώστας Παπαμάρκος που πέρυσι καθοδηγούσε τον Πειραϊκό.
Εχει ακουστεί ότι και το Ιλιον και ο Νεοπεντελικός έκλεισαν προπονητή .
Περιμένω από το φίλο ilion player και του billy 14 την επιβεβαίωση για τις δικές τους ομάδες
pg21
QUOTE(Steryios @ Jun 8 2008, 15:06 ) *
Καλησπέρα σε όλους.Μήπως υπάρχουν νέα για το τι θα κάνουν την επόμενη σαιζόν ο Ντάσης(Σπάτα) και ο Χαρακτινός(Αργοναύτης)?

Δεν ξέρω που θα πάιζει ο Χαρακτινός του χρόνου αλλά το σίγουρο είναι πως είναι γαμώ τα παιδιά και συνέβαλε τα μέγιστα στην σωτηρία της Ραφήνας. Μιας Ραφήνας που ακούγεται πως θα πέσουν πολλά λεφτά φέτος. Ο Φίλιος θα μείνει στο Ψυχικό ή θα προτιμήσει να παίξει πάλι στην Ά?
assistant
QUOTE(Jabar @ Jun 10 2008, 18:26 ) *
Αφού με ρωτάει ο φίλος μου ο Αssistant να του πώ ότι εδώ και περίπου μία βδομάδα προπονητής του Χολαργού είναι ο Κώστας Παπαμάρκος που πέρυσι καθοδηγούσε τον Πειραϊκό.
Εχει ακουστεί ότι και το Ιλιον και ο Νεοπεντελικός έκλεισαν προπονητή .
Περιμένω από το φίλο ilion player και του billy 14 την επιβεβαίωση για τις δικές τους ομάδες

Επισης πολυ καλη επιλογη για την ομαδα του Χολαργου.Τον Παπαμαρκο τον ξερω προσωπικα κι αν και θα ειναι μαλλον ο νεοτερος προπονητης της κατηγοριας τον θεωρω πολυ ελπιδοφορο με βαθεια γνωση του αντικειμενου και σε λιγα χρονια πιστευω θα τον βλεπουμε πολυ-πολυ ψηλα.Ευγε φιλε Jabar.
beach boy
QUOTE(pg21 @ Jun 10 2008, 18:10 ) *
Beach boy, μάλλον δεν τον ξέρεις καλά τον Μαργώνη για να έχεις αυτήν την άποψη. Γκρινιάρης μπορεί να είναι αλλά είναι ένας πολύ καλός center. bball.gif bball.gif bball.gif

Σιγουρα θα τον ξερεις πολυ καλυτερα απο εμενα για να εχεις αυτη την αποψη...στενος συγγενης του εισαι? hammer.gif hammer.gif hammer.gif
odysseas 1998
QUOTE(beach boy @ Jun 10 2008, 23:40 ) *
Σιγουρα θα τον ξερεις πολυ καλυτερα απο εμενα για να εχεις αυτη την αποψη...στενος συγγενης του εισαι? hammer.gif hammer.gif hammer.gif

Κι εγώ στενός συγγενής του είμαι?Πολύ καλός center,δυνατός με πολλές κινήσεις στο ρεπερτόριό του και πολύ μεγάλη ΨΥΧΗ που βγάζει πολύ πάθος.Ελπίζω να τον ξαναδούμε στο Γαλάτσι.Έπαιρνε επιθετικά ανάμεσα σε 3 χαλαρά.Αν ξέρει κάποιος ας μας πει που θα παίξει ο Μαργώνης τη νέα χρονιά.
DORIAN
QUOTE(pg21 @ Jun 10 2008, 18:19 ) *
Μάλλον το γεγονός ότι έφαγε κράξιμο και ότι κυκλοφόρησε ότι ο maravich είναι ο (coach) K.


O maravich σιγησε ελπιζω οριστικα αφου σκορπισε μπολικη λασπη δεξια και αριστερα.
Ωστοσο υπαρχουν αρκετοι κλωνοι του οπως OKSO κ.λ.π που δεν θα μας αφησουν ευκολα σε ησυχια.

Το θεμα προπονητη για την Πεντελη εκκρεμει.
Επικρατεστερος θεωρειται ο Γρυλιωνακης.
DORIAN
Τελευταια και εγκυρη πληροφορια ο Μιχ. Γρυλιωνακης ειναι ο νεος προπονητης του Νεοπεντελικου
Μαλιστα εχει κανει και δυο προπονησεις.
pitbull
επιστροφη ρωσση στον χολαργο smiley.gif
Jabar
QUOTE(DORIAN @ Jun 11 2008, 12:27 ) *
Τελευταια και εγκυρη πληροφορια ο Μιχ. Γρυλιωνακης ειναι ο νεος προπονητης του Νεοπεντελικου
Μαλιστα εχει κανει και δυο προπονησεις.

