Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 08-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
B for Basketball
QUOTE(pmam @ Oct 24 2008, 00:18 ) *
ή παίζει να ξανακάνουμε draft tongue.gif ?

Ειναι περασμενη η ωρα κ δν κανει να αρχισω τωρα.......angry_red.gif
Ginobili
Ακόμα τα ρόστερ??????????????? 30' είπε ότι θα κάνει!!! angry_red.gif
Pierce
μπορεις να παρεις μια ιδεα απο το draft results, στην αριστερη στηλη
Ginobili
QUOTE(pierce21 @ Oct 24 2008, 00:36 ) *
μπορεις να παρεις μια ιδεα απο το draft results, στην αριστερη στηλη

Λες να μην το κανα...??? tongue.gif Αλλά είναι πολύ κουραστικό..... Πάντως ή έκπληξη μου ήταν που πήρες τον Μάριον στο #2
Pierce
τους εστειλα ενα email, να τσεκαρουν μια τι γινεται με τα ροστερς, γιατι ακομα δεν εμφανιζει τιποτα. Θα ενημερωσω αν απαντησουν.

Οσο για τον Μαριον, δεν τον πολυ ηθελα και ισως τον αλλαξω, αλλα για 27ο πικ νομιζω καλα ειναι. Κοιταζα και τον Γιαο που ηταν διαθεσιμος αλλα οι τραυματισμοι του με αποθαρρυναν .(περσι να σου θυμισω τον ειχα παρει ως πρωτο πικ ,και 2-3 καρμελο με ντερον, φετος βγηκαν απο τον πρωτο γυρο, αλλα τους θελω ΠΙΣΩ!)
benchwarmer
Να ρωτησω κατι....
οι 9 "βασικοι" ειναι ισοδυναμοι?
Pierce
ναι δεν εχουν, βαθμο βαρυτητας.


btw τα ροστερς ειναι ετοιμα, λογικα συντομα και τα trades
Ginobili
Ποιος έχει την Μπάρμπυ????!!! tongue.gif Λοιπόν...ακόμα trades,βλέπω δεν μπορούμε να κάνουμε....αλλά κοίτα το ρόστερ μου,στύψε το μυαλό σου,κόψε τον λαιμό σου.....δεν ξέρω τι θα κάνεις....και πες μου τι θέλεις για τον Τζινόμπιλι!!!! biggrin.gif Άντε γιατί με ζώνουν τα φίδια.... sad.gif



*Σκέψου καμιά δίκαιη ανταλλαγή,μην με εκμεταλευτείς...και χτυπήσεις στο συναίσθημα laugh.gif .Υπόψιν...ο Μανού γυρνάει μετά από 1-1.5 μήνα!!!!!! Δεν σε συμφέρει να τον έχεις βασικό όπως τον έχεις τώρα..... wink.gif
pmam
Ποιος είπαμε έχει τους dragons? Λοιπόν, ανταλλάζεις τον Peja για τον Rudy? Αν θέλεις και κάποιον bencher, συζητιέται wink.gif
Δυστυχώς έδιωξα τον Delfino και δεν μπορώ να τον βάλω στο trade tongue.gif
benchwarmer
QUOTE(pmam @ Oct 24 2008, 23:23 ) *
Ποιος είπαμε έχει τους dragons? Λοιπόν, ανταλλάζεις τον Peja για τον Rudy? Αν θέλεις και κάποιον bencher, συζητιέται wink.gif
Δυστυχώς έδιωξα τον Delfino και δεν μπορώ να τον βάλω στο trade tongue.gif


Σου εχω μια προταση εσενα.....
pmam
QUOTE(benchwarmer @ Oct 24 2008, 23:51 ) *
Σου εχω μια προταση εσενα.....


Περιμένω να την ακούσω... 42.gif tongue.gif
Υποθέτω θέλεις ΑΚ47, ε?
Δύσκολο το βλέπω, αλλά αν εισαι διατεθειμένος να δώσεις deron biggrin.gif
Σοβαρά τώρα, οι παίκτες σου που θα με ενδιέφεραν πιο πολύ (και "παίζουν" για το trade) είναι ο j-rich & o diaw (και ο Γκαζόζας??) Αλλά και πάλι χλωμό το βλέπω...
benchwarmer
QUOTE(pmam @ Oct 25 2008, 00:30 ) *
Περιμένω να την ακούσω... 42.gif tongue.gif
Υποθέτω θέλεις ΑΚ47, ε?
Δύσκολο το βλέπω, αλλά αν εισαι διατεθειμένος να δώσεις deron biggrin.gif
Σοβαρά τώρα, οι παίκτες σου που θα με ενδιέφεραν πιο πολύ (και "παίζουν" για το trade) είναι ο j-rich & o diaw (και ο Γκαζόζας??) Αλλά και πάλι χλωμό το βλέπω...


