Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Υποδομές
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Ktulu
Είμαι τόσο ταπεινός που δε θα τολμούσα ποτέ να διαφωτήσω εσάς τους guru που τα ξέρετε όλα. Ούτε που μου περνάει από το μυαλό κάτι τέτοιο.

Respect

blove.gif
Gkos
Τωρα απο το πουθενα γιατι να καυγαδισουμε ;
barbarosa
QUOTE(Ktulu @ Aug 21 2017, 21:59 ) *
Ο νόμος της αγοράς.

Ένα μαγαζί κλείνει και ένα μαγαζί ανοίγει....άλλη μία boutique στα Β.Π για να στεγάσει την ματαιοδοξία της .

Γι αυτό τα σουβλατζίδικα δεν κλείνουν ποτέ.

Εσείς οι ξερόλες που γνωρίζεται πρόσωπα και πράγματα, κριτές των πάντων, κάντε μια βόλτα στις γειτονιές, εκεί που τα φράγκα και οι χορηγοί δε μετράνε, και θα δείτε πραγματικούς προπονητές.

blove.gif

Όσο υπάρχουν τράπουλες θα βγαίνουνε ρηγάδες.
Και εφόσον η ανύπαρκτη σε τέτοια θέματα Ομοσπονδία δεν προστατεύει το προιόν της, προσλαμβάνοντας προπονητές (κατά τα άλλα άξιους) που εργάζονται σε ομάδες κάνοντας παράλληλα personal στους ίδιους τους παίκτες των ομάδων που πληρώνονται για να προπονούν, βοήθα Παναγιά.
mpek
QUOTE (Gkos @ Aug 22 2017, 11:47 ) *
Τωρα απο το πουθενα γιατι να καυγαδισουμε ;

Σου έχω γράψει και άλλες φορές: Άφησε μας να πλακωθούμε με την ησυχία μας ! Ορίστε τώρα, μου τη χάλασες και δεν θα γράψω στον φίλο ktulu.
storm2
Εδώ ο καθένας που φεύγει από μια ομάδα, δημιουργεί μια άλλη στην ίδια γειτονιά με μοναδικό σκοπό να "βλάψει" την προηγούμενη και να της "τρώει" ώρες από τις προπονήσεις, μια οργανωμένη προσπάθεια με δικό της αθλητικό κέντρο από πρώην παίκτες ινδάλματα μας πείραξε? Ας κάνουν την προσπάθειά τους και ας κριθούν.
Hip
QUOTE (Gkos @ Aug 22 2017, 10:15 ) *
Νοτα αισιοδοξιας βλεπω με την επιστροφη στην ομαλοτητα Hip ?

Αν δεν παινεψεις το σπιτι σου, θα πεσει να σε πλακωσει. 77.gif

QUOTE (Ktulu @ Aug 22 2017, 11:14 ) *
Είμαι τόσο ταπεινός που δε θα τολμούσα ποτέ να διαφωτήσω εσάς τους guru που τα ξέρετε όλα. Ούτε που μου περνάει από το μυαλό κάτι τέτοιο.

Respect

blove.gif


Καλα κανεις και εγω τα ιδια κανω. Respect στους guru ολου του κοσμου tongue.gif
Προφανως κανουμε πλακα. Δεν θα τσακωθουμε κιολας για τετοια θεματα. Αλλωστε εμεις στον Πανιωνιο, μονο μεταξυ μας πλακωνομαστε που και που. shot.gif
polykos
Αφήστε τις φιλοφρονήσεις και δώστε απαντήσεις στον λαό και στους γ-κουρού

smiley.gif smiley.gif
mpek
Eίτε γκουρού είτε γ-κουρού, τα ερωτήματα είναι αγωνιώδ(-ικα)η και παραμένουν αναπάντητα:
Ποιο είναι το brand name που έκανε έγκαιρα στροφή 360ο το τελευταίο χρόνο και χαρίζει νότα αισιοδοξίας ;
Ποιες είναι οι γειτονιές όπου δεν μετράνε τα φράγκα και οι χορηγοί για να πάω βρε παιδί μου και να δω πραγματικούς προπονητές ;

