Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑΝΑ 2010-11
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Basster
QUOTE(tromos @ Oct 16 2010, 19:42 ) *
Οκ αλλα το Νο 4 επαιξε μονο 8 δευτερολεπτα ποτε προλαβε να κανει αντιαθλητικο φαουλ?
Α και μαθε λιγο μπασκετ για να μαθεις να κρινεις κιολας οκ?
Που θα μας πεις για την αμυνα "ΠΑΛΙΟΠΟΥΘΕΝΑ"
Και αν ο 7 ο 6 ο 9 ηταν πιο ευστοχοι θα ειχαμε κερδισει 30 ποντους


Το 4 έπαιξε αρκετά στο δεύτερο ημίχρονο ενώ στο πρώτο καθόλου.
Εκτός κι αν εγώ κάνω λάθος και το 4 δεν είναι αυτός που είχε κάτι μπλε αυτοκόλλητα στο πόδι του.
Και ναι θα συμφωνήσω ότι το 6 το 7 και το 10 ήταν πολύ άστοχοι αλλά το 9 δεν παίρνει προσπάθειες φέτος, και κακώς που δεν παίρνει, γιατί πέρυσι μας είχε φέρει και τη νίκη σε κάποια παιχνίδια.
tromos
QUOTE(Basster @ Oct 16 2010, 19:58 ) *
Το 4 έπαιξε αρκετά στο δεύτερο ημίχρονο ενώ στο πρώτο καθόλου.
Εκτός κι αν εγώ κάνω λάθος και το 4 δεν είναι αυτός που είχε κάτι μπλε αυτοκόλλητα στο πόδι του.
Και ναι θα συμφωνήσω ότι το 6 το 7 και το 10 ήταν πολύ άστοχοι αλλά το 9 δεν παίρνει προσπάθειες φέτος, και κακώς που δεν παίρνει, γιατί πέρυσι μας είχε φέρει και τη νίκη σε κάποια παιχνίδια.

Οκ καταλαβαμε.....Ο 10 επαιξε 10 λεπτα αυτος που ειχε κατι μπλε στο ποδι του ηταν ο Καρδαρης και καλα δεν ξερεις ποιος ειναι!!!!Παλι τα ιδια με τον 9 οπως περσυ!!!Απλα χθες ο 9 ειχε 4 φαουλ απο το 2ο δεκαλεπτο μαλλον ησουν σε αλλο γηπεδο.
Basster
QUOTE(tromos @ Oct 16 2010, 20:01 ) *
Οκ καταλαβαμε.....Ο 10 επαιξε 10 λεπτα αυτος που ειχε κατι μπλε στο ποδι του ηταν ο Καρδαρης και καλα δεν ξερεις ποιος ειναι!!!!Παλι τα ιδια με τον 9 οπως περσυ!!!Απλα χθες ο 9 ειχε 4 φαουλ απο το 2ο δεκαλεπτο μαλλον ησουν σε αλλο γηπεδο.


Δεν τους ξέρω όλους με τα ονόματα τους, έχουν έρθει αρκετοί καινούργιοι.
Στο ίδιο γήπεδο ήμουν, και με τον 9 που μίλησα μετά τον αγώνα μου είπε οτι δεν ξαναπαίρνει μπάλα αφού κατεβάσει για να πάρει προσπάθειες πάνω του.
geitonas
QUOTE(traxonas @ Oct 16 2010, 18:35 ) *
Χαλαρωσε λιγο, geitona!!! Ολοι ξαφνικα γινανε αμπαλοι, ο προπονητης που ειχες και περσι,που ειχες καλη πορεια, εγινε κομπλεξικος και μυρωδιας , η διοικηση κλικαδοροι και κρεμανε δελτια- του γιου σου μηπως;- και οσοι σε
κερδισαν ειναι ανυπαρκτοι και κωλοφαρδοι- το τελευταιο ειναι του basster.
Εκτιθεσαι και επιπλεον φαινεται οτι ουδεμια σχεση εχεις με το μπασκετ και απλα ριχνεις χολη και απαξιωνεις τους
παντες! 68.gif
Οσο για τους ανυπαρκτους απο τους ποιους εχασες με 20, ασε να τους κρινουν αυτοι που πατανε παρκε.

Εσυ ρε φιλαράκι ποιός είσαι, ο Γκάλης και πιστεύεις πως μόνο εσυ έχεισ δικαίωμα να κρίνεις; Μετά την εξέγερση του Πολυτεχνείου έχουμε ελευθερία λόγου δεν ξέρω αν σε πληροφόρησαν. Η περίπτωση του παιδιού που δεν του έδωσαν το δελτίο είναι μια από αυτές στις οποίες αναφέρομαι κι όπως βλέπω είναι γνωστή και σε άλλα άτομα εδώ μέσα γιατί έχει βούιξει ο τόπος με τα εξωφρενικά που συμβαίνουν! Αν το έκαναν στο γιο μου θα τους το είχα καψει το μαγαζί! Αν το έκαναν στον δικό σου γιο τι θα έκανες; Θα εμπόδιζαν το παιδί σου να παίξει μπάσκετ επαγγελματικά και θα έλεγες "δεν πειράζει μωρέ καλή καρδιά!";
Και παρκέ εχω πατήσει και γρασίδι και πάτωμα. Εσυ πάτα λίγο γη γιατί αιθεροβατεις και δεν ξέρεις τι λες!
Gilos31
Geitonas με όλη τη καλή μου διάθεση θέλω να σε ρωτήσω το εξής. Τι είναι αυτό που συμβαίνει η συνέβη στην ομάδα των ΣΟυρμενων και δεν είναι αυτό που ισχυριζεσαι ότι θα μπορούσε να είναι; Ειλικρινά δεν έχω καταλάβει δε ρωτάω ειρωνικά.
Όπως λες ελευθερία λόγου υπάρχει. Να επικρατεί όμως λογική. Απαξιωνεις όλες τις ομάδες χωρίς να εξηγεις γιατί . Αν θες απάντησε μου.
Ευχαριστώ
ΓΚΑΛΗΣ
Γ.Α.Σ.Ε.

Αυτοκτόνησε!-
http://wwwelefsinasbasket.blogspot.com/201...g-post_157.html

Με στόχο την νίκη-
http://wwwelefsinasbasket.blogspot.com/201...-post_8836.html

Ηττήθηκε (ξανά) στις λεπτομέρειες!-
http://wwwelefsinasbasket.blogspot.com/201...-post_5343.html

Με στόχο την πρώτη νίκη!-
http://wwwelefsinasbasket.blogspot.com/201...-post_6596.html



Το Μπάσκετ στην Ελευσίνα-
http://wwwelefsinasbasket.blogspot.com/

!Νέες ψηφοφορίες,νέες βαθμολογίες!
tromos
QUOTE(Gilos31 @ Oct 16 2010, 21:00 ) *
Geitonas με όλη τη καλή μου διάθεση θέλω να σε ρωτήσω το εξής. Τι είναι αυτό που συμβαίνει η συνέβη στην ομάδα των ΣΟυρμενων και δεν είναι αυτό που ισχυριζεσαι ότι θα μπορούσε να είναι; Ειλικρινά δεν έχω καταλάβει δε ρωτάω ειρωνικά.
Όπως λες ελευθερία λόγου υπάρχει. Να επικρατεί όμως λογική. Απαξιωνεις όλες τις ομάδες χωρίς να εξηγεις γιατί . Αν θες απάντησε μου.
Ευχαριστώ

Φιλε Gilos31 αν θες στειλε prive να σου πω τι εγινε στα ΣΟΥΡΜΕΝΑ...!!!
Αντε γιατι αρχιζω και τα παιρνω σιγα σιγα με τον γειτονα εχει ξαναγραψει με αλλο ψευδονυμο και ξερω ποιος ειναι....
geitonas
QUOTE(tromos @ Oct 17 2010, 02:04 ) *
Φιλε Gilos31 αν θες στειλε prive να σου πω τι εγινε στα ΣΟΥΡΜΕΝΑ...!!!
Αντε γιατι αρχιζω και τα παιρνω σιγα σιγα με τον γειτονα εχει ξαναγραψει με αλλο ψευδονυμο και ξερω ποιος ειναι....

