Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' Εθνικη 2008-09 1ος Ομιλος Νοτου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
GENERALISSIMO
QUOTE(Jabar @ Apr 23 2009, 23:46 ) *
Αφήστε να γίνει το παιχνίδι και μετά συζητάμε.Αυτά τώρα δεν έχουν ουσία.Να πούμε ότι ο Παπάγου το χάρισε?
04/01/09 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕ 66 - 67
12/04/09 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 78 - 70
11/01/09 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 90 - 79
Η θα σου άρεσε να λέγαμε,για το Παπάγου-Ερμή Περάματος βρώμισε η αρβύλα των στρατηγών.Αφήστε να γίνουν θα τα δούμε και τίποτα κρυπτό κάτω από τον ήλιο.

Ετερον εκάτερον...Εσύ γιατί κόπτεσαι;Γι το "σαλάμι λευκάδος";;Ας γινουν όλα όπως π΄ρεπει και θα του αποκαταστήσω τη φήμη...όσο για την αρβύλα των στρατηγών...άστη καλύτερα γιατί εκέι που έχει περπατήσει και όπως έχει περπατήσει,είναι ντροπή που και ασχολούμαι με λαυκάδες και πρέβεζες και άλλα χωριά. blove.gif
guru
QUOTE(GENERALISSIMO @ Apr 24 2009, 18:31 ) *
Ετερον εκάτερον...Εσύ γιατί κόπτεσαι;Γι το "σαλάμι λευκάδος";;Ας γινουν όλα όπως π΄ρεπει και θα του αποκαταστήσω τη φήμη...όσο για την αρβύλα των στρατηγών...άστη καλύτερα γιατί εκέι που έχει περπατήσει και όπως έχει περπατήσει,είναι ντροπή που και ασχολούμαι με λαυκάδες και πρέβεζες και άλλα χωριά. blove.gif

Η επαρση ειναι ο χειροτερος συμμαχος..............
Jabar
QUOTE(GENERALISSIMO @ Apr 24 2009, 18:31 ) *
Ετερον εκάτερον...Εσύ γιατί κόπτεσαι;Γι το "σαλάμι λευκάδος";;Ας γινουν όλα όπως π΄ρεπει και θα του αποκαταστήσω τη φήμη...όσο για την αρβύλα των στρατηγών...άστη καλύτερα γιατί εκέι που έχει περπατήσει και όπως έχει περπατήσει,είναι ντροπή που και ασχολούμαι με λαυκάδες και πρέβεζες και άλλα χωριά. blove.gif

Κόπτομαι γιατί όλες αυτές οι εξυπνάδες και οι φήμες κάνουν κακό στο άθλημα.Εγώ δεν είμαι με κανένα Παπάγου,Λευκάδα
η δεν ξέρω τι ένδοξη ομάδα και υπέροχο λαό όταν πρόκειται για μπάσκετ.Μάθε να σέβεσαι κάθε ομάδα και κάθε γωνιά της Ελλάδας και μην μιλάς υποτιμητικά για χωριά.Αν θες να γράψεις τα σενάριά σου βάλε και υπογραφή.Οτι θες σε πμ.
gallis


παπακληση ολοι οι αγωνες να αρχισουν την ιδια ωρα......
καλα αποτελεσματα
[/quote]
ΧΑΧΑΧΑΧΑΑ Σε αυτό συμφωνώ και εγώ...γιατί κάτι έχει ακουστεί από Παπάγου μεριά...!!!
score
Ωραίοι στον Παπάγο...
Χάσανε από την πρέβεζα δύο φορές και τώρα προσπαθούν να ρίξουν τη λευκάδα στο φιλότιμο να νικήσει για να τους σώσει.
Αν θυμάμαι καλά, βάσει του ματς Παπάγος-Λευκάδα, η λευκάδα δικαιούται να έχει κάποια παραπονάκια για το πως αντιμετωπίστηκε στο συγκεκριιμένο παιχνίδι.
Άσε που η λευκάδα είναι αδιάφορη.
Άσε που ο παπάγος αν νικήσει αύριο καθαρίζει για την πάρτη του (πως δεν ρίχνουν στο φιλότιμο την δική τους ομάδα?).

