Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ ΕΘΝΙΚΗ ΝΟΤΟΣ 2016-17
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
ΑΚ20
Επιτέλους είχαμε ανακοίνωση Κορίνθου για το ματς με το Ιλιον για να ακούσουμε και τη δική τους άποψη. Μόλις με δύο εβδομάδες καθυστέρηση. Προφανώς διαμαρτύρεται για την τιμωρία της έδρας και καταλήγει με αιχμές για τη διαιτησία. Μάλλον η σφαγή της Καλλιθέας για να γυρίσουν ένα χαμένο παιχνίδι ξεχάστηκε γρηγορα. Είναι από τις κλασικές ανακοινώσεις "αδικημένων" ομάδων που γίνονται μόνο και μόνο με γνώμονα τα επόμενα παιχνίδια ωστα να πιέσουν και να πάρουν κανενα σφύριγμα. Ακολουθεί και το ντέρμπι στην Ακρατα μην ξεχνιόμαστε...

w00t.gif Είσαι θεός ρε φίλε.τα είπες όλα.respect! .... πολύ μπανάλ, όλο το σκεπτικό σου που καταντά πλέον γραφικό.
akratacity
QUOTE (ΑΚ20 @ Dec 20 2016, 15:41 ) *
Επιτέλους είχαμε ανακοίνωση Κορίνθου για το ματς με το Ιλιον για να ακούσουμε και τη δική τους άποψη. Μόλις με δύο εβδομάδες καθυστέρηση. Προφανώς διαμαρτύρεται για την τιμωρία της έδρας και καταλήγει με αιχμές για τη διαιτησία. Μάλλον η σφαγή της Καλλιθέας για να γυρίσουν ένα χαμένο παιχνίδι ξεχάστηκε γρηγορα. Είναι από τις κλασικές ανακοινώσεις "αδικημένων" ομάδων που γίνονται μόνο και μόνο με γνώμονα τα επόμενα παιχνίδια ωστα να πιέσουν και να πάρουν κανενα σφύριγμα. Ακολουθεί και το ντέρμπι στην Ακρατα μην ξεχνιόμαστε...

w00t.gif Είσαι θεός ρε φίλε.τα είπες όλα.respect! .... πολύ μπανάλ, όλο το σκεπτικό σου που καταντά πλέον γραφικό.

Γραφικός είμαι εγώ και όχι η ομάδα σου που κόντεψε να βγάλει ανακοίνωση με τη νέα χρονιά. Μάλλον δεν περιμένατε να τιμωρηθείτε τόσο αυστηρά και για αυτό κρατούσατε σιγή ιχθύος. Τώρα που ήρθε η τιμωρία επιλέξατε να παίξετε το ρόλο του θύματος. Αν πραγματικά είχαν γίνει όσα περιγράφει η ανακοίνωση γτ δεν τα ειπατε αμέσως για να μαθευτεί η αλήθεια?

Υγ η ανακοίνωση δεν καταδικάζει τα επεισόδια...
Υγ 1 αφού είμαι γραφικός γτ ασχολείστε μαζί μου και μόλις γράψω κάτι για την Κόρινθο πεταγεστε όλοι μαζι???
boobass
QUOTE (akratacity @ Dec 20 2016, 15:40 ) *
Φίλε πραγματικα σας πνίγει η αδικια, έχεις δίκιο. Έγω βασίζονται στην ανάρτηση του κόουτς Πανουλια στο φβ και στις βολές που χτύπησε ο Κεφάλας (αλήθεια πόσες ήταν , πες μου εσύ που ήσουνα γηπεδο).

Υγ Να ήσασταν φρόνιμα παιδάκια για να μην είχατε τιμωρίες. Δεν θα βγείτε και από πάνω κιόλας.



Κατωποδης εξαιρετικά τίμιος παίχτης. Φουλ προπονήμενος παίζει πάντα για την ομάδα και δεν δημιουργεί το παραμικρό θέμα στα αποδυτήρια.

Φίλε οι βολές πρώτον και κύριον οι βολές δεν χτυπήθηκαν (δεν κάνανε κάτι για να τις χτυπήσουμε!!!!!!) και ο Κεφαλάς εκτέλεσε 100 βολές. Και τι έγινε? Τι σημαίνει αυτό? Για πες μου εσύ όταν η επίθεση μιας ομάδας 40 λεπτά είναι 1-4 με τη μπάλα στα χέρια του Κεφαλά ποιος θα ¨χτυπήσει¨τις βολές?
Αν είχες διαβάσει την ανακοίνωση θα είχες καταλάβει ότι δεν διαμαρτύρεται η ομάδα γιατί τιμωρήθηκε αφού αποδέχεται τις αποφάσεις των επιτροπών και η δικιά μου η απορία ήταν γιατί καθυστέρησε η απόφαση αυτό είπα.
Υγ Εσείς στην Ακράτα είστε η ενορία του Αϊ Θεράπη......
Υγ1 Την περασμένη σεζόν στο παιχνίδι με το Μεσολόγγι που έκρινε την τρίτη θέση, φίλαθλοι απο το Μεσολόγγι πανηγύριζαν στο κέντρο του γηπέδου και δεν άνοιξε μύτη....
Υγ2 Δεν νομίζω όταν μπαίνει καλάθι να φωνάζεις γκολ.....
ΑΚ20
το άλλο το ξέρεις akratacity blink.gif : "Οι Αιγύπτιοι είχαν εξωγήινη τεχνολογία που τους βοήθησε με τις πυραμίδες"
akratacity
QUOTE (boobass @ Dec 20 2016, 16:06 ) *
Φίλε οι βολές πρώτον και κύριον οι βολές δεν χτυπήθηκαν (δεν κάνανε κάτι για να τις χτυπήσουμε!!!!!!) και ο Κεφαλάς εκτέλεσε 100 βολές. Και τι έγινε? Τι σημαίνει αυτό? Για πες μου εσύ όταν η επίθεση μιας ομάδας 40 λεπτά είναι 1-4 με τη μπάλα στα χέρια του Κεφαλά ποιος θα ¨χτυπήσει¨τις βολές?
Αν είχες διαβάσει την ανακοίνωση θα είχες καταλάβει ότι δεν διαμαρτύρεται η ομάδα γιατί τιμωρήθηκε αφού αποδέχεται τις αποφάσεις των επιτροπών και η δικιά μου η απορία ήταν γιατί καθυστέρησε η απόφαση αυτό είπα.
Υγ Εσείς στην Ακράτα είστε η ενορία του Αϊ Θεράπη......
Υγ1 Την περασμένη σεζόν στο παιχνίδι με το Μεσολόγγι που έκρινε την τρίτη θέση, φίλαθλοι απο το Μεσολόγγι πανηγύριζαν στο κέντρο του γηπέδου και δεν άνοιξε μύτη....
Υγ2 Δεν νομίζω όταν μπαίνει καλάθι να φωνάζεις γκολ.....

