Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 08-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Gravedigger
QUOTE (giopride @ Nov 11 2008, 19:32 ) *
gravedigger : maxiell για ramon sessions ?

Μπα,βασικό θέλω,δεν τον χρειάζομαι τον Maxiell rolleyes.gif
Ginobili
QUOTE(sarounas @ Nov 11 2008, 22:23 ) *
Μανού όχι για τον Γιάο happy.gif
αλλά όπως βλέπω ο Hawes κρατιέται σε σταθερά καλό επίπεδο, οπότε είμαι σύμφωνος αν θέλεις και εσύ με την προηγούμενη προσφορά σου Μayo+Hawes για τον Howard

Η προηγούμενη προσφορά ήταν προηγούμενη...ο Μayo δείχνει πυρηνικό όπλο....
Λοιπόν κουράστηκα....θα μείνω ως έχει.Άν δεν θέλετε τον Γιάο..μην τον παίρνετε,δεν θα τον ξεπουλήσω κιόλας... biggrin.gif
Οι Σπερς είναι νοσοκομείο...οπότε ευτυχώς που πρόλαβα και βούτηξα από τους ελεύθερους τον Μέιζον Τζούνιορ...αυτή η κίνηση,μου αρκεί....
Gravedigger
ΜΑΛΑΚΑ WILCOX!





PS.Ντάξει το έβγαλα από μέσα μου smiley.gif
Gravedigger
Δίνω Bibby-Shaq (ο οποίος μάλλον κάτι έχει πάρει,δεν εξηγείται αλλιώς) για 1 πολύ καλό 3άρι η 4άρι.Βαρέθηκα να κάνω προτάσεις που δεν ξέρω καν αν πηγαίνουν οπότε ακούω smile.gif
Ginobili
QUOTE(Gravedigger @ Nov 15 2008, 12:56 ) *
Βαρέθηκα να κάνω προτάσεις που δεν ξέρω καν αν πηγαίνουν οπότε ακούω smile.gif

Εγώ βαρέθηκα να μην μπορώ να κάνω καν προτάσεις!!!!!! angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif
Βρε συ Πιρς...μπορείς να βγάλεις καμιά άκρη να μας πεις τι γίνεται??? Πως γίνεται μερικοί να κάνουν και άλλοι όχι?
Gravedigger
QUOTE (Ginobili @ Nov 15 2008, 14:34 ) *
Εγώ βαρέθηκα να μην μπορώ να κάνω καν προτάσεις!!!!!! angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif
Βρε συ Πιρς...μπορείς να βγάλεις καμιά άκρη να μας πεις τι γίνεται??? Πως γίνεται μερικοί να κάνουν και άλλοι όχι?

Δεν μπορούμε εμείς να κάνουμε κάτι...Δεν μας αφήνει να κάνουμε τίποτα ως comissioners...
Pierce
QUOTE (Ginobili @ Nov 15 2008, 14:34 ) *
Εγώ βαρέθηκα να μην μπορώ να κάνω καν προτάσεις!!!!!! angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif
Βρε συ Πιρς...μπορείς να βγάλεις καμιά άκρη να μας πεις τι γίνεται??? Πως γίνεται μερικοί να κάνουν και άλλοι όχι?

καποια στιγμη μπορουσα να κανω, αλλα οταν εκανα και δευτερη, την πρωτη δεν την κρατουσε το συστημα. Τωρα νομιζω δεν κανει τιποτα. Μου ειναι αδυνατο να βγαλω ακρη, λυπαμαι
kostasvc15
Καλα ε τα εχω δει ολα...ο Q Rich ειναι σε δυο ομαδες κανονικα..Σε εμενα και στους Dragons...τωρα πως γινετε αυτο δε ξερω.Γιατι δε στελνετε ενα πμ να ρωτησετε τι φταιει για τα trades;
Gravedigger
QUOTE (kostasvc15 @ Nov 15 2008, 15:19 ) *
Γιατι δε στελνετε ενα πμ να ρωτησετε τι φταιει για τα trades;

Γιατί η απάντηση είναι συνέχεια η ίδια...We're working on it...
Gravedigger
4 προτάσεις από μένα,ίσως τις έχετε δει αλλά μάλλον όχι αφού πριν 1 τέταρτο υπήρχαν στο trade room και οι 4 και τώρα δεν βλέπω καμία,οπότε θεωρώ απίθανο να απαντήσατε όλοι συγχρόνως.