Επομένως η πληροφορία για Πεντέλη επιβεβαιώθηκε μένει για το Ιλιον η επιβεβαίωση για Καρακώστα.
ΜJ23
Η ΡΑΦΗΝΑ εκλεισε πακετακι απο αθηναικο.φουλ για ανοδο παει μαλλον με αυτες της μεταγραφες.
pointguard
Η Ραφήνα πήρε 1 παίκτη από Αθηναικό. Πολλές ομάδες ψάχνουν για ψηλό με διάθεση να βάλουν βαθιά το χέρι στην τσέπη..
tessari
QUOTE(pitbull @ Jun 11 2008, 12:34 ) *
επιστροφη ρωσση στον χολαργο smiley.gif


Πολλές πληροφορίες δίνεις pitbull. Με ψηλό τι έγινε?
pitbull
QUOTE(tessari @ Jun 12 2008, 01:49 ) *
Πολλές πληροφορίες δίνεις pitbull. Με ψηλό τι έγινε?

μονο εγω θα δινω? δωσε κατι και εσυ!
ADEKASTOS
Να δώσω μερικές πληροφορίες αν και ορισμένες δεν ειναι πλήρως επιβεβαιωμένες.
Στά Σπάτα ο Δήμαρχος εκοψε την επιχορήγηση και ο Πρόεδρος Μιχαλάκης αποφάσισε συντηριτική αγωγή,Ντάσης Περγαντής μάλλον φέυγουν για ομάδα βορείων προαστίων.
Στήν Πεντέλη εγιναν πολλές αλλαγές ο πρόεδρος και χρηματοδότης Μάντζος απεχώρησε από την ομάδα προπονητής ανέλαβε ο Γρυλιωνάκης παίκτες που ενδιαφέρουν και εχουν βολιδοσκοπήσει ειναι.
Μενουδάκος Καρατζας Κουτουμάδης Καλαντωνέας Μπουχερτ Ντάσης ΠαναγιωτόπουλοςΡήγος Φράτας Τριγάζης.
Φευγουν μάλλον απο την ομάδα Χαρτοματσίδης Μάντζος,Βόσικας,Μπαλαμπάνης,Στράγκας,.
Στην Ραφήνα θα γίνει το μπάμ με δύο τρείς πρωτοκλασάτες μεταγραφές που θα ανακκοινωθούν σύντομα.
Θα επανέλθω με νεώτερα κους-κους.
Jabar
και οι δύο είστε κατάπτυστοι και διασπείρετε φήμες λοιπόν κλείσαμε ψηλό με τα χαρακτηριστικά που θέλουμε
αξιόπιστο αλλά ανορθόδοξο σούτ από το τρίποντο,παίζει με ψυχή και χτυπάει αλύπητα ,ανακάλυψη του κόουτς
από τα play ground του Xoλαργού.Μετά την επιστροφή Ρώση έχουμε και την επιστροφή του ψηλού με φωτογραφικά ντοκουμέντα.

Click to view attachment
machinery
QUOTE(ADEKASTOS @ Jun 12 2008, 07:27 ) *
Να δώσω μερικές πληροφορίες αν και ορισμένες δεν ειναι πλήρως επιβεβαιωμένες.
Στά Σπάτα ο Δήμαρχος εκοψε την επιχορήγηση και ο Πρόεδρος Μιχαλάκης αποφάσισε συντηριτική αγωγή,Ντάσης Περγαντής μάλλον φέυγουν για ομάδα βορείων προαστίων.
Στήν Πεντέλη εγιναν πολλές αλλαγές ο πρόεδρος και χρηματοδότης Μάντζος απεχώρησε από την ομάδα προπονητής ανέλαβε ο Γρυλιωνάκης παίκτες που ενδιαφέρουν και εχουν βολιδοσκοπήσει ειναι.
Μενουδάκος Καρατζας Κουτουμάδης Καλαντωνέας Μπουχερτ Ντάσης ΠαναγιωτόπουλοςΡήγος Φράτας Τριγάζης.
Φευγουν μάλλον απο την ομάδα Χαρτοματσίδης Μάντζος,Βόσικας,Μπαλαμπάνης,Στράγκας,.
Στην Ραφήνα θα γίνει το μπάμ με δύο τρείς πρωτοκλασάτες μεταγραφές που θα ανακκοινωθούν σύντομα.
Θα επανέλθω με νεώτερα κους-κους.

