Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Real Madrid vs. Olympiacos Piraeus
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Euroleague 2013-14
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
redleg7
QUOTE (spysta @ Apr 19 2014, 15:31 ) *
και για ποιο λογο να γινει αυτο ???

ο Μπουρουσης δεν κοροιδεψε ποτε ..και σεβαστηκε την φανελλα που φορεσε


ουτε προκλητικος ηταν σε δηλωσεις αφοτου εφυγε απο τον ΟΣΦΠ (δινοντας μαλιστα συγχαρητηρια στους πρωην συμπαικτες του) ουτε τωρα στα ματς με Ρεαλ !!
ο παικτης ,με ολα τα καλα και τα ασχημα του, εχει φορεσει τα Ερυθρολευκα σε μια περιοδο που προσπαθουσαμε να πατησουμε στα ποδια μας ξανα, εχει παιξει αρρωστος και τραυματιας ,εχει κανει μεγαλες εμφανισεις, εχει παρει και κυπελλο και το οτι εφυγε ηταν απορια μιας ηλιθιας ιδιωτικης συζητησης του ιδιου (μεγαλη βλακεια του και λαθος) , που ειχε βγει απο σποντα στον αερα και επειτα απο εντολη των προεδρων (που καλα εκαναν και τον εδιωξαν)

#το να γιουχαριστει ο Μπουρουσης στο ΣΕΦ (που ΔΥΣΤΥΧΩΣ θα γινει) ... ειναι ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ .. τραγικο.
#το να κοιταξει ψηλα στο ταβανι και να μετανιωσει (που θα το κανει) .. ειναι κατι θεμιτο και φυσιολογικο , ΑΛΛΑ καθαρα προσωπικο που αφορα τον ιδιο

Tο τι εκανε οσο φορουσε την φανελα του Ολυμπιακου ειναι κατι που δεν μπορουμε να συζητησουμε τωρα.Οντως ισχυει οτι ειχε και τα καλα του με την Ερυθρολευκη.
Δεν ξεχναει κανεις οπως λες ποσο σεβαστηκε τα λεφτα που επαιρνε απο τον Ολυμπιακο,το πως αποκαλουσε τους Αγγελοπουλους(στις περιβοητες κασετες με τα ¨χαπακια¨ και προφαως για να προλαβω καταστασεις οχι δεν ειναι κατι που αφορα μονο τα αδερφια και εκεινον αλλα δειχνει γενικοτερη ασεβεια στον συλλογο).
Οπως κανεις δεν ξεχνα το ποσο ερειστικος ειναι στα 2 φετινα ματς του Ολυμπιακου.Ψαχνει την παραμικρη αφορμη να αρπαχτει.Τυχαιο οτι ο Πετγουει που ηταν τοσο εκνευρισμενος στα 2 αυτα ματς με την περιπτωση του?
Εγω γιουχα δεν εχω χωσει σε κανενα προσωπικα απο αθλητες που τιμησαν την φανελα του Ολυμπιακου.Ουτε καν περσι που αποδοκιμαστηκε παλι στο Σεφ.
Αν μονο εγω διακρινω μια ¨περιεργη¨ συμπεριφορα στα 2 αυτα πρωτα ματς της σειρας τοτε παω πασο.
North_gato
QUOTE (redleg7 @ Apr 19 2014, 13:43 ) *
Την Δευτερα θα ηχησει δυνατα στο Σεφ το @@@@ Γιαννη κοιτα το ταβανι....

**Ελπιζω του χρονου να παρουμε κανα δανειακι να κανουμε 2-3 μεταγραφες αξιας 3 εκ ευρω η καθεμια να μπουμε μεσα και το ταμειο να ειναι μειον.Τι μου θυμιζει αραγε? laugh.gif


Το να βρισουνε τον Μπουρουση το βρισκω ασκοπο και αντιαθλητικο, μια και εφυγε για αλλους λογους. Θα το εβρισκα πιο λογικο αρχικα να τον χειροκροτησουν περισσοτερο απο τους αλλους στην παρουσιαση και μετα να αντιμετωπιστει σαν τους υπολοιπους παικτες της Ρεαλ.

