Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 08-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
benchwarmer
Το παλιοπαιχνιδο μου μεσα angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif
Gravedigger
QUOTE (sarounas @ Nov 18 2008, 04:11 ) *
προς white niggas:
μου άρεσε η πρότασή σου, πάτησα accept αλλά δεν έγινε τίποτα huh.gif
αυτοί μας δουλεύουν κανονικά και μεις χάνουμε την ώρα μας 68.gif

Τι πρόταση σου είχα κάνει?Τώρα νομίζω είναι ΟΚ αν θες την ξανακάνω. biggrin.gif
Mamuwalde
hip hoopers :ενημερωτικά την τράμπα prince - kaman την ξαναματαδέχτηκα . κι αμα τη δεχτεί τη δέχτηκε [από την άλλη βδομάδα φαντάζομαι] tongue.gif

a.e. kampoxorion : crawford/bell για durant δεν τη δέχομαι για την ώρα . δε μου κάνει ο bell [μόλις καβάντζωσα και backup sg] και το σκέφτομαι ακόμα για τον πιτσιρικά ...

kostasvc15
Εγιναν οι ανταλλαγες Κειμαν-πρινς και Γιαο-Τζεφερσον.Γκινομπιλι ο Σπενσερ δεν ηρθε...
sarounas
QUOTE(kostasvc15 @ Nov 20 2008, 19:27 ) *
Εγιναν οι ανταλλαγες Κειμαν-πρινς και Γιαο-Τζεφερσον.Γκινομπιλι ο Σπενσερ δεν ηρθε...

ενδιαφέρεται κανείς για ανταλλαγή με τον Άντονι Μόροου των GSW;
από τους υπόλοιπους παίκτες μου μην υπολογίζεται τους Γκρέιντζερ και Έλις γιατί τους έχει κλείσει ο Gravedigger wink.gif
Mamuwalde
QUOTE(sarounas @ Nov 20 2008, 19:54 ) *
ενδιαφέρεται κανείς για ανταλλαγή με τον Άντονι Μόροου των GSW;
από τους υπόλοιπους παίκτες μου μην υπολογίζεται τους Γκρέιντζερ και Έλις γιατί τους έχει κλείσει ο Gravedigger wink.gif


εγώ τον ζήτησα αντί conley . ένα back up να βρίσκεται , δεν επείγει tongue.gif

τον granger τον χαλβάδιαζα ... τες πα ... για ποιους έγινε η τράμπα ?
sarounas
QUOTE(giopride @ Nov 20 2008, 19:57 ) *
εγώ τον ζήτησα αντί conley . ένα back up να βρίσκεται , δεν επείγει tongue.gif

τον granger τον χαλβάδιαζα ... τες πα ... για ποιους έγινε η τράμπα ?

όχι ρε συ, δεν τον δίνω με τίποτα για τον Κόνλευ, ο Μόροου είναι λαβράκι 77.gif
πήρα Σακίλ Μπίμπι και Ριντνάουρ, βλέπεις χρειαζόμουν παίκτες σ' αυτές τις θέσεις
kostasvc15
QUOTE(sarounas @ Nov 20 2008, 19:08 ) *
όχι ρε συ, δεν τον δίνω με τίποτα για τον Κόνλευ, ο Μόροου είναι λαβράκι 77.gif
πήρα Σακίλ Μπίμπι και Ριντνάουρ, βλέπεις χρειαζόμουν παίκτες σ' αυτές τις θέσεις

Σου δινω Γιαο, Μομπλει για Χαουαρντ...
Ginobili
Ποιός έχει τους Arkoudiaraioi???????? Την έχει παρατήσει την ομάδα,ή μου φαίνεται??
sarounas
QUOTE(kostasvc15 @ Nov 20 2008, 20:37 ) *
Σου δινω Γιαο, Μομπλει για Χαουαρντ...