Κακό είναι που ζητώ να μάθω ;
m-papous
QUOTE (mpek @ Aug 22 2017, 16:06 ) *
Eίτε γκουρού είτε γ-κουρού, τα ερωτήματα είναι αγωνιώδ(-ικα)η και παραμένουν αναπάντητα:
Ποιο είναι το brand name που έκανε έγκαιρα στροφή 360ο το τελευταίο χρόνο και χαρίζει νότα αισιοδοξίας ;
Ποιες είναι οι γειτονιές όπου δεν μετράνε τα φράγκα και οι χορηγοί για να πάω βρε παιδί μου και να δω πραγματικούς προπονητές ;

Κακό είναι που ζητώ να μάθω ;

Δεν βλέπω να μαθαίνουμε τελικά.
Να ξέρουμε αν θα πέσουν πολλά 50άρικο για εκ παραδρομής εγγραφή στις λίστες...
Flinafim
QUOTE (m-papous @ Aug 22 2017, 16:16 ) *
Δεν βλέπω να μαθαίνουμε τελικά.
Να ξέρουμε αν θα πέσουν πολλά 50άρικο για εκ παραδρομής εγγραφή στις λίστες...


Βρε πες μας για τη σχέση που υπαινιχθηκες παραπάνω κι άσε τις ντρίπλες...
Hip
QUOTE (mpek @ Aug 22 2017, 16:06 ) *
Κακό είναι που ζητώ να μάθω ;

Παντως, για να πουμε την αληθεια, η στροφη 360 μονο Πανιωνιο μου φερνει στον νου. Πραγματικα πληρης ο κυκλος και χωρις σχολεια, χωρις μεγαλους χορηγους και με καλους (μην πω και καλυτερους απο πριν) προπονητες. Αφου δεν σκαει η (αλλη) ειδηση, εγω θα υποθεσω πως μιλαμε για Πανιωναρα. Μην περιμενεις αλλο, στειλε τους δικους σου να γραφτουν , η χρονια εχει ξεκινησει smiley.gif

QUOTE (Flinafim @ Aug 22 2017, 16:31 ) *
Βρε πες μας για τη σχέση που υπαινιχθηκες παραπάνω κι άσε τις ντρίπλες...

Ολες αυτες οι ομαδες ειναι διπλα στο νεο μαγαζι, δεν ειναι; Εμενα εκει πηγε ο μυαλο μου παντως. EH ΒΠ
storm2
Στο παιδικο τμημα, η ΑΕΚ πηρε και τον 15χρονο Πραπα απο τον Αρη Θεσσαλονικης ενω ο Ολυμπιακος ενισχυθηκε με τον Περρη απο την ομαδα του Δεκα. Η συγκεκριμενη ομαδα ακουγεται οτι εχει πολυ καλους 2002...

http://ebasket.gr/2017/08/prosthiki-gia-to...n-tou-olybiakou
polykos
Σπουδαία ένταξη στο προπονητικό τημ της Λεωφόρου, με ...τα όλα της
https://www.facebook.com/Paobasketacademy/
m-papous
QUOTE (polykos @ Aug 24 2017, 01:22 ) *
Σπουδαία ένταξη στο προπονητικό τημ της Λεωφόρου, με ...τα όλα της
https://www.facebook.com/Paobasketacademy/

Πάρα πολύ καλή κίνηση. Μπράβο. Αλλά και εδώ ισχύει ότι και στις πιο πολλές ακαδημίες. Ο πατέρας κάνει το καλύτερο για τα παιδιά του. Άμα είσαι τυχερός και βρίσκεσαι εκεί μπορεί να είναι τυχερά και τα δικά σου παιδιά.
Flinafim
QUOTE (storm2 @ Aug 24 2017, 00:34 ) *
Στο παιδικο τμημα, η ΑΕΚ πηρε και τον 15χρονο Πραπα απο τον Αρη Θεσσαλονικης ενω ο Ολυμπιακος ενισχυθηκε με τον Περρη απο την ομαδα του Δεκα. Η συγκεκριμενη ομαδα ακουγεται οτι εχει πολυ καλους 2002...

http://ebasket.gr/2017/08/prosthiki-gia-to...n-tou-olybiakou

Αν ολοκληρώθηκε,αν,επιτέλους...το παλεύει με νύχια και με δόντια ο manager....εδώ και πολύ καιρό όμως....και με κάθε τροπο και μέσο....
Ktulu
Για μιά-δυό χρονιές ακόμη..... μετά....κου-κου-ρού-κου οι κοντοστούπηδες

