Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basketaki εδώ και τωωωωωωωωωωωώρα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Flash
Ένταξει ο Hulk μοιάζει απλά χλωμός μπροστά στο πόσο πράσινος από τη ζήλεια μου έχω γίνει διαβάζοντας για αυτό το meeting.

Είστε απλά ΠΟΛΥ μεγάλοι 77.gif 77.gif 77.gif

Gravedigger
Επικά ποστ...!Πραγματικά κάθομαι και γελάω μόνος μου...!Εγώ 1 πράγμα έχω να πω..!Χθες η ομάδα δεν έδειξε τίποτα από αυτά που μπορεί να κάνει...!Και επιφυλάσσομαι για εμφάνιση ανάλογη του προηγούμενου Σαββάτου,και όχι της χθεσινής όπου απλά μάζευα rebound και έκανα και κανά drive όοοοοταν έβρισκα χώρο!
Air Kef
Ντάξει, η γραφικότητα του σακαράμε σε αυτό το τόπικ ξεπερνάει οποιονδήποτε άλλον χρήστη σε αυτό το φόρουμ. 77.gif
j-kidd13
QUOTE(Air Kef @ Mar 19 2012, 11:09 ) *
Ντάξει, η γραφικότητα του σακαράμε σε αυτό το τόπικ ξεπερνάει οποιονδήποτε άλλον χρήστη σε αυτό το φόρουμ. 77.gif


Και δεν ηταν παρων στο μητινγκ ο Γιαννης....... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
aegeansheed
Τζόναρε σε βλέπω να ξανανεβαίνεις την άλλη Παρασκευή. Αισθάνομαι ατμόσφαιρα ρεβανσισμού..

Εκτός αν ψήνεσαι ν' ακολουθήσεις ειδικό πρόγραμμα διατροφής με Simply Burgers για όλη την εβδομάδα.

Δευτέρα: Cowboy, double beef, double baycon
Τρίτη: Chicken Wings με τριπλή μερίδα πατάτες με σως creole και ένα Rodeo
Τετάρτη: Philadelphia (παίζουν και οι Sixers νομίζω την Τετάρτη)
Πέμπτη: Chicken Quesadillas * 2 και cheesecake Oreo
Παρασκευή: Cleopatra chicken με έξτρα onion rings
Σάββατο πρωί: Ό,τι έφαγες όλη την εβδομάδα, μία φορά πρωινό, για επανάληψη και Σάββατο απόγευμα γράφουμε.. tongue.gif
sacarame
QUOTE(Air Kef @ Mar 19 2012, 11:09 ) *
Ντάξει, η γραφικότητα του σακαράμε σε αυτό το τόπικ ξεπερνάει οποιονδήποτε άλλον χρήστη σε αυτό το φόρουμ. 77.gif



Σε μερσώ για το κοπλιμέντο... 19.gif



Μάλιστα..Η καταγραφή γεγονότων λέγεται πλέον γραφικότητα.... smiley.gif

Εγώ απλά θα πω ότι όποιος δεν με πιστεύει, μπορεί να πάρει τα ποδαράκια του ( και τα χτυπημένα δαχτυλάκια του) και να έρθει να κρίνει από μόνος του... tongue.gif


QUOTE(aegeansheed @ Mar 19 2012, 13:20 ) *
Τζόναρε σε βλέπω να ξανανεβαίνεις την άλλη Παρασκευή. Αισθάνομαι ατμόσφαιρα ρεβανσισμού..

Εκτός αν ψήνεσαι ν' ακολουθήσεις ειδικό πρόγραμμα διατροφής με Simply Burgers για όλη την εβδομάδα.

Δευτέρα: Cowboy, double beef, double baycon
Τρίτη: Chicken Wings με τριπλή μερίδα πατάτες με σως creole και ένα Rodeo
Τετάρτη: Philadelphia (παίζουν και οι Sixers νομίζω την Τετάρτη)
Πέμπτη: Chicken Quesadillas * 2 και cheesecake Oreo
Παρασκευή: Cleopatra chicken με έξτρα onion rings
Σάββατο πρωί: Ό,τι έφαγες όλη την εβδομάδα, μία φορά πρωινό, για επανάληψη και Σάββατο απόγευμα γράφουμε.. tongue.gif