Στην Ακρατα πάντως δεν εκκενώθηκε η κερκίδα ούτε πέρυσι ούτε στην προηγούμενη συμμετοχή της στη γ' εθνική. Αντίθετα εσείς έχετε και στο παρελθόν δείξει τέτοια δείγματα (θυμιζω το παιχνίδι με Προμηθέα Πάτρας).
Συμφωνώ με το σκεπτικό σου ότι ο Κεφάλας θα βαρεσει τις περισσότερες βολές αλλά όταν του σφυρίζουν όλες τις επαφες και πάει σχεδόν 20 φορές στη γραμμή είναι υπερβολή δεν νομίζεις???

Υγ αν δεν είναι οφσάιντ, γκολ φωναζω...Μήπως θα έπρεπε να λέω κάτι άλλο??? Διαφωτισε με...

Υγ 1Ακ20 βλέπω είσαι γνώστης ενός μυστηρίου. Πες λεπτομέρειες γτ με ενδιαφέρει το θέμα...
bet21
QUOTE (akratacity @ Dec 20 2016, 18:25 ) *
Στην Ακρατα πάντως δεν εκκενώθηκε η κερκίδα ούτε πέρυσι ούτε στην προηγούμενη συμμετοχή της στη γ' εθνική. Αντίθετα εσείς έχετε και στο παρελθόν δείξει τέτοια δείγματα (θυμιζω το παιχνίδι με Προμηθέα Πάτρας).
Συμφωνώ με το σκεπτικό σου ότι ο Κεφάλας θα βαρεσει τις περισσότερες βολές αλλά όταν του σφυρίζουν όλες τις επαφες και πάει σχεδόν 20 φορές στη γραμμή είναι υπερβολή δεν νομίζεις???

Υγ αν δεν είναι οφσάιντ, γκολ φωναζω...Μήπως θα έπρεπε να λέω κάτι άλλο??? Διαφωτισε με...

Υγ 1Ακ20 βλέπω είσαι γνώστης ενός μυστηρίου. Πες λεπτομέρειες γτ με ενδιαφέρει το θέμα...

απο την ανακοινωση της κορινθου,οπου δεν ριχνω ευθυνες για τα γεγονοτα.καταλαβαινω οτι το φυλλο αγωνος θα πρεπει να ειναι πολυ επιβαρυντικο,επιβεβαιωνοντας αυτο που ειχα πει για εισοδο φιλαθλων και ξυλοδαρμο παικτων.πως τωρα με αυτα δεν μηδενιζεται μια ομαδα ειναι στην κριση του καθενος.καλο θα ηταν το ιλιον να κοινοποιησει το φυλλο αγωνος.Λεει καποια στιγμη η ανακοινωση Δεν δεχθηκε να εξεταστει απο γιατρο ο ταδε παικτης που σημαινει οτι παραδεχονται την εισοδο φιλαθλων και ξυλοδαρμο αλλα η λογικη τους ειναι αφου δεν εφαγε ξυλο μετα μουσικης δεν τρεχει και τιποτα.Για αυτους τιμωρειται μαλλον το ποσο ξυλο εφαγες.αν φας λιγο δεν τρεχει και τιποτα.
POLIS KALLITHEAS
QUOTE(akratacity @ Dec 17 2016, 19:03 ) *
Όχι, τον πηραμε απλά για να υπάρχει μέχρι να κλείσουμε τζορνταν μουριχιδη...............

Δεν σε ειρωνεύτηκα ρε κομπλεξικέ κ άμπαλε...μια ερώτηση σοβαρή σου έκανα κ περίμενα μια απάντηση,μια ζωή γραφικός γίνεσαι με την εριστικότητά σου.είχα λόγο να σε προκαλέσω;ο αγαπημένος μου προπονητής απλά είναι ο άνθρωπος.κοίτα να μαζέψετε τα χάλια σας κ ασε μας εμάς στην φτώχεια μας.μόνο ο βεσκούκης ειναι όλο το μπάτζετ του Πόλις ,οπότε ο Μουριχίδης άθλο έκανε .Στείλε σπίτι του τον παρόντα προπονητή ,χωρίς να μου φταίει τίποτα ο άνθρωπος ,κ αφείστε την προπονητάρα να δουλέψει
akratacity
QUOTE (POLIS KALLITHEAS @ Dec 21 2016, 00:57 ) *
Δεν σε ειρωνεύτηκα ρε κομπλεξικέ κ άμπαλε...μια ερώτηση σοβαρή σου έκανα κ περίμενα μια απάντηση,μια ζωή γραφικός γίνεσαι με την εριστικότητά σου.είχα λόγο να σε προκαλέσω;ο αγαπημένος μου προπονητής απλά είναι ο άνθρωπος.κοίτα να μαζέψετε τα χάλια σας κ ασε μας εμάς στην φτώχεια μας.μόνο ο βεσκούκης ειναι όλο το μπάτζετ του Πόλις ,οπότε ο Μουριχίδης άθλο έκανε .Στείλε σπίτι του τον παρόντα προπονητή ,χωρίς να μου φταίει τίποτα ο άνθρωπος ,κ αφείστε την προπονητάρα να δουλέψει

Φίλε τωρα με πλήγωσες πολύ με τα λόγια σου. Δεν περίμενα τέτοια συμπεριφορά από έναν μπασκετανθρωπο σαν εσένα.
Είμαι σίγουρος ότι δεν ήθελες να προκαλέσεις απλά σε παρεξηγησα.
Δεν ασχολήθηκα εγώ με τον πόλις αλλά αντίθετα εσύ με την Ακρατα, μην μπερδευεσαι.
ΑΚ20
Χρόνια Πολλά! acratacity.......

