Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' Εθνικη 2008-09 1ος Ομιλος Νοτου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
basket11
QUOTE(guru @ Jun 2 2009, 11:18 ) *
φιλοι μου πλακα κανετε?υπαρχει ομαδα στο ελληνικο μπασκετ που εχει εξοφλησει τουσ παιχτες κ τους προπονητες την 1η Ιουνιου?αθλητικες εφημεριδες διαβαζετε?αυτη τη στιγμη που μιλαμε ουτε ο ΠΑΟ δεν εχει πληρωσει!το φορουμ δεν υπαρχει ουτε για να σπιλωνουμε ανθρωπους ουτε για να μειωνουμε αθλητες αλλα για να ανταλασουμε αποψεις...μην κρυβεστε πισω απο την ανωνυμια κ λετε πραγματα που δεν ενδιαφερουν κανεναν!

Πέστα άγιε γιατί θα τρελαθούμε. Δεν υπάρχει ομάδα που να έχει ξεχρεώσει τέτοια εποχή. Τόσο σε τοπικό επίπεδο όσο και σε εθνικών κατηγοριών. Τώρα γιατί πιάνουν μερικοί τον Κόροιβο και προσπαθούν να τον παρουσιάσουν ως εξαίρεση είναι άξιο απορίας. Ξεχνάτε μήπως ότι υπάρχουν ομάδες που τα Χριστούγεννα είπαν στους παίκτες ότι σταματάνε να πληρώνουν; Γι αυτές δε λέτε τίποτα. Ίσως επειδή δεν υπάρχουν σε αυτές τις ομάδες εξωδιοικητικοί που βάλλουν. 69.gif 69.gif
guru
QUOTE(basket11 @ Jun 2 2009, 11:42 ) *
Πέστα άγιε γιατί θα τρελαθούμε. Δεν υπάρχει ομάδα που να έχει ξεχρεώσει τέτοια εποχή. Τόσο σε τοπικό επίπεδο όσο και σε εθνικών κατηγοριών. Τώρα γιατί πιάνουν μερικοί τον Κόροιβο και προσπαθούν να τον παρουσιάσουν ως εξαίρεση είναι άξιο απορίας. Ξεχνάτε μήπως ότι υπάρχουν ομάδες που τα Χριστούγεννα είπαν στους παίκτες ότι σταματάνε να πληρώνουν; Γι αυτές δε λέτε τίποτα. Ίσως επειδή δεν υπάρχουν σε αυτές τις ομάδες εξωδιοικητικοί που βάλλουν. 69.gif 69.gif

ειπα τα αυτονοητα αυτα που γνωριζουν ολοι οσοι ασχολουνται με το μπασκετ.υπαρχει προβλημα στην αγορα πρεπει ολοι να βαλουν νερο στο κρασι τους για να υπαρχει το μπασκετακι...ανοιξτε τισ αθλητικες εφημεριδες κ θα καταλαβετε.12 στις 14 ομαδες στην Α1 εχουν προβλημα τι αλλο να πουμε?
ELEFANTAS
QUOTE(guru @ Jun 2 2009, 12:00 ) *
ειπα τα αυτονοητα αυτα που γνωριζουν ολοι οσοι ασχολουνται με το μπασκετ.υπαρχει προβλημα στην αγορα πρεπει ολοι να βαλουν νερο στο κρασι τους για να υπαρχει το μπασκετακι...ανοιξτε τισ αθλητικες εφημεριδες κ θα καταλαβετε.12 στις 14 ομαδες στην Α1 εχουν προβλημα τι αλλο να πουμε?


Πολυ σωστη και αντικειμενικη η προσεγγιση σου.
biradelo
QUOTE(guru @ Jun 2 2009, 12:00 ) *
ειπα τα αυτονοητα αυτα που γνωριζουν ολοι οσοι ασχολουνται με το μπασκετ.υπαρχει προβλημα στην αγορα πρεπει ολοι να βαλουν νερο στο κρασι τους για να υπαρχει το μπασκετακι...ανοιξτε τισ αθλητικες εφημεριδες κ θα καταλαβετε.12 στις 14 ομαδες στην Α1 εχουν προβλημα τι αλλο να πουμε?

