Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Υποδομές
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
storm2
Παιδικό ΑΕΚ μεταγραφή
http://www.maxitis-petroupolis.gr/index.ph...da#.WWPp6GIhWEd
polykos
QUOTE(storm2 @ Jul 10 2017, 23:59 ) *
Παιδικό ΑΕΚ μεταγραφή
http://www.maxitis-petroupolis.gr/index.ph...da#.WWPp6GIhWEd


Αυτός ο Νικολάου, τίποτα δεν αφήνει να πέσει κάτω, ουτε το παιδί δεν αφησε να μιλήσει σαν 15χρονο.
Εκτός κι αν στην Ιριδα εκτός απο μπάσκετ κάνον και μαθήματα φιλολογικά. icon_drunk.gif
dream04
QUOTE (storm2 @ Jul 10 2017, 21:59 ) *
Παιδικό ΑΕΚ μεταγραφή
http://www.maxitis-petroupolis.gr/index.ph...da#.WWPp6GIhWEd


ΜΠΡΑΒΟ στην ΑΕΚ που επενδύει σε νέα ελληνόπουλα.
Έτσι θα χτιστεί η ομάδα του μέλλοντος με ελληνική βάση.
Ας ειναι γερά τα παιδιά να μπορούν παίξουν !!!!!!
Gkos
QUOTE (polykos @ Jul 11 2017, 01:46 ) *
Αυτός ο Νικολάου, τίποτα δεν αφήνει να πέσει κάτω, ουτε το παιδί δεν αφησε να μιλήσει σαν 15χρονο.
Εκτός κι αν στην Ιριδα εκτός απο μπάσκετ κάνον και μαθήματα φιλολογικά. icon_drunk.gif



Ξερεις πολλά εσυ ...
mpek
QUOTE (dream04 @ Jul 11 2017, 07:49 ) *
ΜΠΡΑΒΟ στην ΑΕΚ που επενδύει σε νέα ελληνόπουλα.
Έτσι θα χτιστεί η ομάδα του μέλλοντος με ελληνική βάση.
Ας ειναι γερά τα παιδιά να μπορούν παίξουν !!!!!!

Μπράβο και πάλι μπράβο ! Απλώς θα περιμένω λίγα χρόνια ακόμη πριν δώσω τα εγκάρδια συγχαρητήρια μου γιατί ο πρώτος διδάξας Παναθηναϊκός δεν βλέπω να έχτισε την δική του ομάδα του μέλλοντος στους Λούντζης, Παπαδάκη, Χαραλαμπόπουλο, Ιορδάνου, Λε Μπο, για να αναφέρω όσους μου έρχονται στα γρήγορα. Μακάρι η ΑΕΚ να τα καταφέρει, αν και δεν εμπιστεύομαι τις ευχές.

Ξέχασα τον Παπαγιάννη ...
Ktulu
Για είκοσι επτά συναπτά έτη στη fabrica, έχω μάθει ότι για να σταθεί μία "παραγωγική μονάδα" πρέπει να εφαρμόσει τα εξής:
Επένδυση: Σχεδιασμός-μελέτη-υλοποίηση
Παραγωγή: Λειτουργία-συντήρηση-βελτιστοποίηση
Ανάπτυξη: Οργάνωση-εκπαίδευση-καινοτομία

Το όραμα, ή ευχή, η πρόθεση, η διάθεση και η ελπίδα, που εκφράζεται μέσω της κάθε Ακαδημίας ("παραγωγική μονάδα") του κάθε σωματείου, δεν θεμελιώνουν απολύτως τίποτα και κινούνται στη σφαίρα ενός θολού τοπίου και χωρίς κανένα προσανατολισμό, που ανατροφοδοτεί ένα σύστημα που ζει για αυτό, μέσα από αυτό, και προφανώς είναι επικερδές για ορισμένους.