Μπορείς να λες ότι θες! Εμείς οι Κορίνθιοι προερχόμαστε από τους Ελ, και υπάρχει το αστρόπλοιο Πήγασος στην σκοτεινή μεριά της Αφροδίτης, με το μυστικό όπλο Βέτρον έτοιμο να εξαφανίσει τους αντιπάλους μας ..... Είσαι μια αστήρευτη πηγή γέλιου....! Είσαι ανώτερος, όπως πάντα. Και πολύ μικρός, όπως πάντα.
Γι'αυτό μ'αρέσεις. Ειμαι σκλαβος της διασκεδασης σου Αν νομίζεις οτι κάνω λάθος, πάρε παράδειγμα εμένα blech.gif
giolit
Για να επιστρέψουμε στα μπασκετικά, γνωρίζει κανείς πότε και τι ώρα θα γίνει ο αγώνας του Αρη Πετρ. - Ικαρος Ν.Σ. που αναβλήθηκε?
daniel10


11/01 18:30 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
giolit
QUOTE (daniel10 @ Dec 21 2016, 13:44 ) *
11/01 18:30 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ευχαριστώ!
akratacity
QUOTE (ΑΚ20 @ Dec 21 2016, 09:15 ) *
Χρόνια Πολλά! acratacity.......

Μπορείς να λες ότι θες! Εμείς οι Κορίνθιοι προερχόμαστε από τους Ελ, και υπάρχει το αστρόπλοιο Πήγασος στην σκοτεινή μεριά της Αφροδίτης, με το μυστικό όπλο Βέτρον έτοιμο να εξαφανίσει τους αντιπάλους μας ..... Είσαι μια αστήρευτη πηγή γέλιου....! Είσαι ανώτερος, όπως πάντα. Και πολύ μικρός, όπως πάντα.
Γι'αυτό μ'αρέσεις. Ειμαι σκλαβος της διασκεδασης σου Αν νομίζεις οτι κάνω λάθος, πάρε παράδειγμα εμένα blech.gif

Η Τρίπολη πόση ώρα απέχει από την Κόρινθο?
Δεν νομίζω να είναι μακρια, πήγαινε μία βολτα, θα είναι για το καλό σου icon_wave.gif w00t.gif

Τέλος ο Πανουλιας από Ικαρο Καλλιθέας με τον κόουτς Χαριτατο να τον αντικαθιστά. Στην ανακοίνωση της η ομάδα μιλάει ουσιαστικά για τέλος εποχής στο τέλος της σεζόν...
o kakos
παρελθον προπονητες από ικαρο καλλιθεας και αιγιο όπως και εχθες εγινε γνωστο ότι αποχωρησε ο ζεκινογλου από ικαρο!!!! φοβερο μαθημα δινετε στον κοσμο πως μια ομαδα από την α1 παει στην α εσκανα
gspara
QUOTE
Κανονισμός 3: •Το ύφος του κάθε μηνύματος οφείλει να γράφεται σε κόσμια πλαίσια χωρίς προσβολές, ειρωνείες και προκλήσεις προς τα μέλη του φόρουμ και δημόσια πρόσωπα, και γενικώς με τρόπο που δεν πρόκειται να πυροδοτήσει διαμάχες.
Το ίδιο ισχύει και για τις υπογραφές των μελών.


Οι χρηστες POLIS KALLITHEAS-akratacity-AK20 τιμωρούνται με +1 φαουλ γιατι δεν τηρησαν τον παραπανω κανονισμο.
Ελπιζω να μην χρειαστεί να κλειδωθεί το τοπικ.
ΝΕΣΤΩΡ
Οι @Porfyras_fans εύχονται στους φίλους του forum,

τους μπασκετόφιλους, όπως και σε ΟΛΟΥΣ τους φιλάθλους

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

με ειρήνη, αγάπη και υγεία

φιλικά
ΝΕΣΤΩΡ
nichols92
QUOTE (gspara @ Dec 21 2016, 15:29 ) *
Οι χρηστες POLIS KALLITHEAS-akratacity-AK20 τιμωρούνται με +1 φαουλ γιατι δεν τηρησαν τον παραπανω κανονισμο.
Ελπιζω να μην χρειαστεί να κλειδωθεί το τοπικ.


απο το επομενο φαουλ βολες! Γυριζουμε σε ζωνη...
περα απο τη πλακα τωρα (και χωρις καθολου ειρωνια) θα ηταν πολυ ενδιαφερουσα η αποψη σου φιλε gspara, αν φυσικα εχεις εικονα για τον ομιλο, σχετικα με τους διακριθεντες εως τωρα, την ευχαριστη/δυσαρεστη εκπληξη κλπ!
Φιλικα παντα, καλο βραδυ
Gkos
Οπως εχει γραφει στο παρελθον,εχει πολλη μικρη εικονα ο Θοδωρης ,καθοτι βλεπει Β εκεινη την ωρα....
marousara
Χωρίς να 'χω δει κάποιον αγώνα φέτος θα κάνω έναν απολογισμό μέχρι τώρα:
Η Δάφνη Δαφνίου(έτυχε να την δω σε φιλικό με το Μαρούσι) έχει πολύ ποιοτικό ρόστερ και μόνο αν κάνει κοιλιά θα χάσει την
άνοδο καθώς έχει παίχτες που είναι πολύ έμπειροι και ξέρουν να χειρίζονται καταστάσεις. Ο Έσπερος είχε φτιάξει ρόστερ για
Β΄Εθνική αλλά και πάλι θεωρώ πως υπάρχουν καλύτερες ομάδες από εκείνον και μπράβο τους που είναι τόσο ψηλά.
Ο Λαμπρόπουλος είναι παίχτης για Α2, πλάκα κάνει στην Γ' αν εκμεταλλευτεί την δυνατή του έδρα δεν ξέρεις που μπορεί να φθάσει.
Κόρινθος την βλέπω απλά να φτάνει 5δα, Ίλιον και αυτό προς 5δα, ο Ίκαρος Ν.Σ. έχει πολύ καλό ρόστερ αλλά ότι δεν έχει κόσμο
ίσως του κοστίσει. Η Ακράτα σκέτη απογοήτευση, με τον Σαρίκα τελικά να παίζει ή να ξανάφυγε από το ρόστερ? Στην παραμονή
Πεύκα, Πετρούπολη, Ερμιονίδα δεν έχουν ρεαλιστικές ελπίδες με τον Ίκαρο Καλλιθέας να είναι ο επικρατέστερος να πέσει απευθείας.
Όσον αφορά την 5η θέση από κάτω που πάει μπαράζ παραμονής, δεν θα πω τον Κεραυνό Αιγίου(έχει κάποιους παίχτες που είναι πολύ
ποιοτικοί, και μου κανε εντύπωση που λέγατε ότι είναι 1ο φαβορί για φούντο),Καλαμάτα -Αχαγιά πιστεύω και ο Προρφύρας έστω και
δύσκολα μάλλον θα σωθεί(ο Βούλγαρης παρά τα χρονάκια του είναι ίσως ο καλύτερος σουτέρ της κατηγορίας).
Για τον άλλο όμιλο μία γρήγορη σούμα: Διαγόρας ο 1 που θα ανέβει και ο άλλος μάλλον Ιπποκράτης Κω ή Πεντέλη. Για υποβιβασμό
Νάξος-Προμηθέας-Πόλις είναι ψιλοσιγουράκια και μετά Σαντορίνη-Νίκη Αμαρόυσίου θα παλέψουν για να μην πέσουν απευθείας,
με την Σαντορίνη αν βρει καλό προπονητή να μπορεί να εκμεταλλευθεί την έδρα της.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

