Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Fantasy Western Conf
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
jasonick
QUOTE(jasonick @ Oct 10 2015, 16:52 ) *
Έκλεισε η ημερομηνία του draft για την Κυριακή 25 Οκτωβρίου και ώρα 21:30. Καλή επιτυχία σε όλους και καλή χρονιά να έχουμε.

Και μιας και ζητήθηκε εδώ οι ομάδες με τους ιδιοκτήτες τους:
Asst Regional Manager -> jasonick
Area51 UFOs -> kudelin8
Ericzona Pirates -> Voyager
Nerd's Sorority -> giorgos14
greekfantasy basketball -> makikp
Imperial Stormtroopers -> Venomous
FreeThrow Shooters -> SupG18
Injured Ververitses -> sacarame
Oaklant IGGY TEAM -> sarounas
Mighty Ducks -> j-kidd13
Salamanca Tekillers -> konst
Team Moneyball -> a bullet for your head
Death Valley Demon -> T.W.Is.M.
Smokin' Smurfs -> spysta
Italian Spurs Gino -> Ginobili

Ενημερωτικά οι πρώην ντι-λιγκαίοι ΠΟΙΟΝ ΕΙΠΕΣ ΓΚΕΙ ΡΕ; συνεννοούμαστε μέσω skype για trades και θέματα της λίγκας. Αν κάποιος θέλει ας δώσει το skype του μέσω pm για να τον κάνουμε invite στην συζήτηση που έχουμε.

giorgos14
QUOTE(a bullet for your head @ Oct 27 2015, 14:00 ) *
Εξαρτάται το πακέτο.. wink.gif
Προσπαθώ να προσαρμοστω στα δεδομένα μιας λίγκα με πόντους..
Νομίζω ότι είμαι κομπλέ στην παρούσα φάση, όμως είμαι ανοιχτός σε προτάσεις!



Oi προτασεις μου ειναι παντα ελκυστικα πακέτα.Απλά επειδή αφορά τον κάζινς,αμα δεν τον δίνεις να μην ταλαιπωρουμαι τσάμπα να βγάζω τα νούμερα.. smiley.gif
T.W.Is.M.
Ευχαριστω τον κομισιονερ Σιλβερ(Στερν θα ειναι παντα ο Αρης) για τη βοηθεια. Το ποστ αυτο το θυμαμαι οτι εγινε, αλλα ζητησα για μερικες μερες να γραφουμε το ονομα της ομαδας για να μην καθομαστε να ψαχνουμε σε ποια σελιδα ειχε γραφτει η λιστα.
sacarame
Και για να μην ψάχνετε τα ποστ, η αντιστοιχία ομάδες-ιδιοκτήτες μπήκε και στο πρώτο ποστ του τοπικ
SteveNashidis
QUOTE(sacarame @ Oct 28 2015, 16:50 ) *



Λογω ημέρας και λόγω του σκορ του Ish Smith που τσίμπησες και δεν έβαλες smiley.gif
sacarame
Πω νωρίς πιάσαμε δουλειά για τη σεζόν...


Λοιπόν έχουμε το πρώτο τρέηντ...

QUOTE
SP traded Ricky Rubio, Min to NERD
SP traded Mason Plumlee, Por to NERD
NERD traded Bismack Biyombo, Tor to SP
NERD traded LaMarcus Aldridge, SA to SP



Κουοτάρω τον κανονισμό που γράψαμε στο πρώτο ποστ..
QUOTE
Α) Τrade review:
-24h
- απαιτούνται κατ'ελάχιστον 8 ψήφοι και πλειοψηφία 50%+1. Σε περίπτωση που δεν μαζευτούν 8 άτομα, θα αποφασίζει ο Commissioner. Αν υπάρχει ισσοπαλία , η ψήφος του commissioner μετράει ως tie braker.
- Αν υπάρχουν οι απαιτούμενες ψήφοι για να περάσει/κοπεί το trade, θα γίνεται αυτό πριν από τις 24h
*Ειδική σημείωση για τον SPYSTA*


Άρα 24 ώρες για να ψηφίσετε το τρέηντ.. Συμμετοχή λοιπόν. Προφανώς οι εμπλεκόμενοι στο τρέηντ εξαιρούνται της ψηφοφορίας..
a bullet for your head
QUOTE(sacarame @ Oct 29 2015, 22:44 ) *
Πω νωρίς πιάσαμε δουλειά για τη σεζόν...