Είμαι επιφυλακτικός ως προς τις προθέσεις και τις μεθόδους ορισμένων Ακαδημιών-σωματείων που αφορά την ανάπτυξη, ανάδειξη και στελέχωση αθλητών στα αντρικά τους, μέχρι να διαψευσθώ. Και μακάρι τα αποτελέσματα να με διαψεύσουν.

blove.gif

Flinafim
QUOTE (Gkos @ Jul 10 2017, 22:13 ) *
Στα Λαμπιρη να πας μαγκα ,ασε τα ACS😇

Παπαχαραλαμπειο;;;;
polykos
QUOTE(Gkos @ Jul 10 2017, 22:13 ) *
Στα Λαμπιρη να πας μαγκα ,ασε τα ACS😇

Στη Νέα Σμύρνη έχουμε το Μπούα college ή αλλιώς ΛΑΝΣ
και σε όποιον αρέσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jhantzop
QUOTE(Ktulu @ Jul 11 2017, 14:01 ) *
Επένδυση: Σχεδιασμός-μελέτη-υλοποίηση
Παραγωγή: Λειτουργία-συντήρηση-βελτιστοποίηση
Ανάπτυξη: Οργάνωση-εκπαίδευση-καινοτομία

+1
polykos
πιστεύω οτι είναι ον τοπικ
http://www.gsperisteri.gr/2017/07/12/%ce%b...b5%ce%b9%ce%b1/
icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

ΥΓ με βοηθό την Δελή Κατερίνα
Gkos

http://www.aekbc.gr/el/articles-1650/na-ma...a-th-ellada.htm


Polykos ,ποσες γραμμες απολες τις δηλωσεις εχει γραψει ο Νικολαου ;

Ολες ; 😂
basketikos

http://www.ionikosbc.gr/index.php/news/and...ris-se-neo-rolo
----------
O ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Barista Brothers βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την επιστροφή ενός αθλητή που αποτελεί μέρος της σύγχρονης ιστορίας του στην οικογένεια του Ιωνικού.

Πρόκειται για το Νίκο Βούλγαρη, ο οποίος και αναλαμβάνει ως νέος προπονητής του Παιδικού Τμήματος της Ομάδας μας.

Η επιστροφή του Νίκου Βούλγαρη στην ομάδα που βοήθησε τα μέγιστα στην άνοδο από τη Γ’ Εθνική στη Β’ Εθνική και παρέμεινε πάντα δίπλα στην Ομάδα μας είναι η πρώτη από τις σημαντικές κινήσεις που θα συνοδεύσουν την ενίσχυση της προσπάθειας για αναβάθμιση της Ακαδημίας μπάσκετ του Ιωνικού Νικαίας

Νίκο, σε καλωσορίζουμε και πάλι στην οικογένεια του Ιωνικού.
------------

Eπίσης διαβαζω δηλώσεις 16χρονου: "«Είναι γεγονός, ότι η ΑΕΚ συζητιέται εδώ και τρία χρόνια. Ο τρόπος προσέγγισης των αθλητών αυτών των ηλικιών και η δουλειά, που γίνεται ήταν ο βασικός λόγος, που δεν μπορούσα ν’ αρνηθώ την πρόταση," - δηλαδη 13 χρονων μελετουσε τον τροπο προσεγγισης της ΑΕΚ;;; " (καλη του επιτυχια παντως)
mpek
"Είχα πρόταση (Σ.Σ. Από τη Ρεάλ Μαδρίτης). Όμως ... επέλεξα τη… Βασίλισσα της Ελλάδας. Και τέλος. Νιώθω πανευτυχής γι’ αυτό»"
polykos
QUOTE(Gkos @ Jul 13 2017, 18:41 ) *
http://www.aekbc.gr/el/articles-1650/na-ma...a-th-ellada.htm


Polykos ,ποσες γραμμες απολες τις δηλωσεις εχει γραψει ο Νικολαου ;

Ολες ; 😂


Η παράγραφος για μήτσο και η επόμενη είναι δικά του.
Τα άλλα του αξιαγάπητου Νικολάου.
Εξάλλου ο μελετητής εύκολα θα διαπιστώσει αντίφαση (την σχολίασε ο Mpek).
Η αεκ συζητιέται 3 χρόνια (Νικολάου), αλλά τώρα μου ήρθε η πρόταση και με επηρέασε (Ρογκα)

smiley.gif smiley.gif
dream04
QUOTE (mpek @ Jul 13 2017, 16:56 ) *
"Είχα πρόταση (Σ.Σ. Από τη Ρεάλ Μαδρίτης). Όμως ... επέλεξα τη… Βασίλισσα της Ελλάδας. Και τέλος. Νιώθω πανευτυχής γι’ αυτό»"