Τρείς λαλούν και δυό χορεύουν.....τρία πουλάκια κάθονταν και πλέκανε πουλόβερ.....κλπ...κλπ....
Αδεκαστε σε βρίσκω πολύ ενημερωμένο.... evilmonkey.gif w00t.gif
1ον : ο ΜάντζΙος δεν πάει πουθενά και 2ον αν πάρει η Πεντέλη τόσους παίχτες που θα χωρέσουν στο γήπεδο???Basket παίζουμε....όχι ποδόσφαιρο......
scarface
QUOTE(odysseas 1998 @ Jun 11 2008, 02:02 ) *
Κι εγώ στενός συγγενής του είμαι?Πολύ καλός center,δυνατός με πολλές κινήσεις στο ρεπερτόριό του και πολύ μεγάλη ΨΥΧΗ που βγάζει πολύ πάθος.Ελπίζω να τον ξαναδούμε στο Γαλάτσι.Έπαιρνε επιθετικά ανάμεσα σε 3 χαλαρά.Αν ξέρει κάποιος ας μας πει που θα παίξει ο Μαργώνης τη νέα χρονιά.



προς Β εσκα οδευει...σε ομαδα του "θεου"..
pepe
QUOTE(Jabar @ Jun 12 2008, 10:30 ) *
και οι δύο είστε κατάπτυστοι και διασπείρετε φήμες λοιπόν κλείσαμε ψηλό με τα χαρακτηριστικά που θέλουμε
αξιόπιστο αλλά ανορθόδοξο σούτ από το τρίποντο,παίζει με ψυχή και χτυπάει αλύπητα ,ανακάλυψη του κόουτς
από τα play ground του Xoλαργού.Μετά την επιστροφή Ρώση έχουμε και την επιστροφή του ψηλού με φωτογραφικά ντοκουμέντα.

Click to view attachment



που την ξεθαψες αυτην??Νομιζω ομως οτι θα δινει κι απ'την τσεπη για να παιζει...
ilion_player
Να επιβεβαιώσω και εγώ λοιπόν επίσημα την πρόσληψη Καρακώστα στην Ένωση Ιλίου. Του εύχομαι καλή επιτυχία και θα δούμε την δουλειά του στο γήπεδο. Φίλε jabar ισχύει ο Παπαμάρκος για τον Χολαργό;
sonic
QUOTE(ilion_player @ Jun 12 2008, 08:02 ) *
Να επιβεβαιώσω και εγώ λοιπόν επίσημα την πρόσληψη Καρακώστα στην Ένωση Ιλίου. Του εύχομαι καλή επιτυχία και θα δούμε την δουλειά του στο γήπεδο.

νομιζω η επιτυχια θα ειναι σιγουρη.... 41.gif 41.gif 41.gif
pitbull
QUOTE(pepe @ Jun 12 2008, 12:46 ) *
που την ξεθαψες αυτην??Νομιζω ομως οτι θα δινει κι απ'την τσεπη για να παιζει...

σε λιγο καιρο( μαλλον απο του χρονου ) και εσυ ετσι θα παιζεις 69.gif
DORIAN
QUOTE(ADEKASTOS @ Jun 12 2008, 10:27 ) *
................................................................................
...................................................................
Στήν Πεντέλη εγιναν πολλές αλλαγές ο πρόεδρος και χρηματοδότης Μάντζος απεχώρησε από την ομάδα προπονητής ανέλαβε ο Γρυλιωνάκης παίκτες που ενδιαφέρουν και εχουν βολιδοσκοπήσει ειναι.
Μενουδάκος Καρατζας Κουτουμάδης Καλαντωνέας Μπουχερτ Ντάσης ΠαναγιωτόπουλοςΡήγος Φράτας Τριγάζης.
Φευγουν μάλλον απο την ομάδα Χαρτοματσίδης Μάντζος,Βόσικας,Μπαλαμπάνης,Στράγκας,.
................................................................................
...................................................................


Ο ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ επισημα μιλησε μονο με τρεις παικτες .Οι δυο απο αυτους, δεν περιλαμβανονται στη λιστα σου.
Δεν φευγουν σιγουρα Χαρτοματσιδης, Μαντζιος,Στραγκας . Φευγει σιγουρα ο Βοσικας.
Θα προσπαθησουν να κρατησουν Μπαλαμπανη.
Στα διοικητικα δεν εχει αλλαξει τιποτε,απλως προστεθηκε ενα ατομο ακομη, με αρκετες δυνατοτητες για να βοηθησει οικονομικα και οργανωτικα.Στο ατομο αυτο ανατεθηκε η προεδρια ενεργεια που σηματοδοτει την απο καιρο επιδιωκομενη διοικητικη ανανεωση.
Γενικα γινονται πολυ προσεκτικες κινησεις σε ολους τους τομεις.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.