Λοιπόν έχουμε το πρώτο τρέηντ...




Κουοτάρω τον κανονισμό που γράψαμε στο πρώτο ποστ..


Άρα 24 ώρες για να ψηφίσετε το τρέηντ.. Συμμετοχή λοιπόν. Προφανώς οι εμπλεκόμενοι στο τρέηντ εξαιρούνται της ψηφοφορίας..

Προσωπικά τέτοιο trade δεν θα το έκανα...Ωστόσο ψήφισα να επιτραπεί, εφόσον 2 εμπλεκόμενοι τα βρήκαν και δεν φαίνεται να είναι κάτι κραυγαλέο..
Μ'αρέσει πάντως που υπάρχει μια σχετική κινητικοτητα!
Έχω βάλει στο trading block τους DeMarcus-Gay ως untouchable...για όλους τους άλλους μπορώ να το συζητήσω..
My name is...Moneyball shot.gif
j-kidd13
QUOTE(a bullet for your head @ Oct 29 2015, 23:58 ) *
Προσωπικά τέτοιο trade δεν θα το έκανα...Ωστόσο ψήφισα να επιτραπεί, εφόσον 2 εμπλεκόμενοι τα βρήκαν και δεν φαίνεται να είναι κάτι κραυγαλέο..
Μ'αρέσει πάντως που υπάρχει μια σχετική κινητικοτητα!
Έχω βάλει στο trading block τους DeMarcus-Gay ως untouchable...για όλους τους άλλους μπορώ να το συζητήσω..
My name is...Moneyball shot.gif

Απο τη μερια ποιας ομαδας δεν θα εκανες το trade?
a bullet for your head
QUOTE(j-kidd13 @ Oct 30 2015, 01:05 ) *
Απο τη μερια ποιας ομαδας δεν θα εκανες το trade?

Δεν νομίζω ότι αυτό έχει και τόση σημασία.
Έχει να κάνει καθαρά με τον δικό μου τρόπο σκέψης.
Η ψήφος μου παντως όπως είπα και πάνω , είναι θετική.

giorgos14
QUOTE(a bullet for your head @ Oct 29 2015, 21:58 ) *
Προσωπικά τέτοιο trade δεν θα το έκανα...Ωστόσο ψήφισα να επιτραπεί, εφόσον 2 εμπλεκόμενοι τα βρήκαν και δεν φαίνεται να είναι κάτι κραυγαλέο..
Μ'αρέσει πάντως που υπάρχει μια σχετική κινητικοτητα!
Έχω βάλει στο trading block τους DeMarcus-Gay ως untouchable...για όλους τους άλλους μπορώ να το συζητήσω..
My name is...Moneyball shot.gif



θα ήθελα να μου αναπτύξεις το γιατί δεν θα έκανες το τρειντ έστω και σε p.m για να δω τον τρόπο σκέψης σου σχετικά με την κίνηση..
giorgos14
Να το και το πρώτο 100αρι της χρονιάς.Καρι αλανι για παντα στο λιμανι πολεμιστης
SteveNashidis
Γιατί έχετε βάλει απαγόρευση να πετάμε το πρώτο pick FA ? tongue.gif
Nα φτιάξουμε κάποιο exception του στυλ "Bynum exception" ή "Klay Thompson exception" για 1st round picks που πιάνουν χώρο στην 15άδα .

#klay_h_mana_toy_pele (giorgos14)
SupG18
Ειναι διαθεσιμος ο korver και καποιο απο τα 3 center πακετο για 2-1, 2-2. Ο λογος φυσικα γιατι δεν σουταρουν πολλες βολες wos_sport3.gif

Ο προεδρας των FreeThrow shooters
j-kidd13
Stevens κοψε τις μ.....ς,αυτο το πραγμα να βαζεις τους 4 ψηλους απο 20 λεπτα,βγαλε τα ταγαρια στην ακρη,και ασε τον ΠΟΙΟΤΙΚΟΤΕΡΟ ΨΗΛΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ να βαραει 30+ λεπτα και να παρει τις προσπαθειες που του αναλογουν...
ΑΙΝΤΕ...
giorgos14
QUOTE(j-kidd13 @ Nov 2 2015, 13:50 ) *
Stevens κοψε τις μ.....ς,αυτο το πραγμα να βαζεις τους 4 ψηλους απο 20 λεπτα,βγαλε τα ταγαρια στην ακρη,και ασε τον ΠΟΙΟΤΙΚΟΤΕΡΟ ΨΗΛΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ να βαραει 30+ λεπτα και να παρει τις προσπαθειες που του αναλογουν...
ΑΙΝΤΕ...



