Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΕΣΚΑ 2011-12
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
sportingara reee
QUOTE (GENERALS 1966 @ Jan 19 2012, 19:08 ) *
Για δες πολιτισμός...! Και δεν τους φαινόταν καθόλου στις 28/11.......................! Μπράααααβο!

Είναι για να γελάς τελικά με κάτι τέτοια...! Ή μήπως να κλαις...?

και που να δεις πολιτισμο στις 19/3.........και μην παιρνετε παλι τηλεφωνα ετσι;;; τα λεμε....
icon_wave.gif
aionio talento
QUOTE(sportingara reee @ Jan 27 2012, 17:10 ) *
και που να δεις πολιτισμο στις 19/3.........και μην παιρνετε παλι τηλεφωνα ετσι;;; τα λεμε....
icon_wave.gif



Που να παρουμε τηλεφωνο ακριβως ???

Σε αυτους που μετα την ΜΑΓΚΙΚΗ ΔΙΠΛΑΔΟΥΡΑ το ''γυρισαν'' και μιλανε καθε μερα μονο για το γυναικειο τους ??????????

Σε αυτους που δεν αντεξαν την ηττα στο σπιτι τους απο τον Α.Σ. ΠΑΠΑΓΟΥ και πλακωσαν τον προεδρο τους μετα το ματς ??

Η σε αυτους που μας βριζουν με inbox στο F.B. και οταν ''παταμε'' στα προφιλ τους εχουν ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ???

ξερετε αυτη που απεικονιζει το club τους γιατι τα προσωπακια τους δεν τα δειχνουν !!!!

Ενα διπλο ηταν - αν πειραξε τοσο . . ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ !!!
basketall
QUOTE (pithikas @ Jan 24 2012, 17:33 ) *
BASKETALL Pantos ean ertei diplo stin Penteli 8a exo bgei 100% sostos se ayta pou pisteyo.
Se aytes tis katigories den prepei na allazei o Proponitis eidika se mia omada pou den einai stis kato 8esois tis ba8mologias
Kai gia apofygei paraksigision den exo kati me ton torino proponiti den ton ksero alloste alla ksero ti douleia ekane o karatzas kai den pisteyo oti o kainourgios exei na dosei kati parapano.
Etsi kai allios o kalyteros proponitis tou kosmou na einai (o opoios dipote etsi) stin omada kyrioi paragontes den einai pano apo to 10-15% parte to xampari.
Oi omades ktizonte to kalokairi kai otan eisai 4 os den ftaies den einai asximoi 8esi se mia isia katigoria epitopliston.
T i na pei kaneis kanena ORAMA DEN EMEINE TIPOTA PIA STON ELLINIKO A8LITISMO.

όπως βλέπεις φιλε μου για ακόμα μια φορα έπεσες μέσα στα προγνωστικά σου100%....μια συμβουλή καλύτερα να μην αναφερθείς ποτε στο πρώην προπονητή της πεντέλης γιατί το μονο που κανεις ειναι να εκθέτς

o skopos autou tou blog then einai gia na ek8eti kapoios kapoious kai oute einai aytos o skopos o dikos mou.
thn apopsi mou egrapsa gia kapoion pou ektimao opos kai gia ton liogga opos kai gia olous autous pou nomizo san proin paixtis proponitis kai ka8aros filathlos oti mporei na kanei.
Tora ean kapoios ekte8ike tou zitao signomi alla den eixa kanena tetoio skopo.

QUOTE (sportingara reee @ Jan 27 2012, 18:10 ) *
και που να δεις πολιτισμο στις 19/3.........και μην παιρνετε παλι τηλεφωνα ετσι;;; τα λεμε....
icon_wave.gif


Kai esys re paidia tou sporting be cool ligaki.
Se mia omada pou perase o megistos ton megiston Amerikanos pou patise to podi tou stin europi mazi me to 8irio ton Makandou eiste poly yperbolikoi stin symperifora sas (kai sygnomi etsi)
Barethika na min 8elo na pao sta gipeda apo treles katastasis kai apo8imena.
To pisteyo ayto DEN EXETAI OYTE ESEIS OYTE KAMIA OMADA ANAGKI TETOIA YPOSTIRIKSI.
Gia mena i omada sas einai poly parapano apo ola ayta Hlikrina re sportingara.
BE COOL min peftete stin pagida ton kairon mas Tis blakias kai tis apoxavnosis pou 8eloun san laos na exoume h paidia sas toulaxiston h mpasketikh den einai gia tetoia.
ETSI DEN EINAI?
basketall
NA BRE TI TSAKONESTE POLYNIKES EISTE KAI OI DYO.

Μετά από 2 χρονιές εκεί κερδίζει και πάλι την άνοδο για την Α2 και τρία χρόνια αργότερα τη σεζόν 2006-2007 κατέκτησε το πρωτάθλημα της Α2 κατηγορίας και έγινε πρώτος σε κατακτήσεις με 3 τίτλους (1988, 1991, 2007) όπως και ο Παπάγου.

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
MENEGIN11
Α.Ο Γαλατσίου-Α.Σ Παπάγου 2-1, Άρης Πετρούπολης-ΠΟ Αγίου Θωμά 77-75, Γ.Σ Κορωπίου-Σπόρτιγκ 75-63, Αργοναύτης Τριγλιάς-Τυφών Α.Σ 72-65, Απόλλων Σμύρνης-Γ.Σ Χαλανδρίου 67-71, Α.Ο Μαρκόπουλου-Α.Ε Πεντέλης, Δ.Α.Σ. Άνω Λιοσίων-Α.Ο Ζωγράφου 71-78, Α. Ο Μαρκόπουλου-Α.Ε Πεντέλης 73 - 78


πηγη,athlisi.com
ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗΣ
QUOTE(KOBY @ Jan 25 2012, 02:05 ) *
Το 7 απο τον Αρη? Γεωργαλας λεγεται.

Γεωργαλάς Άγγελος χρόνια τώρα...
Ένα από τα πιο όμορφα καλάθια σε λήξη αγώνα μπήκε σήμερα στην ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ, όπου με το σκορ ισόπαλο και μετά από άστοχο σουτ του άσσου του ΑΡΗ έπιασε τη μπάλα ο Χαιδεμένος ''λίγο ψηλά'' για τα δεδομένα της κατηγορίας , και την άφησε με φόλοου πάνω απ'όλους αυτοκρατορικά στο καλάθι του ΘΩΜΑ!!Πραγματικά πολύ ωραίο καλάθι με τη λήξη του αγώνα από έναν -ορισμένες φορές- πολύ εντυπωσιακό παίχτη!...Μεγάλη νίκη του ΑΡΗ η σημερινή...
Επίσης έμαθα για μεγάλη νίκη του ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ με τον ΠΑΠΑΓΟ , ενώ το ΚΟΡΩΠΙ αν και έφτασε ακόμα και στους 20π. διαφορά με τον ΣΠΟΡΤΙΓΚ (είχε χάσει με 19 στον 1ο γύρο) τελικά κέρδισε εύκολα με 12π.!!
Χαμός πάλι στην κορυφή...
billy_14
Χαμός όντως στην κορυφή φίλε ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗ, με 6 ομάδες μέσα σε 1 βαθμό, και δικαιώνομαι απόλυτα για ό,τι είχα πει μετά την ήττα μας από τον Σπόρτιγκ: Πως αυτός που θα ανεβεί ως πρωταθλητής θα έχει τουλάχιστον 5 ήττες. Τώρα βλέπω ότι μάλλον θα έχει από 6 και πάνω!
Στα δικά μας, παίξαμε με τη φωτιά και σταθήκαμε τυχεροί που δεν πληρώσαμε την έλλειψη συγκέντρωσής μας απέναντι στο ψυχωμένο Μαρκόπουλο. Τυχεροί γιατί μετά τη μείωση του 66-62 στο καλάθι με ατομική προσπάθεια του Μάντζιου έγινε ένα λάθος στην επαναφορά 20'' πριν το τέλος της κανονικής διάρκειας. Ακολούθησαν δύο εύστοχες βολές από τον Αττίκο (66-66), κλέψιμο του Κουτσώνα και μπάσιμο στα 2'' (φάνηκε για φάουλ από τον αμυντικό του Μαρκόπουλου που έδιωξε τη μπάλα έξω γκρεμίζοντας ταυτόχρονα τον Σάκη αλλά δεν παίρνω κι όρκο γιατί ήμουν μακριά) και κακή επαναφορά από μας χωρίς να προλάβουμε να σουτάρουμε. Στην παράταση η Πεντέλη ήταν ψύχραιμη στις βολές (8/8, Κανταρτζής 6/6), αλλά τεράστιο ρόλο έπαιξαν και τα καλάθια των Τσόπη και Αττίκου στο ίδιο διάστημα, όπως και ότι το Μαρκόπουλο με 9 τρίποντα στην κανονική διάρκεια έκανε 3 αίρμπολ έξω από τα 6,75 στην παράταση. Όσο με εκνεύρισε η δικιά μας οκνηρία στην άμυνα στο δεύτερο ημίχρονο, τόσο μου άρεσε η προσπάθεια των παιδιών του Μαρκόπουλου. Θα σταθώ ιδιαίτερα στην τρομερή εμφάνιση του Πετρακάκη σε αυτό το διάστημα, όπου πέτυχε και τους 12 πόντους του. (Όσο για τις παρατάσεις φτάσαμε το 2/4, μακριά από το απίστευτο 7/7 του Ζωγράφου!).

