Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 08-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Ginobili
Dragons Την δέχθηκες ή την απέρριψες την πρόταση?
pmam
Ginobili αρνήθηκα την πρότασή σου. peace.gif
dirlteam αρνήθηκες ή το παιχνίδι δεν πήρε την ανταλλαγή?
Δίνω Fernadez για όποιον ενδιαφέρεται... Προτεραιότητα θα έχουν τα f. Περιμένω...
benchwarmer
Επειγον! Ανταλασσεται ο TJ Ford (PG, 570) με καποιον αντιστοιχης αξιας SF η PF
kostasvc15
QUOTE(benchwarmer @ Dec 9 2008, 14:32 ) *
Επειγον! Ανταλασσεται ο TJ Ford (PG, 570) με καποιον αντιστοιχης αξιας SF η PF

Θες ριτσαρντσον;ή Ντιο;
benchwarmer
QUOTE(kostasvc15 @ Dec 9 2008, 15:04 ) *
Θες ριτσαρντσον;ή Ντιο;


Παλι να με κλεψεις θες? Ακομα και ο Μαριον χαμηλοτερο FP απο τον Φορντ εχει...
kostasvc15
QUOTE(benchwarmer @ Dec 9 2008, 14:10 ) *
Παλι να με κλεψεις θες? Ακομα και ο Μαριον χαμηλοτερο FP απο τον Φορντ εχει...

Θες Μαριον;



































Ναι καλα....χαχα tongue.gif
Παρε Ντιο και Γιλιαν η Κ Ριτζ μαζι
benchwarmer
Μπα αστο. Μια χαρα παγκο εχω...

benchwarmer
ginobili, pmam, sarounas, giopride, bforb και jkidd εχετε προτασεις.. Οποιος προλαβει! tongue.gif
Gravedigger
Pmam σου έκανα βελτιωμένη πρόταση.Να δεχτείς tongue.gif
pmam
Sorry παίδες, Harris & Lee δεν δίνονται...
Για τους άλλους το συζητάμε 39.gif
benchwarmer
Μηπως αλλαξε κανεις γνωμη για τον χοντρο μετα το χθεσινο? smiley.gif

Δινονται: ενας απο τους Φορντ και Μπλεικ ΚΑΙ ενας απο τους Σακ και Μπαρνιανι, για καποιον sf η pf (αναλογα το ποσο καλος ειναι αυτος που δινετε, θα παρετε και αυτους που αντιστοιχουν).

*Υπερβολικα πολυπλοκες προτασεις πολυ πιθανον να μην γινουν δεκτες (ξερει αυτος rolleyes.gif )
kostasvc15
Δινω Ντερον μαζι με εναν παγκιτη για εναν παιχτη ακουω προσφορες..Μετα απο Καμπι,ντερον(στην αρχη οχι τωρα),Μομπλι,Σμιθ,Κειμαν και οποιον αλλο δε θυμαμαι τωρα σειρα στους τραυματιες εχει ο Μιλλερ..Στανταρ θα ειχα ενα χιλιαρικο παραπανω
benchwarmer
Σημερα εμενα δεν μου περασε καθολου σκορ...... blink.gif blink.gif blink.gif
pmam
Όχι μόνο σε σένα... φαίνεται αρχίσαμε πάλι...angry_red.gif
Κώστα τι παίχτη θέλεις? Ας πούμε ο gordon σε κάνει??
Gravedigger
QUOTE (benchwarmer @ Dec 12 2008, 23:13 ) *
Σημερα εμενα δεν μου περασε καθολου σκορ...... blink.gif blink.gif blink.gif

Όχι μόνο σε σένα,σε κανέναν.(Όπως είπε και ο Pmam) Ελπίζω να το περάσουν γιατί ο Kemp καραδοκεί και χθες δεν είχε κανέναν παίχτη οπότε ευκαιρία να αυξήσω λίγο την διαφορά tongue.gif
j-kidd13
Βαρέσανε διάλυση στο fantasy???Δεν ξέρουμε που βρισκόμαστε με τα σκόρ.Αλλά εδώ που τα λέμε,είχε αρκετό καιρό να παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα.....Μη τα θέλουμε όλα δικά μας...! smiley.gif
Gravedigger
QUOTE (j-kidd13 @ Dec 14 2008, 14:56 ) *
Βαρέσανε διάλυση στο fantasy???Δεν ξέρουμε που βρισκόμαστε με τα σκόρ.Αλλά εδώ που τα λέμε,είχε αρκετό καιρό να παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα.....Μη τα θέλουμε όλα δικά μας...! smiley.gif

3 μέρες έχουν να περάσουν score και νευριάζω!Τους έστειλα πάντως μήνυμα,δεν νομίζω να το αφήσουν έτσι.
j-kidd13
QUOTE(Gravedigger @ Dec 14 2008, 23:25 ) *
3 μέρες έχουν να περάσουν score και νευριάζω!Τους έστειλα πάντως μήνυμα,δεν νομίζω να το αφήσουν έτσι.