Οσο για τις μεταγραφες που λες, αυξηση του προυπολογισμου κατα εννεα εκατομμυρια δεν ειναι καθπλου ευκαταφρονητη.
Μολονοτι ειμαστε σε αυτο off topic, οι μεταγραφες θα εξαρτηθουν με το αν Ο Λο δωσει σημεια ζωης και αν ο Σερμαντινι τα βρει στα χρηματα που ζηταει.
redleg7
Για το θεμα του Μπουρουση δεν χρειαζεται να πλατιασουμε γιατι ειναι καθαρα υποκειμενικο και θα βγουμε τελειως οφ τοπικ(αν και θεωρω και εγω την συμπεριφορα του τοτε ασκοπη και ανηθικη ως προς τον συλλογο οπου ειχε την τιμη να φοραει την Ερυθρολευκη).Για να κλεισω το θεμα εγω δεν θα γιουχαρω κανενα.Δεν ειναι του χαρακτηρα μου.Ομως ειμαι σιγουρος οτι αυτη την φορα θα φαει αρκετο κραξιμο απο την μεγαλυτερη μεριδα.Το περισσοτερο φυσικα θα το φαει ενας.Ισπανος ειναι και δεν χρειαζεται καν να αναφερω το ονομα του.Μπορει μετα τα ματς στο Σεφ να του βρουμε και δουλεια στο Δελφιναριο.
Για το θεμα του μπατζετ το ανεφερα ειρωνικα για τις ομαδες πυο τρωνε απο τα ¨ετοιμα¨ και τα δανειακια και χρωστανε εκ ευρω μπας και παρουν ποτε τους κανα τιτλο.
Προτιμω την ομαδα μου πανισχυρη οικονομικα και να μην χρωσταει ουτε σεντ οπως τωρα και για να συμβει αυτο χωρις πηγη εσοδων(ανυπαρκτα τα εσοδα στην Ευρωλιγκα ή για να ειμαι ακριβης απειροελαχιστα) τα βαζουν οι προεδροι απο την τσεπη τους.Το μπατζετ ηδη ανεβηκε σε σχεση με περσι.Απλα θελει μια μικρη εστω αυξηση ακομα και πολυ πιο ορθη διαχειρηση.Το τελευταιο ειναι και το πιο σημαντικο γι αυτο ειδαμε ομαδες οπως η Λοκομοτιβ με μεγαλα μπατζετ να πηγαινουν ακλαφτες και αλλες παλι να μην εχουν την εικονα που πρεπει στο παρκε με βαση αυτα που διεθεσαν
Ο Λο ανηκει στην ομαδα αλλα νομιζω θα αποκτηθει αλλος Αμερικανος στην θεση του και αυτο θα ειναι το προτζεκτ.Οταν με το καλο επιστρεψει βλεπουμε αλλα δεν ειμαστε σε θεση να κανουμε σχεδιασμο χωρις αλλο γκαρντ με την ελπιδα να επιστρεψει υγιης ο Λο και στο ιδιο επιπεδο κατι το οποιο και ολοι ευχομαστε.Και παλι ομως ειμαστε οφ τοπικ cool.gif
D-Wade
QUOTE(redleg7 @ Apr 19 2014, 16:53 ) *
Για το θεμα του Μπουρουση δεν χρειαζεται να πλατιασουμε γιατι ειναι καθαρα υποκειμενικο και θα βγουμε τελειως οφ τοπικ(αν και θεωρω και εγω την συμπεριφορα του τοτε ασκοπη και ανηθικη ως προς τον συλλογο οπου ειχε την τιμη να φοραει την Ερυθρολευκη)