ΑΟ Μαρκόπουλου - ΑΕ Πεντέλης 73-78 (παράταση, κ. αγ. 66-66, ημίχρονο 33-42)
Περίοδοι: 21-21, 33-42, 53-53, 66-66, 73-78.
Διαιτητές: Αφεντουλίδης - Τσουραπάς.
Μαρκόπουλο (Χασιώτης): Παπακωνσταντίνου 5 (1), Τσίρος 7 (1), Τεχλικίδης 13 (3), Παπαγιαννακός 11 (1), Πετρακάκης 12, Κελέσης 6 (2), Στεφάτος 4, Κόρβινγκτον 2, Βερτούδος 7 (1), Σούρλας, Κεσκινίδης 6.
Πεντέλη (Ταμπάκης): Κουτσώνας, Μανιάτης, Κανταρτζής 28 (3), Αττίκος 19, Τσόπης 12, Μάντζιος 5, Χαρτοματσίδης, Δρακάκης 4, Μπίγκος 10 (1).
COACHBASKETBALL
ΠΗΓΗ http://apollonbasketball.blogspot.com/

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 67-71

Δεν τα κατάφερε απέναντι στο Χαλάνδρι ο Απόλλωνας και ηττήθηκε με 67-71, σε ένα παιχνίδι που για ακόμα μια φορά θα μπορούσε να κερδίσει έτσι όπως εξελίχθηκε.
Το πρώτο ημίχρονο ανήκει ολοκληρωτικά στους φιλοξενούμενους, οι οποίοι με κορυφαίο τον Απέργη έκαναν ότι ήθελαν την άμυνα των γηπεδούχων. Το -13 (27-40) της ανάπαυλας είναι μάλλον μικρή διαφορά σε σχέση με την εικόνα του παιχνιδιού. Στο ίδιο μοτίβο κινήθηκε και η 3η περίοδος η οποία έκλεισε με σκορ 42-58...

Κάπου εκεί όλα άλλαξαν! Ο Απόλλωνας με αντεπίθεση διαρκείας γύρισε το παιχνίδι, έφτασε στο 61-64 και έδειξε ότι είναι κοντά στη νίκη. Στο τέλος όμως κάποιες λανθασμένες επιλογές στην επίθεση σε συνδυασμό με τα αρκετά ''λάθος'' σφυρίγματα απόψε, μας στέρησαν το ροζ φύλλο του αγώνα...
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟ:https://plus.google.com/photos/103956856534...8913?banner=pwa
Αναλυτικά:




ΑΠΟΛΛΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 67-71
Δεκάλεπτα: 11-24, 27-40, 42-58, 67-71.
Διαιτητές: Πόντας, Αντωνόπουλος.
ΑΠΟΛΛΩΝ (Δεσποτάκης): Τσακίρης 15(4), Νίτσιος, Μανιάς, Καβούρης 17(1), Κελεσίδης, Βιδάκης 16(1), Ψάρρης 2, Παλλαντζάς 3, Δαρμογιάννης 14, Καδηγιαννόπουλος, Κονταξής.
ΧΑΛΑΝΔΡΙ (Καρούτζος): Μωραϊτης, Γιαννάκης, Πετριανίδης 18(2), Παπαδέας 6(2), Θέος 3(1), Ζαχαρόπουλος 2, Απέργης 13, Σβόρωνος 7(1), Εμίρης 18(1).
Gen
Αλλη μια χειρουργικη εμφανιση των αγαπητων κορακιων μαζι με ενα black out των παικτων μας στερησε την νικη στην ομαδα του Α.Σ.Π. και την πρωτια στην κατηγορια, οι οπαδοι ηταν ακομα μια φορα διπλα στην αγαπημενη του ομαδα δινωντας βροντερο αλλα και ειρηνικη εμφανιση τους. Συνεχιζουμε ολοι μαζι, διπλα στην ομαδα
pithikas
παιδιά το "Γαλατσι" θα πάει με βοήθεια αήττητο μέχρι τέλος να με θυμηθείτε......εδώ θα είμαστε........
DJS
QUOTE(pithikas @ Jan 31 2012, 13:57 ) *
παιδιά το "Γαλατσι" θα πάει με βοήθεια αήττητο μέχρι τέλος να με θυμηθείτε......εδώ θα είμαστε........

Φιλε μου διαφωνω,θα ξεφουσκωσουνε και κατα τη γνωμη μου οριακα θα ειναι στη 5αδα.Εχουν πολυ καλο προπονητη που εχει βοηθησει σημαντικα αλλα σε λιγο καιρο πιστευω θα ξαφουσκωσουν γιατι δεν εχουν και πολυ καλο ροστερ ωστε να ανεβουν τρενο....Ο καιρος θα δειξει bball.gif smiley.gif
leonkalf
QUOTE (ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗΣ @ Jan 30 2012, 23:33 ) *
Γεωργαλάς Άγγελος χρόνια τώρα...
Ένα από τα πιο όμορφα καλάθια σε λήξη αγώνα μπήκε σήμερα στην ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ, όπου με το σκορ ισόπαλο και μετά από άστοχο σουτ του άσσου του ΑΡΗ έπιασε τη μπάλα ο Χαιδεμένος ''λίγο ψηλά'' για τα δεδομένα της κατηγορίας , και την άφησε με φόλοου πάνω απ'όλους αυτοκρατορικά στο καλάθι του ΘΩΜΑ!!Πραγματικά πολύ ωραίο καλάθι με τη λήξη του αγώνα από έναν -ορισμένες φορές- πολύ εντυπωσιακό παίχτη!...

Μπράβο ρε Μητσάρα! Πολύ καλά αθλητικά προσόντα ο Χαϊδεμένος!
Είναι όντως πολλές φορές εντυπωσιακός..

wos_sport5.gif

Έχουμε παίξει μια χρονιά συμπαίκτες, τον ξέρω καλά! Θα μπορούσε να έπαιζε και παραπάνω αν είχε βελτιώσει κάποιες αδυναμίες του..
terastios
ΑΟ Μαρκόπουλου - ΑΕ Πεντέλης 73-78 (παράταση, κ. αγ. 66-66, ημίχρονο 33-42)


Πολύ καλός σχολιασμός Billy, είναι δυνατόν παχνιδι στον πόντο και να παίζεις άμυνα με τα ματιά; 3 φάουλ στο 4ο δεκάλεπτο; Μπράβο στον καταρντζη που δίνει πάντα τον καλύτερο εαυτό του!!!!! Ο προπονητής πρέπει να σκληρηνει απέναντι σε αυτούς που χαλαρώνουν από το ζέσταμα

QUOTE(pithikas @ Jan 31 2012, 13:57 ) *
παιδιά το "Γαλατσι" θα πάει με βοήθεια αήττητο μέχρι τέλος να με θυμηθείτε......εδώ θα είμαστε........