Kανα νέο απο τους "υπεύθυνους" για τα σκορ ???
benchwarmer
QUOTE(j-kidd13 @ Dec 15 2008, 22:23 ) *
Kανα νέο απο τους "υπεύθυνους" για τα σκορ ???


Εμενα μου τα ανανεωσε τα σκορ στο ροστερ, αλλα στο σταντινγκς τιποτα ακομα..
Α, εχεις και προταση! rolleyes.gif
Gravedigger
QUOTE (j-kidd13 @ Dec 15 2008, 23:23 ) *
Kανα νέο απο τους "υπεύθυνους" για τα σκορ ???

Μου απάντησαν και είπαν ότι θα το διορθώσουν το συντομότερο δυνατό και ευχαριστούν για την υπομονή μου tongue.gif Από ότι είδα (και ανέφερε και ο Benchwarmer) το scoreboard ανανεώθηκε οπότε λογικά θα φτιάξουν και τα standings.
kostasvc15
Οσοι δεν θελατε Ντιο,τη πατησατε...τωρα ειναι βασικος και δερνει...Κεμπ για τη προσφορα σου ηρθε μαιλ αλλα δε φαινεται στο φαντασυ..ωστοστο θα τη σκεφτω..προτιμω προσφορες για ενα βασικο μου και ενα παγκιτη για καποιον λιγο καλυτερο απο το βασικο που δινω..
kemp
ginobilli για τον howard τι θες???
απο γκαρντ μονο γιατι θελω να αυξησω τους ψηλους
sarounas
angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif :
γιατί είχα κενές θέσεις αυτή την εβδομάδα αφού την ομάδα μου την έφτιαξα κανονικά χωρίς κενά την προηγούμενη Δευτέρα?????????????
και πως εμφανίστηκαν στην ομάδα μου ο Μπραντ με τον Γιανγκ στις θέσεις των Σακίλ και Τέρι??????????????????

ναι μεν ήμουν σύμφωνος με αυτή την ανταλλαγή αλλά η πρόταση δεν μου ήρθε ποτέ πως λοιπόν έγινε trade blink.gif blink.gif blink.gif

μα τι στο διάολο συμβαίνει????
Pierce
sarounas thelw ton dwight gia dokimase na mou kaneis kamia protasi,an se endiaferei tpt .Paul den paraxoreitai mono
pmam
sarounas μάλλον καταχωρήθηκε παλιότερη πρόταση που είχες δεχθεί. Ή πρώτη φορά έγινε αυτή η συζήτηση για αυτό το trade??
btw, πωλείται ο Οκαφόρ+θέλω έναν center. Harris & Lee δεν δίνονται...

p.s. pierce είσαι ακόμα στο Αμέρικα??
Pierce
yeap, tha katsw arketa akoma smile.gif
Gravedigger
Ναι,σηκώνω το χέρι και το παραδέχομαι...ΕΚΑΝΑ ΜΑΛΑΚΙΑ! dry.gif Έδωσα Wade-Aldridge για Deron Williams-Gasol...Ο Wade έκανε score όσο και οι 2 δικοί μου...Αυτό το έκανα για να αδειάσω χώρο στα guard για τον Monta Ellis μετά όμως είδα ότι στην καλύτερη περίπτωση θα γυρίσει σε 1 μήνα.Δηλαδή σε 2 + τον χρόνο προσαρμογήςtongue.gif Ε μετά μένουν μόνο άλλοι 2 μήνες κανονικής περιόδου.. 68.gif
Ginobili
QUOTE(Gravedigger @ Dec 24 2008, 05:31 ) *
Ναι,σηκώνω το χέρι και το παραδέχομαι...ΕΚΑΝΑ ΜΑΛΑΚΙΑ! dry.gif Έδωσα Wade-Aldridge για Deron Williams-Gasol...Ο Wade έκανε score όσο και οι 2 δικοί μου...Αυτό το έκανα για να αδειάσω χώρο στα guard για τον Monta Ellis μετά όμως είδα ότι στην καλύτερη περίπτωση θα γυρίσει σε 1 μήνα.Δηλαδή σε 2 + τον χρόνο προσαρμογήςtongue.gif Ε μετά μένουν μόνο άλλοι 2 μήνες κανονικής περιόδου.. 68.gif

