Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Fantasy Western Conf
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
sacarame
Ψηφος
sacarame


Πέρασε.. Ξύπνα Σπύρο, αλλαγές..
SteveNashidis
Over 6,5 allow πλήρωνε 1.25 στο ίντερνετ.
Ο ΟΠΑΠ το είχε φραγμένο και το βέτο είχε απόδοση 120. tongue.gif

πουλήθηκε ο τάζαρος αφού προτάθηκε σε όλη τη λίγκα ! laugh.gif laugh.gif
sacarame
QUOTE(Voyager @ Jan 26 2016, 00:11 ) *
Over 6,5 allow πλήρωνε 1.25 στο ίντερνετ.
Ο ΟΠΑΠ το είχε φραγμένο και το βέτο είχε απόδοση 120. tongue.gif

πουλήθηκε ο τάζαρος αφού προτάθηκε σε όλη τη λίγκα ! laugh.gif laugh.gif



Χαχαχα.


Ταζ σε μένα έχει προταθεί τουλάχιστον σε 4 διαφορετικές φόρμες. Οπότε είπα να λυγίσω σε μια.


Στηρίζουμε απανταχού Μπούληδες..
spysta
Taj με πονο καρδιας
Αλλα
JR σε περιμενουμε τρελε μου.. Ηρθε η ωρα σου για το παραδοσιακο καλο δευτερο μισο
a bullet for your head
QUOTE(spysta @ Jan 26 2016, 00:50 ) *
Taj με πονο καρδιας
Αλλα
JR σε περιμενουμε τρελε μου.. Ηρθε η ωρα σου για το παραδοσιακο καλο δευτερο μισο

Πόνο καρδιάς??
Σε μένα ΜΟΝΟ μου τον πρότεινες ίσα με 30 φορές... biggrin.gif
Η ομάδα κατρακυλησε στην 6η θέση...τραυματισμοί-ντεφορμαρισματα..
Αντε να πέσει και πουθενά αλλού κανένας βαρβατος περονοσπορος!
Πέραν του Turner μου εχει κάτσει το ένστικτο πολύ και στον Cameron Payne..
Μένει να πάει στα πιτς ο Russell.. rolleyes.gif
spysta
QUOTE(a bullet for your head @ Jan 26 2016, 00:31 ) *
Αντε να πέσει και πουθενά αλλού κανένας βαρβατος περονοσπορος!
Πέραν του Turner μου εχει κάτσει το ένστικτο πολύ και στον Cameron Payne..
Μένει να πάει στα πιτς ο Russell.. rolleyes.gif

w00t.gif
MHN κανεις σαν κακια μαγισσα ρε !!! για το θεοοο !!! laugh.gif
jasonick
Μωρή λουλου Beal έχεις εξαντλησει κάθε τρόπο για να χάνεις παιχνίδια, μας έχεις καταστρέψει δύο χρόνια τώρα. Στην μαύρη λίστα της Αντζελας του φανταζι και εσύ.
j-kidd13
QUOTE(a bullet for your head @ Jan 26 2016, 01:31 ) *
Πέραν του Turner μου εχει κάτσει το ένστικτο πολύ και στον Cameron Payne..
Μένει να πάει στα πιτς ο Russell.. rolleyes.gif


Τελικα δεν εκατσε και για πολυ στο ενστικο ο Payne ε?
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
a bullet for your head
QUOTE(j-kidd13 @ Jan 27 2016, 19:32 ) *
Τελικα δεν εκατσε και για πολυ στο ενστικο ο Payne ε?
laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Τον Τερνερ τον επέλεξα στο ντραφτ, τον πέταξα-πηρα 3 φορές τουλάχιστον, μέχρι να τον μαζέψω ξανά ΣΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΟ ΤΑΙΜΙΝΓΚ biggrin.gif

Ο spystakos μετά τον Γκιμπσον τώρα με βομβαρδιζει με προτάσεις που έχουν ως σκελος τον Λάρι Νανς rolleyes.gif
Άσε που θελει να με αποθαρρυνει στις διαπραγματευσεις που έχω...
spysta
QUOTE(a bullet for your head @ Jan 27 2016, 19:29 ) *
Τον Τερνερ τον επέλεξα στο ντραφτ, τον πέταξα-πηρα 3 φορές τουλάχιστον, μέχρι να τον μαζέψω ξανά ΣΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΟ ΤΑΙΜΙΝΓΚ biggrin.gif

Ο spystakos μετά τον Γκιμπσον τώρα με βομβαρδιζει με προτάσεις που έχουν ως σκελος τον Λάρι Νανς rolleyes.gif
Άσε που θελει να με αποθαρρυνει στις διαπραγματευσεις που έχω...

ΤΙ ΛΕΣ βρε bulletako μου ????
οταν μου προτεινεις Monta Lopez Turner για Butler ... εγω απλα αποχωρω !! biggrin.gif

go on με τις διαπραγματευσεις σου !!ποτε δεν σε αποθαρυνα smile.gif
απλα μου φαινεται περιεργο που ΚΑΘΕ φορα εισαι σε διαπραγματευσεις και σε πιεζουν για τους παικτες σου και ΚΑΘΕ φορα trade δεν σε βλεπω να κανεις. laugh.gif
j-kidd13
QUOTE(spysta @ Jan 28 2016, 10:37 ) *
οταν μου προτεινεις Monta Lopez Turner για Butler ... εγω απλα αποχωρω !! biggrin.gif


Επεσε τετοια προταση??

tongue.gif tongue.gif tongue.gif
a bullet for your head
QUOTE(j-kidd13 @ Jan 28 2016, 13:14 ) *
Επεσε τετοια προταση??

tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Επεσε ναι αφού μου ζητηθηκε!
Μπροστά στις δικές του ήταν μια...όαση!
Μα με το στανιο να παρω τον Λάρι Νανς σε trade 2-1 biggrin.gif
Η μετεπειτα πορεία του Τερνερ θα δείξει αν έκανε καλά και αποχωρησε ο spystakos ή όχι... cool.gif


QUOTE(spysta @ Jan 28 2016, 10:37 ) *
go on με τις διαπραγματευσεις σου !!ποτε δεν σε αποθαρυνα smile.gif
απλα μου φαινεται περιεργο που ΚΑΘΕ φορα εισαι σε διαπραγματευσεις και σε πιεζουν για τους παικτες σου και ΚΑΘΕ φορα trade δεν σε βλεπω να κανεις. laugh.gif