Για τον Olynyk λες ε;; smiley.gif
j-kidd13
QUOTE(giorgos14 @ Nov 2 2015, 16:38 ) *
Για τον Olynyk λες ε;; smiley.gif


Ποιον Olynyk???Τον Ζeller...
sacarame
QUOTE
Trade Accepted
PANA traded Draymond Green, GS to NERD
PANA traded Nikola Vucevic, Orl to NERD
PANA traded Robin Lopez, NY to NERD
NERD traded Blake Griffin, LAC to PANA
NERD traded Derrick Favors, Uta to PANA
NERD traded Matt Barnes, Mem to PANA


Τα γνωστἀ. Ψηφίστε

Βέτο από μένα.
j-kidd13
Aκομα και εγω που ειμαι υπερ στο να περνανε τα περισσοτερα trades και ας υπαρχει ανισορροπια,ψηφιζω βετο.Ειναι ξεκαθαρα εναντιον του Γιωργου το trade.

Σε καμια περιπτωση δεν μπορεις να αλλαξεις Γκριφιν με Βουτσε,ουτε και Φειβορς με Γκριν σε 1-1.Γκριφιν>Βουτσε και Φειβορς> Γκριν,και μπαίνουν μαζι σε trade...Το 3ο σκελος των Λοπεζ Μπαρνς ειναι αμελητεο,για να ηταν ισορροπημένο το τρειντ,επρεπε να ειναι καποιο φανερά καλυτερο για τον Γιωργο.
giorgos14
Λοιπον το σκεφτηκαμε με τον supg.Ακυρωστε αν μπορειτε το trade για να το ξαναδουμε...
SupG18
Εχετε δικιο παιδια ακυρωστε το, οντως ηταν αρκετα υπερ μου το τραντε
sacarame
QUOTE(giorgos14 @ Nov 4 2015, 12:57 ) *
Λοιπον το σκεφτηκαμε με τον supg.Ακυρωστε αν μπορειτε το trade για να το ξαναδουμε...



QUOTE(SupG18 @ Nov 4 2015, 13:04 ) *
Εχετε δικιο παιδια ακυρωστε το, οντως ηταν αρκετα υπερ μου το τραντε



After reviewing the particulars this trade has been ruled too one-sided to be allowed and has been vetoed by League Manager stelios sacarame.


Το τρέηντ ακυρώθηκε..
sacarame
Τα νεότερα...

QUOTE
Trade Accepted
PANA traded Victor Oladipo, Orl to NERD
PANA traded Draymond Green, GS to NERD
PANA traded Nikola Vucevic, Orl to NERD
PANA traded Tyson Chandler, Pho to NERD
NERD traded Mike Conley, Mem to PANA
NERD traded Blake Griffin, LAC to PANA
NERD traded Derrick Favors, Uta to PANA
NERD traded Rodney Stuckey, Ind to PANA



Το τρέηντ μου θυμίζει την παροιμία.. " είπαν της γριάς να χέσει, κι εκείνη ξ&*#&#*"

Ψηφοφορία..
j-kidd13
Θα ψηφισω μετα αφου το εξετασω καλα αλλα εκ πρωτης οψεως παλι μου φαινεται κακο για τον giorgo.
Το σκεπτικο μου:Γκριφιν ειναι 45 με προοπτικη να πιασει και λιγο παραπανω.Τερας που δεν χανει ματς.Φειβορς ενα 38 με προοπτικη να παιξει παραπανω και αυτος.Εχουμε ενα συνολο γυρω στο 83,με ενα μικρο περιθωριο προς τα πανω.Τον Βουτσε τον βαζω στο 40-41 ταβανι,κ συνυπολογιζω οτι ειναι ιδιαιτερα ευπαθης στους τραυματισμους.Ο Γκριν ειναι παικτης του 36,αντε να πω 37 μαξ σε αισιοδοξο σεναριο.
Οποτε εχουμε ενα σιγουρο συνολο στο 83 με προοπτικη να δωσει λιγο παραπανω,και ενα συνολο στο 77-78 ταβανι.
Εκει προστεθηκαν ο Ολαντιπο με τον Κονλευ.Ο Ντιπο ειναι δυνατο ασετ,αλλα το σκορ του ειναι δύσκολο να προβλεφθει.Περσυ τελειωσε στο 33.5 πχ.Δεν ειμαι τοσο σιγουρος οτι θα τελειώσει πανω απο τον Κονλευ,και τοσο πανω για να καλυψει διαφορα.Ο Κονλευ σιγουρα θα ειναι ενα 34-35.Τελος το Τσαντλερ Στακει,ναι καλυτερος ο Τσαντλερ που ειναι κι αυτος ευπαθης,αλλα οταν μιλαμε για τετοια διαφορα στα 2 πρωτα σκελη,θες κατι πραγματικα καλο στα υπολοιπα μερη του τρειντ.

