Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΕΣΚΑ 2011-12
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
leonkalf
Παιδιά, καταρχήν καλό είναι να μην παρασυρόμαστε και δεύτερον εδώ είναι topic αγωνιστικό για την Α εσκα. Για να τα λέτε έτσι σε πιο χαλαρό ύφος και κλίμα, στο topic "Καφενείο της Εσκα".
aionio talento
QUOTE(rassed @ Sep 13 2011, 12:09 ) *
Κάποιος μπορεί να υιοθετήσει την ρήση κάποιου άλλου και να την βάλει στην υπογραφή του, δεν σημαίνει ότι η ρήση είναι και δικιά του.
Όσον αφορά το τι Ελληνικά γνωρίζει και δεν αποκτά, καθώς και τις γνώσεις-επίπεδο-μόρφωση που έχει ο καθένας μας, αυτά φαίνονται στο forum, μέσω του ύφους και του περιεχόμενου των post του.
Νομίζω ότι ο "ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ", όπως τον αποκαλείς ήθελε να σου επισημάνει, με λανθασμένο ίσως τρόπο, ότι δεν ήταν σωστός ο τρόπος που επιτέθηκες σε συνομιλητή σε προηγούμενο post σου, και σου απάντησε αναλόγως στηριζόμενος στα λόγια σου.
Σε τελική ανάλυση είναι κρίμα το ύφος και το περιεχόμενο των γραπτών σου να μην συνάδουν με τις γνώσεις-επίπεδο-μόρφωση που ισχυρίζεσαι πως έχεις και σίγουρα θα έχουν και άλλοι εδώ μέσα.
Σαν πιο μορφωμένος πρέπει να είσαι εγκρατής και να ανεβάζεις το επίπεδο της συζήτησης και όχι να παρασύρεσαι.
Φιλικά και χωρίς διάθεση ειρωνείας, για να μην παρεξηγηθώ.



ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΥΡΙΟΙ ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ Μ Π Α Σ Κ Ε Τ !!! ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ??? ΜΙΛΗΣΤΕ ΛΙΓΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !!!

ΣΥΜΦΩΝΟΙ ΕΙΝΑΙ TOPIC Α ΕΣΚΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΦΕΤΟΣ 2 ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ !!

ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΔΩ ΟΠΟΙΟΣ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑ ΝΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ 2 ΟΜΑΔΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ???

ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΛΕΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ !! ΜΗΝ ΖΗΛΕΥΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ Η ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Π.Χ. ΠΟΤΕ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΗΝ

ΕΥΡΩΠΗ

ΜΗΝ ΖΗΛΕΥΕΤΕ ΠΟΥ Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥΣ ''ΜΕΓΑΛΟΥΣ'' ΤΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ !!! ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΙ ΠΟΡΤΕΣ Ο ΓΗΠΕΔΟΥ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΚΤΕΣ

ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ 5 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΤΕ ΜΕΤΑ ! ! !
ANTONIO DAVIS
Καλή χρονιά (σχεδόν) σε όλους...
Ερώτηση 1: Εφετος θα εχει "κληρωση" ή ορισμο των γκρίζων;
Γιατι η ΕΣΚΑ δεν εχει συγκαλεσει το ετησιο μαζωμα των 14 ομαδων της Α';
Εχουνε πάει μήπως καποιο χαραμοφάηδες απο εκει μέσα στη Λιθουανία τζαμπέ με τα λεφτα του Ελληνικού λαού;;
Jabar
QUOTE(jhantzop @ Jul 15 2011, 00:24 ) *
1η αγωνιστική - Δευτέρα 26 Σεπτεμβρίου 2011
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

Δύο τα μεγάλα ματς της Δευτέρας ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ, ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ.
Στο site της ΕΣΚΑ δεν υπάρχουν οι ώρες διεξαγωγής έως αυτήν την ώρα!!
DORIAN
QUOTE(Jabar @ Sep 20 2011, 09:01 ) *
Δύο τα μεγάλα ματς της Δευτέρας ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ, ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ.
Στο site της ΕΣΚΑ δεν υπάρχουν οι ώρες διεξαγωγής έως αυτήν την ώρα!!


Απο εδω και περα, συμφωνα με το νεο καταστατικο ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ αντι ΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ με παικτες ,διοικηση εγκαταστασεις και αγωνιστικα δικαιωματα του ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΥ.
leonkalf
Χθεσινό φιλικό ΑΟ Ζωγράφου - Φάρος Κερ. 46-62


Καλές ομάδες και οι 2, έγινε ένα πολύ καλό παιχνίδι προετοιμασίας.
gk65
QUOTE(Jabar @ Sep 20 2011, 09:01 ) *
Δύο τα μεγάλα ματς της Δευτέρας ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ, ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ.
Στο site της ΕΣΚΑ δεν υπάρχουν οι ώρες διεξαγωγής έως αυτήν την ώρα!!

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α ΑΝΔΡΩΝ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/09/2011 20:00:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 0-0
26/09/2011 20:30:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 0-0
26/09/2011 21:30:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0-0
26/09/2011 19:45:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0-0
26/09/2011 21:00:00 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0-0
26/09/2011 21:30:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
26/09/2011 21:45:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0-0
ANTONIO DAVIS
Α΄ Ανδρών: Οι διαιτητές της 1ης αγωνιστικής (26/09/2011)
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 20.00 ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ(ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ)
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. 20.30 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. (ΜΑΓΚΛΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ)
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 21.30 ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΥΦΩΝ ΑΣ(ΣΚΟΥΤΑΣ-ΝΤΑΒΑΡΗΣ)
1ο ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ 19.45 ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ(ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΑΛΔΙΡΗΣ)
ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ 21.00 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ(ΤΕΦΤΙΚΗΣ-ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.)
ΖΩΓΡΑΦΟΥ 21.30 ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ(ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ-ΘΕΟΝΑΣ)
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ 21.45 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ(ΤΣΩΝΟΣ-ΠΟΝΤΑΣ)

