Help - Search - Members - Calendar
Full Version: CSKA Moscow vs. Panatinaikos Athens
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Euroleague 2013-14
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
Johnnys
QUOTE(bbplayer @ Apr 24 2014, 10:17 ) *
h prop;ersinh είναι αυτή που έχασε από +19 και η περσινή που έβαλε 52 και έφαγε 70 laugh.gif

Ναι δεν διαφωνω...Αλλα ηταν καλυτερη....Η προπερσινη ειχε απλα εναν Κιριλενκο..Που ηταν απλα ενας Κιριλενκο...Δυο χρονια νεωτερος Κρστιτς Κριαπα κλπ κλπ...Ασχετο το τι επαθε,,επαιζε πολυ πιο ολοκληρωτικο και καλυτερο μπασκετ απο την φετινη ΤΣΣΚΑ..Και η περσινη ποιος αληθεια περιμενε οτι θα την κερδιζε ο Ολυμπιακος ετσι,,ΚΑΝΕΝΑΣ..Αλλα αστους αυτους..Μιλαω καθαρα για τις φετινες ομαδες..
bbplayer
QUOTE (Johnys @ Apr 24 2014, 03:52 ) *
Ναι δεν διαφωνω...Αλλα ηταν καλυτερη....Η προπερσινη ειχε απλα εναν Κιριλενκο..Που ηταν απλα ενας Κιριλενκο...Δυο χρονια νεωτερος Κρστιτς Κριαπα κλπ κλπ...Ασχετο το τι επαθε,,επαιζε πολυ πιο ολοκληρωτικο και καλυτερο μπασκετ απο την φετινη ΤΣΣΚΑ..Και η περσινη ποιος αληθεια περιμενε οτι θα την κερδιζε ο Ολυμπιακος ετσι,,ΚΑΝΕΝΑΣ..Αλλα αστους αυτους..Μιλαω καθαρα για τις φετινες ομαδες..


δηλαδή λογικά τη φετινή της το'χεις για καμια 30άρα?? ohmy.gif laugh.gif

Τε σπα θα δούμε, είναι νωρίς ακόμα smile.gif
Johnnys
QUOTE(bbplayer @ Apr 24 2014, 10:33 ) *
δηλαδή λογικά τη φετινή της το'χεις για καμια 30άρα?? ohmy.gif laugh.gif

Τε σπα θα δούμε, είναι νωρίς ακόμα smile.gif

Και με αυτα κ αυτα ξεχασαμε και τον Ρεγιες στην συγκριση ψηλων.....Που μιλαμε για εναν απο τους καλυτερους σεντερ σταθερα που παιζουν στην Ευρωπη ειδικα ολα τα προηγουμενα χρονια...Ασε τις ελληνικες ομαδες εξω απ οτην εξισωση οπως ειπα σε περιπτωση τετοιου αγωνα απλα παρακολουθω και σηκωνω τα χερια ψηλα... laugh.gif Αυτοι οι υπολοιποι Ευρωπαιοι εχουν μια λογικη σε ολα αυταπου κανουν-γινονται laugh.gif laugh.gif Καληνυχτες φτανει και το ΝΒΑ γιατι εχω και δουλειες ξυπνημα αυριο..Αυτο υπαρχει πολυς καιρος για ολα αυτα!
ALdaperan
Αυτή η περιφέρεια μας θα βοηθήσει καθόλου επιτέλους ;

Έλεος πια , τα guard μας είναι οι καλύτεροι παίκτες της τσσκα . Δεν είναι δυνατόν όλοι μαζί να έχουν βάλει μόλις 4-5 πόντους !! Έλεος !!

Ελπίζω να αναστηθούν στη Μόσχα ! ΔΔ, Μπράμος, Κάρυ, Ούκιτς πρέπει να βάλουν επιτέλους τη μπάλα στο διχτάκι!!

Υγ : Δεν ξέρω απο που πηγάζει η "σιγουριά" σας ότι τώρα που θα παίξει ο Μίλος θα έχουμε περισσότερες ελπίδες αλλά προσωπικά τον φοβάμαι πολύ καθώς θα αλλάξουν οι ισορροπίες και με δεδομένο την κάκκιστη κατάσταση των δικών μας περιφερειακών τρομάζω..
AKRG
O Μήτσος χρωστάει ένα παιχνίδι ΚΑΛΟ, ας το κάνει την παρασκευή, έτσι ήταν και στους τελικούς πέρσι και το φύλαγε για το τελευταίο ματς . Ο Μπράμος έχει πάθει ψυχολογική"καθίζηση" 1/17 -18 τρίποντα σε όλη τη σειρά ! μεγάλο παιδί είναι πρέπει να το ξεπεράσει.. με κανα 2 τρίποντα δικά του εκεί μέσα μπορεί να τους αγχώσει τόσο που να γυρίσει μπούμερανγκ η έδρα !
Ο κάρυ δυστυχώς δεν βλέπω να βρίσκει ρυθμο γιατί του έχει κόψει χρόνο ο ραιτ και δεν είναι παίχτης γαι 2-3 λεπτα, χρειάζεται χρόνο για να βρει τα πατήματα του. Το ΚΛΕΙΔΙ όμως συνεχίζει να είναι ο Μασιούλης, καθώς η από την άμυνα πάνω στον Κριάπα κρίνονται πολλά.
Πιστεύω οτι ο Παναθηναϊκός πρέπει πάση θυσία να μην αιφνιδιαστεί στην αρχή, να μπει από την αρχή και να παίξει άμυνα στο 100%, γιατί αν ξεφύγουν λίγο εμείς όπως είναι γνωστό δεν τα πάμε καλά όταν κυνηγάμε το σκορ, αν είμαστε κοντά στο σκορ ΤΟΤΕ θα δείτε πως θα πετάει ο ένας στον άλλο την μπάλα να την ξεφορτωθεί λες και είναι χειροβομβίδα ..