Εγώ δε θεωρώ τη συμπεριφορά του ανήθικη ως προς το σύλλογο αλλά ως προς τους εργοδότες του. Πάντως και μένα αν υποκλέψουν τις συνομιλίες μου θα δουν ότι πολλές φορές δε μιλάω με τα καλύτερα λόγια για τους ανωτέρους μου.Όπως φαντάζομαι και η πλειοψηφία των εργαζόμενων κάποια στιγμή έχουν βρίσει τους εργοδότες τους
Βέβαια αφού βγήκαν οι συνομιλίες στη δημοσιότητα καλά έκαναν οι Αγγελόπουλοι και δεν ήθελαν να ανανεώσουν το συμβόλαιο του
redleg7
Δεν ειναι τοσο οι χαρακτηρισμοι οσο η γενικοτερη συμπεριφορα του και το τι βγηκε στην φορα στην περιβοητη υποθεση με τον Μακαρο και το οτι καταφερε να στιγματισει εκεινη την εποχη τον συλλογο.Εμενα προσωπικα σαν φιλαθλο/οπαδο της ομαδας αυτης δεν με τιμα και δειχνει ασεβεια.Δεν με απασχολει επισης τοσο το αν προκαλει μεσα στο παρκε.Αν γουσταρει να κανει και τον κλοουν απεναντι στην πρωην ομαδα του ας το κανει.Ομως σε καμια περιπτωση αθλητης που μπλεχτηκε με υποθεση αναβολικων δεν δειχνει να τιμαει και να σεβεται την φανελα της ομαδας για την οποια αγωνιζεται.Το ξερει καλα και ο ιδιος πιστευω.Το αν θεωρει λακαμαδες τους ανθρωπους που του σκαγανε χοντρα ειναι μια αλλη ιστορια.Δεν νομιζω παντως στην τελικη να αξιζαν τον οποιο χαρακτηρισμο.Δεν νομιζω να τον ειχαν αφησει παραπονεμενο.Απλα απο την ολη ιστορια βγηκαν και κεραταδες και δαρμενοι.
D-Wade
Εγώ αυτό που λέω είναι ότι ήταν ιδιωτική συνομιλία. . .Αν έβγαιναν προς τα έξω όσα λέμε μπορεί να μη μας ξαναμιλούσαν οι μανάδες μας, οι φίλοι μας, να μας χώριζαν οι γκόμενες, να μας απέλυαν οι εργοδότες μας . . .
Εγώ δεν είδα τον Μπουρούση στα 2 ματς με τον ΟΣΦΠ να είναι διαφορετικός,να προκαλεί περισσότερο απ'όσο κάνει όλη τη χρονιά.Ο ίδιος ξυνισμένος-προκλητικός Μπουρούσης ήταν.Αυτός που βλέπουμε 10 χρόνια τώρα.Αυτός που έβριζαν οι φίλαθλοι του ΠΑΟ και τον υπερασπιζόμασταν εμείς όταν φορούσε τη φανέλα του ΟΣΦΠ.Ε τώρα είναι στο αντίπαλο στρατόπεδο και εκνευρίζει εμάς η συμπεριφορά του
redleg7
QUOTE (D-Wade @ Apr 19 2014, 17:41 ) *
Εγώ αυτό που λέω είναι ότι ήταν ιδιωτική συνομιλία. . .Αν έβγαιναν προς τα έξω όσα λέμε μπορεί να μη μας ξαναμιλούσαν οι μανάδες μας, οι φίλοι μας, να μας χώριζαν οι γκόμενες, να μας απέλυαν οι εργοδότες μας . . .
Εγώ δεν είδα τον Μπουρούση στα 2 ματς με τον ΟΣΦΠ να είναι διαφορετικός,να προκαλεί περισσότερο απ'όσο κάνει όλη τη χρονιά.Ο ίδιος ξυνισμένος-προκλητικός Μπουρούσης ήταν.Αυτός που βλέπουμε 10 χρόνια τώρα.Αυτός που έβριζαν οι φίλαθλοι του ΠΑΟ και τον υπερασπιζόμασταν εμείς όταν φορούσε τη φανέλα του ΟΣΦΠ.Ε τώρα είναι στο αντίπαλο στρατόπεδο και εκνευρίζει εμάς η συμπεριφορά του