Δεν θελω τον ΑΚ47..... rolleyes.gif

Ο Γκορντον που εχω δεν σου αρεσει? Με τον Φινλει θα τη βγαλεις?

Τον Ροντο θελω (κυριως)...
kemp
pman για τον devin τον haris τι θελεις?

την αε καμποχοριον εχω
jjc
Παιδιες, δινω κλειζα(+ καποιον αλλο παγκιτη αν θελετε) για ενα γκαρντ (ή στεφεν τζακσον για καποιον πολυ καλο) γιατι εχω τρυπα στο ροστερ .
benchwarmer
QUOTE(jjc @ Oct 25 2008, 00:45 ) *
Παιδιες, δινω κλειζα(+ καποιον αλλο παγκιτη αν θελετε) για ενα γκαρντ (ή στεφεν τζακσον για καποιον πολυ καλο) γιατι εχω τρυπα στο ροστερ .


Ριχνω και εδω τον Γκορντον στο τραπεζι.... Δεν θελω τον Κλειζα ομως rolleyes.gif Πως θα τα βολεψουμε? tongue.gif
benchwarmer
1) Οι 4 που δεν εχουν ακομα φτιαξει συνθεση, να μην το ξεχασουν...
2) Ποτε θα ενεργοποιηθουν τα trades?
3) Ανακεφαλαιωνω οτι δινω Μπεν Γκορντον για PG τυπου Ροντο, Καλντερον, Αλστον κλπ. Αλλα γενικα, ακουω οποιαδηποτε προταση...
Ginobili
QUOTE(benchwarmer @ Oct 24 2008, 23:44 ) *
2) Ποτε θα ενεργοποιηθουν τα trades?
3) Ανακεφαλαιωνω οτι δινω Μπεν Γκορντον για PG τυπου Ροντο, Καλντερον, Αλστον κλπ. Αλλα γενικα, ακουω οποιαδηποτε προταση...

2) Έλα ντε!!!!! Πότε θα ενεργοποιηθούν???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3)Εσύ δεν καταλαβαίνω γιατί θες κι άλλο PG....αφού έχεις Ντερόν Ουίλιαμς,και στον πάγκο τον Στάκει....
Pierce
κοριτσια,αγνωστο αυτο με τα trades....
sarounas, εμεις πρεπει να κανουμε ενα καλο trade smiley.gif
benchwarmer
QUOTE(Ginobili @ Oct 25 2008, 02:51 ) *
2) Έλα ντε!!!!! Πότε θα ενεργοποιηθούν???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3)Εσύ δεν καταλαβαίνω γιατί θες κι άλλο PG....αφού έχεις Ντερόν Ουίλιαμς,και στον πάγκο τον Στάκει....


Ε κατι θα τον θελω για να ζηταω... rolleyes.gif
Αλλα εσυ δεν εχεις κατι που να με ενδιαφερει.... tongue.gif
j-kidd13
Eγώ χρειάζομαι ενα SF γιατι δεν έχω στις αλλαγές...οποιος θέλει,μεχρι να κάνω την έρευνα μου για να βρω κάτι καλό...ευπρόσδεκτος!!!!
B for Basketball
QUOTE(Ginobili @ Oct 24 2008, 18:42 ) *
Ποιος έχει την Μπάρμπυ????!!!


Mαντεψε ποιος εχει την Barbie ......Ποιος μισει θανασιμα τον Μανου??? tongue.gif
QUOTE(pierce21 @ Oct 25 2008, 01:00 ) *
κοριτσια,αγνωστο αυτο με τα trades....

Σε μενα μιλας??? tongue.gif
kemp
QUOTE(benchwarmer @ Oct 25 2008, 02:44 ) *
1) Οι 4 που δεν εχουν ακομα φτιαξει συνθεση, να μην το ξεχασουν...
2) Ποτε θα ενεργοποιηθουν τα trades?
3) Ανακεφαλαιωνω οτι δινω Μπεν Γκορντον για PG τυπου Ροντο, Καλντερον, Αλστον κλπ. Αλλα γενικα, ακουω οποιαδηποτε προταση...