Για τον ΟΥΚΙΤΣ δεν γράφω τίποτα άλλο , 12ώρες μετά το ματς και ακόμα είμαι εκνευρισμένος ! αν δεν βάλει 12-15 πόντους με σκυλίσια άμυνα, 5-6 ασίστ και μηδέν λάθη δεν θα του το συγχωρήσω ποτε ! smiley.gif
ALdaperan
QUOTE (andykrg @ Apr 24 2014, 09:24 ) *
O Μήτσος χρωστάει ένα παιχνίδι ΚΑΛΟ, ας το κάνει την παρασκευή, έτσι ήταν και στους τελικούς πέρσι και το φύλαγε για το τελευταίο ματς . Ο Μπράμος έχει πάθει ψυχολογική"καθίζηση" 1/17 -18 τρίποντα σε όλη τη σειρά ! μεγάλο παιδί είναι πρέπει να το ξεπεράσει.. με κανα 2 τρίποντα δικά του εκεί μέσα μπορεί να τους αγχώσει τόσο που να γυρίσει μπούμερανγκ η έδρα !
Ο κάρυ δυστυχώς δεν βλέπω να βρίσκει ρυθμο γιατί του έχει κόψει χρόνο ο ραιτ και δεν είναι παίχτης γαι 2-3 λεπτα, χρειάζεται χρόνο για να βρει τα πατήματα του. Το ΚΛΕΙΔΙ όμως συνεχίζει να είναι ο Μασιούλης, καθώς η από την άμυνα πάνω στον Κριάπα κρίνονται πολλά.
Πιστεύω οτι ο Παναθηναϊκός πρέπει πάση θυσία να μην αιφνιδιαστεί στην αρχή, να μπει από την αρχή και να παίξει άμυνα στο 100%, γιατί αν ξεφύγουν λίγο εμείς όπως είναι γνωστό δεν τα πάμε καλά όταν κυνηγάμε το σκορ, αν είμαστε κοντά στο σκορ ΤΟΤΕ θα δείτε πως θα πετάει ο ένας στον άλλο την μπάλα να την ξεφορτωθεί λες και είναι χειροβομβίδα ..

Για τον ΟΥΚΙΤΣ δεν γράφω τίποτα άλλο , 12ώρες μετά το ματς και ακόμα είμαι εκνευρισμένος ! αν δεν βάλει 12-15 πόντους με σκυλίσια άμυνα, 5-6 ασίστ και μηδέν λάθη δεν θα του το συγχωρήσω ποτε ! smiley.gif


Φίλε μου , δεν ξέρω αλλά ο Διαμαντίδης μου δίνει την εντύπωση ότι είναι πολύ κουρασμένος !!
Νομίζω ότι πρέπει να πάρει χρόνο ο Κάρυ αντί του ραιτ στη Μόσχα. Να μπει βασικός από το πρώτο λεπτό και να πάρει προσπάθειες !

Πάντως έχουμε μεγάλο πρόβλημα στην περιφέρεια σε αυτή τη σειρά. Από τους ψηλούς το περιμέναμε και απο αλλού μας ήρθε !!
AKRG
Είναι κουρασμένος άλλα αυτό το ξέρουμε και παρόλα αυτά μια χαρά τα καταφέρνει με τις ασίστ και τις άμυνες-κλεψίματα, αυτό που μας λείπει από αυτόν είναι η εκτέλεση, ας μας το δώσει λοιπόν στο τελευταίο ματς της σειράς όπως αρμόζει στους μεγάλους παίχτες !! biggrin.gif
ALdaperan
QUOTE (andykrg @ Apr 24 2014, 09:44 ) *
Είναι κουρασμένος άλλα αυτό το ξέρουμε και παρόλα αυτά μια χαρά τα καταφέρνει με τις ασίστ και τις άμυνες-κλεψίματα, αυτό που μας λείπει από αυτόν είναι η εκτέλεση, ας μας το δώσει λοιπόν στο τελευταίο ματς της σειράς όπως αρμόζει στους μεγάλους παίχτες !! biggrin.gif

Ναι όντως ισχύει αυτό !

Δεν ξέρω τι φταίει και η περιφέρεια μας είναι τόσο απελπιστικά αστοχη !!
Μήπως ευθύνεται η τρομερή αμυντική προσήλωση και τους κουράζει τόσο πολύ στο επιθετικό κομμάτι ;
Δεν δικαιολογείται αλλιώς , ακόμα και αιφνιδιασμούς χάνουν (βλέπε ουκιτς,ραιτ)
Zoys
Το post του bbplayer για τη Ρεάλ μεταφέρθηκε στο τόπικ της κατάλληλης σειράς. Συνεχίστε. smile.gif
AKRG
Και γω αυτό πιστεύω είναι θέμα κούρασης, η τόσο απαιτητική άμυνα τους "τρώει" την ενέργεια και στο επιθετικό κομμάτι είναι σαν να χουν αδειάσει οι μπαταρίες τους..
shtarkws
QUOTE(paodynasty @ Apr 24 2014, 00:32 ) *
πάντως ο Ουκιτς δεν τόσο κακός όσο φάνηκε. ναι είχε κακές αποφάσεις που αναφέρθηκαν ήδη (όχι η βολή πάντως, για μένα έπρεπε να τη βάλει) αλλά στο +/- είχε το μοναδικό και εκπληκτικό (ειδικά για το πόσο κλειστό ήταν το παιχνίδι) 18 !!!!!!!!! respect

είναι τόοοσο μεγάλο το νούμερο που κάτι πρέπει να λέι δε μπορεί να είναι τυχαίο


Φιλε μου αν παρακολουθησες τον αγωνα και γενικα οποιος παρακολουθησε τον αγωνα ειδε τι εκανε,η μαλλον τι δεν εκανε ο Ουκιτς.Αφου ειδαμε τον αγωνα το να μην πιστεψουμε στα ματια μας αλλα στην στατιστικη τοτε τι να πω,με ξεπερνα!

Και κατι για την ενδεχομενη συμμετοχη Τεοντοσιτς,περα απο την πλακιτσα που κανουμε μεταξυ μας και την ''καφενειακη'' συζητηση,υπαρχει καποιος που σοβαρα πιστευει πως ειναι καλυτερα για μας να παιξει ο Τεοντοσιτς? Συμφωνω οτι μπορει να εμφανιστει επηρεασμενος,να κανει κακες επιλογες η να ειναι αστοχος ομως εχει αποδειξει οτι ειναι παικτης μεγαλων παιχνιδιων οτι εχει την ποιοτητα να βαλει μεγαλα σουτ,οτι εχει την ποιοτητα να φτιαξει φασεις για την ομαδα του.Η παρουσια του μοναχα αλλαζει το αμυντικο πλανο μας που εχει αφομειωθει ως τωρα απο την ομαδα,η νομιζει κανεις οτι μπορουμε να δωσουμε 2-3 ελευθερα μετρα στον Τεοντοσιτς οπως στον Τζακσον?
Zoys
QUOTE(bbplayer @ Apr 24 2014, 01:39 ) *
@ 25 ο Τεόντοσιτς φέτος έχει βάλει μόνο στην Κούμπαν και ο Παναθηναϊκός δεν είναι Κούμπαν

Έχει βάλει και 29 στην Κίμκι για την VTB League. tongue.gif

Πάντως δεν γνωρίζω σε τι κατάσταση είναι ο Teodosic για να αγωνιστεί την Παρασκευή και πόσο θα μπορέσει να προσφέρει όντας κρύος και έξω από το κλίμα της σειράς με τον Παναθηναϊκό, αλλά όσο δεν υπάρχει Teodosic στην ΤΣΣΚΑ εκτός του ότι εκτίθεται, όπως σωστά επισημαίνετε, ο Messina, έχει χαθεί και ο Hines από το παιχνίδι της ΤΣΣΚΑ. Γι' αυτό νομίζω ότι η έλλειψη του Teodosic είναι μια διπλή απώλεια για τους Μοσχοβίτες αφού χάνουν μια από τις κλασικές (και από τις λίγες αξιόπιστες) επιθετικές επιλογές όπως ήταν το pick'n'roll των δύο παικτών.
shtarkws
QUOTE(andykrg @ Apr 24 2014, 09:56 ) *
Και γω αυτό πιστεύω είναι θέμα κούρασης, η τόσο απαιτητική άμυνα τους "τρώει" την ενέργεια και στο επιθετικό κομμάτι είναι σαν να χουν αδειάσει οι μπαταρίες τους..