Δεν διαφωνω σε κατι.Γι αυτο ειπα οτι ειναι υποκειμενικο το θεμα.Ανεφερα προσωπικα τι με πειραξε απο το περασμα του.Ειλικρινα δεν με ενδιαφερει τοσο ο αθλητης Μπουρουσης για να επικεντρωθω στο τι κανει μεσα στο παρκε.Το ειπα και πριν αν θελει να ειναι προκλητικος(οπως σωστα αναφερεις το ιδιο πραττει ολη την χρονια) με την πρωην ομαδα του δικαιωμα του ειναι.Το πως θα τον κρινει η συντριπτικη πλειοψηφια του κοσμου ειναι τελειως διαφορετικη υποθεση.Εγω σε αλλον θα ριξω τις γιουχες. cool.gif
Quincy
Τα αναβολικά δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο στις μέρες μας ρε παιδιά. Λίγο πολύ σχεδόν όλοι κάνουν. Τρανή απόδειξη ότι μετά από το "σκάνδαλο" ο Μπουρούσης παίζει στην καλύτερη ομάδα και πάει για τον τίτλο. Τις μανούρες που έκανε στα 2 αυτά παιχνίδια δεν τις κακοχαρακτηρίζω. Πάντα έτσι είναι ο Ντιρκ όπου και να παίζει και προσωπικά μου αρέσει λίγη ένταση σε τόσο σημαντικούς αγώνες.

Τα παράπονά μου για τον Μπουρούση ήταν αγωνιστικά και μόνο, αλλά τώρα που παίζει αλλού δεν έχουν σημασία.

*Συμφωνώ με D-Wade για τις σχέσεις αφεντικών-εργαζομένων laugh.gif Παγκόσμια σταθερά αυτό!
redleg7
QUOTE (Quincy @ Apr 19 2014, 17:53 ) *
*Συμφωνώ με D-Wade για τις σχέσεις αφεντικών-εργαζομένων laugh.gif Παγκόσμια σταθερά αυτό!

Μονο που εμεις τους σιχτιριζουμε και παιρνουμε ψιχουλα και με το δικιο μας.Μια μικρη διαφορα cool.gif
erwi grey
Εμενα παλι αν μου διναν τα αφεντικα μου κανα εκατομμυριο το χρονο δε θα τους εβριζα με τιποτα. 77.gif
North_gato
QUOTE (erwi grey @ Apr 19 2014, 18:18 ) *
Εμενα παλι αν μου διναν τα αφεντικα μου κανα εκατομμυριο το χρονο δε θα τους εβριζα με τιποτα. 77.gif


Μετα το πρωτο εκατομμυριο, τα υπολοιπα φανταζουν ψιχουλα, και η πλεονεξια και αχαριστια υπερτερουν..
Αυτο εγινε στην περιπτωση αυτη, γιατι ηταν και υπερεκτιμημενος.
Παντως στο ΣΕΦ, θα μπορουσαν να τον εκνευρισουν με τροπο που δεν θα μπορουσε να χαρακτηριστει υβριστικος. Αλλα κυριως οι οργανωμενοι φιλαθλοι που μυαλο για κατι τετοιο.
gspara
http://www.superbasket.gr/permalink/220748.html
Δυσκολα ακομα για Στρατο να παιξει την Δευτερα,αντιθετα οκ ο Σιμονς.
TakeshyKurosawa
QUOTE (gspara @ Apr 19 2014, 18:53 ) *
http://www.superbasket.gr/permalink/220748.html
Δυσκολα ακομα για Στρατο να παιξει την Δευτερα,αντιθετα οκ ο Σιμονς.



Τεράστια απώλεια πραγματικά. Κρίμα.
North_gato
QUOTE (gspara @ Apr 19 2014, 18:53 ) *
http://www.superbasket.gr/permalink/220748.html
Δυσκολα ακομα για Στρατο να παιξει την Δευτερα,αντιθετα οκ ο Σιμονς.


Δεν πειραζει. Θα ειναι φρεσκος για το πρωταθλημα και θα παρει χρονο και ο Παπαπετρου.
aionio talento

Το καλο ειναι τον Μπουρουση απλα : ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΝΟΗΣΟΥΝ !! Πραγμα που στο ΕΛΛΑΔΟ - ΚΑΦΡΙΣΤΑΝ ειναι ΦΥΣΕΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ !

Στο κατω κάτω εχει φορεσει την φανελα αλλω δυο ηδη ομαδων (αρμανι ρεαλ) και ΄΄λειπει΄΄ απο το λιμανι Τρια χρονια !

Απο εκει και περα ΔΙΑΦΩΝΩ καθετα με καποια απο τα παραπανω posts που τον παρουσιαζουν οτι : ΄΄σιγα΄΄ δεν εκανε

και τπτ οσο ηταν σε εμας !!!! Απο που να αρχισω και που να τελειωσω ! Τα αναβολικα ? το οτι βγηκε στην ''φορα'' ηχητικο

ντοκουμεντο οπου βριζει τους Ανθρωπους που ... ΤΟΝ ΕΚΑΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ??? Η τις ΨΕΥΤΟΜΑΓΚΙΤΣΕΣ στους οπαδους

του ΠΑΟ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ?? για να προκαλεις πρεπει να εχεις κανει και κατι μεσα στο γηπεδο !! Με αυτον

βασικο μας ψηλο παικτες οπως : batist - pekovic εκτος απο τους πολλους τιτλους που κερδισαν πρεπει να εκαναν μαζι του

ΡΕΚΟΡ ΚΑΡΙΕΡΑΣ !!! Απο τον ολυμπιακο δεν πρεπει απο αυτους τους παικτες που εφυγαν να μου εχει λειψει ΛΙΓΟΤΕΡΟ

απο αυτον καποιος !!!
T.W.Is.M.
Στο θεμα του Μπουρουση εμενα με ενοχλησε η συμπεριφορα του στα δυο πρωτα παιχνιδια. Εγραψε καποιος οτι ηταν ο ιδιος Μπουρουσης που ξεραμε απ τον Ολυμπιακο, αλλα τωρα ηταν αντιπαλος. Δεν ηταν ομως η πρωτη φορα που επαιζε αντιπαλος. Θα μου πει οτι ηταν η πρωτη φορα που επαιζε σε τοσο κρισιμο παιχνιδι. Να συγκρινω τοτε τη συμπεριφορα του με αυτη του Παπανικολαου? Υπαρχουν διαφορες στις περιπτωσεις βεβαια, αλλα δεν παυει ο ενας να ειναι εριστικος και ο αλλος να μην ανοιγει το στομα του ουτε για να τα βαλει με τον εαυτο του οταν δεν του βγαινει τιποτα. Κι αν θελετε να βρουμε περιπτωση που δεν εφυγε με καλο τροπο, ειδε κανεις τον Ντορσει να μανουριαζει?(και παλι διαφορετικη περιπτωση, το ξερω, αλλα ο μονος που το εκανε αυτο ηταν ο Μπουρουσης) Ειδε κανεις τον Παπαλουκα να κανει το παραμικρο περσι στο φαιναλ φορ? Εδω δεν εκανε ο Τεοντοσιτς...
Τη συμπεριφορα αυτη τη θεωρησα δειγμα αχαριστιας, οπως το ιδιο θα πω και για τους οπαδους που θα τον βρισουν μαζικα τη Δευτερα(και το ειχα κανει και περσι οταν επαιξε με την Αρμανι σαν αντιπαλος).
Παντως ο Μπουρουσης ειναι ο μονος παιχτης της Ρεαλ που θεωρω οτι διαφερει στο κομματι της ψυχολογιας. Νομιζω οτι μπορει να αποδωσει καλυτερα μεσα στον εκνευρισμο, γιατι αυτο του δινει κινητρο. Οτι παιχνιδι του μυαλου λοιπον γινει(αν γινει), καλο θα ταν να απευθυνθει στους υπολοιπους.
erwi grey
QUOTE(North_gato @ Apr 20 2014, 00:23 ) *
Μετα το πρωτο εκατομμυριο, τα υπολοιπα φανταζουν ψιχουλα, και η πλεονεξια και αχαριστια υπερτερουν..
Αυτο εγινε στην περιπτωση αυτη, γιατι ηταν και υπερεκτιμημενος.
Παντως στο ΣΕΦ, θα μπορουσαν να τον εκνευρισουν με τροπο που δεν θα μπορουσε να χαρακτηριστει υβριστικος. Αλλα κυριως οι οργανωμενοι φιλαθλοι που μυαλο για κατι τετοιο.