Ευτυχώς που έχω φράγκα και εξαγοράζω τους πάντες....ηθικολόγοι και ηθικοπλάστες....επι πτωμάτων ρεεεεεεεεεε

blove.gif

χαχαχαχαχχαχα

https://www.facebook.com/deltasportsservices?fref=ts

χωρίς σάλιο

blove.gif
Hip
QUOTE (Ktulu @ Aug 24 2017, 14:05 ) *
Για μιά-δυό χρονιές ακόμη..... μετά....κου-κου-ρού-κου οι κοντοστούπηδες

Ευτυχώς που έχω φράγκα και εξαγοράζω τους πάντες....ηθικολόγοι και ηθικοπλάστες....επι πτωμάτων ρεεεεεεεεεε

blove.gif

χαχαχαχαχχαχα

https://www.facebook.com/deltasportsservices?fref=ts

χωρίς σάλιο

blove.gif

Μιλας με γριφους γεροντα
Reloaded rolleyes.gif
Εσυ και ο H.P Lovecraft. Τιμας το ονομα 77.gif
Ktulu
Σε ευχαριστώ τέκνο μου

Την ευλογία μου !

blove.gif
m-papous
Ξεκινάει η τελευταία εβδομάδα πριν να ξεκινήσουν οι ακαδημίες και πολλοί σύλλογοι και προπονητές δεν έχουμε μάθει που καταλήγουν.

Τα φώτα σας παρακαλώ.
m-papous
Ο Λινάρδος ανέλαβε της ακαδημίες του Απόλλωνα.

Στην Παλλήνη κάτι γίνεται ή απλώς φωνάζουν για να πάει κόσμος;
vasilis95

Όταν λες "φωνάζουν" τι εννοείς;
m-papous
QUOTE (vasilis95 @ Aug 29 2017, 14:23 ) *
Όταν λες "φωνάζουν" τι εννοείς;

Διαδίδουν ότι θα υπάρχουν σημαντικές εξελίξεις. Και επειδή υπάρχει ήδη ο Τελάκης (αναπτυξιακό ΕΣΚΑ) εκεί τι άλλο μπορεί να είναι.
dream04
QUOTE (m-papous @ Aug 29 2017, 11:44 ) *
Διαδίδουν ότι θα υπάρχουν σημαντικές εξελίξεις. Και επειδή υπάρχει ήδη ο Τελάκης (αναπτυξιακό ΕΣΚΑ) εκεί τι άλλο μπορεί να είναι.

Ελλάς το μεγαλείο σου!!
Αυτά συμβαίνουν μόνο εδώ!!!
Προπονητής αναπτυξιακού να ειναι και προπονητής συλλόγου!!!!
Έτσι θα πάμε μπροστά!!!
m-papous
QUOTE (dream04 @ Aug 29 2017, 15:08 ) *
Ελλάς το μεγαλείο σου!!
Αυτά συμβαίνουν μόνο εδώ!!!
Προπονητής αναπτυξιακού να ειναι και προπονητής συλλόγου!!!!
Έτσι θα πάμε μπροστά!!!

Μ' αρέσει που πέφτεις απ' τα σύνεφα. Ο Καλαϊτζης που είναι αρχιπροπονητής του αντίστοιχου αναπτυξιακού και προπονητής ακαδημιών PAOBC και εφηβικού ΠΑΟ δεν τόχεις ξανακούσει.
m-papous
QUOTE (m-papous @ Aug 29 2017, 15:37 ) *
Μ' αρέσει που πέφτεις απ' τα σύνεφα. Ο Καλαϊτζης που είναι αρχιπροπονητής του αντίστοιχου αναπτυξιακού και προπονητής ακαδημιών PAOBC και εφηβικού ΠΑΟ δεν τόχεις ξανακούσει.

Και όλοι οι ομοσπονδιακοί εκτός από τον Μίσσα. Και για να πούμε και την αλήθεια δεν είναι εκεί το πρόβλημα. Εξ' άλλου οι πιο πολλοί από αυτούς σχεδόν δεν αμείβονται γι' αυτό.
Ktulu
Μαθαίνω ότι στο Δούκα έχει μείνει ένας προπονητής, δεν υπάρχει προγραμματισμός ούτε για το Π+Ε, ούτε για τις ακαδημίες, ψάχνουν για γήπεδα, ψάχνουν για ώρες, ψάχνουν προπονητές και προσπαθούν να κρατήσουν όσους από τους αθλητές τους στο σχολείο με δέλεαρ 50% της υποτροφίας.