Στον ιδιο λογο οφειλονται και τα χαλια της δικης μας περιφερειας,δεν ειναι τυχαιο πως ο καλυτερος παικτης μας περιφερειακα ειναι ο Ματσιουλις που εχει και τα μουσκουλα και τα πνευμονια να ανταπεξελθει
bbplayer
QUOTE (shtarkws @ Apr 24 2014, 10:03 ) *
οτι ειναι παικτης μεγαλων παιχνιδιων οτι εχει την ποιοτητα να βαλει μεγαλα σουτ,οτι εχει την ποιοτητα να φτιαξει φασεις για την ομαδα του.Η παρουσια του μοναχα αλλαζει το αμυντικο πλανο μας που εχει αφομειωθει ως τωρα απο την ομαδα,η νομιζει κανεις οτι μπορουμε να δωσουμε 2-3 ελευθερα μετρα στον Τεοντοσιτς οπως στον Τζακσον?


2012 κόντρα στον Ολυμπιακό . 5/13 σουτ και 5 λάθη

2013 κόντρα στον Ολυμπιακό . 1/9 σουτ , 5 πόντους (από 15 μ.ο στο τοπ16) , 1 αστιστ, 2 λάθη

και φέτος 3 ασιστ και 2 λάθη έχει. ας δώσει σε αυτόν το κουμάντο ο Μεσίνα. Προσωπικά δε θα χαλαστώ. Δε λέω δα ότι θα παίζει με 4 η ΤΣΣΚΑ αλλά δεν είναι και κανένα φόβητρο!!! Αλλά δε νομίζω ότι θα το δώσει όμως

Ο Τζάκσον από την άλλη, όντως χτίζει τα καλάθια με 2/12 έξω από τα 6,75 αλλά δίνει τις ίδιες ασιτ και το κυριότερο (για μένα) έχει πιο νορμάλ συμπεριφορά μέσα στο ματς.


shtarkws
QUOTE(bbplayer @ Apr 24 2014, 10:46 ) *
2012 κόντρα στον Ολυμπιακό . 5/13 σουτ και 5 λάθη

2013 κόντρα στον Ολυμπιακό . 1/9 σουτ , 5 πόντους (από 15 μ.ο στο τοπ16) , 1 αστιστ, 2 λάθη

και φέτος 3 ασιστ και 2 λάθη έχει. ας δώσει σε αυτόν το κουμάντο ο Μεσίνα. Προσωπικά δε θα χαλαστώ. Δε λέω δα ότι θα παίζει με 4 η ΤΣΣΚΑ αλλά δεν είναι και κανένα φόβητρο!!! Αλλά δε νομίζω ότι θα το δώσει όμως

Ο Τζάκσον από την άλλη, όντως χτίζει τα καλάθια με 2/12 έξω από τα 6,75 αλλά δίνει τις ίδιες ασιτ και το κυριότερο (για μένα) έχει πιο νορμάλ συμπεριφορά μέσα στο ματς.


Aυτο ειναι πολυ σημαντικος παραγοντας στο αμυντικο μας πλανο καθως ο παικτης που τον μαρκαρει κανει τον ''λιμπερο'' και βοηθαει περισσοτερο στην καλυψη των περιστροφων,με τον τεοντοσιτσ ουσιαστικα αυτο ακυρωνεται.Θα σου θυμισω 2-3 ελευθερα τριποντα εχθες με παργκο-μιτσοφ-γουιμς στην πενταδα της τσσκα

ALdaperan
QUOTE (bbplayer @ Apr 24 2014, 10:46 ) *
2012 κόντρα στον Ολυμπιακό . 5/13 σουτ και 5 λάθη

2013 κόντρα στον Ολυμπιακό . 1/9 σουτ , 5 πόντους (από 15 μ.ο στο τοπ16) , 1 αστιστ, 2 λάθη

και φέτος 3 ασιστ και 2 λάθη έχει. ας δώσει σε αυτόν το κουμάντο ο Μεσίνα. Προσωπικά δε θα χαλαστώ. Δε λέω δα ότι θα παίζει με 4 η ΤΣΣΚΑ αλλά δεν είναι και κανένα φόβητρο!!! Αλλά δε νομίζω ότι θα το δώσει όμως

Ο Τζάκσον από την άλλη, όντως χτίζει τα καλάθια με 2/12 έξω από τα 6,75 αλλά δίνει τις ίδιες ασιτ και το κυριότερο (για μένα) έχει πιο νορμάλ συμπεριφορά μέσα στο ματς.

Καλά κόντρα στον Ολυμπιακό ήταν και το ψυχολογικό κομμάτι της πρώην ομάδας του που κάτι ήθελε να αποδείξει και έπαιρνε και τραβηγμένες από τα μαλιά προσπάθειες + το γεγονός ότι στον πάγκο δεν ήταν ο Μεσσίνα να του σφίξει τα λουριά !

Τα στατιστικά του φέτος δεν νομίζω να είναι αυτά που λες. Σύμφωνα με τη site της Euroleague αναφέρει τα εξής κατά μέσο όρο πάντα :

Λεπτά Συμμετοχής : 25:32
Πόντοι : 11.1
Ποσοστό 2ποντα : 46.4%
Ποσοστό 3ποντα : 36%
Ποσοστό βολές : 91.9%
Ασσίστ : 4.2

Δεν είναι και τόσο τραγικά. Βέβαια αυτά ήταν προ τραυματισμού του λογικά και τώρα με την αποχή ίσως έχουν χειροτερέψει μέχρι να μπει και στο κλίμα του αγώνα.