Προσωπικα δε με ενδιαφερει αν θα τον εκνευρισουν, για μενα αυτος ο παικτης δεν υπαρχει απλα.
Τον Ρουντι μπορει να τον εκνευρισει καποιος; Μαλλον μπορει, αλλα αυτος ειναι εντος αγωνιστικου χωρου. 69.gif
assistant
Καλα αυτο με τον Περπερογλου δεν το καταλαβαινω.Οπως ειπε ο Μπαρτζωκας δεν επρεπε να τον βαλει την Τριτη γιστι ειχε πυρετο απ τη Δευτερα....τι πυρετος ειναι αυτος 6η μερα....εγω κανω πυρετο,πινω πεντε αναβραζοντα depon και 5 βιταμινες c των 1000 και την αλλη μερα ειμαι περδικι και παω στη δουλεια......και πινω και καπνιζω και ειμαι περισσοτερα κιλα απ το κανονικο και δεν εχω και ολκληρο ιατρικο επιτελειο απο πισω μου.....κατι μου βρωμαει....6 μερες πυρετο;;;;;;μηπως ταξιδεψε κι αυτος σε κανα Ντουμπαι,καμια Σαουδικη Αραβια;;;

Mε τον Μπουρουση εγω δεν εχω θεμα.....το μονο που με χαλαει σ αυτον ειναι που μας κανει double-double.....αν δεν ειχε πει αυτες τις λαλακιες στον πεθερο του στο τηλ. και αν δεν επαιρνε ενα καραβι λεφτα μια χαρα θα τον ηθελα στον Ολυμπιακο....τον θεωρω απ τους καλους Ευρωπαιους ψηλους.
Quincy
Ε σε κάνα μήνα θα χουν αποκρυπτογραφήσει και την υπόθεση "Περπέρογλου" οι δαιμόνιοι γιατροί μας. Τόσο μυστήριο και κουλαμάρα ούτε στο House δεν βλέπεις
T.W.Is.M.
QUOTE(Quincy @ Apr 19 2014, 21:16 ) *
Ε σε κάνα μήνα θα χουν αποκρυπτογραφήσει και την υπόθεση "Περπέρογλου" οι δαιμόνιοι γιατροί μας. Τόσο μυστήριο και κουλαμάρα ούτε στο House δεν βλέπεις


Τον ετοιμαζουν για τους τελικους. Βιαζεσαι κι εσυ να τους κατηγορησεις...
Μεχρι τον Ιουνιο θα ειναι απολυτως υγιης! shot.gif
North_gato
QUOTE (T.W.Is.M. @ Apr 19 2014, 21:33 ) *
Τον ετοιμαζουν για τους τελικους. Βιαζεσαι κι εσυ να τους κατηγορησεις...
Μεχρι τον Ιουνιο θα ειναι απολυτως υγιης! shot.gif


Προφανως μιλας για τον Ιουνιο του 2015.. μην κανουμε βιαστικες και επιπολαιες διαγνωσεις και θεραπειες.
yorgos
QUOTE
Μετα το πρωτο εκατομμυριο, τα υπολοιπα φανταζουν ψιχουλα, και η πλεονεξια και αχαριστια υπερτερουν..


+1

Για μένα ο Μπουρούσης είναι υπερχρήσιμος ψηλός και με ελληνικό διαβατήριο, αναμφισβήτητη αγωνιστική αξία, δεν είναι τυχαία τα συμβόλαια που παίρνει. Εριστικός ήταν πάντα, αλλά κυρίως προβληματίας στα αποδυτήρια, κι αυτό είναι θέμα, δε θα τον ήθελα στην ομάδα μου αν είχα την πολυτέλεια (δεν την έχω).

