Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basketaki εδώ και τωωωωωωωωωωωώρα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
morfi
QUOTE(sacarame @ Oct 5 2012, 15:35 ) *
Ψηλά Ψηλά τα μαύρα τα μπερέ... icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Ο Ψαράς δεν έχει κανενα πρόβλημα καθ' ότι αδείεται για μια βδομάδα....


κάνω την κλασσική πρόταση λοιπόν για 6 στη γνωστή έδρα της Τουφας- Φούντας και αναμένω αντιδράσεις....

Για αύριο;
sacarame
QUOTE(morfi @ Oct 5 2012, 15:43 ) *
Για αύριο;



Γενικά δεν έχω θέμα για Σάββατο ή Κυριακή..Απλά δεν έχω ενημερωθεί αν τελικά θα γίνει η πρώτη αγωνιστική της Α1 ακόμα.. Αν γίνει, θέλω να πάω και μια βόλτα από το ΣΕΦ
T.W.Is.M.
QUOTE(morfi @ Oct 5 2012, 11:54 ) *
Κουράζετε πολύ. biggrin.gif

Άρα είμαστε μέσα... ΠΛΕΟΝ:

morfi
sacarame
pierce21
spysta
T.W.Is.M
rchos
Xaroumenos loukoumas
και j-kidd13, ginobili αμφίβολλοι.


Οι δυο του 50-50 παρακαλουνται ειτε να ερθουν ειτε να πανε να βρουν το Σακη Μπουλα για να κλεισουν την τριαδα και να γυρισουν σιριαλ... shot.gif
Κατα προτιμηση να ερθουν γιατι απ τα ονοματα που βλεπω ειμαι ο πιο ρουκι σε basket meeting(κι ας εχω ερθει τοσες φορες πια κι εχω χτισει αμετρητα κλειστα) και καλο ειναι να δω καμια γνωστη φατσα. Τσαντες δεν κουβαλαω, εκτος κι αν ειναι απ τη Λιθουανια. tongue.gif

edit για τον απο πανω: Δε θα γινει η 1η αγωνιστικη της Α1, οποτε κι εγω προτεινω Σαββατο.
spysta
αφου πηρε ορκο προστασιας της πατριδας και η σακαρακα ... εεεε ΝΑΙ ΔΙΑΟΛΕ !! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΠΑΣΚΕΤ !!


ΑΥΡΙΟ .. Σαββατο το απογευμα .. στο ΦΟΤ Χαλανδριου !!δηλ διπλα στην σταση του μετρο στο Χαλανδρι

αυτα απο εμενα.γκεγκε ???(τσεβιτσιους)
morfi
QUOTE(spysta @ Oct 5 2012, 17:17 ) *
αφου πηρε ορκο προστασιας της πατριδας και η σακαρακα ... εεεε ΝΑΙ ΔΙΑΟΛΕ !! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΠΑΣΚΕΤ !!


ΑΥΡΙΟ .. Σαββατο το απογευμα .. στο ΦΟΤ Χαλανδριου !!δηλ διπλα στην σταση του μετρο στο Χαλανδρι

αυτα απο εμενα.γκεγκε ???(τσεβιτσιους)

Μέσα. Ώρα;
spysta
QUOTE(morfi @ Oct 5 2012, 17:43 ) *
Μέσα. Ώρα;

5? 6? αντε πειτε και οι αλλοι τιποτις !!!!εγω μεσα ειμαι ουατεβα εν ουενεβα
Pierce
Τούφα στις 5
T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Oct 5 2012, 22:19 ) *
Τούφα στις 5


Εξαιρετικα. Εκπληκτικα. Μοναδικα και ανεπαναληπτα. tongue.gif
Μια βοηθεια μονο επειδη τη μοναδικη φορα που εχω παει σε αυτο το γηπεδο με πηγατε εσεις. Οταν λεμε διπλα στο μετρο του Χαλανδριου, ποσο μεσα απο τη Δουκισσης Πλακεντιας? Τι να βαλω για σημαδι για να στριψω?
sacarame
Τούφα στις 5 λοιπόν κι επίσημα... Δηλώστε συμμετοχή όσοι είστε οκ με την ώρα και το μέρος για να ξέρουμε πόσοι θα μαστε..

