Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 08-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
kostasvc15
Estw 3os de me xalaei tongue.gif...Pantos exthes epiasa trela score..Deite ti egine kai apo poious...


Sorry gia ta greeklish
Gravedigger
QUOTE (pmam @ Apr 3 2009, 09:56 ) *
Εγώ πάλι νομίζω ότι αυτές πρέπει να είναι οι κανονικές βαθμολογίες...
Δεν μου είχαν αρέσει οι προηγούμενες (που ήμασταν όλοι κάτω από 20.000) και σίγουρα δεν ήμασταν σε εκείνη τη σειρά πριν χαλάσουν... Επομένως πιστεύω ότι αυτές είναι πράγματι σωστές...

Οι βαθμολογίες δεν είναι οι σωστές.Στην 2η θέση είναι ο Kemp και εγώ δεν έχω τόσο μεγάλη διαφορά.3ος ο Kostas,4ος ο Ginobili,5 ο Pierce και μετά εσύ.Οι υπόλοιποι είναι στις ίδιες θέσεις,για την διαφορά στα score τους όμως δεν ξέρω.
j-kidd13
Τελoς για το fantasy ...Ο Gravedigger πρωταθλητης χωρις να απειληθει ιδιαιτερα μεσα στη χρονια...
Να μαστε καλα και παμε για τη νεα σεζον πλεον...

Οι τελικες βαθμολογιες:

1) White Niggas: 27178.50
2) Hip Hoopers : 24382.50
3) a.e.kampoxorion: 24258.25
4) San Antonio Spurs: 23346.50
5) Filothei Eagles: 22569.00
6) Paok Efkarpias: 22507.25
7) Barbie Team: 21320.00
8) Atsalakotoi B.C.: 20861.25
9) All Stars: 20560.25
10) Benchers: 20324.50
11) dirlteam: 19770.50
12) benchwarmers: 19595.25
13) Huge Fellowship: 16802.75
14) Arkoudiaraioi: 16212.50
15) Dragons: 15036.25
Pierce
Να σας ευχαριστησω ολους για την συμμετοχη σας, για καποιο λογο ατονησε το ενδιαφερον για το παιχνιδι απο το Γεναρη και μετα, ελπιζω σε καλυτερες μερες για την ομαδα μου του χρονου καθως στοχος ειναι η πρωτια παντα smiley.gif , αλλα με φαγαν οι τραυματισμοι
Ελπιζω του χρονου να μην εχουμε παλι φαινομενα εγκαταλειψης ομαδων....

κονγκρατς στον digger
j-kidd13
Γεγονος αυτο,τοσο για την ελλειψη ενδιαφεροντος οσο και για την εγκαταλειψη ομαδων(αλλα αυτα ισως να αοφειλονται και στις μεγαλες διαφορες μεταξυ των ομαδων)...Ευχομαι του χρονου να εχουμε πιο ανταγωνιστικο πρωταθλημα...Mε τους benchers μετα την παρθενικη τους συμμετοχη και την αποκομιση εμπειριων,πιο δυνατους απο ποτε!!!
Gravedigger
QUOTE (j-kidd13 @ Apr 16 2009, 12:32 ) *
Τελoς για το fantasy ...Ο Gravedigger πρωταθλητης χωρις να απειληθει ιδιαιτερα μεσα στη χρονια...

Η αλήθεια είναι ότι μέσα στην χρονιά είχα 'κόντρα' με τον Kemp (ae kampoxorion) αλλά από την μία οι τραυματισμοί του (και εγώ είχα βέβαια) από την άλλη το ρόστερ μου, μου έδωσε την νίκη!Άντε και του χρόνου! laugh.gif
pmam
Συγχαρητήρια και από μένα στον digger, και μακάρι να είμαστε εδώ και του χρόνου (με λιγότερα τεχνικά προβλήματα!).
Btw, ψήνεστε να κάνουμε λίγκα και στο Drive to the Finals??
kostasvc15
Τελικα εγω ειμαι δευτερος η ο Κεμπ;Οπως και να εχει τα πηγα καλα παρ ολους τους σοβαρους τραυματισμους και την ασχημη θεση στα ντραφτ
Μπραβο στον Ντιγκερ..smile.gif
Gravedigger
QUOTE (kostasvc15 @ Apr 23 2009, 02:11 ) *
Τελικα εγω ειμαι δευτερος η ο Κεμπ;Οπως και να εχει τα πηγα καλα παρ ολους τους σοβαρους τραυματισμους και την ασχημη θεση στα ντραφτ
Μπραβο στον Ντιγκερ..smile.gif

Η τελική βαθμολογία δίνει εσένα 2ο.Δεν νομίζω αν είχε γίνει λάθος να το άφηναν έτσι.Άρα συγχαρητήρια και σε σένα! tongue.gif

PS.Thnx!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.