Καλά το πιασαμε το νόημα.Πέρυσι ο Σκούτας το πήρε "εργολαβια" το Μαρκόπουλο και τελικά το έσωσε.Εφετος με το καλημερα σφυραει Μαρκόπουλο..Ρε τι γινεται ρεεεεεεεεε.... smiley.gif
darleza
ANTONIO DAVIS
Αν πιστεύεις πως πέφτοντας το Μαρκόπουλο η ομάδα σου παίρνει άφεση αμαρτιών για τα διοικητικά εγκλήματα που έχει κάνει, μιας και οι τελευταίοι που φταίνε είναι οι εκάστοτε παίκτες της, ίσως τότε την χρονιά που έρχεται να γίνει η επιθυμία σου πραγματικότητα. Αν η εμμονή με την ομάδα μου έχει να κάνει με την απόφαση της ΕΣΚΑ για τον υποβιβασμό σας, επέτρεψε μου να σε ενημερώσω πως αλλού πρέπει να ψάξεις για συνενόχους αυτής της απόφασης μιας και πιθανός υποβιβασμός του Παπάγου διόλου επηρέαζε την πορεία του Μαρκοπούλου που για να σωθεί ήθελε την τελευταία αγωνιστική πάση θυσία νίκη στην Παλατιανή όπως και έγινε.
Στα Μεσόγεια ασχολούμαστε με την προστασία της ομάδας μας, με το πώς θα μπορέσουμε να γίνουμε ανταγωνιστικοί και όχι με το πώς θα καταστρέψουμε με πλάγιους τρόπους τις αντίπαλες ομάδες. Είμαστε φίλε πολλή μικροί για να μπορούμε να καθορίζουμε τις τύχες των οποιονδήποτε ομάδων πόσο δε όταν αυτές έχουν πάρει μέρος σε πρωταθλήματα που εμείς ούτε που ονειρευόμαστε.
Με την ευκαιρία να σε ενημερώσω πως ο Α.Ο.Μαρκοπούλου στις 3/10/2011 θα έρθει στο σαλούν για να παίξει εναντίον της ομάδας σου και να προσπαθήσει να χαρεί το παιχνίδι μιας και θα πάρουν μέρος σε αυτό πολλοί παίκτες νεαρής ηλικίας αλλά και οι Κόρβιγκτον, Υφαντής πράγμα που προσωπικά με κάνει χαρούμενο που θα έχω την δυνατότητα να δω παίκτες με τέτοιο ταλέντο και πορεία στον χώρο που σπάνια βλέπουμε πλέον. Για να μην υπάρξει παρεξήγηση, δεν κολλάω στο να εμπλακώ για να προστατέψω την ομάδα μου, την οικογένειά μου, τα πιστεύω μου κλπ σε οποιονδήποτε καυγά μιας και έχω φάει αλλά και έχω ρίξει και εγώ τις ψιλές μου τόσα χρόνια. Απλά αυτό δεν μου έδωσε τίποτα στην ζωή μου παρά μόνο εφήμερη ικανοποίηση του εγώ μου, μερικούς μώλωπες αλλά και μηνύσεις.
Εφόσον θέλεις να ασχοληθείς με εξωαγωνιστικά θέματα δικαίωμά σου δεν μπορεί να σου το απαγορεύσει κανείς. Πέρυσι στον δεύτερο γύρο η ομάδα του Παπάγου όπως και όλες οι υπόλοιπες έτυχαν ζεστής φιλοξενίας χωρίς να εκφράσει καμία το παραμικρό παράπονο και αυτό κατορθώσαμε να το επιτύχαμε παρά το δέλεαρ του γεμάτου γηπέδου με ποδοσφαιρικούς όμως φιλάθλους . Το ίδιο θα κάνουμε και φέτος εμμένοντας στο αγωνιστικό κομμάτι των μεταξύ μας αναμετρήσεων σε απάντηση των έμμεσων απειλών μέσω του forum, με την διαφορά πως θα μεριμνήσουμε ώστε παρά το ότι θα βρισκόμαστε στην μέση του χειμώνα (ο τρύγος γίνεται τον Σεπτέμβριο) στο να έχουμε μούστο για να σας φιλέψουμε όπως έχετε εκφράσει την επιθυμία από εδώ μέσα με την περιβόητη μουσταλευριά της περιοχής.
Γνωρίζω πως δεν μπορώ να σε πείσω αλλά οφείλω να σε ενημερώσω για πράγματα που αφορούν την ομάδα μου.

Καλό πρωτάθλημα ΣΕ ΟΛΟΥΣ.


ΥΓ. Ελπίζω να διαθέτεις την ελάχιστη δόση χιούμορ για την μουσταλευριά.
Όσο για το μεταξύ μας παιχνίδι στο Μαρκόπουλο την προηγούμενη χρονιά με διαιτητή τον Σκούτα και την νίκη μας στην παράταση να σου θυμίσω το σκόρ παράτασης 11-2.

ANTONIO DAVIS
Κατ'αρχην μη με μπλεκεις με τον Παπαγο ως Σωματείο. Ξερεις καποιες ομαδες εχουν και οπαδούς και η πορεία τους δεν αφορά μονο τον Προεδρο ,τον έφορο και κανα συγγενη παιχτη.Ενας απο αυτούς ειμαι και εγω και γραφω ο,τι μου κατεβη χωρις αυτο να πρπει να αντιπροσωπευει το επίσημο σωματείο...

Συνεχίζω..Εγω προσωπικά δεν έχω κατι με το Μαρκοπουλο ..ή μαλλον έχω αλλά η αιτία δεν είναι κατι που εχει συμβει αναμεσα στην ομάδα που υποστηρίζω και στο Μαρκοπουλο αφού οντως περυσι το Μαρκοπουλο δεν επηρεασε αρνητικα ή θετικα τη βαθμολογική μου κατασταση .Εχω φιλε πρόβλημα σαν ΟΠΑΔΟΣ του μπασκετ με κατι φτωχοδιαβολους που εμαφανιζονται κατα καιρους στις διαφορες κατηγοριες και νοιωθουν Μπεοι και Ψωμιαδηδες.Και ξεκινανε να ψαχνονται στο παρασκηνιο από την πρωτη μερα.Και ξεκινανανε το "ταισμα" στους "γνωστούς αγνωστους " της διατησίας για να μπουν στα κόλπα .Και μου χαλαναε τη πιατσα..

Καταλαβες ή να στο κανω πιο λιανα;;
ANTONIO DAVIS
QUOTE(ANTONIO DAVIS @ Sep 22 2011, 12:22 ) *
Κατ'αρχην μη με μπλεκεις με τον Παπαγο ως Σωματείο. Ξερεις καποιες ομαδες εχουν και οπαδούς και η πορεία τους δεν αφορά μονο τον Προεδρο ,τον έφορο και κανα συγγενη παιχτη.Ενας απο αυτούς ειμαι και εγω και γραφω ο,τι μου κατεβη χωρις αυτο να πρπει να αντιπροσωπευει το επίσημο σωματείο...

