Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basketaki εδώ και τωωωωωωωωωωωώρα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
j-kidd13
Εγω ειμαι dtd για κυριακη λογω οικογενειακου τραπεζωματος....
rchos
QUOTE(Flash @ Jan 4 2013, 19:13 ) *
Εγώ είμαι μέσα και θέλω κάποιον καλοθελητη να με μαζώξει. Αν είναι για Γκάζι, που ακριβώς;



Στο Φωταέριο που τραγουδάει ο μέγας Μαζωνάκης θα γίνει πάλι η μάζωξη με όχημα του Basketforum.gr


Χαρούμενος λουκουμάς και Rchos μέσα.

QUOTE(j-kidd13 @ Jan 4 2013, 19:19 ) *
Εγω ειμαι dtd για κυριακη λογω οικογενειακου τραπεζωματος....



Έχω και εγώ τέτοιο αλλά θα την κάνω.
Έλα και αργότερα λίγο αν είναι.
j-kidd13
QUOTE(rchos @ Jan 4 2013, 19:21 ) *
Στο Φωταέριο που τραγουδάει ο μέγας Μαζωνάκης θα γίνει πάλι η μάζωξη με όχημα του Basketforum.gr


Χαρούμενος λουκουμάς και Rchos μέσα.




Έχω και εγώ τέτοιο αλλά θα την κάνω.
Έλα και αργότερα λίγο αν είναι.

Εσυ θες τον μεγα σουτερ συμπαικτη για να γραφει ασιστ το κοντερ ε;;;;;;;; tongue.gif
sacarame
Ανακεφαλαίωση των όσων δήλωσαν για μπασκετ αυριο....


rchos
sacarame
j-kidd13
anaz
ginobili
flash
digger
HD
+ παρουσία έκπληξη..(;;)


Αν ξεχνάω κανέναν, σφυράτε...



Flash
ΟΚ mates but what time do we meet at Gazi na'oume?
sacarame
QUOTE(Flash @ Jan 5 2013, 15:08 ) *
ΟΚ mates but what time do we meet at Gazi na'oume?


As we said, 4 dan and the dogs baglan...
j-kidd13
Δε γουεδα φορκαστ αυριο λεει 4 ως 10 βαθμους κ βροχες.....
rchos
QUOTE(j-kidd13 @ Jan 5 2013, 20:13 ) *
Δε γουεδα φορκαστ αυριο λεει 4 ως 10 βαθμους κ βροχες.....



Κρύο θα έχει.Βροχή όχι από όσο το έχω δει εγώ.
Η θερμοκρασία δεν μας ενδιαφέρει είμαστε άντρες tongue.gif

Αν βρέχει δεν πάμε απλά πράγματα...
j-kidd13
Δεν θα μπορεσω τελικα σημερις.....
sacarame
QUOTE(j-kidd13 @ Jan 6 2013, 13:03 ) *
Δεν θα μπορεσω τελικα σημερις.....



GMF80
Χθες έβρεξε εδώ οπότε πηγα στο γήπεδο με μια σκούπα 2 ώρες πριν παίξουμε και έκανα φασίνα... Bεβαια οταν πήγαμε έiχεακομα κάποια νερά που δεν είχαν στεγνώσει και δανειστήκαμε μια σφουγγαρίστρα από την άλλη -πιο οργανωμένη - από ότι αποδείχθηκε παρέα που βρίσκονταν ήδη εκει... tongue.gif Μια γύρα μάπα και μια χαρά παιξαμε....

Σήμερα ο καιρός είναι άθλιος οπότε η μόνη ελπίδα είναι να παίξουμε το βράδυ στο κλειστό, υπάρχει προγραμματισμένη προπονηση αλλά λόγω αργίας δεν ξέρουμε προς το παρών αν θα γίνει...

Χειμώνας, κακός καιρός + αργία = ο εφιάλτης του καμένου μπασκετόβιου...
Gravedigger
Πουλημένοι χομπίστες...!
Xaroumenos loukoumas
Πες τα ρε Digger το κέρατό της!
Flash
Ανάγωγα σαρκοβόρα τέρατα!

