Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ ΕΘΝΙΚΗ ΝΟΤΟΣ 2016-17
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
MENEGIN11
26/10 στο αναβληθεν
Ερμιόνη - Έσπερος Πάτρας 2
george pefki
Αν δεν αλλάξουν δραματικά κάποια πράγματα στην ομάδα μου, είμαστε απο τα πρώτα φαβορί για επιστροφή στα τοπικά.
akratacity
Ο εσπερος κέρδισε το εξ αναβολής παιχνίδι του στην ερμιονιδα (55-72) και έπιασε στην κορυφή της βαθμολογίας Δάφνη και Ικαρο ΝΣ.
gratipa1929
QUOTE (george pefki @ Oct 26 2016, 16:00 ) *
Αν δεν αλλάξουν δραματικά κάποια πράγματα στην ομάδα μου, είμαστε απο τα πρώτα φαβορί για επιστροφή στα τοπικά.

Γιατί όμως αυτή η κακή πορεία? Το ρόστερ δείχνει αρκετά καλό, σίγουρα πολύ πιο ισχυρό από 7-8 ομάδες του ομίλου
akratacity
QUOTE (gratipa1929 @ Oct 27 2016, 01:19 ) *
Γιατί όμως αυτή η κακή πορεία? Το ρόστερ δείχνει αρκετά καλό, σίγουρα πολύ πιο ισχυρό από 7-8 ομάδες του ομίλου

Χημεία και ρολόι είναι οι λεξεις-κλειδια που μπορούν να δώσουν μία πρώτη εξήγηση. Βέβαια είναι νωρίς ακόμα και η Πεύκη είχε αρκετά δύσκολο πρόγραμμα ώστε να κριθεί από τόσο νωρίς. Νομίζω ότι στη συνέχεια θα εμφανιστεί καλύτερη.
Budget
QUOTE(george pefki @ Oct 26 2016, 16:00 ) *
Αν δεν αλλάξουν δραματικά κάποια πράγματα στην ομάδα μου, είμαστε απο τα πρώτα φαβορί για επιστροφή στα τοπικά.

Αυτη ή πραγματικότητα είναι πιθανόν και ο λόγος της παραίτησης του τσιουμπρη την κυριακη το βράδυ μετά το παιχνίδι στην ερμιονη. Γνωρίζω τον παίκτη προσωπικά και ήξερα ότι δεν θα μπορέσει να βοηθήσει στην υπάρχουσα κατάσταση. Προτίμησε την τίμια αποχώρηση όπως είπε!
o kakos
το σωματειο της πευκης είναι από τα καλυτερα της εσκα εδώ και πολλα χρονια με ατομα που αγαπουν το μπάσκετ! τωρα τι δουλεια εχουν να παρουν ξαφνικα προπονητη χορηγο δεν μπορω να καταλαβω,νομιζω από εκει ξεκινουν ολα
Budget
QUOTE(o kakos @ Oct 27 2016, 11:00 ) *
το σωματειο της πευκης είναι από τα καλυτερα της εσκα εδώ και πολλα χρονια με ατομα που αγαπουν το μπάσκετ! τωρα τι δουλεια εχουν να παρουν ξαφνικα προπονητη χορηγο δεν μπορω να καταλαβω,νομιζω από εκει ξεκινουν ολα

Αυτό ακούγεται από το καλοκαίρι , αλλά από όσο ξέρω το διαψεύδουν έντονα εκεί. Τώρα το τι από τα δύο ισχύει είναι άγνωστο
o kakos
QUOTE (Budget @ Oct 27 2016, 12:19 ) *
Αυτό ακούγεται από το καλοκαίρι , αλλά από όσο ξέρω το διαψεύδουν έντονα εκεί. Τώρα το τι από τα δύο ισχύει είναι άγνωστο

δεν υπαρχει ουτε ενας που να μν το ξερει αυτό αλλωστε το ιδιο εγινε στον αρη νικαιας με τον ιδιο προπονητη..........
Budget
QUOTE(o kakos @ Oct 27 2016, 14:27 ) *
δεν υπαρχει ουτε ενας που να μν το ξερει αυτό αλλωστε το ιδιο εγινε στον αρη νικαιας με τον ιδιο προπονητη..........

