Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ - Α' Ε.Σ.Κ.Α 2008
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
coach_70
bball.gif
leonkalf
coach βιαστικό σε βλέπω...

Λέγαμε να το ανοίξουμε το topic μετά το τέλος του πρωταθλήματος..
Τέλος πάντων, επειδή δεν κρατιέστε και οι περισσότεροι έχετε το μυαλό σας εκεί... ξεκινήστε!!!

Θέμα προς συζήτηση : Θα έχουμε στην ΕΣΚΑ ξεχωριστό topic για τις μεταγραφές κάθε κατηγορίας ή να τις βάλουμε όλες σε ένα?
coach_70
QUOTE(leonkalf @ May 6 2008, 12:59 ) *
coach βιαστικό σε βλέπω...

Λέγαμε να το ανοίξουμε το topic μετά το τέλος του πρωταθλήματος..
Τέλος πάντων, επειδή δεν κρατιέστε και οι περισσότεροι έχετε το μυαλό σας εκεί... ξεκινήστε!!!

Θέμα προς συζήτηση : Θα έχουμε στην ΕΣΚΑ ξεχωριστό topic για τις μεταγραφές κάθε κατηγορίας ή να τις βάλουμε όλες σε ένα?


Καλή σου μέρα και χρόνια σου πολλά.

Καταρχήν φαντάζομαι ότι έχεις ενημερωθεί για τα γεννητούρια κοινής γνωστής μας από το χώρο του Volley.

Στο θέμα μας τώρα και στην ερώτηση που κάνεις, νομίζω ότι πρέπει να αναφερόμαστε μόνο σε ότι έχει σχέση με την κατηγορία.

Όσο αναφορά την βιασύνη, δεν σημαίνει ότι θα ασχοληθούμαι απαραίτητα με τους υπό απόκτηση παίχτες.Μπορούμε να γράψουμε για το όποιο ξεσκαρτάρισμα στα roster που θα κάνουν οι ομάδες καθώς και για το ποιοι προπονητές μένουν ή φεύγουν.

Ήδη υπάρχουν διεργασίες στις ομάδες, κυρίως τις αδιάφορες βαθμολογικά και σίγουρα πολλές εξ αυτόν, έχουν ξεκινήσει σχεδιασμό.

Να είσαι πάντα καλά.

Φιλικούς χαιρετισμούς.
pitbull
επιστροφες ρωσση και βλαχονατσιου στην πρωην ομαδα τους!!!!!!!!!!!!
maravitc
QUOTE(pitbull @ May 6 2008, 11:25 ) *
επιστροφες ρωσση και βλαχονατσιου στην πρωην ομαδα τους!!!!!!!!!!!!

για τον πρωτο δε νομιζω
παμε οτι ξερω για προπονητες
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ,μαλλον η διοικητικη αναταραχη (παραιτηση φαρουπου που μολις εκλεχτηκε προεδρος
εχει να κανει με θεμα αλλαγης προπονητη στην ομαδα
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ,δεν ειναι απολυτα σιγουρη η παραμονη αποστολακη,με δικια του κυριως επιθυμια
ΠΑΠΑΓΟΥ-μυκονιατης
ΑΙΟΛΟΣ-θανος
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ,αν θελει να προσελκισει καλους παιχτες θα πρεπει να σκεφτουν κατι καλυτερο
απο το σπηλιωτοπουλο αφου ολοι θα δισταζουν να πανε εκει φοβουμενοι οτι ο προπονητης
θα ειναι πιονι της διοικησης υπερ των γηγενων παιχτων
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ-ψαχνει, συμφωνα με το μιμο8 επικρατεστερος ο καραμπελας
ΚΕΡΑΤΕΑ,ως εχει
ΧΟΛΑΡΓΟΣ-70% κακαλιας
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-αν τα βρουνε διοικητικα σιγουρα κτιστακης κ δικαιως
ΣΠΑΤΑ-οικονομου
ΝΙΚΗ ΑΜ.-κωλετσης
οι υπολοιποι κινδινευουνη δεν εχουν ανεβει ακομοι οποτε προσεχως
mimos8
σε αυτο το τοπικ προβλεπω να οργιαζει ο μαραβιτς για τους επομενους 2 μηνες και δικαιως!
maravitc
επειδη τα γραπτα μενουν θα κανουμε ταμειο στο τελος να δουμε ποιος ειχε τις πιο
σωστες πληροφοριες κ ποιος ηπιε τους περισοτερους καφεδες στα καφενεια
coach_70
QUOTE(maravitc @ May 6 2008, 15:32 ) *
για τον πρωτο δε νομιζω
παμε οτι ξερω για προπονητες
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ,μαλλον η διοικητικη αναταραχη (παραιτηση φαρουπου που μολις εκλεχτηκε προεδρος
εχει να κανει με θεμα αλλαγης προπονητη στην ομαδα
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ,δεν ειναι απολυτα σιγουρη η παραμονη αποστολακη,με δικια του κυριως επιθυμια
ΠΑΠΑΓΟΥ-μυκονιατης
ΑΙΟΛΟΣ-θανος
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ,αν θελει να προσελκισει καλους παιχτες θα πρεπει να σκεφτουν κατι καλυτερο
απο το σπηλιωτοπουλο αφου ολοι θα δισταζουν να πανε εκει φοβουμενοι οτι ο προπονητης
θα ειναι πιονι της διοικησης υπερ των γηγενων παιχτων
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ-ψαχνει, συμφωνα με το μιμο8 επικρατεστερος ο καραμπελας
ΚΕΡΑΤΕΑ,ως εχει
ΧΟΛΑΡΓΟΣ-70% κακαλιας
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-αν τα βρουνε διοικητικα σιγουρα κτιστακης κ δικαιως
ΣΠΑΤΑ-οικονομου
ΝΙΚΗ ΑΜ.-κωλετσης
οι υπολοιποι κινδινευουνη δεν εχουν ανεβει ακομοι οποτε προσεχως