Εδώ επιβεβαιώνομαι όταν μίλησα για το Ρογκαβοπουλο και την Ρεάλ.
Ας κάνουν λίγο υπομονή οι άπιστοι Θωμαδες προτού βγάλουν χολή!!!!
Ευχαριστω.
Ktulu
Δεν μπορώ να γνωρίζω τι ειπώθηκε στη συνέντευξη του Ρόγκα και ποιος είναι ο συντάκτης του κειμένου, σε κάθε περίπτωση το γραπτό είναι πολύ κακογραμμένο και πρόχειρο, στο "πόδι". Προφανώς δεν ενδιαφέρθηκε κανείς να το "χτενίσει". Δεν με εκπλήσσει η "επαγγελματική" προχειρότητα που μας διακρίνει.

blove.gif
Gkos
QUOTE (polykos @ Jul 13 2017, 19:25 ) *
Η παράγραφος για μήτσο και η επόμενη είναι δικά του.
Τα άλλα του αξιαγάπητου Νικολάου.
Εξάλλου ο μελετητής εύκολα θα διαπιστώσει αντίφαση (την σχολίασε ο Mpek).
Η αεκ συζητιέται 3 χρόνια (Νικολάου), αλλά τώρα μου ήρθε η πρόταση και με επηρέασε (Ρογκα)

smiley.gif smiley.gif



Και εγώ έχω κάνει συνέντευξη που εχω γράψει μόνος ερωτήσεις και απαντήσεις και είχε πλάκα το παραδέχομαι,αλλα δεν το ξεφτύλισα τόσο.
Μόνο ότι κοίταξε μια εικόνα της Αγιας Σοφιάς και δάκρυσε, δεν έγραψε ο δαιμόνιος Νικολάου.

QUOTE (dream04 @ Jul 13 2017, 21:30 ) *
Εδώ επιβεβαιώνομαι όταν μίλησα για το Ρογκαβοπουλο και την Ρεάλ.
Ας κάνουν λίγο υπομονή οι άπιστοι Θωμαδες προτού βγάλουν χολή!!!!
Ευχαριστω.



Σε τι πράμα δικαιώθηκες;
Ότι του'χε κάνει πρόταση η Ρεαλ;
Ναι,γνωστό είναι.
Επισης όμως θα μπορουσε να πει ότι του έκαναν και οι Ρόκετς.
Θα σημαινε ότι ισχύει ;
dream04
QUOTE (Gkos @ Jul 14 2017, 11:31 ) *
Και εγώ έχω κάνει συνέντευξη που εχω γράψει μόνος ερωτήσεις και απαντήσεις και είχε πλάκα το παραδέχομαι,αλλα δεν το ξεφτύλισα τόσο.
Μόνο ότι κοίταξε μια εικόνα της Αγιας Σοφιάς και δάκρυσε, δεν έγραψε ο δαιμόνιος Νικολάου.


.

Σε τι πράμα δικαιώθηκες;
Ότι του'χε κάνει πρόταση η Ρεαλ;
Ναι,γνωστό είναι.
Επισης όμως θα μπορουσε να πει ότι του έκαναν και οι Ρόκετς.
Θα σημαινε ότι ισχύει ;


Αφού ηταν γνωστό δεν είδα να το αναφέρεις κάπου;;
Όσο για τους Ροκετς νομίζω οτι το παρά τραβάς!!!
Δεν πειράζει να μην τα ξέρουμε όλα!!!
Hip
QUOTE (dream04 @ Jul 14 2017, 16:28 ) *
Αφού ηταν γνωστό δεν είδα να το αναφέρεις κάπου;;
Όσο για τους Ροκετς νομίζω οτι το παρά τραβάς!!!
Δεν πειράζει να μην τα ξέρουμε όλα!!!



