Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basketaki εδώ και τωωωωωωωωωωωώρα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Ginobili
Εγώ λογικά μέσα
Anaz
εγω λογικα out.. sad.gif
j-kidd13
Eγω 50-50...Αυριο θα ξερω καλυτερα...
Gravedigger
Νέκρα..!Δεν το βλέπω να πηγαίνουμε τελικώς..!
morfi
QUOTE(Gravedigger @ Apr 21 2012, 15:21 ) *
Νέκρα..!

Αυτό εύχομαι σε όλους τους ανθρώπους γύρω μου. biggrin.gif
Nuntius
QUOTE (morfi @ Apr 21 2012, 21:21 ) *
Αυτό εύχομαι σε όλους τους ανθρώπους γύρω μου. biggrin.gif


Έλα, έλα. Ηρέμησε. Όλα θα πάνε καλά smiley.gif
sacarame
Μήπως να ψήσουμε σήμερα το μπασκετάκι??
Ginobili
QUOTE(sacarame @ Apr 22 2012, 10:37 ) *
Μήπως να ψήσουμε σήμερα το μπασκετάκι??

έτσι λέω κι εγώ..
Nuntius
Από εμένα λίγο δύσκολο σήμερα.
Gravedigger
Νομίζω ότι πρέπει να οργανωθούμε λίγο καλύτερα tongue.gif
Nuntius
QUOTE (Gravedigger @ Apr 23 2012, 05:04 ) *
Νομίζω ότι πρέπει να οργανωθούμε λίγο καλύτερα tongue.gif


Ισχύει. Έτσι όπως πάμε θα πάει μετά τα playoffs smiley.gif
HLR CENATION
Θελω να ερθω και καποια μερα.Οχι για να παιξω...Ειμαι αμπαλος.Αλλα για να παρακολουθησω.
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Apr 23 2012, 18:58 ) *
Θελω να ερθω και καποια μερα.Οχι για να παιξω...Ειμαι αμπαλος.Αλλα για να παρακολουθησω.


Να ερθεις για να υπαρχει καποιος που να καταλαβαινει τις χειρονομιες που θα κανω! smiley.gif
HLR CENATION
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 23 2012, 22:52 ) *
Να ερθεις για να υπαρχει καποιος που να καταλαβαινει τις χειρονομιες που θα κανω! smiley.gif

Πες μου οτι κανεις το you cant see me... smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Apr 23 2012, 23:51 ) *
Πες μου οτι κανεις το you cant see me... smiley.gif


Φυσικα! Ρωτα και οσους ηταν παροντες την τελευταια φορα. Αλλα αν ερθει καποιος που καταλαβαινει υποσχομαι να κανω κι αλλα... smiley.gif
HLR CENATION
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 24 2012, 00:03 ) *
Φυσικα! Ρωτα και οσους ηταν παροντες την τελευταια φορα. Αλλα αν ερθει καποιος που καταλαβαινει υποσχομαι να κανω κι αλλα... smiley.gif

To κανει και ο Μικολι,οπως και ο Σολομον Καλου.Το ειχε κανει και ο Μητρογλου.Απαντηση στο Ροκ που ελεγε οτι ειναι παιδικο.

Μονο μην κανεις την κινηση του HHH και σε παρεξηγησουν. smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Apr 24 2012, 00:06 ) *
To κανει και ο Μικολι,οπως και ο Σολομον Καλου.Το ειχε κανει και ο Μητρογλου.Απαντηση στο Ροκ που ελεγε οτι ειναι παιδικο.

Μονο μην κανεις την κινηση του HHH και σε παρεξηγησουν. smiley.gif


Γιατι ρε συ? Αφου εχει μια λεπτη διαφορα απο την κινηση που παρεξηγειται, ειδικα αν την κανεις σωστα(2 φορες δηλαδη).
Η κινηση του Stone Cold ειναι φουλ παρεξηγησιμη.
HLR CENATION
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 24 2012, 00:17 ) *
Γιατι ρε συ? Αφου εχει μια λεπτη διαφορα απο την κινηση που παρεξηγειται, ειδικα αν την κανεις σωστα(2 φορες δηλαδη).
Η κινηση του Stone Cold ειναι φουλ παρεξηγησιμη.