Οχι μονο προσπαθησες να με αποθαρρυνεις αλλά "ανακαλυψες" και με ποιον ειχα διαπραγματευσεις...τι έγινε??
Fantasy-ακη κατασκοπεία?? biggrin.gif
Τα trades θέλουν προσοχή spystako...
Αλήθεια τώρα με Μιροτιτς εκτός, θα σου λείψει ο Γκιμπσον??
Αν θες πάντως τον Πορτις στον δίνω.. tongue.gif
spysta
QUOTE(a bullet for your head @ Jan 28 2016, 14:38 ) *
Οχι μονο προσπαθησες να με αποθαρρυνεις αλλά "ανακαλυψες" και με ποιον ειχα διαπραγματευσεις...τι έγινε??
Fantasy-ακη κατασκοπεία?? biggrin.gif
Τα trades θέλουν προσοχή spystako...
Αλήθεια τώρα με Μιροτιτς εκτός, θα σου λείψει ο Γκιμπσον??
Αν θες πάντως τον Πορτις στον δίνω.. tongue.gif

ανακαλυψα ???
ημουν σιγουρος οτι ο Αrea51 θα σου ειχε κανει τετοια προταση οταν μου ειπες για διεκδικητη τιτλου !! μπορει να το επιβεβαιωσει και ο ιδιος οτι δεν μιλησαμε ποτε !
μου ειπες στο pm για προταση με 34αρη και 26αρη απο διεκδικητη Πρωταθληματος .. και λεω χαλαρα θα εννοει Γκαλο Αριζα για Βουτσε !!
ΔΕΝ θελει και πολυ μεγαλη προσπαθεια να το σκεφτεις δηλαδη

εεε προφανως θα ηταν αστειο να δωσεις Βουτσεβιτς γι αυτους τους δυο οταν εμενα μου ζητουσες Λαμαρκο και Παρσονς

λαθος καταλαβες λοιπον οτι πηγα να σε αποθαρυνω !! το σχολιο μου στο pm ''tha xei plaka na kaneis tetoio trade'' ηταν πραγματικα χαβαλετζιδικο του στυλ ''αποκλειεται να κανεις τετοιο trade και το ξερεις και το ξερω'' !


o Γκιμπσον απο την αρχη θα μου ελειπε πολυ .. τωρα ακομα περισσοτερο !! αλλα νταξει 2 εβδομαδες ειναι αυτες , θα περασουν.
Πορτις ειναι ανετοιμος ακομα .. μελλοντικα θα γινει ΚΑΛΟΣ.

ΜΗΝ αρχισεις ομως παλι τις μαυρες μαγειες με το να τραυματιστει ο ενας και ο αλλος και ο παραλλος
ετσι bulletako μου ??? δεν ειναι ωραια πραγματα αυτα. smile.gif
giorgos14
QUOTE(spysta)


QUOTE(bullet)



αμα γκρινιάζετε εσείς για τις μεταξύ σας προτάσεις,φανταστείτε τι θα πρεπε να λέμε όλοι οι υπόλοιποι που λαμβάνουμε προτάσεις και από τους 2 tongue.gif
a bullet for your head
Δίνω τους Λοπεζ-Άνταμς για εναν PG-SG ή PG ή G-F του 26..

QUOTE(giorgos14 @ Jan 28 2016, 18:31 ) *
αμα γκρινιάζετε εσείς για τις μεταξύ σας προτάσεις,φανταστείτε τι θα πρεπε να λέμε όλοι οι υπόλοιποι που λαμβάνουμε προτάσεις και από τους 2 tongue.gif


Που να σου ξαναστείλω πρόταση, όταν είδα τις αντιδράσεις σου, πριν κάνα δίμηνο που ζητούσα τα αδέλφια Γκασόλ?? rolleyes.gif

QUOTE(spysta @ Jan 28 2016, 18:19 ) *
ΜΗΝ αρχισεις ομως παλι τις μαυρες μαγειες με το να τραυματιστει ο ενας και ο αλλος και ο παραλλος
ετσι bulletako μου ??? δεν ειναι ωραια πραγματα αυτα. smile.gif

Τώρα αν σου πω ότι είμαι σε πλήρη εγρήγορση και με το δάκτυλο στην σκανδάλη για να τσιμπήσω στο κατάλληλο ταιμινγκ τον Κουφό???
biggrin.gif
spysta
QUOTE(a bullet for your head @ Jan 30 2016, 15:19 ) *
Τώρα αν σου πω ότι είμαι σε πλήρη εγρήγορση και με το δάκτυλο στην σκανδάλη για να τσιμπήσω στο κατάλληλο ταιμινγκ τον Κουφό???
biggrin.gif

a bullet for your head
QUOTE(spysta @ Jan 30 2016, 16:42 ) *

Και όμως πήρες τον Κουφό...τι σου είναι τελικά ο ψυχολογικός πόλεμος... biggrin.gif

Δεν ήθελες το πακέτο Μοντα-Τερνερ-Λοπεζ, εεε?? cool.gif


sacarame
QUOTE(a bullet for your head @ Jan 31 2016, 11:09 ) *
Και όμως πήρες τον Κουφό...τι σου είναι τελικά ο ψυχολογικός πόλεμος... biggrin.gif



Αφού λειτούργησες σαν μαυρόγατα και με το που το έγραψες, χτες χτύπησε ο Κάζινς. Τι να κάνει κι αυτός...


j-kidd13
QUOTE(a bullet for your head @ Jan 31 2016, 11:09 ) *
Δεν ήθελες το πακέτο Μοντα-Τερνερ-Λοπεζ, εεε?? cool.gif

Για τι ομως?
Εχει σημασια το αλλο σκελος. :-p
a bullet for your head
QUOTE(sacarame @ Jan 31 2016, 15:09 ) *
Αφού λειτούργησες σαν μαυρόγατα και με το που το έγραψες, χτες χτύπησε ο Κάζινς. Τι να κάνει κι αυτός...