Θα απαντήσω στον φίλο Gilos και θα προσπαθήσω να λήξω εδώ την κουβέντα. Δε σκόπευα να απαξιώσω ή να μειώσω καμία ομάδα, ήταν ίσως πολύ άτυχης και λάθος έκφραση να μιλήσω για ανύπαρκτους, ήθελα απλά να επισημάνω ότι οι Τραχωνες, τους οποίους κερδίσαμε πέρσι και εντός και εκτός, φέτος μας κέρδισαν με 20 πόντους παρόλο που κάναμε πολύ καλές μεταγραφές. Συγνώμη λοιπόν από τους οπαδούς που πίστεψαν ότι κραζω τις ομάδες τους, γιατί πραγματικά δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου.
Το θέμα δεν είναι η πορεία της ομάδας των σουρμενων και αν θα ανεβούμε κατηγορία ή όχι. Το θέμα είναι ότι η κατάσταση στην ομάδα έχει ξεφύγει. Αν διαβάσεις και τα χθεσινα μου σχόλια θα καταλάβεις πολύ καλά για τι πράγμα μιλάω. Δε μπορεί να φεύγουν άτομα οικειοθελώς από την ομάδα, κάτι πρέπει να βρωμαει! Στην ομάδα είναι ευνοημενοι 3-4 παίκτες, οι οποίοι είναι αυτοί που μπαίνουν και στο μπασκετφορουμ και υπερασπίζονται την κατάσταση, οι υπόλοιποι απλά παραιτούνται και φεύγουν από την ομάδα ή μένουν και είναι αναγκασμένοι να υποστούν συμπεριφορές όπως η παρακάτω: βάζει έναν παίκτη στο πρώτο ημίχρονο, ο παίκτης παίζει καλά, αρχίζει να φορτσαρει και τον βγάζει, μετά τον ξαναβάζει στο τέταρτο ημίχρονο(!), ο παίκτης όντας κρύος κάνει ένα λάθος κι ο προπονητής τον κατσαδιαζει με βρισιές και τον βγάζει, ενώ σε όλο τον αγώνα έχει μέσα άτομα όπως στον προηγούμενο όπου ένας παίκτης είχε ένα στα δέκα τρίποντα, κάνουν το ένα λάθος μετά το άλλο και παρολαυτα παίζουν σχεδόν όλα τα 40 λεπτά! Όσοι έχουν παίξει μπάσκετ καταλαβαίνουν για τι πράγμα μιλάω.
Το ότι δε δίνουν το δελτίο για να πάει σε άλλη ομάδα στο μικρό τον Φώτη το θεωρώ νταβατζιλικι, το παιδακι προπονείται σε άλλη ομάδα και δε μπορεί να παίξει γιατί τα Σουρμενα του κρατάνε το δελτίο, απλά και μόνο γιατί άπαξ και πας στα Σουρμενα δε φεύγεις ποτέ!
Το ότι έχει εκτός 12αδας ένα-δύο παίκτες που θα έπρεπε να παίζουν βασικοί, είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο! Ούτε καν στον πάγκο δεν τους έχει!
Εξαιτίας του προπονητή, φεύγουν παίκτες τι άλλο δηλαδή να πούμε; Αυτές είναι οι τοπικές ομάδες που θέλουμε; Να κάνουν κουμαντο άτομα άτομα χωρίς καμία προυπηρεσία στο μπάσκετ, χωρίς καμία αγωγή ή γνώση στην ψυχολογία των παικτών;
Αυτα συμβαίνουν στα σουρμένα και συνέβαιναν και πέρσι. Έπρεπε να ακουστούν κάποια πράγματα για να ξέρουν όλοι την κατάσταση στην ομάδα.
Τώρα οι γελοιότητες που άρχισε ο άλλος από πάνω ότι "ξέρει ποιος είμαι" ή "αρχίζει και τα παίρνει" είναι της λογικής "έλα να τα πούμε από κοντά". Δηλαδή αν ξέρεις ποιος είμαι, χάνουν την αξία τα λόγια μου; Ιδέα δεν έχεις ποιος είμαι και φυσικά δεν εχω ξαναγράψει με άλλο ψευδώνυμο, αλλά ευχαρίστως να γνωριστούμε, να δω θα παραδεχτείς την κατάσταση στην ομάδα ή "θα αρχίσεις να τα παίρνεις" και θα μου πουλήσεις τσαμπουκα για να μη μιλάω; Ο,τι γίνει εγώ εδώ θα είμαι να τα πω.
Θα σταματήσω εδώ την κουβέντα, ελπίζω να κάνω μερικούς να αναρωτηθούν και τα σουρμενα να ξεκολλήσουν από το βούρκο στον οποίο έχουν βαλτώσει, εκτός κι αν ακούσω πάλι τραμπουκικες εκφράσεις οπότε και θα ξαναμιλήσω.
Προκαλώ τον οποιοδήποτε να ρωτήσει έναν οπαδό των σουρμενων ή έναν παλιό παίκτη ή έστω έναν τωρινό παίκτη (εκτός από τις 3-4 εμμονές του προπονητή που είναι κι αυτοί καλά παιδιά αλλά κλείνουν τα μάτια στην αδικία της ομάδας) και να δείτε τι θα σας πουν για τον προπονητή. Και προκαλώ να ψάξετε την μπασκετικη προυπηρεσία του.
Το μπάσκετ πρέπει να είναι αγάπη, όχι παιχνίδι εγωισμών. Δεν είναι ανάγκη να φύγει ο προπονητής, αν αρχίσει να σέβεται τους παίκτες, φτιάξει σωστά την 12αδα και κατανειμει τον χρόνο όπως πρέπει (και κόψει τους χλευασμους και τις φωνές) τότε το μπάσκετ θα είναι δίκαιο και ευχάριστο και δε θα σπάει τα νεύρα των οπαδών.
Καλή συνέχεια σε όλες τις ομάδες. Και να είστε πάντα κοντά στο άθλημα που αγαπάτε και στις ομάδες που υποστηρίζετε.
tromos
QUOTE(geitonas @ Oct 17 2010, 11:26 ) *
Θα απαντήσω στον φίλο Gilos και θα προσπαθήσω να λήξω εδώ την κουβέντα. Δε σκόπευα να απαξιώσω ή να μειώσω καμία ομάδα, ήταν ίσως πολύ άτυχης και λάθος έκφραση να μιλήσω για ανύπαρκτους, ήθελα απλά να επισημάνω ότι οι Τραχωνες, τους οποίους κερδίσαμε πέρσι και εντός και εκτός, φέτος μας κέρδισαν με 20 πόντους παρόλο που κάναμε πολύ καλές μεταγραφές. Συγνώμη λοιπόν από τους οπαδούς που πίστεψαν ότι κραζω τις ομάδες τους, γιατί πραγματικά δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου.
Το θέμα δεν είναι η πορεία της ομάδας των σουρμενων και αν θα ανεβούμε κατηγορία ή όχι. Το θέμα είναι ότι η κατάσταση στην ομάδα έχει ξεφύγει. Αν διαβάσεις και τα χθεσινα μου σχόλια θα καταλάβεις πολύ καλά για τι πράγμα μιλάω. Δε μπορεί να φεύγουν άτομα οικειοθελώς από την ομάδα, κάτι πρέπει να βρωμαει! Στην ομάδα είναι ευνοημενοι 3-4 παίκτες, οι οποίοι είναι αυτοί που μπαίνουν και στο μπασκετφορουμ και υπερασπίζονται την κατάσταση, οι υπόλοιποι απλά παραιτούνται και φεύγουν από την ομάδα ή μένουν και είναι αναγκασμένοι να υποστούν συμπεριφορές όπως η παρακάτω: βάζει έναν παίκτη στο πρώτο ημίχρονο, ο παίκτης παίζει καλά, αρχίζει να φορτσαρει και τον βγάζει, μετά τον ξαναβάζει στο τέταρτο ημίχρονο(!), ο παίκτης όντας κρύος κάνει ένα λάθος κι ο προπονητής τον κατσαδιαζει με βρισιές και τον βγάζει, ενώ σε όλο τον αγώνα έχει μέσα άτομα όπως στον προηγούμενο όπου ένας παίκτης είχε ένα στα δέκα τρίποντα, κάνουν το ένα λάθος μετά το άλλο και παρολαυτα παίζουν σχεδόν όλα τα 40 λεπτά! Όσοι έχουν παίξει μπάσκετ καταλαβαίνουν για τι πράγμα μιλάω.
Το ότι δε δίνουν το δελτίο για να πάει σε άλλη ομάδα στο μικρό τον Φώτη το θεωρώ νταβατζιλικι, το παιδακι προπονείται σε άλλη ομάδα και δε μπορεί να παίξει γιατί τα Σουρμενα του κρατάνε το δελτίο, απλά και μόνο γιατί άπαξ και πας στα Σουρμενα δε φεύγεις ποτέ!
Το ότι έχει εκτός 12αδας ένα-δύο παίκτες που θα έπρεπε να παίζουν βασικοί, είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο! Ούτε καν στον πάγκο δεν τους έχει!
Εξαιτίας του προπονητή, φεύγουν παίκτες τι άλλο δηλαδή να πούμε; Αυτές είναι οι τοπικές ομάδες που θέλουμε; Να κάνουν κουμαντο άτομα άτομα χωρίς καμία προυπηρεσία στο μπάσκετ, χωρίς καμία αγωγή ή γνώση στην ψυχολογία των παικτών;
Αυτα συμβαίνουν στα σουρμένα και συνέβαιναν και πέρσι. Έπρεπε να ακουστούν κάποια πράγματα για να ξέρουν όλοι την κατάσταση στην ομάδα.
Τώρα οι γελοιότητες που άρχισε ο άλλος από πάνω ότι "ξέρει ποιος είμαι" ή "αρχίζει και τα παίρνει" είναι της λογικής "έλα να τα πούμε από κοντά". Δηλαδή αν ξέρεις ποιος είμαι, χάνουν την αξία τα λόγια μου; Ιδέα δεν έχεις ποιος είμαι και φυσικά δεν εχω ξαναγράψει με άλλο ψευδώνυμο, αλλά ευχαρίστως να γνωριστούμε, να δω θα παραδεχτείς την κατάσταση στην ομάδα ή "θα αρχίσεις να τα παίρνεις" και θα μου πουλήσεις τσαμπουκα για να μη μιλάω; Ο,τι γίνει εγώ εδώ θα είμαι να τα πω.
Θα σταματήσω εδώ την κουβέντα, ελπίζω να κάνω μερικούς να αναρωτηθούν και τα σουρμενα να ξεκολλήσουν από το βούρκο στον οποίο έχουν βαλτώσει, εκτός κι αν ακούσω πάλι τραμπουκικες εκφράσεις οπότε και θα ξαναμιλήσω.
Προκαλώ τον οποιοδήποτε να ρωτήσει έναν οπαδό των σουρμενων ή έναν παλιό παίκτη ή έστω έναν τωρινό παίκτη (εκτός από τις 3-4 εμμονές του προπονητή που είναι κι αυτοί καλά παιδιά αλλά κλείνουν τα μάτια στην αδικία της ομάδας) και να δείτε τι θα σας πουν για τον προπονητή. Και προκαλώ να ψάξετε την μπασκετικη προυπηρεσία του.
Το μπάσκετ πρέπει να είναι αγάπη, όχι παιχνίδι εγωισμών. Δεν είναι ανάγκη να φύγει ο προπονητής, αν αρχίσει να σέβεται τους παίκτες, φτιάξει σωστά την 12αδα και κατανειμει τον χρόνο όπως πρέπει (και κόψει τους χλευασμους και τις φωνές) τότε το μπάσκετ θα είναι δίκαιο και ευχάριστο και δε θα σπάει τα νεύρα των οπαδών.
Καλή συνέχεια σε όλες τις ομάδες. Και να είστε πάντα κοντά στο άθλημα που αγαπάτε και στις ομάδες που υποστηρίζετε.