Εχω κράμπες σε όλη την έκταση του μυϊκού συστήματος μετά από 2 1/2 ώρες μπάσκετ (6 μονά στα 21).

Άντε να δω πως θα κοιμηθώ με αυτή την υπερένταση.

Τιμή και δόξα σε rchos, Χαρούμενο Λουκουμά και digger που παράστησαν και τα έδωσαν όλα (Κυριάκο με τόσο ξύλο που τρως είσαι μεγάλο παλικάρι...)
rchos
Ο υπερπροδότης ο Στέλιος είπε και τον Άγγελο προδότη αυτό είναι το κορυφαίο...Λίγη τσίπα προδότες.
Δεν έχετε ίχνος χομπισμού μέσα σας...


Παίξαμε ωραίο μπασκετάκι πάντως.

Επισήμα μπορώ να δηλώσω ότι αυτή τη στιγμή έχω την μισή δύναμη από ότι πριν ακριβώς έναν χρόνο...
Με πέταξε σήμερα κάτω ο Φλας και ούτε που το ένιωσε... smiley.gif
Θα την βρούμε την φόρμα μας πάντως δεν αγχωνόμαστε...

Τιμή και δόξα στον Κυριάκο που επί 2,5 ώρες αντέχει να τρώει τόσο ξύλο ασταμάτητα.Εγώ πάντως κάθε φορά που κάνει μπάσιμο αναρωτιέμαι πως τα κατάφερε έτσι πάλι...


Υ.Γ. το πιο περίεργο σουτ που έχω δει στη ζωή μου μακράν ο μικρός...
Xaroumenos loukoumas
Μπαίνω για να πω ένα +1 στα γραφόμενα για τον Κυριάκο. Η λέξη μαχητής είναι λίγη smile.gif
Ωραίο το μπασκετάκι σήμερα και το κρύο θα έλεγα υποφερτό.
Την επόμενη φορά, οι άντρες να είμαστε παραπάνω από 5 όμως, χοχοχο tongue.gif

ΥΓ: Ο μικρός ήταν όντως άλλη φάση smile.gif
Gravedigger
δεν παίξαμε άσχημα πάντως σήμερα! Και ας έλειπαν οι λοιποί χομπίστες...!

Πραγματικά δεν ξέρω τι γίνεται και τρώω τόσες σφαλιάρες. Βλέπω τους γύρω μου και τελειώνουν τις φάσεις ήρεμα και όμορφα και για να βάλω εγώ καλάθι τις τρώω από τον παίχτη μου και άλλους 2-3 που πετυχαίνω στην πορεία!

Τον πιτσιρικά με το σουτ τον παρατήρησα πριν πάμε κάτω να παίξουμε. Με μια ματιά λέω καλά με τέτοιο στυλ δεν πάει πουθενά. Και όμως.Εκνευριστικά εύστοχος....
sacarame
QUOTE(rchos @ Jan 6 2013, 23:29 ) *
Ο υπερπροδότης ο Στέλιος είπε και τον Άγγελο προδότη αυτό είναι το κορυφαίο...Λίγη τσίπα προδότες.
Δεν έχετε ίχνος χομπισμού μέσα σας...



Η αλήθεια είναι ότι βιάστηκα λιγάκι να χαρακτηρίσω.... SHAME ON ME λοιπόν.... shot.gif

Ginobili
Πότε θα πάμε για μπάσκετ???? Άντε γιατί έχω κ^&%ες και δεν κρατιέμαι.. laugh.gif

Ακόμα και εκτός Χαλανδρίου που μαζευόμαστε συνήθως,εγώ δεν έχω πρόβλημα..αρκεί να αξίζει.
gmalamos
QUOTE(Ginobili @ Jan 21 2013, 15:25 ) *
Πότε θα πάμε για μπάσκετ???? Άντε γιατί έχω κ^&%ες και δεν κρατιέμαι.. laugh.gif

Ακόμα και εκτός Χαλανδρίου που μαζευόμαστε συνήθως,εγώ δεν έχω πρόβλημα..αρκεί να αξίζει.