Στα ματια μου ειναι βετο και αυτο αλλα επειδη δεν θελω να ειμαι σπασικλας,ισα ισα ειμαι αντιθετος στα βετο εκτος αν υπαρχει σκανδαλώδης ευνοια,θα το εξετασω καλυτερα να δω τις προοπτικες του τρειντ και θα φηφισω μετα...

T.W.Is.M.
Εγω θα ελεγα οτι το δευτερο trade ειναι πιο αδικο κι απο το πρωτο!
Για τους 2 καλυτερους που μπαινουν στην ανταλλαγη τα ειπε κι ο Αγγελος. Εγω θα ελεγα οτι φοβαμαι το Vucevic και για κατω απο 40, αν το Ορλαντο στηριχτει περισσοτερο σε Oladipo-Payton. Απο κει και περα, Oladipo-Conley λογικα δεν εχουν μεγαλη διαφορα, ενω οι αλλοι δυο καλυπτουν ενα μερος της διαφορας, το οποιο ομως χανεται αν ο Chandler χασει και παλι παιχνιδια λογω τραυματισμου(οπως συνηθιζει).
sacarame
Καλά τα λέτε αλλά ρίχτε και καμιά ψήφο στο πολλ..

Εκτός αν θέλετε να το πάρω πάνω μου.. smiley.gif
j-kidd13
Το τρειντ θα ηταν πιο ισορροπημενο αν εμπαινε ενας παικτης του 29-30 απο τη μερια του Γιωργου,μαζι με Γκριφ Φειβορς,και απο την αλλη μπουν οι Βουτσε Γκριν Ντιπο.Δεν βλεπω να εχει καποιον στο 30 ο Γιωργος.Μονο αν παιξει εκει ο Αφλαλο.
giorgos14
QUOTE(j-kidd13 @ Nov 4 2015, 12:58 ) *
Τον Βουτσε τον βαζω στο 40-41 ταβανι,κ συνυπολογιζω οτι ειναι ιδιαιτερα ευπαθης στους τραυματισμους.


QUOTE
Vucevic was limited to just 16 minutes of action Wednesday against the Rockets after spraining his right knee.


Ενημερωτικά το λέω ότι απο δευτέρα ,λογικά,να περιμένεις ειδοποίηση για τη μήνυση που σκοπευω να σου καταθεσω σημερα.Να σε πω γκαντέμη ή να σε πω κατι χειρότερο και να φαω φάουλ;;Διάλεξε και πες μου
giorgos14
Για οσους παραξενευτηκαν για τον λοβερν που ειναι και pg πέρα από ψηλός πως σας φαίνεται ο Λιν;;
aegeansheed
QUOTE(giorgos14 @ Nov 5 2015, 13:24 ) *
Για οσους παραξενευτηκαν για τον λοβερν που ειναι και pg πέρα από ψηλός πως σας φαίνεται ο Λιν;;


Με τον Marvin Williams στην ομάδα, όλοι έχουν δικαίωμα στο όνειρο...
jasonick


Hornacek κανόνισε την πορεία σου. Ο Morris θα σου φύγει στο 'χε πει, ο Tucker είναι αναλώσιμος, δώσε λοιπόν στον παικταρά ένα 30λεπτο κάθε βράδυ μπας και δεις προκοπή. #erxomaste....se_kana_trimhno_pou_tha_epistrepsoun_oi_travmaties icon_drunk.gif
j-kidd13
QUOTE(giorgos14 @ Nov 5 2015, 13:07 ) *
Ενημερωτικά το λέω ότι απο δευτέρα ,λογικά,να περιμένεις ειδοποίηση για τη μήνυση που σκοπευω να σου καταθεσω σημερα.Να σε πω γκαντέμη ή να σε πω κατι χειρότερο και να φαω φάουλ;;Διάλεξε και πες μου