σου εχω κατι καλυτερο beno udrih biggrin.gif
Ginobili
QUOTE(benchwarmer @ Oct 25 2008, 00:00 ) *
Ε κατι θα τον θελω για να ζηταω... rolleyes.gif
Αλλα εσυ δεν εχεις κατι που να με ενδιαφερει.... tongue.gif

24.gif 24.gif 24.gif
Όλοι σας κανονικά ενδιαφέρεστε για τους παίκτες που έχω.... wink.gif (εφόσον σας ενδιαφέρει η πρωτιά φυσικά..........)
Pierce
QUOTE
Thank you for your email. I have been informed that you will be able to begin making rosters moves very soon. You should have full access to your rosters by Saturday at the latest. We appreciate your patience and support. If you have any other questions or concerns please let us know.

UFC Support


η απαντηση που πηρα σχετικα με τα trades
drakonikolis
Λοιπόν Έχω διάφορες προτάσεις.Προς benchwarmer,Δίνω Blake για Gordon.Προς Ginobili,δίνω Solomon + Pietrus για Bargnani.Γενικά δεν έχω center και δε μπορώ να κλείσω το roster.Προς Gravedigger,Για Shaq δίνω May + Pietrus.Όποιος έχει πολλούς ψηλούς και θέλει να ξεφορτωθεί,εδώ είμαι.Δυστυχώς ο Peja είναιένα απ'τα δυνατά μου χαρτιά,οπότε no trade. smiley.gif smiley.gif
j-kidd13
Εδώ είμαι ....βέβαια δεν έχω και τους καλύτερους για ανταλλαγή...αλλα έχω 3 στον πάγκο...Mίλισιτς,Μοχάμεντ,Κάρι οι ψηλοί μου...και θέλω ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ ένα SF.....
Mamuwalde
ρε παιδες έχω απορίες [noobie speaking]

α) μου βγάζει στον ντιρκ και τον κιντ ένα εικονάκι σαν "στοπ" ενώ σε όλους τους άλλους έχει ένα "drop" . τι σημαίνουν αυτά ?
τραυματίες δεν είναι σίγουρα και παίζουν στάνταρ 2 ματς την επόμενη βδομάδα .

β) οι παίκτες που θα πάρουν βαθμούς είναι οι pg,sg,sf,pf,c ή και οι fc,f,utl,g?

γ)για να πάρω κάποιο free agent θα πρέπει να διώξω πρώτα ένα δικό μου ? και το ρόστερ θα έιναι πάντα 14 παίκτες ?

τέλος ενδιαφέρεται κάποιος για big ben για κάποιο backup sf ?
kostasvc15
QUOTE(giopride @ Oct 26 2008, 12:20 ) *
ρε παιδες έχω απορίες [noobie speaking]

α) μου βγάζει στον ντιρκ και τον κιντ ένα εικονάκι σαν "στοπ" ενώ σε όλους τους άλλους έχει ένα "drop" . τι σημαίνουν αυτά ?
τραυματίες δεν είναι σίγουρα και παίζουν στάνταρ 2 ματς την επόμενη βδομάδα .

β) οι παίκτες που θα πάρουν βαθμούς είναι οι pg,sg,sf,pf,c ή και οι fc,f,utl,g?

γ)για να πάρω κάποιο free agent θα πρέπει να διώξω πρώτα ένα δικό μου ? και το ρόστερ θα έιναι πάντα 14 παίκτες ?

τέλος ενδιαφέρεται κάποιος για big ben για κάποιο backup sf ?


Α)Αυτοι οι παιχτες πολυ απλα δε μπορουν να γινουν ντροπ,ολοι οι αλλοι μπορουν
Β)Ολοι εκτος απο αυτους που ειναι στο παγκο
Γ)Απο τη στιγμη που δεν εχεις χωρο πρεπει να κανεις καποιον ντοπ για να παρεις καποιον αλλο
Τελος)Θα σου εδινα τον τζεφερσον αλλα εσυ θες backup sf tongue.gif
Pierce
a) αυτο σημαινει οτι ειναι παιχταραδες και δεν μπορεις να τους κανεις ντροπ στους FA. Αυτο χρησιμευει κυριως σε αλλους τυπους παιχνιδιου και οχι στο δικο μας
β)ναι
c) ναι. Αν τυχον απο trade παρεις +1, ή +2 παιχτες τοτε θα ειναι στο ροστερ σου, αλλα θα πρεπει απαραιτητως να διωξεις καποιους. Το ροστερ πρεπει παντα να εχει 14 παιχτες
d)oxι smiley.gif
benchwarmer
Μάλλον τζάμπα μιλάμε για τα trades μου φαίνεται όμως... shot.gif
kemp
το ποσα παιχνιδια εχει καθε βδομαδα εχει καθε παιχτης μας θα μας το λεει το παιχνιδι ή θα πρεπει να το ψαχνουμε καθε εβδομαδα μονοι μας?