Λοιπον geitona επειδη ειμαι μεσα στην ομαδα και ξερω πολυ καλυτερα απο εσενα τι γινετε μεσα στην ομαδα θα σου πω μερικα πραγματα!!!
Οι παικτες που εφυγαν ισως να μην αξιζε να παιξουν στην ομαδα γιαυτο και πηγαν στην Δ.Ενας παικτης που αξιζε να μεινει παιζει σε ομαδα της κατηγοριας μας!!
Ποιοι ειναι παικτες που ειναι εξω απο την δωδεκαδα που θα επρεπε να ειναι μεσα?
Ο παικτης που ειχε 1/10 τριποντα ηταν ο 6 ή 7 σωστα?
Αμυντικα το βλεπεις το παιχνιδι?ή κοιτας μονο την επιθεση?
Ο φωτης αν ξερεις καλα πηγε 3 μερες πριν τελειωσουν οι μεταγραφες και ειπε οτι θελει να φυγει SORRY αλλα και εγω αν ημουν στην θεση τους δεν θα τον αφηνα να φυγει αν δεν ειχα βρει καλυτερο....
Αν ειχες παιξει μπασκετ θα ηξερες οτι οταν πας για ανοδο δεν μπορεις να μοιραζεις χρονο η ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ περσυ ειχε 12 παικτες αλλα επαιζε με 6-7 και φετος ειναι στην Β.
Φυσικα ουτε εμενα μαρεσει οταν ειμαι στον παγκο αλλα τι να κανουμε?
Και στο κατω κατω της γραφης δεν κανουν παραπονα οι ιδιοι οι παικτες και μιλας εσυ?
Μας δουλευεις?Εμεις ειμαστε ολοι μαζι μια γροθια και οσο και αν θες δεν θα μας διαλυσεις και μιλαω εκ μερους των περισσοτερων παικτων..
Και κατι για τον BASSTER μιλησα με το 9 και μου ειπε οτι σου ειπε οτι η δουλεια του ειναι να οργανωνει το παιχνιδι και γιαυτο δεν παιρνει πολλες προσπαθειες,δεν σου ειπε δινω πασα και δεν ξαναπερνω οκ?
Και αν θεωρειτε οτι σας προκαλω για ξυλο απο κοντα και καλα να ξερετε και οι 2 οτι ειμαστε 18 οχι μονο εγω οκ?
Σε περιμενουμε με ΓΑΣΕ γιατι με ΚΑΣΤΕΛΛΑ δεν θα μπορεσεις.
geitonas
QUOTE(tromos @ Oct 17 2010, 21:51 ) *
Λοιπον geitona επειδη ειμαι μεσα στην ομαδα και ξερω πολυ καλυτερα απο εσενα τι γινετε μεσα στην ομαδα θα σου πω μερικα πραγματα!!!
Οι παικτες που εφυγαν ισως να μην αξιζε να παιξουν στην ομαδα γιαυτο και πηγαν στην Δ.Ενας παικτης που αξιζε να μεινει παιζει σε ομαδα της κατηγοριας μας!!
Ποιοι ειναι παικτες που ειναι εξω απο την δωδεκαδα που θα επρεπε να ειναι μεσα?
Ο παικτης που ειχε 1/10 τριποντα ηταν ο 6 ή 7 σωστα?
Αμυντικα το βλεπεις το παιχνιδι?ή κοιτας μονο την επιθεση?
Ο φωτης αν ξερεις καλα πηγε 3 μερες πριν τελειωσουν οι μεταγραφες και ειπε οτι θελει να φυγει SORRY αλλα και εγω αν ημουν στην θεση τους δεν θα τον αφηνα να φυγει αν δεν ειχα βρει καλυτερο....
Αν ειχες παιξει μπασκετ θα ηξερες οτι οταν πας για ανοδο δεν μπορεις να μοιραζεις χρονο η ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ περσυ ειχε 12 παικτες αλλα επαιζε με 6-7 και φετος ειναι στην Β.
Φυσικα ουτε εμενα μαρεσει οταν ειμαι στον παγκο αλλα τι να κανουμε?
Και στο κατω κατω της γραφης δεν κανουν παραπονα οι ιδιοι οι παικτες και μιλας εσυ?
Μας δουλευεις?Εμεις ειμαστε ολοι μαζι μια γροθια και οσο και αν θες δεν θα μας διαλυσεις και μιλαω εκ μερους των περισσοτερων παικτων..
Και κατι για τον BASSTER μιλησα με το 9 και μου ειπε οτι σου ειπε οτι η δουλεια του ειναι να οργανωνει το παιχνιδι και γιαυτο δεν παιρνει πολλες προσπαθειες,δεν σου ειπε δινω πασα και δεν ξαναπερνω οκ?
Και αν θεωρειτε οτι σας προκαλω για ξυλο απο κοντα και καλα να ξερετε και οι 2 οτι ειμαστε 18 οχι μονο εγω οκ?
Σε περιμενουμε με ΓΑΣΕ γιατι με ΚΑΣΤΕΛΛΑ δεν θα μπορεσεις.

Μακάρι να πέφτω τόσο έξω (και εγώ και τα άτομα στα οποία εχω μιλήσει) και να έχεις δίκιο. Για το καλό της ομάδας. Στην τελική, έχεις δίκιο οι παίκτες που είναι μέσα στην ομάδα ξέρουν καλύτερα, εγώ είμαι "έξω από τον χορό" κι εσυ όντως έχεις μια συνολική εικόνα της ομάδας. Αξίζει όμως να σκεφτείς τα πράγματα που είπα και να μην τα απορρίψεις αμέσως χωρίς τουλάχιστον να αναρωτηθείς. Εσείς οι παίκτες συνεχίστε να κάνετε αυτό που κάνετε, να παίζετε μπάσκετ. Και να λογαριάζετε όλους τους συμπαίκτες σας όμως, ικανούς και μη. Η κατηγορία σας δεν είναι για πρωταθλητισμό αλλά κυρίως για να διασκεδάζετε, χωρίς να φέρνετε πάντα τη νίκη, αλλά με το να δίνετε σε όλους ίσες ευκαιρίες.
Δε θα ξανασχολιάσω εδώ γιατί είπα πολλά πράγματα που ίσως δεν έπρεπε, χαίρομαι τουλάχιστον που ειπώθηκαν και προβλημάτισαν μερικούς. Ίσως κάποια στιγμή τα πούμε από κοντά (με ξύλο ή χωρίς :Ρ). Καλή συνέχεια στους αγώνες.
tromos
QUOTE(geitonas @ Oct 17 2010, 22:21 ) *
Μακάρι να πέφτω τόσο έξω (και εγώ και τα άτομα στα οποία εχω μιλήσει) και να έχεις δίκιο. Για το καλό της ομάδας. Στην τελική, έχεις δίκιο οι παίκτες που είναι μέσα στην ομάδα ξέρουν καλύτερα, εγώ είμαι "έξω από τον χορό" κι εσυ όντως έχεις μια συνολική εικόνα της ομάδας. Αξίζει όμως να σκεφτείς τα πράγματα που είπα και να μην τα απορρίψεις αμέσως χωρίς τουλάχιστον να αναρωτηθείς. Εσείς οι παίκτες συνεχίστε να κάνετε αυτό που κάνετε, να παίζετε μπάσκετ. Και να λογαριάζετε όλους τους συμπαίκτες σας όμως, ικανούς και μη. Η κατηγορία σας δεν είναι για πρωταθλητισμό αλλά κυρίως για να διασκεδάζετε, χωρίς να φέρνετε πάντα τη νίκη, αλλά με το να δίνετε σε όλους ίσες ευκαιρίες.
Δε θα ξανασχολιάσω εδώ γιατί είπα πολλά πράγματα που ίσως δεν έπρεπε, χαίρομαι τουλάχιστον που ειπώθηκαν και προβλημάτισαν μερικούς. Ίσως κάποια στιγμή τα πούμε από κοντά (με ξύλο ή χωρίς :Ρ). Καλή συνέχεια στους αγώνες.