Αυτά...αλήθεια ή όχι δεν γνωρίζω.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά.

blove.gif
dream04
QUOTE (m-papous @ Aug 29 2017, 13:11 ) *
Και όλοι οι ομοσπονδιακοί εκτός από τον Μίσσα. Και για να πούμε και την αλήθεια δεν είναι εκεί το πρόβλημα. Εξ' άλλου οι πιο πολλοί από αυτούς σχεδόν δεν αμείβονται γι' αυτό.

Το θέμα δεν ειναι εαν πληρώνεται, αλλά με ποια κριτήρια γίνονται οι επιλογές!!!!
Εαν δεις τις λίστες που καλούν παίκτες , πάνω απο 50% ειναι απο την ομάδα που ειναι προπονητές, εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων.
Συμφωνείς;;;
m-papous
QUOTE (dream04 @ Aug 29 2017, 20:52 ) *
Το θέμα δεν ειναι εαν πληρώνεται, αλλά με ποια κριτήρια γίνονται οι επιλογές!!!!
Εαν δεις τις λίστες που καλούν παίκτες , πάνω απο 50% ειναι απο την ομάδα που ειναι προπονητές, εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων.
Συμφωνείς;;;

Για τις εθνικές μάλλον υπερβολικό
Για το αναπτυξιακό της ΕΛΑΣ παρόλο που οι προκυρηξεις λέγαν πώς οι προπονητές θα βγάζαν τους καλύτερους σε κάθε αγώνα αυτοί κάναν καμπ που πλήρωνες για να πας και να σε δουν
Gkos

Σε λίγες ωρες εχουμε τζαμπολ στο Μεσολογγι και η ΕΟΚ δεν έχει φιλοτιμηθεί να γράψει τίποτα.

250 ΜΒ έχω ξοδέψει από τα refresh.
Τι ωραία,τι ωραία ,πάντα τέτοια μάγκες.
polykos
QUOTE(Gkos @ Aug 30 2017, 02:04 ) *
Σε λίγες ωρες εχουμε τζαμπολ στο Μεσολογγι και η ΕΟΚ δεν έχει φιλοτιμηθεί να γράψει τίποτα.

250 ΜΒ έχω ξοδέψει από τα refresh.
Τι ωραία,τι ωραία ,πάντα τέτοια μάγκες.

Εμαθα οτι αυριο πρωί στον προαύλιο χώρο των γραφείων της εοκ, θα μοιράζονται κωδικοί πρόσβασης για τον σέρβερ της ομοσπονδίας για να δείτε εσείς οι γκουρού τα παιχνίδια smiley.gif smiley.gif
Flinafim
QUOTE (Gkos @ Aug 30 2017, 02:04 ) *
Σε λίγες ωρες εχουμε τζαμπολ στο Μεσολογγι και η ΕΟΚ δεν έχει φιλοτιμηθεί να γράψει τίποτα.

250 ΜΒ έχω ξοδέψει από τα refresh.
Τι ωραία,τι ωραία ,πάντα τέτοια μάγκες.

Την ίδια ώρα που και οι 3 ξένες ομοσπονδίες που συμμετέχουν έχουν ανεβάσει τα πάντα...οι συγκρίσεις είναι θλιβερές...
Gkos
QUOTE (polykos @ Aug 30 2017, 02:51 ) *
Εμαθα οτι αυριο πρωί στον προαύλιο χώρο των γραφείων της εοκ, θα μοιράζονται κωδικοί πρόσβασης για τον σέρβερ της ομοσπονδίας για να δείτε εσείς οι γκουρού τα παιχνίδια smiley.gif smiley.gif



Το καλο που τους θέλω να τα δείξει ,μόνο αυτό λεω 😡

QUOTE (Flinafim @ Aug 30 2017, 09:50 ) *
Την ίδια ώρα που και οι 3 ξένες ομοσπονδίες που συμμετέχουν έχουν ανεβάσει τα πάντα...οι συγκρίσεις είναι θλιβερές...


Δώσε κανά λινκ στον λαό σου άντε wink.gif

(Τώρα προσεξα οτι γραφουμε σε λάθος topic και φταίω εγω😂😂😂
Αλλά νυσταζα και γραφατε εδω για ομοσπονδιακους και μπερδευτηκα ......sad.gif )

Μεταφορα πληζ!
Ktulu
Φυσικό που νύσταξες και μπερδεύτηκες....