Πωωωωωω, πείνασα τώρα.... Πάω να σκαρώσω καμιά καρμπονάρα...
duncan21
Ρε 'σεις έχω μπει σε πρόγραμμα τελευταία,μη με παρασύρετε.Απλά τα simply burgers ήταν πρόταση του sg και του έχω τυφλή εμπιστοσύνη για τα πάντα καθώς με έχει βοηθήσει ουκ ολίγες φορές με τα acbικα λαβράκια του στο fantasy και τα nhlικα στανταράκια του 24.gif .Επίσης προτείνω να αφήσουμε κατά μέρους τα burgers και να κουβαληθούμε στο sacarame να μας κάνει το τραπέζι,μιας και την έχει δει Jamie Oliver τελευταία icon_drunk.gif .Btw,θα ειδοποιηθείτε άμα τη αφίξει μου εις τας Αθήνας την επόμενη εβδομάδα,έχετε το νου σας πάντως ph34r.gif .

SG3ptshooter
QUOTE(duncan21 @ Mar 19 2012, 15:47 ) *
τα simply burgers ήταν πρόταση του sg και του έχω τυφλή εμπιστοσύνη για τα πάντα καθώς με έχει βοηθήσει ουκ ολίγες φορές με τα acbικα λαβράκια του στο fantasy και τα nhlικα στανταράκια του 24.gif

-3/4 παίκτες που πρότεινα έχουν διψήφιο μο στα 3 τελευταία και ο Jerrells θα είχε αν δεν τραυματιζόταν - έχανε όλη τη σεζόν.
-Δε σου προτείνω στοίχημα γιατί γκρινιάζεις πιο πολύ κι από γκόμενα που την πάτησα ενώ περπατάγαμε δίπλα - δίπλα. Ένα βράδυ ξέχασα τον κανόνα που έχω θέσει και σου είπα 3 ματς και δεν πέρασε το στανταράκι επειδή τραυματίστηκε το τέρμα που είχε ξεκινήσει βασικό και το φαγε κρύος ο Thomas, παρά το πόσο καλύτεροι ήταν οι Boston, απέναντι σε ουραγό ομάδα που είχε back to back..

Επίσης τα Simply είναι στη λίστα endorsements του Sheed, άρα δεν υπάρχει αμφιβολία για το θεάρεστο της γεύσης τους. Απλά είπες να με χώσεις ως άρχοντα της γραφικότητας στο topic να το αποβιάσω... Good effort.

----------------------------------------
Και cheesecake Oreo smiley.gif
sacarame
Είμαστε για μπάσκετ αυτό το σ/κ???
Ginobili
QUOTE(sacarame @ Mar 23 2012, 22:31 ) *
Είμαστε για μπάσκετ αυτό το σ/κ???

Ναι μέσα
T.W.Is.M.
Ναι, αλλα πειτε το σχετικα γρηγορα αν ειναι για να ξερω να μην παω γυμναστηριο.
Knickerbocker
QUOTE (T.W.Is.M. @ Mar 24 2012, 12:43 ) *
Ναι, αλλα πειτε το σχετικα γρηγορα αν ειναι για να ξερω να μην παω γυμναστηριο.


Εγώ δυστυχώς είμαι off με κρύωμα...Παίρνω τον κύριο Μάκη για καμμιά βιταμίνη αλλα το έχει κλειστό.
Ginobili
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 24 2012, 11:43 ) *
Ναι, αλλα πειτε το σχετικα γρηγορα αν ειναι για να ξερω να μην παω γυμναστηριο.

Πσσσσσσσσσσσσ!!!! Είσαι δυναμίτης! laugh.gif

Άσε τα γυμναστήρια και τις Μ$&^ες,αυτά είναι για τους φλώρους!! Ο ιδρώτας και το αίμα που χύνουμε στο τσιμεντένιο κλουβί είναι άλλο επίπεδο.
Εξάλλου η προπόνηση ενός βέρου λιθουανού είναι πολύ physical fitness..τρίποντα και push-ups εναλλάξ. 56.gif
aegeansheed
QUOTE(Knickerbocker @ Mar 24 2012, 12:48 ) *
Εγώ δυστυχώς είμαι off με κρύωμα...


boooooooooooooooooooooooooooooooooooo... tongue.gif

Mόλις ξεχώρισαν τα κοτόπουλα από τα γατιά...