Αμα ηθελα ή θελαμε να παιζουμε για να το ευχαριστιομαστε και να χαναουμε θα παιζαμε κανενα μονο ολοι παιζουμε σαν επαγγελματιες χωρις ομως να πληρωνομαστε οποτε μας ενδιαφερει ο πρωταθλητισμος.
traxonas
QUOTE(geitonas @ Oct 17 2010, 11:26 ) *
Δε σκόπευα να απαξιώσω ή να μειώσω καμία ομάδα, ήταν ίσως πολύ άτυχης και λάθος έκφραση να μιλήσω για ανύπαρκτους, ήθελα απλά να επισημάνω ότι οι Τραχωνες, τους οποίους κερδίσαμε πέρσι και εντός και εκτός, φέτος μας κέρδισαν με 20 πόντους παρόλο που κάναμε πολύ καλές μεταγραφές. Συγνώμη λοιπόν από τους οπαδούς που πίστεψαν ότι κραζω τις ομάδες τους, γιατί πραγματικά δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου.


Με αυτο μας καλυψες, δεν διαβαζω παρακατω διοτι δεν μας ενδιαφερουν εσωτερικα προβληματα αλλων ομαδων.

ΓΚΑΛΗΣ
Γ.Α.Σ.Ε.

Ήττα (και) από την Καστέλα-
http://wwwelefsinasbasket.blogspot.com/201...-post_9631.html



Το Μπάσκετ στην Ελευσίνα-
http://wwwelefsinasbasket.blogspot.com/

!Νέες ψηφοφορίες,νέες βαθμολογίες!
Basster
QUOTE(tromos @ Oct 17 2010, 21:51 ) *
Και κατι για τον BASSTER μιλησα με το 9 και μου ειπε οτι σου ειπε οτι η δουλεια του ειναι να οργανωνει το παιχνιδι και γιαυτο δεν παιρνει πολλες προσπαθειες,δεν σου ειπε δινω πασα και δεν ξαναπερνω οκ?
Και αν θεωρειτε οτι σας προκαλω για ξυλο απο κοντα και καλα να ξερετε και οι 2 οτι ειμαστε 18 οχι μονο εγω οκ?
Σε περιμενουμε με ΓΑΣΕ γιατι με ΚΑΣΤΕΛΛΑ δεν θα μπορεσεις.


Και πέρυσι η δουλειά του ήταν να οργανώνει αλλά πως έπαιρνε περισσότερες προσπάθειες και μας είχε κερδίσει και παιχνίδια μόνος του;
Τέσπα, εγώ από εδώ και πέρα θα γράφω μόνο σκορ και μία περιγραφή του αγώνα (μόνο στο τέλος της σεζόν θα ξανααναφερθώ περι προπονητικής).
Swko10
Αναμενομενο το οτι θα εχουμε ενα δυνατο πρωταθλημα με ολες τις ομαδες να δειχνουν ενα διαφορετικο προσωπο καθε φορα και να εχουν σκαμπανεβασματα στην αποδοση τους...

Τα Σουρμενα για το χρημα που εριξαν φετος θα πρεπε να χουν πιο ευχαριστα προβληματα και να μην υπαρχουν διαφορες σε νυν και πρωην παιχτες,καθως εγω βλεπω οτι και οι δυο πλευρες θελουν το καλο του συλλογου τους.

Και αφου ξεκινησε και η νεα βδομαδα και ολοι περιμενουμε τα ματσακια της Παρασκευης,ας δωσω τις προβλεψεις μου για να ζεσταθει λιγο το κλιμα...

Α.Ο.Κ. Νέας Σμύρνης-Ε.Α. Νίκαιας 1 Καλες ομαδες και οι δυο,αλλα θεωρω πως εκτος εδρας εχει ενα θεμα η Νικαια,με τη Ν.Σμυρνη να πρεπει καποια στιγμη να βρει ρυθμο θεωρωντας οτι ειναι για κατι παραπανω.
Ένωση Τραχώνων-Πειραϊκός Σύνδεσμος 1 Οσο ενθουσιασμο κι αν εχουν οι πιτσιρικαδες του Πειραικου,στον Αλιμο φετος μοιραζουν πικρες.
Α.Σ. Λέων Μοσχάτου-Γλυφάδα Ένωση 2 Μπορει να καναμε δυο μεγαλες και ευκολα σχετικα νικες,αλλα οι πολλες πλεον απουσιες παιχτων απο τραυματισμους και υποχρεωσεις χαλουν την ομοιογενεια μας,ποσο μαλλον οταν ενα εκ των φαβορι της κατηγοριας για ανοδο,ερχεται στο Μοσχατο για να παρει την πρωτη του νικη.
Α.Ο. Παννεαπολικός-Ένωση Αρμενίων 2 Η Αρμενικη ειναι σκληρη ομαδα και δεν τα παραταει σε κανενα παιχνιδι,με τον Παννεαπολικο να παλευει ως τωρα,αλλα να μην μπορει να κανει κατι το παραπανω.
Α.Σ. Καστέλλας-Α.Σ. Σουρμένων 2 Εγω αν επαιζα στα Σουρμενα θα ειχα πεισμωσει με τα πολλα τα λογια και θα ετρωγα σιδερα για να δδωσω αποδειξεις.Η Καστελλα καλη ομαδα,και με τον ψηλο της παροντα θα δυσκολεψει τα Σουρμενα,αλλα αν λειπει τα πραγματα θα ναι ακομα πιο ευκολα.Διπλο καθαρα λογω παθους των φιλοξενουμενων.
Γ.Α.Σ. Ελευσίς-Α.Ο. Προφήτης Ηλίας 1 Πιστευω παρα πολυ στην εδρα της Ελευσινας και οσο και αν ηταν μεγαλη η νικη των φιλοξενουμενων την τελευταια αγωνιστικη,νομιζω οτι θα ζοριστουν σε ενα ομορφο γηπεδο απο μια πεισμωμενη ομαδα,που ψαχνει την πρωτη της νικη.
Α.Ο. Ελληνικού-Α.Ο.Σ. Τελαμώνας 1 Και με ολη την ομαδα παρουσα,θεωρω οτι το Ελληνικο εχει πολυ καλη ομαδα και τον Τελαμωνα να χωλαινει εκτος.Ποσο μαλλον μετα το τελευταιο του παιχνιδι οπου κρατηθηκαν 2 δελτια και υπηρξε και τετοια μεγαλη αναστατωση.

Καλη βδομαδα να χουμε...
tromos
QUOTE(Basster @ Oct 18 2010, 19:58 ) *
Και πέρυσι η δουλειά του ήταν να οργανώνει αλλά πως έπαιρνε περισσότερες προσπάθειες και μας είχε κερδίσει και παιχνίδια μόνος του;
Τέσπα, εγώ από εδώ και πέρα θα γράφω μόνο σκορ και μία περιγραφή του αγώνα (μόνο στο τέλος της σεζόν θα ξανααναφερθώ περι προπονητικής).

Το μπασκετ ειναι ομαδικο.....να το μαθεις αυτο!!!!
Και ο 9 για μας ειναι παικταρας και κανει σωστα την δουλεια του .....!!!
Απο περσυ μας εχεις ζαλισει με τον 9 ουτε ο πατερας του δεν θα εκανε ετσι....
sadman
Tromos καλυτερα να μην πιανεις στο στομα σου τα παιδια που εφυγαν απο Σουρμενα.. Με ποιο δικαιωμα θα μιλησεις εσυ για ατομα που επαιζαν 10 -15 χρονια στην ομαδα και επελεξαν να φυγουν λογω συγκεκριμενων καταστασεων? Ξερεις μαλιστα καλα αν μπορουσαν να παιξουν ανετα στην κατηγορια και ισως και παραπανω, οπως και δεν ξερεις και τους λογους που επελεξαν να αγωνιστουν στη Δ. Παντως οχι επειδη δεν εβρισκαν ομαδα στη Γ ή ακομα και στη Β. Καθε αλλο. Δεν θα δυναμιτισω αλλο την κατασταση, δεν θα σχολιασω τα ψεμματα ή τις ανακριβειες που γραφτηκαν παραπανω για παρα πολλα θεματα που αφορουν την πρωην ομαδα μου, ουτε θελω να ξαναασχοληθω, εξαλλου τυχαια ανακαλυψα τη συζητηση. Απλα μην πιανετε στο στομα σας ατομα, που δεν πιανουν στο στομα τους εσας (ενω ειναι ευκολο και θα ειχαν πολλους λογους να το κανουν αυτο) και ουτε καν ασχολουνται μαζι σας. Καλη συνεχεια στο υπολοιπο πρωταθλημα για ολους.