Η ΕΟΚ που δε λέει να ξυπνήσει με τίποτις....

Τους κωδικούς ρε παιδιά...τους κωδικούς smiley.gif

Πάτα το ρε σωλήνα...πάτα το smiley.gif

blove.gif
storm2
Ακούγεται ότι άλλοι 2 αθλητές από το εφηβικό του Δούκα αποχώρησαν.

Ο ένας πάει Περιστέρι, ίσως και ο άλλος.
vasilis95
QUOTE (storm2 @ Sep 1 2017, 11:41 ) *
Ακούγεται ότι άλλοι 2 αθλητές από το εφηβικό του Δούκα αποχώρησαν.

Ο ένας πάει Περιστέρι, ίσως και ο άλλος.


Έχει μείνει κανένας; Γιατί είναι πραγματικά κρίμα η πανελλήνια πρωταθλήτρια να εμφανίζει τέτοια εικόνα.
dream04
QUOTE (vasilis95 @ Sep 1 2017, 09:08 ) *
Έχει μείνει κανένας; Γιατί είναι πραγματικά κρίμα η πανελλήνια πρωταθλήτρια να εμφανίζει τέτοια εικόνα.


Τρομερό παράδειγμα ο Δούκας , όλα καταρρέουν όταν φύγει το " μαρούλι ".
Εαν δεν υπήρχαν και οι υποτροφίες τότε δεν νομίζω οτι δεν θα έμενε ούτε θυρωρός.......
Ελλάς το μεγαλείο σου!!!!

storm2
QUOTE (vasilis95 @ Sep 1 2017, 12:08 ) *
Έχει μείνει κανένας; Γιατί είναι πραγματικά κρίμα η πανελλήνια πρωταθλήτρια να εμφανίζει τέτοια εικόνα.

Για να λεμε την αληθεια, στο παιδικο εκτος απο τον προπονητη, 1-2 μικρους και 1 που εφυγε πριν καν να παιξει, oι αλλοι δεν εχουν φυγει.(ακομα)
vasilis95
Εγώ αναφερόμουν στην ανάρτηση σου για το εφηβικό.
Gkos
QUOTE (storm2 @ Sep 1 2017, 15:58 ) *
Για να λεμε την αληθεια, στο παιδικο εκτος απο τον προπονητη, 1-2 μικρους και 1 που εφυγε πριν καν να παιξει, oι αλλοι δεν εχουν φυγει.(ακομα)



Βασικα 8-9 φυγανε πριν παιξουν 😂
m-papous
Όπως έγραψα και σε άλλο post αν είσαι παράγοντας ή παραγοντίζεις και έχεις παιδί σε κάποια ηλικία, μπορείς να πάρεις ένα καλό προπονητή γιατί δεν φτάνει να παίζει ο γιος σου θα πρέπει να πηγαίνει και η ομάδα μπροστά για να φαίνεται περισσότερο.

Αυτό το λέω για καλό. Με το βασιλικό ποτίζεται και η γλάστρα.
storm2
Σε 2 περίπου εβδομάδες αρχίζουν οι αγώνες και οι ομάδες ξεκίνησαν τα φιλικά. Κάποιες προσπαθούν να κλείσουν και τις τελευταίες μεταγραφές. Για να δούμε τι θα δούμε φέτος στο Παιδικό...

Στην ΕΣΚΑ η νεοφώτιστη ΑΕΚ με την ενίσχυση που έχει κάνει, χτυπάει με Περιστέρι, ΠΑΟ, Δούκα και BAC τις υψηλές θέσεις της βαθμολογίας. ΑΕΝΚ, Ολυμπιάδα, ΚΑΠ, Ντηρί, Τριπλή Κορώνα, μακάρι να κλέψουν βαθμούς και να μπει κάποιος από αυτούς τετράδα. Ενισχυμένος με πρώην "πράσινους" ο Πανελλήνιος - μαζί με τους Αγ.Αναργύρους θα προσπαθήσουν για την παραμονή.