Αυτο λέγεται καθαρή σύμπτωση.
Θα ισχύει το περί μαυρογατας αν πχ τσιμπήσω τον...Frazier biggrin.gif

QUOTE(j-kidd13 @ Jan 31 2016, 15:21 ) *
Για τι ομως?
Εχει σημασια το αλλο σκελος. :-p

Το άλλο σκελος ήταν ο Μπάτλερ!
Σούπερ πακέτο του έδινα και όχι πρόταση 2-1 με τον Λάρι Νανς Τζούνιορ tongue.gif
spysta
QUOTE(a bullet for your head @ Jan 31 2016, 09:09 ) *
Και όμως πήρες τον Κουφό...τι σου είναι τελικά ο ψυχολογικός πόλεμος... biggrin.gif




κι ομως εισαι τοσο μαυρογατα που χτυπησε λιγες ωρες αφοτου το ειπες !!!! biggrin.gif
j-kidd13
QUOTE(a bullet for your head @ Jan 31 2016, 18:35 ) *
Το άλλο σκελος ήταν ο Μπάτλερ!
Σούπερ πακέτο του έδινα και όχι πρόταση 2-1 με τον Λάρι Νανς Τζούνιορ tongue.gif

Ανησυχητικο αν οντως θεωρεις σουπερ πακετο αυτους τους 3 για τον Μπατλερ.... tongue.gif
sacarame
Το τρεηντ Μπατλερ - Μαρβιν για Φειβορς- τζορνταν βεταριστηκε με ψηφους 4 προς 6 υπερ του βετο.


Εικονα της ψηφοφοριας θα βαλω οταν γυρισω σπιτι
spysta
ας μας εξηγησουν και το λογο αυτοι που ψηφισαν βετο.
(πχ Area Bullet που πιστευω οτι εριξαν βετο σιγουρα)

μιλαμε για εναν ΤΟΠ παικτη του 45 Βutler με last30 στο 47-48
+ εναν 25αρη Marvin στο 28 last30

και εναν παικτη τον Τζορνταν του 35 με ταβανι το 37-38 που παιζει τωρα σε last30 χωρις blake
+ Favors στο 35-36 ο οποιος γυρναει απο τραυματισμο και με θεματα στη μεση (μπορει να χασει ματς,να παιξει με λιμιτ, εδω γραφκτηκε σε φορουμς κτλ για πιθανο σατ νταουν ξερωγω) κατι που ισοσκελιζει ενα πιθανο του upside στο finish line.
ΔΕΝ μιλαμε προφανως για τον Favors στην αρχη της σεζον μαζι και με υγιη Gobert (οπως επισης δεν μιλαμε και για τον Butler της αρχης αλλα για παικτη παρα πολυ ανωτερο πλεον)

δηλ 45+25 για 37+36
AΠΟΛΥΤΩΣ τιμιο σε αριθμους και ποτενσιαλ και πιθανο ρισκο !

ειπαμε να ψηφιζουμε σωστα και αντικειμενικα και οχι οπως μας συμφερει.
εγω τουλαχιστον ετσι εχω πραξει ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ TRADE , ακομα και σε τετοια που θεωρουσα οτι αμεσοι ανταγωνιστες μου εβγαιναν κερδισμενοι αλλα το trade ηταν fair.

εχει ΜΕΓΑΛΗ διαφορα απο το να θεωρουμε κακο ενα trade ή οτι ''εγω δεν θα το εκανα στη θεση του αλλου'' .. μεχρι να φτασουμε στο βετο



για εξηγηστε λοιπον
a bullet for your head
Spystako δεν πρόλαβα καν να ψηφίσω...
Αν ο κομισαριος μπορεί να δει ποιοι ψήφισαν και τι , θα το επιβεβαιώσει!
spysta
QUOTE(a bullet for your head @ Feb 2 2016, 18:34 ) *
Spystako δεν πρόλαβα καν να ψηφίσω...
Αν ο κομισαριος μπορεί να δει ποιοι ψήφισαν και τι , θα το επιβεβαιώσει!

Οχι φιλος!!
Αρκει ο λογος σου

Ετσι απο περιεργια τι θα ψηφιζες??
sacarame
Απλά για το τυπικό...





sacarame
QUOTE
Trade Accepted
STRM traded Rudy Gobert, Uta to KECH
KECH traded Arron Afflalo, NY to STRM
KECH traded Carmelo Anthony, NY to STRM



Ψήφος ε...Μην ξεχνιόμαστε
SteveNashidis
QUOTE(a bullet for your head @ Jan 26 2016, 01:31 ) *
Αντε να πέσει και πουθενά αλλού κανένας βαρβατος περονοσπορος!


QUOTE(spysta @ Jan 31 2016, 18:45 ) *
κι ομως εισαι τοσο μαυρογατα που χτυπησε λιγες ωρες αφοτου το ειπες !!!! biggrin.gif



Carmelo Anthony (knee) may need more DNPs

Jimmy Butler (knee) out Monday, doubtful Wed icon_tomato.gif

Ένας ένας οι διεκδικητές ετοιμάζονται για KAT.
Y.Γ. Στέλιο αυτό του ότι θα τραυματιζόταν ο υποψήφιος προς ανταλλαγή παίκτης που θα έπαιρνες , με ξεπερνά ! tongue.gif
a bullet for your head
QUOTE(Voyager @ Feb 8 2016, 13:13 ) *
Carmelo Anthony (knee) may need more DNPs

Jimmy Butler (knee) out Monday, doubtful Wed icon_tomato.gif

Ένας ένας οι διεκδικητές ετοιμάζονται για KAT.
Y.Γ. Στέλιο αυτό του ότι θα τραυματιζόταν ο υποψήφιος προς ανταλλαγή παίκτης που θα έπαιρνες , με ξεπερνά ! tongue.gif

Τον Μπάτλερ όπως και τους Ταιρικ-Γκορντον τους έχω στην άλλη λίγκα που παίζω, οπότε όπως καταλαβαίνεις δεν παίζει να έκανα εγώ τίποτα βουντού... biggrin.gif

Ο Μελο έγινε χθες trade, οπότε ο ιδιοκτήτης του και διεκδικητής, δεν θα τον έχει πια.
Μου προταθηκε και μενα αλλά δεν καθησε ποτέ κάποιο deal,
έτσι για την ιστορία.

Ωραια αυτά τα περί μαυρογατας, όμως ο spystakos ήταν εκείνος που έκανε τελικά πίσω σε δικιά του πρόταση προς εμένα...και τον ευχαριστώ γι αυτό tongue.gif
sacarame
Το τρεηντ μπλοκαρεται με ψηφους 4-6 υπερ του βετο.

