Help - Search - Members - Calendar
Full Version: F1 κανείς;
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Άλλα αθλήματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Pierce
στους δυο θανατους ο ενας δωρο. ο μπαρικελο ισως στην ιδια στροφη δεν θυμαμαι(στα δοκιμαστικα αν δεν κανω λαθος) , ειχε φυγει πετωντας με αποτελεσμα να ειναι νεκρος(!!!) για μερικα λεπτα, αλλα τελικα την γλιτωσε με μια σπασμενη μυτη και κατι αλλα σπασιματα.

για την ακριβεια (www.sportime.gr)

Το καταραμένο γκραν πρι…

Ο θάνατος του Σένα στην πίστα της Ίμολα, ακριβώς 13 χρόνια πριν, επισκίασε όλα τα άλλα που είχαν γίνει σε εκείνο το γκραν πρι. Η αρχή είχε γίνει στα ελεύθερα δοκιμαστικά, όταν ο Ρούμπενς Μπαρικέλο… απογειώθηκε και χτύπησε σοβαρά στο προστατευτικό με τα ελαστικά. Στις κατατακτήριες δοκιμές, τραγικό θάνατο βρήκε ο Αυστριακός Ρόλαντ Ρατζενμπέργκερ στον δεύτερο μόλις αγώνα του στην F1, ενώ την ημέρα του αγώνα, λίγο πριν την εκκίνηση υπήρξε ατύχημα σε κούρσα επίδειξης που προηγήθηκε. Στην εκκίνηση, μία σύγκρουση δύο μονοθεσίων προκάλεσε τραυματισμό εννιά θεατών καθώς κομμάτια εκτοξεύτηκαν προς τις εξέδρες! Μετά, είχαμε τον τραγικό θάνατο του Σέννα, ενώ λίγο πριν το τέλος, τέσσερις μηχανικοί τραυματίστηκαν σοβαρά όταν ένας τροχός του Αλμπορέτο αποκολλήθηκε μέσα στα πιτς. Εν ολίγοις, το γκραν πρι της Ιμολα ήταν ένα από τα πιο καταραμένα τριήμερα στην ιστορία του αθλητισμού…
klearxos
Καλημερα σας.
Για τους οπαδους του Ayrton ψαξτε στο youtube για ενα βιντεακι απο εναν ποδοσφαιρικο αγωνα λιγες μερες μετα τον θανατο του οπου αποθεωνεται....
Δεν ειμαι σιγουρος για αυτο που λεω αλλα σαν να ειχα ακουσει καπου οτι ηταν το αντιστοιχο ΟΣΦΠ-ΠΑΟ ντερμπι.
Επισης να θυμισω μερικους μηνες μετα και αφου τελειωσε ο τελικος του Παγκοσμιου Πρωταθληματος στην Αμερικη οι παικτες της πρωταθλητριας Βραζιλιας του αφιερωσαν με ενα πανο που κρατουσαν ολοι το κυπελλο αυτο!

Απλα εκπληκτικος οδηγος!
Pierce
QUOTE(klearxos @ May 2 2007, 10:21 AM) *
Επισης να θυμισω μερικους μηνες μετα και αφου τελειωσε ο τελικος του Παγκοσμιου Πρωταθληματος στην Αμερικη οι παικτες της πρωταθλητριας Βραζιλιας του αφιερωσαν με ενα πανο που κρατουσαν ολοι το κυπελλο αυτο!

Απλα εκπληκτικος οδηγος!

senna acceleramos juntos, o tettra e nosso


σενα επιταχυνουμε μαζι, το τεταρτο ειναι δικο μας


το παγκοσμιο κυπελλο πηγαινε για 4 φορα στο ριο , αλλα ο σενα δεν ειχε προλαβει να παρει το δικο του 4. η σελεσαο του εκανε δωρο το δικο της....
Alexmei
και είπε πως δεν ήθελε να τρέξει!! (ο Σέννα) αλλά τον πίεζαν! sad.gif sad.gif sad.gif
Das Kapital
Πολλ ποζισιον για το Φελιπε,παμε και για νικη αυριο!!!!!