Ο παλιος 'sourmena'
tromos
Δεν μιλησαμε για σας απλο παραδειγμα και απλη αναφορα ηταν....ο αλλος μιλησε για σας χωρις να ξερει τι γινετε μεσα σε μια ομαδα.!!
Βαρεθηκα μαγκες στο κατω κατω ολα αυτα δεν ενδιαφερουν τις αλλες ομαδες!!!!
Εμεις παμε στην ΚΑΣΤΕΛΛΑ τωρα, για την νικη και μονο για την νικη!!!
POWER_KF
Πραγματικά είναι θλιβερό, το φορουμ να γίνεται τόπος αντιπαραθέσεων σε προσωπικό επίπεδο και να βγαίνει τόση πίκρα μεταξύ παιχτών, συμπαιχτών ή / και φιλάθλων ίδιων ομάδων. Το φόρουμ είναι για ανταλλαγή απόψεων γύρω από το μπάσκετ, για εκτόνωση και χιούμορ. Για εμάς που από τη δουλειά μας κλέβουμε λίγο χρόνο για να χαζέψουμε αποτελεί το ευχάριστο διάλλειμα! Μη το κάνουμε ανιαρό..... Κάθε χρόνο υπάρχουν διάφορα σίριαλ μέχρι που να εκτονωθούν. Πέρυσι υπήρχε με τη Βουλιαγμένη και τους διαιτητές της, με τον Λέοντα, με τους Τράχωνες κλπ, κλπ, κλπ.
Όποιος θέλει ας στέλνει προσωπικά μηνύματα και ας αφήσει εμάς τους υπόλοιπους να το διασκεδάζουμε ή να αερολογούμε κάνοντας τους ειδικούς....!!!!!
Για να επαναφέρω σε μπασκετικά επίπεδα τη συζήτηση κάνω μια επισήμανση από τις μέχρι τώρα αγωνιστικές των τριών κατηγοριών Α,Β, Γ (Δ δεν έχω δει ακόμη κανέναν αγώνα). Νομίζω ότι έχουν κλείσει οι ψαλίδες. Για να είμαι ειλικρινής, πολλές ομάδες Γ μου φαίνονται καλύτερες από ομάδες Β ενώ υπάρχουν ομάδες Α οι οποίες θα την έβγαζαν δύσκολα στη Β αν όχι και στη Γ. Για παράδειγμα, ενώ θα περίμενε κανείς στη Γ να ταμπουρώνονται οι ομάδες σε ζωνάρες μετά την αλλαγή στο τρίποντο και να είναι ανιαρό το θέαμα αυτό το είδα σε ομάδες Α και Β ενώ στη Γ ακόμη και ομάδες με διαφορά δυναμικότητας δεν το ξεφτυλίζουν. Άσε που μαθαίνω για φιλικά ομάδων της Γ που πάνε περίπατο με πρωταγωνιστές της Β ή και της Α.
Εν κατακλείδι λοιπόν με αφήνει αδιάφορο πόσο καλός ή κακός είναι ο κάθε προπονητής. Με ενδιαφέρει να δω ωραία ματσάκια και τέτοια έχω δει μέχρι τώρα και εύχομαι να συνεχίσω να βλέπω.
Κλείνω με προγνωστικά εβδομάδας και ζητώ συγνώμη για τον μακροσκελή πρόλογο:

Α.Ο.Κ. Νέας Σμύρνης-Ε.Α. Νίκαιας 1. Η Νίκαια δεν είναι τόσο καλή όσο τη δείχνουν τα αποτελέσματα.
Ένωση Τραχώνων-Πειραϊκός Σύνδεσμος 1. Εδώ μπορεί να γίνει και η έκπληξη για το 2. Λογικά άσσος αλλά....
Α.Σ. Λέων Μοσχάτου-Γλυφάδα Ένωση 1. Παρά το γεγονός ότι η Γλυφάδα βγάζει πάθος ο Λέων έχει καλή έδρα.
Α.Ο. Παννεαπολικός-Ένωση Αρμενίων 2. Με την εμπειρία των παικτών της η Αρμενική τα καθαρίζει αυτά τα ματσάκια
Α.Σ. Καστέλλας-Α.Σ. Σουρμένων 1. Δύσκολο γήπεδο και δεν ευνοεί τους σουτέρ που διαθέτουν τα Σούρμενα
Γ.Α.Σ. Ελευσίς-Α.Ο. Προφήτης Ηλίας 1. Πρέπει να αντιδράσει ο ΓΑΣΕ. Του πάει το παιχνίδι.
Α.Ο. Ελληνικού-Α.Ο.Σ. Τελαμώνας 1. Λαβωμένος ο Τελαμώνας βρίσκει ένα σταθερό Ελληνικό

untouchable
οτι εισαι μεσα σε μια ομαδα δεν σημαινει οτι κρινεις καλυτερα γιατι ειτε απλα δεν καταλαβαινεις τι συμβαινει ειτε γιατι δεν θες να καταλαβεις για αυτο αφηστε τον καθενα να εχει την γνωμη του και ημαρτον πια με τις ανακριβειες αυτο που μεταφερει ο προπονητης η ο προεδρος και το δ.σ.(ο θεος να τουσ κανει)στα μελη της ομαδας δεν ειναι και παντα το σωστο οποτε αμα δεν γνωριζετε προσωπα και καταστασεις καλυτερα να μην μιλατε και να μην μπαινετε στην θεση του προεδρου
αραγε γνωριζετε τι ειναι ερασιτεχνικος αθλητισμος? και ειδικα εκει στα σουρμενα?μαλλον δεν ξερουν και για αυτο κανουν αυτα που κανουν
στον ερασιτεχνικο αθλητισμο δεν εχουν καμια θεση κλικες μεσα σε ομαδες που κυνηγανε την δοξα και και την προβολη μονοπωλοντας τις επιθεσεις εις βαρος του συνολου και δεν εχουν αλτρουιστικη φιλοσοφια το αστειο στην ολη υποθεση ειναι οτι οι κλικεσ εχουν και ενα κοινο σκοπο να φανε τον προπονητη(ασχετα αμα δεν τον αποδεχομαι ουτε εγω και πολλοι αλλοι)φτηνες τακτικες προφανος.αν υπηρχε εστω δειγμα διοικησης θα επρεπε να τον στηριξει με ολες τις τις δυναμεις(αμφιβαλλω αμα τις εχουν) πως ομως μπορει να γινει αυτο οταν οι ιδιοι υιοθετουν τακτικες νταβατζηδων και τσιφλικαδων
αραγε στον ερασιτεχνικο αθλητισμο υποστηριζουν τους παιχτες απο τα σπλαχνα τησ ομαδας η τους οδηγουν στην εξοδο και καποιους ακομα και στο τερματισμο της καριερα τους?
οσω γιατι τισ κρισεις περι παλιων παιχτων και τις κριτικες για την αξια τους ειτε απο την διοικηση ειτε απο τον προπονητη ειτε απο τους πρωην συμπαικτες τους ποθ επαιζαν και μαζι σαν ομαδα υποτιθεται και δη αυτες οι κριτικες να γινονται ενωπιον ολοκληρης της ομαδας ειτα δημοσια σε διαφορα site η φορουμ τις θεωρω γελοιες κατευθυνομενες και ζημιογονες για την ομαδα που αγαπω
αυτα απο εμενα προς το παρων εδω θα ειμια για να δωσω καθε λογης απαντησης
tromos
ΚΑΣΤΕΛΛΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 πιστευω στην ομαδα μου
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΝΙΚΑΙΑ 2 εκανε καλη νικη με ελληνικο θα συνεχισει
ΛΕΩΝ - ΓΛΥΦΑΔΑ 1 δυσκολα χανει ο λεων εκει
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ 1 λογω εδρας
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 1 εχω πει για τους τραχωνες
ΓΑΣΕ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ 1 λογω εδρας
ΕΛΛΗΝΙΚΟ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ no bet

Σημερα δωσαμε πολυ δυνατο φιλικο με Βουλιαγμενη πολυ καλη εμφανηση απο εμας απο ολους....Θηριο στην ρακετα της Βουλιαγμενης ο Γιαννουλης...
castle7
ΚΑΣΤΕΛΛΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 Καλύτερη ομάδα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΝΙΚΑΙΑ 1 Λόγω έδρας πιο πολύ
ΛΕΩΝ - ΓΛΥΦΑΔΑ 1 Δυσκολα χανει ο λεων εκει
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ 2 Καλύτερη η Αρμενική
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 1 Τράχωνες πάνε αέρα
ΓΑΣΕ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ 1 λογω εδρας
ΕΛΛΗΝΙΚΟ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Αμφίρροπο αλλά μάλλον λόγω έδρας και εδώ.

rubio
Να παραθέσω και τις δικές μου προβλέψεις που με πήγαν ταμείο την προηγούμενη αγωνιστική (στο παράνομο στοίχημα) tongue.gif
αν και λίγο νωρίς ας πω και γω τα προγνωστικά μου και αν αλλάξει κάτι θα το συμπληρώσω.

ΚΑΣΤΕΛΛΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 Δύσκολο ματσ πιστεύω στην Καστέλλα αλλά τα όλα είναι ρευστά

ΛΕΩΝ - ΓΛΥΦΑΔΑ 1 Πιστεύω στην έδρα

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ 2 Θέλω να πιστέψω τον Παννεαπολικό αλλά δεν μου δίνει κίνητρο.

ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 1 Όπως έχω ξαναπεί την πιστεύω αυτη την ομάδα. +15

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΝΙΚΑΙΑ 2 Κανείς μέχρι τώρα δεν έχει πιστέψει την ΕΑΝ κ αυτό είναι πλεονέκτημα για τους πιτσιρικάδες.Αν και εκτος έχουν πρόβλημα πιστεύω οτι θα κερδίσουν αυτή την ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΕΛΛΗΝΙΚΟ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 1 Το ΕΛΛΗΝΙΚΟ θα κερδίσει και με διαφορά.