Αληθεια η κινηση του Stone Cold δεν ξερω τι σημαινει.Ειχα την εντυπωση οτι ειναι το γνωστο το δικο μας αλλα θα ηταν πολυ προκλητικο.κατι αλλο θα πρεπει να σημαινει. rolleyes.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Apr 24 2012, 00:23 ) *
Αληθεια η κινηση του Stone Cold δεν ξερω τι σημαινει.Ειχα την εντυπωση οτι ειναι το γνωστο το δικο μας αλλα θα ηταν πολυ προκλητικο.κατι αλλο θα πρεπει να σημαινει. rolleyes.gif


Κι ομως απ οσο ξερω ειναι η γνωστη χειρονομια! Αν βεβαια εχουμε και μπιρες μετα το ματς υποσχομαι να την κανω κι αυτην! tongue.gif
HLR CENATION
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 24 2012, 00:27 ) *
Κι ομως απ οσο ξερω ειναι η γνωστη χειρονομια! Αν βεβαια εχουμε και μπιρες μετα το ματς υποσχομαι να την κανω κι αυτην! tongue.gif

Εγω θα ειμαι απ εξω και θα σου πεταω τις μπυρες και εσυ θα τις πιανεις στον αερα.

Οταν μπαινεις στο γηπεδο να μπεις με χαιρετισμο αλα Cena. smiley.gif smiley.gif
Gravedigger
Δεν αρχίζουμε σιγά σιγά να μαζεύουμε συμμετοχές,μην ψαχνόμαστε πάλι Σάββατο μεσημέρι...??
Pierce
Eγω λογικα για καιρο εξω, εχω χτυπησει ασχημα στο αριστερο γονατο....
Nuntius
QUOTE (pierce21 @ Apr 26 2012, 18:26 ) *
Eγω λογικα για καιρο εξω, εχω χτυπησει ασχημα στο αριστερο γονατο....


Περαστικά ρε συ.

Σάββατο μεσημέρι, ε? Αν δεν πάω στον πατέρα μου τότε μέσα είμαι. Αλλά λογικά θα πάω οπότε χλωμό tongue.gif
Pierce
Ευχαριστω! Ευτυχως τελικα, ο μηνίσκος δεν εχει πειραχθει (τωρα γυρισα απο το γιατρο) , αλλα θα πρεπει να προσεχω λιγο καιρο . Ισως στο μεθεπομενο meeting δηλωσω παρουσια...
Ginobili
90% μέσα
j-kidd13
QUOTE(pierce21 @ Apr 26 2012, 18:26 ) *
Eγω λογικα για καιρο εξω, εχω χτυπησει ασχημα στο αριστερο γονατο....

Eσυ ουτε επαγγελματιας να ησουν......... smiley.gif

Πιθανοτατα μεσα κι εγω....
sacarame
QUOTE(pierce21 @ Apr 26 2012, 18:26 ) *
Eγω λογικα για καιρο εξω, εχω χτυπησει ασχημα στο αριστερο γονατο....



Ελα ρε, πιρς είσαι, θα μπεις, θα κάνεις λίγο ποδήλατο και θα είσαι έτοιμος να παίξεις.... smiley.gif


Κι εγώ 90% μέσα για αύριο...

Τώρα που το ξανασκέφτομαι, μήπως να το ψήσουμε για Κυριακή??Έχει και Σικάγο στις 8 αύριο... biggrin.gif
aegeansheed
Ψήνεται κανείς για Γουδί στις 6?
j-kidd13
Δεν κουνιέται φύλλο.......
Gravedigger
Στο τέλος δεν μας βλέπω να ξαναπαίζουμε..!Σήμερα είχα πάει για ποδήλατο οπότε ήμουν out έτσι και αλλιώς...
Myria
QUOTE(Gravedigger @ Apr 29 2012, 18:14 ) *
Στο τέλος δεν μας βλέπω να ξαναπαίζουμε..!Σήμερα είχα πάει για ποδήλατο οπότε ήμουν out έτσι και αλλιώς...



Για αυτο το λογο πρεπει να μοιραστεις μαζι μας τι απεικονιζει το τατουαζ στον ωμο,γιατι ποιος ξερει ποτε θα ξαναπαιξουμε μπασκετακι...
Gravedigger
QUOTE (Myria @ Apr 29 2012, 19:54 ) *
Για αυτο το λογο πρεπει να μοιραστεις μαζι μας τι απεικονιζει το τατουαζ στον ωμο,γιατι ποιος ξερει ποτε θα ξαναπαιξουμε μπασκετακι...

Τα tattoo μόνο live..!Εκτός από τα εμφανή (σε ερμηνεία),τα άλλα δεν λέω γενικά τι σημαίνουν..!
Myria
QUOTE(Gravedigger @ Apr 29 2012, 19:17 ) *
Τα tattoo μόνο live..!Εκτός από τα εμφανή (σε ερμηνεία),τα άλλα δεν λέω γενικά τι σημαίνουν..!



live λες τη σημαινουν?αν κ ειμαι βεβαιη για την απαντηση..παντως αν προσεξεις ειπα ''τι απεικονιζει'' οχι τι σημαινουνwink.gif..δεκτον παρολα αυτα!
sacarame
2 κομμάντο πάντως πήγαν και σήμερα παρά την ζέστη... bball.gif
duncan21
Έχω άγριες διαθέσεις(και ο SacaraSheed επίσης),θα κανονίσουμε τίποτα το Σ-Κ?