Αυτό που με φοβίζει εμένα και ίσως πολλούς απο εδώ είναι ο απρόβλεπτος χαρακτήρας του. Ξέρουμε ότι κατά πάσα πιθανότητα ίσως πάει πάλι ο αγώνας στον πόντο και ο Μίλος είναι σε θέση να σου τραβήξει κάποια σουτ απο το πουθενά και να ψάχνεσαι.. !!
bbplayer
QUOTE (ALdaperan @ Apr 24 2014, 10:55 ) *
Καλά κόντρα στον Ολυμπιακό ήταν και το ψυχολογικό κομμάτι της πρώην ομάδας του που κάτι ήθελε να αποδείξει και έπαιρνε και τραβηγμένες από τα μαλιά προσπάθειες + το γεγονός ότι στον πάγκο δεν ήταν ο Μεσσίνα να του σφίξει τα λουριά !

Τα στατιστικά του φέτος δεν νομίζω να είναι αυτά που λες. Σύμφωνα με τη site της Euroleague αναφέρει τα εξής κατά μέσο όρο πάντα :

Λεπτά Συμμετοχής : 25:32
Πόντοι : 11.1
Ποσοστό 2ποντα : 46.4%
Ποσοστό 3ποντα : 36%
Ποσοστό βολές : 91.9%
Ασσίστ : 4.2

Δεν είναι και τόσο τραγικά. Βέβαια αυτά ήταν προ τραυματισμού του λογικά και τώρα με την αποχή ίσως έχουν χειροτερέψει μέχρι να μπει και στο κλίμα του αγώνα.

Αυτό που με φοβίζει εμένα και ίσως πολλούς απο εδώ είναι ο απρόβλεπτος χαρακτήρας του. Ξέρουμε ότι κατά πάσα πιθανότητα ίσως πάει πάλι ο αγώνας στον πόντο και ο Μίλος είναι σε θέση να σου τραβήξει κάποια σουτ απο το πουθενά και να ψάχνεσαι.. !!


δίκιο έχεις βασικά γιατί βάζεις και την 1η φάση μέσα. Οι 3,2 ασιτ που έγραψα εγω είναι μόνο για το τοπ16


QUOTE (shtarkws @ Apr 24 2014, 10:55 ) *
Aυτο ειναι πολυ σημαντικος παραγοντας στο αμυντικο μας πλανο καθως ο παικτης που τον μαρκαρει κανει τον ''λιμπερο'' και βοηθαει περισσοτερο στην καλυψη των περιστροφων,με τον τεοντοσιτσ ουσιαστικα αυτο ακυρωνεται.Θα σου θυμισω 2-3 ελευθερα τριποντα εχθες με παργκο-μιτσοφ-γουιμς στην πενταδα της τσσκα


ναι σωστά είναι όλα αυτά δεν αντιλέγω . Θα δούμε τι θα γίνει. Ας τον βάλει και ας "πάρει" προσπάθειες από τον Γουιμς. Ο Τζάκσον έτσι κι αλλιώς δεν πολυσουτάρει.Επίσης δε θα χαλαστώ. Θα συμφωνούμε νομίζω ότι αυτά που έβαζε χθες αλλά και γενικά στη σειρά ο Γουιμς δεν τα βάζουν όλοι οι Τεόντοσιτς του κόσμου. Τώρα βεβαια να σουτάρει μονίμως ο Γουιμς και άλλο τόσο ο Τεόντοσιτς δεν το βλέπω πολύ πιθανό. Πλεόν δε θα μιλάμε για ομάδα αλλα για ****λο. Θεωρώ ότι ο Μεσίνα κάηκε πέρσι και "έμαθε"

QUOTE (ALdaperan @ Apr 24 2014, 10:55 ) *
Αυτό που με φοβίζει εμένα και ίσως πολλούς απο εδώ είναι ο απρόβλεπτος χαρακτήρας του. Ξέρουμε ότι κατά πάσα πιθανότητα ίσως πάει πάλι ο αγώνας στον πόντο και ο Μίλος είναι σε θέση να σου τραβήξει κάποια σουτ απο το πουθενά και να ψάχνεσαι.. !!


Την ΤΣΣΚΑ την έκαψε 2 φορές, τον Ολυμπιακό προσπάθησε φιλότιμα στο Παρίσι αλλά δεν τα κατάφερε. Την έσωσε την παρτίδα ο Τσίλντερς. Πότε έχει πάρει αυτά τα μεγάλα σουτ και έχει κρίνει παχνίδια??? blink.gif ειλικρινά δε θυμάμαι!!
Με μας στην Κων/πολη του έκανε πλάκα ο Σάρας, 1/6 τρίποντα είχε και 5 λάθη. Σαν σταματημένο τον περναγε στην άμυνα. Το μόνο σουτ που θυμάμαι εγώ και που μπορείς να πεις ότι έκρινε ματς, ήταν ένα στο Κύπελλο στο "Ελληνικό" , που χτύπησε η μπάλα 5-6 φορές στο στεφάνι και καμια 10αριά στο ταμπλώ πριν μπει laugh.gif
AKRG
Όπως και να χει η χρησιμοποίηση του Μίλος είναι ένα μεγάλο ρίσκο για διάφορους λόγους, γιατί του λείπουν παιχνίδια και μπορεί να μην βρει ρυθμό ποτέ, γιατί η φυσική του κατάσταση μπορεί να τον προδώσει σε ένα ματς που "πέφτουν κορμιά" , γιατί έχει το ίδιο χάρισμα με τον Ούκιτς και μπορεί να κάνει ένα ματς "Ροντέο" σε χρόνο DT είτε προς όφελος της ομάδας του είτε της αντιπάλου !
Στα ΣΥΝ είναι το εξής ένα !! έχει τον ίδιο εγκέφαλο με τον Ούκιτς !! Με την άγνοια κινδύνου, και το άναρχο παιχνίδι που τον χαρακτηρίζει μπορεί να σε καταστρέψει σε 2 μόλις λεπτά με 3 τρελά σουτ απο "παντού". Είναι μια χειροβομβίδα που μπορεί να κάνει μεγάλη ζημιά .. αλλά και να σου σκάσει στα χέρια !!
In Ettore Messina We trust ... ας ελπίσουμε να πάρει την λάθος απόφαση..

smiley.gif
Dreamerpanos
https://www.youtube.com/watch?v=Ltck0OKvMfw

tongue.gif
AKRG

Εντάξει ο Μπάρμπα-Θανάσης απλά δεν υπάρχει !! απίστευτη φωτογραφία, καρτούν λέμε !!



bbplayer
Για "κουρασμένο" πολύ ζωηρό τον βλέπω rolleyes.gif Γύφτουλες γμτ! (σόρυ για την έκφραση)
shtarkws
QUOTE(andykrg @ Apr 24 2014, 13:04 ) *
Εντάξει ο Μπάρμπα-Θανάσης απλά δεν υπάρχει !! απίστευτη φωτογραφία, καρτούν λέμε !!