o kakos
QUOTE (marousara @ Dec 23 2016, 08:58 ) *
Χωρίς να 'χω δει κάποιον αγώνα φέτος θα κάνω έναν απολογισμό μέχρι τώρα:
Η Δάφνη Δαφνίου(έτυχε να την δω σε φιλικό με το Μαρούσι) έχει πολύ ποιοτικό ρόστερ και μόνο αν κάνει κοιλιά θα χάσει την
άνοδο καθώς έχει παίχτες που είναι πολύ έμπειροι και ξέρουν να χειρίζονται καταστάσεις. Ο Έσπερος είχε φτιάξει ρόστερ για
Β΄Εθνική αλλά και πάλι θεωρώ πως υπάρχουν καλύτερες ομάδες από εκείνον και μπράβο τους που είναι τόσο ψηλά.
Ο Λαμπρόπουλος είναι παίχτης για Α2, πλάκα κάνει στην Γ' αν εκμεταλλευτεί την δυνατή του έδρα δεν ξέρεις που μπορεί να φθάσει.
Κόρινθος την βλέπω απλά να φτάνει 5δα, Ίλιον και αυτό προς 5δα, ο Ίκαρος Ν.Σ. έχει πολύ καλό ρόστερ αλλά ότι δεν έχει κόσμο
ίσως του κοστίσει. Η Ακράτα σκέτη απογοήτευση, με τον Σαρίκα τελικά να παίζει ή να ξανάφυγε από το ρόστερ? Στην παραμονή
Πεύκα, Πετρούπολη, Ερμιονίδα δεν έχουν ρεαλιστικές ελπίδες με τον Ίκαρο Καλλιθέας να είναι ο επικρατέστερος να πέσει απευθείας.
Όσον αφορά την 5η θέση από κάτω που πάει μπαράζ παραμονής, δεν θα πω τον Κεραυνό Αιγίου(έχει κάποιους παίχτες που είναι πολύ
ποιοτικοί, και μου κανε εντύπωση που λέγατε ότι είναι 1ο φαβορί για φούντο),Καλαμάτα -Αχαγιά πιστεύω και ο Προρφύρας έστω και
δύσκολα μάλλον θα σωθεί(ο Βούλγαρης παρά τα χρονάκια του είναι ίσως ο καλύτερος σουτέρ της κατηγορίας).
Για τον άλλο όμιλο μία γρήγορη σούμα: Διαγόρας ο 1 που θα ανέβει και ο άλλος μάλλον Ιπποκράτης Κω ή Πεντέλη. Για υποβιβασμό
Νάξος-Προμηθέας-Πόλις είναι ψιλοσιγουράκια και μετά Σαντορίνη-Νίκη Αμαρόυσίου θα παλέψουν για να μην πέσουν απευθείας,
με την Σαντορίνη αν βρει καλό προπονητή να μπορεί να εκμεταλλευθεί την έδρα της.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

από ολο το κειμενο μιας και δεν εχεις δει κανενα ματς είναι το χρονια πολλα σε ολους..............................
akratacity
Φήμες λένε ότι σε επαρχιακή ομάδα της κατηγοριας, το πρώτο βιολί έφυγε πληρωμένος για τις διακοπές των χριστουγεννων και οι υπόλοιποι παίχτες έψαχναν τον...Εξαφανισμένο πρόεδρο...
ΝΕΣΤΩΡ
οι porfyras_fans σας εύχονται

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ

φιλικά
ΝΕΣΤΩΡ
daniel10


12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/01/17 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
08/01/17 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
08/01/17 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
08/01/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ
08/01/17 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
08/01/17 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
08/01/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 11 αγωνες)

1. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 21 10-1-0
2. ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 18 * 8-2-0


3. ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 17 * 7-3-0
4. ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 17 * 7-3-0
5. ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ** 16 * 7-2-0
6. ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 16 * 6-4-0
7. ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 15 * 5-5-0
8. ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 15 * 5-5-0
9. ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 15 * 5-5-0
10. ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 15 * 4-7-0


11. ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ 14 * 4-6-0
12. ΑΕ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 14 3-8-0
13. ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 12 * 2-8-0
14. ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 12 1-10-0
15. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ** 11 * 2-7-0

akratacity
Κρίσιμα παιχνίδια για πολλές ομάδες περιλαμβάνει η πρώτη αγωνιστική του 2017. Θα φανεί κατευθείαν πιστεύω ποιοι δούλεψαν την περίοδο των εορτών, ωστα να εμφανιστούν καλύτεροι. Καλή χρονιά σε όλες τις ομάδες...
o kakos
QUOTE (akratacity @ Jan 2 2017, 17:39 ) *
Κρίσιμα παιχνίδια για πολλές ομάδες περιλαμβάνει η πρώτη αγωνιστική του 2017. Θα φανεί κατευθείαν πιστεύω ποιοι δούλεψαν την περίοδο των εορτών, ωστα να εμφανιστούν καλύτεροι. Καλή χρονιά σε όλες τις ομάδες...

http://www.ebasket.gr/2017/01/provlimatismos-stin-akrata
akratacity
QUOTE (o kakos @ Jan 4 2017, 12:50 ) *

Θα είχε πολύ ενδιαφέρον να μαθαίναμε τις πηγές του δημοσιογραφου...Μου φαίνεται ότι κάποιος κύριος που φέτος δεν είναι ευχαριστημένος, βρήκε έναν ακόμα τρόπο να κάνει κακό στην ομάδα...
Αυτό με τον νεαρό Σακελλαρίου είναι ένα θέμα που έγινε μία βδομάδα πριν τις γιορτές με 100% υπαιτιότητα του αθλητή και ξαφνικά σκάει τώρα σε ένα άκυρο σάιτ λίγες μέρες πριν το παιχνίδι της χρονιάς για την Ακρατα κόντρα στην Κόρινθο.
nichols92
QUOTE (akratacity @ Jan 4 2017, 13:01 ) *
Θα είχε πολύ ενδιαφέρον να μαθαίναμε τις πηγές του δημοσιογραφου...Μου φαίνεται ότι κάποιος κύριος που φέτος δεν είναι ευχαριστημένος, βρήκε έναν ακόμα τρόπο να κάνει κακό στην ομάδα...
Αυτό με τον νεαρό Σακελλαρίου είναι ένα θέμα που έγινε μία βδομάδα πριν τις γιορτές με 100% υπαιτιότητα του αθλητή και ξαφνικά σκάει τώρα σε ένα άκυρο σάιτ λίγες μέρες πριν το παιχνίδι της χρονιάς για την Ακρατα κόντρα στην Κόρινθο.