Πάνας αν θες έρχεσαι στο μετρό Χαλανδρίου, παρκάρεις εκεί και πάμε με τα πόδια...Θα ποστάρουν και οι οδηγοί φαντάζομαι αλλά είναι 50 μέτρα πίσω από το σταθμό οπότε no big deal...
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Oct 6 2012, 13:01 ) *
Τούφα στις 5 λοιπόν κι επίσημα... Δηλώστε συμμετοχή όσοι είστε οκ με την ώρα και το μέρος για να ξέρουμε πόσοι θα μαστε..

Πάνας αν θες έρχεσαι στο μετρό Χαλανδρίου, παρκάρεις εκεί και πάμε με τα πόδια...Θα ποστάρουν και οι οδηγοί φαντάζομαι αλλά είναι 50 μέτρα πίσω από το σταθμό οπότε no big deal...


Ωραια λοιπον. Ειμαι και επισημως μεσα.
rchos
Εγώ επίσημα δεν λέω τπτ γιατί ο διάολος έχει πολλά ποδάρια wink.gif


Ένα θα πω μόνο σήμερα θα παίξουνε στοιχήματα οπότε μην έρθετε με άδειες τσέπες...
spysta
QUOTE(rchos @ Oct 6 2012, 11:10 ) *
Εγώ επίσημα δεν λέω τπτ γιατί ο διάολος έχει πολλά ποδάρια wink.gif


Ένα θα πω μόνο σήμερα θα παίξουνε στοιχήματα οπότε μην έρθετε με άδειες τσέπες...

Εσυ αν δεν ερθεις .. θα νιωσεις την οργη μου πολλαπλασιασμενη σε 40 Βολντεμορτ και 50 Μπακατσιαδες
rchos
QUOTE(spysta @ Oct 6 2012, 14:23 ) *
Εσυ αν δεν ερθεις .. θα νιωσεις την οργη μου πολλαπλασιασμενη σε 40 Βολντεμορτ και 50 Μπακατσιαδες


Εμείς τα λαικά παιδιά από τα νότια δουλεύουμε ολημερίς για να βγάλουμε τα προς το ζην.
Εσείς στα βόρεια ασχολείστε μόνο με το ευ ζην και τα μπασκετάκια.

Ότι φέρει η ζωή θα το δεχτούμε.
j-kidd13
Κανας φιλοτιμος σαμαρειτης να με παρει απο προαστιακο πεντελης αν μπορεσω και ερθω,υπαρχει???
Xaroumenos loukoumas
Θέλω έναν καλό σαμαρείτη να υποδείξει την ακριβή τοποθεσία του γηπέδου όμως σε google maps!
Αρχεία kml δε γίνονται δεκτά tongue.gif
Pierce
apple maps?
Anaz
sad-smiley-009.gif
sacarame
Είναι επί της οδού Ιωαννίνων αν θυμάμαι καλά...

λογικά ο σπύστας θα κάνει την μαζωχτική από προαστιακό...(λέω εγώ τώρα... tongue.gif )
morfi
Από τις πιο ωραίες συναντήσεις που έχουν γίνει... cool.gif
j-kidd13
QUOTE(morfi @ Oct 6 2012, 22:54 ) *
Από τις πιο ωραίες συναντήσεις που έχουν γίνει... cool.gif

Επειδη ηρθε ο Σταματης,γι αυτο........................ laugh.gif
morfi
QUOTE(j-kidd13 @ Oct 6 2012, 23:03 ) *
Επειδη ηρθε ο Σταματης,γι αυτο........................ laugh.gif

Η δικιά μου εκδοχή, χωρίς να θέλω να υποτιμήσω την παρουσία του Σταμάτη, είναι ότι ήρθα εγώ. cool.gif
sacarame
QUOTE(j-kidd13 @ Oct 6 2012, 23:03 ) *





Αναλυτικά σχόλια αργότερα....Νομίζω πρέπει να έχουμε και φωτος σημερα...
j-kidd13
QUOTE(sacarame @ Oct 6 2012, 23:05 ) *



Αναλυτικά σχόλια αργότερα....Νομίζω πρέπει να έχουμε και φωτος σημερα...