Συνεχίζω..Εγω προσωπικά δεν έχω κατι με το Μαρκοπουλο ..ή μαλλον έχω αλλά η αιτία δεν είναι κατι που εχει συμβει αναμεσα στην ομάδα που υποστηρίζω και στο Μαρκοπουλο αφού οντως περυσι το Μαρκοπουλο δεν επηρεασε αρνητικα ή θετικα τη βαθμολογική μου κατασταση .Εχω φιλε πρόβλημα σαν ΟΠΑΔΟΣ του μπασκετ με κατι φτωχοδιαβολους που εμαφανιζονται κατα καιρους στις διαφορες κατηγοριες και νοιωθουν Μπεοι και Ψωμιαδηδες.Και ξεκινανε να ψαχνονται στο παρασκηνιο από την πρωτη μερα.Και ξεκινανανε το "ταισμα" στους "γνωστούς αγνωστους " της διατησίας για να μπουν στα κόλπα .Και μου χαλαναε τη πιατσα..

Καταλαβες ή να στο κανω πιο λιανα;;


Οσο για τα αλλα που λες για τους μεταξυ μας αγωνες εφετος ,νομιζω οτι το saloon ήταν και είναι μοναστήρι .όσο για το δευτερο γυρο και καλές προθεσεις να μην έχεις (που δεν νομιζω) εγω θα ερθω.Εχω παει στην Αρτακης και στο Πλατωνα τα καλα χρονια ,λες να φοβηθω να κατεβω τη Λαυριου;
St3lios11
Καλή χρονιά σε όλους με υγεία......
Αν και δεν ξέρουμε ακόμα πάρα πολλά για τις ομάδες, θα τολμήσω να δώσω κάποια προγνωστικά (πράγμα που θα προσπαθήσω να γίνεται κάθε αγωνιστική, ως είθισται).....

1η αγωνιστική - Δευτέρα 26 Σεπτεμβρίου 2011
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 1
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 2
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 1
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1
ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 2
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 2

Καλή μπασκετική χρονιά ΧΩΡΙΣ τραυματισμούς για όλους μας!!!!!
loufer
QUOTE(St3lios11 @ Sep 25 2011, 20:28 ) *
Καλή χρονιά σε όλους με υγεία......
Αν και δεν ξέρουμε ακόμα πάρα πολλά για τις ομάδες, θα τολμήσω να δώσω κάποια προγνωστικά (πράγμα που θα προσπαθήσω να γίνεται κάθε αγωνιστική, ως είθισται).....

1η αγωνιστική - Δευτέρα 26 Σεπτεμβρίου 2011
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 1
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 2
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 1
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1
ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 2
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 2

Καλή μπασκετική χρονιά ΧΩΡΙΣ τραυματισμούς για όλους μας!!!!!


Γεια σου ρε Στελάρα με τα προγνωσιτκά σου, σου εύχομαι καλή μπασκετική χρονιά στα μονοπάτια της Α Έσκα με υγεία πρώτιστα.
papagos team
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 1
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 2
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 2
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1
ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 2
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1
rassed
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 1
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 1
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 1
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2
ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 2
St3lios11
QUOTE(loufer @ Sep 26 2011, 07:37 ) *
Γεια σου ρε Στελάρα με τα προγνωσιτκά σου, σου εύχομαι καλή μπασκετική χρονιά στα μονοπάτια της Α Έσκα με υγεία πρώτιστα.



Που χάθηκες ρε Loufer???? Πως είσαι Στελάρα?? Πως πάει η ομάδα??? Ξεκινάτε την Πέμπτη???
Papaki11
Τώρα που φτάσαμε μια ανάσα απο την έναρξη του πρωταθλήματος, μπορει κάποιος να μας δωσει μια γενικότερη εικόνα απο τις ομάδες..; Με βάση τις μεταγραφές, τα φιλικά... Γενικότερα τι έπαιξε στη διάρκεια της προετοιμασίας των ομάδων..,
Ποια είναι τα φαβορί και ποιοι θα παλέψουν;
Καλη χρόνια σε όλους... Υγεία και καλο μπασκετ... να το ευχαριστηθουμε και ξεφύγουμε λίγο απο τη γενικότερη τραγική κατάσταση...

Απο την επόμενη βδομάδα Οι προβλέψεις... Σήμερα είμαι στο σκοτάδι... rolleyes.gif
leonkalf
Καλή αρχή σε όλους παιδιά!!! Καλό πρωτάθλημα να έχετε, να το απολαύσετε με υγεία!!

Να πω ιδιαίτερα καλή επιτυχία στον αδερφό μου Μιχάλη που ξεκινάει σήμερα τη χρονιά σε νέα ομάδα (ΔΑΣΑΛ). wos_sport3.gif
rassed
QUOTE (Papaki11 @ Sep 26 2011, 15:02 ) *
Τώρα που φτάσαμε μια ανάσα απο την έναρξη του πρωταθλήματος, μπορει κάποιος να μας δωσει μια γενικότερη εικόνα απο τις ομάδες..; Με βάση τις μεταγραφές, τα φιλικά... Γενικότερα τι έπαιξε στη διάρκεια της προετοιμασίας των ομάδων..,
Ποια είναι τα φαβορί και ποιοι θα παλέψουν;
Καλη χρόνια σε όλους... Υγεία και καλο μπασκετ... να το ευχαριστηθουμε και ξεφύγουμε λίγο απο τη γενικότερη τραγική κατάσταση...

Απο την επόμενη βδομάδα Οι προβλέψεις... Σήμερα είμαι στο σκοτάδι... rolleyes.gif


Κι εγώ στο σκοτάδι είμαι, αλλά δίνω προβλέψεις για να μιλάμε και λίγο για μπάσκετ blove.gif και να μπορώ μετά να κάνω πλακίτσα στους άλλους που θα έχουν πέσει έξω, ενώ εγώ θα τα έχω πιάσει όλα.
Ή ακριβώς το αντίθετο smiley.gif
jhantzop
QUOTE(rassed @ Sep 26 2011, 15:48 ) *
Κι εγώ στο σκοτάδι είμαι, αλλά δίνω προβλέψεις για να μιλάμε και λίγο για μπάσκετ blove.gif και να μπορώ μετά να κάνω πλακίτσα στους άλλους που θα έχουν πέσει έξω, ενώ εγώ θα τα έχω πιάσει όλα.
Ή ακριβώς το αντίθετο smiley.gif


ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 1
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 2
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 1
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2
ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 2
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 2