Από κει και πέρα έπεσε θύμα υποκλοπής. Και καλά "το φαρμακάκι", καλά να βρίζεις τους εργοδότες σου, αλλά να τους βγάζεις και ηλίθιους από πάνω επειδή σου έδωσαν συγχαρητήρια είναι φάουλ. Ορθώς τον έδιωξαν. Δε βρίσκω λόγο να γιουχαριστεί, ενα ταλαντούχο προβληματικό παιδί, όπως πολλά είναι. Εγώ θα τον αγνοούσα. Πολύ καλός παίκτης, πολύ μικρός άνθρωπος. Ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος.
assistant
Οριστικα εκτος αγωνα ο Περπερογλου.......ρε παιδια πηγαιντε τον ανθρωπο σ ενα νοσοκομειο,θα παθει τιποτα 8 μερες πυρετο.....δε γινονται αυτα.
Air Kef
Υπάρχουν εισητήρια για τον αγώνα;
frenchman7
QUOTE(Air Kef @ Apr 21 2014, 00:03 ) *
Υπάρχουν εισητήρια για τον αγώνα;


Τσέκαρε μία το site της ομάδας
Dancing Madly Backwards
Καλές οι πασχαλιάτικες διακοπές, τώρα που επέστρεψα πάμε για τις νίκες. Εισιτήρια τσίμα τσίμα προλαβαίνετε, άντε.
qspock
QUOTE(assistant @ Apr 20 2014, 21:47 ) *
Οριστικα εκτος αγωνα ο Περπερογλου.......ρε παιδια πηγαιντε τον ανθρωπο σ ενα νοσοκομειο,θα παθει τιποτα 8 μερες πυρετο.....δε γινονται αυτα.

biggrin.gif H μαγειριτσα δε βοηθησε? tongue.gif
Καλα τι γινεται φετος δεν μπορω να καταλαβω, ειλικρινα... Συνεχεια ομως μου ερχεται στο μυαλο ο μανατζερ του Σπανουλη και του Περπερογλου (εκεινος ο Σερβος) που ειπε πως οι 2 ελληνικες ομαδες δεν θα πανε final four. Χωρις να υπονοω τιποτα, απλα μου ερχεται.
whaler
Γνωρίζει κάποιος την ακριβή ώρα του ματς σήμερα;
Το gazzetta λέει 19:00, το sport24 20:00 και στο site της ΔΤ λέει 19:30 tongue.gif
Zoys
QUOTE(Fitz @ Apr 21 2014, 16:13 ) *
Το gazzetta λέει 19:00, το sport24 20:00 και στο site της ΔΤ λέει 19:30 tongue.gif

Η ΔΤ έχει το "και καλά" pregame show. 20:00 ξεκινάει το ματς.
Air Kef
Παιδιά ο Μπουρούσης πάντα έτσι ήταν.

Με αδύναμους αντιπάλους μάγκας, εριστικός και πρώτος για ξύλο με δυνατότερους βγάζει άγκυρα στο τρίποντο, Ντιρκιές, και νιάου.

Με την Αρμάνι πέρσι, προφανώς και ήταν κύριος, τώρα που παίζει στην Ρεάλ και με πλεονέκτημα έδρας, νιώθει ασφαλής και βγάζει τον πολλά βαρύ.

Δεν είναι θέμα αν σέβεται τον Ολυμπιακό ή όχι, έτσι είναι σαν άνθρωπος. Ο Γιαννάκης τον έκανε παίκτη και μόλις έγινε παίκτης δεν σεβόταν ούτε τον Γιαννάκη, ούτε τον Ντούντα, ούτε κανέναν.

Μακάρι να γίνει το 2-1 σήμερα, πρώτον για προφανής λόγους και δεύτερον για να καταφέρουμε να πάμε γήπεδο την Τετάρτη. biggrin.gif
Dreamerpanos
Με το ρυθμό που μπαίνουν τα σουτ θα το πιάσω το σκορ μου στο Νοστράδαμο.....
D-Wade
Αυτή είναι η τιμωρία του Μπουρούση . . .Του έχει κάνει ανήθικα πράγματα μέχρι τώρα ο Ντάνστον
katharop
δεν υπάρχει ομάδα ρεάλ σε σετ παιχνίδι.
Dreamerpanos
QUOTE (D-Wade @ Apr 21 2014, 19:53 ) *
Αυτή είναι η τιμωρία του Μπουρούση . . .Του έχει κάνει ανήθικα πράγματα μέχρι τώρα ο Ντάνστον