Tώρα αυτά τα λες για παρηγοριά?????Με παρηγοριές φίλε μου δεν ζουν οι παίκτες...Τι εννοείς όταν λες να βάλουν νερό στο κρασί τους???Μήπως να τους χαρίσουν τα χρωστούμενα της μισής και πλέον χρονιάς???Επειδή λοιπόν για να μιλάω σημαίνει ότι γνωρίζω κάτι παραπάνω από εσένα, καλύτερα ας αφήσεις τις φιλοσοφίες...Και εν τέλει, εγώ δεν ανέφερα πουθενά οτι αυτη η κατάσταση συμβαίνει μόνο στον Κόροιβο αλλά αυτή τη στιγμή αυτό με αφορά... Και για να μην το αναλύουμε και πολύ, αν οι ομάδες δεν μπορούν, δεν τους επιβάλλει κανείς να παίζουν σε εθνικές κατηγορίες και να κάνουν υψηλότατα συμβόλαια...Ας μένουν σε ερασιτεχνικό επίπεδο κι ας παίζουν οι παράγοντες με τους ντόπιους μεταξύ τους....

QUOTE(basket11 @ Jun 2 2009, 11:42 ) *
Πέστα άγιε γιατί θα τρελαθούμε. Δεν υπάρχει ομάδα που να έχει ξεχρεώσει τέτοια εποχή. Τόσο σε τοπικό επίπεδο όσο και σε εθνικών κατηγοριών. Τώρα γιατί πιάνουν μερικοί τον Κόροιβο και προσπαθούν να τον παρουσιάσουν ως εξαίρεση είναι άξιο απορίας. Ξεχνάτε μήπως ότι υπάρχουν ομάδες που τα Χριστούγεννα είπαν στους παίκτες ότι σταματάνε να πληρώνουν; Γι αυτές δε λέτε τίποτα. Ίσως επειδή δεν υπάρχουν σε αυτές τις ομάδες εξωδιοικητικοί που βάλλουν. 69.gif 69.gif

Συμφωνώ ότι δεν έχουν ξεχρεώσει τέτοια εποχή οι περισσότερες ομάδες....Φαντάζομαι θα χρωστάνε 1....2....3.... μήνες??????????Όχι όμως 5 και 6 μήνες......Έφεραν τόσους παίκτες καλά-καλά από Αθήνα και Θεσσαλονίκη το Σεπτέμβρη και τώρα δεν έχουν να ζήσουν οι περισσότεροι....Ε...Λ....Ε....Ο....Σ. Αν δεν μπορούσαν ας έπαιζαν με αυτούς που ήδη είχαν φίλε μου....
ilida
Είσαι ψεύτης και κοινός συκοφάντης .Πές μας το ονομά σου διότι οι άνθρωποι που κατηγορείς είναι γνωστοί σε όλους ποιοι είναι. Εσύ, που σου χρωστάνε 5-6 μήνες ποιός είσαι; Δεν υπάρχει αυτό και στο ξεναλέω είσαι κοινός συκοφάντης ,εάν δεν πείς το όνομα σου από εδώ και στο εξής σε αυτό το χώρο θα είσαι νούμερο.Δεν υπάρχουν τέτοιες οφειλές στην Αμαλιάδα με υπογγραφή.
zikos
QUOTE(ilida @ Jun 2 2009, 14:45 ) *
Είσαι ψεύτης και κοινός συκοφάντης .Πές μας το ονομά σου διότι οι άνθρωποι που κατηγορείς είναι γνωστοί σε όλους ποιοι είναι. Εσύ, που σου χρωστάνε 5-6 μήνες ποιός είσαι; Δεν υπάρχει αυτό και στο ξεναλέω είσαι κοινός συκοφάντης ,εάν δεν πείς το όνομα σου από εδώ και στο εξής σε αυτό το χώρο θα είσαι νούμερο.Δεν υπάρχουν τέτοιες οφειλές στην Αμαλιάδα με υπογγραφή.