o Θανασης,οπως και ο Παυλος,ειναι ψυχαρα.Ειδικα αυτος ειναι ψυχουλα.Δεν ξερω αν εχετε διαβασει τις ιστοριες για την διοικηση οπου κατα την διαρκεια των διαπραγματευσεων με παικτες κρατουσαν τον Θαναση στο διπλα δωματιο γιατι ελεγε σε ολα ναι.Η για τον Παυλο που κατα την διαρκεια της διαπραγματευσης με τον Βρανκοβιτς του ειχε πει το αμιμητο ''αν δεν υπογραψεις θα πεσω απο το παραθυρο'' laugh.gif

Μακαρι οι προεδροι να ηταν 5 χρονια νεοτεροι η καλυτερα να ειχαν ετοιμασει πιο ομαλα την διαδοχη κατασταση,θα μιλουσαμε σημερα σε αλλη βαση.Γενικα δεν πιστευω πως υπηρξαν ποτε στην ιστορια προεδροι με τοσο παθος και καρδια,πχ οι αφοι δεν υπαρχει περιπτωση να πουλουσαν ποτε τον Παπ η να βλεπαν την ομαδα σαν επιχειρηση
AKRG
Έχεις πολύ δίκιο , δυστυχώς ο χρόνος δεν γυρίζει πίσω και αυτοί μεγάλωσαν τόσο που δεν τους επιτρέπει την συνέχιση του έργου τους, με όλα τα καλά και κακά που είχαν τους θεωρώ ιδανικούς προέδρους, απεναντίας τον ΔΓ τον θεωρώ τρόπον τινά ... "κατάρα"
shtarkws
QUOTE(andykrg @ Apr 24 2014, 13:35 ) *
Έχεις πολύ δίκιο , δυστυχώς ο χρόνος δεν γυρίζει πίσω και αυτοί μεγάλωσαν τόσο που δεν τους επιτρέπει την συνέχιση του έργου τους, με όλα τα καλά και κακά που είχαν τους θεωρώ ιδανικούς προέδρους, απεναντίας τον ΔΓ τον θεωρώ τρόπον τινά ... "κατάρα"


o ΔΓ εχει πολλα,παρα πολλα αρνητικα στον χαρακτηρα του,εκθετουν αυτον και την ομαδα και κατ επεκταση εμας τους οπαδους.

Ομως εχει και 2 καλα που αυτη την περιοδο της ομαδας ειναι θεμελειωδη

1) Μπορει και εχει διαθεση να βαλει αρκετα χρηματα στην ομαδα
2) Στοχευει στην κορυφη και δεν συμβιβαζεται με την δευτερη θεση

Εχει κανει λαθη? Εγκληματα.Ειδικα με Ζοτς Ιτουδη.Βλεπω το τι κανει ο Ιτουδης στην Μπανβιτ και με πιανει μελαγχολια.Μακαρι να ερθει καποιος που εχει διαθεση να ακολουθησει τα 2 παραπανω στοιχεια και γω θα μαι μαζι του,εως τοτε ομως το οτι ακομη βρισκομαστε στο υψηλο επιπεδο,παλευουμε για μια θεση στο φ4 και δεν εχουμε παει σε πετρινα χρονια τυπου στο σπορτινγκ με μπατζετ 1 εκατομυριο το οφειλουμαι σε αυτον

Ζητω συγγνωμη για το οφ τοπικ και συνεχιζω στα του αγωνα
Dreamerpanos
Τρεις έμπειρους διαιτητές, που πάντως δεν έχουν φέρει φέτος ιδιαίτερη τύχη στον Παναθηναϊκό, όρισε η Ευρωλίγκα για να διευθύνουν τον πέμπτο και τελευταίο αγώνα της σειράς με την ΤΣΣΚΑ Μόσχας. Ο λόγος για τον Σέρβο Μιλιβόγε Γιόβτσιτς, τον Ουκρανό Μπόρις Ρίζικ και τον Γερμανό Ρόμπερτ Λοτερμόζερ.
D-Wade
Σε εντεταλμένη υπηρεσία
bbplayer
QUOTE (Dreamerpanos @ Apr 24 2014, 14:08 ) *
Τρεις έμπειρους διαιτητές, που πάντως δεν έχουν φέρει φέτος ιδιαίτερη τύχη στον Παναθηναϊκό, όρισε η Ευρωλίγκα για να διευθύνουν τον πέμπτο και τελευταίο αγώνα της σειράς με την ΤΣΣΚΑ Μόσχας. Ο λόγος για τον Σέρβο Μιλιβόγε Γιόβτσιτς, τον Ουκρανό Μπόρις Ρίζικ και τον Γερμανό Ρόμπερτ Λοτερμόζερ.


Το Γότθο τον φοβάμαι πολύ ρε παιδιά sad.gif
AKRG
Δεν μιλάω για διαιτησία ποτέ ή σχεδόν ποτέ, η τελευταία και προτελευταία φορά που "γκρίνιαξα" ήταν το 2009 στον τελικό με ΤΣΣΚΑ και στον ημιτελικό Φ4 2012 και μαντέψτε .... πάλι με ΤΣΣΚΑ !!

Δεν θέλω να το ξαναζήσω με την αρκούδα πάλι , έχω την καλή πίστη οτι η ευρωλίγκα θα προστατέψει το προϊόν της, πόσο ζηλεύω που στην Μαδρίτη "σφουράει" ο "Λαμόνικας"
bbplayer
QUOTE (andykrg @ Apr 24 2014, 14:40 ) *
Δεν μιλάω για διαιτησία ποτέ ή σχεδόν ποτέ, η τελευταία και προτελευταία φορά που "γκρίνιαξα" ήταν το 2009 στον τελικό με ΤΣΣΚΑ και στον ημιτελικό Φ4 2012 και μαντέψτε .... πάλι με ΤΣΣΚΑ !!

Δεν θέλω να το ξαναζήσω με την αρκούδα πάλι , έχω την καλή πίστη οτι η ευρωλίγκα θα προστατέψει το προϊόν της, πόσο ζηλεύω που στην Μαδρίτη "σφουράει" ο "Λαμόνικας"


η πρώτη απαξίωση έρχεται με τον ορισμό του 5ου αγώνα. Καλύτερα να το έδιναν απευθείας σε αυτόν που έχει το πλεονέκτημα , να μην τρέχουν και στου διαόλου τη μάνα οι δικοί μας.