Καλο θα ταν οντως να μας πει το ''εγκυρο'' e basket γιατι η δημοσιευση επεσε και ξαναανεβηκε μεσα στη μερα...
αλλα οταν εισαι τριτοτεταρτο σαιτ, ψαχνεις ψυλλους στα 'χυρα...

Υ.Γ Τη ρουφιανια πολυ αγαπησαν, τον ρουφιανο ομως ουδεις.

Υ.Γ1: καλη μπασκετικη χρονια με υγεια... τη κυριακη θα δουμε ποιοι δουλεψαν στις γιορτες, ποιοι επαναπαυθηκαν, ποιοι πηραν φορα, ποιοι εμειναν στα μελομακαρονα κλπ κλπ Καλως η κακως, ουδεν κρυπτον απο το παρκε...
akratacity
Πρωτες προβλεψεις λοιπον για το 2017 ελπιζω να φερουν γουρι στην ομαδα μου...

Ακρατα-ΚΑΟΚ 1 ντερμπι ομως θα στηριχτω στο ενστικτο επιβιωσης των γηπεδουχων
Ερμιονη-Αρης Πετρ. 1 μεγαλο παιχνιδι για την παραμονη, επιλεγω ερμιονη λογω εδρας και διαμαντοπουλου
Γλαυκος-Δαφνη Δαφ. 2 ισως το παιχνιδι της αγωνιστικης, πιο εμπειρη η δαφνη μπορει να αποδρασει απο τη δυσκολη εδρα του Γλαυκου
Ικαρος ΝΣ-Κεραυνος Αιγ. 1 δεν θα συναντησει προβληματα ο ικαρος
Ικαρος Καλλ.-Εσπερος ΑΟΠΑ 2 ο σοβαρος εσπερος θα φυγει με το ροζ φυλλο
Πευκη-Αχαγια 1 ισως η τελευταια ευκαιρια για την Πευκη
Ενωση Ιλιου-Πορφυρας 1 θα παλεψει ο πορφυρας, ομως το ιλιον στην εδρα του ειναι πολυ δυνατο
Ρεπο: Καλαματα
gratipa1929
QUOTE (akratacity @ Jan 4 2017, 13:01 ) *
Θα είχε πολύ ενδιαφέρον να μαθαίναμε τις πηγές του δημοσιογραφου...Μου φαίνεται ότι κάποιος κύριος που φέτος δεν είναι ευχαριστημένος, βρήκε έναν ακόμα τρόπο να κάνει κακό στην ομάδα...
Αυτό με τον νεαρό Σακελλαρίου είναι ένα θέμα που έγινε μία βδομάδα πριν τις γιορτές με 100% υπαιτιότητα του αθλητή και ξαφνικά σκάει τώρα σε ένα άκυρο σάιτ λίγες μέρες πριν το παιχνίδι της χρονιάς για την Ακρατα κόντρα στην Κόρινθο.

Δεν θα σας λείψει και ιδαίτερα νομίζω smile.gif

Πάντως έχεις δίκιο ότι το συγκεκριμένο άρθρο φωνάζει από μακριά "βύσμα".

Αλλά ρε παιδιά πως και τόση ίντριγκα φέτος σε αυτό τον όμιλο??? Έχω πάθει πλάκα διαβάζοντας τις 40 σελίδες του τόπικ!!!

Κρίμα πραγματικά γιατί ο όμιλος είναι φανταστικός φέτος! Σκεφτείτε ανταγωνισμός, εκπλήξεις και πληθώρα παικτών επιπέδου Α1-Α2 (αναφέρω ενδεικτικά Σκλάβο, Βεσκούκη, Φωτίου, Διαμαντόπουλο, Βούλγαρη).

Α και ο άλλος προπονητής που το έπαιζε Ομπράντοβιτς και έβριζε τον προκάτοχό του αποτέλεσε και αυτός παρελθόν χαχαχα
akratacity
Σε χθεσινά εξ αναβολής παιχνίδια, το Ιλιον προστάτευσε για ακόμα μία φορά την έδρα του κόντρα στον Πορφυρα, ενώ ο Ίκαρος Νέας Σμύρνης έκανε περίπατο στην Πετρούπολη κόντρα στον τοπικό Άρη.
ΑΚ20
http://www.ebasket.gr/2017/01/apochorisi-me-echmes-pic



blink.gif blink.gif blink.gif Θα είχε πολύ ενδιαφέρον να μαθαίναμε τις πηγές του δημοσιογραφου...Μου φαίνεται ότι κάποιος κύριος που φέτος δεν είναι ευχαριστημένος, βρήκε έναν ακόμα τρόπο να κάνει κακό στην ομάδα...
Αυτό με τον νεαρό Σακελλαρίου είναι ένα θέμα που έγινε μία βδομάδα πριν τις γιορτές με 100% υπαιτιότητα του αθλητή και ξαφνικά σκάει τώρα σε ένα άκυρο σάιτ λίγες μέρες πριν το παιχνίδι της χρονιάς για την Ακρατα κόντρα στην Κόρινθο.
akratacity
QUOTE (ΑΚ20 @ Jan 13 2017, 11:45 ) *
http://www.ebasket.gr/2017/01/apochorisi-me-echmes-pic



blink.gif blink.gif blink.gif Θα είχε πολύ ενδιαφέρον να μαθαίναμε τις πηγές του δημοσιογραφου...Μου φαίνεται ότι κάποιος κύριος που φέτος δεν είναι ευχαριστημένος, βρήκε έναν ακόμα τρόπο να κάνει κακό στην ομάδα...
Αυτό με τον νεαρό Σακελλαρίου είναι ένα θέμα που έγινε μία βδομάδα πριν τις γιορτές με 100% υπαιτιότητα του αθλητή και ξαφνικά σκάει τώρα σε ένα άκυρο σάιτ λίγες μέρες πριν το παιχνίδι της χρονιάς για την Ακρατα κόντρα στην Κόρινθο.