καλή η πρότασή σου, αλλά πρέπει να περιμένουμε λίγο μέχρι να επικυρωθεί το trade με τον Gravedigger για να την μελετήσω καλύτερα διότι πρέπει να διαγράψω παίκτες προκειμένου να χωράνε στο ρόστερ μου
Ginobili
Έφτιαξαν τα trades ρε...!!! Επιτέλους!!! Τώρα βάζουμε όσους παίκτες θέλουμε...άντε να διορθώσουν και το πρόβλημα...με τον χρόνο...(να μην κάνεις trade...και να ζεις με το άγχος...αν θα έχει πραγματοποιηθεί μέχρι την Τρίτη...)
Gravedigger
Sarounas το trade το έχω κάνει εδώ και 2 μέρες,λογικά οι παίχτες θα αλλάξουν την Τρίτη.Λογικά πάντα! tongue.gif
Pierce
εμενα ολοι οι παιχτες εχουν μια κλειδαρια ΝΑ με το συμπαθιο. Δεν βλεπω καμια διαφορα σε σχεση με πριν

edit: λοιπον Joe Johnson , horford, Marion ειναι στη διαθεση σας για trade. ακουω
Ginobili
QUOTE(pierce21 @ Nov 23 2008, 04:48 ) *
edit: λοιπον Joe Johnson , horford, Marion ειναι στη διαθεση σας για trade. ακουω

Εσένα...ο Joe Johnson..κάνει παπάδες από την αρχή της σεζόν,τώρα 1 παιχνίδι δεν έπαιξε...και τον "έβγαλες στο σφυρί" κατευθείαν!!!!... tongue.gif Μα ποιος είσαι..ο Πατέρας..????
Pierce
O πατερας ειναι μεγιστος τυπος. Πραγματικα ειναι τοσο σ%#%φατσα που τον συμπαθεις laugh.gif

ginobili οχι στην προταση σου. Τελικα θα δουμε αν θα φυγει ο JJ αλλα μαριον - μο γουιλιαμς λογικα και o χορφορντ δινονται πακετακι
Pierce
kemp σου εκανα μια αρκετα καλη προταση πιστευω , i am waiting...

και σε εσενα σαρουνας εκανα αλλη μια smile.gif
kemp
QUOTE(pierce21 @ Nov 23 2008, 16:51 ) *
kemp σου εκανα μια αρκετα καλη προταση πιστευω , i am waiting...

και σε εσενα σαρουνας εκανα αλλη μια smile.gif


μπα δεν θα τη δεχτω...
προτιμω τα σιγουρα
αν και δεν ανησυχω για σενα ...cris paul για kobe μια χαρα σου εκατσε rolleyes.gif
Pierce
δηλαδη δεν τον δινεις με τιποτα τον Λεμπρον;
Το Πολ-Κομπε ηταν συμφωνημενο απο την πρωτη μερα tongue.gif
j-kidd13
Ξέρει κανείς κατι περισσότερο απο αυτό που ξέρω εγώ (οτι μένουν μέχρι να φύγουν......) για Μάρμπερι και Κάρι?Τους έχω κρατήσει για τι μπορούν να δώσουν σκορ,περιμένοντας οτι είτε θα έπαιζαν είτε θα έπαιρναν ανταλλαγή αλλά δεν βλέπω φως στον ορίζοντα....
Gravedigger
Sarounas το trade έγινε,περμένω να αλλάξουν ομάδες οι παίχτες αλλά για κάποιο λόγο δεν σου ήρθε ο Ridnour.Θα τον κάνω drop για να τον πάρεις κάποια στιγμή που θα είμαστε και οι 2 online smile.gif
benchwarmer
Δίνω 2 ή 3 από τους JR Smith, Diaw, Vilanueva, Stuckey
Ακουω προσφορες..
Pierce
τους ποντους του κομπε δεν μου τους μετρησε σημερα 68.gif
Ginobili
Έχω κάνει τόσα trades,εδώ και μέρες!!!!! Και ακόμα δεν έχουν εμφανιστεί!!! Έλεος!!!!!
benchwarmer
Λοιπον.....

Μετα απο κοντα 2 ωρες σκληρων διαπραγματευσεων με τον Σαρουνας σε φορουμ και μσν συμφωνησαμε για τη μεταγραφη που θα ταραξει τα λιμναζοντα νερα του παιχνιδιου (πως τα λεω tongue.gif ) Παμε λοιπον μες στην τρελη χαρα να την πραγματοποιησουμε και .......... φανταζεστε την συνεχεια shot.gif shot.gif shot.gif
Mamuwalde
white niggas τι θες για το Shaqαρο ? marquis daniels ?


benchwarmers : pau για durant ?
benchwarmer
QUOTE(giopride @ Nov 25 2008, 00:19 ) *
benchwarmers : pau για durant ?