Βρε ilida τι ασχολήσαι? κάποιος που επιμενει να συκοφαντεί χωρίς να αποκαλύπτεται, για το μεροκαματακι του παλευει... κάποιοι του δινουν χαρτζιλίκι για να σας διαβάλει... ο μάγκας, ο ντόμπρος βγαίνει & λέει.. ειμαι ο ταδε εχω κάνει αυτή την συμφωνία, έχω πάρει μέχρι σήμερα τόσα χρήματα & μένει κάποιο υπόλοιπο... ολα τα αλλα ειναι χαφιεδίστικες λαμογιες... ανθρωποι με την μαυρη κουκουλα του καταδότη, πρωτα σκοτωνουν αθωους & μετα κυκλοφορουν αναμεσά μας σε κλαμενες χηρες... δηλαδη οταν συμφωνησεις μαζι του για το υπόλοιπο των χρηματων που πιθανον να του χρωστας θα σε λέει κύριο? αφου πρωτα σε βρίζει? διωξτους μακρυα απο την πόλη σου....
megas
QUOTE(biradelo @ Jun 2 2009, 14:23 ) *
Tώρα αυτά τα λες για παρηγοριά?????Με παρηγοριές φίλε μου δεν ζουν οι παίκτες...Τι εννοείς όταν λες να βάλουν νερό στο κρασί τους???Μήπως να τους χαρίσουν τα χρωστούμενα της μισής και πλέον χρονιάς???Επειδή λοιπόν για να μιλάω σημαίνει ότι γνωρίζω κάτι παραπάνω από εσένα, καλύτερα ας αφήσεις τις φιλοσοφίες...Και εν τέλει, εγώ δεν ανέφερα πουθενά οτι αυτη η κατάσταση συμβαίνει μόνο στον Κόροιβο αλλά αυτή τη στιγμή αυτό με αφορά... Και για να μην το αναλύουμε και πολύ, αν οι ομάδες δεν μπορούν, δεν τους επιβάλλει κανείς να παίζουν σε εθνικές κατηγορίες και να κάνουν υψηλότατα συμβόλαια...Ας μένουν σε ερασιτεχνικό επίπεδο κι ας παίζουν οι παράγοντες με τους ντόπιους μεταξύ τους....


Συμφωνώ ότι δεν έχουν ξεχρεώσει τέτοια εποχή οι περισσότερες ομάδες....Φαντάζομαι θα χρωστάνε 1....2....3.... μήνες??????????Όχι όμως 5 και 6 μήνες......Έφεραν τόσους παίκτες καλά-καλά από Αθήνα και Θεσσαλονίκη το Σεπτέμβρη και τώρα δεν έχουν να ζήσουν οι περισσότεροι....Ε...Λ....Ε....Ο....Σ. Αν δεν μπορούσαν ας έπαιζαν με αυτούς που ήδη είχαν φίλε μου....

Αν σου χρωστάνε 6 μήνες εσύ φταις. Είσαι κοροιδο. Ας έπαιρνες εγγυήσεις.Επιταγές φιλε.
wade13
Κλείνει" Τσεμπέρη ο Σπόρτιγκ

Της Αθηνάς Πατρινού
02/06/2009 (18:05)

Ο Γιώργος Τσεμπέρης θα είναι ο νέος προπονητής του Σπόρτιγκ, σε μία κρίσιμη περίοδο για τη σύγχρονη ιστορία του ανδρικού τμήματος μπάσκετ. Η τελική συνάντηση για την επισημοποίηση της συμφωνίας θα γίνει απόψε, όλα όμως δείχνουν ότι οι δύο πλευρές θα δώσουν τα χέρια.
Ο Τσεμπέρης θα αναλάβει επίσης και τα τμήματα υποδομής του Σπόρτιγκ (μέχρι πρότινος, άλλωστε, είχε την εφηβική ομάδα του Ολυμπιακού). Οι "κυανέρυθροι" σκοπεύουν να χτίσουν μία νέα ομάδα, με έμφαση στα νεαρά παιδιά.
giannisth9
QUOTE(basket11 @ Jun 2 2009, 10:42 ) *
Πέστα άγιε γιατί θα τρελαθούμε. Δεν υπάρχει ομάδα που να έχει ξεχρεώσει τέτοια εποχή. Τόσο σε τοπικό επίπεδο όσο και σε εθνικών κατηγοριών. Τώρα γιατί πιάνουν μερικοί τον Κόροιβο και προσπαθούν να τον παρουσιάσουν ως εξαίρεση είναι άξιο απορίας. Ξεχνάτε μήπως ότι υπάρχουν ομάδες που τα Χριστούγεννα είπαν στους παίκτες ότι σταματάνε να πληρώνουν; Γι αυτές δε λέτε τίποτα. Ίσως επειδή δεν υπάρχουν σε αυτές τις ομάδες εξωδιοικητικοί που βάλλουν. 69.gif 69.gif