αυτό το διαιτητικό οργιο που γίνεται στα ματς μας με την ΤΣΣΚΑ , δεν έχει προηγούμενο. Και ούτε πιστεύω ότι θα το ξαναδούμε
AKRG
Θέλω να πιστεύω ακόμα στα θαύματα, στην καλή πίστη, στις νεράιδες ... και στον Άι Βασίλη !!
doctorjekil
Για το χθεσινο ματς...κατ αρχην να πω δυο πραγματα για τον κοσμο,1ο ειναι ντροπη που δεν γεμισε το γηπεδο και ειναι ντροπη για οποιον απο σας λεει οτι ειναι μπασκετικος παναθηναικος και δεν ηρθε στο γηπεδο(εκτος φυσικα αν υπηρχε σοβαρος λογος)και 2ο ειναι ακομα μεγαλυτερη ντροπη να εχει τελειωσει το ματς,να εχουμε κερδισει μ αυτον τον απιστευτο τροπο,να ειμαστε ενα ματς μακρια απ το φ4 και ο κοσμος να τραγουδαει συνθυματα κατα του παοκ!!!!!!εγω προσωπικα δεν θελω τετοιο κοσμο στο γηπεδο,να πηγαινουν μονο στην λεωφορο να θαυμαζουν την ομαδαρα του ποδοσφαιρου...οσον αφορα τα αγωνιστικα η ομαδα εκανε ακομα μια καταθεση ψυχης και ακομα ενα θαυμα,γιατι το να κερδιζεις την τσσκα με ολη την περιφερεια σου απουσα πραγματικα ειναι θαυμα,δεν ξερω αν θα αντεξουμε ακομα ενα ματς να παιζουμε χωρις πλει μεικερ και γενικα χωρις περιφερεια,και στο αυριανο ματς θα την χρειαστουμε περισσοτερο την περιφερεια μας γιατι επιστρεφει κι ο τεοντοσιτς...ειδικα οι σουτερ μας(μπραμος,καρυ)χρωστανε ενα μεγαλο ματς στην σειρα και ελπιζω οτι θα το κανουν αυριο...στον ασσο ο ουκιτς αμυντικα ειναι πολυ καλος αλλα επιθετικα ειναι σε αλλο γηπεδο,ο δδ απορω πως μπορει και περπαταει ακομα με τοση κουραση και ο ραιτ ειναι ο μονος που μπορει να δωσει λιγη ενεργεια απο την περιφερεια...λετε να δουμε και κανα παππα αυριο????
Reggie Miller 31
QUOTE (Dreamerpanos @ Apr 24 2014, 13:08 ) *
Τρεις έμπειρους διαιτητές, που πάντως δεν έχουν φέρει φέτος ιδιαίτερη τύχη στον Παναθηναϊκό, όρισε η Ευρωλίγκα για να διευθύνουν τον πέμπτο και τελευταίο αγώνα της σειράς με την ΤΣΣΚΑ Μόσχας. Ο λόγος για τον Σέρβο Μιλιβόγε Γιόβτσιτς, τον Ουκρανό Μπόρις Ρίζικ και τον Γερμανό Ρόμπερτ Λοτερμόζερ.

Ουκρανός;;;;; Φιλορώσος ή φιλοδυτικός; να ξέρουμε να πάρουμε θάρρος δλδ!!! Για τον κόσμο φίλε μου, εδώ κάποιοι Ούννοι είχε τελειώσει το ματς κ πήγαν να κάνουν ντου στην κερκίδα με τους 20 οπαδούς της ΤΣΣΚΑ (στην πλειοψηφία τους γιαγιάδες -με ένα... ντέφι- παππούδες, παιδάκια κ κάτι κυριλάτους με κοστούμι), γιατί.... φώναζαν το τρομερό σύνθημα "ΤΣΣΚΑ" στο τέλος, με αποτέλεσμα να προκαλέσουν τον κόσμο... Οπότε μην το ψάχνεις, δεν υπάρχει λογική... Οι πιο πολλοί είναι ποδοσφαιρικοί που λόγω της κατάντιας του τμήματος βρήκαν φως κ μπήκαν!
T.W.Is.M.
QUOTE(andykrg @ Apr 24 2014, 14:49 ) *
Θέλω να πιστεύω ακόμα στα θαύματα, στην καλή πίστη, στις νεράιδες ... και στον Άι Βασίλη !!


Μηπως πιστευεις και στην εξυπνη ξανθια??? tongue.gif
Οπως θα γραψω και διπλα, πιστευω οτι η μια ομαδα θα περασει, απλα δεν ξερω ποια. Ουτε δινω σε καποια περισσοτερες πιθανοτητες.
AKRG
QUOTE (doctorjekil @ Apr 24 2014, 15:18 ) *
Για το χθεσινο ματς...κατ αρχην να πω δυο πραγματα για τον κοσμο,1ο ειναι ντροπη που δεν γεμισε το γηπεδο και ειναι ντροπη για οποιον απο σας λεει οτι ειναι μπασκετικος παναθηναικος και δεν ηρθε στο γηπεδο(εκτος φυσικα αν υπηρχε σοβαρος λογος)και 2ο ειναι ακομα μεγαλυτερη ντροπη να εχει τελειωσει το ματς,να εχουμε κερδισει μ αυτον τον απιστευτο τροπο,να ειμαστε ενα ματς μακρια απ το φ4 και ο κοσμος να τραγουδαει συνθυματα κατα του παοκ!!!!!!

Όσοι είναι από Αθήνα (κλαψ) και δεν είναι σε τόσο τραγική οικονομική κατάσταση να μην μπορούν να πάρουν ένα εισιτήριο είναι καλό να στηρίζουν αυτήν την ομάδα, και ειναι όντως ντροπή να μην γεμίζει το ΟΑΚΑ, αλλά μεγαλύτερη ντροπή το σκηνικό που περιγράφεις με τα συνθήματα κατά του ΠΑΟΚ...


QUOTE (Reggie Miller 31 @ Apr 24 2014, 15:51 ) *
Για τον κόσμο φίλε μου, εδώ κάποιοι Ούννοι είχε τελειώσει το ματς κ πήγαν να κάνουν ντου στην κερκίδα με τους 20 οπαδούς της ΤΣΣΚΑ (στην πλειοψηφία τους γιαγιάδες -με ένα... ντέφι- παππούδες, παιδάκια κ κάτι κυριλάτους με κοστούμι), γιατί.... φώναζαν το τρομερό σύνθημα "ΤΣΣΚΑ" στο τέλος, με αποτέλεσμα να προκαλέσουν τον κόσμο... Οπότε μην το ψάχνεις, δεν υπάρχει λογική... Οι πιο πολλοί είναι ποδοσφαιρικοί που λόγω της κατάντιας του τμήματος βρήκαν φως κ μπήκαν!