Εχω κλεισει με τον Σαρουνας...

Αν μας επιτρεψει το παιχνιδι βεβαια rolleyes.gif
Mamuwalde
φτου σου ρε. κάθε δευτέρα η ίδια δουλειά γίνεται . έχω μάθημα μέχρι αργά και δεν προλαβαίνω τις εξελίξεις ugly8.gif
benchwarmer
QUOTE(giopride @ Nov 25 2008, 01:28 ) *
φτου σου ρε. κάθε δευτέρα η ίδια δουλειά γίνεται . έχω μάθημα μέχρι αργά και δεν προλαβαίνω τις εξελίξεις ugly8.gif


evilmonkey.gif evilmonkey.gif
Gravedigger
QUOTE (giopride @ Nov 25 2008, 01:19 ) *
white niggas τι θες για το Shaqαρο ? marquis daniels ?

What? laugh.gif
Ο Shaq δεν είναι στην ομάδα μου εδώ και 4 μέρες...Τώρα πότε θα μου κάνει την χάρη να φύγει, δεν ξέρω tongue.gif
Ginobili
Καλά ρε Π&*στη μου!!!! Τα έχουν παίξει εκεί στο κωλοπαίχνιδο???? Γιατί μου έφαγε τους πόντους του Γιάο???? Τον έβαλε στο ρόστερ του Κώστα νωρίτερα από σήμερα(Τρίτη)..και του έδωσε τους πόντους. 40.gif Δε το πιστεύω!!!!!! Γ@@μω τον Ομπάμα μου μέσα!!!!! Και έχω κάνει και 2 trades(πολλαπλά)....εδώ και 5 μέρες..και δεν μου εμφάνισε τίποτα!!! angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif
kostasvc15
Δε πηρα ποντους απο κανενα δικο σου..Ειμαι πολυ ατυχος,εχω πεσει στην 8η θεση με τους τραυματισμους και εκτος απο αυτο ειναι δυο τρειντς οπου δε λενε να γινουν.Στο ενα θα επαιρνα Ρεντ και στο αλλο Αμαρε και Χαουαρντ.Ο Τζος ειναι τοσο καιρο εξω και ο Ντερον που τον εβαλα βασικο δε επαιξε καθολου οπως και ο Κορβερ.Τωρα σε αυτην την εβδομαδα εχω πολυ λιγα παιχνιδια να δω τι θα κανω...


Τζινομπιλι το τρειντ που θελαμε να κανουμε ξεχνα το...Σκοπος μου ηταν να κερδισω εστω και κατι απο το τραυματισμο του Σθιμ..τωρα δε προλαβαινουμε το τρειντ και απο εβδομαδα θα παιζει,επισης μου ηρθε μια καλη προσφορα για τον Σπενσερ και μου δινουν 3αρι που δεν εχω καθολου...Δε φταιω..
Gravedigger
Γαμώτο!Θέλω τους παίχτες μου!Κωλοπαίχνιδο...Μάλλον το ετοιμάζουν για να είναι έτοιμο του χρόνου.
Gravedigger
Τους έστειλα μήνυμα ότι έχει περάσει τόσος καιρός και παρόλο που μας λένε ότι θα το φτιάξουν δεν έχουμε δει τίποτα ακόμα.Ανέφερα και το πρόβλημα με τα score των παιχτών που χάθηκαν.
Ginobili
benchwarmers και Barbie Team αρνηθήκατε ή δεχτήκατε στις προτάσεις που έκανα? Για να ξέρω απλώς....γιατί το παιχνίδι .... icon_drunk.gif
benchwarmer
QUOTE(Ginobili @ Nov 26 2008, 13:26 ) *
benchwarmers και Barbie Team αρνηθήκατε ή δεχτήκατε στις προτάσεις που έκανα? Για να ξέρω απλώς....γιατί το παιχνίδι .... icon_drunk.gif


Εγω αρνηθηκα
j-kidd13
Εκανα κι εγώ στους Hιp Hoopers αλλα δεν ξέρω τι έγινε τελικά....!!!Δέχτηκες ή όχι??
kostasvc15
QUOTE(j-kidd13 @ Nov 26 2008, 13:31 ) *
Εκανα κι εγώ στους Hιp Hoopers αλλα δεν ξέρω τι έγινε τελικά....!!!Δέχτηκες ή όχι??