Υπερβολες.... tongue.gif

wub.gif
morfi
Υπερβολές, ψέμματα, κακία και μίσος προς το (πανέμορφο παρεμπιπτόντως) πρόσωπο μου...
Xaroumenos loukoumas
j-kidd13 χαλαρά mvp και από εμένα smile.gif

Άντε τώρα να ξανακανονίσουμε σύντομα, μπας και βρω ρυθμό και βάλω τπτ tongue.gif
Johnaros
Θα κατέβω Αθήνα τις επόμενες μέρες, κανονίστε κάτι. cool.gif
Ginobili
QUOTE(Johnaros @ Oct 7 2012, 11:05 ) *
Θα κατέβω Αθήνα τις επόμενες μέρες, κανονίστε κάτι. cool.gif

Δεν μπορούσα να έρθω χθες,όσο και να το ήθελα.Αλλά χαίρομαι που διαβάζω για τον σταθερό συμπαίκτη μου σε όλα τα meetings J-Kidd13 MVP!!! biggrin.gif

Είμαι πολύ εύκαιρος για το επόμενο meeting,κανονίστε.
Flash
Αγαπητά ρεμάλια,

το Σάββατο ο καιρός θα είναι ελαφρώς νεφελωδης με θερμοκρασία περί τους 25 βαθμούς. Ψηθείτε για μπασκετάκι περί της 17:30 στο ιστορικό, πλέον, γήπεδο των μπασκετοσυνάξεων μη σας πάρει και σας σηκώσει.

Μετά τιμής,

Flash

(aka Φλασουκος τζουτζούκος που με βάφτισε ο spysta, aka the white Jordan of Reading με το οποίο είμαι γνωστός ανά την κομητεία του Berkshire - δε θέλω ουυυυ)
duncan21
Για λάβετε τα μέτρα σας.Αν δε με προδώσει η μέση μου(:roula:) θα σας τιμήσω κι εγώ λογικά.
morfi
QUOTE(Flash @ Oct 10 2012, 22:34 ) *
Αγαπητά ρεμάλια,

το Σάββατο ο καιρός θα είναι ελαφρώς νεφελωδης με θερμοκρασία περί τους 25 βαθμούς. Ψηθείτε για μπασκετάκι περί της 17:30 στο ιστορικό, πλέον, γήπεδο των μπασκετοσυνάξεων μη σας πάρει και σας σηκώσει.

Μετά τιμής,

Flash

(aka Φλασουκος τζουτζούκος που με βάφτισε ο spysta, aka the white Jordan of Reading με το οποίο είμαι γνωστός ανά την κομητεία του Berkshire - δε θέλω ουυυυ)

Δεν θα πω "ου". Γιατί να το κάνω...;








































ΟΞΩΩΩΩΩ
Xaroumenos loukoumas
Λογικά μέσα κι εγώ.
Όχι τίποτε άλλο, αλλά δε θέλω να με πάρει και να με σηκώσει tongue.gif
spysta
QUOTE(Flash @ Oct 10 2012, 19:34 ) *
Αγαπητά ρεμάλια

το Σάββατο ο καιρός θα είναι ελαφρώς νεφελωδης με θερμοκρασία περί τους 25 βαθμούς. Ψηθείτε για μπασκετάκι περί της 17:30 στο ιστορικό, πλέον, γήπεδο των μπασκετοσυνάξεων μη σας πάρει και σας σηκώσει.

Μετά τιμής,

Flash

(aka Φλασουκος τζουτζούκος που με βάφτισε ο spysta, aka the white Jordan of Reading με το οποίο είμαι γνωστός ανά την κομητεία του Berkshire - δε θέλω ουυυυ)

the white Jordan of Reading και π.. μπλε !!ξεκολλα ... εισαι ο ΦΛΑΣΟΥΚΟΣ ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΣ ΟΛΚΗΣ !!!!ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ !!! biggrin.gif

wav.gif,

και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ για Σαββατο απογευμα στο ΘΡΥΛΙΚΟ γηπεδακι του ΦΟΤ στο Χαλανδρι !!!
ΜΑΖΟΧΤΕΙΤΕ
Ginobili
Μέσα. icon_headbang.gif
j-kidd13
Αν και εχω να διαβασω την πτυχιακη γιατι Δευτερα ειναι το κυκνειο ασμα μου σαν φοιτητης,ψινομαι αγριως....
T.W.Is.M.
Λετε???
Air Kef
Που ειναι αυτο το ιερο γηπεδακι τελος παντων ;
rchos
Ας απαντησει κάποιος γιατι εγώ και που ήρθα πάλι ιδέα δεν έχω για το που είναι αυτό το πράγμα.