οι αγωνες που γινονται ξημερωματα τριτης σε ποια βδομαδα μετρανε??
Pierce
κανονικα εχει scedule , οταν επιλεγεις παιχτες, και σου λεει. Οι αγωνες της Τριτης μετρανε στην επομενη βδομαδα. Aν εννοεις Δευτερα(αμερικης,αρα ξημερωματα τριτης εδω ) τοτε στην προηγουμενη
Δεν ξερω για εσας αλλα εγω εχω ξενερωσει τη ζωη μου με τους αχρηστους glare.gif 68.gif
benchwarmer
QUOTE(pierce21 @ Oct 26 2008, 20:33 ) *
Δεν ξερω για εσας αλλα εγω εχω ξενερωσει τη ζωη μου με τους αχρηστους glare.gif 68.gif


welcome to the club...
pmam
Ερώτηση: υπάρχει κάποιο όριο στους αγώνες που μπορεί να παιξει κάθε θέση, όπως πχ στο stock exchange μπορείς να χρησιμοποιήσεις κάθε μια μόνο 82 φορές? Ή αν σε βολέψει το πρόγραμμα μπορείς να έχεις πόντους από μια θέση 100 φορές (για 100 παιχνίδια (λέμε τώρα tongue.gif ))??
benchwarmer
QUOTE(pmam @ Oct 26 2008, 21:22 ) *
Ερώτηση: υπάρχει κάποιο όριο στους αγώνες που μπορεί να παιξει κάθε θέση, όπως πχ στο stock exchange μπορείς να χρησιμοποιήσεις κάθε μια μόνο 82 φορές? Ή αν σε βολέψει το πρόγραμμα μπορείς να έχεις πόντους από μια θέση 100 φορές (για 100 παιχνίδια (λέμε τώρα tongue.gif ))??


Δεν καταλαβα την ερωτηση... Ας μας πει ο Πιρς...

*Εσυ δεχεσαι, αν και οποτε ανοιξουν τα trades, την ανταλλαγη Γκορντον-Ροντο? Στα ψιλα τα βρισκουμε...
pmam
QUOTE(benchwarmer @ Oct 26 2008, 22:32 ) *
Δεν καταλαβα την ερωτηση... Ας μας πει ο Πιρς...

*Εσυ δεχεσαι, αν και οποτε ανοιξουν τα trades, την ανταλλαγη Γκορντον-Ροντο? Στα ψιλα τα βρισκουμε...


Δύσκολα... Δεν πιστεύω να κάνει καλή χρονιά ο Gordon... Αντίθετα με τον Rondo. Εξάλλου δεν είναι τραυματίας προς το παρόν ο Gordon? (Μην προσπαθείτε να μου τη φέρετε επειδή είμαι καινούργιος happy.gif )
*O J-rich είναι eligible μόνο για sf?
benchwarmer
QUOTE(pmam @ Oct 26 2008, 21:47 ) *
Δύσκολα... Δεν πιστεύω να κάνει καλή χρονιά ο Gordon... Αντίθετα με τον Rondo. Εξάλλου δεν είναι τραυματίας προς το παρόν ο Gordon? (Μην προσπαθείτε να μου τη φέρετε επειδή είμαι καινούργιος happy.gif )
*O J-rich είναι eligible μόνο για sf?


Δεν ειναι τραυματιας ο Γκορντον απο οσο ξερω.. (και οχι, δεν προσπαθω να σου την φερω).. Απλα, ο Ντερον την πρωτη βδομαδα θα ειναι εξω και χρειαζομαι εναν καλο PG, που μετα θα τον βαλω στο G...
O J-rich ειναι SG-SF 69.gif
Αν στην ανταλλαγη σε απαλλαξω και απο τον Μουρνινγκ (ο οποιος δεν νομιζω να ειναι στο ροστερ των Χιτ), δινοντας σου καποιον απο τους παγκιτες μου?
pmam
Το κατάλληλο μέρος για να συζητάμε trades είναι αυτό?? Μήπως θα ήταν προτιμότερο να συζητιούνται αυτά τα θέματα με pm? 'Η γίνεται εδώ για να μπορούν να εμπλέκονται περισσότεροι και να γίνεται μεγαλύτερο (και πιο εύκολα) νταβαντούρι? biggrin.gif
Pierce
1) εδω τα trades, no prob
2) αυτο που λες, το ειχα ριξει ως προταση περυσι, αλλα ειχαν πεσει να με φανε. laugh.gif
κανω copy paste για να γινω πιο κατανοητος