Στην ΕΣΚΑΝΑ ο Ολυμπιακός ακούγεται ότι είναι φαβορί. Βέβαια τα ίδια λέγαμε και πέρυσι, αλλά ο Ίκαρος πήγε στο πανελλήνιο πρωτάθλημα... Πανιώνιος και Πρωτέας θα δώσουν τις μάχες τους για τις θέσεις του ρετιρέ.
MAKHS
QUOTE(storm2 @ Sep 4 2017, 13:18 ) *
Σε 2 περίπου εβδομάδες αρχίζουν οι αγώνες και οι ομάδες ξεκίνησαν τα φιλικά. Κάποιες προσπαθούν να κλείσουν και τις τελευταίες μεταγραφές. Για να δούμε τι θα δούμε φέτος στο Παιδικό...

Στην ΕΣΚΑ η νεοφώτιστη ΑΕΚ με την ενίσχυση που έχει κάνει, χτυπάει με Περιστέρι, ΠΑΟ, Δούκα και BAC τις υψηλές θέσεις της βαθμολογίας. ΑΕΝΚ, Ολυμπιάδα, ΚΑΠ, Ντηρί, Τριπλή Κορώνα, μακάρι να κλέψουν βαθμούς και να μπει κάποιος από αυτούς τετράδα. Ενισχυμένος με πρώην "πράσινους" ο Πανελλήνιος - μαζί με τους Αγ.Αναργύρους θα προσπαθήσουν για την παραμονή.

Στην ΕΣΚΑΝΑ ο Ολυμπιακός ακούγεται ότι είναι φαβορί. Βέβαια τα ίδια λέγαμε και πέρυσι, αλλά ο Ίκαρος πήγε στο πανελλήνιο πρωτάθλημα... Πανιώνιος και Πρωτέας θα δώσουν τις μάχες τους για τις θέσεις του ρετιρέ.

http://www.promitheasbc.gr/index.php/nea/p...a-tou-promithea
storm2
ο Πράπας στην ΑΕΚ
http://www.aekbc.gr/el/articles-1701/prapa-ew-to-2023.htm
m-papous
Η Παλλήνη άρχισε να χρησιμοποιεί το γήπεδο ATLANTIS που χρησιμοποιεί ήδη η BAC.
dream04
QUOTE (storm2 @ Sep 4 2017, 10:18 ) *
Σε 2 περίπου εβδομάδες αρχίζουν οι αγώνες και οι ομάδες ξεκίνησαν τα φιλικά. Κάποιες προσπαθούν να κλείσουν και τις τελευταίες μεταγραφές. Για να δούμε τι θα δούμε φέτος στο Παιδικό...

Στην ΕΣΚΑ η νεοφώτιστη ΑΕΚ με την ενίσχυση που έχει κάνει, χτυπάει με Περιστέρι, ΠΑΟ, Δούκα και BAC τις υψηλές θέσεις της βαθμολογίας. ΑΕΝΚ, Ολυμπιάδα, ΚΑΠ, Ντηρί, Τριπλή Κορώνα, μακάρι να κλέψουν βαθμούς και να μπει κάποιος από αυτούς τετράδα. Ενισχυμένος με πρώην "πράσινους" ο Πανελλήνιος - μαζί με τους Αγ.Αναργύρους θα προσπαθήσουν για την παραμονή.

Στην ΕΣΚΑΝΑ ο Ολυμπιακός ακούγεται ότι είναι φαβορί. Βέβαια τα ίδια λέγαμε και πέρυσι, αλλά ο Ίκαρος πήγε στο πανελλήνιο πρωτάθλημα... Πανιώνιος και Πρωτέας θα δώσουν τις μάχες τους για τις θέσεις του ρετιρέ.


Έχει κάποιος αίσθηση τι γίνεται στη Β ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑ;;;;
Gkos
QUOTE (MAKHS @ Sep 4 2017, 18:36 ) *


Από Προμηθέα πάντως αλλη ανακοινωση περιμενουμε ...!
Κατι σε πιο ψηλο και θεαματικό ....🤔
polykos
QUOTE(Gkos @ Sep 6 2017, 01:07 ) *
Από Προμηθέα πάντως αλλη ανακοινωση περιμενουμε ...!
Κατι σε πιο ψηλο και θεαματικό ....🤔

Δεν έχουν ολοκληρωθεί οι διαπραγματεύσεις... 69.gif
Gkos
Μπα...
Hip
http://tsiotras.blogspot.gr/2017/09/blog-post_876.html

Σωτηριου στον Προμηθεα
storm2
Καράμπελας και Κάδρας στο Περιστέρι

http://www.gsperisteri.gr/2017/09/11/%ce%b...1%ce%b9-%ce%ba/
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.