Help - Search - Members - Calendar
Full Version: CSKA Moscow vs. Panatinaikos Athens
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Euroleague 2013-14
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
AKRG
Πολύ Κ@λόπαιδο ο κυριάκος ! (Μιτσόβ)
a.car


Ο Λουκας δινει πολλες απαντησεις σημερα, και στον εαυτο του και σε πολλους επικριτες του εμου συμπεριμβανομενου


σε απειρες περιπτωσεις.
Dreamerpanos
BEAST
bbplayer
QUOTE (a.car @ Apr 23 2014, 20:43 ) *
Ο Λουκας δινει πολλες απαντησεις σημερα, και στον εαυτο του και σε πολλους επικριτες του εμου συμπεριμβανομενου


σε απειρες περιπτωσεις.


βάλε κι εμένα μέσα
shtarkws
ο Λουκας στέλνει χαιρετίσματα στον Αργύρη
AKRG
ΒlackHead Magic !!


ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΕΒΑΛΕ Ο ΑΙΡ - ΓΚΙΣΤ
Anubis
9 ποντοι διαφορα στους 3..ε βεβαια οταν δεν παιζεις...
t0ny3
Ασε μας ρε Weems....
bbplayer
38 λεπτά αόρατος και πάει να το γυρίσει μόνος του. έτσι είναι οι μεγάλοι παίχτες. respect
G-arenas
αμαν αυτος ο γουιμς!!τρελα σουτ όπως και στον 1ο αγωνα!
a.car


Οχι αλλη επιθεση στον Γουιμς
AKRG
Α ρε Μήτσε δεν σε θέλει η σπυριάρα απόψε

Δώσε την πάσα ρε Ουκιτς να τελειωσει ο χρονος... Χάσε την δευτερη !! ουτε ο τεπιτς δεν με εχει κάνει τοσο ΜΩΒ
bbplayer
na b;'alei τη μια τουλάχιστο δεν την παλεύω

όχι αυτή τη μια ρε μπάζο!!! τη λάθος έβαλες γμτ την τρέλα μουυυυυυυυυ
a.car
Το ριμπαουντ του αιωνα ο Λενι

Φοβαμαι κανα κουλο φαουλ
shtarkws
Ρε ουκιτς ρε ουκιτς!! εκει την χάνουμε την βολη!!!! Ελεος !!!!!


Εντάξει. ..............μιλαμε ερασιτεχνικες καταστάσεις
bbplayer
δεν υπάρχει,.....δεν υπάρχει αυτό το πράγμα....δεν υπάρχει
AKRG
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΟΥΚΙΤΣ - ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΟΥΚΙΤΣ
t0ny3
Δικο μας παιχνιδι παλι παμε να χασουμε ΕΛΕΟΣ
G-arenas
δεν υπαρχει πιο κ$#αρδη ομαδα στον κοσμο!!!3 επιθεσεις μπηκε και βγηκε!!σε αυτους όλα μεσα!!
Dreamerpanos
Ποιος Φριτζόν?Ο Ούκιτς....

2 βολές του ζητήσαμε να βάλει ρε πουτη ή έστω να χάσει τη 2η....
a.car



Δυστυχως το μομεντουμ το εχουν αυτοι τωρα
bbplayer
ντάξει, εγκεφαλικό με δαύτον

Ο Χάτζη βέβαια είναι πιο βλάκας...
t0ny3
Στα αποδυτηρια οχι στον παγκο!
bbplayer
αυτά που τον αναγκάζουν το Μήτσο να κάνει είναι μαρτύριο. Αντε ρε Φώτση...
priest
Ενα τριποντο ρε διαμαντιδη!!!
shtarkws
Το πρόβλημα με μας ειναι πως οι παίκτες που εχουν ποδια δεν έχουν μυαλό και αυτοι που εχουν μυαλό δεν εχουν πόδια
Δυστυχώς οταν η μπάλα καίει δεν έχεις κάποιον να την βάλει στο πλεκτό. Το πιο σταθερό μας όπλο επιθετικά ειναι ο Λουκάς και ε ει ποση ωρα στο πάγκο
Το σταυρό μας τώρα να μπει κάποιο τρελό σουτ
t0ny3
Ενας να βαλει την μπαλα στο δυχτακι! ΕΝΑΣ
a.car
QUOTE(shtarkws @ Apr 23 2014, 21:04 ) *
Το πρόβλημα με μας ειναι πως οι παίκτες που εχουν ποδια δεν έχουν μυαλό και αυτοι που εχουν μυαλό δεν εχουν πόδια