Η βοήθεια αφορούσε το Γαλάτσι ? μήπως τον άλλο πρωτοπόρο????
Gen
Εννοεις δλδ οτι ευνοησαν τον Α.Σ.Παπαγου οι διαιτητες;;; Με 3 φαουλ στον καλυτερο παικτη μας αμυντικα κ το ενα επιθετικο οταν σε drive που του γινονται 2-3 φαουλ τσεκουρατα , τον χρεωνει επιθετο επειδη προεκτηνε τον αγκωνα του... Προκληση των παικτων μας κ μοιρασμα τεχνικων ποινων σαν μαρουλοφυλλα για να κλεισει η διαφορα στο ημιχρονο;;; 19:00 στο sport tv , για να δουμε ξανα ποιος ευνοηθηκε...
terastios
QUOTE(Gen @ Jan 31 2012, 18:42 ) *
Εννοεις δλδ οτι ευνοησαν τον Α.Σ.Παπαγου οι διαιτητες;;; Με 3 φαουλ στον καλυτερο παικτη μας αμυντικα κ το ενα επιθετικο οταν σε drive που του γινονται 2-3 φαουλ τσεκουρατα , τον χρεωνει επιθετο επειδη προεκτηνε τον αγκωνα του... Προκληση των παικτων μας κ μοιρασμα τεχνικων ποινων σαν μαρουλοφυλλα για να κλεισει η διαφορα στο ημιχρονο;;; 19:00 στο sport tv , για να δουμε ξανα ποιος ευνοηθηκε...


Δεν εννοώ τον Παπάγου,
βλέποντας το παιχνίδι επιβεβαιώνω ότι η διαφορά έκλεισε μαεστρικά ....
Φέτος το πρωτάθλημα είναι πολύ καλό μιας και όλοι χάνουν από όλους.

Ευτηχώς που σταμάτησαν το πείραμα με τους διαίτητες ( έμπειρος - άπειρος υπό αξιλόγηση) γιατί τα σφαγεία είχαν άλλοθι ..
jhantzop
QUOTE(Gen @ Jan 31 2012, 18:42 ) *
Εννοεις δλδ οτι ευνοησαν τον Α.Σ.Παπαγου οι διαιτητες;;; Με 3 φαουλ στον καλυτερο παικτη μας αμυντικα κ το ενα επιθετικο οταν σε drive που του γινονται 2-3 φαουλ τσεκουρατα , τον χρεωνει επιθετο επειδη προεκτηνε τον αγκωνα του... Προκληση των παικτων μας κ μοιρασμα τεχνικων ποινων σαν μαρουλοφυλλα για να κλεισει η διαφορα στο ημιχρονο;;; 19:00 στο sport tv , για να δουμε ξανα ποιος ευνοηθηκε...


Επειδή παρακολούθησα το τελευταίο δεκάλεπτο, θα έλεγα πως αν ο Παπάγου πρόσεχε περισσότερο στο αμυντικό ριμπάουντ (από το 70-67 ως το 74-71 έχασε 4) θα μπορούσε να διεκδικήσει με περισσότερες πιθανότητες τη νίκη στα τελευταία λεπτά ασχέτως το τι έγινε στα προηγούμενα δεκάλεπτα που δεν είδα. Ο Υφαντής πότε θα επιστρέψει;
aionio talento
QUOTE(jhantzop @ Feb 1 2012, 05:53 ) *
Επειδή παρακολούθησα το τελευταίο δεκάλεπτο, θα έλεγα πως αν ο Παπάγου πρόσεχε περισσότερο στο αμυντικό ριμπάουντ (από το 70-67 ως το 74-71 έχασε 4) θα μπορούσε να διεκδικήσει με περισσότερες πιθανότητες τη νίκη στα τελευταία λεπτά ασχέτως το τι έγινε στα προηγούμενα δεκάλεπτα που δεν είδα. Ο Υφαντής πότε θα επιστρέψει;



Τοτε δες τα προηγουμενα 30' που δεν ειδες !!!

Απο εκει και περα τα αλλοθι οι δικαιολογιες (Τραυματισμοι - απουσια του αρχηγου) δεν ταιριαζουν στον Α.Σ. ΠΑΠΑΓΟΥ !

Απλα και εχθες για 2ο συνεχομενο ματς εδειξε οτι ειναι ΟΜΑΔΑ και την δουλεια που γινεται στις προπονησεις !


Αν αυτος ο παγκος και οι παικτες που αγωνιστηκαν προχθες ηταν για 3 ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΟΙΝΕΣ εναντι μολις μιας

τοτε κατι δεν παει καλα ! Για τον ηλεκτρονικο πινακα δε οπου ξαφνικα ''ΧΑΛΑΣΕ'' και ο αγωνας εγινε λες και επαιζε

το παιδικο σε ανοικτο δεν θα πω κατι ! Ευτυχως τα χω τα χρονακια μου και ξερω και 5 παιδια που παιζαμε αντιπαλοι η

και συμπαικτες και ''ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑ'' οι τακτικες της coacharas γνωστες μιας και μας ''ΤΙΜΗΣΕ'' με την παρουσια του

για 1,5 ετος . . . 2ο χτηπημα φετος μετα την ''ΑΡΠΑΓΗ'' του επιμαχου dvd με τον Απολλωνα !!!


p.s. Οι παικτες του γαλατσιου ΑΨΟΓΟΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ - ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ

ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΟΥ ΠΑΛΙΟΥ ΣΥΜΠΑΙΚΤΗ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ! ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ !!!!
aballos
QUOTE (aionio talento @ Feb 1 2012, 14:21 ) *
Τοτε δες τα προηγουμενα 30' που δεν ειδες !!!

Απο εκει και περα τα αλλοθι οι δικαιολογιες (Τραυματισμοι - απουσια του αρχηγου) δεν ταιριαζουν στον Α.Σ. ΠΑΠΑΓΟΥ !

Απλα και εχθες για 2ο συνεχομενο ματς εδειξε οτι ειναι ΟΜΑΔΑ και την δουλεια που γινεται στις προπονησεις !


Αν αυτος ο παγκος και οι παικτες που αγωνιστηκαν προχθες ηταν για 3 ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΟΙΝΕΣ εναντι μολις μιας

τοτε κατι δεν παει καλα ! Για τον ηλεκτρονικο πινακα δε οπου ξαφνικα ''ΧΑΛΑΣΕ'' και ο αγωνας εγινε λες και επαιζε

το παιδικο σε ανοικτο δεν θα πω κατι ! Ευτυχως τα χω τα χρονακια μου και ξερω και 5 παιδια που παιζαμε αντιπαλοι η

και συμπαικτες και ''ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑ'' οι τακτικες της coacharas γνωστες μιας και μας ''ΤΙΜΗΣΕ'' με την παρουσια του

για 1,5 ετος . . . 2ο χτηπημα φετος μετα την ''ΑΡΠΑΓΗ'' του επιμαχου dvd με τον Απολλωνα !!!


p.s. Οι παικτες του γαλατσιου ΑΨΟΓΟΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ - ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ

ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΟΥ ΠΑΛΙΟΥ ΣΥΜΠΑΙΚΤΗ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ! ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ !!!!



Κατ'αρχάς να τονίσω κι εγώ με τη σειρά μου ότι οι παίκτες του Παπάγου ήταν άψογοι σε όλη τη διάρκεια και μετά το ματς..
Όσον αφορά τον κόσμο του Παπάγου είναι πραγματικά πολύ εντυπωσιακό και όμορφο να βλέπεις τόσο κόσμο να ακολουθεί πιστά την ομάδα του. Χάρη σε αυτούς γέμισε ένα γήπεδο και έδωσε άλλο τόνο στο ματς. Το μόνο μελανό σημείο, και αν θέλουν οι φίλοι μου από τον Παπάγο το δέχονται, είναι κάποια συνθήματα λίγο χυδαία σε ένα γήπεδο που η υπόλοιπη εξέδρα είχε παίκτες των ακαδημιών του γαλατσίου και κάποιους γονείς. Κατά τα άλλα υποστήριξαν την ομάδα τους, όπως όφειλαν και ήταν κύριοι.
Όσον αφορά τώρα αυτά που λέγονται στο forum θα μου επιτρέψετε να δώσω την δική μου οπτική γωνία.

1)ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ: ήταν κάτι που σίγουρα επηρέασε και τις δύο ομάδες, ήταν κάτι άσχημο και πρωτόγονο, που σε καμία περίπτωση δεν θα μπορούσε να σκεφτεί κάποιος πως αν δεν υπάρχει πίνακας θα κερδίσω!!!! Από που κι ως που??!!!Τα προβλήματα στο κλειστό του Γαλατσίου είναι πάρα πολλά και οι δημότες του τα ξέρουν αλλά αυτοί που πρέπει δεν κάνουν κάτι. Αν κάποιος θέλει να πάρει μια ιδέα από το χάλι δεν έχει παρά να έρθει ένα βροχερό Σ/Κ , το πρωί, (προπονησεις ακαδημιών) στο κλειστό του Γαλατσίου.