Φωτο μετα
sacarame





QUOTE(Voyager @ Feb 8 2016, 13:13 ) *
Y.Γ. Στέλιο αυτό του ότι θα τραυματιζόταν ο υποψήφιος προς ανταλλαγή παίκτης που θα έπαιρνες , με ξεπερνά ! tongue.gif



Δεν περιγράφεται η μούτζα που έχω φάει φέτος....
sacarame
Με ψήφους 9-2 το τελευταίο τρέηντ πέρασε...


Με τη γνωστή γκαντεμιά μου, περιμένω τους χιαστούς του Λαμάρκου να μου έρθουν ταχυδρομικά..
SteveNashidis
πάει και ο γκασόλ. μπούλετ δεν πιστεύω να παίζεις euroleague φαντασι και να παίρνεις παίκτες του ολυμπιακού;; tongue.gif

a bullet for your head
QUOTE(Voyager @ Feb 10 2016, 14:29 ) *
πάει και ο γκασόλ. μπούλετ δεν πιστεύω να παίζεις euroleague φαντασι και να παίρνεις παίκτες του ολυμπιακού;; tongue.gif

Οχι δεν παίζω.
Προς το παρόν στην άλλη λίγκα χάνω τον Ταιρικ ως το τέλος, τον Μπάτλερ για κάνα μήνα και τον Γκορντον με το σπασμένο δάκτυλο...
Εδώ, θέλω να πιστεύω πως θα επιστρέψουν οι Ναιτ-Τζεφερσον μετά το break...
Πάντως αν κάποιος αναζητά C, έχω αρκετούς... rolleyes.gif

QUOTE(sacarame @ Feb 9 2016, 23:37 ) *
Με τη γνωστή γκαντεμιά μου, περιμένω τους χιαστούς του Λαμάρκου να μου έρθουν ταχυδρομικά..

Για τον Ταιρικ μόνο οι δύο μας καταλαβαινομαστε...
T.W.Is.M.
Επειδη οι περισσοτερες προτασεις που δεχομαι περιλαμβανουν παιχτη παραπανω, να πω οτι δεν ενδιαφερομαι για τετοια προταση. Δεν εχω παιχτη για να πεταξω, αρα εξ αρχης ειμαι αρνητικα προκατειλημμενος με τετοιες προτασεις.

Σε αυτο το σημειο και αφου η σεζον μου δεν εχει ιδιαιτερους στοχους, ανακοινωνω επισημως το gimmick της φετινης ομαδας! Στοχος μου ειναι να μαζεψω παιχτες που εχουν κερδισει το MVP! Εχω ηδη Rose, Duncan και Bryant. Θελω λοιπον να παρω στην Death Valley οσους περισσοτερους μπορω απο οσους κερδισαν MVP τα τελευταια χρονια(Nowitzki, Durant, Curry και οχι μονο). Εξαιρειται ο ακατονομαστος, στον οποιο θα στραφω μονο αν δεν μπορω να παρω καποιον αλλο.

Εκ της διοικησης,
Ο προεδρας
sacarame
Δύο τα τρέηντ...


QUOTE
Trade Accepted
LAL traded Andrew Bogut, GS to KECH
KECH traded Andre Iguodala, GS to LAL



Trade Accepted
NICK traded Marcin Gortat, Wsh to KECH
NICK traded Dennis Schroder, Atl to KECH
KECH traded Arron Afflalo, NY to NICK
KECH traded Carmelo Anthony, NY to NICK


ΨΗΦΙΣΤΕ
sacarame
Το πρωτο τρεηντ Μπογκας για ΙγκουΑντολα ηταν στο 8-0, οποτε το περασα αμεσα.

Παρακαλω ψηφιστε οι εναπομειναντες στο αλλο τρεηντ
sacarame
Οι 3 που δεν εχουν ψηφισει, παρακαλουνται οπως το κανουν μεχρι τις 22.30
T.W.Is.M.
Ειλικρινα δεν ξερω τι να ψηφισω στο trade. Το θεωρω πολυ δυσκολο να το αξιολογησει κανεις.
Απο τη μια πλευρα δινονται Melo-Afflalo. O Melo αντιμετωπιζει ενα προβλημα με τα γονατα, αν δεν κανω λαθος, και ηδη εχει ακουστει το ενδεχομενο να μεινει εκτος στο υπολοιπο της σεζον. Υπαρχει λοιπον ενα ενδεχομενο να μη δωσει τιποτα! Σε αυτη την περιπτωση ο sarounas βγαινει πολυ χαμενος.
Απο την αλλη πλευρα δινονται Gortat-Schroder. Ο Πολωνος ειναι σταθερη αξια. Το ερωτηματικο ειναι ο Γερμανος και αυτο γιατι ακουγεται η φημη οτι η Ατλαντα θα ανταλλαξει τον Teague για χαρη του Schroder. Αν συμβει αυτο, τοτε ο Schroder θα παρει τη θεση του Teague στην πενταδα και οποιος τον εχει θα ειναι τιγκ-α στους ποντους. Και σε αυτο το ενδεχομενο ο χαμενος του trade ειναι ο ιδιος.
Αν τωρα ολα μεινουν ως εχουν, χαμενος θα ειναι καθαρα ο kudelin.
Θεωρω πολυ ενδιαφερουσα την περιπτωση να κερδισει καποιος απο μια ανταλλαγη και να παρει ενα ρισκο γι αυτο. Απ την αλλη ομως το ενδεχομενο να μην παιξει απο ενα σημειο και μετα ο Melo χαλαει ολη την ανταλλαγη. Αν στη θεση του Anthony βρισκοταν ενας παιχτης του 37-38 με πιο αναμενομενη παρουσια στο παρκε, θα ειχα πατησει ηδη το accept. Τωρα θα ηθελα να ακουγα και τους εμπλεκομενους κατα ποσο αξιολογουν αυτα τα ενδεχομενα. Αυτο που με προβληματιζει ειναι το γεγονος οτι υπαρχουν 2 ενδεχομενα που ευνοουν το ιδιο μερος της ανταλλαγης.
Υπο αλλες συνθηκες δε θα ψηφιζα καθολου γιατι μου ειναι δυσκολο να αποφασισω. Ομως βλεποντας το Στελιο να ζηταει να ψηφισουμε κι οι υπολοιποι(ομολογω οτι δεν ειχα δει οτι συμφωνηθηκε η ανταλλαγη και γι αυτο δεν ψηφισα ακομα), υποθετω οτι εχει σημασια και γι αυτο θα ψηφισω.
kudelin8
Φιλε twism οπως ανεφερες ειναι ενα ακρως ενδιαφερον τρειντ με πολυ τζογο..κερδισμενος και χαμμενος δεν φαινεται καποιος ξεκαθαρα αρα το allow υπερτερει..αν δεν υπηρχαν τα θεματα που αναφερεις σαφεστατα δεν θα εστελνα προταση που ειμαι μειον 7-8-9.θελω να τζογαρω και δεν βρισκω λογο να μην περασει αυτη η προταση οταν δεν φαινεται ξεκαθαρος κερδισμενος..αλιμονο αν βεταρονται τοσο ενδιαφερουσες συμφωνιες απο φαντασιακης σκοπιας
sacarame
Ωπα παιδιά μισό γιατί υπάρχει θέμα.