Μηνυση??Γκαντεμη??Χειροτερο??Θα ευχαριστησεις που προσπαθησα να σου ανοιξω τα ματια και να σε σωσω απο 2 σαπιοτρειντ,και θα δεχτεις τις προτασεις που μπορει να σου κανω σαν payback...
sacarame
QUOTE
Trade Accepted
SP traded Ty Lawson, Hou to DVD
DVD traded Kemba Walker, Cha to SP



Σε δουλειά να βρισκόμαστε.... Ψήφοι μέχρι αύριο....

Είναι προφανές ότι δεν ψηφίζουν οι εμπλεκόμενοι. Επίσης να ξέρετε, ότι όσοι είστε στην ουρά και περιμένετε να γίνει το τρέηντ για να έρθει ο άλλος παίκτης σε σας, ψηφίστε χωρίς δόλο γιατί σας έχω στο στόχαστρο.Ξέρω ποιοι είστε και τι κάνετε.. smiley.gif
SupG18
QUOTE(sacarame @ Nov 6 2015, 12:48 ) *
Σε δουλειά να βρισκόμαστε.... Ψήφοι μέχρι αύριο....

Είναι προφανές ότι δεν ψηφίζουν οι εμπλεκόμενοι. Επίσης να ξέρετε, ότι όσοι είστε στην ουρά και περιμένετε να γίνει το τρέηντ για να έρθει ο άλλος παίκτης σε σας, ψηφίστε χωρίς δόλο γιατί σας έχω στο στόχαστρο.Ξέρω ποιοι είστε και τι κάνετε.. smiley.gif


69.gif rolleyes.gif smiley.gif
sacarame
QUOTE
Trade Accepted
PANA traded John Wall, Wsh to duck
PANA traded Al-Farouq Aminu, Por to duck
duck traded DeMar DeRozan, Tor to PANA
duck traded Isaiah Thomas, Bos to PANA



Εντάξει επίτηδες το κανετε για να ποστάρω όλη την ώρα..
kudelin8
Ωραιο trade το wall/aminu-derozan/isiah..εχει upside,εχει superstar εχει τζογο γενικοτερα...θα εγειρω καποιες ενστασεις για το kemba-lawson..twism προσπερασες lawson 2φορες στο ντραφτ για κεμπα και μοντα.δεν δαιμονοποιω το ντραφτ και καταλαβαινω πως καποιος θελει να διορθωσει τα λαθη του στην επιλογη αλλα ουτε τα σκορ ουτε η εικονα του μπεκροlawson δικιολογουν το trade.και να σκεφτεις πως σερνεται και ο μουσιας.απο μενα βετο τον εχω ψηλα τον κεμπαρο.ερωτηση προς commisioners:παιζει να βαλετε σκορ στα trade review??να βλεπουμε και πως τα παμε απο συμμετοχη στη λιγκα
T.W.Is.M.
QUOTE(kudelin8 @ Nov 6 2015, 20:37 ) *
Ωραιο trade το wall/aminu-derozan/isiah..εχει upside,εχει superstar εχει τζογο γενικοτερα...θα εγειρω καποιες ενστασεις για το kemba-lawson..twism προσπερασες lawson 2φορες στο ντραφτ για κεμπα και μοντα.δεν δαιμονοποιω το ντραφτ και καταλαβαινω πως καποιος θελει να διορθωσει τα λαθη του στην επιλογη αλλα ουτε τα σκορ ουτε η εικονα του μπεκροlawson δικιολογουν το trade.και να σκεφτεις πως σερνεται και ο μουσιας.απο μενα βετο τον εχω ψηλα τον κεμπαρο.ερωτηση προς commisioners:παιζει να βαλετε σκορ στα trade review??να βλεπουμε και πως τα παμε απο συμμετοχη στη λιγκα