συγνωμη ρε παιδια αλλα θα με τρελανετε...οποια ομαδα δεν εχει λεφτα κ δεν μπορει να ανταπεξελθει να μην υποσχεται χρημα με ουρα στους παιχτες το καλοκαιρι..οταν σου λεει ο αθλητης θελω 10 δραχμες μην του λες ναι παιχταρα μου για να κλεισει κ μολισ ερθουν τα χριστουγεννα να λες δεν εχω μια κ οτι ολες οι ομαδες χρωστανε σαν δικαιολογια..αντι να παιρνουν για παραδειγμα οι προεδροι της ομαδες που δεν χρωστανε μια καθονται κ κανουν οτι κανουν οι ψευτες οι απατεωνες
Jabar
Διεγράφη ποστ που έγραφε για ροζ μπλουζάκια μπουζούκια και άλλα άσχετα ο χρήστης χρεώνεται με ένα φάουλ.Προειδοποίησα τόσες φορές.Δεν μπορώ να ξέρω αν ο biradelo είναι παίκτης, προπονητής,αντιπολίτευση.
Αν λέει αλήθεια η ψέμα.Αν ξαναγράψει για το θέμα να το υπογράψει αλλιώς θα διαγραφεί και θα τιμωρηθεί.Ετσι και αλλιώς έγραψε αυτό που ήθελε,δεν έχει νόημα να πλατιάζουμε.
Jabar
Διεγράφη και άλλο ένα ποστ για αυτό το λόγο

Κανονισμός 9:
  • Αν έχετε παράπονα σχετικά με τη συμπεριφορά των διαχειριστών χρησιμοποιείστε αποκλειστικά προσωπικά μηνύματα για να τα εκφράσετε.
Ποινή:
  • Πρόσθεση 1 φάουλ.
  • Πιθανή -κατά την κρίση των συντονιστών- διαγραφή ή επεξεργασία των επίμαχων δημοσιεύσεων.
==============================================
==============================================
==============================================[list]
Δεν το τιμωρώ γιατί αναφέρεται σε μένα.
Jabar
Ορισμένοι δεν βάζουν μυαλό οπότε διεγράφη άλλο ένα ποστ.+1 φάουλ και 7 ημέρες απαγόρευση δημοσίευσης.
guru
QUOTE(biradelo @ Jun 2 2009, 14:23 ) *
Tώρα αυτά τα λες για παρηγοριά?????Με παρηγοριές φίλε μου δεν ζουν οι παίκτες...Τι εννοείς όταν λες να βάλουν νερό στο κρασί τους???Μήπως να τους χαρίσουν τα χρωστούμενα της μισής και πλέον χρονιάς???Επειδή λοιπόν για να μιλάω σημαίνει ότι γνωρίζω κάτι παραπάνω από εσένα, καλύτερα ας αφήσεις τις φιλοσοφίες...Και εν τέλει, εγώ δεν ανέφερα πουθενά οτι αυτη η κατάσταση συμβαίνει μόνο στον Κόροιβο αλλά αυτή τη στιγμή αυτό με αφορά... Και για να μην το αναλύουμε και πολύ, αν οι ομάδες δεν μπορούν, δεν τους επιβάλλει κανείς να παίζουν σε εθνικές κατηγορίες και να κάνουν υψηλότατα συμβόλαια...Ας μένουν σε ερασιτεχνικό επίπεδο κι ας παίζουν οι παράγοντες με τους ντόπιους μεταξύ τους....