Μαρβιν Ουιλλιαμς δεν μου εδινες;Δεχτηκα αλλα δεν εγινε...θα σου τη ξανακανω τωρα αντε να τη δεχτης μπας και γινει...Τζινομπιλι περιμενε λιγο εσυ ρε..κανεις καλες προτασεις θα τα βρουμε,απλως κατσε να συμμαζεψω λιγο το ροστερ μου.Ο αλλος παιρνει σκορ μεχρι και απο Μερφι και εγω δε μπορω να παρω απο Καρτερ επιδης επαιξε 30 λεπτα.ελεος γκαντεμια

Ανακοινωση:Θελω να δωσω Q Rich,tj ford,Γιλιαν,Κορβερ και Μομπλει...Ολοι εκτος τους Κορβερ πιανουν σκορ,ο μομπλει επιστρεφει κανονινα απο το επομενο παιχνιδι,απ οτι διαβασα.Ψαχνω για pg,sg η sf..οποιος προλαβει tongue.gif
j-kidd13
QUOTE(kostasvc15 @ Nov 26 2008, 14:41 ) *
Μαρβιν Ουιλλιαμς δεν μου εδινες;Δεχτηκα αλλα δεν εγινε...θα σου τη ξανακανω τωρα αντε να τη δεχτης μπας και γινει...Τζινομπιλι περιμενε λιγο εσυ ρε..κανεις καλες προτασεις θα τα βρουμε,απλως κατσε να συμμαζεψω λιγο το ροστερ μου.Ο αλλος παιρνει σκορ μεχρι και απο Μερφι και εγω δε μπορω να παρω απο Καρτερ επιδης επαιξε 30 λεπτα.ελεος γκαντεμια

Ανακοινωση:Θελω να δωσω Q Rich,tj ford,Γιλιαν,Κορβερ και Μομπλει...Ολοι εκτος τους Κορβερ πιανουν σκορ,ο μομπλει επιστρεφει κανονινα απο το επομενο παιχνιδι,απ οτι διαβασα.Ψαχνω για pg,sg η sf..οποιος προλαβει tongue.gif

Δεν την παλεύει το παιχνίδι για το trade μας μου φαίνεται......Το ξανακάνω αλλη μια μπας και....
Ginobili
Ακριβώς επειδή δεν την παλεύει το παιχνίδι,αν γίνεται παιδιά πείτε μου αν αρνηθήκατε ή δεχτήκατε τις προτάσεις που έκανα,για να ξέρω... smile.gif
Pierce
QUOTE (Ginobili @ Nov 27 2008, 15:51 ) *
Ακριβώς επειδή δεν την παλεύει το παιχνίδι,αν γίνεται παιδιά πείτε μου αν αρνηθήκατε ή δεχτήκατε τις προτάσεις που έκανα,για να ξέρω... smile.gif

εμενα μου ηρθε η προταση σου με email αλλα δεν την βλεπω πουθενα στο παιχνιδι. rolleyes.gif
οπως και να εχει δεν δεχομαι smile.gif
Gravedigger
QUOTE (Ginobili @ Nov 27 2008, 15:51 ) *
Ακριβώς επειδή δεν την παλεύει το παιχνίδι,αν γίνεται παιδιά πείτε μου αν αρνηθήκατε ή δεχτήκατε τις προτάσεις που έκανα,για να ξέρω... smile.gif

Εγώ κλασσικά αρνήθηκα tongue.gif
Ginobili
Gravedigger έχεις πρόταση,απάντησε μου πριν το μετανιώσω tongue.gif
Gravedigger
QUOTE (Ginobili @ Nov 30 2008, 13:38 ) *
Gravedigger έχεις πρόταση,απάντησε μου πριν το μετανιώσω tongue.gif

Απάντησα αρνητικά tongue.gif Η πρόταση ήταν πολύ καλή,δεν λέω,αλλά Bibby και Shaq έχουν φύγει.Τους έχω δώσει στον Sarounas,απλά δεν έχει γίνει η αλλαγή στο roster.
Ginobili
QUOTE(Gravedigger @ Nov 30 2008, 16:38 ) *
Απάντησα αρνητικά tongue.gif Η πρόταση ήταν πολύ καλή,δεν λέω,αλλά Bibby και Shaq έχουν φύγει.Τους έχω δώσει στον Sarounas,απλά δεν έχει γίνει η αλλαγή στο roster.