Σε απάντηση για την άποψη του maravitc σχετικά με την δικιά μου ομάδα, μπορω να επιβεβαιώσω την παραμονή μου στην ομάδα και για την νέα περίοδο.

Ήδη έχει ξεκινήσει η διαδικασία και τον συζητήσεων και με αθλητές που θα παραμείνουν όπως και έχουν στοχοποιηθεί και κάποιοι υπό μεταγραφή παίχτες.

Θα μπορώ με ασφάλεια παρακάτω να ενημερώσω ποιοί μένουν οριστικά.Σίγουρα έχει συμφωνηθεί με την διοίκηση η παραμονή του βασικού κορμού και η ενίσχυση αυτού με 5-6 παίχτες.

Πολλά φιλιά στο φίλο μου το mimo, για την γνώμη του οποίου σχετικά με τον maravitc, θα συμφωνήσω, αν κρίνω απ ΄τα όσα κατα καιρούς διαβάζω.
Οφείλω δε να ενημερώσω ότι γενικότερα, χωρίς να ξέρω ποιός είναι, έχει σωστές τοποθετήσεις.

Εύχομαι στις δικιές μου, να πέσει έξω, έτσι για να υπάρχει και ένα σχετικό σασπένς για μεταγραφικές εκπλήξεις.
mimos8
γεια σου κοουτς.εκανες μεγαλη κινηση ανοιγοντας αυτο το τοπικ!θα γραφτουν πολλα!
coach_70
QUOTE(mimos8 @ May 6 2008, 16:02 ) *
γεια σου κοουτς.εκανες μεγαλη κινηση ανοιγοντας αυτο το τοπικ!θα γραφτουν πολλα!



Ευχαριστώ Δημήτρη. σου εκφράζω την εκτίμηση μου μέσα από το forum, και εύχομαι αντίστοιχα να κάνω μεγαλύτερες κινήσεις, αλλά σε μεταγραφικό επίπεδο.
maravitc
QUOTE(coach_70 @ May 6 2008, 12:55 ) *
Σε απάντηση για την άποψη του maravitc σχετικά με την δικιά μου ομάδα, μπορω να επιβεβαιώσω την παραμονή μου στην ομάδα και για την νέα περίοδο.

Ήδη έχει ξεκινήσει η διαδικασία και τον συζητήσεων και με αθλητές που θα παραμείνουν όπως και έχουν στοχοποιηθεί και κάποιοι υπό μεταγραφή παίχτες.

Θα μπορώ με ασφάλεια παρακάτω να ενημερώσω ποιοί μένουν οριστικά.Σίγουρα έχει συμφωνηθεί με την διοίκηση η παραμονή του βασικού κορμού και η ενίσχυση αυτού με 5-6 παίχτες.

Πολλά φιλιά στο φίλο μου το mimo, για την γνώμη του οποίου σχετικά με τον maravitc, θα συμφωνήσω, αν κρίνω απ ΄τα όσα κατα καιρούς διαβάζω.
Οφείλω δε να ενημερώσω ότι γενικότερα, χωρίς να ξέρω ποιός είναι, έχει σωστές τοποθετήσεις.

Εύχομαι στις δικιές μου, να πέσει έξω, έτσι για να υπάρχει και ένα σχετικό σασπένς για μεταγραφικές εκπλήξεις.


θα προσπαθησω μεχρι να τελειωσει η κατηγορια κ το κυπελο οτι ξερω για παιχτες να το κρατησω,
για προπονητες οτι νεα εχω θα το λεω,παντως στον αιολο καλοκοιτανε ψηλο τριαροτεσσαρι που
σουταρει καλα,ετσι για να γινει λιγο ντορος
coach_70
QUOTE(maravitc @ May 6 2008, 17:10 ) *
θα προσπαθησω μεχρι να τελειωσει η κατηγορια κ το κυπελο οτι ξερω για παιχτες να το κρατησω,
για προπονητες οτι νεα εχω θα το λεω,παντως στον αιολο καλοκοιτανε ψηλο τριαροτεσσαρι που
σουταρει καλα,ετσι για να γινει λιγο ντορος



Η αλήθεια είναι ότι σουτάρει πολύ καλά. αλλά αν το αναφέρεις σαν 3/4 για να μην είσαι εντελώς απροκάλυπτος στο ποιός είναι, σου λέω μετά βεβαιότητας ότι είναι αμιγώς 4.....