Από σενάρια στην κατηγορία να φαν' και οι κότες...
Όποιος κάνει σενάρια υποτιμά την υπόσταση παικτών και προπονητών.
Σενάρια κάνουν οι οπαδοί και οι παράγοντες, όχι οι παίχτες και οι προπονητές.
Το παιχνίδι δεν υπάρχει περίπτωση να μην παιχτεί στα ίσια.
Την τύχη της την φτιάχνει κάθε ομάδα μόνη της.
guru
QUOTE(score @ Apr 25 2009, 21:31 ) *
Ωραίοι στον Παπάγο...
Χάσανε από την πρέβεζα δύο φορές και τώρα προσπαθούν να ρίξουν τη λευκάδα στο φιλότιμο να νικήσει για να τους σώσει.
Αν θυμάμαι καλά, βάσει του ματς Παπάγος-Λευκάδα, η λευκάδα δικαιούται να έχει κάποια παραπονάκια για το πως αντιμετωπίστηκε στο συγκεκριιμένο παιχνίδι.
Άσε που η λευκάδα είναι αδιάφορη.
Άσε που ο παπάγος αν νικήσει αύριο καθαρίζει για την πάρτη του (πως δεν ρίχνουν στο φιλότιμο την δική τους ομάδα?).

Από σενάρια στην κατηγορία να φαν' και οι κότες...
Όποιος κάνει σενάρια υποτιμά την υπόσταση παικτών και προπονητών.
Σενάρια κάνουν οι οπαδοί και οι παράγοντες, όχι οι παίχτες και οι προπονητές.
Το παιχνίδι δεν υπάρχει περίπτωση να μην παιχτεί στα ίσια.
Την τύχη της την φτιάχνει κάθε ομάδα μόνη της.

Απολυτως σωστος!
a bullet for your head
QUOTE(Jabar @ Apr 24 2009, 09:48 ) *
Τα μηνύματα δεν είναι απλά μείωση του μπάτζετ αλλά πτώση στο μισό.Καιρός για αναγκαστική στροφή στις υποδομές.

Δεν ξερω αν προκυψει ''αναγκαστικη στροφη'' στις υποδομες..
Εκτιμω πως ακολουθει φθηνουσα πορεια η παραγωγικη διαδικασια κ οσοι δραστηριοποιουνται με τον ενα η' τον αλλο τροπο σ'ολα αυτα,στερουνται στοιχειωδων πραγματων.
Οι εξαιρεσεις υπαρχουν,αλλα ειναι λιγες..
Ευτυχως που υπαρχουν και αυτες..
bartsa
ξερει κανεις τι κανει η λευκαδα και ο πειραικος στα παιχνιδια τους
basketikos
QUOTE(bartsa @ Apr 26 2009, 17:35 ) *
ξερει κανεις τι κανει η λευκαδα και ο πειραικος στα παιχνιδια τους


Το μπαραζ ειναι Ιωνικος-Πρεβεζα
rnc3
Αν υπάρχουν φίλοι της Πρέβεζας ας ενημερώσουν αν ξέρουν κάτι παραπάνω για το μπαράζ...
GENERALISSIMO
QUOTE(rnc3 @ Apr 26 2009, 19:24 ) *
Αν υπάρχουν φίλοι της Πρέβεζας ας ενημερώσουν αν ξέρουν κάτι παραπάνω για το μπαράζ...

Φιλική συμβουλή προς τους παράγοντες-φίλους της Νικόπολης:Στο μπαράζ μην κάνετε τις γνωστές ψευτομαγκιές σας..You know ΝΙΚΑΙΑ? shot.gif shot.gif (για το καλό σας το γράφω...)
gallis

[/quote]
Πρωτάθλημα 2008-2009............................................Α.Ε.Κ. ΆΡΓΟΥΣ.....................................................!!!!!
kaukasios
QUOTE(gallis @ Apr 26 2009, 21:06 ) *
Πρωτάθλημα 2008-2009............................................Α.Ε.Κ. ΆΡΓΟΥΣ.....................................................!!!!!