Jabar
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Στόχος του ΔΑΣΑΛ φέτος η σωτηρία δύσκολα στο Γαλάτσι που είναι αρκετά καλό και θα ήταν πολύ κακή ήττα αν θα έχανε.1
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ Ο χειρότερος Αρης εδώ και πολλά χρόνια θα παλέψει για τη σωτηρία.έκπληξη 2 αν και δεν έχω άποψη για τη Ραφήνα
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ Πολύ δύσκολη χρονιά για το Μαρκόπουλο.2
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Το Κορωπί φτιάχτηκε για να πρωταγωνιστήσει αλλά ο Παπάγου θα είναι καλύτερος από πέρυσι και κάποιες μονάδες εμπνέουν σεβασμό 1 αλλά όχι όπως φαντάζονται πολλοί μπορεί και 2
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ Έχει μονάδες ο Θωμάς αλλά ακόμα δεν είναι ομάδα.2
ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ Καλός ο Ζωγράφος δύσκολα θα περάσουν ομάδες από εκεί.Η Πεντέλη είναι φτιαγμένη για πολλά φέτος.Πρώτο ματς αλλά έχει τη σημασία του.2
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ Καλές μεταγραφές το Χαλάνδρι δεν ξέρω τι λέει σαν ομάδα.Το Σπόρτιγκ έδειξε από το δεύτερο γύρο πέρυσι ότι ξέρουν τι κάνουν σίγουρα καλή ομάδα.Ας πούμε 1.
Από βδομάδα περισσότερα και ασφαλέστερα.
HighLow
ΓΑΛΑΤΣΙ - ΔΑΣΑΛ 82-70.
Το Γαλάτσι δεν απειλήθηκε σε κανένα σημείο του αγώνα, η διαφορά ξεπέρασε και τους 20 πόντους κατά διαστήματα.
41.gif
Nterek
ΚΟΡΩΠΙ-ΠΑΠΑΓΟΥ 80-76 ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ

38-35 ΗΜΙΧΡΟΝΟ
70-70 ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ

Μεγάλο ντέρμπι που πήγε πόντο-πόντο σε όλη τη διάρκεια του. Και οι 2 ομάδες άξιζαν τη νίκη η οποία κρίθηκε στις λεπτομέρειες. Ένα τρίποντο του Βλάχου 35" πριν τη λήξη της παράτασης και στη λήξη του χρόνου επίθεσης για το Κορωπί έκρινε το ματς. Η διαιτησία παρά τα όποια παράπονα εκατέρωθεν νομίζω πήγε αρκετά καλά δεδομένου ότι το ματς ήταν ντέρμπι. Respect στους φίλους του Παπάγου για την αγάπη που δείχνουν στην ομάδα τους ακόμα και τώρα στην ΕΣΚΑ και φυσικά στον μεγάλο Υφαντή ο οποίος είχε το μεγαλύτερο πάθος από όλους μέσα στο γήπεδο.

Το SPORT TV ήταν στο γήπεδο και νομίζω ο κύριος που έκανε την περιγραφή είπε πως θα το δείξει αύριο στις 1 τη νύχτα και μάλλον και το Σάββατο κατά τις 10 το πρωί.
hoosiers
Kαλησπερα και καλη χρονια να εχουν ολοι οι παικτες και μακρια απο τραυματισμους...
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 56-60 bball.gif bball.gif
jhantzop
QUOTE(hoosiers @ Sep 26 2011, 23:24 ) *
Kαλησπερα και καλη χρονια να εχουν ολοι οι παικτες και μακρια απο τραυματισμους...
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 56-60 bball.gif bball.gif


Για 35 λεπτά το Χαλάνδρι ήταν μπροστά στο σκορ. Μετά τέλος (χάθηκαν και 4 βολές στα τελευταία δύο λεπτά, 0/4)... Η ζώνη 1 man-to-man (πάνω στο 15 του Χαλανδρίου που είχε 4/4 τρίποντα στο πρώτο μέρος) και 4 ζώνη που έπαιξαν οι φιλοξενούμενοι σε όλο το 2ο ημίχρονο είχε αποτέλεσμα. Το Χαλάνδρι με 26 πόντους στο 1ο δεκάλεπτο (26-19) "κατάφερε" να βάλει άλλους 30 στα επόμενα 3 δεκάλεπτα και να χάσει ένα παιχνίδι που όλα έδειχναν πως θα μπορούσε να το πάρει, ίσως και εύκολα. Όμως η ομάδα των Πατησίων ήταν συνέχεια κοντά στο σκορ (7-10 πόντους πίσω) και στο τελευταίο δεκάλεπτο με πιεστική άμυνα σε όλο το γήπεδο και πίστη για την ανατροπή, κατάφερε να γυρίσει το παιχνίδι. Καλύτεροι από το Χαλάνδρι οι 12 και 15 (κυρίως στο 1ο ημίχρονο) και από το Σπόρτιγκ οι 10 (στο 1ο ημίχρονο) και 11 (καταπληκτικό παιχνίδι στο 2ο ημίχρονο). Όποιος ξέρει τα ονόματα να τα γράψει να μαθαίνουμε και εμείς!

blove.gif
Jabar
Άρης-Ραφήνα 1
Ζωγράφος-Πεντέλη 63-58
magnum
QUOTE(jhantzop @ Sep 26 2011, 23:55 ) *
Για 35 λεπτά το Χαλάνδρι ήταν μπροστά στο σκορ. Μετά τέλος (χάθηκαν και 4 βολές στα τελευταία δύο λεπτά, 0/4)... Η ζώνη 1 man-to-man (πάνω στο 15 του Χαλανδρίου που είχε 4/4 τρίποντα στο πρώτο μέρος) και 4 ζώνη που έπαιξαν οι φιλοξενούμενοι σε όλο το 2ο ημίχρονο είχε αποτέλεσμα. Το Χαλάνδρι με 26 πόντους στο 1ο δεκάλεπτο (26-19) "κατάφερε" να βάλει άλλους 30 στα επόμενα 3 δεκάλεπτα και να χάσει ένα παιχνίδι που όλα έδειχναν πως θα μπορούσε να το πάρει, ίσως και εύκολα. Όμως η ομάδα των Πατησίων ήταν συνέχεια κοντά στο σκορ (7-10 πόντους πίσω) και στο τελευταίο δεκάλεπτο με πιεστική άμυνα σε όλο το γήπεδο και πίστη για την ανατροπή, κατάφερε να γυρίσει το παιχνίδι. Καλύτεροι από το Χαλάνδρι οι 12 και 15 (κυρίως στο 1ο ημίχρονο) και από το Σπόρτιγκ οι 10 (στο 1ο ημίχρονο) και 11 (καταπληκτικό παιχνίδι στο 2ο ημίχρονο). Όποιος ξέρει τα ονόματα να τα γράψει να μαθαίνουμε και εμείς!