Ferrari oeoeoeoeoe
Das Kapital
Αρχιζει σε λιγο ο αγωνας ελα να κανουμε το 1-2!!!
Alexmei
δεν το κάνατε το 1-2... σιγά που θα το κάνατε 68.gif 68.gif ο Φελίπε μια χαρά τον έσπρωξε τον Alonso κ η FIA δεν έκανε τίποτα... 68.gif 68.gif McLAREN FOREVER!!!
klearxos
Καλησπερα
Εγω απλα θα σχολιασω την εστω και προσωρινη πρωτη θεση στη βαθμολογια του Χαμιλτον και την συνεχιζομενη παρα πολυ καλη επιδοση των BMW!!!

Θελω ομως να δω τον Βρετανο πως θα ειναι στις λαμαρινες του πριγκηπατου..
Το GP2 ξερει κανεις αν εχει αγωνα στο Μονακο?Εχει τελοςπαντων ξανατρεξει εκει ο μικρος?
Pierce
QUOTE(Alexmei @ May 13 2007, 05:21 PM) *
δεν το κάνατε το 1-2... σιγά που θα το κάνατε 68.gif 68.gif ο Φελίπε μια χαρά τον έσπρωξε τον Alonso κ η FIA δεν έκανε τίποτα... 68.gif 68.gif McLAREN FOREVER!!!

. στην εκκινηση την θεση του κρατουσε εκεινος πηγε να περασει απο την εξωτερικη

QUOTE(klearxos @ May 13 2007, 05:25 PM) *
Καλησπερα
Εγω απλα θα σχολιασω την εστω και προσωρινη πρωτη θεση στη βαθμολογια του Χαμιλτον και την συνεχιζομενη παρα πολυ καλη επιδοση των BMW!!!

Θελω ομως να δω τον Βρετανο πως θα ειναι στις λαμαρινες του πριγκηπατου..
Το GP2 ξερει κανεις αν εχει αγωνα στο Μονακο?Εχει τελοςπαντων ξανατρεξει εκει ο μικρος?


νομιζω οτι ο χαμιλτον δεν εχει τρεξει στο μονακο
Alexmei
θα μπορούσε να του δώσουμε πέναλτι, FIA = Ferrari Lovers.... άν το έκανε ο Αλόνσο ή άλλος, θα έτρωγε πέναλτι!
Das Kapital
QUOTE(Alexmei @ May 13 2007, 05:21 PM) *
δεν το κάνατε το 1-2... σιγά που θα το κάνατε 68.gif 68.gif ο Φελίπε μια χαρά τον έσπρωξε τον Alonso κ η FIA δεν έκανε τίποτα... 68.gif 68.gif McLAREN FOREVER!!!


Σας αδικησαν μωρε,τι λες τωρα.....
Das Kapital
QUOTE(Alexmei @ May 13 2007, 05:55 PM) *
θα μπορούσε να του δώσουμε πέναλτι, FIA = Ferrari Lovers.... άν το έκανε ο Αλόνσο ή άλλος, θα έτρωγε πέναλτι!


Αυτο δεν ισχυει με τιποτα,ποιος σου το ειπε?
trefoil 13
Σήμερα έγινε κάτι πολύυυυυυυυ σπάνιο! laugh.gif
Άργησα να δω την εκκίνηση και όταν βρέθηκα μπροστά στην τηλεόραση, ανακάλυψα ότι ο Ραικόνεν είχε εγκαταλείψει για μια ακόμη φορά... Δεν έχω μάθει καν το λόγο αλλά η κατάσταση δεν πάει άλλο με αυτόν τον τύπο!!!
liolias
Ειναι πολυ γκαντεμης ο ανθρωπος! Χαλασε το μπρατσο της αναρτησης και βγηκε!!
man10
Και εγω που νομιζα οτι για τα οσα παθενε ο Κιμι εφταιγε η Μακλαρεν...Αχ,τελικα ειναι γεννημενος Τριτη και 13 και οι δυο γονεις του ειναι Σαββατογεννημενοι.
Alexmei
kimi sucks...
Das Kapital
QUOTE(Alexmei @ May 16 2007, 11:54 PM) *
kimi sucks...