Σκεφτηκα να βαλω οριο τα 82 παιχνιδια σε καθε θεση. Παραδειγμα για να γινω πληρως αντιληπτος.
Ας πουμε οτι την πρωτη εβδομαδα εγω εχω στο ροστερ μου τον μαριον στη θεση pf και εχει να παιξει 5 παιχνιδια.
ο gravedigger ας πουμε οτι στην ιδια θεση εχει τον ντανκαν που εχει να παιξει 2 παιχνιδια. Την επομενη εβδομαδα ανταλλαζουμε παιχτες και πλεον εγω εχω τον ντανκαν για pf και ο gravedigger τον μαριον. και για να απλοποιηθει το παραδειγμα ας παρουμε ως δεδομενο οτι δεν κουνιουνται ολη την σεζον απο τη θεση του pf και οτι δεν φευγουν απο το ροστερ.

οποτε εγω στη θεση του pf θα εχω τα 5 παιχνιδια του μαριον + 82 παιχνιδια του ντανκαν -2 που επαιξε για την ομαδα του gravedigger συνολο 85 παιχνιδια
ο gravedigger εχει τα 2 παιχνιδια του ντανκαν + 82 παιχνιδια του μαριον -5 που επαιξε για μενα την πρωτη εβδομαδα . συνολο 79 παιχνιδια.

ετσι στο τελος βγαινει οτι εγω θα εχω ποντους απο 6 παραπανω παιχνιδια στην θεση του pf απο οτι ο gravedigger.
benchwarmer
QUOTE(pierce21 @ Oct 27 2008, 00:45 ) *
1) εδω τα trades, no prob
2) αυτο που λες, το ειχα ριξει ως προταση περυσι, αλλα ειχαν πεσει να με φανε. laugh.gif
κανω copy paste για να γινω πιο κατανοητος

Σκεφτηκα να βαλω οριο τα 82 παιχνιδια σε καθε θεση. Παραδειγμα για να γινω πληρως αντιληπτος.
Ας πουμε οτι την πρωτη εβδομαδα εγω εχω στο ροστερ μου τον μαριον στη θεση pf και εχει να παιξει 5 παιχνιδια.
ο gravedigger ας πουμε οτι στην ιδια θεση εχει τον ντανκαν που εχει να παιξει 2 παιχνιδια. Την επομενη εβδομαδα ανταλλαζουμε παιχτες και πλεον εγω εχω τον ντανκαν για pf και ο gravedigger τον μαριον. και για να απλοποιηθει το παραδειγμα ας παρουμε ως δεδομενο οτι δεν κουνιουνται ολη την σεζον απο τη θεση του pf και οτι δεν φευγουν απο το ροστερ.

οποτε εγω στη θεση του pf θα εχω τα 5 παιχνιδια του μαριον + 82 παιχνιδια του ντανκαν -2 που επαιξε για την ομαδα του gravedigger συνολο 85 παιχνιδια
ο gravedigger εχει τα 2 παιχνιδια του ντανκαν + 82 παιχνιδια του μαριον -5 που επαιξε για μενα την πρωτη εβδομαδα . συνολο 79 παιχνιδια.

ετσι στο τελος βγαινει οτι εγω θα εχω ποντους απο 6 παραπανω παιχνιδια στην θεση του pf απο οτι ο gravedigger.


Ναι, να βαλεις οριο τα 82 παιχνιδια λοιπον... smiley.gif


Αν παιξουμε τελικα wacko.gif wacko.gif
B for Basketball
QUOTE(benchwarmer @ Oct 27 2008, 17:00 ) *
Ναι, να βαλεις οριο τα 82 παιχνιδια λοιπον... smiley.gif


Αν παιξουμε τελικα wacko.gif wacko.gif


Mην τολμισεις να το βαλεις.....angry_red.gif
kemp
και γω πιστευω οτι δεν πρεπει να μπει οριο .και για να το ψαχνουμε περισσοτερο και να εχει πιο μεγαλο ενδιαφερον .και για να υπαρχει κινητρο να εχεις καλο παγκο ωστε αναλογα με τη βδομαδα να βαζεις αυτον που εχει περισσοτερους αγωνες.