ΓΑΣΕ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ 1/2 Δύσκολο ματσ πιστεύω στην άμυνα του ΠΡΟΦΗΤΗ αλλά εκτός παραπαίει

Αυτά ήταν τα προγνωστικά από πλευράς μου, δύσκολα ματς....
Gilos31
QUOTE(castle7 @ Oct 20 2010, 14:44 ) *
ΚΑΣΤΕΛΛΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 Καλύτερη ομάδα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΝΙΚΑΙΑ 1 Λόγω έδρας πιο πολύ
ΛΕΩΝ - ΓΛΥΦΑΔΑ 1 Δυσκολα χανει ο λεων εκει
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ 2 Καλύτερη η Αρμενική
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 1 Τράχωνες πάνε αέρα
ΓΑΣΕ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ 1 λογω εδρας
ΕΛΛΗΝΙΚΟ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Αμφίρροπο αλλά μάλλον λόγω έδρας και εδώ.



Καστελλα - Σουρμενα - 1 με 5+
ΑΠΟ ΝΣ - ΕΑ Νίκαιας - 1 με 10-
Λέων - Γλυφάδα - 1 με 20+
Παννεαπολικος - Αρμενικη 2 με 10+
Τραχωνες - Πειραικος - 1 με 15+
Γασε - Προφήτης - 2 με 10-
Ελληνικό - Τελαμωνας - 1 με 10-
leonkalf
Σήμερα:

Κλ. Ν. Σμύρνης 21.45 ΑΟΚ Ν.Σμύρνης - ΕΑ Νικαίας (Βίλιας, Κιουλάφας) κομ. Μίχας

Κλ. Αλίμου 21.45 Εν. Τραχώνων - Πειραϊκός (Αρφαρά, Μαυρέλης) κομ. Δραμεσιώτης

Κλ. Μοσχάτου 21.30 Λέων Μοσχ. - Γλυφάδα ΕΣ (Kαρακωνσταντόπουλος, Κλαδιανός) κομ. Παπαγιαννόπουλος

Κλ. 2ο ΔΑΚΑΝ 21.30 Παννεαπολικός - Εν. Αρμενίων (Nτζαμάρας, Πούλιος) κομ. Τοξόπουλος

Κλ. Καμινίων 22.00 Καστέλλα - Σούρμενα (Mαραβέλιας, Κραψίτης) κομ. Χελιώτης

Κλ.Ελευσίνας Δασκ. 20.30 ΓΑΣ Ελευσίς - Πρ. Ηλίας (Φασόλης, Λάτσης) κομ. Τσάμης

Κλ. Ελληνικού Β΄ 21.30 Ελληνικό - Τελαμώνας (Μαγγωνάκης, Δελλαγραμμάτικας) κομ. Τσίχλας
satyros
kalispera na pw egw tis problepseis mou.....καστελλα-σουρμενα περιπατο ασσος εξαιτιας του ****** προπονητη των σουρμενων περιπου 15 ποντους συν
ν.σμυρνη-νικαια διπλο βλεπω την νικαια την ευχαριστη εκπληξη φετος
λεων -γλυφαδα καθαρος ασσος τιποτα το σπουδαιο ο λεων απορω πως κερδισε τα σουρμενα(εστω και με αυτον τον προπονητη)
παννεαπολικος -αρμενικη καθαρος ασσος σκληρη ομαδα ο παννεαπολικος
τραχωνες-πειραικος με διαφορα 20 συν δεν παιζονται οι τραχωνες
γασε-προφητης προβλεπω σκληρο ντερμπι
ελληνικο-τελαμωνας τιποτα σπουδαιο οι 2 ομαδες αλλα λογω εδρας θα πονταρω στο ελληνικο
Basster
Προγνωστικά για να πάμε ταμείο

Νέα Σμύρνη - Νίκαια 2

Τράχωνες - Πειραϊκός Σύνδεσμος 1

Λέων Μοσχάτου - Γλυφάδα 1

Παννεαπολικός - Αρμενική 2

Καστέλλα - Σούρμενα 2 εκτός κι αν έχει βελτιωθεί θεαματικά η Καστέλλα από πέρυσι οπότε 1

Ελευσίνα - Προφήτης Ηλίας 2

Ελληνικό - Τελαμώνας 2
Swko10
Δυσκολα και με πολυ ασχημο μπασκετ,ο Λεων κερδισε στο τελευταιο λεπτο την Γλυφαδα,η οποια ηταν συνεχως μπρστα στο σκορ,εχωντας μεγαλη ρεντα στα επιθετικα ριμπαουντ,η οποια τους ειχε μπροστα στο σκορ για 30 και πλεον λεπτα.

Πολυ μαχητικο το 12 της Γλυφαδας,μεσα σε μια αναρχη ομαδα,διχως αρχη και τελος,η οποια παρεσυρε στο ιδιο τεμπο και τη δικια μου,μοιαζοντας με ασυνδετο σχημα,διχως καποιον παιχτη να μπορει να ξεχωρισει για την ορεξη του,και με την ομαδικη δουλεια να μενει στον αγωνα της προηγουμενης εβδομαδας στη Νεα Σμυρνη.

Μακαρι η συνεχεια να ειναι καλυτερη για την ομαδα μου,και να συνεχισουμε με πολυ δουλεια για να μπορεσουμε να χαρουμε τις νικες μας....

Καλη συνεχεια στη Γλυφαδα...

Καλη ξεκουραση και καλο Σαββατοκυριακο σε ολους...
NIKAIA NEWS
Καλημέρα!!!
Δύσκολη Παρασκευή για τις ομάδες τις Νίκαιας, αφού και οι δύο ηττήθηκαν.
Δεν έχω άποψη για κανένα από τα παιχνίδια, αλλά όπως φαίνεται μόλις σταμάτησαν να βάζουν πόντους ο Ντόνι(28) και ο Καλαίτζάκης(34)...
Στη Νίκαια βέβαια υπήρχαν και ο Λόντος(18) με τον Τζώρτζη(10), ενώ στον Παννεαπολικό ο ... ΚΑΝΕΝΑΣ, αφού δεύτερος σκόρερ ήταν ο Κατσούρης με 6...
petran777
Καλησπερα στους μπασκετικους φιλους,

ΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 75 - 68 (παραταση)

Τεραστια νικη για την ομαδα μου που αν και βρεθηκε να πηγαινει στην αναπαυλα με -19, βρηκε τα ψυχικα αποθεματα και τις αγωνιστικες λυσεις οχι μονο να γυρισει το ματς αλλα και να το κερδισει στην παραταση...

Δεν θα μπω σε λεπτομερειες καθως αποφασισα να κρατησω την ιδιοτητα μονο μονο ως παιχτης...και οχι ρεπορτερ.. smiley.gif

Μια νικη που μας γεμιζει αυτοπεποιθηση για να συνεχισουμε και να κυνηγησουμε τον υψηλο στοχο που εχουμε θεση φετος, την καταλψη μια εκ των θεσεων που οδηγουν στην Β'.

Συγχαρητηρια σε ολους οσους συμμετειχαν εχθες προπονητη-παιχτες-διοικηση-κοσμο!!!

Συγχαρητηρια και στην ομαδα των Σουρμενων που απαντες ειχαν αψογη συμπεριφορα σε ενα παιχνιδι με τεραστια ενταση...Αποψη μου ειναι οτι οποιος τους ξεγραψει επειδη εχουν 3 ηττες θα κανει μεγαλο λαθος....

Καλη προπονητικη εβδομαδα

Με σεβασμο,
Νο.9 ΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
Basster
Το καταφέραμε κι αυτό!

Να κερδίζεις με 19 στο ημίχρονο και τελικά να χάνεις!

Πολύ δύσκολα πλέον, αλλά μακάρι να διαψευστώ, θα έρθει η άνοδος (και) φέτος εκτός κι αν αλλάξουν ριζικά τα πράγματα.
Swko10
QUOTE(Basster @ Oct 23 2010, 19:01 ) *
Το καταφέραμε κι αυτό!

Να κερδίζεις με 19 στο ημίχρονο και τελικά να χάνεις!

Πολύ δύσκολα πλέον, αλλά μακάρι να διαψευστώ, θα έρθει η άνοδος (και) φέτος εκτός κι αν αλλάξουν ριζικά τα πράγματα.


Εσεις με τρεις ηττες ειστε αουτσαιντερ και εμεις με τεσσερις νικες ειμαστε φαβορι?

Μην βγαζεις βιαστικα συμπερασματα φιλε μου.Τιποτα δεν εχει γινει ακομα.Το πρωταθλημα εχει μελλον και καμια ομαδα δεν εχει δειξει τον πραγματικο εαυτο της.Ισως η εξαιρεση να ειναι οι Τραχωνες οι οποιοι δεν σταματουν με τιποτα.

Μεσα Φλεβαρη θα μπορουμε να πουμε πιο πολλα...
Basster
QUOTE(Swko10 @ Oct 23 2010, 20:04 ) *
Εσεις με τρεις ηττες ειστε αουτσαιντερ και εμεις με τεσσερις νικες ειμαστε φαβορι?

Μην βγαζεις βιαστικα συμπερασματα φιλε μου.Τιποτα δεν εχει γινει ακομα.Το πρωταθλημα εχει μελλον και καμια ομαδα δεν εχει δειξει τον πραγματικο εαυτο της.Ισως η εξαιρεση να ειναι οι Τραχωνες οι οποιοι δεν σταματουν με τιποτα.

Μεσα Φλεβαρη θα μπορουμε να πουμε πιο πολλα...