2)ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: Είναι αστείο και αφελές να πιστεύει κάποιος ότι μπορεί μια ομάδα σαν το Γαλάτσι να έπιασε τον κύριο Γκόντα, διαιτήτη Α1, πρώτη μούρη αυτή τη στιγμή και με τεράστιο τουπέ, και να του ειπε τι ακριβώς???Πάρε αυτά και βοηθησέ μας???Ή έλα σε παρακαλούμε?? Αστεία πράγματα!!!
Επι πλέον γιατί υπάρχει η αίσθηση ότι βοηθήθηκε το Γαλάτσι??? Και στο ματς ήμουν και μετά το είδα στην τηλεόραση και όσο πιο αντικειμενικός προσπάθησα να είμαι και δεν είδα κάτι τέτοιο. Είδα λάθος σφυρίγματα και από τις δύο πλευρές, είδα πάθος, ξύλο,νεύρα, ένταση αλλά αδικία γιατί??
Τό μόνο που μπορώ να δεχθώ είναι μια καλύτερη μεταχείρηση στον Πλουτέτσκι, απόλυτα λογικό και συνέπεια των όσων έχει κερδίσει στο γήπεδο, φτιάχνοντας ένα καλό όνομα και όντας πολυτέλεια για την κατηγορία. Κάτι που φαντάζομαι θα γινόταν και για τον Υφαντή αν έπαιζε.
Εν τω μεταξύ , επειδή διάβασα και κάποια άλλα posts , έχει ευνοηθεί το Γαλάτσι ή θα ευνοηθεί το Γαλάτσι από τη διαιτησία????
Πότε ?Πως και γιατί??Από που κι ως που??
Συγνώμη ρε παιδιά για το Γαλάτσι μιλάτε???διαπλεκόμενο το Γαλάτσι??? συγνώμη αλλά μου φαίνεται τόσο μα τόσο αστείο.

aballos
QUOTE (pithikas @ Jan 31 2012, 13:57 ) *
παιδιά το "Γαλατσι" θα πάει με βοήθεια αήττητο μέχρι τέλος να με θυμηθείτε......εδώ θα είμαστε........


Επειδή εσύ φίλε μου ΚΑΤΙ ξέρεις γιατί δεν μας λες και μας!!
Είμαι σίγουρος πως θα έχεις κάποιες πολύ δυνατές πληροφορίες από το Στρατηγείο των αποφάσεων.
Και συγνώμη να σε ρωτήσω κάτι? γιατί να γίνει αυτό??
Μήπως το Γαλάτσι έβαλε ξαφνικά στόχο την άνοδο και θέλει να πιάσουν τόπο τα τράστια ποσά που δαπάνησε το καλοκαίρι???χμμμ..
Ή μήπως θα θωρηθεί αποτυχία να μην ανέβει αυτή η ομάδα που όταν χτίστηκε είχε έναν και μόνο στόχο ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ??
Ή μήπως θέλει το πλούσιο Γαλάτσι να πιάσουν τόπο τα τεράστια ποσά που δαπάνησε για διαιτητική εύνοια!!!!????
Με έχεις βάλει σε σκέψεις φίλε μου!!
basketall


2)ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: Είναι αστείο και αφελές να πιστεύει κάποιος ότι μπορεί μια ομάδα σαν το Γαλάτσι να έπιασε τον κύριο Γκόντα, διαιτήτη Α1, πρώτη μούρη αυτή τη στιγμή και με τεράστιο τουπέ, και να του ειπε τι ακριβώς???Πάρε αυτά και βοηθησέ μας???Ή έλα σε παρακαλούμε?? Αστεία πράγματα!!!

Kata arxin ayto pou 8a grapso den to leo gia to galatsi.
Epidei sou fenetai astio mallon den gnorizeis oti yparxei broma(leo ego tora pou to exo akousei etsi? den to ksero) oti erxonte stin arxi tis xronias apo kapoio syndesmo kai pernoun to fakelaki tous...
kai oxi gia na eynoi8oun alla gia na min tyxon kai thn patisoun kapoies paragontopsixes anaggastika ta deinoyn.
Kai ean tyxi kai kapoios den dosei den anebenei me tipota.
Leo ego tora pou den ksero ean einai etsi. MIA YPO8ESH KANO DEN KSERO!!!!!
Gen
QUOTE(aballos @ Feb 2 2012, 10:11 ) *
Κατ'αρχάς να τονίσω κι εγώ με τη σειρά μου ότι οι παίκτες του Παπάγου ήταν άψογοι σε όλη τη διάρκεια και μετά το ματς..
Όσον αφορά τον κόσμο του Παπάγου είναι πραγματικά πολύ εντυπωσιακό και όμορφο να βλέπεις τόσο κόσμο να ακολουθεί πιστά την ομάδα του. Χάρη σε αυτούς γέμισε ένα γήπεδο και έδωσε άλλο τόνο στο ματς. Το μόνο μελανό σημείο, και αν θέλουν οι φίλοι μου από τον Παπάγο το δέχονται, είναι κάποια συνθήματα λίγο χυδαία σε ένα γήπεδο που η υπόλοιπη εξέδρα είχε παίκτες των ακαδημιών του γαλατσίου και κάποιους γονείς. Κατά τα άλλα υποστήριξαν την ομάδα τους, όπως όφειλαν και ήταν κύριοι.
Όσον αφορά τώρα αυτά που λέγονται στο forum θα μου επιτρέψετε να δώσω την δική μου οπτική γωνία.

1)ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ: ήταν κάτι που σίγουρα επηρέασε και τις δύο ομάδες, ήταν κάτι άσχημο και πρωτόγονο, που σε καμία περίπτωση δεν θα μπορούσε να σκεφτεί κάποιος πως αν δεν υπάρχει πίνακας θα κερδίσω!!!! Από που κι ως που??!!!Τα προβλήματα στο κλειστό του Γαλατσίου είναι πάρα πολλά και οι δημότες του τα ξέρουν αλλά αυτοί που πρέπει δεν κάνουν κάτι. Αν κάποιος θέλει να πάρει μια ιδέα από το χάλι δεν έχει παρά να έρθει ένα βροχερό Σ/Κ , το πρωί, (προπονησεις ακαδημιών) στο κλειστό του Γαλατσίου.

2)ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: Είναι αστείο και αφελές να πιστεύει κάποιος ότι μπορεί μια ομάδα σαν το Γαλάτσι να έπιασε τον κύριο Γκόντα, διαιτήτη Α1, πρώτη μούρη αυτή τη στιγμή και με τεράστιο τουπέ, και να του ειπε τι ακριβώς???Πάρε αυτά και βοηθησέ μας???Ή έλα σε παρακαλούμε?? Αστεία πράγματα!!!
Επι πλέον γιατί υπάρχει η αίσθηση ότι βοηθήθηκε το Γαλάτσι??? Και στο ματς ήμουν και μετά το είδα στην τηλεόραση και όσο πιο αντικειμενικός προσπάθησα να είμαι και δεν είδα κάτι τέτοιο. Είδα λάθος σφυρίγματα και από τις δύο πλευρές, είδα πάθος, ξύλο,νεύρα, ένταση αλλά αδικία γιατί??
Τό μόνο που μπορώ να δεχθώ είναι μια καλύτερη μεταχείρηση στον Πλουτέτσκι, απόλυτα λογικό και συνέπεια των όσων έχει κερδίσει στο γήπεδο, φτιάχνοντας ένα καλό όνομα και όντας πολυτέλεια για την κατηγορία. Κάτι που φαντάζομαι θα γινόταν και για τον Υφαντή αν έπαιζε.
Εν τω μεταξύ , επειδή διάβασα και κάποια άλλα posts , έχει ευνοηθεί το Γαλάτσι ή θα ευνοηθεί το Γαλάτσι από τη διαιτησία????
Πότε ?Πως και γιατί??Από που κι ως που??
Συγνώμη ρε παιδιά για το Γαλάτσι μιλάτε???διαπλεκόμενο το Γαλάτσι??? συγνώμη αλλά μου φαίνεται τόσο μα τόσο αστείο.


