Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Υποδομές
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Hip
QUOTE (m-papous @ Jan 29 2019, 12:37 ) *
3+1: Κορκότζελος, Λαγός, Χατζής + Δημητρός

(Τα ονόματα είναι αναρτημένα γι' αυτό τα γράφω. Έτσι κι αλλιώς είναι "διεθνείς" στην εθνική του Σγουρίδα)

Κανει δουλεια δλδ ο Δουκας στις υποδομες του. Εχει βγαλει 4 διεθνεις ε; smile.gif
m-papous
QUOTE (Hip @ Jan 29 2019, 20:17 ) *
Κανει δουλεια δλδ ο Δουκας στις υποδομες του. Εχει βγαλει 4 διεθνεις ε; smile.gif

Δεν έχει βγάλει, έχει πάρει. Τη δουλειά την κάναν-κάνουν οι personal.
Σ' αυτούς δεν κάνω promotion. Έτσι κι αλλιώς δεν οφείλονται τα περισσότερα σ'αυτούς. Όλο το θέμα είναι πόσο σε αγαπάει ο πατέρας σου και σε πιστεύει.
Hip
QUOTE (m-papous @ Jan 29 2019, 22:57 ) *
Δεν έχει βγάλει, έχει πάρει. Τη δουλειά την κάναν-κάνουν οι personal.
Σ' αυτούς δεν κάνω promotion. Έτσι κι αλλιώς δεν οφείλονται τα περισσότερα σ'αυτούς. Όλο το θέμα είναι πόσο σε αγαπάει ο πατέρας σου και σε πιστεύει.

Ξερω, ξερω. Ομολογω πως μπηκα στον πειρασμο να τρολαρω λιγο. smile.gif
SteliosK94
QUOTE (m-papous @ Jan 29 2019, 22:57 ) *
Δεν έχει βγάλει, έχει πάρει. Τη δουλειά την κάναν-κάνουν οι personal.
Σ' αυτούς δεν κάνω promotion. Έτσι κι αλλιώς δεν οφείλονται τα περισσότερα σ'αυτούς. Όλο το θέμα είναι πόσο σε αγαπάει ο πατέρας σου και σε πιστεύει.

Πατέρας λεφτάς και άσχετος, που νομίζει πως τα ξέρει όλα... Η χαρά των μανατζαραίων και των Πέρσοναλ!!

Gkos
QUOTE (Hip @ Jan 30 2019, 02:44 ) *
Ξερω, ξερω. Ομολογω πως μπηκα στον πειρασμο να τρολαρω λιγο. smile.gif


Αν δεν ήξερες εσυ. . .

Ακουστήκατε.
Ας το σταματήσουμε τώρα γιατί θα αναγκαστώ να πατήσω το κουμπάκι κάτω αριστέρα,και δεν το έχω ξανακάνει τόσο χρόνια.
Θενξ.
m-papous
QUOTE (Gkos @ Jan 30 2019, 12:58 ) *
Αν δεν ήξερες εσυ. . .

Ακουστήκατε.
Ας το σταματήσουμε τώρα γιατί θα αναγκαστώ να πατήσω το κουμπάκι κάτω αριστέρα,και δεν το έχω ξανακάνει τόσο χρόνια.
Θενξ.

Τι κάνει αυτό το κουμπάκι?
Gkos
Διαγράφει τις τελευταίες δυο σελίδες του topic.
m-papous
QUOTE (Gkos @ Jan 30 2019, 15:35 ) *
Διαγράφει τις τελευταίες δυο σελίδες του topic.

Αν νομίζεις πως μετά από τόσα που διάβασες τόσα χρόνια στο forum αυτά είναι που πρέπει να σε οδηγήσουν στο σβήσιμο, εσύ έχεις το κουμπάκι, πάτατο. Για όλα υπάρχει πρώτη φορά.
Gkos
Δεν κατάλαβες,το κουμπάκι ειδοποιεί τους αντμιν να ελέγξουν.
Εγώ δεν έχω σχέση .
Αλλα κατα 99% θα εχει σβήσιμο και ποινές.
Γιατι στοχοποιούνται ανηλικα(ανηλικότατα) παιδιά .
Δεν ξερω πως να το θέσω αλλιώς.
Τα είπαμε,τα ξαναείπαμε,ας το σταματησουμε εδώ το θεμα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.