Συμφωνώ ότι δεν έχουν ξεχρεώσει τέτοια εποχή οι περισσότερες ομάδες....Φαντάζομαι θα χρωστάνε 1....2....3.... μήνες??????????Όχι όμως 5 και 6 μήνες......Έφεραν τόσους παίκτες καλά-καλά από Αθήνα και Θεσσαλονίκη το Σεπτέμβρη και τώρα δεν έχουν να ζήσουν οι περισσότεροι....Ε...Λ....Ε....Ο....Σ. Αν δεν μπορούσαν ας έπαιζαν με αυτούς που ήδη είχαν φίλε μου....

Σε αφηνω στην κριση των χρηστων κ των διαχειριστων...διαβασα τις δημοσιευσεις σου,αφορουν ολες τον κοροιβο κ ειναι σχεδον ολες υβριστικες.Αρα δε σε ενδιαφερει το φορουμ αλλα το χρησιμοποιεις για προσωπικο συμφερον.Δεν συνδιαλεγομαι με τετοιους χρηστες αν θελεις να μιλησουμε για μπασκετ ναι αλλα πισω απο την ανωνυμια δεν μπορει να σπιλωνονται ανθρωποι.Ουτε φιλοσοφω ουτε κανω τον εξυπνο,αν εχεις προβλημα οπως λες δε θα στο λυσει το φορουμ αλλα εσυ η οι δικηγοροι σου,επομενως η λες επωνυμα ειμαι αυτος κ καταγγελω τον κοροιβο γι αυτο κ γι αυτο τον λογο η μας αφηνεις στην ησυχια μας να κρατησουμε ενα επιπεδο κ να κανουμε ανταλαγη αποψεων.Υ.Γδεν ξαναασχολουμε μαζι σου ειτε με αυτον ειτε με το γνωστο πια κολπο του δευτερου κωδικου.
guru
QUOTE(mjordan @ Jun 4 2009, 16:17 ) *
Σου απαντώ λοιπόν ότι ο ilida κ κάποιοι άλλοι που γράφουν στο φόρουμ είναι απο την διοίκηση του κοροίβου κ τα παιδιά προφανός, τα γράφουνε όλα αυτά, γιατί αυτή είναι η πραγματικότητα κ η μεγάλη αλήθεια.δεν θα τα λέγανε όλα αυτά εάν δεν έβγαιναν του κοροίβου κ λέγαν οτι όλα είναι καλά,κ οτι οι παίχτες είναι όλοι πληρωμένοι,οτι οι προπονήσεις συνεχίζονται ενώ τους σταμάτησαν οι ίδιοι τους είπαν κ να φύγουνε, κ πολλά άλλα,για να φένονται όλα ωραία κ καλά.έχουν γίνει φέτος πράγματα κ θαύματα.για πηγαίνετε να ρωτήσετε κ στην αμαλλιάδα;τα ξέρουν ακόμη κ οι πέτρες.ο ιλιδα βγαίνει κ λέει ότι όλα είναι ρόδινα κ άψογα κ με υπογραφή.γι΄αυτό τα γράφω ,γιατι δεν μπορώ την ψευτιά την κοροϊδία κ την υποκρισία.γίνονται απίστευτα πράγματα εκει κάτω.

ΔΕΝ ΞΑΝΑΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!ΟΣΟ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΙΣΑΙ ΕΚΘΕΤΟΣ.
gorilakos
παιδια μη γινεται αυτη η αντιπαραθεση εδω.δεν χρειαζεται καποιος να επιβεβαιωσει η να διαψευσει.λιγο πολυ ολοι οι παιχτες γνωριζοντε!οποτε ενα τηλεφωνημα αρκει!τοσο απλο!!! smiley.gif
Jabar
Κανονισμός 7:
  • Αποδοκιμάζονται τα ποστ με greeklish και απαγορεύονται τα ποστ με κεφαλαία (σε περίπτωση που κάποιος χρήστης δεν "φωνάζει" ).
Ποινή:
  • Διαγραφή-επεξεργασία των επίμαχων δημοσιεύσεων.
  • Σε περιπτώσεις επανάληψης του φαινομένου ή/και μη συμμόρφωσης σε υποδείξεις των συντονιστών, πρόσθεση 1 φάουλ.
==============================================