προς Paok Efkarpias
O'Neal,Bibby,Ridnour για Harris,Lee

προς Arkoudiaraioi
O'Neal,Bibby,Ridnour για Salmons,Watson

προς Atsalakotoi B.C.
O'Neal,Bibby,Ridnour για Durant,Murphy

προς Huge Fellowship
O'Neal,Bibby,Ridnour για Jackson η για Beasley,Duhon / Iguodala,Duhon

Απαντήστε αν μπορείτε μέχρι αύριο,για να κάνω τις αλλαγές.
kostasvc15
Καναμε ανταλλαγη με το ginobili αλλα οι παιχτες μας δεν εμφανιζονται..
Ginobili
Ελπίζω να έχουν εμφανιστεί μέχρι αύριο στα ρόστερ...αλλιώς θα τους πάρει και θα τους σηκώσει!!!!! Αυτή η ανταλλαγή είναι η 1η?????? Έχει κάνει κανείς άλλος ανταλλαγή μέχρι τώρα...??? Ελπίζω να δουλεύει.... ohmy.gif
pmam
QUOTE(Gravedigger @ Nov 17 2008, 17:24 ) *
προς Paok Efkarpias
O'Neal,Bibby,Ridnour για Harris,Lee

O Harris δεν ανταλλάσσεται τόσο εύκολα... Τώρα για τον Lee συζητιέται... Τι λές για χοντρό/sessions??
Aκόμη, δίνω παγκίτες (Laundry, Finley, ίσως Chalmers, Thomas) για ένα καλούτσικο παικτάκι, (s)forward κατά προτίμηση. kemp o nocioni δίνεται? giopride o maxiell??
Gravedigger
QUOTE (pmam @ Nov 17 2008, 23:30 ) *
Τώρα για τον Lee συζητιέται... Τι λές για χοντρό/sessions??

Shaq/Sessions για Lee????Ο Shaq μόνος του κάνει καλύτερα score,o Sessions μόνος του επίσης laugh.gif
Mamuwalde
maxiell για finley ?
kostasvc15
QUOTE(giopride @ Nov 17 2008, 22:27 ) *
maxiell για finley ?

Ποια ομαδα εχεις εσυ;Μπερδευομαι,θελω να σου κανω καμια προταση
pmam
QUOTE(Gravedigger @ Nov 18 2008, 00:09 ) *
Shaq/Sessions για Lee????Ο Shaq μόνος του κάνει καλύτερα score,o Sessions μόνος του επίσης laugh.gif

Δεν εννοούσα και τους 2 μαζί, έναν από τους 2. Βέβαια αν θελεις να με τους στείλεις πακέτο δεν θα σε χαλάσω χατίρι smiley.gif

QUOTE(giopride @ Nov 18 2008, 00:27 ) *
maxiell για finley ?

Δεν με ακούγεται άσχημο... Ο Maxiell παίζει μόνο Center, ε?
Mamuwalde
o maxiell είναι PF σκέτο smile.gif



kostasvc15
HIPHOOPERS
Ηρθαν:Γιαο Μινγκ,Σπενσερ Χεις,Ντερον Γουιλλιαμς,Ραντμανοβιτς
Εφυγαν:Αλ τζεφερσον,Στιβενσον,Ρ τζεφερσον,Τζ.ρ σμιθ
yo
Gravedigger
QUOTE (kostasvc15 @ Nov 18 2008, 01:30 ) *
HIPHOOPERS
Ηρθαν:Γιαο Μινγκ,Σπενσερ Χεις,Ντερον Γουιλλιαμς,Ραντμανοβιτς
Εφυγαν:Αλ τζεφερσον,Στιβενσον,Ρ τζεφερσον,Τζ.ρ σμιθ
yo

Μόνο πες μου με τι πήρες τον Deron,να αρχίσω να βαράω το κεφάλι μου στον τοίχο!
kostasvc15
QUOTE(Gravedigger @ Nov 17 2008, 23:46 ) *
Μόνο πες μου με τι πήρες τον Deron,να αρχίσω να βαράω το κεφάλι μου στον τοίχο!

Richard Jefferson,Jr Smith
Gravedigger
QUOTE (kostasvc15 @ Nov 18 2008, 01:48 ) *
Richard Jefferson,Jr Smith

Ντάξει την έκανα την ρωγμή rolleyes.gif
kostasvc15
QUOTE(Gravedigger @ Nov 17 2008, 23:49 ) *
Ντάξει την έκανα την ρωγμή rolleyes.gif

Οι παιχτες δεν εχουν εμφανιστει ακομα ομως...γτ;Εχει γινει αλλη ανταλλαγη μπας και μαθουμε τπτ;
Gravedigger
QUOTE (kostasvc15 @ Nov 18 2008, 02:06 ) *
Οι παιχτες δεν εχουν εμφανιστει ακομα ομως...γτ;Εχει γινει αλλη ανταλλαγη μπας και μαθουμε τπτ;