Lewis and Fernando suck... peace.gif
thrylos7
Who sucks τελικά;


Βαθμολογία οδηγών:

1 Lewis Hamilton British McLaren-Mercedes 30
2 Fernando Alonso Spanish McLaren-Mercedes 28
3 Felipe Massa Brazilian Ferrari 27
4 Kimi Räikkönen Finnish Ferrari 22
5 Nick Heidfeld German BMW 15
6 Robert Kubica Polish BMW 8
6= Giancarlo Fisichella Italian Renault 8
8 Nico Rosberg German Williams-Toyota 5
9 David Coulthard British Red Bull-Renault 4
9= Jarno Trulli Italian Toyota 4
11 Heikki Kovalainen Finnish Renault 3
12 Takuma Sato Japanese Super Aguri-Honda 1
12= Ralf Schumacher German Toyota 1


Βαθμολογία κατασκευαστών:

1 McLaren-Mercedes 58
2 Ferrari 49
3 BMW 23
4 Renault 11
5 Williams-Toyota 5
5= Toyota 5
7 Red Bull-Renault 4
8 Super Aguri-Honda 1
9 Honda 0
9= Spyker-Ferrari 0
9= STR-Ferrari 0
Das Kapital
QUOTE(thrylos7 @ May 17 2007, 12:05 AM) *
Who sucks τελικά;


Αυτοι που ανεφερα εγω!!!
Keyser_Soze
QUOTE
Αυτοι που ανεφερα εγω!!!
Η βαθμολογία δεν αποδεικνύει, τουλάχιστον προς το παρόν, αυτό που λες εσύ.

ΠΑΜΕ ΡΕ ΜΑΚΛΑΡΕΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΡΕΛΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΦΕΤΟΣ
ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΕΛΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ ΤΟΝ ΧΑΜΙΛΤΟΝ
ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΕΡΙΞΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΤΟΝ ΣΟΥΜΑΧΕΡ, ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΑΛΟΝΖΟ!!!
Das Kapital
QUOTE(Keyser_Soze @ May 17 2007, 12:23 AM) *
Η βαθμολογία δεν αποδεικνύει, τουλάχιστον προς το παρόν, αυτό που λες εσύ.

ΠΑΜΕ ΡΕ ΜΑΚΛΑΡΕΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΡΕΛΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΦΕΤΟΣ
ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΕΛΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ ΤΟΝ ΧΑΜΙΛΤΟΝ
ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΕΡΙΞΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΤΟΝ ΣΟΥΜΑΧΕΡ, ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΑΛΟΝΖΟ!!!


Θα δουμε,το μελλον θα δειξει που το κυπελλακι θα παει Ιταλια και Φινλανδια ή Βραζιλια μερια!!! smile.gif
Pierce
ο hamilton σε καμια περιπτσωση δεν sucks. να λεμε τα συκα συκα και τη σκαφη συκα tongue.gif
ειναι οδηγαρα το μελλον (και το παρον μαλλον)ειναι δικο του
Alexmei
ερωτήσεις για το who sucks? ο Κίμι και ο Μάσσα οφ κόρς!! smiley.gif

Άντε τώρα... ferrari σου λέει μετά... πείτε στον Κίμι να μάθει από φόρμουλα και μετά
Das Kapital
QUOTE(Alexmei @ May 17 2007, 02:36 PM) *
ερωτήσεις για το who sucks? ο Κίμι και ο Μάσσα οφ κόρς!! smiley.gif

Άντε τώρα... ferrari σου λέει μετά... πείτε στον Κίμι να μάθει από φόρμουλα και μετά


Οταν τον ειχατε εσεις ηταν μαγκας και τωρα στη Φερραρι δεν ξερει να οδηγα?
liolias
Α ρε και να το παρει κανενας Χαμιλτον...
Alexmei
όταν τον είχαμε στην McLaren (εγώ προσωπικά) τον μισούσα...πάρτυ έκανα όταν έφυγε... άσε που οι μηχανικοί της McLaren είπανε όταν πήγε ο Alonso : "Μάθαμε περισσότερα για την formula σε μια μέρα με τον Alonso παρά με τον Kimi τόσο καιρό (από 2002 μέχρι 2006)" ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif


QUOTE
Α ρε και να το παρει κανενας Χαμιλτον...