Jabar
QUOTE(boby @ Jun 5 2009, 23:41 ) *
ρε παιδια απο οτι καταλαβα εχει γινει χαμος με τον κοροιβο.γιατι δεν δινει τα λεφτα στους παιχτες για να κλεισει το θεμα?με τοσα ασχημα που ακουγονται θιγεται η ομαδα,ποιος παιχτης θα τους εμπιστευτει για τη νεα μεταγραφικη περιοδο?κριμα ειναι.παντως γενικοτερα στον μπασκετικο κυκλο εχει ηδη πολυ ασχημο ονομα.συγκεκριμενα λενε,τα μισα απο αυτα που ακουγονται να ειναι αληθεια μακρια απο τον κοροιβο.ειναι λυπηρο να συμβαινει αυτο.

Κανονισμός 2:
  • Απαγορεύεται να έχετε διπλούς (ή πολλαπλούς) λογαριασμούς στο φόρουμ.
Ποινή:
  • Άμεσος αποκλεισμός του μέλους από το φόρουμ - άρση της δυνατότητας ανάγνωσης των μηνυμάτων, και χρήσης των υπόλοιπων λειτουργιών του φόρουμ (προσωπικά μηνύματα, παιχνίδια fantasy league, overplaybet...).
==============================================
Λοιπόν boby,riky καταπατάς τους κανονισμούς και το όποιο δίκαιο έχεις το χάνεις .Αν δημιουργήσεις άλλους 5000 κωδικούς θα έχεις και όλη τη μπασκετική κοινότητα με το μέρος σου.Διαγραφή του μέλους.
nikefalin
Προειδοποίηση προς όλους


προσωπικές ή ανώνυμες "κατηγορίες" ή πόστ με "εμπρηστικό" χαρακτήρα και θα σβήνονται και οι χρήστες θα αποβάλονται.
το γιατί το έχει εξηγήσει ο jabar .




guru
QUOTE(nikefalin @ Jun 6 2009, 01:21 ) *
Προειδοποίηση προς όλους


προσωπικές ή ανώνυμες "κατηγορίες" ή πόστ με "εμπρηστικό" χαρακτήρα και θα σβήνονται και οι χρήστες θα αποβάλονται.
το γιατί το έχει εξηγήσει ο jabar .
Ας βοηθησουμε ολοι να κρατησουμε ενα υψηλο επιπεδο στο φορουμ
mjordan
Έχεις δίκιο φίλε μου guru αλλά να σου πώ ένα μυστικό;η ομάδα σου προσπαθεί να φέρει εκεί κάτω όποιον κ όποιον μήπως κ μπορέσει τελικά κ συμπληρώσει 12άδα για φέτος,αλλά δεν το βλέπω.γιατί όλα μαθαίνονται κ όλα βγαίνουν στην επιφάνεια.είστε πρώτο φαβορί για υποβιβασμό, κ εκεί να δείς εξώδικα........
zikos
QUOTE(mjordan @ Jun 7 2009, 19:21 ) *
Έχεις δίκιο φίλε μου guru αλλά να σου πώ ένα μυστικό;η ομάδα σου προσπαθεί να φέρει εκεί κάτω όποιον κ όποιον μήπως κ μπορέσει τελικά κ συμπληρώσει 12άδα για φέτος,αλλά δεν το βλέπω.γιατί όλα μαθαίνονται κ όλα βγαίνουν στην επιφάνεια.είστε πρώτο φαβορί για υποβιβασμό, κ εκεί να δείς εξώδικα........


Ανακοίνωση .