Να ερθεις φιλε μου τοτε να δεις κίαλλα παιχνιδια του Α.Σ.Π. Για να δεις την αντιμετωπιση του Υφαντη απο τους αγαπητους κ αμεροληπτους διαιτητες, θα το ξαναγραψω λοιπον, αυτος ο παικτης με αυτο τον ογκο κ αυτη την εμπειρια ειχε4-5 ματς να κερδισει φαουλ μεσα στη ρακετα με 20-30 λεπτα συμμετοχη... Φοβερη εκτιμηση κ σεβασμος!!!
aionio talento
QUOTE(aballos @ Feb 2 2012, 09:11 ) *
Κατ'αρχάς να τονίσω κι εγώ με τη σειρά μου ότι οι παίκτες του Παπάγου ήταν άψογοι σε όλη τη διάρκεια και μετά το ματς..
Όσον αφορά τον κόσμο του Παπάγου είναι πραγματικά πολύ εντυπωσιακό και όμορφο να βλέπεις τόσο κόσμο να ακολουθεί πιστά την ομάδα του. Χάρη σε αυτούς γέμισε ένα γήπεδο και έδωσε άλλο τόνο στο ματς. Το μόνο μελανό σημείο, και αν θέλουν οι φίλοι μου από τον Παπάγο το δέχονται, είναι κάποια συνθήματα λίγο χυδαία σε ένα γήπεδο που η υπόλοιπη εξέδρα είχε παίκτες των ακαδημιών του γαλατσίου και κάποιους γονείς. Κατά τα άλλα υποστήριξαν την ομάδα τους, όπως όφειλαν και ήταν κύριοι.
Όσον αφορά τώρα αυτά που λέγονται στο forum θα μου επιτρέψετε να δώσω την δική μου οπτική γωνία.

1)ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ: ήταν κάτι που σίγουρα επηρέασε και τις δύο ομάδες, ήταν κάτι άσχημο και πρωτόγονο, που σε καμία περίπτωση δεν θα μπορούσε να σκεφτεί κάποιος πως αν δεν υπάρχει πίνακας θα κερδίσω!!!! Από που κι ως που??!!!Τα προβλήματα στο κλειστό του Γαλατσίου είναι πάρα πολλά και οι δημότες του τα ξέρουν αλλά αυτοί που πρέπει δεν κάνουν κάτι. Αν κάποιος θέλει να πάρει μια ιδέα από το χάλι δεν έχει παρά να έρθει ένα βροχερό Σ/Κ , το πρωί, (προπονησεις ακαδημιών) στο κλειστό του Γαλατσίου.

2)ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: Είναι αστείο και αφελές να πιστεύει κάποιος ότι μπορεί μια ομάδα σαν το Γαλάτσι να έπιασε τον κύριο Γκόντα, διαιτήτη Α1, πρώτη μούρη αυτή τη στιγμή και με τεράστιο τουπέ, και να του ειπε τι ακριβώς???Πάρε αυτά και βοηθησέ μας???Ή έλα σε παρακαλούμε?? Αστεία πράγματα!!!
Επι πλέον γιατί υπάρχει η αίσθηση ότι βοηθήθηκε το Γαλάτσι??? Και στο ματς ήμουν και μετά το είδα στην τηλεόραση και όσο πιο αντικειμενικός προσπάθησα να είμαι και δεν είδα κάτι τέτοιο. Είδα λάθος σφυρίγματα και από τις δύο πλευρές, είδα πάθος, ξύλο,νεύρα, ένταση αλλά αδικία γιατί??
Τό μόνο που μπορώ να δεχθώ είναι μια καλύτερη μεταχείρηση στον Πλουτέτσκι, απόλυτα λογικό και συνέπεια των όσων έχει κερδίσει στο γήπεδο, φτιάχνοντας ένα καλό όνομα και όντας πολυτέλεια για την κατηγορία. Κάτι που φαντάζομαι θα γινόταν και για τον Υφαντή αν έπαιζε.Εν τω μεταξύ , επειδή διάβασα και κάποια άλλα posts , έχει ευνοηθεί το Γαλάτσι ή θα ευνοηθεί το Γαλάτσι από τη διαιτησία????
Πότε ?Πως και γιατί??Από που κι ως που??
Συγνώμη ρε παιδιά για το Γαλάτσι μιλάτε???διαπλεκόμενο το Γαλάτσι??? συγνώμη αλλά μου φαίνεται τόσο μα τόσο αστείο.



Οταν επαιζε ο υφαντης σουταρε 2 βολες την 8η αγωνιστικη και ξαναπηγε στη γραμμη (χωρις να εχει χασει καποιο ματς)

την 15η !!!!! Αρα ασε το αν επαιζε !! Εκτος αν ο πλουτενσκι εχει παιξει καλυτερο μπασκετ και δεν το ξερουμε !!!

Οσο για την διαιτησια γενικοτερα το οτι εσυ ο ιδιος στο διαιτητικο διδυμο ανεφερεις ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΕΝΑ . . δεν χρηζει

καν απαντησης !!!
dion
Λοιπον αγαπητοι φιλοι για να μην εχετε αγωνια πρωταθλητης θα ειναι ΚΟΡΩΠΙ η ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Αυριο θα σας γραψω και την 4αδα παντως το Γαλατσι δεν θα ειναι μεσα.
aballos
QUOTE (dion @ Feb 2 2012, 14:21 ) *
Λοιπον αγαπητοι φιλοι για να μην εχετε αγωνια πρωταθλητης θα ειναι ΚΟΡΩΠΙ η ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Αυριο θα σας γραψω και την 4αδα παντως το Γαλατσι δεν θα ειναι μεσα.
΄

Γιατί μας κάνεις να περιμένουμε μέχρι αύριο και μας αφήνεις με τόση αγωνία..

Ρε παιδιά χαλαρώστε λιγάκι και ευχαριστηθείτε το!!
Είναι τόσο ωραίο τα μπασκετάκι!
Ο χαβαλές πριν , η καβλάντα μετά και όλα αυτά τα γύρω γύρω. Ακόμη και αυτές οι θεωρείες συνωμοσίας ωραίες είναι, όμως μέχρις ενός σημείου, γιατί μετά γίνεται αρρώστια!!!
Παρότι αναμφίβολα το επίπεδο έχει πέσει πιστεύω ότι φέτος γίνεται ένα πολύ ωραίο πρωτάθλημα. Με μαχητικές ομάδες και αν θέλετε και τη γνώμη μου με καλό επίπεδο παιδιών εντός και εκτός αγωνιστικών χώρων. Εννοώ καλούς παίκτες και καλούς χαρακτήρες.
aionio talento
QUOTE(aballos @ Feb 2 2012, 14:38 ) *
΄

Γιατί μας κάνεις να περιμένουμε μέχρι αύριο και μας αφήνεις με τόση αγωνία..

Ρε παιδιά χαλαρώστε λιγάκι και ευχαριστηθείτε το!!
Είναι τόσο ωραίο τα μπασκετάκι!
Ο χαβαλές πριν , η καβλάντα μετά και όλα αυτά τα γύρω γύρω. Ακόμη και αυτές οι θεωρείες συνωμοσίας [size="3"][/size]ωραίες είναι, όμως μέχρις ενός σημείου, γιατί μετά γίνεται αρρώστια!!!
Παρότι αναμφίβολα το επίπεδο έχει πέσει πιστεύω ότι φέτος γίνεται ένα πολύ ωραίο πρωτάθλημα. Με μαχητικές ομάδες και αν θέλετε και τη γνώμη μου με καλό επίπεδο παιδιών εντός και εκτός αγωνιστικών χώρων. Εννοώ καλούς παίκτες και καλούς χαρακτήρες.



Ποιες ειναι αυτες κατα τη γνωμη σου ???
aballos
QUOTE (aionio talento @ Feb 2 2012, 16:44 ) *
Ποιες ειναι αυτες κατα τη γνωμη σου ???


Αυτές που αναφέρουν διάφοροι φίλοι στο forum όπως :

- το γαλάτσι θα πάει αήτητο μέχρι το τέλος με ΄"βοήθεια"
- θα ανέβουν το Κορωπί ή το Χαλάνδρι όπως αναφέρει ο φίλος DION

και άλλα συνωμοτικά για το ποιος θα ανέβει, ποιος θα πέσει,ποιον κυνηγανε..

Που διαφωνείς μαζί μου?
hoosiers
Καλησπερα σε ολους στο forum.
Μολις εμαθα οτι στο κλειστο των Πατησιων αντι για προπονηση εχουν απεργια.
Πολυ καλα κανουν τα παιδια και προχωρησαν σε αυτη την κινηση...
Αφου δεν τους πληρωνουν πολυ καλα κανουν!!
Νιστικο αρκουδι δε χορευει..... bball.gif bball.gif
baltazar
Καλησπέρα και από εμένα.