Την ιδια ανταλλαγη την ειχα απορριψει μια εβδομαδα πριν. Αυτο που μου αλλαξε γνωμη ηταν οτι ο Lawson ξυπνησε παραλληλα με τις νικες του Χιουστον και ανεβαζοντας τα νουμερα του στις ασιστ, παιρνοντας δηλαδη τη μπαλα στα χερια του και μη αφηνοντας την μονο στα χερια του Harden. Αυτο εδωσε και νικες, αρα θεωρω πως ο McHale δε θα αφησει το Μουσια μονο του στη δημιουργια.
Το Lawson του Ντενβερ θα τον διαλεγα μπροστα απο Kemba και Monta, αλλα τη μερα του ντραφτ σκεφτομουν πως δεν εχουμε το Lawson του Ντενβερ.
kudelin8
QUOTE (T.W.Is.M. @ Nov 6 2015, 21:04 ) *
Την ιδια ανταλλαγη την ειχα απορριψει μια εβδομαδα πριν. Αυτο που μου αλλαξε γνωμη ηταν οτι ο Lawson ξυπνησε παραλληλα με τις νικες του Χιουστον και ανεβαζοντας τα νουμερα του στις ασιστ, παιρνοντας δηλαδη τη μπαλα στα χερια του και μη αφηνοντας την μονο στα χερια του Harden. Αυτο εδωσε και νικες, αρα θεωρω πως ο McHale δε θα αφησει το Μουσια μονο του στη δημιουργια.
Το Lawson του Ντενβερ θα τον διαλεγα μπροστα απο Kemba και Monta, αλλα τη μερα του ντραφτ σκεφτομουν πως δεν εχουμε το Lawson του Ντενβερ.

Μα επειδη δεν ειναι ο λοσον του ντενβερ ειμαι επιφυλακτικος..σευχαριστω παντως για την απαντηση αν μη τι αλλο εχεις τεκμηριωμενη οπτικη επι του θεματος εστω και αν διαφωνουμε..μην κρατησεις κακια για το βετο rolleyes.gif
sacarame
QUOTE(kudelin8 @ Nov 6 2015, 20:37 ) *
ερωτηση προς commisioners:παιζει να βαλετε σκορ στα trade review??να βλεπουμε και πως τα παμε απο συμμετοχη στη λιγκα



Δεν βάζουμε το σκορ στα trade review διότι μπορούν να επηρεαστούν ψήφοι από το αποτέλεσμα που υπάρχει εκείνη τη στιγμή.

Θέλουμε ο καθένας να ψηφίσει αξιολογώντας το τρέηντ χωρίς να επηρεάζεται από το τι ψήφισαν οι άλλοι.


Να πως πάντως πως η συμμετοχή τις τελευταίες μέρες δεν είναι ικανοποιητική.

Το χτεσινό τρέηντ πέρασε με το ελάχιστο όριο των ψήφων (8 και αποτέλεσμα 5-3) ενώ τα σημερινά 2 δεν έχουν καν πιάσει το ελάχιστο όριο.


Θεωρώ πως ο καθένας μπαίνει καθημερινά να δει τα σκορ του οπότε δεν καταλαβαίνω πως γίνεται να μην ψηφίζουν όλοι εντός 24 ωρών.
Τα τρέηντς ποστάρονται επίτηδες και στο παρόν τόπικ , έτσι ώστε ακόμα κι αν δεν το παρατηρήσετε στην αρχική σελίδα, να μπείτε εδώ να το δείτε
kudelin8
Δεκτο περι επηρεασμου..το ανεφερα απλα για να φαινεται η συμμετοχη που ειναι πολυ μικρη αν μου λες για 8ψηφους.δευτερη βδομαδα ημαστε ακομα.τεσπα καλη συνεχεια ναχουμε
SteveNashidis
QUOTE(jasonick @ Nov 5 2015, 19:31 ) *


Hornacek κανόνισε την πορεία σου. Ο Morris θα σου φύγει στο 'χε πει, ο Tucker είναι αναλώσιμος, δώσε λοιπόν στον παικταρά ένα 30λεπτο κάθε βράδυ μπας και δεις προκοπή. #erxomaste....se_kana_trimhno_pou_tha_epistrepsoun_oi_travmaties icon_drunk.gif


O Σύλλογος Bruce Arians Ελλάδος προειδοποιεί τους προπονητές της Αριζόνα ότι το Αλτσχάιμερ βλάπτει σοβαρά την υγεία . smiley.gif


#erxomaste....se_kana_trimhno_pou_tha_epistrepsoun_oi_travmaties #valte_mesa_tous_rookies rolleyes.gif
sacarame
QUOTE
Trade Accepted
KECH traded Russell Westbrook, OKC to GFB
KECH traded Andrew Bogut, GS to GFB
GFB traded Chris Paul, LAC to KECH
GFB traded Zach Randolph, Mem to KECH


Ψηφίστε. Τα προηγούμενα 2 τρέηντς πέρασαν με συνολικά 11 άτομα να ψηφίζουν.
j-kidd13
ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.