Επειδή είχα μάθημα μέχρι αργά, μπόρεσα να δω τελευταία φορά την εξέλιξη της ψηφοφορίας στις 21.45.


Το σκορ εκείνη τη στιγμή ήταν 5-6 υπέρ του βέτο στο τρέηντ.

Το θέμα είναι ότι το σύστημα μπλοκάρει ένα τρέηντ όταν μαζευτούν 8 βέτο. Αν η διορία λήξει και δεν έχει μαζευτεί ο συγκεκριμένος αριθμός, το τρέηντ περνάει από το σύστημα ακόμα κι αν είναι 0-7 υπερ του βέτο. Στα προηγούμενα τρέηντ ήμουν πάντα εκεί και το μπλόκαρα χειροκίνητα λίγο πριν ολοκληρωθεί η διορία.

Το θέμα είναι ότι δεν μπόρεσα να τραβήξω το screenshot για να έχω το πειστήριο των όσων λέω αυτή τη στιγμή. Οπότε έχω να πω τα εξής:

1) Αν κάποιος από τους εναπομείναντες 2 ψήφισε ανάμεσα στο διάστημα 21.45- 22.20 που πέρασε το τρέηντ, να ενημερώσει εστω και με πμ.

2) Δηλώνω υπεύθυνα πως τη συγκεκριμένη ώρα που κοίταξα την ψηφοφορία ήταν 5-6 υπέρ του βέτο. Οπότε το τρέηντ πρέπει να ακυρωθεί.

Όμως επειδή δεν έχω τη φώτο, ρωτάω τους 2 εμπλεκόμενους στο τρέηντ, αν πιστεύουν ότι πρέπει να ξαναπάμε την ψηφοφορία από την αρχή για να υπάρχει πειστήριο ή δέχονται τη μαρτυρία μου. Θα σεβαστώ κάθε άποψη και θα κάνω αυτό που προτείνουν.

spysta
QUOTE(kudelin8 @ Feb 11 2016, 19:19 ) *
Φιλε twism οπως ανεφερες ειναι ενα ακρως ενδιαφερον τρειντ με πολυ τζογο..κερδισμενος και χαμμενος δεν φαινεται καποιος ξεκαθαρα αρα το allow υπερτερει..αν δεν υπηρχαν τα θεματα που αναφερεις σαφεστατα δεν θα εστελνα προταση που ειμαι μειον 7-8-9.θελω να τζογαρω και δεν βρισκω λογο να μην περασει αυτη η προταση οταν δεν φαινεται ξεκαθαρος κερδισμενος..αλιμονο αν βεταρονται τοσο ενδιαφερουσες συμφωνιες απο φαντασιακης σκοπιας

το προβλημα στο trade ειναι το χρονικο σημειο που γινεται ..

-->και αυτο διοτι ο Σροντερ σε 5-10 μερες μπορει ΑΝΕΤΑ να παιζει στο 35 απο τη στιγμη που ολος ο κοσμος βουιζει οτι ο Τιγκ παει για trade. (κατι που ισως ο sarounas να μην εχει παρει χαμπαρι σε περιπτωση που δεν παρακολουθει ΝΒΑ news-rumors).
-->σε συνδιασμο βεβαιως με το γεγονος οτι ο Καρμελο οπως λεει και ο ιδιος ποναει πολυ και αυτο που εχει δεν ειναι κατι που λυνεται σε 1-2 εβδομαδες .. και βεβαια τα DNP ειναι συχνα ... και οι Νικς εχουν μεινει παρα πολυ πισω .. κατι το οποιο μπορει να οδηγησει σε shut down του Μελο. υπαρκτο σεναριο .. εγινε και περυσι για τον ιδιο ακριβως λογο (προβλημα στο γονατο-->κακη χρονια των Νικς)


αυτη τη στιγμη ψηφισα βετο .. διοτι βλεπω οτι
- δινεται ο αρκετα προβληματικος Μελο που μπορει να εχει μηδενικη αξια σε λιγο καιρο ..και ο μετριος Afflalo ως μια μικρη δικλειδα ασφαλειας βεβαιως
για
- Γκορτατ στο 33-34 ανετος και με προγραμματαρα και Σροντερ με ΜΕΓΑΛΟ ποτενσιαλ για 35 σε περιπτωση που φυγει ο Τιγκ.(κατι που ακουγεται εντονα επαναλαμβανω)


με λιγα λογια εγω θα φηφιζα allow ΑΝ ειχε περασει το trade deadline του ΝΒΑ (οπου προφανως ο Τιγκ θα ειχε μεινει Ατλαντα αλλιως ουτως ή αλλως δεν θα εβγαινε το trade γιατι θα εχανε ο sarounas λογω upside του Σροντερ) !!!
βασικα ΑΝ περασει το trade deadline και ο Τιγκ μεινει Ατλαντα και ο Μελο συνεχισει μερικα DNP (γιατι αν ηταν υγιης και παλι δεν θα εβγαινε το trade αφου θα εχανε ο kudelin).. θα ψηφισω ΣΙΓΟΥΡΑ allow.