Το τμήμα μπάσκετ του Α.Σ.Α Κόροιβος ανακοινώνει την συμφωνία με τον πρώτο σκόρερ του νότου της Γ¨Εθνικής για το 2009-2010 Παναγιώτη Δαουλάρη.Μετά την επίτευξη της συμφωνίας ο Παναγιώτης Δαουλάρης δήλωσε σε αποκλειστικότητα στο koroibosbc.gr ότι:
΅΅Νοιώθω χαρούμενος που συνεχίζω και την επόμενη χρονιά στον Κόροιβο μια και είναι για μένα το μπασκετικό σπίτι μου.Δίνω υπόσχεση στον κόσμο της ομάδας ότι του χρόνου η ομάδα θα πάει καλύτερα από φέτος.Εύχομαι μόνο να είμαστε υγιείς και όλα τα άλλα θα πάνε μια χαρά ΅΅

πηγή : www.koroibosbc.gr
akatalhlos
QUOTE(zikos @ Jun 16 2009, 14:15 ) *
Ανακοίνωση .

Το τμήμα μπάσκετ του Α.Σ.Α Κόροιβος ανακοινώνει την συμφωνία με τον πρώτο σκόρερ του νότου της Γ¨Εθνικής για το 2009-2010 Παναγιώτη Δαουλάρη.Μετά την επίτευξη της συμφωνίας ο Παναγιώτης Δαουλάρης δήλωσε σε αποκλειστικότητα στο koroibosbc.gr ότι:
΅΅Νοιώθω χαρούμενος που συνεχίζω και την επόμενη χρονιά στον Κόροιβο μια και είναι για μένα το μπασκετικό σπίτι μου.Δίνω υπόσχεση στον κόσμο της ομάδας ότι του χρόνου η ομάδα θα πάει καλύτερα από φέτος.Εύχομαι μόνο να είμαστε υγιείς και όλα τα άλλα θα πάνε μια χαρά ΅΅

πηγή : www.koroibosbc.gr

ειναι σιγουρο?
ABRAAM
QUOTE(akatalhlos @ Jun 29 2009, 22:01 ) *
ειναι σιγουρο?



οχι δεν ειναι σιγουρο...ψαχνει να φυγει εαν βρει βεβαια τον τροπο smiley.gif
guru
QUOTE(ABRAAM @ Jun 29 2009, 23:08 ) *
οχι δεν ειναι σιγουρο...ψαχνει να φυγει εαν βρει βεβαια τον τροπο smiley.gif

καταλαβα την αξιοπιστια των δημοσιευσεων σου smiley.gif smiley.gif smiley.gif δαουλαρης εχει ανανεωσει εδω κ 20 μερες ,λυμπερης απο απολλωνα με 30 συμ στην α2 η τελευταια μεταγραφη.,ξερεις τωρα εσυ σε καμια 20αρια μερες γραψε οτι ο λυμπερης θελει να φυγει.... smiley.gif smiley.gif smiley.gif
zikos
QUOTE(ABRAAM @ Jun 29 2009, 23:08 ) *
οχι δεν ειναι σιγουρο...ψαχνει να φυγει εαν βρει βεβαια τον τροπο smiley.gif


ο Δαουλάρης εχει ανανεωσει... αν θέλεις να εχεις αξιόπιστη πληροφόρηση για τον ΚΟΡΟΙΒΟ να επισκέπτεσαι το site www.koroibosbc.gr ... εκει θα ενημερώνεσαι... αν δεν ηξερες... δεν ρωταγες?
ABRAAM
QUOTE(zikos @ Jun 30 2009, 20:27 ) *
ο Δαουλάρης εχει ανανεωσει... αν θέλεις να εχεις αξιόπιστη πληροφόρηση για τον ΚΟΡΟΙΒΟ να επισκέπτεσαι το site www.koroibosbc.gr ... εκει θα ενημερώνεσαι... αν δεν ηξερες... δεν ρωταγες?



Κρατα και μια πισινη φιλε μου smiley.gif ..Εαν βρει κατι καλυτερο θα φυγει και θα αφησει μερικα χρηματα icon_wave.gif
guru
QUOTE(ABRAAM @ Jun 30 2009, 22:50 ) *
Κρατα και μια πισινη φιλε μου smiley.gif ..Εαν βρει κατι καλυτερο θα φυγει και θα αφησει μερικα χρηματα icon_wave.gif

ναι θα δωσει κ σε σενα μερικα κ θα ξυπνησεις μετα smiley.gif smiley.gif smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.