blove.gif

ΓΙΑ ΤΟΝ Γ.Σ.ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Ο Νο 12 ΠΕΤΡΟΣ ΑΠΕΡΓΗΣ ΚΑΙ Ο Νο 15 ΕΜΙΡΗΣ.
ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ Ο Νο 11 ΠΑΝΑΓΟΣ.
hoosiers
QUOTE(jhantzop @ Sep 26 2011, 23:55 ) *
Για 35 λεπτά το Χαλάνδρι ήταν μπροστά στο σκορ. Μετά τέλος (χάθηκαν και 4 βολές στα τελευταία δύο λεπτά, 0/4)... Η ζώνη 1 man-to-man (πάνω στο 15 του Χαλανδρίου που είχε 4/4 τρίποντα στο πρώτο μέρος) και 4 ζώνη που έπαιξαν οι φιλοξενούμενοι σε όλο το 2ο ημίχρονο είχε αποτέλεσμα. Το Χαλάνδρι με 26 πόντους στο 1ο δεκάλεπτο (26-19) "κατάφερε" να βάλει άλλους 30 στα επόμενα 3 δεκάλεπτα και να χάσει ένα παιχνίδι που όλα έδειχναν πως θα μπορούσε να το πάρει, ίσως και εύκολα. Όμως η ομάδα των Πατησίων ήταν συνέχεια κοντά στο σκορ (7-10 πόντους πίσω) και στο τελευταίο δεκάλεπτο με πιεστική άμυνα σε όλο το γήπεδο και πίστη για την ανατροπή, κατάφερε να γυρίσει το παιχνίδι. Καλύτεροι από το Χαλάνδρι οι 12 και 15 (κυρίως στο 1ο ημίχρονο) και από το Σπόρτιγκ οι 10 (στο 1ο ημίχρονο) και 11 (καταπληκτικό παιχνίδι στο 2ο ημίχρονο). Όποιος ξέρει τα ονόματα να τα γράψει να μαθαίνουμε και εμείς!

blove.gif


To 10 ειναι ο Κωνσταντώνης και το 11 ειναι ο Πανάγος.
rassed
QUOTE (rassed @ Sep 26 2011, 14:20 ) *
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 1
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 1
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 1
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2
ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 2



QUOTE (rassed @ Sep 26 2011, 15:48 ) *
Κι εγώ στο σκοτάδι είμαι, αλλά δίνω προβλέψεις για να μιλάμε και λίγο για μπάσκετ blove.gif και να μπορώ μετά να κάνω πλακίτσα στους άλλους που θα έχουν πέσει έξω, ενώ εγώ θα τα έχω πιάσει όλα.
Ή ακριβώς το αντίθετο smiley.gif


Από athlisi.com
Γ.Σ Κορωπίου-Α.Σ Παπάγου 80-76 (παράταση). Α.Ο Γαλατσίου-Δ.Α.Σ. Άνω Λιοσίων 82-70, Απόλλων Σμύρνης-ΠΟ Αγίου Θωμά 56-58, Άρης Πετρούπολης-Αργοναύτης Τριγλιάς 61-52, Γ.Σ Χαλανδρίου-Σπόρτιγκ 1-2, Α.Ο Ζωγράφου-Α.Ε Πεντέλης 68-63, Α.Ο Μαρκόπουλου-Ένωση Ηρακλείου "Τυφών" 66-59

Είμαι τεράστιος..... 77.gif
Πηγαίνω να παίξω λόττο, τζόκερ, πάμε στοίχημα και μετά κατ' ευθείαν για καζίνο.
leonkalf
Κορωπί - Παπάγου 80-76

Γαλάτσι - ΔΑΣΑΛ 82-70 (45-36)
Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος - Αποστολίδης
Γαλάτσι (Σγούρος): Χαρακτηνός 12 (2), Λαδικός 3 (1), Στεφανής 20 (2), Κοντόσης, Σιδερής 2, Αθανασιάδης 7, Φρίμας, Κορές, Κομματάς, Λουτέτσκι 19 (3), Σιλιτζήρης 5, Παπαγεωργόπουλος 14.
ΔΑΣΑΛ (Μαντζιώρης): Γραμματίκας 4 (1), Δημόπουλος 9 (1), Σαρακασίδης 5 (1), Καλφαγιάννης, Αρτεμάκης 17, Σιδέρης, Μπάρτζος 24 (3), Δήμας 11 (3).

Αρης Πετρούπολης - Αργοναύτης 61-52 (31-29)
Διαιτητές: Μαγκλογιάννης - Αντερριώτης
Άρης Πετρούπολης (Καράμπελας): Φουντάς 2, Λοΐζος, Βενετουράκης 9 (2), Λιαπούρης 1, Γεωργαλάς 10 (2), Μπούκουρας, Βασιλείου 9, Χαϊδεμένος 12 (2), Νίκας, Τασούλας 8 (1), Δήμος, Ντανάς 10 (2).
Αργοναύτης Τρίγλιας (Χρυσόγελος): Προκόπης 13 (3), Ροδάκης, Μπαλαμπάνης 6, Σπίγγος Σ 2, Αναγνωστόπουλος 16 (2), Τσίρος 6 (2), Κατσόγιαννος 9, Παυλίδης.

Ζωγράφου - Πεντέλη 68-63 (32-26)
Διαιτητές: Μαλανδρής - Θεονάς
Ζωγράφου (Τσιούμας): Ψυχογιόπουλος, Θωμόπουλος 12, Άρχος, Παπαϊωάννου 6, Κορκοσούρας 15, Καλογερόπουλος 1, Βαρσάμος 4, Λάβαρης 2, Παπαδημητράκης 5, Κοντόπουλος 8, Ζευκίλης 15, Αλιτζόγλου-Σπυρόπουλος.
Πεντέλη (Καρατζάς - Μπρούσαλης): Κουτσώνας 5 (1), Μάντζιος 1, Κοσμίδης 24 (6), Μανιάτης 2, Κανταρτζής 9 (1), Χαρτοματσίδης, Αττίκος 7, Μπίγκος, Δρακάκης 5 (1), Τσόπης 8.