Γράψε μου αναλυτικά τους παίχτες που ήρθαν και έφυγαν από κάθε ομάδα και θα κοιτάξω μήπως μπορέσω να βγάλω άκρη.Δεν νομίζω να έχει γίνει άλλη.
kostasvc15
San antonio spurs πηγαν Αλ Τζεφερσον και Στιβενσον και ηρθαν Μινγκ και Σπενσερ Χεις
Benchwarmers πηγαν Ρ Τζεφερσον και Τζει αρ Σμιθ και ηρθαν Ντερον Ουιλλιαμς και Ραντμανοβιτς
Περιμενω απαντηση
Gravedigger
QUOTE (kostasvc15 @ Nov 18 2008, 02:27 ) *
San antonio spurs πηγαν Αλ Τζεφερσον και Στιβενσον και ηρθαν Μινγκ και Σπενσερ Χεις
Benchwarmers πηγαν Ρ Τζεφερσον και Τζει αρ Σμιθ και ηρθαν Ντερον Ουιλλιαμς και Ραντμανοβιτς
Περιμενω απαντηση

Τίποτα... sad.gif Έβαλα να γίνει κατευθείαν το trade χωρίς accept/reject κτλ,με τον τρόπο που γινόταν και πέρσι,αλλά δεν βλέπω διαφορά στα roster...
Ginobili
QUOTE(Gravedigger @ Nov 18 2008, 01:37 ) *
Τίποτα... sad.gif Έβαλα να γίνει κατευθείαν το trade χωρίς accept/reject κτλ,με τον τρόπο που γινόταν και πέρσι,αλλά δεν βλέπω διαφορά στα roster...

24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif (γελάω...για να μην βάλω τα κλάματα laugh.gif ...).Δηλαδή τόσο καιρό...άδικα διαπραγματευόμαστε για trade... icon_drunk.gif
Καλά...άντε γεια....
sarounas
προς white niggas:
μου άρεσε η πρότασή σου, πάτησα accept αλλά δεν έγινε τίποτα huh.gif
αυτοί μας δουλεύουν κανονικά και μεις χάνουμε την ώρα μας 68.gif
Ginobili
Ρε παιδιά...τι γίνεται??? Η ανταλλαγή του Κώστα με Ντερόν,Ρ.Τζέφερσον κτλ....εμφανίστηκε κανονικά....η ανταλλαγή με εμένα γιατί δεν εμφανίζεται???
Ginobili
Παιδιά...S.O.S
Mamuwalde
κι εγώ μόνο του ντερόν βλέπω και μου έχουνε χαθεί και 1-2 παίκτες αλλά πιστεύω ότι αν ψάξω καλά θα τους βρω tongue.gif

PAOK : maxiel-finley την έχω κάνει την πρόταση


εμένα δε με παίζει κανείς έτσι !?!? tongue.gif
j-kidd13
Εγώ πάλι δεν μπορώ να κάνω καμια πρόταση...2-3 φορές που δοκίμασα μου έβγαζε error και κάτι τέτοια....
benchwarmer
QUOTE(giopride @ Nov 18 2008, 12:57 ) *
εμένα δε με παίζει κανείς έτσι !?!? tongue.gif


Οκαφορ, Βιλανουεβα και Πιτερσον για Καμαν

η

Οκαφορ, Τζ Ριτσαρντσον και Ντιο για Νοβιτσκι
kostasvc15
QUOTE(j-kidd13 @ Nov 18 2008, 13:02 ) *
Εγώ πάλι δεν μπορώ να κάνω καμια πρόταση...2-3 φορές που δοκίμασα μου έβγαζε error και κάτι τέτοια....

Σου ερχονται προτασεις σε λιγο..ποια ομαδα ειπαμε εχεις;;

QUOTE(benchwarmer @ Nov 18 2008, 13:19 ) *
Οκαφορ, Βιλανουεβα και Πιτερσον για Καμαν

η

Οκαφορ, Τζ Ριτσαρντσον και Ντιο για Νοβιτσκι

Ο Κειμαν ηρθε απο εδω μερια αντι του Πρινς..Καλοριζικος Giopride
Mamuwalde
icon_joy.gif έκανα trade !!! για τη χαρά του παιχνιδιού κυρίως και γιατί παντα ήθελα τον prince tongue.gif

ο kaman [αν όλα πάνε καλά] σκαντζάρισε [sic] με τον prince .