Ξέρεις άλλωστε ότι τον ξέρω πάρα πολύ καλά.
zigolo7
πληροφορίες θέλουν τους Τριγάζη - Καλφαγιώργη και του χρόνου συμπαίκτες σε ομάδα της Α`ΕΣΚΑ...
alexas10
καλησπερα...Με ενδιαφερον διαβαζω τα μεταγραφικα σεναρια για παικτες και προπονητες... Αυτη η εποχη νομιζω πως ειναι η πιο ενδιαφερουσα για τα απανταχου λαμογια....και φυσικα και για τους (περισσοτερους θελω να πιστευω) προπονητες,παραγοντες να κανουν τα σχεδια τους και τα πλανα τους για το κλικ παραπανω απο τη φετινη χρονια...Ευχομαι ολοι να βρουν αυτο που ψαχνουν...Εγω πλεον δεν διαβαζω ολα τα ποστ απλα περιμενω τον μαραβιτς να γραψει για να ενημερωθω ομως δεν τα καταπινω αμασητα τον τσεκαρω καθημερινα να ξερει.. icon_wave.gif

Υ.Γ στα 20 ακριβως χρονια που παιζω μπασκετ δεν εχω συναντησει χειροτερα αποδυτηρια κλειστου γυμναστηριου απο τα χθεσινα στο κλειστο της Κενεντυ... Αισχος....

Υ.Γ 2 μιμο γιατι δεν ανακοινωνεις τη συμφωνια μας για του χρονου και αφηνεις την αθηνα να αγωνια που θα παιξεις?(εχω παρει το οκ απο τον χου2lee)
Y.Γ 3 Τιμη και δοξα στο Μιχαλη Θανο που γραφει ανοιχτα και χωρις ταμπου στο σαιτ....
maravitc
QUOTE(coach_70 @ May 6 2008, 14:27 ) *
Η αλήθεια είναι ότι σουτάρει πολύ καλά. αλλά αν το αναφέρεις σαν 3/4 για να μην είσαι εντελώς απροκάλυπτος στο ποιός είναι, σου λέω μετά βεβαιότητας ότι είναι αμιγώς 4.....

Ξέρεις άλλωστε ότι τον ξέρω πάρα πολύ καλά.

τον εκτιμουν ιδιαιτερα παντως εκει που ειναι κ μπορει να του κανουν προταση παραμονης
που θα ειναι δυσκολο να αρνηθει
ΜJ23
QUOTE(maravitc @ May 7 2008, 01:47 ) *
τον εκτιμουν ιδιαιτερα παντως εκει που ειναι κ μπορει να του κανουν προταση παραμονης
που θα ειναι δυσκολο να αρνηθει



ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.ΑΜΑ ΜΠΩΡΕΙΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ , ΤΟ Νο4 ΚΑΙ Νο8 ΑΠΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟ ΚΑΙ Νο 10 ΑΠΟ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΙ Νο 6 ΑΠΟ ΧΟΛΑΡΓΟ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!
Jabar
Θερμή παράκληση μη γράφετε με κεφαλαία εκτός από ότι σημαίνει ότι φωνάζετε και αντιδικείτε είναι και αντιαισθητικό ευχαριστώ.
coach_70
QUOTE(maravitc @ May 7 2008, 01:47 ) *
τον εκτιμουν ιδιαιτερα παντως εκει που ειναι κ μπορει να του κανουν προταση παραμονης
που θα ειναι δυσκολο να αρνηθει


Δεν μπορώ να διαφωνήσω, και πως θα μπορούσα άλλωστε απο τη στιγμή που φαίνετε να γνωρίζεις πρόσωπα και καταστάσεις.

Όμως υπάρχουν πολύ λόγοι που ορίζουν μια μεταγραφή.
Π.Χ: Αγωνιστικά κριτήρια, σχέσεις, στόχοι καθώς επίσης και ο παράγοντας αξιοποίηση του κάθε αθλητή, που θα κάνει το παίχτη να αποφασίσει το που θα παίξει.
Βέβαια παίζει και το οικονομικό μέρος πάντα αλλά σε κάποιες περιπτώσεις, ίσως τα πιό πάνω, να είναι περισσότερο σημαντικά και ισχυρά.
pepe
QUOTE(zigolo7 @ May 6 2008, 20:29 ) *
πληροφορίες θέλουν τους Τριγάζη - Καλφαγιώργη και του χρόνου συμπαίκτες σε ομάδα της Α`ΕΣΚΑ...