για περιμενε να δουμε τι θα γινει με την ενσταση.θα εχει πολυ γελιο αν δικαιωθει ο πειραικος.
GENERALISSIMO
Ξέρει κανείς πόσο πάει το Σαλάμι Λευκάδας;;Με το κιλό πουλιέται η με το κομμάτι; smiley.gif

Προς τους κυρίους διαχειριστάς:Γιατί πήρα δευτερο φάουλ;;;Σφυράται και τις αναπνοές μου φάινεται...Με ποιο κριτήριο;;Αντε μυρωδικά...
ADMIRAL STEF
Η Δοξα Λευκαδας επαιξε για την...ιστορια(wink.gif της σημερα. Χα χα χα γελασανε και τα τσιμεντα. Ακομη πιο πολυ γελιο θα πεσει στο μπαραζ. Να δουμε αν οι...καραφλοι παραγοντες θα κανουν μαγκιες.
GENERALISSIMO
QUOTE(ADMIRAL STEF @ Apr 26 2009, 21:40 ) *
Η Δοξα Λευκαδας επαιξε για την...ιστορια(wink.gif της σημερα. Χα χα χα γελασανε και τα τσιμεντα. Ακομη πιο πολυ γελιο θα πεσει στο μπαραζ. Να δουμε αν οι...καραφλοι παραγοντες θα κανουν μαγκιες.

ωωωωπ!!καλώς τον το νέο Παπαγιώτη!Για ποια ιστορία της Λευκάδς όμως μιλάς;;Since yesterday? rolleyes.gif
mikeb
τι έγινε στη λευκάδα?μούφα το ματς?
kaukasios
QUOTE(mikeb @ Apr 26 2009, 21:44 ) *
τι έγινε στη λευκάδα?μούφα το ματς?

οχι,παιχτηκε στα ισια!!!!! 69.gif 69.gif
ADMIRAL STEF
QUOTE(GENERALISSIMO @ Apr 26 2009, 21:42 ) *
ωωωωπ!!καλώς τον το νέο Παπαγιώτη!Για ποια ιστορία της Λευκάδς όμως μιλάς;;Since yesterday? rolleyes.gif


Μα γι΄αυτο εβαλα και το ερωτηματικο φιλε μου. Ιστορια δεν υπαρχει...Παντως σημερα καταλαβα γιατι πανηγυριζε εξαλλα η Πρεβεζα στο ματς με τον Παπαγο. Αλλα δεν τους εκατσε γιατι ο Σαββας Συμεωνιδης και τα παιδια του κερδισαν και κρατησαν τους Στρατηγους στην κατηγορια. Συγχαρητηρια σε ολους...

ΥΣ1 Στο μπαραζ θα ειναι δυσκολα. Αν υπηρχε στοιχημα θα εβαζα πολλα λεφτα στον Ιωνικο.

ΥΣ2 Κουιζ. Ποιος ειναι ο προπονητης που ελεγε:'' Εγω σε στημενα ματς δεν καθομαι στον παγκο;''. Ζητω η Πατρα.
rnc3
Παίδες απο αυτά που διαβάζω έχω την εντύπωση ότι η Πρέβεζα έχει παρασκήνιο... ισχύει κάτι τέτοιο;
kaukasios
QUOTE(ADMIRAL STEF @ Apr 26 2009, 21:46 ) *
Μα γι΄αυτο εβαλα και το ερωτηματικο φιλε μου. Ιστορια δεν υπαρχει...Παντως σημερα καταλαβα γιατι πανηγυριζε εξαλλα η Πρεβεζα στο ματς με τον Παπαγο. Αλλα δεν τους εκατσε γιατι ο Σαββας Συμεωνιδης και τα παιδια του κερδισαν και κρατησαν τους Στρατηγους στην κατηγορια. Συγχαρητηρια σε ολους...

ΥΣ1 Στο μπαραζ θα ειναι δυσκολα. Αν υπηρχε στοιχημα θα εβαζα πολλα λεφτα στον Ιωνικο.

ΥΣ2 Κουιζ. Ποιος ειναι ο προπονητης που ελεγε:'' Εγω σε στημενα ματς δεν καθομαι στον παγκο;''. Ζητω η Πατρα.

δηλαδη σημερα το παιχνιδι με το περαμα παιχτηκε στα ισια?γιατι εμαθα οτιμ ειχε μεγαλη καθυστερηση για να τελειωσει πρωτα το παιχνιδι της αγιας παρασκευης.ειναι αληθεια?
mikeb
QUOTE(ADMIRAL STEF @ Apr 26 2009, 20:46 ) *
Μα γι΄αυτο εβαλα και το ερωτηματικο φιλε μου. Ιστορια δεν υπαρχει...Παντως σημερα καταλαβα γιατι πανηγυριζε εξαλλα η Πρεβεζα στο ματς με τον Παπαγο. Αλλα δεν τους εκατσε γιατι ο Σαββας Συμεωνιδης και τα παιδια του κερδισαν και κρατησαν τους Στρατηγους στην κατηγορια. Συγχαρητηρια σε ολους...