Ποσταρω για το τρειντ μεταξυ του SupG και εμου.
Χθες το τρειντ το εκανα στο ποδι,διοτι ημουν στο τρεξιμο καθως ετοιμαζομουν να φυγω απο το σπιτι,και το τρειντ το πηρα σχεδον αψηφιστα παρασυρομενος απο το ονομα του Wall που ειναι παικτης που διαχρονικα θελω στο παιχνιδι.Σημερα που γυρισα και εκατσα να το ξαναδω καλυτερα,ειδα οτι δεν μου αρεσει καθολου αυτο που εκανα και ο λογος ειναι το δευτερο μερος των ανταλλαγματων,ο Αμινου,που δεν ειναι κατι σταθερο(βεβαια μπορει να παει καλα,εχει την προοπτικη),ενω εβλεπα οτι και οι δικοι μου παιζουν στο οριο του 40 και οι 2.Ετσι ζητησα απο τον φιλο SupG αν δεχτει να το ακυρωσουμε,ή να μου δωσει τον Τζακ αντι του Αμινου που ηταν η αρχικη επιθυμια μου.
Προς τιμην του ο φιλος δεχτηκε την αιτιολογια-εξηγηση μου για το λογο που ζηταω την ακυρωση του τρειντ,δεν ειχε να κανει με "κωλοτουμπα" δικη μου,απλα δεν εκατσα να εξετασω καλα την ανταλλαγη,δεν ειδα καν νουμερα οταν μιλαγαμε με τον φιλο.Οποτε το τρειντ ακυρωνεται.Του ζηταω συγγνωμη,και τον ευχαριστω.
SupG18
Επιβεβαιώνω και εγώ με την σειρα μου για την ακυρωση του trade! Δεν υπαρχει κανενα θεμα φιλε kidd , χιλια συγγνωμη στον comisioner για την δουλεια που του βαζουμε συνεχως tongue.gif
jasonick
Το trade ακυρώθηκε αλλά δεν κατάλαβα τελικά αν συμφωνήσατε να κάνετε το Wall-Jack για Derozan-Thomas. Αν ναι, κάντε ξανά την πρόταση για να περάσει από το trade review, αν όχι τότε γράψτε λάθος και ας μου μιλήσει ο sup να μου πει τι θέλει για Wall. tongue.gif
j-kidd13
QUOTE(jasonick @ Nov 7 2015, 18:49 ) *
Το trade ακυρώθηκε αλλά δεν κατάλαβα τελικά αν συμφωνήσατε να κάνετε το Wall-Jack για Derozan-Thomas. Αν ναι, κάντε ξανά την πρόταση για να περάσει από το trade review, αν όχι τότε γράψτε λάθος και ας μου μιλήσει ο sup να μου πει τι θέλει για Wall. tongue.gif


Τα μπλεξαμε...Aπλα θελουμε να αντιστραφει το αρχικο τρειντ,ΝτεΡοζαν Τομας με Γουολ Αμινου...
SupG18
Νικο σε μπερδεψαμε βασικα! θελουμε να αντιστραφει το αρχικο trade wall-aminu , thomas-derozan. Εχει περασει αυτο.

Οποτε καναμε ξανα το τραντε αναποδα αυτη τη φορα , αυτο βεταρες tongue.gif
jasonick
Σωστά, το διόρθωσα και τώρα είναι όλα OK.
giorgos14
QUOTE(j-kidd13 @ Nov 7 2015, 17:51 ) *
Ρε
Μη μιλας πολυ με Spysta
Ειναι τακτικη
Σε ζαλίζει με 166372 προτασεις
ΤΡΑΓΙΚΕΣ...Ωστε να καταληξει σε μια καλυτερη απο τις προηγούμενες......
Παλι προς το συμφερον του
Την οποια ισως δεχτεις γτ ειναι καλυτερη απο τις προηγουμενες!

p.s Σπυρο σαγαπω



Ετσι ωραία περνάμε στη western...
spysta
Είναι μοναχα μια απο τις τακτικες γατακια!!!

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Pierce
Την οποία όταν την δεχτείς, θα την πάρει πίσω γιατί θα πάθει κοκομπλόκο και θα νομίζει ότι χάνει.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.