p.s. σήμερα δε μπορώ ούτ' εγώ, νιααααάουυυυυ...
Ginobili
Πείτε αν μπορείτε για αύριο Κυριακή
Knickerbocker
QUOTE (aegeansheed @ Mar 24 2012, 14:49 ) *
boooooooooooooooooooooooooooooooooooo... tongue.gif

Mόλις ξεχώρισαν τα κοτόπουλα από τα γατιά...

p.s. σήμερα δε μπορώ ούτ' εγώ, νιααααάουυυυυ...



http://www.youtube.com/watch?v=go4dFqOPkHs
Gravedigger
Για Κυριακή είμαι μέσα αν μαζευτούμε.Είμαι ψιλοκρυωμένος αλλά δεν βαριέσαι,για μπάσκετ πάντα μέσα είμαι.
aegeansheed
Μέσα κι εγώ αν και χωρίς αυτοκίνητο. Θα με βόλευε κάπου πιο κεντρικά..
Pierce
Εγω ειμαι off. ph34r.gif
Gravedigger
Δεν βλέπω να παίζουμε τελικώς..!
Ginobili
QUOTE(Gravedigger @ Mar 25 2012, 13:32 ) *
Δεν βλέπω να παίζουμε τελικώς..!

Φάγανε μπακαλιάρο-σκορδαλιά τώρα και βαρύνανε... laugh.gif
spysta
Apo to sk kai gia tis epomenes 10 imeres tha eimai athina .. Γκετ ρεντι!!!!!!!!φαστεν γιορ σιτμπελτ leeemee na ginei xamoulis!!! smiley.gif
duncan21
Αύριο ανεβαίνει ο γουρλής cool.gif για τα ματς με τη Σιένα.Τι λέτε για τερρρρρλό μπασκετάκι το Σ-Κ(Σάββατο κατά προτίμηση)?
Gravedigger
Μέσα ofc.Αν είναι και ο Σπύρος μιλάμε για τρελόοο μπασκετάκι.
j-kidd13
H ομαδα μου χρωσταει απαντησεις...
Ginobili
QUOTE(j-kidd13 @ Mar 28 2012, 01:20 ) *
H ομαδα μου χρωσταει απαντησεις...

Δεν χρωστάμε τίποτα,είμασταν ανώτεροι όλων και το αποδείξαμε.Τώρα αν μας άφησε ο Λαμόνικα και ο Αρτεάγκα 3 ώρες να καθόσμαστε για να παγώσουμε με το αντιμπάσκετ που έπαιζαν οι άλλοι....να τα χαίρονται! Την επόμενη φορά θα τους πετάξουμε λεφτά στην μούρη... laugh.gif


....ψεύτικα
Knickerbocker
Εγώ είμαι μέσα για Κυριακή...για Σάββατο αμφίβολος.

T.W.Is.M.
Εγω ειμαι μεσα για Σαββατο, αλλα δεν μπορω την Κυριακη.
Flash
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 28 2012, 16:22 ) *
Εγω ειμαι μεσα για Σαββατο, αλλα δεν μπορω την Κυριακη.


To ίδιο ισχύει και για εμένα (σοβαρά). icon_wave.gif
Gravedigger
QUOTE (Flash @ Mar 28 2012, 23:44 ) *
To ίδιο ισχύει και για εμένα (σοβαρά). icon_wave.gif

Ωπ,θα έχουμε και guest εμφανίσεις???Περιμένω και Kef και Σπύρο λοιπόν..!
duncan21
Δεν έχουν ποστάρει οι μεγάλες δυνάμεις κι ανησυχώ unsure.gif .
Pierce
Pierce λογικα out. Χτυπησα χτες που ειχα παει για μπασκετ το μεσαιο δαχτυλο στο δεξι χερι και ουτε πιρουνι δεν μπορω να πιασω καλα καλα . Θα περασω μια βολτα (αφου θα ειναι και ο flash) και αν μπορω να παιξω εχει καλως...
Flash
Anaz, aegean, spysta, kef?

Άρη είσαι έμπνευση, έλα ως El Cid ή προπόνησε μας.