Οκ δεν το γνώριζα
george pefki
QUOTE (o kakos @ Oct 27 2016, 14:27 ) *
δεν υπαρχει ουτε ενας που να μν το ξερει αυτό αλλωστε το ιδιο εγινε στον αρη νικαιας με τον ιδιο προπονητη..........


Η διοίκηση του συλλόγου έχει εντελώς διαφορετική άποψη απο αυτά που σωστά γράφεις. Γι αυτό κι εγώ έγραψα οτι αν δεν αλλάξουν δραματικά τα πράγματα θα είμαστε απο τα πρώτα φαβορί για υποβιβασμό.

Και πέρσι είχαμε απ τα καλύτερα ρόστερ στην κατηγορία κι όμως την άνοδο την πήραμε σαν επιλαχόντες. Η επιλογή προπονητών νομίζω οτι δεν είναι το φόρτε μας.
Budget
QUOTE(george pefki @ Oct 27 2016, 14:38 ) *
Η διοίκηση του συλλόγου έχει εντελώς διαφορετική άποψη απο αυτά που σωστά γράφεις. Γι αυτό κι εγώ έγραψα οτι αν δεν αλλάξουν δραματικά τα πράγματα θα είμαστε απο τα πρώτα φαβορί για υποβιβασμό.

Και πέρσι είχαμε απ τα καλύτερα ρόστερ στην κατηγορία κι όμως την άνοδο την πήραμε σαν επιλαχόντες. Η επιλογή προπονητών νομίζω οτι δεν είναι το φόρτε μας.


Αν είναι έτσι όμως τα λέτε, λογικό είναι να έχει διαφορετική άποψη ή διοίκηση !! money makes the world go round 😂
Gkos
QUOTE (Budget @ Oct 27 2016, 17:23 ) *
Αν είναι έτσι όμως τα λέτε, λογικό είναι να έχει διαφορετική άποψη ή διοίκηση !! money makes the world go round 😂


Εμ ετσι βγαινουν τα budget οπως λεει και το ονομα σου χεχε
Budget
QUOTE(Gkos @ Oct 27 2016, 17:52 ) *
Εμ ετσι βγαινουν τα budget οπως λεει και το ονομα σου χεχε

Έτσι φαίνεται 😃
o kakos
ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 2 αν και πιστευω ότι θα είναι πολύ κοντα το σκορ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2 και κοντα σκορ
ΕΣΠΕΡΟΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1 ευκολος σε καλο φεγγαρι η πατρα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 2 είναι δεμενη ομαδα
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 1 γιατι αλλιως πανε διακοπες
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 1
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ευκολος
gratipa1929
Δηλαδή ο Τσιουμπρής αποχώρησε από το ρόστερ οριστικά?
gspara
ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 2

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2

ΕΣΠΕΡΟΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 1

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 2

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 1

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΑΚ20
ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 2

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2

ΕΣΠΕΡΟΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 1

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 2

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 1

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
Budget
QUOTE(gratipa1929 @ Oct 29 2016, 12:39 ) *
Δηλαδή ο Τσιουμπρής αποχώρησε από το ρόστερ οριστικά?

Από όσο ξερω , ναι.
akratacity
Πευκη-Ακρατα 2
Αχαγια-Δαφνη Δαφ. 1
Ικαρος Καλλ.-Γλαυκος 1
Κεραυνός Αιγ.-Αρης Πετρ. 1
Εσπερος-Καλαματα 1
Ιλιον-Ερμιονη 1
Πορφυρας-Καοκ 2

Budget

Πευκη-Ακρατα 1
Αχαγια-Δαφνη Δαφ. 2
Ικαρος Καλλ.-Γλαυκος 1
Κεραυνός Αιγ.-Αρης Πετρ. 1
Εσπερος-Καλαματα 1
Ιλιον-Ερμιονη 1
Πορφυρας-Καοκ 2
abalos4
ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 2 ευκολα ή δυσκολα

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2 δυσκολη εδρα

ΕΣΠΕΡΟΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1 20+

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 1 ο Ικαρος πρεπει να χασει στην εδρα του μονο απο τις ομαδες που θα ανεβουν

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 2 Την αδικει τη Πευκη το προγραμμα

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 1 Πολλα λιγα

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 Λογικα θα μιλησει η εδρα
MENEGIN11

ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 2

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2

ΕΣΠΕΡΟΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 2

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 2

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 1

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ. 1
akratacity
Ενδιαφέρουσα αγωνιστική ή αυριανή. Ανάλογα τα αποτελέσματα ίσως να έχουμε και τις πρώτες αποχωρήσεις προπονητών.
akratacity
Πευκη-Ακρατα 69-80
ΝΕΣΤΩΡ
Ο ΠΟΡΦΥΡΑΣ αν και προηγήθηκε και με 16 πόντους,
είχε ένα τραγικό 3ο δεκάλεπτο, ισοφαρίστηκε, έμεινε πίσω
αλλά στο 4ο δεκάλεπτο συνήλθε και επιβλήθηκε της
ΚΟΡΙΝΘΟΥ 69-64 (18-12, 39-29, 46-47, 69-64)

φιλικά
ΝΕΣΤΩΡ
benchwarmer
Ίκαρος Καλλιθέας - Γλαύκος 52-70

Πολύ μεγάλο διπλό για τον Γλαύκο, που πήρε μια διαφορά 15 πόντων στην 2η περίοδο εκμεταλλευόμενος τα περίπου 8-9 τρίποντα που πέτυχε στο πρώτο ημίχρονο, και μάλιστα τα περισσότερα από παίχτες που δεν φημίζονται για το σκοράρισμά τους. Το σκηνικό όπως ήταν φυσικό δεν επαναλήφθηκε στο 2ο ημίχρονο, αλλά ο Ίκαρος δεν έδειξε τίποτα ιδιαίτερο επιθετικά για να ανατρέψει την κατάσταση. Ο Λαμπρόπουλος δεν ξέρω πόσα κόστισε, αλλά είναι πολυτέλεια για μία ομάδα σαν τον Γλαύκο, που έχει βέβαια στηθεί ιδανικά γύρω του.
Η διαιτησία δεν επηρέασε το αποτέλεσμα αλλά ήταν μάλλον κακή, οδηγώντας σε κάποια νεύρα εκατέρωθεν χωρίς να υπάρχει λόγος...

Για τη συνέχεια, αν ο Γλαύκος μείνει υγιής στους 2-3 βασικούς πυλώνες του, μπορεί να κοιτάει και το πάνω μισό της βαθμολογίας. Ο Ίκαρος από την άλλη με την σημερινή εικόνα μάλλον θα έχει θέμα...
akratacity
Ή Κορινθος στο πρώτο παιχνίδι όπου βρήκε απέναντι της έναν καθαρό σέντερ ηττήθηκε. Ο Μπαρμπαρης ένας έμπειρος ψηλός που στα προηγούμενα παιχνίδια είχε πενιχρά νούμερα σκόραρε 18 πόντους. Νομίζω η μη απόκτηση ψηλού θα κοστίσει ακριβά στην κατά τα άλλα πολύ δυνατή ομάδα της Κορινθου.
MENEGIN11
QUOTE(akratacity @ Oct 30 2016, 22:21 ) *
Ή Κορινθος στο πρώτο παιχνίδι όπου βρήκε απέναντι της έναν καθαρό σέντερ ηττήθηκε. Ο Μπαρμπαρης ένας έμπειρος ψηλός που στα προηγούμενα παιχνίδια είχε πενιχρά νούμερα σκόραρε 18 πόντους. Νομίζω η μη απόκτηση ψηλού θα κοστίσει ακριβά στην κατά τα άλλα πολύ δυνατή ομάδα της Κορινθου.

Εκεί εσύ,να βγαλεις το Άχτι σου....... Το πρωτάθλημα δείχνει πολύ ανοιχτό κ όλοι θα βρεθούν σε κακές μέρες,οπου θα γίνουν εκπλήξεις.
Budget
Αν και στα μισά του αγώνα τραυματίστηκε ο άσσος κατσαμακης και δεν ξαναεπαιξε, νομίζω πως και η διάφορα των ομάδων μέσα στο ζωγραφιστο ήταν σημαντική
akratacity
QUOTE (periman @ Oct 30 2016, 22:02 ) *
Εκεί εσύ,να βγαλεις το Άχτι σου....... Το πρωτάθλημα δείχνει πολύ ανοιχτό κ όλοι θα βρεθούν σε κακές μέρες,οπου θα γίνουν εκπλήξεις.