Αυτόν το κόσμο δεν το θέλουμε, ας μείνουν στην σαπίλα του ποδοσφαίρου που ταιριάζει καλύτερα με τα Σκ@τ@ στο κεφάλι τους που έχουν αντί εγκεφάλου ..
roko
QUOTE (doctorjekil @ Apr 24 2014, 15:18 ) *
Για το χθεσινο ματς...κατ αρχην να πω δυο πραγματα για τον κοσμο,1ο ειναι ντροπη που δεν γεμισε το γηπεδο και ειναι ντροπη για οποιον απο σας λεει οτι ειναι μπασκετικος παναθηναικος και δεν ηρθε στο γηπεδο(εκτος φυσικα αν υπηρχε σοβαρος λογος)και 2ο ειναι ακομα μεγαλυτερη ντροπη να εχει τελειωσει το ματς,να εχουμε κερδισει μ αυτον τον απιστευτο τροπο,να ειμαστε ενα ματς μακρια απ το φ4 και ο κοσμος να τραγουδαει συνθυματα κατα του παοκ!!!!!!εγω προσωπικα δεν θελω τετοιο κοσμο στο γηπεδο,να πηγαινουν μονο στην λεωφορο να θαυμαζουν την ομαδαρα του ποδοσφαιρου...οσον αφορα τα αγωνιστικα η ομαδα εκανε ακομα μια καταθεση ψυχης και ακομα ενα θαυμα,γιατι το να κερδιζεις την τσσκα με ολη την περιφερεια σου απουσα πραγματικα ειναι θαυμα,δεν ξερω αν θα αντεξουμε ακομα ενα ματς να παιζουμε χωρις πλει μεικερ και γενικα χωρις περιφερεια,και στο αυριανο ματς θα την χρειαστουμε περισσοτερο την περιφερεια μας γιατι επιστρεφει κι ο τεοντοσιτς...ειδικα οι σουτερ μας(μπραμος,καρυ)χρωστανε ενα μεγαλο ματς στην σειρα και ελπιζω οτι θα το κανουν αυριο...στον ασσο ο ουκιτς αμυντικα ειναι πολυ καλος αλλα επιθετικα ειναι σε αλλο γηπεδο,ο δδ απορω πως μπορει και περπαταει ακομα με τοση κουραση και ο ραιτ ειναι ο μονος που μπορει να δωσει λιγη ενεργεια απο την περιφερεια...λετε να δουμε και κανα παππα αυριο????


Σωστος εισαι. Εδω να θυμιισω για την δικη μου την ομαδα στο ποδοσφαιρο,που το σκορ ηταν 2-0 απεναντι στην Μαντσεστερ Γιουναιτεντ που θα μας εδινε πλεονεκτημα για τους 8 του τσαμπιονσλιγκ αλλαζοντας επιπεδο την ομαδα στην Ευρωπη,και με 10 λεπτα να απομενουν φωναζαν συνθηματα για το ντερμπυ με τον παναθηναικο...Αυτοι ειμαστε οχι σαν φιλαθλοι,αλλα σαν λαος δυστυχως..

Οφτοπικ θα ηθελα να ρωτησω το εξης.Στους αγωνες της Ευρωλιγκα,επιτρεπεται να γεμιζει το τοπικ με διαιτητικα θεματα,ενω στην Α1 απαγορευεται? Ειναι ενας συγκεκριμενος χρηστης σας ο οποιος εδω και ημερες ασχολειται με τον Λαμονικα και την διαιτησια,εχοντας γεμισει και τα 2 τοπικ της Ρεαλ και της Τσσκα,θεωρωντας οτι ο παναθηναικος σφαχτηκε με την Τσσκα και ο ολυμπιακος οτι σπρωχτηκε με την Ρεαλ. Οπως και ο Γιαννακοπουλος δηλαδη και η Πρασινη.
Η γνωμη του ειναι σεβαστη και εχει δικαιωμα σε αυτην,απλως νομιζω οτι τα φαουλ θα επρεπε να εχουν την ιδια αξιολογηση οταν δινονται σε ολους.
doctorjekil
QUOTE(andykrg @ Apr 24 2014, 16:19 ) *
Όσοι είναι από Αθήνα (κλαψ) και δεν είναι σε τόσο τραγική οικονομική κατάσταση να μην μπορούν να πάρουν ένα εισιτήριο είναι καλό να στηρίζουν αυτήν την ομάδα, και ειναι όντως ντροπή να μην γεμίζει το ΟΑΚΑ, αλλά μεγαλύτερη ντροπή το σκηνικό που περιγράφεις με τα συνθήματα κατά του ΠΑΟΚ...

Αν ηταν σε τοσο τραγικη οικονομικη κατασταση δεν θα σχηματιζαν ουρες για να παρουν εισητηρια για τον τελικου κυπελλου στο ποδοσφαιρο...εγω χθες εκανα 400 χιλιομετρα μονος μου(γιατι κανενας απ τους φιλους μου δεν ηθελε να ρθει)πληρωσα 90 ευρω σε βενζινες διοδια και εισητηριο για να ρθω να δω το ματς...ε δεν δεχομαι καποιος να μενει στην αθηνα και να καθεται στον καναπε του,και μετα να εχει και αποψη και να κρινει
shtarkws
QUOTE(doctorjekil @ Apr 24 2014, 16:54 ) *
Αν ηταν σε τοσο τραγικη οικονομικη κατασταση δεν θα σχηματιζαν ουρες για να παρουν εισητηρια για τον τελικου κυπελλου στο ποδοσφαιρο...εγω χθες εκανα 400 χιλιομετρα μονος μου(γιατι κανενας απ τους φιλους μου δεν ηθελε να ρθει)πληρωσα 90 ευρω σε βενζινες διοδια και εισητηριο για να ρθω να δω το ματς...ε δεν δεχομαι καποιος να μενει στην αθηνα και να καθεται στον καναπε του,και μετα να εχει και αποψη και να κρινει


Αλλη φορα να λες εμενα,αν και μενω 100 χλμ πιο μακρυα laugh.gif
bbplayer
QUOTE (T.W.Is.M. @ Apr 24 2014, 16:11 ) *
Μηπως πιστευεις και στην εξυπνη ξανθια??? tongue.gif
Οπως θα γραψω και διπλα, πιστευω οτι η μια ομαδα θα περασει, απλα δεν ξερω ποια. Ουτε δινω σε καποια περισσοτερες πιθανοτητες.