ΥΣ1 Στο μπαραζ θα ειναι δυσκολα. Αν υπηρχε στοιχημα θα εβαζα πολλα λεφτα στον Ιωνικο.

ΥΣ2 Κουιζ. Ποιος ειναι ο προπονητης που ελεγε:'' Εγω σε στημενα ματς δεν καθομαι στον παγκο;''. Ζητω η Πατρα.

έτσι δήλωνε ο doctor?
GENERALISSIMO
Ναι..πέταξαν κατι χαρτακια οι χουλιγκανς των γηπεδούχων lol!!
ADMIRAL STEF
QUOTE(rnc3 @ Apr 26 2009, 21:48 ) *
Παίδες απο αυτά που διαβάζω έχω την εντύπωση ότι η Πρέβεζα έχει παρασκήνιο... ισχύει κάτι τέτοιο;


Προσπαθουν συνεχεια στο παρασκηνιο...Τα ανακατευουν ολα. Πραγματικα ομως οι δυο ομαδες δεν εχουν σχεση. Ο Ιωνικος ειναι καλυτερος και θα κερδισει. Εξαλλου οταν δουν τους Rangers της Νικαιας θα ασπρισουν απο το φοβο τους.
mikeb
ξέρουμε πότε και που θα γίνει το μμπαράζ?
GENERALISSIMO
QUOTE(ADMIRAL STEF @ Apr 26 2009, 21:53 ) *
Προσπαθουν συνεχεια στο παρασκηνιο...Τα ανακατευουν ολα. Πραγματικα ομως οι δυο ομαδες δεν εχουν σχεση. Ο Ιωνικος ειναι καλυτερος και θα κερδισει. Εξαλλου οταν δουν τους Rangers της Νικαιας θα ασπρισουν απο το φοβο τους.

Τι να ασπρίσουν;;Ούτε στο γήπεδο δεν θα μπουν...
kaukasios
QUOTE(GENERALISSIMO @ Apr 26 2009, 21:53 ) *
Ναι..πέταξαν κατι χαρτακια οι χουλιγκανς των γηπεδούχων lol!!

εγω δεν ειπα για χουλιγκανς αλλα για μεγαλη καθυστερηση ωστε να ξερει το περαμα αν μπορει να παει στα μπαραζ. wink.gif
αφου λεμε αληθειες να τα λεμε ολα,οχι μονο για το παιχνιδι της λευκαδας.

QUOTE(mikeb @ Apr 26 2009, 21:55 ) *
ξέρουμε πότε και που θα γίνει το μμπαράζ?

απο τωρα?αλλα πιστευω οτι θα γινει στην πατρα.
ADMIRAL STEF
QUOTE(kaukasios @ Apr 26 2009, 21:56 ) *
εγω δεν ειπα για χουλιγκανς αλλα για μεγαλη καθυστερηση ωστε να ξερει το περαμα αν μπορει να παει στα μπαραζ. wink.gif
αφου λεμε αληθειες να τα λεμε ολα,οχι μονο για το παιχνιδι της λευκαδας.


Δικιο εχεις σε αυτο. Αλλα το ματς παιχτηκε στα ισια. Αλλωστε το Περαμα πιστευε ακραδαντα στη δικαιωση του Πειραϊκου. Και μαλιστα το προωθουσε. Στη Λευκαδα εγιναν οργια. Στο ημιχρονο ηταν 18 ποντους μπροστα η Πρεβεζα...
rnc3
Οι οπαδοί του Ιωνικού θα δώσουν βροντερό παρόν, γι'αυτό και όποιος έρθει πραγματικά δεν θα χάσει! Η εξέδρα που θα κάνουμε θα είναι επιπέδου Α1! biggrin.gif
toro_loco
QUOTE(mikeb @ Apr 26 2009, 21:55 ) *
ξέρουμε πότε και που θα γίνει το μμπαράζ?


10 Μαΐου. Το που δεν έχει αποφασιστεί ακόμα, αλλά η λογική λέει Πάτρα...
ADMIRAL STEF
QUOTE(toro_loco @ Apr 26 2009, 21:59 ) *
10 Μαΐου. Το που δεν έχει αποφασιστεί ακόμα, αλλά η λογική λέει Πάτρα...