Τι σχέση έχει μωρέ ο Μόντα Έλις? Το θέμα είναι ότι Γκασόλ+Ντερον<Όλτριτζ+Ουέιντ δίνοντας αυτούς τους 2 έπρεπε να ζητήσεις κάτι παραπάνω. Γκασόλ-Όλτριτζ...είναι σχεδόν ισάξιοι,άντε ο Ισπανός λίγο καλύτερος....τα σκορ του Ουέιντ όμως δεν υπάρχουν,είναι αστρονομικά....
Μπράβο λοιπόν...καλά τα κατάφερες πάλι!!!! Τώρα θα χάσω και την 3η θέση με τα καμώματα σου...!!! tongue.gif
Κι εγώ ο βλάκας...δεν σκεφτόμουν καν να σου προτείνω trade με τον Wade...γιατί νόμιζα δεν θα το διαπραγματευόσουν καν... icon_drunk.gif
kostasvc15
Πανω στην ωρα ο Κωστας παιρνει φορα..biggrin.gif
Δινω Ολντριτς και Ντιο τωρα που παιζει για Ντουαιτ Χαουαρντ
Gravedigger
QUOTE (Ginobili @ Dec 24 2008, 11:57 ) *
Τι σχέση έχει μωρέ ο Μόντα Έλις? Το θέμα είναι ότι Γκασόλ+Ντερον<Όλτριτζ+Ουέιντ δίνοντας αυτούς τους 2 έπρεπε να ζητήσεις κάτι παραπάνω. Γκασόλ-Όλτριτζ...είναι σχεδόν ισάξιοι,άντε ο Ισπανός λίγο καλύτερος....τα σκορ του Ουέιντ όμως δεν υπάρχουν,είναι αστρονομικά....
Μπράβο λοιπόν...καλά τα κατάφερες πάλι!!!! Τώρα θα χάσω και την 3η θέση με τα καμώματα σου...!!! tongue.gif
Κι εγώ ο βλάκας...δεν σκεφτόμουν καν να σου προτείνω trade με τον Wade...γιατί νόμιζα δεν θα το διαπραγματευόσουν καν... icon_drunk.gif

Έχει σχέση ο Ellis!Αν δεν άδειαζα χώρο στα guard δεν χώραγε στην ομάδα!Βέβαια ναι,το παραδέχτηκα ότι την έκανα tongue.gif (Το πιο σπαστικό δεν είναι ότι ο Wade έκανε 63 και ο Deron 27 είναι ότι και ο Aldridge έκανε παραπάνω score από τον Gasol....)
jjc
Οποιος ενδιαφερεται για Σεντερ ασ μου κανει καμια προταση(1-1). Ψαχνω κυριως 4αρι η 3αρι, γιατι εχω πηξει στους Σεντερ και αν γυρισει και ο Κειμαν δε θα ξερω τι να τους κανω!
benchwarmer
Ε αμαν πια!!!!!!!
Ειχα τραυματια τον Ντερον, εχω τον Μπουζερ τοσο καιρο, και τραυματιζεται και ο Ραντολφ τωρα?
guns.gif guns.gif guns.gif guns.gif
Ginobili
QUOTE(benchwarmer @ Dec 29 2008, 23:53 ) *
Ε αμαν πια!!!!!!!
Ειχα τραυματια τον Ντερον, εχω τον Μπουζερ τοσο καιρο, και τραυματιζεται και ο Ραντολφ τωρα?
guns.gif guns.gif guns.gif guns.gif

Καλά να πάθεις!!!!! Αφού δεν μου τον δίνεις τον Μπούζερ!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
kostasvc15
Ειμαι απο τους πρωτους αυτη τη εβδομαδα και οι παιχτες μου ουτε τη μιση τους αποδοση δε πιανουν..Σαρας δινω Ολντριτζ-Ντιο-Κ Ριτσαρντσον για Χαουαρντ ή Γιαο και Μιλλερ
sarounas
ψήνεστε για κανένα trade??
διαπραγματεύομαι τους δύο τραυματίες μου Αρίνας και Έλτον Μπραντ που επιστρέφουν μέσα στον Γενάρη,
όπως και τους Μπαρνιάνι, Λαβ, Ράιαν Γκόμεζ που προέρχονται από εξαιρετικές εμφανίσεις
benchwarmer
Και σαν να μην μου εφταναν ολα τα υπολοιπα, για καποιο λογο (και ενω εχω 2 κενες θεσεις στον παγκο) δεν μπορω να παρω κανεναν ελευθερο! torture.gif torture.gif
kostasvc15
Δε παλευεστε στις ανταλαγες...εχω ξενερωσει ειμαι με τους ιδιους παιχτες 2 εβδομαδες και οτι προταση και να σας κανω αρνειστε,δε λεω εχω κανει κ μερικες παραλογες αλλα εχω κανει και καλες..σε καποιους εχω κανει προτασεις κ περιμενω απαντηση απο τον Νοεμβριο (tongue.gif)
Gravedigger
Εγώ 1 έχω να πω.Οι παίχτες του Kemp δεν πίνουν χυμό. tongue.gif (ειδικά ο Stuckey)
kostasvc15
QUOTE(Gravedigger @ Jan 6 2009, 21:29 ) *
Εγώ 1 έχω να πω.Οι παίχτες του Kemp δεν πίνουν χυμό. tongue.gif (ειδικά ο Stuckey)