αν και δύσκολο, το ελπίζω... βασικός φαν είμαι του Χάμιλτον, και μετά ο Αλόνσο smile.gif
Das Kapital
QUOTE(Alexmei @ May 17 2007, 05:55 PM) *
άσε που οι μηχανικοί της McLaren είπανε όταν πήγε ο Alonso : "Μάθαμε περισσότερα για την formula σε μια μέρα με τον Alonso παρά με τον Kimi τόσο καιρό (από 2002 μέχρι 2006)


Αυτα ειναι βλακειες,πιστεψε με,γινονται μονο για να αναψουν διαμαχη!!!
msg
πάντως αν και είμαι οπαδός της φεράρι και του κίμι εδώ και χρόνια και χαίρομαι που ήρθε στη σκουντερία ο φινλανδός, πρέπει να παραδεχτώ ότι ο μικρός ισπανός είναι άπιαστος.
του κίμι του έφταιγε η μακλάρεν αλλά και τώρα στους κόκκινους δεν κάνει τπτ... sad.gif
δεν το πιστεύω ότι ο μάσα πάει καλύετερα από αυτόν...
ελπίζω να ανακάμψει...είναι αρκετά καλός αλλά δεν το έχει δείξει όσο πρέπει...
christina n10
καλησπερα μολις ανακαλυψα το συγκεκριμενο topic.

f1,e?ημουν φανατικη της φερραρι και του σουμαχερ,παρακολουθουσα f1 μονο γιατι υπηρχε αυτος,μεγαλος οδηγος βρε παιδια ,δεν νομιζω να το αμφισβητει κανεις αυτο.φετος δεν εχω ασχοληθει καθολου,δεν παρακολουθησα κανενα γκρα πρι γιατι δεν εχω βρει ακομη τον οδηγο που θα μου κεντρισει το ενδιαφερον.

ισως ο μασα λιγο απλα πρεπει να ασχοληθω,θα δειξει....
Alexmei
o sumacher ήταν μεγάλος οδηγός μόνο και μόνο γιατί δεν είχε καλύτερο μέχρι που ήρθε ο Alonso και τον ΞΕΒΡΑΚΩΣΕ! 19.gif
Gravedigger
QUOTE(Alexmei @ May 18 2007, 01:20 PM) *
o sumacher ήταν μεγάλος οδηγός μόνο και μόνο γιατί δεν είχε καλύτερο μέχρι που ήρθε ο Alonso και τον ΞΕΒΡΑΚΩΣΕ! 19.gif

Μην τα ισοπεδώνουμε όλα!!!Σαν τον Schumi κανένας!
Das Kapital
QUOTE(Alexmei @ May 18 2007, 04:20 PM) *
o sumacher ήταν μεγάλος οδηγός μόνο και μόνο γιατί δεν είχε καλύτερο μέχρι που ήρθε ο Alonso και τον ΞΕΒΡΑΚΩΣΕ! 19.gif


Αυτο που ειπες το πιστευεις??? Πες μου ειλικρινα,ο Schumacher ηταν ο ''θεος'' της f1 ο Alonso ειναι πολυ μικρος ακομα μπροστα του οπως και οι οδηγοι της Φερραρι βεβαια!!!
Igor
Αυτος που με εχει απογοητευσει ειναι ο αγαπημενος μου οδηγος ο Τζενσον Μπατον.
Αν παει σε καμια μεγαλη ομαδα θα σαρωνει.
Alexmei
επίσης ο schumi είναι φιάσκο... εεε sorry καλός οδηγός...αλλά κακός στην πίστα