Σωστος!
gspara
Γιατι εχει τον Φωτση αντι του Γκιστ στην παρατα??
j-kidd13
Ρε παιδια ας πει και στον μοντ καποιος πως παιζει η ομαδα γιατι γυριζω Αθηνα και δεν βλεπω
..
bbplayer
κουράστηκαν... sad.gif
keraynopoylos
Μας καθαρισε ο Γουιμς μονος του
bbplayer
τώρα τις θέλουμε και τις δύο Μ¨ητσο μου
a.car


Αυτος ο Γουιμς εκφρασεις προσωπου δεν εχει?
Dreamerpanos
Εγώ θα κανα φάουλ
bbplayer
μι ακαλή άμυνα θέλει. δεν είμαστε για 2η παράταση
shtarkws
Κυρίες και κύριοι αυτό το ματς αποδεικνύει γιατι το μπάσκετ είναι το κορυφαίο σπορ
Dreamerpanos
Ώστε έτσι είναι να σε περνάει το εγκεφαλικό ξυστά blink.gif blink.gif
bbplayer
ούτε έχει υπάρξει

ούτε υπάρχει

και δύσκολα θα ξαναφανεί ομάδα με τέτοιο μέταλλο


γι αυτό κυρ Δημητράκη κάνε τα κουμάντα σου το καλαοκαίρι γιατί αλλιώς είσαι για πολλές φάπες


RESPECT ΣΕ ΟΛΟΥΣ
t0ny3
Ενα ΕΚΑΒ παρακαλω! Τετοιες στιγμες μονο η ΜΠΑΣΚΕΤΑΡΑ.

Δεν ξερω τι να πρωτοσχολιασω για το ματς, απλα ενα μεγαλο μπραβο, ολα τα αλλα περιττα.
belalik
QUOTE(shtarkws @ Apr 23 2014, 21:11 ) *
Κυρίες και κύριοι αυτό το ματς αποδεικνύει γιατι το μπάσκετ είναι το κορυφαίο σπορ



Ε .. οχι ρε φιλε ... δε φτανει το χιτσκοκικο φιναλε (που λεει και μια ψυχη) ..

Το ματς ηταν αθλιο .. Νομιζω απο τους χειροτερους αγωνες μπασκετ που εχω δει σε τετοιο επιπεδο.

Υπαρχουν ματς που ειναι κρισιμα, εχουν εναλλαγες, κρινονται στο τελος, αλλα βλεπουμε και μπασκετ. Αυτο ηταν κακοποιηση του αθληματος..
priest
Τεραστια νικη.Μπραβο σε ολους.
bbplayer
QUOTE (belalik @ Apr 23 2014, 21:18 ) *
Ε .. οχι ρε φιλε ... δε φτανει το χιτσκοκικο φιναλε (που λεει και μια ψυχη) ..

Το ματς ηταν αθλιο .. Νομιζω απο τους χειροτερους αγωνες μπασκετ που εχω δει σε τετοιο επιπεδο.

Υπαρχουν ματς που ειναι κρισιμα, εχουν εναλλαγες, κρινονται στο τελος, αλλα βλεπουμε και μπασκετ. Αυτο ηταν κακοποιηση του αθληματος..


είσαι ένα ματς πίσω. Το προηγούμενο ναι. Αλλά όχι αυτό. Δεν ήταν κακοποίηση το σημερινό
kostas b
Πραγματικά τεράστια νίκη!