Του Κεμπ για του παρω τον Στακει πρεπει να δωσω Wade και Marion...
kemp
σιγα θα μου τους ματιασετε. smiley.gif
2 μερες παιξαν καλα,ολον τον τελευταιο καιρο κρατιομουν στο παιχνιδι με τον παγκο

τι ανταλλαγη να κανω αφου ολοι παμε να αλληλοκλεφτουμε shot.gif shot.gif shot.gif
Gravedigger
QUOTE (kemp @ Jan 6 2009, 23:52 ) *
τι ανταλλαγη να κανω αφου ολοι παμε να αλληλοκλεφτουμε shot.gif shot.gif shot.gif

65.gif 65.gif 65.gif
Βασικά δεν βρίσκω τον λόγο να κάνει κάποιος trade αν η ομάδα του πηγαίνει 1 χαρά...
Ginobili
QUOTE(kostasvc15 @ Jan 6 2009, 21:35 ) *
Του Κεμπ για του παρω τον Στακει πρεπει να δωσω Wade και Marion...

Ποοοοοοοοοοοο!!!!! Άστα να πάνε...!!! Πότε θα γυρίσει αυτός ο βλάκας ο Χάμιλτον..μπας και ελαττωθεί λίγο το σκορ του...???
Pierce
αντιο ζωη
sad-smiley-009.gif
και πανω που ειχα παρει καπως τα πανω μου....
sarounas
QUOTE(pierce21 @ Jan 7 2009, 01:13 ) *
αντιο ζωη
sad-smiley-009.gif
και πανω που ειχα παρει καπως τα πανω μου....

γιατί, τί κακό σε βρήκε? blink.gif


Κώστα τί trade θέλεις να κάνεις? τον Χάουαρντ για μετριότητες ξέχνα τον 68.gif
Pierce
carmelo at least 3 weeks out με βρηκε..... sad-smiley-009.gif
j-kidd13
QUOTE(sarounas @ Jan 7 2009, 01:22 ) *
γιατί, τί κακό σε βρήκε? blink.gif


Κώστα τί trade θέλεις να κάνεις? τον Χάουαρντ για μετριότητες ξέχνα τον 68.gif

Εγώ θέλω τον Χάουαρντ....κοίτα τους παίχτες μου και πες τι θες!!Περιμένω....(Σε λογικά πλαίσια πάντα)
sarounas
QUOTE(j-kidd13 @ Jan 7 2009, 01:52 ) *
Εγώ θέλω τον Χάουαρντ....κοίτα τους παίχτες μου και πες τι θες!!Περιμένω....(Σε λογικά πλαίσια πάντα)

Ρούντι Γκέι και Χάρινγκτον
για Χάουαρντ και Μπαρνιάνι ή Ράιαν Γκόμεζ σου αρέσει?
Ginobili
QUOTE(sarounas @ Jan 7 2009, 01:15 ) *
για Χάουαρντ και Μπαρνιάνι

Nate Robinson+O'Neal??
j-kidd13
QUOTE(sarounas @ Jan 7 2009, 02:15 ) *
Ρούντι Γκέι και Χάρινγκτον
για Χάουαρντ και Μπαρνιάνι ή Ράιαν Γκόμεζ σου αρέσει?

E είπαμε....Μην κοιτάς το χαμηλό σκορ του Χάρινγκτον.Στην αρχή της σεζόν δεν έπαιζε σε όλα τα παιχνίδια του Γκόλντεν Στέιτ,και σε κάποια έπαιζε λίγο.Με τα σκορ που κάνει απο οταν πήγε στη ΝΥ είναι το λιγότερο στα επίπεδα του Χάουαρντ.
Για Γκει κ Τζ.Τόμπσον μόνο τον Χάουαρντ?
Ginobili
QUOTE(j-kidd13 @ Jan 7 2009, 00:29 ) *
Με τα σκορ που κάνει απο οταν πήγε στη ΝΥ είναι το λιγότερο στα επίπεδα του Χάουαρντ.

Κάνεις λάθος.Καμία σχέση.Δες τα σκορ σε κάθε αγώνα τους...δεν ισχύει.Ο Χάρικτον έχει πέσει τελευταία.Άσε που στα πολύ μεγάλα νούμερα που κάνει...η βαθμολογία του τελικά δεν είναι τόσο μεγάλη λόγω του χαμηλού ποσοστού...



Φτου!!!! Δεν προλαβαίνουμε!!! στα τελευταία λεπτά μας ήρθε η έμπνευση???
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.