Λέω τους 11 λόγους του schumi

1.France 1992
2.Silverstone 1993
3.Australia 1994
4.Silverstone 1994
5.Jerez 1997
6.Hungary 2006 (πάνω στον Fisico ήθελε να στουκάρει)
7. όλη η χρονιά 1994 λόγο παράνομου launch control traction control.. Και δείτε στο youtube
στην brazil 1994 χρησιμοποίησαν (benneton) παράνομα ILLIGAL FUEL RING, είδατε πως έφυγε από τον Senna στα pits
8.Imola 1994, Ο .... πανιγύριζε ενώ ο Senna πήγαινε στους ουρανούς
9.Sepang 2002 (me monty)
10. me monty again... HOCKENHEIM 2003
11.(hehehhe) 2004 Imola... Bravo στον Monty για το : "You must be blind or Syupid not to see me there
επίσης, australia 1994;;;Αν ξέρατε, (οι περισσότεροι) βλέπετε από το 2002 και μετά... χαχα Βάλτε ΜΥΑΛΟ!!

Επίσης να υποστηρίξω αυτόν που είπε : "γιατί να τον περάσω στην πίστα, όταν μπορώ στα Pits;" w00t.gif 77.gif
άκου εκεί πατέντα, άκου εκεί φόρμουλα
Επίσης Bravo στην Ferrari για την Austria 2002.. όλα τα λεφτά guys!! Well done!


always peacefully, peace.gif
msg
αν όλα του τα ρεκόρ δε σου λένε κάτι τι να πω...;;;; πάντως δε καταλαβαίνω γιατί τέτοια αντιπάθεια...ας πούμε ο χάκινεν δεν ήταν καλός;;; ή ο ραϊκόνεν;;; μην ξεχνάμε πως ο αλόνσο κέρδισε τον σούμι στα τελειώματά του και όχι στις δόξες του...πολύ καλός ο αλόνσο δε λέω αλλά τον σούμι δεν τον έφτασε ακόμη...
Das Kapital
QUOTE(msg @ May 20 2007, 12:20 PM) *
αν όλα του τα ρεκόρ δε σου λένε κάτι τι να πω...;;;; πάντως δε καταλαβαίνω γιατί τέτοια αντιπάθεια...ας πούμε ο χάκινεν δεν ήταν καλός;;; ή ο ραϊκόνεν;;; μην ξεχνάμε πως ο αλόνσο κέρδισε τον σούμι στα τελειώματά του και όχι στις δόξες του...πολύ καλός ο αλόνσο δε λέω αλλά τον σούμι δεν τον έφτασε ακόμη...

41.gif 77.gif

Alexmei αφου το πας στην ιστορια,ποσταρε και τους τιτλους!!!!
Pierce
QUOTE(klearxos @ May 13 2007, 05:25 PM) *
Θελω ομως να δω τον Βρετανο πως θα ειναι στις λαμαρινες του πριγκηπατου..
Το GP2 ξερει κανεις αν εχει αγωνα στο Μονακο?Εχει τελοςπαντων ξανατρεξει εκει ο μικρος?



QUOTE(pierce21 @ May 13 2007, 05:29 PM) *
νομιζω οτι ο χαμιλτον δεν εχει τρεξει στο μονακο