Ρε φίλε την παλευεις???
Για ποιο αχτι μιλάς?
Έκανα μία διαπίστωση που κατά πως φαίνεται είναι και εντελώς σωστή δεν έχω κάποιο πρόβλημα με καμία ομάδα. Το φορουμ είναι μπασκετικό οπότε που είναι το πρόβλημα να γράψω κάποια παρατήρηση σχετικά με κάποια ομάδα. Από την αρχή έχω πει ότι ή Κορινθος στις υπόλοιπες θέσεις είναι ομάδα β εθνικής αλλά το πρόβλημα στο 5 θα την κυνηγάει όλη τη σεζόν.
o kakos
QUOTE (benchwarmer @ Oct 30 2016, 19:17 ) *
Ίκαρος Καλλιθέας - Γλαύκος 52-70

Πολύ μεγάλο διπλό για τον Γλαύκο, που πήρε μια διαφορά 15 πόντων στην 2η περίοδο εκμεταλλευόμενος τα περίπου 8-9 τρίποντα που πέτυχε στο πρώτο ημίχρονο, και μάλιστα τα περισσότερα από παίχτες που δεν φημίζονται για το σκοράρισμά τους. Το σκηνικό όπως ήταν φυσικό δεν επαναλήφθηκε στο 2ο ημίχρονο, αλλά ο Ίκαρος δεν έδειξε τίποτα ιδιαίτερο επιθετικά για να ανατρέψει την κατάσταση. Ο Λαμπρόπουλος δεν ξέρω πόσα κόστισε, αλλά είναι πολυτέλεια για μία ομάδα σαν τον Γλαύκο, που έχει βέβαια στηθεί ιδανικά γύρω του.
Η διαιτησία δεν επηρέασε το αποτέλεσμα αλλά ήταν μάλλον κακή, οδηγώντας σε κάποια νεύρα εκατέρωθεν χωρίς να υπάρχει λόγος...

Για τη συνέχεια, αν ο Γλαύκος μείνει υγιής στους 2-3 βασικούς πυλώνες του, μπορεί να κοιτάει και το πάνω μισό της βαθμολογίας. Ο Ίκαρος από την άλλη με την σημερινή εικόνα μάλλον θα έχει θέμα...

δεν εχω εικονα από το ματς αλλα ειχα δει ολο το ματς με ερμιονιδα και το πρόβλημα είναι καθαρα οι μικροι παιχτες και το προτζεκετ πρεπει να παιζουν και ας μην ξερουν καν τα βασικα.......... πηγα ειδα σημερα την πευκη,ολο το ματς μπροστα και στο τελος τους κερδισε το μυαλο του, φανερα υπαρχει θεμα χημείας παιχτων προπονητη! κορυφαιος ο λαππας!
WONDERER
QUOTE (akratacity @ Oct 30 2016, 22:42 ) *
Ρε φίλε την παλευεις???
Για ποιο αχτι μιλάς?
Έκανα μία διαπίστωση που κατά πως φαίνεται είναι και εντελώς σωστή δεν έχω κάποιο πρόβλημα με καμία ομάδα. Το φορουμ είναι μπασκετικό οπότε που είναι το πρόβλημα να γράψω κάποια παρατήρηση σχετικά με κάποια ομάδα. Από την αρχή έχω πει ότι ή Κορινθος στις υπόλοιπες θέσεις είναι ομάδα β εθνικής αλλά το πρόβλημα στο 5 θα την κυνηγάει όλη τη σεζόν.


Γιατι ο Κεραυνός δεν ειχε ψηλούς που κέρδισαν την προηγούμενη εβδομαδα... (βλέπε Σκλάβος, Σκόνδρας ..)κακοί παίχτες όντως...
Έλεος ...


Καληνύχτα ...
akratacity
QUOTE (WONDERER @ Oct 31 2016, 00:38 ) *
Γιατι ο Κεραυνός δεν ειχε ψηλούς που κέρδισαν την προηγούμενη εβδομαδα... (βλέπε Σκλάβος, Σκόνδρας ..)κακοί παίχτες όντως...
Έλεος ...


Καληνύχτα ...