Καλα, ολοι μας υποστηριζουμε καποια ομαδα.....αλλα Ρεαλ;
Gkos
QUOTE (dream04 @ Jul 14 2017, 16:28 ) *
Αφού ηταν γνωστό δεν είδα να το αναφέρεις κάπου;;
Όσο για τους Ροκετς νομίζω οτι το παρά τραβάς!!!
Δεν πειράζει να μην τα ξέρουμε όλα!!!



Καταρχας γιατι να το γραψω ;
Μανατζερ του ειμαι και ψαχνω να του βρω ομαδα ;
Κατα δευτερον ειναι τοσο πασιγνωστο απο περυσι το καλοκαιρι που δεν μπορω να καταλαβω ως τι διεκδικεις credits 1 χρονο μετα .
Ειλικρινα !
Flinafim
QUOTE (Gkos @ Jul 14 2017, 17:57 ) *
Καταρχας γιατι να το γραψω ;
Μανατζερ του ειμαι και ψαχνω να του βρω ομαδα ;
Κατα δευτερον ειναι τοσο πασιγνωστο απο περυσι το καλοκαιρι που δεν μπορω να καταλαβω ως τι διεκδικεις credits 1 χρονο μετα .
Ειλικρινα !

Πασίγνωστο ειναι οτι ετσι διαδόθηκε...οχι οτι εγινε πραγματι...οσο για τα 400.000 χιλιάρικα μαλλον ειναι της monopoly...
Gkos
Εγινε μωρε ,ξεκολλατε τωρα με αυτο το θεμα.
Ειχαν παει και στην Μαδριτη μερικες μερες ολη η οικογενεια αλλα δεν προχωρησε.
Ολη η Αθηνα το ξερει,παραβιαζουμε ανοιχτες θυρες τωρα.

*Για λεφτα δεν εχω ιδεα και δεν απαντω
vasilis95
Γιατί "σκοτωνόμαστε" ρε παλικάρια; Το παιδί έχει προοπτικές. Πολλές. Όλα όμως θα κριθούν στο παρκέ. Εκεί που κρίνονται πάντα
δηλαδή. Και μπορεί κάποτε να έρθει και η προσφορά από τους ...Ρόκετς.
polykos
Αλλος τον πηγε στη ρεαλ, αλλος στην αεκ.. Το θεμα ειναι οτι η ρεαλ δεν εχει Νικολαου
storm2
ας αλλαξουμε θεμα...

για να πειραξω τους φιλους μου τους πανιωνιους: τουλαχιστον 3 αθλητες λεγεται οτι κλεινουν σε ομαδες της α κατηγοριας του παιδικου εσκα (δεν ξερω ποσοι αλλοι εσκανα).

οκ εχει καλες ακαδημιες η "τεντα" και το μοναστηρι να ειναι καλα, αλλα την παιρνει να φευγουν οι αθλητες της;

σημ: ρεαλ δεν πηγε μονο ο ρογκα, ο μανατζερ του εχει στειλει και αλλους 2001 και 2002. ο ρογκα παντως, εχει προσοντα, αν δουλεψει μπορει να παιξει.
Gkos
QUOTE (storm2 @ Jul 14 2017, 23:23 ) *
σημ: ρεαλ δεν πηγε μονο ο ρογκα, ο μανατζερ του εχει στειλει και αλλους 2001 και 2002. ο ρογκα παντως, εχει προσοντα, αν δουλεψει μπορει να παιξει.


Ναι αλλα αυτος ειχε και προταση να παραμεινει.

QUOTE (storm2 @ Jul 14 2017, 23:23 ) *
ας αλλαξουμε θεμα...


Ευτυχως που το αλλαξες 😂😂😂😂



Αντε ας το αλλαξω εγω με μια μεταγραφη ...
Που την ανεβασε σαιτ εννοω τι νομιζατε θα σας γραψω εγω ; 😜
Μπα wink.gif

http://basketworld.net/stin-akadimia-athin...tinos-rallatos/



Ραλλατος στην Ακαδημια !