παιρνω πισω την πατατα μου καθως ο χαμιλτον οχι μονο εχει τρεξει στο μονακο αλλα εχει κερδισει οσες φορες εχει τρεξει w00t.gif
klearxos
Οντως εντυπωσιακο αυτο για τον μικρο!
Εννοειται πως αυτο αλλαζει τα δεδομενα μου αφου προσωπικα πιστευα σε μια εγκαταλειψη ή μια τελοςπαντων ασχημη καταταξη..
Την αλλη Κυριακη θα ξερουμε!
Alexmei
στο μονακό όποιος έχει Pole νικάει (κατά 99%), ελπίζω να την πάρει ο Αλόνσο πόσο μάλλον ο Hamilton biggrin.gif
Pierce
να ξεκαθαρισω κατι. ειμαι με την σκουντερια απο μικρο παιδακι. τον σουμαχερ δεν τον συμπαθησα ποτε. θεωρουσα οτι το οδηγικό του στυλ ηταν αλητικο (συμπαθουσα τον εντι και ειδικα τον ρουμπενς ), αφηστε που τον θεωρω εναν απο τους συνυπευθυνους(αθελα του βεβαια) για τον χαμο του θεου... ΑΛΛΑ κανεις δεν μπορει να αμφισβητησει οτι ηταν τεραστιος οδηγος.
και κατοχος των 26 απο τα 30 ρεκορ της f1 εκ των οποιων η πλειοψηφια θα παραμεινουν σε αυτον


1. Περισσότερα πρωταθλήματα: 7
2. Περισσότερα συνεχόμενα πρωταθλήματα: 5 (2000-2004)
3. Περισσότερες νίκες: 91
4. Περισσότερες συνεχόμενες νίκες: 7 (2004: Ευρώπη, Καναδάς, ΗΠΑ, Γαλλία, Μ. Βρετανία, Γερμανία, Ουγγαρία) – μοιράζεται το ρεκόρ με τον Ιταλό Αλμπέρτο Ασκάρι (1952-1953)
5. Περισσότερες νίκες σε μια σεζόν: 13 (2004 – σε 18 γκραν πρι)
6. Περισσότερες νίκες στο ίδιο γκραν πρι: 8 (Γαλλία, «Μάνι-Κουρ»)
7. Περισσότερες νίκες σε διαφορετικά γκραν πρι (ανά χώρα): 20
8. Περισσότερες νίκες με μια ομάδα: 72 (με τη Φεράρι)
9. Μεγαλύτερο διάστημα μεταξύ της πρώτης και της τελευταίας νίκης: 14 χρόνια, ένας μήνας, δύο μέρες
10. Περισσότερες pole position: 68
11. Περισσότεροι ταχύτεροι γύροι: 76
12. Περισσότεροι ταχύτεροι γύροι σε μια σεζόν: 10 (2004 – σε 18 γκραν πρι) – μοιράζεται το ρεκόρ με τον Κίμι Ραϊκόνεν (2005)
13. Περισσότεροι βαθμοί σε μια σεζόν: 148 (2004)
14. Περισσότερα double (pole position και νίκη): 40
15. Περισσότερα hat-trick (pole position, νίκη και ταχύτερος γύρος): 22
16. Περισσότερες δεύτερες θέσεις: 43
17. Περισσότερες παρουσίες στο βάθρο: 154
18. Περισσότερες παρουσίες στο βάθρο σε μια σεζόν: 17 (2002 – σε 17 γκραν πρι)
19. Περισσότερες συνεχόμενες παρουσίες στο βάθρο: 19 (ΗΠΑ 2001 – Ιαπωνία 2002)
20. Περισσότεροι τερματισμοί στη βαθμολογούμενη οχτάδα: 190
21. Περισσότερες εκκινήσεις από την πρώτη σειρά: 108
22. Περισσότεροι γύροι στην πρώτη θέση: 4741 (22.155 χλμ σε 131 γκραν πρι)
23. Περισσότεροι πόντοι: 1369
24. Περισσότερα συνεχόμενα γκραν πρι χωρίς εγκατάλειψη: 24 (Ουγγαρία 2001 – Μαλαισία 2003)
25. Μοναδικός οδηγός (και εκτός F1) με 5 νίκες στην πίστα της Ιντιανάπολις (ΗΠΑ)
26. Μοναδικός οδηγός (και εκτός F1) με 5 νίκες στην πίστα της Μόντσα (Ιταλία)
Das Kapital
Υπαρχει αμφισβητηση οτι ειναι ο καλυτερος με βαση τους αριθμους? 77.gif
Alexmei
Κ η εθνική Ελλάδας ήταν με βάση τους αριθμούς αουτσάιντερ με τους Αμερικάνους...
Das Kapital
QUOTE(Alexmei @ May 21 2007, 05:42 PM) *
Κ η εθνική Ελλάδας ήταν με βάση τους αριθμούς αουτσάιντερ με τους Αμερικάνους...