υ.γ 39.gif Και μπυροκατάστα φαίνεται αρκετά καλή επιλογή...
HLR CENATION
Για μπυρες ειναι αρκετα καλη ιδεα.Αν ειναι θα προσπαθησω να ερθω. icon_drunk.gif
morfi
Για μπύρες εκτός, για μπασκετάκι μέσα.
T.W.Is.M.
Εγω ειμαι μεσα για οτιδηποτε ειναι Σαββατο νωρις.
HLR CENATION
Nαι νωρις ειναι καλυτερα.Για να μπορω να φυγω με το τελευταιο λεωφορειο που ειναι στις 10.30. smile.gif

Razorblade Fish
Χτες ημουν για μπσκετακι ΤΕΦΑΑ.Και εκει που εβαζα το ενα τριποντο πισω απο το αλλο(NOT) σκαει μυτη στις κερκιδες ενας εγχρωμος σωματαρας με το καπελακι του Ολυμπιακου που το πρωι ειναι ενας τιμιος λιμενεργατης στον Πειραια και το βραδυ καρφωνει επειτα απο alley-oop του Σπανουλη...Joey Dorsey το ονομα του.Καθοταν εκει πανω απο μια ωρα και μετα εφυγε...Ισως περιμενε κανα γκομενακι και τον εστησε η κακουργα.Πρασινο σαμποταζ για να πεσει η ψυχολογια του παιδιου μας... tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Razorblade Fish @ May 23 2012, 19:08 ) *
Χτες ημουν για μπσκετακι ΤΕΦΑΑ.Και εκει που εβαζα το ενα τριποντο πισω απο το αλλο(NOT) σκαει μυτη στις κερκιδες ενας εγχρωμος σωματαρας με το καπελακι του Ολυμπιακου που το πρωι ειναι ενας τιμιος λιμενεργατης στον Πειραια και το βραδυ καρφωνει επειτα απο alley-oop του Σπανουλη...Joey Dorsey το ονομα του.Καθοταν εκει πανω απο μια ωρα και μετα εφυγε...Ισως περιμενε κανα γκομενακι και τον εστησε η κακουργα.Πρασινο σαμποταζ για να πεσει η ψυχολογια του παιδιου μας... tongue.gif



Δεν του ελεγες να ερθει κι αυτος το Σαββατο? smiley.gif
Knickerbocker
Μέσα και εγώ για Σάββατο νωρίς.
Pierce
Συνεχίζω να είμαι off...
sacarame
Για πάμε...Για να μαζευόμαστε.....Περιμένω και παρέμβαση του γνωστού φαντάρου για μπασκετίδιιιιιιιιι...
Ginobili
Ναι,λογικά μέσα κι εγώ
j-kidd13
Εγω μαλλον εξω,προερχομαι απο πυρετωδη φαση,και τα αμυγδαλα μου ειναι σε απελπιστικη κατασταση...
Ginobili
QUOTE(j-kidd13 @ May 25 2012, 11:49 ) *
Εγω μαλλον εξω,προερχομαι απο πυρετωδη φαση,και τα αμυγδαλα μου ειναι σε απελπιστικη κατασταση...

Πρόσεχε τα αμύγδαλα,για να φωνάζουμε την άλλη εβδομάδα στο ΟΑΚΑ...
j-kidd13
QUOTE(Ginobili @ May 25 2012, 14:13 ) *
Πρόσεχε τα αμύγδαλα,για να φωνάζουμε την άλλη εβδομάδα στο ΟΑΚΑ...


Eαν παω γηπεδο,και βλεπω απο κοντα αυτα που βλεπω στην τηλεοραση,θα παθω καρδιακο...
T.W.Is.M.
Αφου βλεπω ηδη 6-7 συμμετοχες(δεν καθισα να μετρησω κιολας), να το υπολογιζω σιγουρα οτι θα σας βαλω στα καλαθια αυριο(αφου δε θα μπορω να βαλω τη μπαλα δηλαδη... 69.gif )? smiley.gif
duncan21
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 25 2012, 19:31 ) *
Αφου βλεπω ηδη 6-7 συμμετοχες(δεν καθισα να μετρησω κιολας), να το υπολογιζω σιγουρα οτι θα σας βαλω στα καλαθια αυριο(αφου δε θα μπορω να βαλω τη μπαλα δηλαδη... 69.gif )? smiley.gif


-Ginobili
-TWisM
-sacarame
-knickerbocker
-duncan21
-morfi
-HLR CENATION

Aναμένω ποστ Sheed και μερικών ακόμη 65.gif .Ο καιρός δεν θα μας δημιουργήσει πρόβλημα λογικά.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.