Στις 5 στα Bριλήσσια; Θέλω μεταφορά από σταθμό προαστιακού.
morfi
Για πότε μιλάτε; Όπως και να 'χει μέσα για όλες τις μέρες. biggrin.gif
j-kidd13
Ι'm doubtful....
Αλλα θα προσπαθησω...Βλεπω υψηλες συμμετοχες.
Air Kef
Daaaaaaaaaaaaaaaaamn, κανονιστε και θα παλέψω, αλλά βλέπω πάλι Βριλήσσια κτλ, πολύ ΒΠ έχει πέσει και πεφτει μακρυά :/
Εχω εδώ και 3 βδομαδες το ίδιο πρόβλημα με Αρη αν και είμαι σχεδόν έτοιμος.

Θα μιλήσω και με Μαρτζούκο
morfi
QUOTE(Air Kef @ Mar 30 2012, 14:01 ) *
Θα μιλήσω και με Μαρτζούκο

Θα μας κάνει τη τιμή; biggrin.gif
Gravedigger
Αναμένεται επικό meeting...!Πρέπει να κανονίσουμε με κάποιο τρόπο τα μεταφορικά πάντως...Εγώ δεν ξέρω πως να έρθω εκεί πάνω...Με έπαιρνε πάντα ο Άρης από το μετρό tongue.gif
spysta
ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΠΑΣΚΕΤ.

ωωωωω ναι .. θα ειμαι εκει.για εσας. για εμενα .. για το αθλημα.φορ δε λοβ οφ δε γκειμ κοζ

ευχαριστω πολυ. χακι χαιρετισμους σε ολους σας

ντααααααααααααααααααααξει τρελο
Gravedigger
Ανακεφαλαίωση???Ποιοι είναι μέσα τελικώς???
Flash
QUOTE(Gravedigger @ Mar 30 2012, 23:39 ) *
Ανακεφαλαίωση???Ποιοι είναι μέσα τελικώς???


Να επιβεβαιώσουν οι αμφίβολοι και κάνω σούμα το μεσημέρι. Να δούμε και για μεταφορές.

Φερτε μπάλες ωρε.
Ginobili
Ναι,μέσα.
j-kidd13
Εγω θα επιβεβαιωσω αυριο...Εχω κανονισει κατι και πρεπει κατα τις 8 να ειμαι Αιγαλεω.Αλλα δυσκολευομαι να χασω και το μητινγκ.... tongue.gif ...Iσως προσποιηθω καμια αρρωστια για να το ακυρωσω... icon_drunk.gif
sacarame
Κύριοι θα προτείνω κάτι ριζοσπαστικό αυτή τη φορά...Επειδή βλέπω αρκετούς να δείχνουν μια δυσφορία για να πάμε Βριλήσσια, λόγω απόστασης, προτείνω να μεταφέρουμε για αυτή την φορά την έδρα του μίτινγκ στα γήπεδα πίσω από την ΓΑΔΑ στην Αλεξάνδρας...

Έτσι θα έχουμε όλοι άμεση πρόσβαση από το μετρό και γενικά θα είναι πιο κοντά για τους περισσότερους...

Κατά τα άλλα, λογικά είμαι κι εγώ μέσα, αν και κλασσικά θα έρθω γύρω στις 6 διότι έχω μάθημα..Θα επιβεβαιώσω αύριο το πρωι για σίγουρα.

Pierce
Απλα στην Αλεξανδρας ειναι δεδομενο οτι δεν θα βρεθει μπασκετα
Ginobili
QUOTE(pierce21 @ Mar 31 2012, 00:18 ) *
Απλα στην Αλεξανδρας ειναι δεδομενο οτι δεν θα βρεθει μπασκετα

Όντως,δεν υπάρχει περίπτωση.Αν πάμε Αλεξάνδρας θα πρέπει να το κάνουμε νωρίτερα
T.W.Is.M.
Κι εγω μεσα ειμαι, ειδικα για Βριλησσια και αν χρειαστει παιρνω και κοσμο απο τον προαστιακο ή απο καποιο αλλο σημειο που θα συμφωνησουμε.
morfi
Και εγώ μέσα αρκεί αν πάμε Βριλίσσια να υπάρχει κάποιος με μεταφορικό μέσο.
spysta
Μην το ψαχνετε ρε .. Βριλλησια ειναι κομπλαδουρα γηπεδακια και θα ειμαστε μονοι μας !!οποιος χρειαστει τον τσιμπαω εγω απο το μετρο του χαλανδριου με το μπατμομπιλ!!φιλουρεεες πεταααααωω σε λιγο
korompos#3
Μέσα και εγώ. Αν με πάρει και κάποιος από το Μετρό ακόμα καλύτερα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.