Ποοοοο!!! Ξέχασα ότι έχουμε ακόμα τέτοια προβλήματα...
Έμα...δεν πάει άλλο....νισάφι!! Ένα trade ψάχνω να κάνω για την χαρά του παιχνιδιού...και οι παίκτες που βλέπω δεν ξέρω ποιανού είναι... icon_drunk.gif
pmam
sarounas ψάχνεις sf, ε? τι λες για τον Κιριλένκο? Εγώ (βασικά) θέλω τον Τέρι. Αν θέλεις μπαίνει στο trade και το γίδι ο thomas.
Αλλιώς... dragons με τον Peja θα τη βγάλεις? Αν δεν καθήσει με τον sarounas θέλεις τον ΑΚ για Πάρκερ?

Υ.Γ. Προτείνω να κάνουμε τις όποιες ανταλλαγές Τετάρτη (μέχρι κυριακή το πολύ), και όχι από τώρα μέχρι αύριο, γιατί αν το !@#$ το παιχνίδι αποφασίσει να κάνει τις αλλαγές 5 λεπτά πριν αρχίσουν οι αγώνες θα μείνουμε με κενές θέσεις για μια βδομάδα...
benchwarmer
3 προτασεις..

1 σε σαρουνας (η γνωστη, ελπιζω να δουλεψει τωρα..)
1 σε pmam
1 σε jjc (huge fellowship)

Περιμενω εναγωνιως... biggrin.gif
Mamuwalde
σπρώχνεται ο durant για κάποιον C κατά προτίμηση [αλλά και PF δεκτός αν είναι καλός]

έχω προσπαθήσει ήδη να πιάσω κορόιδο 2 ομάδες [ benchwarmers και SAS ] αλλά δεν τσιμπάνε laugh.gif laugh.gif laugh.gif
benchwarmer
QUOTE(giopride @ Dec 1 2008, 18:56 ) *
σπρώχνεται ο durant για κάποιον C κατά προτίμηση [αλλά και PF δεκτός αν είναι καλός]

έχω προσπαθήσει ήδη να πιάσω κορόιδο 2 ομάδες [ benchwarmers και SAS ] αλλά δεν τσιμπάνε laugh.gif laugh.gif laugh.gif


Αντι για τον Γκασολ που μου εχεις ζητησει, θελεις Μπαρνιανι (καλυτερος απο τον Μπεν που εχεις, και τωρα που τραυματιστηκε ο Ζερμειν παιζει και περισσοτερο) και ΤζΡ Σμιθ? (αντε και ΣΤζ Μαιλς γιατι σε συμπαθησα tongue.gif )
Mamuwalde
δε μ'αρέσει ο μπαρνιάνι . δεν τον εμπιστεύομαι για σταθερό σκορ .

προτιμώ έναν προς έναν την τράμπα . δε με ενδιαφέρει η ποσότητα αλλά η ποιότητα tongue.gif
benchwarmer
QUOTE(giopride @ Dec 1 2008, 19:09 ) *
δε μ'αρέσει ο μπαρνιάνι . δεν τον εμπιστεύομαι για σταθερό σκορ .

προτιμώ έναν προς έναν την τράμπα . δε με ενδιαφέρει η ποσότητα αλλά η ποιότητα tongue.gif


365 εχει ο Μπαρνιανι... Αλλο πραγμα η πραγματικοτητα, αλλο το φαντασυ... Μαζι με το 330 του Μαιλς και το 310 του Σμιθ, μια χαρα ειναι για το 480 του Ντουραντ..
Οχι οτι εχω προβλημα να δωσω και τον Γκασολ (490) αν ειναι, απλα περιμενω τον Σαρουνας... Γιατι εκει εχουμε γερη τραμπα rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.