Με τον κεραυνό ήταν καλή δλδ ή Κορινθος???
Επίσης Σκονδρας δεν έχει το μέγεθος του Μπαρμπαρης ενώ ο Σκλάβος δεν είναι καθαρό πενταρι ή τουλάχιστον κάποτε δεν ήταν γτ για τώρα δεν γνωρίζω...
Βλέπω όμως πόσο σας ενοχλεί ένα απλό καθαρά μπασκετικο σχόλιο...δεν πειράζει θα σας περάσει καληνύχτα...
akratacity
Λαππας, Γκινης, Φωτιου, Τσολακης και Μπαρμπαρης οι κορυφαίοι της αγωνιστικής σύμφωνα με το basketblog. Προπονητής της αγωνιστικής ο Γιαννης Παυλου του Πορφυρα.
Budget
QUOTE(george pefki @ Oct 26 2016, 16:00 ) *
Αν δεν αλλάξουν δραματικά κάποια πράγματα στην ομάδα μου, είμαστε απο τα πρώτα φαβορί για επιστροφή στα τοπικά.

Δεύτερη αποχώρηση για την ομάδα σου ακούστηκε. Ισχύει ότι έφυγε και ο Πλουτεσκι ;
akratacity
ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 1
ΑΚΡΑΤΑ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 1
ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΕΥΚΗ 1
ΕΡΜΙΟΝΗ-ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. 2
ΚΑΟΚ-ΑΧΑΓΙΑ 82 1
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ.-ΠΟΡΦΥΡΑΣ 2
o kakos
ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 1
ΑΚΡΑΤΑ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 1
ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΕΥΚΗ 1
ΕΡΜΙΟΝΗ-ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. 2
ΚΑΟΚ-ΑΧΑΓΙΑ 82 1
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ.-ΠΟΡΦΥΡΑΣ 1
Budget
ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 1
ΑΚΡΑΤΑ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 1
ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΕΥΚΗ 1
ΕΡΜΙΟΝΗ-ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. 2
ΚΑΟΚ-ΑΧΑΓΙΑ 82 1
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ.-ΠΟΡΦΥΡΑΣ 2
gspara
ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 1

ΑΚΡΑΤΑ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 2

ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΕΥΚΗ 1

ΕΡΜΙΟΝΗ-ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. 2

ΚΑΟΚ-ΑΧΑΓΙΑ 82 1

ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ.-ΠΟΡΦΥΡΑΣ 1

abalos4
ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 1

ΑΚΡΑΤΑ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 1

ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΕΥΚΗ 1

ΕΡΜΙΟΝΗ-ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. 2

ΚΑΟΚ-ΑΧΑΓΙΑ 82 1

ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ.-ΠΟΡΦΥΡΑΣ 2
MENEGIN11
ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 1

ΑΚΡΑΤΑ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 2

ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΕΥΚΗ 1

ΕΡΜΙΟΝΗ-ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. 2

ΚΑΟΚ-ΑΧΑΓΙΑ 82 1

ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ.-ΠΟΡΦΥΡΑΣ 1
ΝΕΣΤΩΡ
την προηγούμενη εβδομάδα 7 στα 7 προγνωστικά έδιναν ΚΟΡΙΝΘΟ.
αυτή την εβδομάδα με ΑΡΗ είναι 3 και 3.
οψόμεθα !!

φιλικά
ΝΕΣΤΩΡ
WONDERER
QUOTE (ΝΕΣΤΩΡ @ Nov 5 2016, 08:41 ) *
την προηγούμενη εβδομάδα 7 στα 7 προγνωστικά έδιναν ΚΟΡΙΝΘΟ.
αυτή την εβδομάδα με ΑΡΗ είναι 3 και 3.
οψόμεθα !!