Και λίγα λες....πολύ χαλαρή τη βλέπω τη Ρεάλ....ο Ολυμπιακός εξαιρετικά παθιασμένος....η Ρεάλ βρίσκει πολύ δύσκολα σκορ με τέτοια άμυνα...Πόσο μπορεί να συνεχίσει?
Dred11
Φανταστικό α΄ δεκάλεπτο από τον Ολυμπιακό. Ψιλοξενέρα η ατμόσφαιρα στο γήπεδο. Θα μπορούσε να είναι πιο hot, σε πολιτισμένο πλαίσιο πάντα.
North_gato
Ωραιο πρωτο δεκαλεπτο. Το κακο ειναι οτι μερικοι παιζουν χωρις ανασα. Το καλο ειναι οτι την βγαλαμε καθαρη παρα την εισοδο του Κολινς.
katharop
QUOTE (Dreamerpanos @ Apr 21 2014, 20:00 ) *
Και λίγα λες....πολύ χαλαρή τη βλέπω τη Ρεάλ....ο Ολυμπιακός εξαιρετικά παθιασμένος....η Ρεάλ βρίσκει πολύ δύσκολα σκορ με τέτοια άμυνα...Πόσο μπορεί να συνεχίσει?

με κάτω τα χέρια θα χάσει σήμερα η ρεάλ.
gspara
τι εβαλε παλι ο παιχταρας 77.gif ????οχι σαν τον φλωρο τον Ρουντι που προτιμαει αποκλειστικα την ασφαλεια των 7-8 μετρων.
G-arenas
για αλλον έναν αγωνα εχετε τελεια διαιτησια,ζηλευω!χωρις καθολου ενεργεια η ρεαλ,που νομιζει ότι θα παρει το ματς μονο με
με το ταλεντο της...αν συνεχισει ετσι 20αρα θα φαει...
katharop
QUOTE (G-arenas @ Apr 21 2014, 20:05 ) *
για αλλον έναν αγωνα εχετε τελεια διαιτησια,ζηλευω!χωρις καθολου ενεργεια η ρεαλ,που νομιζει ότι θα παρει το ματς μονο με
με το ταλεντο της...αν συνεχισει ετσι 20αρα θα φαει...

μακάρι και μεις το βράδυ αλλά δεν το βλέπω wink.gif
D-Wade
Αρρώστησε μας ρε Mardy
Έλα και εσύ ρε βελούδινο σφυρί shot.gif
mixalisgate7
Φοβερό κάρφωμα από τον Ματ.
Zoys
Να δω ποιος θα ΤΟΛΜΗΣΕΙ να ξαναπεί τον Lojeski γατάκι. w00t.gif

Πάμε γερά μωρή ομάδα! 56.gif
Dred11
Σε άλλα νέα, μόλις ανανεώθηκε το συμβόλαιο του Λοτζέσκι.
bbplayer
QUOTE (D-Wade @ Apr 21 2014, 19:53 ) *
Αυτή είναι η τιμωρία του Μπουρούση . . .Του έχει κάνει ανήθικα πράγματα μέχρι τώρα ο Ντάνστον



γιατί τι έκανε ?? rolleyes.gif μη σου πω ότι όταν έπαιζε στο ΣΕΦ , έτσι και έλεγες κάτι για το Μπουρούση σε Ολυμπιακό , παίζει και να σε σκότωνε (που λέει ο λόγος)
North_gato
QUOTE (mixalisgate7 @ Apr 21 2014, 20:08 ) *
Φοβερό κάρφωμα από τον Ματ.

Ολα τα λεφτα!! 77.gif
Dreamerpanos
Μιλάμε έρχεται πρόταση από το WWE....
T.W.Is.M.
Αλλο ενα μπραβο στον Κολινς. Στο επομενο ματς(με το καλο να υπαρξει) πιο σκληρο φαουλ... wink.gif
Dred11
Θεός ο Μάρντυ. Αν και νομίζω το credit πάει στον Μπαρτζώκα.
gspara

ουτε απλο φαουλ δεν ηταν.....ball
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.