Έχει μείνει τίποτα για την Παρασκευή όμως?
Stefanos T.
Ρε παιδιά έχουμε καμια στρατηγική σαν ομάδα στο τελευταίο λεπτό?
Τα τελευταία μας λεπτά είναι για σεμινάριο "πως να χάσετε κερδισμένο παιχνίδι μέσα από τα χέρια σας".
Αναρωτιέμαι γιατί έχω χάσει ματσάκια με τον Φράνκι για coach επειδή ήμουνα φαντάρος.

Ντρίμπλα του Ούκιτς αντί για πάσα να λήξει το χρονόμετρο?
Μέσα η δεύτερη βολή του Ούκιτς? (μπορεί να μην φταίει αυτός, αλλά ο coach που δεν του το είπε, δεν νομίζω να μπορεί μόνος του να πάρει τέτοια απόφαση στρατηγικής).
Ντράιβ του Διαμαντίδη για να τους αφήσουμε 8 δευτερόλεπτα?

Καλά, έπαιξε και η τύχη ρόλο αλλά τί να λέμε, δεν ξέρω πως χάθηκε η ωριμότητα.

QUOTE (shtarkws @ Apr 23 2014, 21:04 ) *
Το πρόβλημα με μας ειναι πως οι παίκτες που εχουν ποδια δεν έχουν μυαλό και αυτοι που εχουν μυαλό δεν εχουν πόδια


+++
bbplayer
QUOTE (kostas b @ Apr 23 2014, 21:21 ) *
Πραγματικά τεράστια νίκη!

Έχει μείνει τίποτα για την Παρασκευή όμως?


S;igoyra είναι Παρασκευή?? ούτε στο αεροπλάνο δε θα προλάβουν να μπουν laugh.gif
shtarkws
Πραγματικά όλοι στην ομαδα αξίζουν ενα μεγάλο μπράβο. Το να πας σε πέμπτο ματς με την Τσσκα είναι παρα πολύ δύσκολο, το να το καταφερνεις απο το 2-0 είναι κατόρθωμα.Πλεον μενει ενα ματς.Για να το κερδίσεις ομως πρέπει να κάνεις το τέλειο παιχνίδι, σήμερα καναμε τεράστια λάθη που πρέπει να αποφευχθούν. .

υγ και ενα μπράβο στην διοίκηση, αν και ήμουν και είμαι αντίθετος με το ταιμινγκ της αποχώρησης ΑΠ, γιατι με τις παρεμβασεις της γυρισαν την παρτιδα.Εκτος και αν πιστεύει κανείς οτι η ομαδα μετα την Λαμποραλ μπορούσε να φτασει ως εδώ
kostas b
QUOTE (bbplayer @ Apr 23 2014, 20:22 ) *
S;igoyra είναι Παρασκευή?? ούτε στο αεροπλάνο δε θα προλάβουν να μπουν laugh.gif


Νομίζω Παρασκευή.....λίγο ακόμα να παίζανε πάντως, θα το έπαιζαν στο ΟΑΚΑ και το τρίτο... biggrin.gif
bbplayer
QUOTE (kostas b @ Apr 23 2014, 21:25 ) *
Νομίζω Παρασκευή.....λίγο ακόμα να παίζανε πάντως, θα το έπαιζαν στο ΟΑΚΑ και το τρίτο... biggrin.gif



και αύριο να είναι δε μασάμε. Το θέμα είναι να βάλει μέσα Μίλος. laugh.gif

επειδή έχει μετακίνηση ομάδας, μου φαίνεται δύσκολο να είναι Παρασκευή. Θα δούμε, δε γνωρίζω ακριβώς
AKRG
Τώρα ηρέμησα και σταμάτησα να ρίχνω καντήλια στον ΟΥΚΙΤΣ !
Είναι για πολλές κλωτσιές και το έλεγα απ την στιγμή που έκανε ντρίμπλα να πάει για ντραιβ ενώ είχε 2 παίχτες αμαρκαριστους για πάσα να τελειώσει ο χρόνος, ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.