Help - Search - Members - Calendar
Full Version: F1 κανείς;
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Άλλα αθλήματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
HLR CENATION
εξω ο αλονσο απο τον δευτερο γυρο.του εσπαε η μπροστινη πτερυγα.
HLR CENATION
Πολυ μεγαλο προσπερασμα ο Φετελ.Αν ειναι νομιμο
Magnus92
Τι σου ειναι τελικα η δυναμη της συνηθειας.... tongue.gif

Κατα τ' αλλα :

1-2 Φετελ - Γουμπερ , και 3ος ο Χαμιλτον....
HLR CENATION
QUOTE(Magnus92 @ Mar 24 2013, 11:45 ) *
Τι σου ειναι τελικα η δυναμη της συνηθειας.... tongue.gif

Κατα τ' αλλα :

1-2 Φετελ - Γουμπερ , και 3ος ο Χαμιλτον....


Πολυ ωραια μονομαχια...

Και για την πρωτη θεση και για την τριτη.

Ωραιος αγωνας.Ολα στραβα για την Φεραρι.

Στρατο η Γουιλιαμς φορτηγο μου θυμιζει. 68.gif
Magnus92
QUOTE(HLR CENATION @ Mar 24 2013, 12:06 ) *
Πολυ ωραια μονομαχια...

Και για την πρωτη θεση και για την τριτη.

Ωραιος αγωνας.Ολα στραβα για την Φεραρι.

Στρατο η Γουιλιαμς φορτηγο μου θυμιζει. 68.gif



Ε ειπαμε, αμα δεν εχει Μοντογια δεν παει το πραμα...
HLR CENATION
Φανταστικη εκκινηση Χαμιλτον,ο Αλονσο και ο Μασα περασαν τον Ραικονεν.

Ολα αυτα τωρα στο Γκραν πρι της Κινας.

Αλονσο και Μασα προσπερασαν τον Χαμιλτον.
mixalisgate7
Περίπατος για Αλόνσο,μαχητικός ο Ραικόνεν.
rchos
Με το φετινό σύστημα με τα ελαστικά ο Χάμιλτον δεν έχει ελπίδα για πρωτάθλημα.

Γενικά νομίζω αν και συναρπαστικό το πρωτάθλημα και πέρσι και φέτος έχει μεγάλη εξάρτηση από τα ελαστικά.Περισσότερη από ότι θα έπρεπε.


Επίσης Αυτό το αστείο με το drs πρέπει επιτέλους να τελειώσει.Θες να προσπεράσεις έλα κάντο με τα κοχονες και την ικανοντητά σου.Το να πατάς ένα κουμπάκι και να περνάς τον μπροστινό έτσι χαλάει όλο το ενδιαφέρον της μάχης.
Magnus92
Τακης Πουρναρακης !!!



He is back !!!
mixalisgate7
QUOTE(Magnus92 @ Apr 21 2013, 14:50 ) *
Τακης Πουρναρακης !!!



He is back !!!


Ήταν και στο προηγούμενο αγώνα.
HLR CENATION
Σημερα τον ειδα τον χθεσινο αγωνα που ηταν υπεροχος.

Αν εξαιρεσουμε τις δυο πρωτες θεσεις που ειχαν κριθει νωρις ειδαμε μονομαχιες για ολες τις υπολοιπες θεσεις.

Εντυπωσιακος ο Γκροσαν απο 11ος που ξεκινησε τερματισε 3ος.Πολυ καλο αγωνα και οι Χαμιλτον-Περεζ που χαρισε και θεαμα.

Ατυχη η φεραρι
Das Kapital
Και στην F1 χαμός έγινε με τα Pirelli! Νικητής ο Rosberg!
Air and King
Πως Θεοποιεται απο καποιους ενας οδηγος μονο και μονο επειδη εχει το καλυτερο μονοθεσιο τεσερι σερι χρονια και παιρνει νικες και πρωταθληματα....
Ευτυχως τον γιουχαρουν αρκετοι γιατι ο Φεττελ ειναι ο πιο υπερτιμημενος οδηγος που εχω δει....

Και ειναι κριμα για οδηγους οπως ο Αλονσο(που δεν τον συμπαθησα ποτε αλλα ειναι καλυτερος απο τον Φεττελ) και τα μεγαλα ταλεντα Χαμιλτον και Ραικονεν να καθονται να κυνηγανε την ομαδα της Ρεντ Μπουλ....Ας ειναι καλα και ο Εκλεστον βεβαια που τα παει τα ταυρακια με χιλια....
Magnus92
QUOTE(Air and King @ Oct 14 2013, 14:39 ) *
Πως Θεοποιεται απο καποιους ενας οδηγος μονο και μονο επειδη εχει το καλυτερο μονοθεσιο τεσερι σερι χρονια και παιρνει νικες και πρωταθληματα....
Ευτυχως τον γιουχαρουν αρκετοι γιατι ο Φεττελ ειναι ο πιο υπερτιμημενος οδηγος που εχω δει....

Και ειναι κριμα για οδηγους οπως ο Αλονσο(που δεν τον συμπαθησα ποτε αλλα ειναι καλυτερος απο τον Φεττελ) και τα μεγαλα ταλεντα Χαμιλτον και Ραικονεν να καθονται να κυνηγανε την ομαδα της Ρεντ Μπουλ....Ας ειναι καλα και ο Εκλεστον βεβαια που τα παει τα ταυρακια με χιλια....





Εχω πολυ καιρο να καθισω να δω ολοκληρο GP...
Αρρωστια εχει καταντησει tongue.gif
Magnus92
4o ....


dry.gif
Boom Dizzle
http://www.gazzetta.gr/auto-moto/article/5...mikael-soymaher

Κρατα γερα ρε Οδηγαρα...Μακαρι να γινει καλα sad.gif
frenchman7
Τι κρίμα ρε πούστη μου..
Μακάρι να βγει νικητής ακόμη μια φορά, είναι γερό σκαρί ο Σουμάχερ
mixalisgate7
Μακάρι να βγει νικητής ο Michael
T.W.Is.M.
Στην αρχη οταν διαβασα για επιδεινωση, για κωμα και κρισιμη κατασταση φοβηθηκα οτι ολα ειχαν τελειωσει και απλα ηταν θεμα χρονου. Μετα που διαβασα τη δηλωση καποιου νευροχειρουργου καταλαβα οτι απ την αρχη ηταν σοβαρα τα πραγματα, αλλα δεν το γνωριζαμε.
Ελπιζω να πανε ολα καλα και να βγει γερος και υγιης. Θα ειναι τραγικο αλλος ενας απο τους κορυφαιους να φυγει ετσι συντομα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.