Και στην Πατρα θα ειναι ωραια με το...Χατζαρα για παρεα. Παντως ειναι κριμα να πεσει ο Ιωνικος Νικαιας που εχει μια ιστορια στο ελληνικο μπασκετ.
kaukasios
QUOTE(ADMIRAL STEF @ Apr 26 2009, 21:58 ) *
Δικιο εχεις σε αυτο. Αλλα το ματς παιχτηκε στα ισια. Αλλωστε το Περαμα πιστευε ακραδαντα στη δικαιωση του Πειραϊκου. Και μαλιστα το προωθουσε. Στη Λευκαδα εγιναν οργια. Στο ημιχρονο ηταν 18 ποντους μπροστα η Πρεβεζα...

χλωμο να δικαιωθει ο πειραικος.εχει τελειωσει το πρωταθλημα.δεν γινεται.και απο οτι ξερω και οι δυο ομαδες το γνωριζαν.
GENERALISSIMO
[quote name='ADMIRAL STEF' date='Apr 26 2009, 22:01 ' post='294327']
Και στην Πατρα θα ειναι ωραια με το...Χατζαρα για παρεα. Παντως ειναι κριμα να πεσει ο Ιωνικος Νικαιας που εχει μια ιστορια στο ελληνικο μπασκετ.
[/quote
ποιος είναι ο χατζάρας;μηπως λες για καποιον που μοιάζει με τον παλιο προπονητη ποδοσφαιρου του αιγάλεω;;
ADMIRAL STEF
QUOTE(kaukasios @ Apr 26 2009, 22:02 ) *
χλωμο να δικαιωθει ο πειραικος.εχει τελειωσει το πρωταθλημα.δεν γινεται.και απο οτι ξερω και οι δυο ομαδες το γνωριζαν.


Συμφωνω φιλε μου αλλα το Περαμα πραγματικα το πιστευε. Αλλα απο τη στιγμη που δεν κερδισε σημερα ο Πειραϊκος ολα τελειωσανε.
teodor
QUOTE(ADMIRAL STEF @ Apr 26 2009, 22:04 ) *
Συμφωνω φιλε μου αλλα το Περαμα πραγματικα το πιστευε. Αλλα απο τη στιγμη που δεν κερδισε σημερα ο Πειραϊκος ολα τελειωσανε.




ξερεις ποιοι πεφτουν και ποιος παει μπαραζ;
ADMIRAL STEF
QUOTE(teodor @ Apr 26 2009, 22:08 ) *
ξερεις ποιοι πεφτουν και ποιος παει μπαραζ;


Επεσε σημερα Πειραϊκος, Προοδευτικη και παιζουν μπαραζ Πρεβεζα- Ιωνικος Νικαιας.
Jabar
QUOTE(GENERALISSIMO @ Apr 26 2009, 21:31 ) *
Ξέρει κανείς πόσο πάει το Σαλάμι Λευκάδας;;Με το κιλό πουλιέται η με το κομμάτι; smiley.gif

Προς τους κυρίους διαχειριστάς:Γιατί πήρα δευτερο φάουλ;;;Σφυράται και τις αναπνοές μου φάινεται...Με ποιο κριτήριο;;Αντε μυρωδικά...

+1 φάουλ 3 μέρες αποκλεισμός.
giannisth9
QUOTE(ADMIRAL STEF @ Apr 26 2009, 20:58 ) *
Δικιο εχεις σε αυτο. Αλλα το ματς παιχτηκε στα ισια. Αλλωστε το Περαμα πιστευε ακραδαντα στη δικαιωση του Πειραϊκου. Και μαλιστα το προωθουσε. Στη Λευκαδα εγιναν οργια. Στο ημιχρονο ηταν 18 ποντους μπροστα η Πρεβεζα...




στα ισια παιχτηκε?εισαι σιγουρος?
Jabar
QUOTE(ADMIRAL STEF @ Apr 26 2009, 21:58 ) *
Δικιο εχεις σε αυτο. Αλλα το ματς παιχτηκε στα ισια. Αλλωστε το Περαμα πιστευε ακραδαντα στη δικαιωση του Πειραϊκου. Και μαλιστα το προωθουσε. Στη Λευκαδα εγιναν οργια. Στο ημιχρονο ηταν 18 ποντους μπροστα η Πρεβεζα...