εγω απο τη στιγμη που απ οτι φαινεται βεταριστηκε το trade οπως ειπε ο sacarame ..
θα προτεινα στους δυο φιλους να κανουν λιγο υπομονη και να το ξαναδουν το trade σε λιγες ημερες μετα το περας του deadline.
τοτε θα ειναι σωστοτερο για ολους
a bullet for your head
Και εγώ για τους λόγους που έχουν προαναφερθει ψήφισα βετο, παρόλο που σχεδόν πάντα έχω ψηφίσει να επιτραπουν τα trades, μιας και μ'αρέσει μια πιο ελεύθερη διακίνηση παικτών.
Προσωπικά δεν θεωρώ ότι πρόκειται για μια ενδιαφερουσα συμφωνία από φανταζιακης πλευράς...Οι συνθήκες είναι έτσι, που ενδέχεται οι συγκυρίες που θα ακολουθήσουν να ευνοησουν καθαρά την μια πλευρά.
Δεν αγοράζουν ρίσκο και οι δύο πλευρές κατά το ίδιο ποσοστό.
Εμένα μου προτάθηκε πολλές φορές ο Μελο.
Η τελευταία φορά ήταν αν θυμάμαι καλά Μελο για τον Μοντα.
Η διαφορά των δύο παικτών σε μέσους όρους είναι σχετικά μεγάλη και με αυτή την στενή έννοια εγώ θα έβγαινα κερδισμενος κατά 10 μονάδες μέσο όρο...Θα επρόκειτο για μια κατά τα άλλα ενδιαφέρουσα συμφωνία?
Προσπάθησα και εγώ να πουλήσω ρίσκο σε προτάσεις που έκανα 2-1, προσφέροντας τον Ναιτ.
Μαζί με τον Ναιτ όμως εσπρωχνα σε πακέτο και ένα δυνατό asset όπως ο Βουτσεβιτς για πχ...
Αυτή είναι η γνώμη μου.






kudelin8
Τεταρτο βετο για φετος και προχωραμε.ειμαι και μεγαλος κλεφτης να πουμε ευτυχως με ανακαλουν στην ταξη οι καλοι συμπαικτες.εχω φαει βετο για υποκειμενικα και αντικειμενικα κριτηρια για παιχτες του ιδιου τρειντ.εχω φαει βετο με 4ψηφους εναντιον του τρειντ.τωρα τρωω βετο γιατι πρεπει να περιμενω αν θα φυγει ο τιγκ..λες και αν μεινει ο τιγκ θα εστελνα αυτην την προταση..κοροιδευομαστε κανονικα δηλαδη.βεβαια προ 3ημερου σε τρειντ με ελαφρα καλυτερο(οχι σε νουμερα,υποκειμενικα το λεω)του γκορτατ,τον γκομπερ εννοω και ΧΩΡΙΣ σρεντερ και με τους ιδιους παιχτες να δινω εγω ΠΑΛΙ επεσε μαυρο.εκει δεν εξηγηθηκε κατι αλλα φανατζομαι παλι το απαραιτητο ψειρισμα (ειμεθα και διεκδικητες παναθεμα μας)κατεδειξε μεγαλη αβαντα που οδηγει στο βετο.bullet αν το μοντα για μελο δεν το βρισκεις fair και ανοιχτο σε νικητη και ενδιαφερον τρειντ σηκωνω τα χερια ψηλα..spysta για μελο περσι βουιζε ο κοσμος για ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ.εφετος εχει κανει 2μαγνητικες καθαρες.dnp προκυπτουν και υπολογιζονται στις προτασεις μου,shutdown μακρινο και δεν μπορει να υπολογιστει σε βετο..χτες σε δηλωσεις του προσπαθουσε να πωρωσει τον οργανισμο για να παλεψουν τα πλειοφς.σε καθε περιπτωση να ρωτησω εν τελει που μπορω να πουλησω το πακετο μου η και μεμονομενα τους παιχτες μου για να μην χαλαω τζαμπα τον χρονο μου σε προτασεις.sacarame να πραξεις ο,τι προβλεπεται.αν δεν προβλεπεται κατι να πραξεις κατα το δοκουν..τελος οσον αφορα παλαιες νουθεσιες περι ψηφων κατα συνειδηση και οχι κατα συμφερον απο συγκεκριμενο μανατζερ που κατα βαση διατεινεται πως δινει παιχταραδες και αγοραζει ανθρακα σε καθε τρειντ προκειμενου να περασει αλλα ταυτοχρονα βεταρει ασυστολως και αδιακριτως(αντικειμενικα παντα για το καλο της λιγκας) θα απαντησω με τα σοφα λογια μεγαλου μανατζερ της ανατολης.ο νοων νοειτω και ο εχων οφθαλμους ορα
spysta
QUOTE(kudelin8 @ Feb 12 2016, 11:22 ) *
Τεταρτο βετο για φετος και προχωραμε.ειμαι και μεγαλος κλεφτης να πουμε ευτυχως με ανακαλουν στην ταξη οι καλοι συμπαικτες.εχω φαει βετο για υποκειμενικα και αντικειμενικα κριτηρια για παιχτες του ιδιου τρειντ.εχω φαει βετο με 4ψηφους εναντιον του τρειντ.τωρα τρωω βετο γιατι πρεπει να περιμενω αν θα φυγει ο τιγκ..λες και αν μεινει ο τιγκ θα εστελνα αυτην την προταση..κοροιδευομαστε κανονικα δηλαδη.βεβαια προ 3ημερου σε τρειντ με ελαφρα καλυτερο(οχι σε νουμερα,υποκειμενικα το λεω)του γκορτατ,τον γκομπερ εννοω και ΧΩΡΙΣ σρεντερ και με τους ιδιους παιχτες να δινω εγω ΠΑΛΙ επεσε μαυρο.εκει δεν εξηγηθηκε κατι αλλα φανατζομαι παλι το απαραιτητο ψειρισμα (ειμεθα και διεκδικητες παναθεμα μας)κατεδειξε μεγαλη αβαντα που οδηγει στο βετο.bullet αν το μοντα για μελο δεν το βρισκεις fair και ανοιχτο σε νικητη και ενδιαφερον τρειντ σηκωνω τα χερια ψηλα..spysta για μελο περσι βουιζε ο κοσμος για ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ.εφετος εχει κανει 2μαγνητικες καθαρες.dnp προκυπτουν και υπολογιζονται στις προτασεις μου,shutdown μακρινο και δεν μπορει να υπολογιστει σε βετο..χτες σε δηλωσεις του προσπαθουσε να πωρωσει τον οργανισμο για να παλεψουν τα πλειοφς.σε καθε περιπτωση να ρωτησω εν τελει που μπορω να πουλησω το πακετο μου η και μεμονομενα τους παιχτες μου για να μην χαλαω τζαμπα τον χρονο μου σε προτασεις.sacarame να πραξεις ο,τι προβλεπεται.αν δεν προβλεπεται κατι να πραξεις κατα το δοκουν..τελος οσον αφορα παλαιες νουθεσιες περι ψηφων κατα συνειδηση και οχι κατα συμφερον απο συγκεκριμενο μανατζερ που κατα βαση διατεινεται πως δινει παιχταραδες και αγοραζει ανθρακα σε καθε τρειντ προκειμενου να περασει αλλα ταυτοχρονα βεταρει ασυστολως και αδιακριτως(αντικειμενικα παντα για το καλο της λιγκας) θα απαντησω με τα σοφα λογια μεγαλου μανατζερ της ανατολης.ο νοων νοειτω και ο εχων οφθαλμους ορα