Hip
QUOTE (storm2 @ Jul 14 2017, 23:23 ) *
ας αλλαξουμε θεμα...

για να πειραξω τους φιλους μου τους πανιωνιους: τουλαχιστον 3 αθλητες λεγεται οτι κλεινουν σε ομαδες της α κατηγοριας του παιδικου εσκα (δεν ξερω ποσοι αλλοι εσκανα).

οκ εχει καλες ακαδημιες η "τεντα" και το μοναστηρι να ειναι καλα, αλλα την παιρνει να φευγουν οι αθλητες της;


Κάπου πήρε το μάτι μου για Ολυμπιακό και Ανδρέα Ρουμελιώτη, να ισχυει;

Τώρα για ΕΣΚΑ και Πανιώνιο για Παμπαίδες (2003) μιλάμε ή για Παιδικό (2002); Γιατί το παιδικό δεν εχει τόσους πολλούς υποψήφιους. Αν φύγουν 3, πόσοι θα μείνουν δηλαδή; Εκτός αν μιλάμε για 2003 που έκαναν προπονήσεις με το παιδικό.
Ελπίζω μόνο να μιλάμε για ΠΑΟ και ΑΕΚ και οχι για κανα Περιστέρι και εχουμε δράματα. Ή καλυτερα ελπίζω να μην ισχύει καν η φήμη.
Hip


Επίσης μια μεταγραφή που δεν πολυ ακούστηκε γιατί δεν πέρασε το παιδί απ τις εθνικές.

http://ebasket.gr/2017/07/perni-oounte-bos-o-doukas

Και εδώ έχω την απορία, ένα χρόνο δίπλα ήταν το παιδί και ο Πανιώνιος έψαχνε ψηλούς.
Μάλλον έκανε για τον Δούκα , αλλα όχι για τον Πανιώνιο.
Αν ισχύει δε, πως είχε δοκιμαστεί το περασμένο καλοκαίρι στο Βαρίκας και δεν έμεινε...η απορία στο τετράγωνο.
polykos
QUOTE(storm2 @ Jul 14 2017, 23:23 ) *
για να πειραξω τους φιλους μου τους πανιωνιους: τουλαχιστον 3 αθλητες λεγεται οτι κλεινουν σε ομαδες της α κατηγοριας του παιδικου εσκα (δεν ξερω ποσοι αλλοι εσκανα).

οκ εχει καλες ακαδημιες η "τεντα" και το μοναστηρι να ειναι καλα, αλλα την παιρνει να φευγουν οι αθλητες της;

Μη συντάσσεσαι με τα "προβληματικά όντα" που χρησιμοποιούν τη λέξη ....τέντα. Μακάρι κι άλλοι σύλλογοι να φτιάξουν τέντες να παίζουν τα παιδιά.
Το μοναστήρι δεν είναι καλά μετά τον Βαρουξάκη-οικονόμου-καλαμπόκη. Αλλά δε μπορεί να κάνει και κάτι, αν κάποιοι αθλητές θέλουν να φύγουν σε άλλα μέρη. Αλλά το μοναστήρι θα είναι πάλι παρόν εκεί που πρέπει, έτσι φημολογείται.
Δεδομένα, ο Σκόρδος(2002) θα υπογράψει σε θρανίο.
Μου κάνει εντύπωση που ο Νικολάου έχασε την έμπνευσή του και δεν έχει γράψει ακόμα συνέντευξη του Μακαριάδη(2000). Τελείωσε η υποσχετική απο Καρέα και καθότι ελεύθερος πείστηκε απο το προπονητικό ιδεώδες του Χατζή.
Αυτά προς το παρόν απο το "πάνω ράφι"
fairbasket
QUOTE (polykos @ Jul 15 2017, 09:22 ) *
Μη συντάσσεσαι με τα "προβληματικά όντα" που χρησιμοποιούν τη λέξη ....τέντα. Μακάρι κι άλλοι σύλλογοι να φτιάξουν τέντες να παίζουν τα παιδιά.
Το μοναστήρι δεν είναι καλά μετά τον Βαρουξάκη-οικονόμου-καλαμπόκη. Αλλά δε μπορεί να κάνει και κάτι, αν κάποιοι αθλητές θέλουν να φύγουν σε άλλα μέρη. Αλλά το μοναστήρι θα είναι πάλι παρόν εκεί που πρέπει, έτσι φημολογείται.
Δεδομένα, ο Σκόρδος(2002) θα υπογράψει σε θρανίο.
Μου κάνει εντύπωση που ο Νικολάου έχασε την έμπνευσή του και δεν έχει γράψει ακόμα συνέντευξη του Μακαριάδη(2000). Τελείωσε η υποσχετική απο Καρέα και καθότι ελεύθερος πείστηκε απο το προπονητικό ιδεώδες του Χατζή.
Αυτά προς το παρόν απο το "πάνω ράφι"