Εκτος χαλανδριου, θεσσαλονικη πεφτει μακρια? smiley.gif
j-kidd13
Βασικα ψινει κανεις να παμε σημερα προς Χαλανδρι στα γνωστα???
rchos
Ψήνεται κανείς για τετάρτη απόγευμα στο ρουφ?
LFO
QUOTE(rchos @ Jan 22 2013, 11:12 ) *
Ψήνεται κανείς για τετάρτη απόγευμα στο ρουφ?


Αν "ψήνεται" κανενα παϊδάκι , ειμαι μεσα biggrin.gif
rchos
QUOTE(LFO @ Jan 22 2013, 10:53 ) *
Αν "ψήνεται" κανενα παϊδάκι , ειμαι μεσα biggrin.gif


θες να παμε κυριακή για παιδάκια να σε δούμε επιτέλους?
duncan21
Θα μπιστήξουμε το τόπι το Σ-Κ?
Magnus92
QUOTE(duncan21 @ Feb 21 2013, 13:02 ) *
Θα μπιστήξουμε το τόπι το Σ-Κ?


παλι πανω ρε Κουτς;
68.gif

για σενα ειναι η ζωη ρε πστ μου...
rchos
Βλέποντας την πρόβλεψη για τον καιρό αντιλαμβάνομαι ότι ένα μπασκετάκι δεν θα ήταν τόσο κακή ιδέα μέσα στο σουκου.

Ζεστούλα και ήλιο η σύννεφα δείχνει...
HLR CENATION
Ενα μονο σας λεω...Οτι τωρα πια βρηκα σπιτι να μενω στην Αθηνα και το πιο ευκολο ειναι να ερθω σε μια συναντηση.Αρκει παρακαλω να μην το αναβαλλουμε την ιδια μερα και κανω τοσο δρομο τσαμπα. smiley.gif
Johnaros
Ψηθείτε.
sacarame
ΣΑΠΙΟΣΑΠΑΚΕΣ ΡΕΜΑΛΟΡΕΜΑΛΑΙΟΙ, τι ειν αυτά ρε....??? 0 μίτινγκς κατά την απουσία μου? Ου να χαθείτε να χάνεστε..

Λοιπόν ότι φάγατε φάγατε, ότι ήπιατε ήπιατε, καιρός να κάψουμε κανα ξύγκι...

Ποιοι είναι μέσα για Σαββατο???

Για ώρα και μέρος δεχόμεθα προτάσεις..
j-kidd13
ATENΣΙΟΝ ΠΛΙΖ.....

Αυριο εχει τελικο ΤΣΟΥΛΟΥ,οποτε τι καλυτερο ζεσταμα απο το να μαζευτουμε για μπασκετακι στα γνωστα γηπεδα στο ΡΟΥΦ...
3-4 απο εδω ειμαστε ετοιμοι(φανταζομαι...tongue.gif)
Οποιος ψινεται,αν οχι αυριο τοτε για Κυριακη,ας ποσταρει να δουμε αν υπαρχει κινηση.

sacarame
Κανείς για μπάσκετ ρε τεντυμπόιδες?
Anaz
meros ki wra?
tzouvar
καλημερα παιδες και καλος σας βρηκα!!κανεις για μπασκετακι αποψε???
sacarame
QUOTE(tzouvar @ Jul 4 2013, 10:02 ) *
καλημερα παιδες και καλος σας βρηκα!!κανεις για μπασκετακι αποψε???



Καλώς ήρθες φίλε και καλά ποστ. Για σήμερα χλωμό το κόβω γενικά αλλά αν υπάρχει διάθεση να μοντάρουμε τίποτα για το Σ/Κ
tzouvar
QUOTE (sacarame @ Jul 4 2013, 13:20 ) *
Καλώς ήρθες φίλε και καλά ποστ. Για σήμερα χλωμό το κόβω γενικά αλλά αν υπάρχει διάθεση να μοντάρουμε τίποτα για το Σ/Κ


ευχαριστώ, το βλεπουμε για σκ, ο χρονος ειναι περιορισμενος λογω κουτσουβελων, αλλα το βλεπουμε, μενω Ηλιουπολη.
Air Kef
Κορίτσια είναι κανείς για μπάσκετ σε καμια ώρα χαλάνδρι/ν. ψυχικο;
natouralistis
QUOTE (Air Kef @ Oct 7 2013, 19:39 ) *
Κορίτσια είναι κανείς για μπάσκετ σε καμια ώρα χαλάνδρι/ν. ψυχικο;