Τα Σούρμενα έχουν το καλύτερο υλικό αλλά τους λείπει και κάτι άλλο πολύ σημαντικό.
rubio
Συγχαρητήρια στην ομάδα της ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ τεράστια νίκη η χθεσινή (παρακολούθησα μόνο το πρώτο δεκάλεπτο),επίσης καλό παιχνίδι έγινε και στο Μοσχάτο απο ότι μου είπαν. Απόψεις για τα χθεσινά παιχνίδια δεν έχω σε γενικές γραμμές πολλά παράπονα από την διαιτησία πρέπει να έχει η Ε.Α.Ν (παρακολούθησα το παιχνίδι στη Ν.Σμύρνη απο το ημίχρονο και μετά με τον "κ. Βίλια" να κάνει πραγματικά όργια. Δεν θέλω να αναφερθώ περαιτέρω εντάξει επείδη είναι Γ' Εσκανα δεν σημαίνει οτι πρέπει να σφυρίζουν και ανίδεοι άνθρωποι. Συγνώμη για τους χαρακτηρισμούς μου δεν έχω τίποτα προσώπικο με τον εν λόγω κύριο απλά αυτό το φαινόμενο με τους (δήθεν) διαιτητές υπάρχει τόσα χρόνια στο ερασιτεχνικό μπάσκετ (από τότε που έπαιζα εφηβικά πριν από 15 χρόνια). Καλή συνέχεια σε όλους και θα επιστρέψω τις προσεχείς μέρες με τις αποδόσεις μου και τα προγνωστικά μου. wos_sport3.gif wos_sport3.gif wos_sport3.gif
satyros
AYTO POU TOUS LEIPEI EINAI KATHARA O PROPONHTHS....APLA EINAI TA PRAMATA


KYRIE MOYRIXIDH TELIKA THA PARAITHTHEITE?AFOU DEN KANETE...GIA KAMIA AIKSONH KALOS EISTE
tromos
Μετά από ανακοίνωση των στελεχών της διοίκησης,μέχρι το τέλος της φετινής χρονιάς,κανένας παίκτης αλλά ούτε και ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ θα κουνηθούν από την θέση τους! Και για να τελειώνουμε με όλα αυτά...όλα τα μέλη της διοίκησης, σας ευχαριστούν για το ενδιαφέρον σας προς την ομάδα!!!


ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ
satyros
MOY FAINETAI TOU XRONOU PALI STHN Γ THA PAIZEIS...


Basster
Εδώ θα είμαστε στο τέλος της σεζόν, όταν θα έχει χαθεί η άνοδος και πάλι κατά πάσα πιθανότητα, για να τα πούμε καλύτερα!
tromos
Όλοι εδώ θα είμαστε!!!
satyros
SYMFONO MAZI SOU BASTER ALLA MEXRI TO TELOS TIS XRONIAS THA EINAI ARGA...TORA PREPEI NA GINOUNE OI ALLAGES...DILADI POSES ITTES PREPEI NA GINOUNE PIA GIA NA ALLAKSOUNE MERIKA PRAMATA?I OMADA TON SOURMENWN EINAI THRULOS STIN KATIGORIA..INE KRIMA NA REZILEYETE KAI NA DIASIRETE ETSI.PAIXTES KAI PROPONITES MISTHOFOROI DEN XWRANE STO SOMATEIO.I OMADA FETOS EXEI TO KALITERO ULIKO KAI AYTO O PROPONHTHS DEN BOREI NA TO DIAXEIRISTEI SWSTA.SE TEXNIKA THEMATA DEN BAINW ALLA OPOIOS KSEREI APO BASKET KAI BLEPEI TIN OMADA KSEREI.EPANALAMBANW MEXRI NA MALLIASEI I GLOSSA MOU TO PROBLIMA INE KATHARA PROPONITIKO.ENTAKSEI KAI PES EMEIS TO LEME OI ALLOI DEN TO BLEPOUNE?EKTOS AN DEN THELOUNE NA ANEBOUNE..TELOS PANTWN PISTEYW AKOMA STO ILIKO TIS OMADAS KAI PISTEYW OTI KAI MONOI TOUS XWRIS TIN PROPONHTIKI BOITHEIA BOROUNE NA ANEBASOUNE TIN OMADA.EPANALAMBANW KAI PALI EINAI KRIMA NA XATHEI I FETINI XRONIA.THA EINAI EGLIMA..
ELPIZOUME NA ALLAKSOUNE TA PRAMATA ALLA INE DEDOMENO OTI AUTI I OMADA PREPEI NA ANEBEI.PREPEI NA EINAI DEDOMENI I ANODOS EIDIKA FETOS POU KAI OI ALLES OMADES DEN SIGRINONTE ME TO ILIKO TON SOURMENWN.EXEI KAMIA SXESH I OMADA TOU LEONTA ME TA SOURMENA?KAI OMWS EXASE APO MIA KATOTERI OMADA.AKOMA KAI ME TOUS TRAXONES PESANE TA FOTA STO DEYTERO IMIXRONO.I OMADA DEIXNEI MIA POLI KAKI EIKONA ENW I OMADA EXEI TO ILIKO AKOMA KAI GIA TIN PARAPANW KATIGORIA.APLA POLLOI PAIXTES FETOS EINAI NTEFORME KAI DEN DEIXNOUNE KAMIA SXESH ME TO PERSINO PROSOPO.PREPEI O PROPONITIS NA SINELTHEI AN KAI AYTO MALLON DEN BLEPW NA GINETAI.
Basster
QUOTE(satyros @ Oct 23 2010, 23:35 ) *
SYMFONO MAZI SOU BASTER ALLA MEXRI TO TELOS TIS XRONIAS THA EINAI ARGA...TORA PREPEI NA GINOUNE OI ALLAGES...DILADI POSES ITTES PREPEI NA GINOUNE PIA GIA NA ALLAKSOUNE MERIKA PRAMATA?I OMADA TON SOURMENWN EINAI THRULOS STIN KATIGORIA..INE KRIMA NA REZILEYETE KAI NA DIASIRETE ETSI.PAIXTES KAI PROPONITES MISTHOFOROI DEN XWRANE STO SOMATEIO.I OMADA FETOS EXEI TO KALITERO ULIKO KAI AYTO O PROPONHTHS DEN BOREI NA TO DIAXEIRISTEI SWSTA.SE TEXNIKA THEMATA DEN BAINW ALLA OPOIOS KSEREI APO BASKET KAI BLEPEI TIN OMADA KSEREI.EPANALAMBANW MEXRI NA MALLIASEI I GLOSSA MOU TO PROBLIMA INE KATHARA PROPONITIKO.ENTAKSEI KAI PES EMEIS TO LEME OI ALLOI DEN TO BLEPOUNE?EKTOS AN DEN THELOUNE NA ANEBOUNE..TELOS PANTWN PISTEYW AKOMA STO ILIKO TIS OMADAS KAI PISTEYW OTI KAI MONOI TOUS XWRIS TIN PROPONHTIKI BOITHEIA BOROUNE NA ANEBASOUNE TIN OMADA.EPANALAMBANW KAI PALI EINAI KRIMA NA XATHEI I FETINI XRONIA.THA EINAI EGLIMA..
ELPIZOUME NA ALLAKSOUNE TA PRAMATA ALLA INE DEDOMENO OTI AUTI I OMADA PREPEI NA ANEBEI.PREPEI NA EINAI DEDOMENI I ANODOS EIDIKA FETOS POU KAI OI ALLES OMADES DEN SIGRINONTE ME TO ILIKO TON SOURMENWN.EXEI KAMIA SXESH I OMADA TOU LEONTA ME TA SOURMENA?KAI OMWS EXASE APO MIA KATOTERI OMADA.AKOMA KAI ME TOUS TRAXONES PESANE TA FOTA STO DEYTERO IMIXRONO.I OMADA DEIXNEI MIA POLI KAKI EIKONA ENW I OMADA EXEI TO ILIKO AKOMA KAI GIA TIN PARAPANW KATIGORIA.APLA POLLOI PAIXTES FETOS EINAI NTEFORME KAI DEN DEIXNOUNE KAMIA SXESH ME TO PERSINO PROSOPO.PREPEI O PROPONITIS NA SINELTHEI AN KAI AYTO MALLON DEN BLEPW NA GINETAI.


Σάτυρε κι εγώ μαζί σου είμαι αλλά πάντα βγαίνουνε και λένε ότι εμείς είμαστε οι κακοί που τα λέμε!
Κι επειδή δε βλέπω να γίνεται καμία αλλαγή στην ομάδα θα τα πούμε όλα στο τέλος της σεζόν.
satyros
OI KAKOI EINAI AYTOI POU TA BLEPOUNE KAI KANOUNE POS DEN TREXEI TIPOTA..EIDES TI KANOUNE OI KLIKES SE MIA OMADA?
Basster
QUOTE(satyros @ Oct 23 2010, 23:45 ) *
OI KAKOI EINAI AYTOI POU TA BLEPOUNE KAI KANOUNE POS DEN TREXEI TIPOTA..EIDES TI KANOUNE OI KLIKES SE MIA OMADA?