Τέντα, η λύση για τους οραματιστές.....έχει τέντα και στο Ζηρίνειο και στο Πεδίο του Άρεως. Τα παιδιά χρειάζονται κλειστούς χώρους και παρκέ!!!Τελεία και Παύλα!!!Ο Νικολάου καλά κάνει τη δουλειά του(τη δημοσιογραφική)και φαντάζομαι και τις υπόλοιπες.Λάθη θα κάνει,αλλά το κυριότερο αυτή τη στιγμή κάνει έργο. Η ΑΕΚ αυτη τη στιγμή χωρίς έστω και τέντα υπάρχει στο χάρτη και πλέον αποτελεί απειλή. Όσο και να γκρινιάξετε για τον Πανιώνιο, αυτός θα συνεχίσει να παράγει ή να αναδεικνύει παίκτες όπως και το Περιστέρι και το ΒΑC. Η τριπλή κορώνα το ίδιο κλπ.Το Deree θα υπάρχει στο χάρτη, ο Απόλλωνας και η Δάφνη Δαφνίου θα αγωνίζονται για κάτι καλύτερο. Ο Σιγάλας θα εμφανιστεί και αυτός στο χάρτη με την ομάδα του όπως και Μπουντούρης. Καλά είναι να γίνονται συζητήσεις για όλες τις ομάδες, να μην αιθεροβατούμε και να προάγουμε το άθλημα, έστω και με τέντες. Να μην είμστε μονότονοι.
mpek
QUOTE (polykos @ Jul 15 2017, 09:22 ) *
Μη συντάσσεσαι με τα "προβληματικά όντα" που χρησιμοποιούν τη λέξη ....τέντα. Μακάρι κι άλλοι σύλλογοι να φτιάξουν τέντες να παίζουν τα

Δεν καταλαβαίνω τι πειράζει η λέξη "τέντα". Και άλλα γήπεδα έχουν ονόματα - σύμβολα, βλ. τάφος, σαλούν, κλούβα, παλέ και άλλα. Ό,τι και να εννοεί ο άλλος, σημασία έχει ότι ο Πανιώνιος είχε έναν χώρο και τον αξιοποίησε.

QUOTE (polykos @ Jul 15 2017, 09:22 ) *
...Αλλά δε μπορεί να κάνει και κάτι, αν κάποιοι αθλητές θέλουν να φύγουν σε άλλα μέρη. Αλλά το μοναστήρι θα είναι πάλι παρόν εκεί που πρέπει, έτσι φημολογείται.

Μαγκιά του Πανιωνίου. Όποιος θέλει να φύγει, φεύγει. Η παραγωγική διαδικασία ως το εφηβικό, είναι εκεί. Από το εφηβικό και μετά δυστυχώς χαλάει το πράγμα ενώ ο Πανιώνιος νομίζω ότι έχει τις προδιαγραφές να γινόταν η ομάδα που πραγματικά αξιοποιεί τις ακαδημίες του. Αλλά η μη αξιοποίηση των νέων είναι πρόβλημα ολοκληρου του Ελληνικού μπάσκετ.