Μα που κολλαει αυτο τωρα? Τι σχεση εχει?

Και για μενα ειναι ο κορυφαιος οδηγος,απλως ειπα με βαση τους αριθμους γιατι καποιος θα πεταγοταν και θα ελεγε οτι ειναι ο Σεννα,γνωμη του καθενος και την δεχομαι,βεβαια ομως δε καταφερα να αποφυγω το σχολιο μιας και απαντησες εσυ,δεν εχω προβλημα να μου λενε τα λαθη μου ή να εκφραζουν οι αλλοι τις αποψεις τους!!! peace.gif

Αλλα πες μου η Εθνικη που κολλαει?
iverson
στο formula1.com λένε για βροχή στον Μονακό, γουστάρω τρελά άμα βρέχει θα τερματίσουν οι μισοί οδηγοί και άμα.Πάντως χωρις βροχή θέλω να δω την απόδοση του hamilton.Go Ferrari!!!
Click to view attachment
Alexmei
QUOTE(lebron15 @ May 21 2007, 07:53 PM) *
Μα που κολλαει αυτο τωρα? Τι σχεση εχει?

Και για μενα ειναι ο κορυφαιος οδηγος,απλως ειπα με βαση τους αριθμους γιατι καποιος θα πεταγοταν και θα ελεγε οτι ειναι ο Σεννα,γνωμη του καθενος και την δεχομαι,βεβαια ομως δε καταφερα να αποφυγω το σχολιο μιας και απαντησες εσυ,δεν εχω προβλημα να μου λενε τα λαθη μου ή να εκφραζουν οι αλλοι τις αποψεις τους!!! peace.gif

Αλλα πες μου η Εθνικη που κολλαει?


με βάσει των αριθμών ήταν κ οι Αμερικάνοι οι κορυφαίοι.. λάθος μου δεν το έθεσα σωστά σόρι peace.gif
iverson
QUOTE(iverson @ May 21 2007, 05:11 PM) *
στο formula1.com λένε για βροχή στον Μονακό, γουστάρω τρελά άμα βρέχει θα τερματίσουν οι μισοί οδηγοί και άμα.Πάντως χωρις βροχή θέλω να δω την απόδοση του hamilton.Go Ferrari!!!
Click to view attachment

ψέματα στο sportime.gr το είδα.
msg
πού ειναι τώρα ο σούμι που στη βροχή πέταγε;;;
υπήρχαν απίστευτοι αγώνες που ενώ έχανε μόλις έπιασε η βροχή τους άφησε όλος πίσω!
κυρίως στη γερμανία στο χοκενχαϊμ.
iverson
QUOTE(msg @ May 22 2007, 07:35 AM) *
πού ειναι τώρα ο σούμι που στη βροχή πέταγε;;;
υπήρχαν απίστευτοι αγώνες που ενώ έχανε μόλις έπιασε η βροχή τους άφησε όλος πίσω!
κυρίως στη γερμανία στο χοκενχαϊμ.

α ρε τι με έκανες να θυμηθώ. . .
Keyser_Soze
Θέρισε η Μακλάρεν και στο Μονακό και απ' ότι φαίνεται θα τρελάνει πολύ κόσμο φέτος!!! Μάλλον ήδη έχει αρχίσει να τρελαίνει, γιατί εγώ εδώ και κανά μισάωρο που τέλειωσε ο αγώνας δεν είμαι και πολύ καλά... icon_drunk.gif
msg
στο μονακό μεγάλες ανατροπές δε γίνονται...λογικό που η μακλάρεν έκανε το 1-2 μετα από την κατάκτηση της πρώτης σειράς εκκίνησης. τρελάθηκα με τον λιούις!!!! για άλλη μια φορά φοβερός ο μικρός!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.