απ οτι εχω καταλαβει αλλαγες στις ομαδες θα κανουμε απο τριτη πρωι μεχρι τριτη βραδυ (ωρες ελλαδος).ισχυει?

γιατι υπαρχει περιπτωση να μην παιξουμε? blink.gif blink.gif blink.gif
Ginobili
QUOTE(benchwarmer @ Oct 27 2008, 17:00 ) *
Ναι, να βαλεις οριο τα 82 παιχνιδια λοιπον... smiley.gif

Πάνω από το πτώμα μου!! angry_red.gif
Gravedigger
QUOTE (drakonikolis @ Oct 25 2008, 22:44 ) *
Προς Gravedigger,Για Shaq δίνω May + Pietrus.Όποιος έχει πολλούς ψηλούς και θέλει να ξεφορτωθεί,εδώ είμαι.Δυστυχώς ο Peja είναιένα απ'τα δυνατά μου χαρτιά,οπότε no trade. smiley.gif smiley.gif

Center μπορώ να σου δώσω αλλά πες μου ειλικρινά που μπορούν να μου χρησιμεύσουν οι May και Pietrus??? cool.gif ..Επίσης πίστεψε με ο Peja δεν είναι δυνατό χαρτί smile.gif
drakonikolis
QUOTE(Gravedigger @ Oct 28 2008, 03:08 ) *
Center μπορώ να σου δώσω αλλά πες μου ειλικρινά που μπορούν να μου χρησιμεύσουν οι May και Pietrus??? cool.gif ..Επίσης πίστεψε με ο Peja δεν είναι δυνατό χαρτί smile.gif

Κοίταξε,ο Pietrus δεν είναι σταθερός,αλλά στο Golden State στις καλές μέρες του είχε 15 πόντους,τώρα ο May λίγα πράγματα ξέρω.Γιατί το λες για τον Peja,πιστεύω ειδικά φέτος θα τα πάει καλύτερα από πέρσι,έτσι όπως τον είδα στα φιλικά (εμφανώς αδυνατισμένος)
Ginobili
QUOTE(drakonikolis @ Oct 28 2008, 09:30 ) *
Κοίταξε,ο Pietrus δεν είναι σταθερός,αλλά στο Golden State στις καλές μέρες του είχε 15 πόντους,τώρα ο May λίγα πράγματα ξέρω.Γιατί το λες για τον Peja,πιστεύω ειδικά φέτος θα τα πάει καλύτερα από πέρσι,έτσι όπως τον είδα στα φιλικά (εμφανώς αδυνατισμένος)

Μην επιμένεις....ξέρει τι σου λέει.Ο Στογιάκοβιτς όντως μόνο δυνατό χαρτί δεν είναι.
(Και δεν μετράνε μόνο οι πόντοι στην βαθμολογία ενός παίκτη...αλλά τα πάντα).
Και κανείς λογικός άνθρωπος δεν θα έδινε Σακίλ για Πιετρούς&Μει..... laugh.gif
kostasvc15
Ερωτηση κρισεως:
Σε περιπτωση που συμφωνησουμε καποιοι για ανταλλαγη μπορεις εσυ mr. MVP Pierce να μας την πραγματοποιησεις μεσα απο τις επιλογες που εχεις ως διαχειριστης ωσπου να φτιαχτει το προβλημα;
Απο οτι καταλαβα το προβλημα αυτο δεν το εχουμε μονο εμεις αλλα και αλλα πρωταθληματα...
Pierce
πρακτικα, με παιχτες που δεν εχουν προβλημα να γινουν drop, γινεται και χειροκινητα να το κανετε μονοι σας.
Τα χερια μου ειναι δεμενα, αυτη τη στιγμη, ουτε το scedule δεν εχουν ετοιμο οι τρομπες
j-kidd13
Εχουν εκλογές στην Αμερική,με το Fantasy θα ασχολούνται???? 69.gif 69.gif 69.gif
Ginobili
Τα trades θα είναι διαθέσιμα μέσα σε 48 ώρες...ή μετά από 48 ώρες???? Ρωτάω γιατί δεν τους πολυεμπιστεύομαι μετά από τόσες πατάτες....
Πάντως μετά την 1η μέρα....ο Pierce είναι 1ος με 97.5..... biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.