Το ματς στην Λευκάδα σίγουρα δεν το είδες,αντίθετα θέλω να πιστεύω ότι είδες του Παπάγου.Εγώ το μόνο που θέλω να πω για τα σημερινά ματς είναι συγχαρητήρια στην Ιεράπετρα.
kaukasios
QUOTE(Jabar @ Apr 26 2009, 23:05 ) *
Το ματς στην Λευκάδα σίγουρα δεν το είδες,αντίθετα θέλω να πιστεύω ότι είδες του Παπάγου.Εγώ το μόνο που θέλω να πω για τα σημερινά ματς είναι συγχαρητήρια στην Ιεράπετρα.

δυστυχως δεν υπαρχουν πολλες ομαδες σαν την ιεραπετρα.δες τι γινεται στην α2,τι γινεται στην γ εθνικη εδω και δυο αγωνιστικες,τι θα γινει στην β εθνικη.δυστυχως για το αθλημα και για τα παιδια που ιδρωνουν.συγχαρητηρια και απο μενα στην ιεραπετρα. 77.gif 77.gif
pouf
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ???
guru
QUOTE(guru @ Apr 24 2009, 02:08 ) *
Oι ομαδες φτιαχνονται με συνεπεια κ συνεχεια.Αν θες να εισαι σοβαρος παιζεις μονο για να κερδισεις,την Κυριακη λοιπον θα δουμε αν καποιοι ειναι σοβαροι η ασοβαροι....κ επειδη η πιατσα ειναι μικρη θα κριθουν αναλογα!

Σας το ειχα πει οτι η πιατσα ειναι μικρη...εχω την εντυπωση οτι η λευκαδα σημερα εχασε πολυ περισσοτερα απο οσα πιστεψε οτι θα κερδισει.Οσο κ αν προσπαθησουν καποιοι να το μπαλωσουν,ειναι αδυνατο μια ομαδα που ειχε κερδισει Αργος κ Κεφαλλονια στα δυο τελευταια παιχνιδια να χανει 18 ποντους στο ημιχρονο!
gallis
QUOTE(kaukasios @ Apr 26 2009, 20:27 ) *
για περιμενε να δουμε τι θα γινει με την ενσταση.θα εχει πολυ γελιο αν δικαιωθει ο πειραικος.

Άκου να δεις φίλε μου....1ον) το παιχνίδι δεν θα ξαναγίνει γιατί έτσι κι αλλιώς ο Πειραϊκός δεν έχει δίκιο για να κερδήσει την ένσταση.
2ον) και να το ξανακάνουν το παιχνίδι δεν οφελεί σε τίποτα γιατί έτσι κι αλλιώς και να κερδήσει το Πειραϊκός πάλι δεν σώνεται οπότε ποιος ο λόγος........???????
Το παιχνίδι θα γινόταν ξανά ΜΟΝΟ αν έχανε και η Αγία Παρασκευή αλλά και το Πέραμα για να μην στερήσουν την ΔΙΚΑΙΗ άνοδο της ΑΕΚ ΆΡΓΟΥΣ σε περίπτωση ήττας......!!!
Fireball
Kανένας Χριστιανός ξέρει που μπορώ να βρώ φωτογραφία της Αγίας Παρασκευής;
F-16
QUOTE(pouf @ Apr 26 2009, 23:55 ) *
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ???

Φίλε pouf, δεν γνωρίζω που θα γίνουν τα μπαράζ ανόδου. Αυτό που γνωρίζω είναι ότι για κάποιους το πρωτάθλημα μόλις τελείωσε και για κάποιους άλλους συνεχίζεται (με αεροπλανάκια) ...
Υ.Γ. Pouf, μόλις μάθεις ενημέρωσε μας γιατί πολλοί είναι αυτοί που θέλουν να έρθουν, ενώ, σύμφωνα με έγκυρες πληροφορίες, σε κάποιους icon_drunk.gif θα αποσταλούν προσκλήσεις....
akatalhlos
QUOTE(guru @ Apr 27 2009, 01:35 ) *
Σας το ειχα πει οτι η πιατσα ειναι μικρη...εχω την εντυπωση οτι η λευκαδα σημερα εχασε πολυ περισσοτερα απο οσα πιστεψε οτι θα κερδισει.Οσο κ αν προσπαθησουν καποιοι να το μπαλωσουν,ειναι αδυνατο μια ομαδα που ειχε κερδισει Αργος κ Κεφαλλονια στα δυο τελευταια παιχνιδια να χανει 18 ποντους στο ημιχρονο!