αν εχεις δικιο υποθετω οτι θα ειναι σε ομαδα των Β.Π. ε??
ΜJ23
QUOTE(pepe @ May 7 2008, 09:41 ) *
αν εχεις δικιο υποθετω οτι θα ειναι σε ομαδα των Β.Π. ε??



ενωεις σπατα.........
coach.konik
Γεια σε ολους τους Μπασκετικους και Μη.

ελπιζω σε ενα καυτο καλοκαιρι (μεταγραφικο) αν και δεν το βλεπω,.....
ποιες θα ειναι οι ομαδες που θα κανουν κινησεις ουσιας?
ποιες αυτες που θα τα "χωσουν" χοντρα για να ανεβουν?
ποιοι παικτες θα μετακινηθουν?
για να ακουσω προτασεις, εκτιμησεις, πιθανολογιες ???
οποιος βεβαια εχει γνωση και 100% ενημερωση καλο ειναι να το πει, μην χαθει χρονος ασκοπα στην αναζητησει/συνομηλια παικτων που εχουν συμφωνησει !!
bball.gif καλο πρωταθλημα 2008-2009 bball.gif
Jabar
QUOTE(coach.konik @ May 7 2008, 10:04 ) *
Γεια σε ολους τους Μπασκετικους και Μη.

ελπιζω σε ενα καυτο καλοκαιρι (μεταγραφικο) αν και δεν το βλεπω,.....
ποιες θα ειναι οι ομαδες που θα κανουν κινησεις ουσιας?
ποιες αυτες που θα τα "χωσουν" χοντρα για να ανεβουν?
ποιοι παικτες θα μετακινηθουν?
για να ακουσω προτασεις, εκτιμησεις, πιθανολογιες ???
οποιος βεβαια εχει γνωση και 100% ενημερωση καλο ειναι να το πει, μην χαθει χρονος ασκοπα στην αναζητησει/συνομηλια παικτων που εχουν συμφωνησει !!
bball.gif καλο πρωταθλημα 2008-2009 bball.gif

Καλώς όρισες coach.Καλά ποσταρίσματα. Αυτό το τόπικ εξελίσσεται σε τόπικ των προπονητών και managers .
Να υποθέσω ότι είσαι ο προπονητής της Νίκης?
coach.konik
ευχαριστω για την καλη υποδοχη !
ελπιζω να ειμαι προπονητης της ΝΙΚΗΣ,....... οπως το λενε ομως οι αμερικανοι !!!! you know what I mean
περα απο την πλακα και το λογοπαιγνιο, θεωρω οτι ο προπονητης της Νικης ειναι πολυ αξιολογος, χαρα μου να τον εχω αντιπαλο του χρονου.
president
Αρκετοι παικτες του Αθηναικου εχουν ηδη προτασεις απο ομαδες Α ΕΣΚΑ και οχι μονο.Ειναι φυσιολογικο αλλωστε μετα το πολυ καλο πρωταθλημα που εκαναν ολοι τους.Η Νικη εχει πλησιασει καποιους η οποια θελει και Παγοπουλο.Ο Ταυρος και η Ραφηνα επισης οπως και το Ιλιον.Τα ονοματα που τους απασχολουν ειναι γνωστα αλλα δεν θα ηθελα να μπω σε περισσοτερες λεπτομερειες ακομη γιατι πιθανον κατι να αλλαξει και στον Αθηναικο.
Jabar
QUOTE(coach.konik @ May 7 2008, 10:43 ) *
ευχαριστω για την καλη υποδοχη !
ελπιζω να ειμαι προπονητης της ΝΙΚΗΣ,....... οπως το λενε ομως οι αμερικανοι !!!! you know what I mean
περα απο την πλακα και το λογοπαιγνιο, θεωρω οτι ο προπονητης της Νικης ειναι πολυ αξιολογος, χαρα μου να τον εχω αντιπαλο του χρονου.

Πολύ καλό το λογοπαίγνιο εκτιμώ το χιούμορ και ελπίζω να έχουμε καλές μπασκετικές αναλύσεις.
Jabar
QUOTE(zigolo7 @ May 6 2008, 20:29 ) *
πληροφορίες θέλουν τους Τριγάζη - Καλφαγιώργη και του χρόνου συμπαίκτες σε ομάδα της Α`ΕΣΚΑ...