1)Νικο κοψε τις ειρωνιες. παιζουμε ενα παιχνιδι !! ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
2)Δεν ξερω ακριβως τι περιμενες στο Καρμελο Αφλαλο για Γκομπερτ ... ΕΧΑΝΕΣ ΞΕΚΑΘΑΡΑ !!δινοντας εναν 40αρι κ την δικλειδα του για εναν παικτη του 33-34 max με τον Φειβορς να εχει γυρισει.Εκτος πια κι αν ησουν τοσο σιγουρος οτι ο Μελο θα εβγαινε off.
3)αν θες να δωσεις Μελο αμεσα (λογικο κι εγω θα το εψαχνα στη θεση σου) παρε τον Ραντλ (αντι του Σροντερ) που ΔΕΝ εχει καποιο upside πανω απο το 27-28 .. και κανε το trade με sarounas τωρα (που ακομα ο Μελο παιζει κανονικα αλλα υπαρχει μια φημολογια). Αυτο πιστευω περναει ανετα απ ολους.
4)βετο εχουμε φαει ολοι !! εδω εφαγα εγω και ο Σακαραμε στο Butler Marvin για Favors Jordan πριν κατι μερες που ηταν παντελως αναπαντεχο κατα τη γνωμη μου. δυστυχως ομως ειναι υποκειμενικη η ψηφος. και δεν απαντησε και κανενας (εκτος Μπουλετ) στο ερωτημα μου για το λογο που εριξε βετο ... ενω στο αντιστοιχο δικο σου εγω πηρα θεση κανονικα και εγραψα την γνωμη μου.
5)ΠΑΝΤΑ να ψηφιζουμε αντικειμενικα και οχι με συμφερον.
kudelin8
QUOTE (spysta @ Feb 12 2016, 14:21 ) *
1)Νικο κοψε τις ειρωνιες. παιζουμε ενα παιχνιδι !! ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
2)Δεν ξερω ακριβως τι περιμενες στο Καρμελο Αφλαλο για Γκομπερτ ... ΕΧΑΝΕΣ ΞΕΚΑΘΑΡΑ !!δινοντας εναν 40αρι κ την δικλειδα του για εναν παικτη του 33-34 max με τον Φειβορς να εχει γυρισει.Εκτος πια κι αν ησουν τοσο σιγουρος οτι ο Μελο θα εβγαινε off.
3)αν θες να δωσεις Μελο αμεσα (λογικο κι εγω θα το εψαχνα στη θεση σου) παρε τον Ραντλ (αντι του Σροντερ) που ΔΕΝ εχει καποιο upside πανω απο το 27-28 .. και κανε το trade με sarounas τωρα (που ακομα ο Μελο παιζει κανονικα αλλα υπαρχει μια φημολογια). Αυτο πιστευω περναει ανετα απ ολους.
4)βετο εχουμε φαει ολοι !! εδω εφαγα εγω και ο Σακαραμε στο Butler Marvin για Favors Jordan πριν κατι μερες που ηταν παντελως αναπαντεχο κατα τη γνωμη μου. δυστυχως ομως ειναι υποκειμενικη η ψηφος. και δεν απαντησε και κανενας (εκτος Μπουλετ) στο ερωτημα μου για το λογο που εριξε βετο ... ενω στο αντιστοιχο δικο σου εγω πηρα θεση κανονικα και εγραψα την γνωμη μου.
5)ΠΑΝΤΑ να ψηφιζουμε αντικειμενικα και οχι με συμφερον.

Εγω φιλε μου εχω φαει 4βετο..τεσσερα.με δικιολογιες να ποικιλουν..αλλοτε παιζουνε πολυ καλα οι παιχτες που δινω..αλλοτε παιζουν πολυ ασχημα οι παιχτες που παιρνω.μετα ειμαι contender αρα 1-2μοναδες μετρανε.τωρα δεν μπορω να παρω ρισκο για καγκελαριο..απαγορευεται.λες και δεν ξεπουλαω μελο γιαυτο το ρισκο.λες και δεν ειναι αυτο το νοημα του ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ οπως λες.ναναι σε αμφιβολια δηλαδη ο νικητης του τρειντ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥ ΤΡΕΙΝΤ.οπως και για ρουντι.καποτε δεν τον πηρα γιατι ηταν ψηλο πικ και υποεπαιζε,τωρα που ηθελα να ρισκαρω το ποτενσιαλ του με προστατευσε η λιγκα γιατι δινω τον μελο με προβληματα και τον 12ατο μου παιχτη(δεν ειχε χτυπησει ακομα η σπανιολα).απιθανα πραγματα...
spysta
QUOTE(kudelin8 @ Feb 12 2016, 14:22 ) *
Εγω φιλε μου εχω φαει 4βετο..τεσσερα.με δικιολογιες να ποικιλουν..αλλοτε παιζουνε πολυ καλα οι παιχτες που δινω..αλλοτε παιζουν πολυ ασχημα οι παιχτες που παιρνω.μετα ειμαι contender αρα 1-2μοναδες μετρανε.τωρα δεν μπορω να παρω ρισκο για καγκελαριο..απαγορευεται.λες και δεν ξεπουλαω μελο γιαυτο το ρισκο.λες και δεν ειναι αυτο το νοημα του ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ οπως λες.ναναι σε αμφιβολια δηλαδη ο νικητης του τρειντ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥ ΤΡΕΙΝΤ.οπως και για ρουντι.καποτε δεν τον πηρα γιατι ηταν ψηλο πικ και υποεπαιζε,τωρα που ηθελα να ρισκαρω το ποτενσιαλ του με προστατευσε η λιγκα γιατι δινω τον μελο με προβληματα και τον 12ατο μου παιχτη(δεν ειχε χτυπησει ακομα η σπανιολα).απιθανα πραγματα...