Αν διαβάσεις την ανακοίνωση, θα καταλάβεις ποιος ήταν ο πληροφοριοδότης του ebasket...Ότι άλλο δεν καταλαβεις, είμαι στη διάθεσή σου...

Υγ την ανακοίνωση της Ακρατας εννοώ προφανώς, όχι το ποστ του Σαρικα στο φβ...
bet21
QUOTE (akratacity @ Jan 13 2017, 14:41 ) *
Αν διαβάσεις την ανακοίνωση, θα καταλάβεις ποιος ήταν ο πληροφοριοδότης του ebasket...Ότι άλλο δεν καταλαβεις, είμαι στη διάθεσή σου...

Υγ την ανακοίνωση της Ακρατας εννοώ προφανώς, όχι το ποστ του Σαρικα στο φβ...

αν κοστισε 21χ ο σαρικας περσι αρα και φετος τα ιδια με αλλα τοσα ο λαπας και ο βεσκουκης δηλ οι τρεις τους 60χ τι παικτικο ειχε η ομαδα?ανω των 100χ.ταξιδια ζωντος προπονητης μπατζετ περιστεριου σχεδον.Παντως πιστευω τον προεδρο σας για τα λεφτα που εχει δωσει στον σαρικα γιατι δεν θα εμενε ο παικτης και την νεα χρονια.κριμα να συμβαινουν αυτα πριν απο ενα παιχνιδι σημαντικο για σας αν και πιστευω θα το παρετε ευκολα.
akratacity
QUOTE (bet21 @ Jan 13 2017, 17:56 ) *
αν κοστισε 21χ ο σαρικας περσι αρα και φετος τα ιδια με αλλα τοσα ο λαπας και ο βεσκουκης δηλ οι τρεις τους 60χ τι παικτικο ειχε η ομαδα?ανω των 100χ.ταξιδια ζωντος προπονητης μπατζετ περιστεριου σχεδον.Παντως πιστευω τον προεδρο σας για τα λεφτα που εχει δωσει στον σαρικα γιατι δεν θα εμενε ο παικτης και την νεα χρονια.κριμα να συμβαινουν αυτα πριν απο ενα παιχνιδι σημαντικο για σας αν και πιστευω θα το παρετε ευκολα.

Τα 21 χιλιάρικα περιλαμβάνουν σπίτι, φαγητό και λοιπά έξοδα. Ο Σαρικας πέρυσι πήρε 12500 σύμφωνα με την ανακοίνωση. Αγωνιστικό μπάτζετ σε καμία περίπτωση δεν είναι εκατό χιλιάρικα, αυτό είναι ένας μύθος που έχει δημιουργηθεί από την αρχή της σεζον. Για παράδειγμα σύμφωνα με όσα γνωρίζω η Ακρατα αγωνιστικό μπάτζετ έχει μικρότερο από τον Εσπερο. Τα σπίτια και το φαγητό είναι άλλη υπόθεση γτ σε πολλές περιπτώσεις δεν επιβαρύνουν τη διοίκηση αλλά αποτελούν χορηγίες προς την ομαδα.
bet21
QUOTE (akratacity @ Jan 13 2017, 20:24 ) *
Τα 21 χιλιάρικα περιλαμβάνουν σπίτι, φαγητό και λοιπά έξοδα. Ο Σαρικας πέρυσι πήρε 12500 σύμφωνα με την ανακοίνωση. Αγωνιστικό μπάτζετ σε καμία περίπτωση δεν είναι εκατό χιλιάρικα, αυτό είναι ένας μύθος που έχει δημιουργηθεί από την αρχή της σεζον. Για παράδειγμα σύμφωνα με όσα γνωρίζω η Ακρατα αγωνιστικό μπάτζετ έχει μικρότερο από τον Εσπερο. Τα σπίτια και το φαγητό είναι άλλη υπόθεση γτ σε πολλές περιπτώσεις δεν επιβαρύνουν τη διοίκηση αλλά αποτελούν χορηγίες προς την ομαδα.

αγωνιστικο μπατζετ δεν ειναι το ποσο παιρνει ο παικτης αλλα το ποσο σου κοστιζει.η ακρατα αναφερει στην ανακοινωση οτι ο αθλητης σαρικας για την περιοδο 2015-2016 κοστισε στην ομαδα 21χ.ειναι προσεκτικοι στην ανακοινωση τους οσο αφορα στοκομματι της πληρωμης του ως παικτης.Δεν ειναι δυνατον το αγωνιστικο να το αναλαβανε αλλοι και η ομαδα το φαγητο και το ενοικιο.φοβουνται προφανως θεματα εφοριας.Οσο για τον παικτη νομιζω οτι δυσκολα θα ξαναβρει ομαδα.
akratacity
QUOTE (bet21 @ Jan 13 2017, 20:49 ) *
αγωνιστικο μπατζετ δεν ειναι το ποσο παιρνει ο παικτης αλλα το ποσο σου κοστιζει.η ακρατα αναφερει στην ανακοινωση οτι ο αθλητης σαρικας για την περιοδο 2015-2016 κοστισε στην ομαδα 21χ.ειναι προσεκτικοι στην ανακοινωση τους οσο αφορα στοκομματι της πληρωμης του ως παικτης.Δεν ειναι δυνατον το αγωνιστικο να το αναλαβανε αλλοι και η ομαδα το φαγητο και το ενοικιο.φοβουνται προφανως θεματα εφοριας.Οσο για τον παικτη νομιζω οτι δυσκολα θα ξαναβρει ομαδα.