Την εποχή αυτή περισσότερο, αλλά και κάθε εποχή, πράγματι είναι λυπηρό να μην πληρώνεται κάποιος εργαζόμενος και από αυτή την άποψη δεν μπορούμε παρά να εκφράσουμε την συμπάθεια μας στους αθλητές (και) για λόγους αρχής. Ωστόσο σε ότι αφορά στον συγκεκριμένο σύλλογο και λαμβάνοντας υπόψιν ειδικότερα :

α) τo σερί των κακών - αδιάφορων εμφανίσεων της ομάδας και
β) την προσπάθεια που κάνει η διοίκηση (μια καθόλα φερέγγυα διοίκηση) του Σπόρτιγκ να μαζέψει το σύλλογο από το χάος που παρέδωσαν οι προηγούμενοι

δημιουργούνται ερωτηματικά ως προς το timing της ενέργειας.

Πιστεύω ότι οι παίχτες της ομάδας θα έπρεπε να δείξουν μεγαλύτερη εμπιστοσύνη στη διοίκηση και να μην παρασυρθούν σε ενέργειες εν θερμώ. Όσο να'ναι είναι λίγο άκομψο να γίνεται απεργία μετά από συνεχόμενα στραπάτσα που συνοδεύονται από εμφανίσει που δεν τιμούν το σύλλογο.

Με όλο το σεβασμό στους αθλητές ...


QUOTE (hoosiers @ Feb 2 2012, 17:33 ) *
Καλησπερα σε ολους στο forum.
Μολις εμαθα οτι στο κλειστο των Πατησιων αντι για προπονηση εχουν απεργια.
Πολυ καλα κανουν τα παιδια και προχωρησαν σε αυτη την κινηση...
Αφου δεν τους πληρωνουν πολυ καλα κανουν!!
Νιστικο αρκουδι δε χορευει..... bball.gif bball.gif
aionio talento
QUOTE(aballos @ Feb 2 2012, 14:52 ) *
Αυτές που αναφέρουν διάφοροι φίλοι στο forum όπως :

- το γαλάτσι θα πάει αήτητο μέχρι το τέλος με ΄"βοήθεια"
- θα ανέβουν το Κορωπί ή το Χαλάνδρι όπως αναφέρει ο φίλος DION

και άλλα συνωμοτικά για το ποιος θα ανέβει, ποιος θα πέσει,ποιον κυνηγανε..

Που διαφωνείς μαζί μου?



Nομιζα οτι θεωρουσες ''συνωμοσια'' οτι ο ενας διαιτητης ειχε καταπιει τη σφυριχτρα και ο αλλος μας χρεωσε

με τρια Τ απο το πουθενα ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ !!
hoosiers
QUOTE(baltazar @ Feb 3 2012, 16:58 ) *
Καλησπέρα και από εμένα.

Την εποχή αυτή περισσότερο, αλλά και κάθε εποχή, πράγματι είναι λυπηρό να μην πληρώνεται κάποιος εργαζόμενος και από αυτή την άποψη δεν μπορούμε παρά να εκφράσουμε την συμπάθεια μας στους αθλητές (και) για λόγους αρχής. Ωστόσο σε ότι αφορά στον συγκεκριμένο σύλλογο και λαμβάνοντας υπόψιν ειδικότερα :

α) τo σερί των κακών - αδιάφορων εμφανίσεων της ομάδας και
β) την προσπάθεια που κάνει η διοίκηση (μια καθόλα φερέγγυα διοίκηση) του Σπόρτιγκ να μαζέψει το σύλλογο από το χάος που παρέδωσαν οι προηγούμενοι

δημιουργούνται ερωτηματικά ως προς το timing της ενέργειας.

Πιστεύω ότι οι παίχτες της ομάδας θα έπρεπε να δείξουν μεγαλύτερη εμπιστοσύνη στη διοίκηση και να μην παρασυρθούν σε ενέργειες εν θερμώ. Όσο να'ναι είναι λίγο άκομψο να γίνεται απεργία μετά από συνεχόμενα στραπάτσα που συνοδεύονται από εμφανίσει που δεν τιμούν το σύλλογο.

Με όλο το σεβασμό στους αθλητές ...


Με ολο το σεβασμο φιλε baltazar οταν εισαι απληρωτος αρκετους μηνες ακομα και η υπομονη εχει τα ορια της. bball.gif bball.gif
PAPAGOS 13
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΗΜΕΡΑ!!!
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ!!!



ΚΛ. ΓΟΥΔΙ 20:00 ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΚΛ. Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 20:30 ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΔΑΣΑΛ
ΚΛ. Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ 21:00 ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΣΠΟΡΤΙΓΚ 21:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΠΑΠΑΓΟΥ 21:00 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΚΛ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ 21:30 ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ 21:45 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
v-span
Καλησπέρα και καλή εβδομάδα,

Είναι και πάλι σε λειτουργία το επίσημο blog της ομάδας του Τυφώνα http://typhonas.blogspot.com/

Καλή αγωνιστική να έχουμε
backdoor
Ελα να ρίξουμε κανένα προγνωστικό να ζεσταίνεται το forum...


ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 2 Σύμφωνα με την μέχρι τώρα απόδοση των ομάδων
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΔΑΣΑΛ 2
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 χωρίς σχόλιο
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 1 με πιθανότητα έκπληξης
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 1 δύσκολα να στραβοπατήσει ο παπάγος σήμερα
ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2 η πιο πιθανή έκπληξη σήμερα
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ¨Οποίος αντέξει το ξύλο θα κερδίσει εγώ το βλέπω για 1

jhantzop

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 1
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΔΑΣΑΛ 1
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 2
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 1
ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2


Hotter

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 2
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΔΑΣΑΛ 2
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 1
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 1
ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
GENERALS 1966
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 1 (+6 στην παράταση)
GENERALS 1966
Άγιος Θωμάς - Γαλάτσι: 65-67
Τυφώνας- ΔΑΣΑΛ: 71-63
Πεντέλη - Άρης Πετρ.: 69-58
Σπόρτιγκ-Μαρκόπουλο: 74-58
Παπάγου - Αργοναύτης: 71-65 (στην παράταση)
Ζωγράφου - Απόλλων: 66-54
Χαλάνδρι - Κορωπί: 66-65

1. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 18αγ. 31Β.
2. ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 18αγ. 31Β.
3. ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 18αγ. 31Β.
4. ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 18αγ. 30Β.
6. ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 18αγ. 30Β.
7. ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 18αγ. 30Β.
8. ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 18αγ. 30Β.
9. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 18αγ. 26Β.
10. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 18αγ. 25Β.
10. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 18αγ. 24Β.
11. ΤΥΦΩΝ ΑΣ 18αγ. 24Β.
12. ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 18αγ. 23Β.
13. ΔΑΣΑΛ 18αγ. 22Β.
14. ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 18αγ. 21Β.
billy_14
Πεντέλη - Άρης Πετρούπολης 58-49
Δεκάλεπτα: 13-13, 42-31, 56-40, 58-49.
Διαιτητές: Καλδίρης - Τσολάκος.
Πεντέλη (Ταμπάκης): Κουτσώνας 2, Μανιάτης 3 (1), Κανταρτζής 19 (4), Αττίκος 13 (1), Δρακάκης, Χαρτοματσίδης 10 (2), Μάντζιος, Τσόπης 8 (1), Μπίγκος 3, Ζερβολέας.
Άρης Πετρούπολης (Καράμπελας): Μονεμβασίτης 1, Λιαπούρης 2, Βασιλείου 14, Τασούλας 4, Ντανάς 1, Βενιτουράκης 2, Φούντας 8 (1), Γεωργαλάς 11 (3), Χαϊδεμένος 6, Δήμος, Νίκας.