QUOTE (Hip @ Jul 15 2017, 02:47 ) *
Κάπου πήρε το μάτι μου για Ολυμπιακό και Ανδρέα Ρουμελιώτη, να ισχυει;

Γιατί όχι ? Μπορεί να πάει έναν χρόνο με υποσχετική για το πανελλήνιο και τα μόρια. Μετά αν δεν μείνει στο ανδρικό του ολυμπιακου, ξανά Πανιώνιος.
Btw, κάτι αντίστοιχο άκουσα για τον Γάργαλη.
Hip
QUOTE (mpek @ Jul 15 2017, 13:28 ) *
Γιατί όχι ? Μπορεί να πάει έναν χρόνο με υποσχετική για το πανελλήνιο και τα μόρια. Μετά αν δεν μείνει στο ανδρικό του ολυμπιακου, ξανά Πανιώνιος.
Btw, κάτι αντίστοιχο άκουσα για τον Γάργαλη.

Ναι και για Γαργαλη εχει ακουστει. Και ο Γαργαλης εχει ηδη ξεκινησει να παιζει απο φετος στο ανδρικο του Πρωτεα( β εθνικη).
Οποτε αν γυρισει του χρονου θα εχει ομαδα να παιξει. Για τον Ρουμελιωτη δεν ξερω. Για να δουμε τους 99δες του Πανιωνιου που θα παιξουν φετος.
Γιατι για τον Ολυμπιακο ειδαμε τι εκανε ο Μουρατος. Μεχρι και ο Τολιοπουλος με μεταγραφη απο τον Κολλοσο πηγε για να ειναι μεταξυ 12-15. Παιχτης απο τις ακαδημιες του, απο τον Πριντεζη εχει να παιξει (εστω και μεταγραφη γιατι για δικο του 100% πρεπει να γυρισουμε σε Σιγαλα)
68.gif
Gkos
QUOTE (polykos @ Jul 13 2017, 01:48 ) *
πιστεύω οτι είναι ον τοπικ



ΥΓ με βοηθό την Δελή Κατερίνα



Ειναι η κοντουλα που οταν κανει αμυνα η ομαδα γινεται ενα με το παρκε και φωναζει ;
Hip
QUOTE (Gkos @ Jul 15 2017, 14:32 ) *
Ειναι η κοντουλα που οταν κανει αμυνα η ομαδα γινεται ενα με το παρκε και φωναζει ;

Γιεπ, αυτη. Δεκα πλας χρονια εθνικη γυναικων και κοντα στα 150 παιχνιδια. Μάλλον δεν το πολυ παρακολουθεις το γυναικειο ετσι; tongue.gif
Gkos
Edit

Δεχτηκα αυτο στο facebook μολις 😂

"
βρε αρχι@@@@@ του ελέους, η κατερίνα η δελή είναι θρύλος στο γυναικείο μπάσκετ... αστείε...που μέχρι τον @@@@ και τον @@@@ φθάνουν οι γνώσεις σου.. θα νομίζουν ότι είσαι 15χρονο!!!!!!!!!!!!

https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9A%CE%B1%...%B5%CE%BB%CE%AE
"

Αυτα 😂

Δεν βλεπω γυναικειο τι να κανουμε🤕
Επειδη ειδαμε 2-3 ματς τωρα το καλοκαιρι ολοι δεν γιναμε και ειδικοι ....
Δεν το ειπα να την απαξιωσω ,πλακα ειχε πως το ζουσε το παιγχνιδι !
Αυτα !

Παντως αυτη ειναι το πετυχα !
Hip
QUOTE (Gkos @ Jul 15 2017, 14:42 ) *
Παντως αυτη ειναι το πετυχα !

smiley.gif smiley.gif
polykos
QUOTE(Gkos @ Jul 15 2017, 14:42 ) *
Δεχτηκα αυτο στο facebook μολις 😂

Αυτά ε'ιναι! Είδες για να έχεις ακολουθητές....
Μαθαίνεις αει φειζμπουκομενος
Gkos
Ωρες ωρες αναρωτιεμαι αν καποιοι εχουν πατησει ρυθμιση να τους ερχεται ενημερωση μολις γραψω 😂😂😂(Και οχι τιποτα αλλο αλλα τους ξενερωνω με τα ασχετα που γραφω )!
Και χτες τα ιδια ,εγραψα κατι και τσουπ μηνυμα στα καπακια !
Flinafim
QUOTE (Gkos @ Jul 15 2017, 15:53 ) *
Ωρες ωρες αναρωτιεμαι αν καποιοι εχουν πατησει ρυθμιση να τους ερχεται ενημερωση μολις γραψω 😂😂😂(Και οχι τιποτα αλλο αλλα τους ξενερωνω με τα ασχετα που γραφω )!
Και χτες τα ιδια ,εγραψα κατι και τσουπ μηνυμα στα καπακια !