ετυχε να βρισκομαι στο γηπεδο της λευκαδος.φανηκε οτι οι περισοτεροι παικτες της λευκαδος δεν ηθελαν να κερδισουν .η διαιτηταις 70-30 υπερ της πρεβεζας και μονο ενας απο την γραματεια και λιγο ο γιατρας φωναζαν.πιστευω οτι κανεις δεν τους ειπαι να χασουν απλως εμεις παιζαμε την κατηγορια και η λευκαδα σκεφτοταν τις διακοπες.παντως το παιχνιδι 3 λεπτα πριν τελειωσει πηγε στους 4 και εκανε 3ποντο η λευκαδα.στο μπαραζ πιστευω σε νικη της πρεβεζας
xontros7
QUOTE(akatalhlos @ Apr 27 2009, 18:35 ) *
ετυχε να βρισκομαι στο γηπεδο της λευκαδος.φανηκε οτι οι περισοτεροι παικτες της λευκαδος δεν ηθελαν να κερδισουν .η διαιτηταις 70-30 υπερ της πρεβεζας και μονο ενας απο την γραματεια και λιγο ο γιατρας φωναζαν.πιστευω οτι κανεις δεν τους ειπαι να χασουν απλως εμεις παιζαμε την κατηγορια και η λευκαδα σκεφτοταν τις διακοπες.παντως το παιχνιδι 3 λεπτα πριν τελειωσει πηγε στους 4 και εκανε 3ποντο η λευκαδα.στο μπαραζ πιστευω σε νικη της πρεβεζας




Του γιατρα πρεπει να του εκλεισε η φωνη απο τα ουρλιαχτα..... smiley.gif
Μπραβο στα παλικαρια της λευκαδας.... 69.gif 69.gif οσο για το παπαγος - περαμα στο 30 περοπου κ λιγο πιο μετα εγιναν γνωστα τα αλλα αποτελεσματα τοτε ο παπαγος ηταν μπροστα 14-15 ποντους...κ το ματς παιζοταν στα ισια..
akatalhlos
QUOTE(xontros7 @ Apr 27 2009, 18:43 ) *
Του γιατρα πρεπει να του εκλεισε η φωνη απο τα ουρλιαχτα..... smiley.gif
Μπραβο στα παλικαρια της λευκαδας.... 69.gif 69.gif οσο για το παπαγος - περαμα στο 30 περοπου κ λιγο πιο μετα εγιναν γνωστα τα αλλα αποτελεσματα τοτε ο παπαγος ηταν μπροστα 14-15 ποντους...κ το ματς παιζοταν στα ισια..

επειδη εχω δει και αλλα παιχνιδια της λευκαδος ο γιατρας εφτανε στο κεντρο αν τον αδικουσαν.δεν λεω οτι δεν ηθελε να κερδισει αλλα πιστευω οτι καταλαβε οτι οι περισοτεροι παικτες δεν ηθελαν να κερδισουν .παντως αν αυτο που εκανε στο 4 δεκαλεπτο στην αμυνα πανω στον γκρινιαρη το εκανε απο την αρχη θα χαναμε με διαφορα
xontros7
QUOTE(akatalhlos @ Apr 27 2009, 18:58 ) *
επειδη εχω δει και αλλα παιχνιδια της λευκαδος ο γιατρας εφτανε στο κεντρο αν τον αδικουσαν.δεν λεω οτι δεν ηθελε να κερδισει αλλα πιστευω οτι καταλαβε οτι οι περισοτεροι παικτες δεν ηθελαν να κερδισουν .παντως αν αυτο που εκανε στο 4 δεκαλεπτο στην αμυνα πανω στον γκρινιαρη το εκανε απο την αρχη θα χαναμε με διαφορα



τι να σου πω φιλε μου, εγω νομιζω οτι πρωτος αυτος δεν ηθελε να κερδισουν κ μετα οι παικτες....για να δουμε τωρα στα μπαραζ στην πρεβεζα..δεν τους σωνει τπτ
akatalhlos
ησουν στο γηπεδο?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.