Αγωνιστικό μπάτζετ για μένα ειναι οι μισθοί των αθλητών, όλα τα υπόλοιπα τα εντασσω στο συνολικό μπάτζετ μαζί με τα λοιπά έξοδα(πχ μετακινησεις). Προφανώς έχουμε διαφορετική θεώρηση επ' αυτού. Βέβαια αυτός ο διαχωρισμός μικρή σημασια εχει στην ουσία. Το θέμα είναι η συνολική επιβάρυνση της ομαδας.
akratacity
Αρης Πετρ.-Ακρατα 2
Κεραυνός Αιγ.-Ερμιονιδα 2
Καοκ-Γλαυκος 1
Πορφυρας-Ικαρος Ν. Σμ. 2
Αχαγια-Ιλιον 1
Δάφνη Δαφ.-Καλαματα 1
Εσπερος-Πευκη 1
benchwarmer
Τι πιθανότητες υπάρχουν από τις 5 αχαϊκές ομάδες να μην ανέβει ούτε πέσει καμία? Άρα του χρόνου θα υπάρχουν 6 στον ίδιο όμιλο laugh.gif
akratacity
QUOTE (benchwarmer @ Jan 15 2017, 22:13 ) *
Τι πιθανότητες υπάρχουν από τις 5 αχαϊκές ομάδες να μην ανέβει ούτε πέσει καμία? Άρα του χρόνου θα υπάρχουν 6 στον ίδιο όμιλο laugh.gif

Με την υπάρχουσα κατάσταση δύσκολα θα πέσει κάποια αφού ακόμα και ο κεραυνός έχει ανέβει αισθητά. Από την αλλη θεωρώ ότι ο εσπερος θα ανέβει είτε απευθείας είτε μέσω μπαραζ.
o kakos
QUOTE (akratacity @ Jan 17 2017, 18:30 ) *
Συχνό αυτό το φαινόμενο ειδικά σε αθηναϊκές ομάδες. Φέτος ο μπαμπάς πρέπει να δίνει κάτι ψιλά και στο ebasket...

παντου υπαρχει αυτο και στην επαρχεια με τους ντοπιους στυλ λαφη και εναν αλλο με ασπρα μαλλια που εχετε που ριχνει το ξυλο της αρκουδας στα εντος και μετα στα εξω ειναι ολο χαμογελα
akratacity
QUOTE (o kakos @ Jan 18 2017, 00:34 ) *
παντου υπαρχει αυτο και στην επαρχεια με τους ντοπιους στυλ λαφη και εναν αλλο με ασπρα μαλλια που εχετε που ριχνει το ξυλο της αρκουδας στα εντος και μετα στα εξω ειναι ολο χαμογελα

Ρε φίλε αυτοί δεν πληρώνουν για να παίξουν, ούτε γράφουν τα αρδοσαιτ κάθε τρεις και λίγο για τα κατορθώματά τους. Είναι ατυχής η σύγκριση σου γτ ο Λαφης είναι ένας από τους καλύτερους ψηλούς στην κατηγορία παρόλο που δεν κάνει και την καλύτερη του χρόνια μέχρι τώρα. Ενώ ο ασπρομαλλης ονόματι Μπιτσακος στα νιάτα του έβαζε κάτω πολλούς από τους υποτιθέμενους αστέρες της κατηγοριας και σε καμία περίπτωση δεν είναι ξυλοκόπος όπως τον περιγράφεις.
natouralistis
Φίλε από την Ακράτα, στο θέμα που δημιουργήθηκε με τον παίχτη σας προσφάτως και υπήρξαν εκατέρωθεν ανακοινώσεις, για ποιο πράγμα ακριβώς τον κατηγορείτε γιατί από την ανακοίνωση εγώ το μόνο που κατάλαβα είναι πως έπαιρνε πολλά λεφτά. Αυτό τώρα που είναι το κακό δεν το αντιλαμβάνομαι, σε ρωτάω γιατί απ' ότι κατάλαβα πήρες το μέρος της διοίκησης.
akratacity
QUOTE (natouralistis @ Jan 18 2017, 02:12 ) *
Φίλε από την Ακράτα, στο θέμα που δημιουργήθηκε με τον παίχτη σας προσφάτως και υπήρξαν εκατέρωθεν ανακοινώσεις, για ποιο πράγμα ακριβώς τον κατηγορείτε γιατί από την ανακοίνωση εγώ το μόνο που κατάλαβα είναι πως έπαιρνε πολλά λεφτά. Αυτό τώρα που είναι το κακό δεν το αντιλαμβάνομαι, σε ρωτάω γιατί απ' ότι κατάλαβα πήρες το μέρος της διοίκησης.

Κοίταξε η ανακοίνωση της ομάδας είναι ξεκάθαρη και αναφέρεται σε σωρεία πειθαρχικών παραπτωματων που έγιναν μετά την επιστροφή του στο ρόστερ αυτής. Αν το θέμα ήταν ότι έπαιρνε πολλά λεφτά, θα είχαν ήδη φύγει κάποιοι άλλοι που παίρνουν περισσότερα. Απλά η ομάδα έδωσε στη δημοσιότητα τα οικονομικά στοιχεία της συνεργασίας της με τον αθλητή Σαρικα για να καταρρίψει τις καταγγελίες του ότι τον έδιωξαν για οικονομικούς λόγους.

Υγ δεν θα γράψω αναλυτικά τα πειθαρχικά παραπτώματα που έκανε σεβόμενος την περυσινη του προσφορά στην ομάδα
natouralistis
Καλά ξεκάθαρη δεν τη λες. Του καταλογίζουν ότι μίλησε με ένα σάιτ, αν δεν κάνω λάθος δικαίωμά του είναι, και είπε σε έναν συμπαίχτη του αφού είσαι απλήρωτος γιατί παίζεις. Αυτά πειθαρχικά παραπτώματα δεν είναι άσχετα αν τα προβάλλει η διοίκηση της Ακράτας ως τέτοια. Δεν θέλω να μάθω λεπτομέρειες, δεν με αφορά κιόλας το ζήτημα, διάβασα τις 2 ανακοινώσεις στα σάιτ και σε ρώτησα γιατί μου έκανε εντύπωση που τάχθηκες κατά του παίχτη. Μου φαινόταν καθαρά οικονομικό το ζήτημα και συνήθως σε αυτές τις περιπτώσεις ευθύνεται αυτός που είναι να δώσει.
o kakos
QUOTE (akratacity @ Jan 18 2017, 00:58 ) *
Ρε φίλε αυτοί δεν πληρώνουν για να παίξουν, ούτε γράφουν τα αρδοσαιτ κάθε τρεις και λίγο για τα κατορθώματά τους. Είναι ατυχής η σύγκριση σου γτ ο Λαφης είναι ένας από τους καλύτερους ψηλούς στην κατηγορία παρόλο που δεν κάνει και την καλύτερη του χρόνια μέχρι τώρα. Ενώ ο ασπρομαλλης ονόματι Μπιτσακος στα νιάτα του έβαζε κάτω πολλούς από τους υποτιθέμενους αστέρες της κατηγοριας και σε καμία περίπτωση δεν είναι ξυλοκόπος όπως τον περιγράφεις.