Ε και εσύ!!!!θες και FB!!!!σε λιγο θα κανεις και παρκουρ....😜
Flinafim
Μάχη για τον ψηλό απο Μακεδονία...σήμερα με τους μεν που τον πρεςςαρουν άγρια..αυριο με τους δε...για να δουμε τι θα επιλέξει...
MAKHS
QUOTE(Flinafim @ Jul 17 2017, 20:04 ) *
Μάχη για τον ψηλό απο Μακεδονία...σήμερα με τους μεν που τον πρεςςαρουν άγρια..αυριο με τους δε...για να δουμε τι θα επιλέξει...

Όλες οι ομάδες χορεύουν Τσάμη-κο , χα , χα ..
MAKHS
QUOTE(MAKHS @ Jul 17 2017, 20:24 ) *
Όλες οι ομάδες χορεύουν Τσάμη-κο , χα , χα ..

Αντε να πω και εγώ μια μεταγραφή ολοκληρωμένη . Στο παιδικό του ΠΑΟΚ ο Χρονόπουλος από την Τρίπολη ( Είναι στο κλιμάκιο νότου της εθνικής παμπαίδων ).
Gkos
QUOTE (MAKHS @ Jul 17 2017, 20:24 ) *
Όλες οι ομάδες χορεύουν Τσάμη-κο , χα , χα ..




Ακυρο!
Πριβε ηθελα να στειλω αλλα χωρις καφε γαρ...
Flinafim
QUOTE (MAKHS @ Jul 17 2017, 20:24 ) *
Όλες οι ομάδες χορεύουν Τσάμη-κο , χα , χα ..

Υπαρχει χορός με Πράπ μεσα;;;😅
storm2
Ενισχύεται το Παιδικό της ΑΕΚ που πήρε τον Ματσούκη (γεν 2002) από την Τριπλή Κορώνα.
http://www.aek365.com/a-532315/matsoukh-o-...h-aek-video.htm


Στο Εφηβικό πήρε τον Μακαριάδη (γεν 2000).
http://www.gazzetta.gr/basketball/article/...podomis-tis-aek
mpek
QUOTE (storm2 @ Jul 19 2017, 17:40 ) *
Ενισχύεται το Παιδικό της ΑΕΚ που πήρε τον Ματσούκη (γεν 2002) από την Τριπλή Κορώνα.
http://www.aek365.com/a-532315/matsoukh-o-...h-aek-video.htm

Στο Εφηβικό πήρε τον Μακαριάδη (γεν 2000).
http://www.gazzetta.gr/basketball/article/...podomis-tis-aek

Ρητορική ερώτηση : Τα παληκάρια φωτογραφίζονται υπογράφοντας ένα κείμενο. Ξέρει κανείς τι περιέχει αυτό το κείμενο ;
Gkos
Συνταγες μαγειρικης της σεφ Ντίνας Νικολαου.
Ktulu
Tabula rasa

blove.gif
polykos
QUOTE(mpek @ Jul 20 2017, 10:21 ) *
Ρητορική ερώτηση : Τα παληκάρια φωτογραφίζονται υπογράφοντας ένα κείμενο. Ξέρει κανείς τι περιέχει αυτό το κείμενο ;

Ελπίζω να υπάρχει λογικό κείμενο....
Σε όλες αυτές τις φωτογραφήσεις σε γραφεία, θρανί, σκαλοπάτια....υπάρχει μια σημαντική έλλειψη.
Δεν φαίνονται οι γονείς που υπογράφουν κι αυτοί, αφού μιλάμε για ανήλικους.
Ελπίζω στις επόμενες να βλέπουμε 2 στυλό.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.