Οι δύο ανήκουν στη ΕΦΟΑ η κάνω λάθος?Πάντως έκαναν πολύ καλό πρωτάθλημα έδειξαν πόσο αγαπούν το άθλημα οπότε φυσιολογικά πολλές ομάδες θα ενδιαφερθούν αρα δεν έχουν λόγο να βιάζονται
FIVOS9
COACH 70 τι γινεται στον ταυρο? εχετε πλησιασει κανενα παιχτη για την επομενη χρονια? εκτος απο τα παραπανω υπαρχει κατι καινουριο? ακουγεται στο χωρο οτι θα μπειτε δυνατα για την επομενη χρονια! εχεις ακουσει κατι αλλο για τις υπολοιπες ομαδες? blove.gif
president
Ο Τριγαζης ανηκει στην ΕΦΟΑ και ο Κιουσης στο Παγκρατι. Ολοι οι αλλοι ειναι ελευθεροι.
tessari
QUOTE(Jabar @ May 7 2008, 11:24 ) *
Πολύ καλό το λογοπαίγνιο εκτιμώ το χιούμορ και ελπίζω να έχουμε καλές μπασκετικές αναλύσεις.


Από τους παίκτες της Ραφήνας ποιοί είναι ελεύθεροι?
coach_70
QUOTE(FIVOS9 @ May 7 2008, 12:15 ) *
COACH 70 τι γινεται στον ταυρο? εχετε πλησιασει κανενα παιχτη για την επομενη χρονια? εκτος απο τα παραπανω υπαρχει κατι καινουριο? ακουγεται στο χωρο οτι θα μπειτε δυνατα για την επομενη χρονια! εχεις ακουσει κατι αλλο για τις υπολοιπες ομαδες? blove.gif



Αυτό που γίνετε στο Ταύρο αυτή τη στιγμή είναι ότι προσπαθούμε με κάθε τρόπο να βρούμε εσωτερικά στην ομάδα με τα παιδιά, κίνητρα, για να μπορέσουμε όσο το δυνατόν περισσότερο να μην δώσουμε σε κανέναν το δικαίωμα να αμφισβητήσει την αξιοπρέπεια την δικιά μου και τον παιδιών.

Η εικόνα που είχε η ομάδα σε πολλά παιχνίδια και κυρίως με την Ηλιούπολη, για όσους έχουν αντιμετωπίσει παρόμοιες καταστάσεις ξέρουν πόσο δύσκολο είναι να παίζεις τόσο καλά όταν είσαι αδιάφορος.

Ειλικρεινά, στεναχωρήθηκα στον προχτεσινό αγώνα έχοντας απέναντι μου την Ηλιούπολη. γιατί λίγοι γνωρίζουν ότι το σπίτι μου είναι 100μ απέναντι από το γήπεδο, μεγάλωσα και πήγα σχολείο εκεί.
Έβλεπα την ομάδα όταν έπαιζε Β' Εθνική με παιχταράδες και μάθαινα basket.

Εύχομαι να σωθούν και να μην είμαστε εμείς η αιτία να πέσουν κατηγορία.

Τώρα για του χρόνου που λες ότι θα κάνουμε γερό μπάσιμο κτλ έχω να πω το εξής.
Η εμπειρία μου λέει, και θα το διαπιστώσετε παρακάτω όλοι όσοι διαβάζεται, ότι κάθε καλοκαίρι, όλες οι ομάδες πάνε για πρωτάθλημα και θα βάλουν και λεφτά.
Το Μαϊο 2 θα ανέβουν όμως, και το πιθανότερο κάποιος που ξεκίνησε ως αουτσαϊντερ, όπως για παράδειγμα φέτος το Ψυχικό.
Άρα λοιπόν ας είμαστε άπαντες ρελιστές και προσγειωμένη.Σίγουρα θέλουμε και θα είμαστε αρκετά ανταγωνιστικοί, αλλά μέχρι να πούμε ότι θα ανέβουμε και τέτοια, έχει πολύ δρόμο.

Μαθαίνω σίγουρα για τις κινήσεις τον αντιπάλων αλλά θα μου επιτρέψεις, όπως και για τις δικές μας κινήσεις
να μην σου πω ακόμα τουλάχιστον τι ξέρω.
Έχουμε ξεκινήσει κάποιες επαφές, προέχει όμως η διατήρηση του υπάρχοντος κορμού το οποίο είναι στόχος δικός μου και της διοίκησης.
Είμαστε σε καλό δρόμο και ευελπιστώ να πάνε καλά, όποιες σκεψεις έχουμε κάνει, γενικότερα στο σχεδιασμό μας.
dedes-9
QUOTE(ΜJ23 @ May 7 2008, 06:11 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.ΑΜΑ ΜΠΩΡΕΙΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ , ΤΟ Νο4 ΚΑΙ Νο8 ΑΠΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟ ΚΑΙ Νο 10 ΑΠΟ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΙ Νο 6 ΑΠΟ ΧΟΛΑΡΓΟ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

Το Νο 4 και το Νο 8 του ΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ειναι Προκοπης και Κορκοσουρας.
maravitc
QUOTE(ΜJ23 @ May 7 2008, 06:11 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.ΑΜΑ ΜΠΩΡΕΙΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ , ΤΟ Νο4 ΚΑΙ Νο8 ΑΠΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟ ΚΑΙ Νο 10 ΑΠΟ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΙ Νο 6 ΑΠΟ ΧΟΛΑΡΓΟ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