ΓΣ Χαλανδρίου - Σπόρτιγκ 56-60 (37-29)

Διαιτητές: Τσώνας - Πόντας
ΓΣ Χαλανδρίου (Καρούτζος, Στρατάκος): Μωραϊτης 7 (1), Ξαρχάς, Γιαννάκης, Γραμματόπουλος 9 (1), Πετριανίδης 5, Παπαδέας, Κορώνης 4, Ζαχαρόπουλος, Απέργης 14, Σταθιάς, Μάντζιος, Εμίρης 17 (4).
Σπόρτιγκ (Αποσκίτης - Τσίρος): Παπάνογλου 6 (1), Φασουλόπουλος, Βεκρής, Μουρίκης, Παπαγιαννακόπουλος 6, Κωνσταντώνης 19 (4), Πανάγος 25 (3), Κλήμης, Μητσόπουλος, Σιουμπρής 4, Μαργώνης.

Μαρκόπουλο - Τυφώνας 66-59 (27-24)
Διαιτητές: Σκούτας - Ντάβαρης
Μαρκόπουλο (Χασιώτης - Μελάς): Γαρμπής 6, Βερτούδος 8 (1), Παπακωνσταντίνου, Τσίρος 5 (1), Κεσκινίδης 5 (1), Τεχλικίδης 8 (1), Στεφάτος 4, Παπαγιαννάκος 2, Σούρλας 13 (3), Κελέσης 2, Πετρακάκης 11 (1), Κόρβινγκτον 2.
Τυφώνας (Ταμπάκης - Τελάκης): Λουίζος 2, Σταυρακάκης, Ροίδης 14, Γαλανάκης, Καραγεώργος, Χριστοφάκης 4, Νικολαϊδης, Καλφόπουλος 21 (2), Ασημένιος 2, Νταρλαδήμας, Λεγάτος 4, Χανιώτης 12 (1).

Απόλλωνας - Αγ. Θωμάς 56-58 (20-31)

Διαιτητές: Τεφτίκης - Παυλόπουλος
Απόλλωνας (Δεσποτάκης): Μισιακός 6, Καραγιαννιώτης, Καβούρης 12 (1), Κελεσίδης 2, Τσατσάνης 4, Βιδάκης 5 (1), Ψάρρης 17 (2), Δαρμογιάννης 2, Κονταξής 8.
Αγ. Θωμάς (Ζωντός): Παπαντωνίου 3 (1), Κόλλιας, Φράττας 4 (1), Ρούσσος, Αντωνόπουλος 10 (1), Μαυροϊδάκος 11 (1), Κρασσάς, Κοτρότσιος 9, Καβακάκης, Σκούταρης 21, Μπίτσικας.
andreas koropi
QUOTE(Nterek @ Sep 26 2011, 22:14 ) *
ΚΟΡΩΠΙ-ΠΑΠΑΓΟΥ 80-76 ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ

38-35 ΗΜΙΧΡΟΝΟ
70-70 ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ

Μεγάλο ντέρμπι που πήγε πόντο-πόντο σε όλη τη διάρκεια του. Και οι 2 ομάδες άξιζαν τη νίκη η οποία κρίθηκε στις λεπτομέρειες. Ένα τρίποντο του Βλάχου 35" πριν τη λήξη της παράτασης και στη λήξη του χρόνου επίθεσης για το Κορωπί έκρινε το ματς. Η διαιτησία παρά τα όποια παράπονα εκατέρωθεν νομίζω πήγε αρκετά καλά δεδομένου ότι το ματς ήταν ντέρμπι. Respect στους φίλους του Παπάγου για την αγάπη που δείχνουν στην ομάδα τους ακόμα και τώρα στην ΕΣΚΑ και φυσικά στον μεγάλο Υφαντή ο οποίος είχε το μεγαλύτερο πάθος από όλους μέσα στο γήπεδο.

Το SPORT TV ήταν στο γήπεδο και νομίζω ο κύριος που έκανε την περιγραφή είπε πως θα το δείξει αύριο στις 1 τη νύχτα και μάλλον και το Σάββατο κατά τις 10 το πρωί.


....συγχαρητηρια στην ομαδα του παππαγου και τον προπονητη της ,ηταν ενα παιχνιδι πρεμιερας και χαιρομαστε για τους δυο βαθμους, και επειδη πολλα εχουν ακουστει η συμπεριφορα των οπαδων του παππαγου μεσα στο γεματο κλειστο του κορωπιου ηταν αψογη....τα του εξωτερικου χωρου νομιζω οτι ηταν υπερβολικα ....
Θα ηθελα να πω περαστικα σε ενα περσυνο αθλητη του σωματειου που αγωνιζεται στην ραφηνα και χτες χειρουργηθηκε...περαστικα κωστακη
papagos team
QUOTE(andreas koropi @ Sep 27 2011, 14:37 ) *
....συγχαρητηρια στην ομαδα του παππαγου και τον προπονητη της ,ηταν ενα παιχνιδι πρεμιερας και χαιρομαστε για τους δυο βαθμους, και επειδη πολλα εχουν ακουστει η συμπεριφορα των οπαδων του παππαγου μεσα στο γεματο κλειστο του κορωπιου ηταν αψογη....τα του εξωτερικου χωρου νομιζω οτι ηταν υπερβολικα ....
Θα ηθελα να πω περαστικα σε ενα περσυνο αθλητη του σωματειου που αγωνιζεται στην ραφηνα και χτες χειρουργηθηκε...περαστικα κωστακη


apla ithela na se pliroforisw pws den eixe na kanei me to paixnidi i diamartiria ...sto telos meta to mats ..kali sas synnexia !!
GENERALS 1966
QUOTE(andreas koropi @ Sep 27 2011, 14:37 ) *
....συγχαρητηρια στην ομαδα του παππαγου και τον προπονητη της ,ηταν ενα παιχνιδι πρεμιερας και χαιρομαστε για τους δυο βαθμους, και επειδη πολλα εχουν ακουστει η συμπεριφορα των οπαδων του παππαγου μεσα στο γεματο κλειστο του κορωπιου ηταν αψογη....τα του εξωτερικου χωρου νομιζω οτι ηταν υπερβολικα ....
Θα ηθελα να πω περαστικα σε ενα περσυνο αθλητη του σωματειου που αγωνιζεται στην ραφηνα και χτες χειρουργηθηκε...περαστικα κωστακη

ontws mono me esas den eixe na kanei i antidrasi mas ston proavlio xwro tou kleistou. pros apofugi tuxwn pareksigisewn/parermineiwn. filika! smile.gif
leonkalf
greeklish.jpeg
andreas koropi
smiley.gif οκ ευχαριστω , αλλοστε δε ξεχναμε οτι απο δω εχει περασει ο κουφος,ο παγιδας και ο νοτης παιδια που βοηθησαν και τιμησαν την ομαδα μας και εμεις δεν ξεχαμε....ουτε τα καλα ουτε τα κακα και απο αυτο το παιχνιδι μονο καλα κρατησαμε...... smiley.gif blove.gif
ANTONIO DAVIS
QUOTE(andreas koropi @ Sep 27 2011, 18:14 ) *
smiley.gif οκ ευχαριστω , αλλοστε δε ξεχναμε οτι απο δω εχει περασει ο κουφος,ο παγιδας και ο νοτης παιδια που βοηθησαν και τιμησαν την ομαδα μας και εμεις δεν ξεχαμε....ουτε τα καλα ουτε τα κακα και απο αυτο το παιχνιδι μονο καλα κρατησαμε...... smiley.gif blove.gif