ρε φιλε κ εγω εχω φαει τοσα βετο ?? τι πα να πει αυτο δηλαδη ..οτι σε κυνηγαει η λιγκα ??
για το θεο δηλαδη την πλακα μας κανουμε κι ενα παιχνιδι παιζουμε

τον Μελο ΔΕΝ τον ξεπουλας τωρα .. οχι μετα τις τελευταιες ειδησεις για μελλοντικα DNP και οτι ποναει πολυ και γνωριζοντας το ιστορικο του κτλ κτλ
θα τον ξεπουλουσες (με αυτο το trade) ΑΝ ηταν απολυτα υγιης. (που βεβαια δεν θα εκανες εξαρχης τετοιο trade εσυ)

για να εισαι οκ και να μην μανουριαζεις και να μην πετας ειρωνιες .. και να μην νομιζεις κι ολας οτι ψηφιζουμε με συμφερον ή οτι σε κυνηγαει καποιος ..
κανε το 3) που σου εγραψα με Ραντλ .. και μια χαρα θα εισαι.δες αν συμφωνει ο sarounas και προχωρηστε το !!
εγω προσωπικα allow θα ριξω σε κατι τετοιο.(γιατι το ταβανι του Ραντλ το ξερουμε)
και ειναι και απολυτως ΤΙΜΙΟ trade
εσυ γλυτωνεις το ρισκο να κρατησεις Μελο και συνεχιζεις πιο safe παιρνοντας εναν 34αρη και εναν 27αρη (η θεση και το ροστερ σου σε βολευουν για κατι τετοιο) στις θεσεις ενος 40αρη με θεματα και ενος 24αρη
και ο αλλος παιρνει το ρισκο ευελπιστωντας να συνεχισει ο Μελο κανονικα και ο Αφλαλο να κρατηθει στο 24

ΑΝ επιμενεις για Σροντερ (γιατι αυτος προφανως ειναι το θεμα για ολους μας .. διοτι αν μεινει μονος του στους Χοκς θα κανει παρτυ και εσυ θα εχεις δωσει 40αρη προβληματικο και 24αρη .. και θα εχεις παρει 2 παικτες του 34-35 .. κατι το οποιο ειναι steal)
...κανε λιγο υπομονη να δουμε αν θα φυγει ο Τιγκ ή οχι.

απλα πραγματα .. ουτε απιθανα ουτε σκευωριες.
kudelin8
QUOTE (spysta @ Feb 12 2016, 16:58 ) *
ρε φιλε κ εγω εχω φαει τοσα βετο ?? τι πα να πει αυτο δηλαδη ..οτι σε κυνηγαει η λιγκα ??
για το θεο δηλαδη την πλακα μας κανουμε κι ενα παιχνιδι παιζουμε

τον Μελο ΔΕΝ τον ξεπουλας τωρα .. οχι μετα τις τελευταιες ειδησεις για μελλοντικα DNP και οτι ποναει πολυ και γνωριζοντας το ιστορικο του κτλ κτλ
θα τον ξεπουλουσες (με αυτο το trade) ΑΝ ηταν απολυτα υγιης. (που βεβαια δεν θα εκανες εξαρχης τετοιο trade εσυ)

για να εισαι οκ και να μην μανουριαζεις και να μην πετας ειρωνιες .. και να μην νομιζεις κι ολας οτι ψηφιζουμε με συμφερον ή οτι σε κυνηγαει καποιος ..
κανε το 3) που σου εγραψα με Ραντλ .. και μια χαρα θα εισαι.δες αν συμφωνει ο sarounas και προχωρηστε το !!
εγω προσωπικα allow θα ριξω σε κατι τετοιο.(γιατι το ταβανι του Ραντλ το ξερουμε)
και ειναι και απολυτως ΤΙΜΙΟ trade
εσυ γλυτωνεις το ρισκο να κρατησεις Μελο και συνεχιζεις πιο safe παιρνοντας εναν 34αρη και εναν 27αρη (η θεση και το ροστερ σου σε βολευουν για κατι τετοιο) στις θεσεις ενος 40αρη με θεματα και ενος 24αρη
και ο αλλος παιρνει το ρισκο ευελπιστωντας να συνεχισει ο Μελο κανονικα και ο Αφλαλο να κρατηθει στο 24

ΑΝ επιμενεις για Σροντερ (γιατι αυτος προφανως ειναι το θεμα για ολους μας .. διοτι αν μεινει μονος του στους Χοκς θα κανει παρτυ και εσυ θα εχεις δωσει 40αρη προβληματικο και 24αρη .. και θα εχεις παρει 2 παικτες του 34-35 .. κατι το οποιο ειναι steal)
...κανε λιγο υπομονη να δουμε αν θα φυγει ο Τιγκ ή οχι.

απλα πραγματα .. ουτε απιθανα ουτε σκευωριες.

τι υπομονη??after deadline το τρειντ αυτο εχει τελειως αλλες βασεις.τωρα υπαρχει τζογος,τωρα ειναι ευμεταβλητες οι καταστασεις τωρα μπορω να το προτεινω χωρις να ξερω αν θα κερδισω η θα χασω(φυσικα ευελπιστωντας στο best case scenario για μενα)..δηλαδη η ουσια των τρειντ..να υπαρχει ισοροπια,να υπαρχει αμφιβολια να μην φαινεται καθαρος νικητης.πριν 3μερες ημουνα ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΧΑΜΜΕΝΟΣ για γκομπερ τωρα ΔΕΝ ΞΕΠΟΥΛΑΩ για καραφλοπολωνο και σρεντερ.λες και πουλαω ακριβα τον μελο και δημιουργω υπεραξια.εν τελει πειτε μου μια τιμη να μην χανω τζαμπα χρονο.τα περι συμφεροντολογικης ψηφου εσυ τα ξεκινησες.εκανες και προσωπικη αναφορα.τα περι σκευωριων και κυνηγητου ειναι παλι προσωπικες σου αποψεις εγω απλα γεγονοτα καταγραφω και αποριες για τα συνεχιζομενα βετο στα τρειντ μου.σαφεστατα και ειναι ενα παιχνιδι και λογω αυτου του γεγονοτος θελω να ρισκαρω με την ομαδα μου(βλ. τρειντ γκομπερτ).τουλαχιστον σε τρειντ που δεν ξερεις την ωρα που ψηφιζεις αν κερδιζει καποιος ασε το να περασει(βλ.τρειντ σρεντερ)..τοσο απλα πραγματα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.