ναι παιδια κ οποιος θελει κοινοτικους ξερω κατι μαυρους που πουλανε cd κ εχουν
διαβατηριο.τι πραγματα ειναι αυτα.αβαντες δημοσια σε κανεναν ο μαραβιτς,θα κρινω συμφωνιες
θα βγαζω φημες που εχουν ελπιδα να γινουν πραγματικοτητα κ θα κραζω τους ασχετους
Jabar
Μετέφερα το ποστ του exete plaka στην Α ΕΣΚΑ γιατί αφορά κυρίως θέματα που κατά καιρούς έχουν γραφτεί εκεί και όχι μεταγραφές.Η δε απάντηση του Μάραβιτς περί αβάντας παραμένει εδώ γιατί είχε να κάνει με ονόματα σε μεταγραφές.Πάντως βλέπω με χαρά να πληθαίνουν οι προπονητές που γράφουν στο φόρουμ.Το σίγουρο είναι ότι το διαβάζουν πολλοί και έχουν αρχίσει να γράφουν αρκετοί.Περιμένω τις αναλύσεις τους με ενδιαφέρον.
ΜJ23
QUOTE(maravitc @ May 7 2008, 23:07 ) *
ναι παιδια κ οποιος θελει κοινοτικους ξερω κατι μαυρους που πουλανε cd κ εχουν
διαβατηριο.τι πραγματα ειναι αυτα.αβαντες δημοσια σε κανεναν ο μαραβιτς,θα κρινω συμφωνιες
θα βγαζω φημες που εχουν ελπιδα να γινουν πραγματικοτητα κ θα κραζω τους ασχετους


γνωμες μαζευω φιλε μου οταν δεν ξερεις κατι για καποιων που σε ενδιαφερει ρωτας δεν ειναι κακο,και οταν εχεις χαθει στον δρομο ρωτας...σου κανουν αβαντα ε;και χαλαρωσε λιγακι torture.gif
ΜJ23
QUOTE(dedes-9 @ May 7 2008, 19:21 ) *
Το Νο 4 και το Νο 8 του ΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ειναι Προκοπης και Κορκοσουρας.


ευχαριστω φιλε μου.δεν ρωταω τιποτα αλλο γιατι παρεξηγηθηκα απο μερικους.......
Jabar
QUOTE(ΜJ23 @ May 8 2008, 08:55 ) *
ευχαριστω φιλε μου.δεν ρωταω τιποτα αλλο γιατι παρεξηγηθηκα απο μερικους.......

Ο χαρακτήρας του φόρουμ και αυτού του τόπικ είναι και πληροφοριακός οπότε καλά κάνεις και ρωτάς και οι καλές κουβέντες για όλους επιτρέπονται.Το 6 του Χολαργού είναι ο Βελιζιώτης.
Jabar
QUOTE(coach_70 @ May 7 2008, 18:35 ) *
Άρα λοιπόν ας είμαστε άπαντες ρελιστές και προσγειωμένη.Σίγουρα θέλουμε και θα είμαστε αρκετά ανταγωνιστικοί, αλλά μέχρι να πούμε ότι θα ανέβουμε και τέτοια, έχει πολύ δρόμο.

Μαθαίνω σίγουρα για τις κινήσεις τον αντιπάλων αλλά θα μου επιτρέψεις, όπως και για τις δικές μας κινήσεις
να μην σου πω ακόμα τουλάχιστον τι ξέρω.

Είμαστε σε καλό δρόμο και ευελπιστώ να πάνε καλά, όποιες σκεψεις έχουμε κάνει, γενικότερα στο σχεδιασμό μας.

Κόουτς είσαι σίγουρος ότι μιλάμε για Α ΕΣΚΑ?Οσο για το 4 που σουτάρει καλά μήπως πρόκειται για σχεδιασμό άλλης κατηγορίας?
Jabar
Στο τομέα των προπονητών υπάρχουν πολλά νέα και εξελίξεις περιμένω να δω πότε θα τα γράψετε.Μάραβιτς
αργείς χαρακτηριστικά . biggrin.gif
Jabar
QUOTE(pitbull @ May 6 2008, 14:25 ) *
επιστροφες ρωσση και βλαχονατσιου στην πρωην ομαδα τους!!!!!!!!!!!!