ο λαφης ηταν παντα ενα ατεχνο αλλα δυνατο παιδι επι αποχη αιγιου και ακομα πιο παλια και μπιτσακος δεν με νοιαζει τι εκανε στα νιατα του αλλα τωρα.............δεν λεω οτι δεν ισχυει αυτο που γραφεις αλλα το τωρα με ενδιαφερει και τωρα ειναι απλα ενας παιχτης που ριχνει ξυλο
akratacity
QUOTE (natouralistis @ Jan 18 2017, 02:59 ) *
Καλά ξεκάθαρη δεν τη λες. Του καταλογίζουν ότι μίλησε με ένα σάιτ, αν δεν κάνω λάθος δικαίωμά του είναι, και είπε σε έναν συμπαίχτη του αφού είσαι απλήρωτος γιατί παίζεις. Αυτά πειθαρχικά παραπτώματα δεν είναι άσχετα αν τα προβάλλει η διοίκηση της Ακράτας ως τέτοια. Δεν θέλω να μάθω λεπτομέρειες, δεν με αφορά κιόλας το ζήτημα, διάβασα τις 2 ανακοινώσεις στα σάιτ και σε ρώτησα γιατί μου έκανε εντύπωση που τάχθηκες κατά του παίχτη. Μου φαινόταν καθαρά οικονομικό το ζήτημα και συνήθως σε αυτές τις περιπτώσεις ευθύνεται αυτός που είναι να δώσει.

Δεν είναι πειθαρχικό παράπτωμα ότι έδωσε στη δημοσιότητα πληροφορίες που η ομάδα δεν θέλησε να δημοσιοποιήσει???
Και όχι μόνο αυτό αλλά περιέγραψε και μία αναληθή κακή σχέση διοικησης-παιχτων.
Επίσης το ότι έβαζε λόγια σε συμπαίχτες του προκειμένου να τους ώθησει στην αποχωρηση είναι κάτι που δημιουργούσε κακό κλίμα μέσα στην ομάδα.
Σου ξαναλέω αν το θέμα ήταν οικονομικό θα είχαν αποχωρήσει άλλοι πιο πριν και όχι ο Σαρικας που είχε τις καλύτερες των σχέσεων με διοίκηση και προπονητές.
Απλά φέτος με τις πράξεις του διέλυσε το πολύ καλό κλίμα πού είχε διαμορφωθεί για αυτόν και μέσα στην ομάδα αλλά και συνολικά στην κοινωνία της Ακρατας.

QUOTE (o kakos @ Jan 18 2017, 11:33 ) *
ο λαφης ηταν παντα ενα ατεχνο αλλα δυνατο παιδι επι αποχη αιγιου και ακομα πιο παλια και μπιτσακος δεν με νοιαζει τι εκανε στα νιατα του αλλα τωρα.............δεν λεω οτι δεν ισχυει αυτο που γραφεις αλλα το τωρα με ενδιαφερει και τωρα ειναι απλα ενας παιχτης που ριχνει ξυλο

Εγω πάντως δυσκολεύομαι να σκεφτώ καλύτερο ψηλό από το Λαφη σε αυτή την κατηγορία εκτός από τον φιλιπποπουλο της δάφνης που είναι βέβαια άλλο στυλ ψηλού. Απλά ο Λαφης δεν είναι τόσο πολυδιαφημισμένος όπως μερικοί άλλοι.
Όσο για τον άλλο σε πόσα παιχνίδια τον έχεις δει ώστε να τον κρίνεις τόσο αυστηρά???
o kakos
QUOTE (akratacity @ Jan 18 2017, 11:43 ) *
Εγω πάντως δυσκολεύομαι να σκεφτώ καλύτερο ψηλό από το Λαφη σε αυτή την κατηγορία εκτός από τον φιλιπποπουλο της δάφνης που είναι βέβαια άλλο στυλ ψηλού. Απλά ο Λαφης δεν είναι τόσο πολυδιαφημισμένος όπως μερικοί άλλοι.
Όσο για τον άλλο σε πόσα παιχνίδια τον έχεις δει ώστε να τον κρίνεις τόσο αυστηρά???

συυγνωμη που στο λεω αλλα αν ο λαφης ειναι απο τους καλυτερους και οντως μετα βεσκουκης και λαππας ειναι τοπ τοτε γιατι δεν ειστε για ανοδο ρε φιλε μου? γιατι το ξερεις καλα οτι δεν ανεβειτε με αυτην την εικονα μεσα στην πετρουπολη
akratacity
QUOTE (o kakos @ Jan 18 2017, 14:08 ) *
συυγνωμη που στο λεω αλλα αν ο λαφης ειναι απο τους καλυτερους και οντως μετα βεσκουκης και λαππας ειναι τοπ τοτε γιατι δεν ειστε για ανοδο ρε φιλε μου? γιατι το ξερεις καλα οτι δεν ανεβειτε με αυτην την εικονα μεσα στην πετρουπολη

Για να ανέβεις πρέπει να έχεις καλή ομάδα, όχι καλούς ατομικά παίχτες. Σίγουρα είναι απαραίτητο το ατομικό ταλέντο αλλά από μονο του δεν φτάνει.
Είδες που δεν απαντάς όμως???
Δεν σου έρχεται κανένας ψηλός καλύτερος του Λαφη στο μυαλό???
o kakos
QUOTE (akratacity @ Jan 18 2017, 12:42 ) *
Για να ανέβεις πρέπει να έχεις καλή ομάδα, όχι καλούς ατομικά παίχτες. Σίγουρα είναι απαραίτητο το ατομικό ταλέντο αλλά από μονο του δεν φτάνει.
Είδες που δεν απαντάς όμως???
Δεν σου έρχεται κανένας ψηλός καλύτερος του Λαφη στο μυαλό???

μιχαλοπουλος τζεμης αναγνωστοπουλος μπαρμπαρης κοριζης ευστρατιου αυτα ειναι γουστα ομως οποτε δεν χρειαζεται να εχουμε την ιδια γνωμη!
akratacity
QUOTE (o kakos @ Jan 18 2017, 19:19 ) *
μιχαλοπουλος τζεμης αναγνωστοπουλος μπαρμπαρης κοριζης ευστρατιου αυτα ειναι γουστα ομως οποτε δεν χρειαζεται να εχουμε την ιδια γνωμη!

Για τους πρώτους δύο συμφωνώ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.