Πλην του πρώτου δεκαλέπτου, το ματς ήταν παράσταση για ένα ρόλο στην ουσία, αφού η Πεντέλη κυριάρχησε σε όλους τους τομείς. Στο τελευταίο δεκάλεπτο χάνονταν εκατέρωθεν ο ένας αιφνιδιασμός μετά τον άλλο και το ματς είχε γίνει η αποθέωση της αναρχίας (το επιμέρους σκορ 2-9 αυτής της περιόδου τα λέει όλα). Πάντως, απέναντι σε μια ομάδα που πάντα τη δυσκολεύει, η Πεντέλη αυτή τη φορά δεν κινδύνεψε και πηγαίνει με καλό ηθικό στο ντέρμπι με το Γαλάτσι. Το δε πρωτάθλημα μετά τη νίκη του Χαλανδρίου επί του Κορωπίου (είδα τα τελευταία 13 λεπτά, ορισμός της άγριας ομορφιάς το ματσάκι) ακροβατεί ακόμα περισσότερο στην κόψη του ξυραφιού και επιμένω πως ο πρωταθλητής θα έχει τουλάχιστον 6 ήττες...
PICKANDROLL
Καλημέρα σας. Φίλε moderator jhantzop ευτυχώς που δεν παίζουμε στοίχημα, χαχαχαχαχα. Από προγνωστικά δεν σου βγαίνει ρε φιλαράκι. Την προγούμενη φορά έπιασες 2 στα 7 και τώρα 4 στα 7, συνολικά έχεις 6 στα 14!!!!!!!! Δώσε μας τα τελικά προγνωστικά σου να δούμε ποιος θα ανέβει τελικά (από την ανάποδη βέβαια).
Μην το πάρεις προσωπικά πλάκα κάνω και ειλικρινά περιμένω και τα επόμενα προγνωστικά.
jhantzop
QUOTE(PICKANDROLL @ Feb 7 2012, 08:11 ) *
Καλημέρα σας. Φίλε moderator jhantzop ευτυχώς που δεν παίζουμε στοίχημα, χαχαχαχαχα. Από προγνωστικά δεν σου βγαίνει ρε φιλαράκι. Την προγούμενη φορά έπιασες 2 στα 7 και τώρα 4 στα 7, συνολικά έχεις 6 στα 14!!!!!!!! Δώσε μας τα τελικά προγνωστικά σου να δούμε ποιος θα ανέβει τελικά (από την ανάποδη βέβαια).
Μην το πάρεις προσωπικά πλάκα κάνω και ειλικρινά περιμένω και τα επόμενα προγνωστικά.


Χαχα! Ε είναι/ήταν λίγο βιαστικά! tongue.gif

Έλα στη Β' ΕΣΚΑ (1ος Όμιλος) να με τεστάρεις! tongue.gif

Φυσικά και θα δώσω και την επόμενη φορά!

smiley.gif


aionio talento
Mε τον αρχηγο και παλι στις επαλξεις εστω και δυσκολα (71-65 στην παραταση) κερδισαμε ενα ακομα αγωνα !

Δυνατο ματς με πολλες εναλλαγες στο σκορ αφου ο νικητης αλλαξε χερια στην κανονικη διαρκεια πολλες φορες !

Η ραφηνα θα μπορουσε να ειχε παρει το ματς εχει καλους παικτες τουλαχιστον 4 ορισμενοι και με συμμετοχες

σε Εθνικες κατηγοριες αλλα κυριολεκτικα βασιζεται σε αυτες τις πολυ καλες μοναδες και δεν παιζει σχεδον τιποτα

Εχθες τους ''βγηκε'' και πηγαν να κερδισουν το ματς προφανως δεν βγαινει παντα γι αυτο και ειναι σχετικα

χαμηλα παρα τους καλους παικτες που διαθετει !


Την επομενη εβδομαδα εκτος εδρας με την ομαδα ''Λερναια Υδρα'' (κοβεις κεφαλι και ξεφυτρωνει και ενα καινουργιο

ονομα . . . ) Ηρακλειο - Τυφωνας - Ενωση Ηρακλειου - Περα Κλουμπ . . . ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΜΑΚΡΥΑ Η ΒΑΛΙΤΣΑ !!!!!
PAPAGOS 13
Θα ήθελα πολύ να μαθω κριτικές για τους Αγώνες:
1) Άγιος Θωμάς - Γαλάτσι
2) Ζωγραφου - Απόλλων.
EAST END
QUOTE(PAPAGOS 13 @ Feb 7 2012, 13:04 ) *
Θα ήθελα πολύ να μαθω κριτικές για τους Αγώνες:
1) Άγιος Θωμάς - Γαλάτσι
2) Ζωγραφου - Απόλλων.

ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ 66-54
Τρίτη, 07 Φεβρουαρίου 2012 09:46
Πάλεψε αλλά δεν κατάφερε να πάρε τη νίκη ο Απόλλωνας στου Ζωγράφου χθες το βράδυ, αφού ηττήθηκε με 66-54. Η ομάδα μας μπήκε δυνατά στο παιχνίδι, έπαιξε έξυπνη άμυνα μπλοκάροντας την αντίπαλη επίθεση, όμως δεν μπόρεσε να το εκμεταλλευτεί αυτό αφού έχασε πολλά αμυντικά ριμπάουντ και επιθετικά βρέθηκε σε πολύ κακή μέρα! Παρόλα αυτά ήταν στο παιχνίδι και λίγο πριν το τέλος μείωσε σε 58-54, δείχνοντας πως μπορεί να ''κλέψει'' το ματς, χωρίς τελικά να ολοκληρώσει την προσπάθεια της...
Οι απουσίες των Παλλαντζά και Τσατσάνη κόστισαν πολύ, αφού με έναν μόνο play maker δεν υπήρχαν επιλογές στην αλλαγή ρυθμού του παιχνιδιού από τη πλευρά μας.
Πλέον στο παιχνίδι με τον ΔΑΣΑΛ η νίκη είναι μονόδρομος, εάν θέλουμε να διεκδικήσουμε την παραμονή μας στα τελευταία 8 παιχνίδια που απομένουν.

Πολύ καλή η διαιτησία των Παπαθανασίου και Καλογερόπουλου.

Αναλυτικά:

ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ 66-54
Δεκάλεπτα: 16-14, 35-26, 5039,66-54.
Διαιτητές: Παπαθανασίου, Καλογερόπουλος
ΖΩΓΡΑΦΟΥ (Σταϊκόπουλος): Αγαπίου 2, Τζομτζίδης, Άρχος, Γάσπαρης, Κορκοσούρας 11(3), Καλογερόπουλος 10(1), Βαρσάμος 10(1), Λάβαρης 12(2), Παπαδημητράκης 3, Κοντόπουλος, Ζευκιλής 14, Αλιτζόγλου 4.
ΑΠΟΛΛΩΝ (Δεσποτάκης): Τσακίρης 20(1), Νίτσιος, Καβούρης 11, Κελεσίδης, Βιδάκης 11(1), Ψάρρης 2, Δαρμογιάννης 6, Καδηγιαννόπουλος 4, Κονταξής.


COACHBASKETBALL
ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ 66-54

ΠΗΓΗ http://apollonbasketball.blogspot.com/2012/02/66-54.html


Πάλεψε αλλά δεν κατάφερε να πάρε τη νίκη ο Απόλλωνας στου Ζωγράφου χθες το βράδυ, αφού ηττήθηκε με 66-54. Η ομάδα μας μπήκε δυνατά στο παιχνίδι, έπαιξε έξυπνη άμυνα μπλοκάροντας την αντίπαλη επίθεση, όμως δεν μπόρεσε να το εκμεταλλευτεί αυτό αφού έχασε πολλά αμυντικά ριμπάουντ και επιθετικά βρέθηκε σε πολύ κακή μέρα! Παρόλα αυτά ήταν στο παιχνίδι και λίγο πριν το τέλος μείωσε σε 58-54, δείχνοντας πως μπορεί να ''κλέψει'' το ματς, χωρίς τελικά να ολοκληρώσει την προσπάθεια της...
Οι απουσίες των Παλλαντζά και Τσατσάνη κόστισαν πολύ, αφού με έναν μόνο play maker δεν υπήρχαν επιλογές στην αλλαγή ρυθμού του παιχνιδιού από τη πλευρά μας.
Πλέον στο παιχνίδι με τον ΔΑΣΑΛ η νίκη είναι μονόδρομος, εάν θέλουμε να διεκδικήσουμε την παραμονή μας στα τελευταία 8 παιχνίδια που απομένουν.

Πολύ καλή η διαιτησία των Παπαθανασίου και Καλογερόπουλου.