Για τον Ρώσση ξέρεις καλλίτερα από μένα που έχει κλείσει .
ADEKASTOS
QUOTE(Jabar @ May 8 2008, 10:21 ) *
Στο τομέα των προπονητών υπάρχουν πολλά νέα και εξελίξεις περιμένω να δω πότε θα τα γράψετε.Μάραβιτς
αργείς χαρακτηριστικά . biggrin.gif

Nα ενημερώσω οτι ασφαλείς πληροφορίες λένε οτι ομάδα Α ΕΣΚΑ συζητάει μέ Κουφό Και Σημεωνίδη για την νέα περίοδο, η ομάδα πρωταγωνήστησε και φέτος αλλά δεν τα κατάφερε ,το υψος του μπάτζετ ειναι που διαπραγματευονται για να κλείσει η συμφωνία .θα δούμε τι θα γίνει πολύ σύντομα και αν οι πληροφορίες βγούν σωστές.
billy_14
QUOTE(Jabar @ May 8 2008, 05:39 ) *
Μετέφερα το ποστ του exete plaka στην Α ΕΣΚΑ γιατί αφορά κυρίως θέματα που κατά καιρούς έχουν γραφτεί εκεί και όχι μεταγραφές.Η δε απάντηση του Μάραβιτς περί αβάντας παραμένει εδώ γιατί είχε να κάνει με ονόματα σε μεταγραφές.Πάντως βλέπω με χαρά να πληθαίνουν οι προπονητές που γράφουν στο φόρουμ.Το σίγουρο είναι ότι το διαβάζουν πολλοί και έχουν αρχίσει να γράφουν αρκετοί.Περιμένω τις αναλύσεις τους με ενδιαφέρον.

Jabar φίλε ξέρεις αν και πόσο σε εκτιμώ, άλλωστε φάνηκε πιστεύω όταν γνωριστήκαμε και από κοντά. Πλην όμως θεωρώ μεγάλο λάθος σου που μετέφερες το συγκεκριμένο ποστ, αφαιρώντας έτσι τη δυνατότητα σε κάποιον ΚΥΡΙΟ με όλη τη σημασία της λέξης να απαντήσει ευθέως σε κάποιον "κύριο" (με ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ εισαγωγικά) που επιμένει να θίγει υπολήψεις (ακούς εκεί "πιόνι της διοίκησης"... αλλά με την απάντησή του που ΙΣΧΥΕΙ και μπορώ να πω και σε ποιον αναφέρεται, σε κόλλησε στον τοίχο "παντογνώστη" maravitc - αλήθεια, μήπως εμείς οι δύο βρεθήκαμε κάπου πολύ πρόσφατα; λέω μήπως...) κρυμμένος πίσω από την ανωνυμία του. Και μόνο ότι ο συγκεκριμένος προπονητής απάντησε επώνυμα δείχνει πάρα πολλά για το χαρακτήρα του. Και ήταν ατόπημα που έφυγε από εδώ το ποστ του.
Τώρα, για να μη σβήσεις και το δικό μου και να δει ο "κύριος" αυτός τι ιδέα έχουμε ως σύλλογος για την πάρτη του, θα γίνω ον-τόπικ "αποκαλύπτοντας" ότι ο προπονητής αυτός δεν θα παραμείνει στην ομάδα μας λόγω επερχόμενων στρατιωτικών υποχρεώσεων. Είναι βλέπεις μόλις 27 ετών και έχει ήδη καταφέρει να φτάσει Α' ΕΣΚΑ χωρίς λαμογιές και υψηλές γνωριμίες, παρά μόνο χάρη σε μια θητεία στους πάγκους που ξεκίνησε από τα εφηβικά (!) του χρόνια και πέρασε απ' όλα τα επίπεδα... Δεν πήγε δηλαδή στο "ρετιρέ με το ασανσέρ", που έλεγε κάποτε ο μεγάλος Φαίδωνας Ματθαίου...
FIVOS9
QUOTE(ADEKASTOS @ May 8 2008, 10:33 ) *
Nα ενημερώσω οτι ασφαλείς πληροφορίες λένε οτι ομάδα Α ΕΣΚΑ συζητάει μέ Κουφό Και Σημεωνίδη για την νέα περίοδο, η ομάδα πρωταγωνήστησε και φέτος αλλά δεν τα κατάφερε ,το υψος του μπάτζετ ειναι που διαπραγματευονται για να κλείσει η συμφωνία .θα δούμε τι θα γίνει πολύ σύντομα και αν οι πληροφορίες βγούν σωστές.

θεωρω λιγο απιθανο το γεγονος του να κατεβει ο κουφος στην εσκα! θα εχει πολυ καλυτερες προτασεις απο παραπανω κατηγοριες με πολυ μεγαλυτερα μπατζετ απο οτι μπορει να του προσφερει αυτη η κατηγορια! δεν πιστευω οτι θα μπει στη διαδικασια να ασχοληθει με εσκα ( χωρις να υποτιμω την κατηγορια) blove.gif
maravitc
QUOTE(Jabar @ May 8 2008, 07:21 ) *
Στο τομέα των προπονητών υπάρχουν πολλά νέα και εξελίξεις περιμένω να δω πότε θα τα γράψετε.Μάραβιτς
αργείς χαρακτηριστικά . biggrin.gif