με τις υγίες μας happy.gif . ακόμα αλλαγή δεν έχει γίνει βέβαια .

o dirk είναι αδυναμία μου και ο πιο αξιόπιστος μέχρι στιγμής οπότε θα τον κρατήσω κι άλλο
benchwarmer
προς gravedigger: Οκαφορ, Τζ Ριτς και Βιλανουεβα για Μπιεντρινς
προς pmam: το ιδιο για Μπραντ
j-kidd13
QUOTE(kostasvc15 @ Nov 18 2008, 15:25 ) *
Σου ερχονται προτασεις σε λιγο..ποια ομαδα ειπαμε εχεις;;

Benchers.... 77.gif 77.gif
benchwarmer
QUOTE(benchwarmer @ Nov 18 2008, 14:33 ) *
προς gravedigger: Οκαφορ, Τζ Ριτς και Βιλανουεβα για Μπιεντρινς
προς pmam: το ιδιο για Μπραντ


Και γενικα, Οκαφορ και ΤζΡιτς για..... ακουω προτασεις απο ολους rolleyes.gif
kostasvc15
QUOTE(benchwarmer @ Nov 18 2008, 13:19 ) *
Οκαφορ, Τζ Ριτσαρντσον και Ντιο για Νοβιτσκι

Για ποιον παιχτη απο την ομαδα μου δινεις αυτους τους 3;


Πιρς και Γκρειβ 2 απο τις 3 μου ανταλλαγες δεν εχουν ολοκληρωθει,αν γινεται κοιταξτε το γιατι καιγομαι..
1)al jefferson kai stevenson πανε san antonio spurs αντι ming kai spencer hawes
2)Prince παει atsalakotoi bc αντι του Κειμαν
Ginobili
QUOTE(kostasvc15 @ Nov 18 2008, 16:09 ) *
Πιρς και Γκρειβ 2 απο τις 3 μου ανταλλαγες δεν εχουν ολοκληρωθει,αν γινεται κοιταξτε το γιατι καιγομαι..
1)al jefferson kai stevenson πανε san antonio spurs αντι ming kai spencer hawes

πραγματικά καιγόμαστε....!! Στην απόγνωση μου τους έστειλα e-mail....αν και ξέρω ότι είναι σαν να μην το έστειλα.... sad.gif
benchwarmer
QUOTE(kostasvc15 @ Nov 18 2008, 16:09 ) *
Για ποιον παιχτη απο την ομαδα μου δινεις αυτους τους 3;


Πιρς και Γκρειβ 2 απο τις 3 μου ανταλλαγες δεν εχουν ολοκληρωθει,αν γινεται κοιταξτε το γιατι καιγομαι..
1)al jefferson kai stevenson πανε san antonio spurs αντι ming kai spencer hawes
2)Prince παει atsalakotoi bc αντι του Κειμαν


Τον Μινγκ. Η τον Κειμαν, χωρις τον Ντιο..
Ginobili
QUOTE(benchwarmer @ Nov 18 2008, 16:18 ) *
Τον Μινγκ. Η τον Κειμαν, χωρις τον Ντιο..

Κάτσε να τον πάρει πρώτα τον Γιάο.... tongue.gif
Mamuwalde
κάτσε να πάρει και τον kaman πρώτα ...

ε ,ρε τι τραβάμε για ένα παιχνιδάκι ...
Mamuwalde
ρε benchwarmers ? πότε σου έβγαλε το bargnani free agent ? 2 μέρες το κοιτούσα και μου τον έβγαζε για trade !?!

φφφφφφφφφ ... και παρεπιφτόντως ... το trade kaman-prince δεν έχει γίνει ακόμα . πάμε για buzzerbeater να προλάβουμε να δηλώσουμε ομάδα rolleyes.gif
pmam
giopride πάτησα accept στην πρόταση αλλά δεν με έβγαλε τπτ. Απλά την εξαφάνισε. Και ο Finley είναι ακόμη σε μένα huh.gif
Mamuwalde
η ελπίδα πεθαίνει τελευταία ... θα περάσει κι αυτή η τρίτη laugh.gif
Ginobili
QUOTE(giopride @ Nov 18 2008, 20:47 ) *
ρε benchwarmers ? πότε σου έβγαλε το bargnani free agent ? 2 μέρες το κοιτούσα και μου τον έβγαζε για trade !?!

Εγώ τον "σούταρα" τον απατεώνα...τον φλώρο...
Ginobili
Pierce + gravedigger....μας έχετε αφήσει στο έλεος του Θεού,την πιο κρίσιμη μέρα.... rolleyes.gif
Pierce
τις μαλακιες των προγραμματιστων δεν μπορω να τις διορθωσω ουτε εγω ουτε ο digger.
ειναι θεμα του συστηματος, βλεπεις οτι απο χτες μαλιστα προσπαθησε ο digger να το φτιαξει αλλα δεν γινοταν τιποτα.
Ginobili
Κρίμα....από την 1η μέρα των ντραφτ βρομούσε η ιστορία....
Αμέρικα σου λέει ο άλλος....φέρτε πίσω τον Μπους!!!!! icon_drunk.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.