Ρε Παπαγιωτες ηρεμηστε ρε...Από τη 1η Αγωνιστική αρχίσατε smiley.gif Η διατησία χτες ήταν καλή :Ανδρικόπουλος πολύ καλός ,ο άλλος ετσι κ ετσι. Αντρεα Κορωπί στο Saloon είσαι παντα ευπροσδεκτος από εποχές παλιες κιολας.
GENERALS 1966
Γ.Σ.Κορωπίου-Α.Σ. Παπάγου 80-76

Ημίχρονο: 38-35

Κανονική διάρκεια: 70-70

Διαιτητές: Ανδρικόπουλος, Καραβίτης

ΚΟΡΩΠΙ
(Αποστολάκης): Γυφτοκώστας, Δρακόπουλος 20 (3), Παπαβλασσόπουλος 13
(1), Μουρτζούκος, Καρτσωνάκης, Στρατομήτρος 14 (2), Υφαντής 6, Ρωμαίος 1,
Καμαριώτης 6, Βλάχος 16 (3), Παπαδόπουλος 4.

ΠΑΠΑΓΟΥ
(Κονδύλης): Ζέρβας, Σιμόπουλος 10 (2), Παπαθεοδώρου 2, Τσιρόπουλος 5
(1), Καλογερόπουλος 12, Αρσένης 12 (2), Χριστοδούλου 2, Μακρής 18 (3),
Υφαντής 17 (1), Ρεγκούζας 2.
DORIAN
QUOTE(GENERALS 1966 @ Sep 27 2011, 18:07 ) *
ontws mono me esas den eixe na kanei i antidrasi mas ston proavlio xwro tou kleistou. pros apofugi tuxwn pareksigisewn/parermineiwn. filika! smile.gif


Εχετε γινει γραφικοι .
PAPAGOS 13
QUOTE(DORIAN @ Sep 28 2011, 13:08 ) *
Εχετε γινει γραφικοι .


Έχεις δίκιο.
Είμαστε λίγο...
Βέβαια είμαστε υπαρκτοί σαν κόσμος.
Όχι σαν κάτι άλλους...

ΥΓ. Απο νωρίς άρχισε τις γκέλες η υπερομάδα σου. Κρίμα...
leonkalf
Παίδες, προειδοποιώ πριν είναι αργά...

Οι ειρωνίες, τα υφάκια τα περίεργα και ότι άλλο προκαλεί τέλος εδώ!!! Επιτέλους!! Ασχοληθείτε με κάτι πιο ουσιαστικό... gdi.gif



blove.gif
joker1
QUOTE(leonkalf @ Sep 28 2011, 15:26 ) *
Παίδες, προειδοποιώ πριν είναι αργά...

Οι ειρωνίες, τα υφάκια τα περίεργα και ότι άλλο προκαλεί τέλος εδώ!!! Επιτέλους!! Ασχοληθείτε με κάτι πιο ουσιαστικό... gdi.gif



blove.gif

καλησπερα leonkalf.αυτο το πραγμα με το φιμωμα δεν μπορω να το καταλαβω.η βρισιες σεβαστες να μην της θελετε στο forum οι ειρωνίες και τα υφάκια τι σε ενοχλουνε πια????μηπως παρα εισαστε ευαισθητοι????
leonkalf
Δεν είναι φίμωμα, είναι ο τρόπος λειτουργίας που σέβεται τον καλό και σωστό διάλογο ανάμεσα σε ανθρώπους που δεν γνωρίζονται, δεν είναι -όλοι- φίλοι.

Αυτές οι ειρωνίες και το ύφος είναι που βάζουν την σπίθα και μετά έρχονται και οι βρισιές, και οι απειλές και γενικά το μπάχαλο..
Δεν είναι θέμα ευαισθησίας όπως το θέτεις, θέμα ευαισθησίας για την σωστή και καλή λειτουργία του forum είναι.

Αυτή είναι η θέση μας. Εναρμονιστείτε με αυτήν. Πιστεύω είμαι κατανοητός στο πως το βλέπουμε το θέμα αυτό.


Συνεχίστε μπασκετικά και αγωνιστικά.
aionio talento
QUOTE(leonkalf @ Sep 28 2011, 14:15 ) *
Δεν είναι φίμωμα, είναι ο τρόπος λειτουργίας που σέβεται τον καλό και σωστό διάλογο ανάμεσα σε ανθρώπους που δεν γνωρίζονται, δεν είναι -όλοι- φίλοι.

Αυτές οι ειρωνίες και το ύφος είναι που βάζουν την σπίθα και μετά έρχονται και οι βρισιές, και οι απειλές και γενικά το μπάχαλο..
Δεν είναι θέμα ευαισθησίας όπως το θέτεις, θέμα ευαισθησίας για την σωστή και καλή λειτουργία του forum είναι.

Αυτή είναι η θέση μας. Εναρμονιστείτε με αυτήν. Πιστεύω είμαι κατανοητός στο πως το βλέπουμε το θέμα αυτό.


Συνεχίστε μπασκετικά και αγωνιστικά.



ΡΕ ΛΕΩΝΙΔΑ ? ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΚΟΡΩΠΙ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ (ΚΟΣΜΟ - ΟΜΑΔΑ )

ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΓΡΑΦΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΠΟΙΗ8ΗΚΕΣ ???

ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ??????[size="5"][/size]ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ (ΚΑΚΩΣ) ΑΝΑΛΟΓΑ COMMENTS ΤΟ FOUL KAI TO BUN ΠΕΦΤΕΙ ΣΥΝΝΕΦΟ . . .

ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΒΛΕΨΙΜΑ ΣΤΟ FORUM !!!