η αλήθεια είναι ότι με αυτά τα μεταφυσικά σου δεν την πολυπαλεύω laugh.gif αλλά επειδή ήδη έχει περάσει μια ισπανική, επειδή έχουμε και ...ωραία προϊστορία με την ΤΣΣΚΑ στα διαιτητικά , επειδή ο Βατούνιν έχει ξεπλύνει τη μισή οικουμένη...επειδή ...επειδή...επειδή...την κάτσαμε τη βαρκα tongue.gif

ας ελπίσουμε να μην ισχύσουν!!
doctorjekil
http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid...pubid=129708961 Μπραβο τρακη...κανεις οτι μπορεις για να μας σφαξουν αυριο
AKRG
Όταν λέω οτι ο ΔΓ είναι επικίνδυνος .. πέσατε να με φάτε !! cool.gif
North_gato
QUOTE (doctorjekil @ Apr 24 2014, 21:07 ) *
http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid...pubid=129708961 Μπραβο τρακη...κανεις οτι μπορεις για να μας σφαξουν αυριο



πρωτη φορα το εκανε? biggrin.gif
j-kidd13
Παντως περα απο το κακο προσωπο απο πλευρας θελκτικου μπασκετ που δειχνει η ομαδα,εχει φτασει να παιζει την προκριση στο f4 στο τελευταιο ματς κοντρα σε μια ανωτερη ποιοτικα ομαδα.Ποσοι θα πονταραμε σε αυτο στην αρχη της χρονιας.
Οι περισσοτεροι απο εμας δεν ειμαστε αισιοδοξοι για το αυριανο παιχνιδι,αλλα δεν ειμαστε και χαμενοι απο χερι.
Το μονο που δεν θελω ειναι να μας καταβαλει η κουραση(ειδικα τον Μητσο που χθες τα φτυσε) γιατι θα ειναι κριμα να μην διεδκησουμε τις οποιες πιθανοτητες μας απο κακη αποδοση λογω κουρασης.
Ουκιτς,Μπραμος και Καρι χρωστανε ενα καλο ματς στη σειρα.Και τους χρειαζομαστε.Και οπωσδηποτε τον Μητσο με καθαρο μυαλο,και οχι αρνητικο...Στη ρακετα παμε καλα.Αν εχουμε σε απλ καλη μερα τους περιφεριακους,και σχετικα καλο σουτ απο εξω ειμαστε γερα στο κολπο.Αρκει να μην επαληθευθουν οι φοβοι μου για διαιτητικα ευνοια με σκοπο την παρουσια της ΤΣΣΚΑ στο f4.Το ιδιο ισχυει και για τον Ολυμπιακο.Ρεαλ και ΤΣΣΚΑ ειναι πιο θελκτικα ονοματα τωρα.
G-arenas
QUOTE (j-kidd13 @ Apr 24 2014, 21:43 ) *
Παντως περα απο το κακο προσωπο απο πλευρας θελκτικου μπασκετ που δειχνει η ομαδα,εχει φτασει να παιζει την προκριση στο f4 στο τελευταιο ματς κοντρα σε μια ανωτερη ποιοτικα ομαδα.Ποσοι θα πονταραμε σε αυτο στην αρχη της χρονιας.
Οι περισσοτεροι απο εμας δεν ειμαστε αισιοδοξοι για το αυριανο παιχνιδι,αλλα δεν ειμαστε και χαμενοι απο χερι.
Το μονο που δεν θελω ειναι να μας καταβαλει η κουραση(ειδικα τον Μητσο που χθες τα φτυσε) γιατι θα ειναι κριμα να μην διεδκησουμε τις οποιες πιθανοτητες μας απο κακη αποδοση λογω κουρασης.
Ουκιτς,Μπραμος και Καρι χρωστανε ενα καλο ματς στη σειρα.Και τους χρειαζομαστε.Και οπωσδηποτε τον Μητσο με καθαρο μυαλο,και οχι αρνητικο...Στη ρακετα παμε καλα.Αν εχουμε σε απλ καλη μερα τους περιφεριακους,και σχετικα καλο σουτ απο εξω ειμαστε γερα στο κολπο.Αρκει να μην επαληθευθουν οι φοβοι μου για διαιτητικα ευνοια με σκοπο την παρουσια της ΤΣΣΚΑ στο f4.Το ιδιο ισχυει και για τον Ολυμπιακο.Ρεαλ και ΤΣΣΚΑ ειναι πιο θελκτικα ονοματα τωρα.


γιατι είναι πιο θελκτικα ονόματα από παο και οσφπ??ειδικα από την στιγμη που οι 2 αυτές ομαδες είναι και οι καλυτερες την
τελευταια 5ετια και εχουν και περισσοτερο κοσμο!
j-kidd13
QUOTE(G-arenas @ Apr 24 2014, 21:49 ) *
[/b]
γιατι είναι πιο θελκτικα ονόματα από παο και οσφπ??ειδικα από την στιγμη που οι 2 αυτές ομαδες είναι και οι καλυτερες την
τελευταια 5ετια και εχουν και περισσοτερο κοσμο!


Γιατι αυτη την στιγμη τα ροστερ των 2 ομαδων δινουν αλλη αιγλη σε Ρεαλ και ΤΣΣΚΑ.Αυτη ειναι η γνωμη μου τουλαχιστον.
roko
QUOTE (North_gato @ Apr 24 2014, 21:22 ) *
πρωτη φορα το εκανε? biggrin.gif


Για να το ριξουμε λιγο στην πλακα,μπορει να μπερδεψε τις διοργανωσεις ο ανθρωπος μην τον κραζετε tongue.gif

Μην στεναχωριεστε ρε παιδια για τον Ουκρανο διαιτητη,μπορει να ειναι με τους ακροδεξιους της Ουκρανιας και οχι τους φιλορωσους,και να σας σφυριξει καλα αυριο biggrin.gif

Στα σοβαρα τωρα περιμενω τον Διαμαντιδη αυριο να κλεισει στοματα.Στα μεγαλα και τα κρισιμα ματς ειναι αυτος που πρεπει και νομιζω θα κανει το καλυτερο ματς του στης σειρα.
doctorjekil
Δεν ξερω γιατι αλλα εχω ενα προαισθημα οτι αυριο τετοια ωρα θα ψαχνω για εισητηρια για το φ4,αεροπορικα και ξενοδοχειο εχω ηδη κλεισει
AKRG
Παππαδογιάνης "σολάρει" πάλι για "φουστανέλες και τσαρούχια" !!

http://www.gazzetta.gr/basketball/article/...koyte-ton-palio
frenchman7
QUOTE(doctorjekil @ Apr 24 2014, 21:58 ) *
αεροπορικα


πόσο αν επιτρέπεται?
doctorjekil
QUOTE(frenchman7 @ Apr 24 2014, 22:10 ) *
πόσο αν επιτρέπεται?

Τα εχω κλεισει απο τον ιουλιο,την μερα που ανακοινωθηκε οτι θα γινει στο μιλανο,με 130 ευρω τα εκλεισα με alitalia
bul_69
Εγώ πάντως είμαι πολύ πιο αισιόδοξος για το 2-3 απ' ότι ήμουν για το 2-1 όταν ερχόταν η σειρά στο ΟΑΚΑ. Περιμένω πάλι από Λάσμε και Μαύρο να τα πάνε πολύ καλά, ελπίζω ένας εκ των Μπράμο(ς) Κάρυ να δώσουν αυτά που ξέρουμε ότι μπορούν και θέλω όσο τίποτα να δούμε έναν Διαμαντίδη να κάνει όργια!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.