Θα είμαι και εγώ ξανά αύριο.
apkat
Aντε μετα απο καιρο το ψηνω και γω..!!

Για δωστε details αναλυτικα για το γηπεδο..
Xaroumenos loukoumas
Μέσα και άλλος ένα από εδώ (jorge29) smile.gif

Για όποιον ενδιαφέρεται, οι συντεταγμένες είναι (38.025301,23.819458). Μετά παίξτε με gmaps.
Πιο αναλυτικός δε γίνεται να γίνω!
spysta
απλα πραγματα ..

το ΙΕΡΟ ΓΗΠΕΔΑΚΙ ειναι διπλα στην σταση του μετρο του Χαλανδριου.
επομενως μπαινετε μεσα στο τρενακι .. κατεβαινετε στο Χαλανδρι .. και καποιος φορουμιτης θα πεταχτει να σας τσιμπησει smile.gif smile.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(rchos @ Oct 12 2012, 18:59 ) *
Ας απαντησει κάποιος γιατι εγώ και που ήρθα πάλι ιδέα δεν έχω για το που είναι αυτό το πράγμα.

Θα είμαι και εγώ ξανά αύριο.



Εχεις δικιο. Κι εγω τυχαια το βρηκα! Ετοιμαζομουν να ρωτησω εναν περαστικο και πετυχαινω το σακαρακα με το morfi να ερχονται πεζοι. Μου εδειξαν αυτοι που να παω και παλι εκανα κυκλο. Αν λοιπον θελετε να χαθειτε, ρωτηστε εμενα πως να ερθετε. smiley.gif
Anaz
πωωω αναμενεται τεραστια συναντηση!!
Ρε ματιαμπες ελεος κανονιστε μια φορα Κυριακη!! Τα Σαββατα εγω δεν μπορω. Θα προσπαθησω κ θα μαθω αυριο, αλλα χλωμο το κοβω..
duncan21
Οριστικά μέσα,θα το ρισκάρω.

Αν μπορεί κάποιος να με τσιμπήσει από μετρό Χαλανδρίου θα το εκτιμούσα δεόντως.Θα πάρω ταξάκι ειδάλλως αρκεί να μου πείτε που θα 'ρθω διότι δε θα δυσκολευτώ ιδιαιτέρως να χαθώ biggrin.gif .
Xaroumenos loukoumas
Τι ώρα παίδες αύριο; 5;
T.W.Is.M.
Μια χαρα ακουγεται. Αν γινεται ας γραψει καποιος ποιοι ειναι μεσα να δουμε ποσοι θα ειμαστε.
Flash
Λοιπόν για πιο αναλυτικές οδηγίες πετάτε τις συντεταγμένες του X L στα google maps.

Συμμετοχή δήλωσαν:

Flash
duncan21
TWIsM
Xaroumenos loukoumas
spysta
apkat
rchos
jorge29
Ginobili
j-kidd13 (?)

Κομπλέ είμαστε.

Εγώ πρότεινα 17:30 γιατί θα έρθω κατευθείαν από δουλειά. Αν μπορούν κάποιοι να πάνε πιο νωρίς ώστε να βεβαιωθούμε ότι έχουμε γήπεδο ακόμα καλύτερα.
duncan21
QUOTE(Flash @ Oct 13 2012, 11:36 ) *
Flash
duncan21
TWIsM
Xaroumenos loukoumas
spysta
apkat
rchos
jorge29
Ginobili
j-kidd13 (?)

+pmam πιθανότατα!!!

rchos
και κάποιος άλλος που στην αρχή είχε πει όχι αλλά δεν σας λέω ποιος tongue.gif
Flash
Ωραία. Φερτε μπάλες. Ποιοι θα έρθουν με αυτοκίνητο;
T.W.Is.M.
QUOTE(Flash @ Oct 13 2012, 12:27 ) *
Ωραία. Φερτε μπάλες. Ποιοι θα έρθουν με αυτοκίνητο;


Εγω ερχομαι με αυτοκινητο, αλλα απο την αντιθετη κατευθυνση(απο σταθμο Δουκισσης Πλακεντιας), οποτε δε νομιζω να εξυπηρετει κανεναν αυτο.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.