QUOTE(PAPAGOS 13 @ Sep 28 2011, 10:49 ) *
Έχεις δίκιο.
Είμαστε λίγο...
Βέβαια είμαστε υπαρκτοί σαν κόσμος.
Όχι σαν κάτι άλλους...

ΥΓ. Απο νωρίς άρχισε τις γκέλες η υπερομάδα σου. Κρίμα...



ΕΙΣΑΙ ΚΑΚΟΣ ! Α ΕΣΚΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΟΥΤΕ 100.000 ΕURO'S

ΠΟΥ NA ANΕBOYN ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΨΙΧΟΥΛΑ ?????

ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΙΣΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΠΙΣΤΟΥΣ FAN'S AΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ???

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΥΛΙΚΟ . . ..
leonkalf
Κώστα δεν την είπα στον δικό σου... Εγώ είδα και τα 2, και τοποθετήθηκα γενικά στο θέμα. Δεν ήταν το θέμα ότι δεν τιμώρησα τον έναν ή τον άλλον!
Μη κάνουμε τώρα σαν παιδάκια..
Ας βλέπουμε την ουσία των όσων γράφω..

Τέλος το θέμα, αν θέλετε να συμμετέχετε όλοι τηρήστε τους κανόνες ευγένεις και αμοιβαίου σεβασμού! Δεν έχουμε τη διάθεση να σας κυνηγάμε από πίσω..

Τόσο καιρό ελάχιστοι έγραφαν (ενώ πάντα υπάρχουν θέματα (και όχι μόνο εσκα)), τώρα θα βγαίνει ο κάθε ένας να λεει την χαζομάρα του επειδή έχει τα προβλήματά του με κάποιους άλλους στην κατηγορία? Ή είμαστε μπασκετικοί ή απλά έχουμε απωθημένα μέσα μας και τα βγάζουμε εδώ.

Εμείς θέλουμε εδώ τους μπασκετικούς και τους με σωστή νοοτροπία φίλους του μπάσκετ.
papagos team
thelw entypwseis apo omades guys apo osous parakolouthisan tin agonistiki !!
daglas
QUOTE(papagos team @ Sep 29 2011, 10:04 ) *
thelw entypwseis apo omades guys apo osous parakolouthisan tin agonistiki !!

Στο Κορωπί όπου και βρέθηκα είδα την τοπική ομάδα κατώτερη του αναμενομένου βάση πάντα των ονομάτων που διαθέτει, και δεν δικαιολόγισε σε καμμία περίπτωση τον τίτλο του φαβορί απέναντι σε μία ομάδα που θα σωθεί εύκολα και μπορεί να κοιτάξει και στις θέσεις των μπαράζ εφόσον ο Υφαντής αντέξει και βγάλει την χρονιά πράγμα που δεν είναι και δύσκολο γι' αυτόν.
Nterek
Η παράταση του αγώνα Κορωπί-Παπάγου

http://www.youtube.com/watch?v=xsNsWeJmaqU
papagos team
ναι ρε παιδια για το κορωπι τα ξερω και εγω εκει ημουν !!για αλλα παιχνιδια ???
sporting b.c.
Α΄ Ανδρών: Οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής (03/10/2011)

ΖΩΦΡΙΑΣ 21.15 ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ( ΙΑΤΡΟΥ-ΚΑΡΔΑΡΗΣ)
Ν.ΠΕΝΤΕΛΗΣ 21.00 ΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ (ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ-ΤΣΑΡΟΥΧΑ)
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. 20.00 ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ (ΚΑΛΔΙΡΗΣ-ΡΑΧΙΩΤΗΣ)
ΠΑΠΑΓΟΥ 21.00 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ (ΣΩΜΟΣ-ΨΑΡΙΑΝΟΣ)
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 20.30 ΤΥΦΩΝ ΑΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ (ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Η.)
ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. 21.00 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡ.-ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (ΤΡΑΓΑΚΗΣ-ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Ο αγώνας ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ θα διεξαχθεί ΚΥΡΙΑΚΗ 02/10/11 στο γήπεδο ΣΠΟΡΤΙΓΚ και ώρα 18.00
rassed
QUOTE (leonkalf @ Sep 28 2011, 18:03 ) *
Κώστα δεν την είπα στον δικό σου... Εγώ είδα και τα 2, και τοποθετήθηκα γενικά στο θέμα. Δεν ήταν το θέμα ότι δεν τιμώρησα τον έναν ή τον άλλον!
Μη κάνουμε τώρα σαν παιδάκια..
Ας βλέπουμε την ουσία των όσων γράφω..

Τέλος το θέμα, αν θέλετε να συμμετέχετε όλοι τηρήστε τους κανόνες ευγένεις και αμοιβαίου σεβασμού! Δεν έχουμε τη διάθεση να σας κυνηγάμε από πίσω..

Τόσο καιρό ελάχιστοι έγραφαν (ενώ πάντα υπάρχουν θέματα (και όχι μόνο εσκα)), τώρα θα βγαίνει ο κάθε ένας να λεει την χαζομάρα του επειδή έχει τα προβλήματά του με κάποιους άλλους στην κατηγορία? Ή είμαστε μπασκετικοί ή απλά έχουμε απωθημένα μέσα μας και τα βγάζουμε εδώ.

Εμείς θέλουμε εδώ τους μπασκετικούς και τους με σωστή νοοτροπία φίλους του μπάσκετ.


Μου διαγράφηκε ένα post, επειδή χρησιμοποίησα κεφαλαία και greeklish.
Δεν βλέπω να έχεις την ίδια ευαισθησία σε άλλα post, ακόμα κι αν χρησιμοποιούν bold.
Διακρίνω λοιπόν δύο μέτρα και δύο σταθμά.
Στα post κάποιων επιτρέπονται κεφαλαία, ειρωνείες, greeklish και bold, ενώ στους υπόλοιπους απαγορεύονται αυστηρά.
Αν το forum είναι παρεϊστικό και σε όσους σε γνωρίζουν και σε προσφωνούν με το μικρό σου όνομα είσαι πιο επιεικής και απολογείσαι αν την είπες ή όχι στον δικό τους, πες το μας να το ξέρουμε.

Θέλω απάντηση πάνω σε αυτό.

Υ.Γ. Ελπίζω τουλάχιστον αυτή τη φορά να είσαι αντικειμενικός και να μην διαγραφεί το post, όπως δεν διαγράφηκε αντίστοιχο παραπάνω που διαμαρτυρόταν για ανάλογη περίπτωση.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.