Είδα, πως δεν είδα. Οι περισσότεροι που μιλάω από πέρυσι λένε ότι δεν κάνει για την ομάδα.
satyros
OLOI TO LENE OTI DEN KANEI.ALLA DEN APOFASIZOUME EMEIS.AS BELTIOTHEI I OMADA EPITELOUS KAI AS PAIKSEI LIGO BASKET.KAI PREPEI NA PAIRNEI PROSPATHEIES O BAGGELAKHS.GIATI TIN DINEI TIN BALLA?GIA NA EXOUNE OI ALLOI TA KLASSIKA TRAGIKA POSOSTA SE KATHE AGONA?
Basster
QUOTE(satyros @ Oct 23 2010, 23:53 ) *
OLOI TO LENE OTI DEN KANEI.ALLA DEN APOFASIZOUME EMEIS.AS BELTIOTHEI I OMADA EPITELOUS KAI AS PAIKSEI LIGO BASKET.KAI PREPEI NA PAIRNEI PROSPATHEIES O BAGGELAKHS.GIATI TIN DINEI TIN BALLA?GIA NA EXOUNE OI ALLOI TA KLASSIKA TRAGIKA POSOSTA SE KATHE AGONA?


Ο Βαγγέλης δίνει μπάλα και δεν ξαναπαίρνει ποτέ. Κάποιοι δεν παίζουνε καθόλου ενώ θα μπορούσαν να βοηθήσουν πολύ την ομάδα, μέσα και έξω από τη ρακέτα αλλά δε γίνεται σωστή διαχείριση υλικού.
milf_hunter#7
Ειμαι ο 7 απο τα Σουρμενα θα ηθελα να μου πειτε ποιοι ειναι παικτες πουμενουν απ'εξω που θα μπορουσαν να βοηθησουν...
οταν λεμε εξω λεμε για εκτος δωδεκαδας. Και για ποιες κλικες λετε γιατι πραγματικα ειμαστε ολοι φιλοι και γιαυτο μειναμε στην ομαδα χωρις να εχουμε πληρωθει ουτε 1 ευρω.Ρωτηστε τον Βαγγελη που τον ξερετε...
Σας παρακαλω σταματηστε αυτον τον πολεμο απεναντι σε μας και στην ομαδα.
Απο το επομενο παιχνιδι θα δειτε μεγαλες αλλαγες στην ομαδα και θα παιζει και μπασκεταρα.
Swko10
QUOTE(satyros @ Oct 23 2010, 23:35 ) *
EXEI KAMIA SXESH I OMADA TOU LEONTA ME TA SOURMENA?KAI OMWS EXASE APO MIA KATOTERI OMADA.AKOMA KAI ME TOUS TRAXONES PESANE TA FOTA STO DEYTERO IMIXRONO.I OMADA DEIXNEI MIA POLI KAKI EIKONA ENW I OMADA EXEI TO ILIKO AKOMA KAI GIA TIN PARAPANW KATIGORIA.APLA POLLOI PAIXTES FETOS EINAI NTEFORME KAI DEN DEIXNOUNE KAMIA SXESH ME TO PERSINO PROSOPO.PREPEI O PROPONITIS NA SINELTHEI AN KAI AYTO MALLON DEN BLEPW NA GINETAI.


Νομιζα οτι ειχαν καποια βαση αυτα που ελεγες αλλα τελικα καλυτερα να μασας,παρα να μιλας.Και αφου πληκτρολογεις βρες καποια χειρονακτικη εργασια,καθως τα παραδειγματα σου,υποβιβαζοντας την ομαδα που καθε χρονο στο Μοσχατο τουλαχιστον,σε κερδιζει.

Ομαδαρα δεν ειμαστε,αλλα εχοντας τεσσερις νικες σε τεσσερα παιχνιδια,μπορεις να μας σεβαστεις διχως να προσβαλεις εναν ολοκληρο συλογο που στο μεταξυ μας τουλαχιστον,ειτε εχοντας εσεις καλο,ειτε κακο προπονητη,φανηκε η διαφορα.

Καλο βραδυ και αφου η διοικηση πιο πανω εκπροσωπηθηκε με δηλωση της,νομιζω οτι μπορειτε να συνεχισετε με πριβε μυνηματακια.Εχουμε καταλαβει οτι δεν γουσταρεις τον προπονητη,και οτι το υπαρχον ροστερ υπερασπιζεται εναν ανθρωπο που δεν του εχουν βγει τ αποτελεσματα μεσα απο πολλες απ οσο ξερω δυσκολιες.Γι αυτο χαλαρα και ο καιρος θα δειξει.Ουτε λεφτα απ τη τσεπη σου να εβαζες...
satyros
[quote name='Swko10' date='Oct 24 2010, 02:24 ' post='442792'san istoria de sigrinete o leontas me ta sourmena.oso kai na s eponaei panta katoteri omada tha ise
geitonas
QUOTE(Swko10 @ Oct 24 2010, 02:24 ) *
Νομιζα οτι ειχαν καποια βαση αυτα που ελεγες αλλα τελικα καλυτερα να μασας,παρα να μιλας.Και αφου πληκτρολογεις βρες καποια χειρονακτικη εργασια,καθως τα παραδειγματα σου,υποβιβαζοντας την ομαδα που καθε χρονο στο Μοσχατο τουλαχιστον,σε κερδιζει.

Ομαδαρα δεν ειμαστε,αλλα εχοντας τεσσερις νικες σε τεσσερα παιχνιδια,μπορεις να μας σεβαστεις διχως να προσβαλεις εναν ολοκληρο συλογο που στο μεταξυ μας τουλαχιστον,ειτε εχοντας εσεις καλο,ειτε κακο προπονητη,φανηκε η διαφορα.

Καλο βραδυ και αφου η διοικηση πιο πανω εκπροσωπηθηκε με δηλωση της,νομιζω οτι μπορειτε να συνεχισετε με πριβε μυνηματακια.Εχουμε καταλαβει οτι δεν γουσταρεις τον προπονητη,και οτι το υπαρχον ροστερ υπερασπιζεται εναν ανθρωπο που δεν του εχουν βγει τ αποτελεσματα μεσα απο πολλες απ οσο ξερω δυσκολιες.Γι αυτο χαλαρα και ο καιρος θα δειξει.Ουτε λεφτα απ τη τσεπη σου να εβαζες...

Δε χρειάζεται να βάζεις λεφτά από την τσέπη σου για να πονάς και να νοιάζεσαι για μια ομάδα. Εσυ μπορεί να υποστηρίζεις την ομάδα σου από συμφέρον, εμείς επειδή την αγαπάμε και μεγαλώσαμε σε αυτην.
Ασχολησου με την ομαδουλα σου κι άσε εμάς να λύσουμε τα δικα μας προβλήματα από οποίο βήμα και φόρουμ γουστάρουμε.
Swko10
QUOTE(satyros @ Oct 24 2010, 23:10 ) *
[quote name='Swko10' date='Oct 24 2010, 02:24 ' post='442792'san istoria de sigrinete o leontas me ta sourmena.oso kai na s eponaei panta katoteri omada tha ise


A.S. SORMENA 1896
Ονομα βαρυ σαν ιστορια...

Θα μας τρελανεις ρε φιλε?Προπερσυ μαζι παιζαμε στη δελτα,και επρεπε να γινει μακελειο για να κερδισετε και να ανεβετε.2 χρονιες ειστε στη Γ σταθερα και φετος που παλευεται για κατι καλυτερο,προκαλεις συνεχως προβληματα στην ομαδα σου με αυτα που γραφεις.

Ασχολεισου λιγο με τη συμπεριφορα σου και ασε τον Λεοντα στη κατωτεροτητα του,με 18 ατομα ανδρικο,νεοσχηματισμενο παιδικο,εφηβικο και ακαδημιες,2 κλειστα γυμναστηρια που φιλοξενουν μεχρι και τις ακαδημιες μας,και γυμναστηριο με ιατρειο καθημερινα στη διαθεση μας.

Λεφτα μπορει να μην εχουμε,ιστορια ενδοξη μπορει να μην εχουμε,αλλα με τα παραπανω που αναφερω,και με τις τεσσερις τελευταιες χρονιες μεσα στους στοχους μας,μπορεις να συνεχισεις να μας υποβιβαζεις και να βγαζεις κακια.
Στεναχωριεμαι που και φετος,απουσιαζει καποιος τυπος απο τον Λεοντα σαν εσενα,που θα κανει το εφε του,θα πεταει δυο-τρεις εξυπναδες στα δυσκολα,και θα προκαλει προβληματα μεσα και εξω απ την ομαδα.

Οσο για σενα γειτωνα ισχυουν και στην δικη σου τραγικη περιπτωση,τα παραπανω.Να γνωριζεις εφοσον το εθιξες οτι το συμμφερον μου ειναι οι φιλοι μου,ο κολλητος μου,και το καλο κλιμα στην ομαδα,με κανα δυο πιτογυρα που κερναει ο προεδρος Χριστουγεννα και Πασχα.Και τελειωνοντας θα προσθεσω για να τελειωνουμε με τις αερολογιες,πως καποιοι μυριστικαν φραγκα στα Σουρμενα και πικραθηκαν που δεν τρωνε κι αυτοι απ τη πιτα.Μια χαρα ομαδα ειχατε και περισυ αλλα φετος θυμηθηκατε να μιλησετε που επεσε λιγο παραδακι,και δεν τρωτε οσοι δεν κανετε για την κατηγορια.

Δεν θα δωσω συνεχεια,δεν ενδιαφερεται κανεις ουτε για εσας,ουτε για το αν τα Σουρμενα εχουν η οχι προπονητη καθως η διοικηση της ομαδας σου δειχνει σταθερη πιστευοντας τον ιδιο ανθρωπο αρκετο καιρο τωρα...

Καλη εβδομαδα και καλη συνεχεια σ ολους...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.