Για μαζορέτα;
pinkfloyd
Παρεα για μπασκετ στα βορεια προαστεια;Σοβαροι και γνωστες...
pinkfloyd
Κανεις;
Ginobili
Μπασκετάκι το Σ/Κ κανεις? Πετράλωνα...Βριλήσσια Χαλάνδρι...οπουδήποτε? Όσοι δεν έφυγαν για 3ημερο..?
manj13
QUOTE(Ginobili @ Jan 3 2014, 23:28 ) *
Μπασκετάκι το Σ/Κ κανεις? Πετράλωνα...Βριλήσσια Χαλάνδρι...οπουδήποτε? Όσοι δεν έφυγαν για 3ημερο..?


Εγω μεσα για Κυριακη αν βολευει η ωρα...Αλλα αν δεν μαζευτουμε αλλοι....ΜΟΝΟ θα παιξουμε???? smiley.gif
aegeansheed
Καλά δεν τρέχει και τίποτα, απλά θα καταλήξεις να βρίζεις τον Ναβάρο για κάποιον λόγο...
manj13
QUOTE(aegeansheed @ Jan 4 2014, 01:16 ) *
Καλά δεν τρέχει και τίποτα, απλά θα καταλήξεις να βρίζεις τον Ναβάρο για κάποιον λόγο...


Ξερεις-προφανως tongue.gif - κατι που ΔΕΝ ξερω??? 65.gif
aegeansheed
Έχουν γραφτεί πολλέεεες σελίδες που φτάνουν για να γίνει εγκυκλοπαίδεια με το gameplay κάθε supertar μέλους του φόρουμ που έχει παραστεί σε μύτινγκ.

Οι απαντήσεις που ψάχνεις κρύβονται στα έγκατα αυτού (και όποιων αντίστοιχων) του thread
manj13
QUOTE(aegeansheed @ Jan 4 2014, 02:37 ) *
Έχουν γραφτεί πολλέεεες σελίδες που φτάνουν για να γίνει εγκυκλοπαίδεια με το gameplay κάθε supertar μέλους του φόρουμ που έχει παραστεί σε μύτινγκ.

Οι απαντήσεις που ψάχνεις κρύβονται στα έγκατα αυτού (και όποιων αντίστοιχων) του thread


Aς κανονιστει και μπορει να αυτοκληθω να...μοιραζω τα ισοτονικα...κι αυτο παιζει το ρολο του στο συγχρονο μπασκετ!!! icon_drunk.gif
Ginobili
Άντε ρε ψηθείτε έχω και κ$&%&^ες..!! laugh.gif ΝΒΑ όλο το βράδυ...λίγος ύπνος..καφές..και μετά Hardcore basketforum meeting μονά μέχρι την βραδινή έξοδο(όσοι επιβιώσουμε...)

...κανά μελομακάρονο μαζί για δυνάμεις..
manj13
QUOTE(Ginobili @ Jan 4 2014, 02:48 ) *
Άντε ρε ψηθείτε έχω και κ$&%&^ες..!! laugh.gif ΝΒΑ όλο το βράδυ...λίγος ύπνος..καφές..και μετά Hardcore basketforum meeting μονά μέχρι την βραδινή έξοδο(όσοι επιβιώσουμε...)

...κανά μελομακάρονο μαζί για δυνάμεις..


Μπα δεν συνδραμουν ακομη αρκετοι...Το πολυ για μονο 2-2 το κοβω...
ΠΟΙΟ μελομακαρονο??Για ΜΕΝΑ ενα WD-40 θα ειναι οτι πρεπει...ΔΕΝ θα τριζω τουλαχιστον... tongue.gif
T.W.Is.M.
Αν μαζευτουμε αυριο, ερχομαι.
δεν το βλεπω ομως να μαζευομαστε
manj13
Ginobili,manj13,T.W.Is.M...... ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ρε παιδιαααα!!!!Ουτε μονο δεν βγαινει... tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.