Αναλυτικά:

ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ 66-54
Δεκάλεπτα: 16-14, 35-26, 5039,66-54.
Διαιτητές: Παπαθανασίου, Καλογερόπουλος
ΖΩΓΡΑΦΟΥ (Σταϊκόπουλος): Αγαπίου 2, Τζομτζίδης, Άρχος, Γάσπαρης, Κορκοσούρας 11(3), Καλογερόπουλος 10(1), Βαρσάμος 10(1), Λάβαρης 12(2), Παπαδημητράκης 3, Κοντόπουλος, Ζευκιλής 14, Αλιτζόγλου 4.
ΑΠΟΛΛΩΝ (Δεσποτάκης Μάριος -Βοηθός : Σταρέντζης): Τσακίρης 20(1), Νίτσιος, Καβούρης 11, Κελεσίδης, Βιδάκης 11(1), Ψάρρης 2, Δαρμογιάννης 6, Καδηγιαννόπουλος 4, Κονταξής.
dimmar
QUOTE(aionio talento @ Feb 7 2012, 11:17 ) *
Mε τον αρχηγο και παλι στις επαλξεις εστω και δυσκολα (71-65 στην παραταση) κερδισαμε ενα ακομα αγωνα !

Δυνατο ματς με πολλες εναλλαγες στο σκορ αφου ο νικητης αλλαξε χερια στην κανονικη διαρκεια πολλες φορες !

Η ραφηνα θα μπορουσε να ειχε παρει το ματς εχει καλους παικτες τουλαχιστον 4 ορισμενοι και με συμμετοχες

σε Εθνικες κατηγοριες αλλα κυριολεκτικα βασιζεται σε αυτες τις πολυ καλες μοναδες και δεν παιζει σχεδον τιποτα

Εχθες τους ''βγηκε'' και πηγαν να κερδισουν το ματς προφανως δεν βγαινει παντα γι αυτο και ειναι σχετικα

χαμηλα παρα τους καλους παικτες που διαθετει !


Την επομενη εβδομαδα εκτος εδρας με την ομαδα ''Λερναια Υδρα'' (κοβεις κεφαλι και ξεφυτρωνει και ενα καινουργιο

ονομα . . . ) Ηρακλειο - Τυφωνας - Ενωση Ηρακλειου - Περα Κλουμπ . . . ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΜΑΚΡΥΑ Η ΒΑΛΙΤΣΑ !!!!!

να προσεχεις τα πολλα κεφαλια φιλε γιατι μπορει να ξεφυγει κανενα και να μπει καπου που δεν θα σου αρεσει την αλλη εβδομαδα!Αντε να δουμε τι θα γινει με αυτο το κομπλεξ που εχεις με τον τυφωνα.
tsili82
QUOTE(dimmar @ Feb 8 2012, 01:17 ) *
να προσεχεις τα πολλα κεφαλια φιλε γιατι μπορει να ξεφυγει κανενα και να μπει καπου που δεν θα σου αρεσει την αλλη εβδομαδα!Αντε να δουμε τι θα γινει με αυτο το κομπλεξ που εχεις με τον τυφωνα.

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!Αν και ψιλοαπαραδεκτο το σχολιο παιζει να ειναι και απο τα πιο αστεια που εχουν γραφτει.....χαχαχαχαχαχαχαχα
bop
QUOTE(tsili82 @ Feb 8 2012, 00:46 ) *
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!Αν και ψιλοαπαραδεκτο το σχολιο παιζει να ειναι και απο τα πιο αστεια που εχουν γραφτει.....χαχαχαχαχαχαχαχα


Ναι, ευτυχώς που έχω γερό λαιμό και δεν μου φεύγει το κεφάλι απο το γέλιο 68.gif 68.gif
PAPAGOS 13
QUOTE(dimmar @ Feb 8 2012, 00:17 ) *
να προσεχεις τα πολλα κεφαλια φιλε γιατι μπορει να ξεφυγει κανενα και να μπει καπου που δεν θα σου αρεσει την αλλη εβδομαδα!Αντε να δουμε τι θα γινει με αυτο το κομπλεξ που εχεις με τον τυφωνα.


Δεν είναι τρόπος αυτός που μιλάς!! Ντροπή!!
Αναρωτιέμαι αν είναι αντίδραση άγχους ή απλά βλακεία.
Αναρωτιέμαι αν είσαι έτοιμος για αυτά που λες.
Θα το μάθουμε τη Δευτέρα... Ποικιλοτρόπως..... ΚΑΙ Ο ΝΟΩΝ ΝΟΕΙΤΩ
aionio talento
QUOTE(dimmar @ Feb 7 2012, 23:17 ) *
να προσεχεις τα πολλα κεφαλια φιλε γιατι μπορει να ξεφυγει κανενα και να μπει καπου που δεν θα σου αρεσει την αλλη εβδομαδα!Αντε να δουμε τι θα γινει με αυτο το κομπλεξ που εχεις με τον τυφωνα.[size="4"][/size]



Με τα δικα μου ξερεις πολυ καλα ποια και αλλων 12-13 παιδιων ομως παιζεις Α ΕΣΚΑ εδω και 4 χρονακια . . .

Μιας και εσυ που κανεις και τον μαγκα (λεμε τωρα) μεσα στο γηπεδο ΔΕΝ ΑΝΕΒΗΚΕΣ ΠΟΤΕ !!!

Αλλα που θα παει ? ολο εκει τριγυρω στις τελευταιες θεσεις μου γυριζεις ! μια δυο τρεις

Καποτε θα επιστρεψεις εκει που θα επρεπε να παιζεις κανονικα !

ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ????

Ηδη o coach που δηλωνε εδω οτι με αυτα τα παιδια πηγαινε μεχρι και Δ ΕΣΚΑ μολις ''εκσασε'' προταση εγινε

το μπαμ . . ΜΠΟΥΧΟΣ !!!

Αντι να βριζεις λοιπον πες και ενα ευχαριστω σε ενα απο τους παικτες που σου εδωσαν μια κατηγορια ΤΖΑΜΠΑ . .

Λεφτα για να παρετε την κατηγορια δεν δωσατε ( γιατι καναμε το χομπυ μας και δε ζητησαμε καθοτι λυγουρια δεν . . )

τους παικτες μετα το 2μηνο 3μηνο τους ξεχασατε (και τους δικους σας ) το ονομα μας ΤΟ ΕΞΑΦΑΝΙΣΑΤΕ

και εχεις μουτρα να ειρωνευτεις κιολας . . ΜΑΛΙΣΤΑ !
v-span
Καλησπέρα σε όλους.

Φέτος είμαι μέλος της ομάδας του Τυφώνα και τόσο εγώ όσο και οι υπόλοιποι συμπαίκτες - προπονητές - παράγοντες προσπαθούμε (ο καθένας όσο μπορεί ανάλογα με τις επαγγελματικές του υποχρεώσεις) να κάνουμε το καλύτερο για την ομάδα γιατί έτσι έχουμε μάθει.

Σε ότι αφορά την αντιπαράθεση ανάμεσα σε dimmar & aionio talento. Δεν καταλαβαίνω γιατί υπάρχει αυτό το ύφος στην αντιδικία. Με το aionio talento κάποτε ιδρώναμε με την ίδια φανέλα εκεί στο σαλούν και μάλιστα στον πρώτο γύρο τα λέγαμε άψογα όπως και με τον Άκη τον Αρσένη και το Mike ο οποίος μαζί με Καλφόπουλο, Κανταρτζή είναι ζωντανή ιστορία για το μπάσκετ και ευτυχία για μας να είναι συμπαίκτες ή / και αντίπαλοι.

Μια και αναφέρθηκε ο προηγούμενος προπονητής πρέπει να πω ότι είχε την ειλικρινή κατανόηση από όλους εμάς και την παρότρυνση για το νέο σταθμό της καριέρας του γιατί το οφείλει πρώτα από όλα στον εαυτό του.

Προσωπικά θεωρώ (αλλά νομίζω ότι εκφράζω το σύνολο των συμπαικτών μου) ότι ο Τυφώνας θα παλεύει να κερδίσει κάθε Δευτέρα ότι μπορεί για να συνεχίσει να υφίσταται σε αυτήν την κατηγορία. Τίποτα περισσότερο και τίποτα λιγότερο. Αν θέλετε τη γνώμη μου τη Δευτέρα θα γίνει ένα πολύ δυνατό παιχνίδι ανάμεσα σε δύο ομάδες που κυνηγάνε η καθεμία το δικό της στόχο και το πιθανότερο είναι όλοι μαζί να συζητάμε μετά φάση - φάση με πολλές μπίρες.

Αυτά και ας ευχαριστιόμαστε το μπασκετάκι πριν μπει κι εκεί φόρος.

Να είστε καλά.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.