φιλικά
ΝΕΣΤΩΡ


Άρης - πορφύρας 1...
Budget
QUOTE(Budget @ Nov 3 2016, 17:49 ) *
ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 1
ΑΚΡΑΤΑ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 1
ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΕΥΚΗ 1
ΕΡΜΙΟΝΗ-ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. 2
ΚΑΟΚ-ΑΧΑΓΙΑ 82 1
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ.-ΠΟΡΦΥΡΑΣ 2

Θα ρισκάρω να πω ότι μιλάμε για την πιο προβλέψιμη αγωνιστική!
WONDERER
ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 1 (Πιο εμπειρη ομάδα ο Εσπερος)
ΑΚΡΑΤΑ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 2 (δεν το πολυπιστευω απλα αν δεν κερδισει και αυτό μαλλον παει μονο για σωτηρια..)
ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΕΥΚΗ 2 (Θεωρω πως είναι υποτιμημενη)
ΕΡΜΙΟΝΗ-ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. 2 (ισως το αναλογικα μεγαλυτερο και ποιοτικοτερο ροστερ της κατηγοριας)
ΚΑΟΚ-ΑΧΑΓΙΑ 82 1 (Το στραπατσο της προηγουμενης εβδομάδας ισως να εχει κανει την δουλεια του)
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 (Δεν θα αντεξει το ξυλο)
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ.-ΠΟΡΦΥΡΑΣ 1 (Μαχη για την σωτηρια και με την πλατη στον τοιχο ο Αρης)
akratacity
QUOTE (WONDERER @ Nov 6 2016, 02:01 ) *
ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 1 (Πιο εμπειρη ομάδα ο Εσπερος)
ΑΚΡΑΤΑ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 2 (δεν το πολυπιστευω απλα αν δεν κερδισει και αυτό μαλλον παει μονο για σωτηρια..)
ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΕΥΚΗ 2 (Θεωρω πως είναι υποτιμημενη)
ΕΡΜΙΟΝΗ-ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. 2 (ισως το αναλογικα μεγαλυτερο και ποιοτικοτερο ροστερ της κατηγοριας)
ΚΑΟΚ-ΑΧΑΓΙΑ 82 1 (Το στραπατσο της προηγουμενης εβδομάδας ισως να εχει κανει την δουλεια του)
ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 (Δεν θα αντεξει το ξυλο)
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ.-ΠΟΡΦΥΡΑΣ 1 (Μαχη για την σωτηρια και με την πλατη στον τοιχο ο Αρης)

Νομίζω ότι ακόμα και να κερδίσει στην Ακρατα το Ιλιον δύσκολα θα καταφέρει να διεκδικήσει την άνοδο. Υπάρχουν τουλάχιστον τρεις ομάδες πιο καλές και πιο γεμάτες (Δάφνη, εσπερος, νέα σμυρνη) χωρίς να βαζω σε αυτές την Ακρατα για να μην κατηγορηθω ως υποκειμενικός biggrin.gif
WONDERER
QUOTE (akratacity @ Nov 6 2016, 11:17 ) *
Νομίζω ότι ακόμα και να κερδίσει στην Ακρατα το Ιλιον δύσκολα θα καταφέρει να διεκδικήσει την άνοδο. Υπάρχουν τουλάχιστον τρεις ομάδες πιο καλές και πιο γεμάτες (Δάφνη, εσπερος, νέα σμυρνη) χωρίς να βαζω σε αυτές την Ακρατα για να μην κατηγορηθω ως υποκειμενικός biggrin.gif



Συμφωνώ απλά θα δείξει από τώρα τους στόχους τους .
akratacity
QUOTE (WONDERER @ Nov 6 2016, 13:41 ) *
Συμφωνώ απλά θα δείξει από τώρα τους στόχους τους .

Και πάλι νωρις είναι για να πούμε οτιδήποτε περί στόχων. Το φετινό πρωτάθλημα αναμένεται ιδιαίτερα απρόβλεπτο.

Υγ να συμπληρωσω και την κορινθο στις ομάδες που θεωρω ανώτερες από το Ιλιον.
akratacity
Δίκαιη νίκη για το Ιλιον μέσα στην Ακρατα. Φάνηκε η εμπειρία των παιχτών της αθηναϊκής ομάδας καθώς και η ομοιογένεια της. Το Ιλιον ήξερε τι ζητούσε μέσα στο γήπεδο εγκλωβίζοντας όλα τα ατού της γηπεδούχου ομάδας. Παιχτης-κλειδι ο Σκαλωμενος, εξαιρετική διαχείριση από τον κόουτς Καραμπελα. Καλή συνέχεια στην ομάδα του ΙΛΙΟΥ, για την Ακρατα είναι μία κακή ήττα αλλά το πρωταθλημα έχει ακομα πολύ δρόμο.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.