ειναι αδικο για ανθρωπους που δουλευουν ακομα να μαθαινουν απ τα φορουμ οτι δε θα συνεχισουν
ας αφησουμε να τελειωσει το πρωταθλημα κ τα λεμε,μην θελουμε να παρουμε εμεις τις πρωτοβουλιες
ας περιοριστουμε σε ρολο κριτη κ σχολιαστη των πεπραγμενων
loufer
Ο τριγάζης άραγε που έσωσε τον Αθηναϊκό κατά ένα μεγάλο μέρος (όχι ότι δε βοήθησαν όλα τα παιδιά σημαντικά, αλλά όσο να' ναι έκανε τη διαφορά)... που θα πάει????????????????
ΜJ23
QUOTE(loufer @ May 8 2008, 14:10 ) *
Ο τριγάζης άραγε που έσωσε τον Αθηναϊκό κατά ένα μεγάλο μέρος (όχι ότι δε βοήθησαν όλα τα παιδιά σημαντικά, αλλά όσο να' ναι έκανε τη διαφορά)... που θα πάει????????????????


μαλλον δεν τα ξερεις καλα ο τριγαζης ηταν σουπερ αλλα ηταν ο 3 σκορερ της ομαδας του κυριο ρολο της σωτηριας του αθηναικου ηταν οι παλιοι και ο κοουτς....
loufer
QUOTE(ΜJ23 @ May 8 2008, 14:25 ) *
μαλλον δεν τα ξερεις καλα ο τριγαζης ηταν σουπερ αλλα ηταν ο 3 σκορερ της ομαδας του κυριο ρολο της σωτηριας του αθηναικου ηταν οι παλιοι και ο κοουτς....


Ο Μήτσος δεν ξεκίνησε καλά τη χρονιά , είναι αλήθεια, αλλά από χριστούγεννα και μετά ανέβηκε κατακόρυφα, ήρθαν και οι ανάποδες καταστάσεις ... δε μειώνω την αξία ούτε την προσπάθεια των παλαιών παικτών...
DORIAN
QUOTE(maravitc @ May 7 2008, 23:07 ) *
ναι παιδια κ οποιος θελει κοινοτικους ξερω κατι μαυρους που πουλανε cd κ εχουν
διαβατηριο.τι πραγματα ειναι αυτα.αβαντες δημοσια σε κανεναν ο μαραβιτς,θα κρινω συμφωνιες
θα βγαζω φημες που εχουν ελπιδα να γινουν πραγματικοτητα κ θα κραζω τους ασχετους


ΜΕΓΑΛΗ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΧΕΙΣ
ΜJ23
QUOTE(loufer @ May 8 2008, 14:45 ) *
Ο Μήτσος δεν ξεκίνησε καλά τη χρονιά , είναι αλήθεια, αλλά από χριστούγεννα και μετά ανέβηκε κατακόρυφα, ήρθαν και οι ανάποδες καταστάσεις ... δε μειώνω την αξία ούτε την προσπάθεια των παλαιών παικτών...


ο μητσος ειναι καλος παιχτης κ μαλλον κολλο παιδι, απλα τα εμφανισες λιγο υπερβολικα.και μαλλον παει νικη αμαρουσιου....
maravitc
QUOTE(ΜJ23 @ May 8 2008, 12:45 ) *
ο μητσος ειναι καλος παιχτης κ μαλλον κολλο παιδι, απλα τα εμφανισες λιγο υπερβολικα.και μαλλον παει νικη αμαρουσιου....

αν παει εκει καρατας δε βλεπω να ακουμαει καθολου,διδυμο καρατζας κοντογιαννης θα θελουν 2
μπαλες σε καθε παιχνιδι,θα ειμαι φαν παντως αν γινει
coach_70
QUOTE(Jabar @ May 8 2008, 10:18 ) *
Κόουτς είσαι σίγουρος ότι μιλάμε για Α ΕΣΚΑ?Οσο για το 4 που σουτάρει καλά μήπως πρόκειται για σχεδιασμό άλλης κατηγορίας?



Δεν κατάλαβα την ερώτηση??
Τι εννοείς??
Τι σημαίνει άλλης κατηγορίας??

Αν εννοείς ότι κοιτάμε για παίχτες από μεγαλύτερη κατηγορία, αυτό το θεωρώ φυσιολογικό.
Δεν καταλαβαίνω ομως.
Αν θες γίνε λίγο πιό σαφής.

Αν μου επιτρέπετε, μιάς και ήμουν αυτός που άνοιξε αυτό το τόπικ, με αφορμή σε κάποιο άλλο ποστ, προσπαθήστε να κάνετε, αυτό που αναμφισβήτητα δικαιούτε ο καθένας,(κριτική), προσπαθήστε να μην θίγετε όμως προσωπικότητες.

Αποτελεί υγεία να μοιραζόμαστε εξελίξεις που συμβαίνουν στο χώρο, και είναι καλό να γράφουν όσο περισσότερη προπονητές γίνετε, αλλά και άνθρωποι που με τον ένα ή άλλο τρόπο μαθαίνουν τη συμβαίνει.

Φιλικά στο άθλημα που αγαπάμε.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.