Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basketaki εδώ και τωωωωωωωωωωωώρα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
HLR CENATION
QUOTE(duncan21 @ May 25 2012, 20:53 ) *
-Ginobili
-TWisM
-sacarame
-knickerbocker
-duncan21
-morfi
-HLR CENATION

Aναμένω ποστ Sheed και μερικών ακόμη 65.gif .Ο καιρός δεν θα μας δημιουργήσει πρόβλημα λογικά.


Τελικα δυστηχως ενω ηταν να ερθω απο Χαλκιδα στην Αθηνα το Σαββατο κατι αλλαξε και θα ερθω την Τριτη.Δυστηχως ετσι δεν θα μπορεσω να ερθω το Σαββατο στην συναντηση αν και το ηθελα πολυ. 68.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ May 25 2012, 20:56 ) *
Τελικα δυστηχως ενω ηταν να ερθω απο Χαλκιδα στην Αθηνα το Σαββατο κατι αλλαξε και θα ερθω την Τριτη.Δυστηχως ετσι δεν θα μπορεσω να ερθω το Σαββατο στην συναντηση αν και το ηθελα πολυ. 68.gif


Εδω λοιπον ταιριαζει απολυτα το You can't see me... smiley.gif
HLR CENATION
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 25 2012, 21:58 ) *
Εδω λοιπον ταιριαζει απολυτα το You can't see me... smiley.gif

χαχα smiley.gif ...Θα ερθω σιγουρα σε καποια αλλη συναντηση.Ειδικα οταν ειναι για μπυρα.

Θα σου φερω και dvd ΤΝΑ... wink.gif
Ginobili
Τελικά δεν θα μπορέσω να εμφανιστώ... sad.gif
aegeansheed
Αδυνατώ για απόψε. Για αύριο κανένα πρόβλημα.
j-kidd13
Λοιπον δεν χρειαζονται προλογοι,για αυτο το Σαββατο παμε σιγα σιγα να δουμε τι κινηση εχουμε για να μαζευτουμε να ξεσκουριασουμε...
Εγω και sacarame ειμαστε ηδη μεσα...
sacarame
QUOTE(j-kidd13 @ Jun 20 2012, 14:16 ) *
Λοιπον δεν χρειαζονται προλογοι,για αυτο το Σαββατο παμε σιγα σιγα να δουμε τι κινηση εχουμε για να μαζευτουμε να ξεσκουριασουμε...
Εγω και sacarame ειμαστε ηδη μεσα...



Παραλούνται Πιρσιδες και λοιποί τυρόγαλοι σαπιοκω%$&^δες να δηλώσουν τάχιστα συμμετοχή....
rchos
αναλογα την ζεστη γιατι ειμαι σε φαση μακριας αναρωσης απο κατι μπορει να ερθω.
j-kidd13
http://splicd.com/ChjuOerjYyY/0/4
Pierce
o Pierce εχει εξεταστικη με 5 μαθηματα σε 4 μερες και ενα αριστερο γονατο το οποιο ακομα ποναει. Χλαπατσοειδες.
Ginobili
Όχι, δυστυχώς δεν θα μπορέσω
Ginobili
Το Σάββατο για μπασκετάκι????
T.W.Is.M.
Εγω ειμαι αμφιβολος. Ισως μπορεσω, ισως οχι.

edit: τελικα εκτος απροοπτου θα μπορω.
j-kidd13
Μαλλον οχι....Αν και σιγουρα θα ξερω αυριο.
sacarame
Θα πω κι εγω αύριο σίγουρα. Ψήνομαι, απλά το θέμα είναι μήπως απλώσω το κορμί μου σε καμιά παραλάϊα... smiley.gif
spysta
ετοιμαστειτε ... ερχομαι . shot.gif

(και δεν θα ξαναφυγω)
Gravedigger
Ντροπή που με ξεχάσατε τόσο γρήγορα επειδή είχα καιρό να μπω στο forum!
HLR CENATION
QUOTE(Gravedigger @ Jul 1 2012, 01:15 ) *
Ντροπή που με ξεχάσατε τόσο γρήγορα επειδή είχα καιρό να μπω στο forum!

Eγω σε θυμαμαι επειδη ειχες πει ασχημα σχολια για την Κριστεν Στιουαρτ. smiley.gif

Για μπυροκατασταση να κανονισουμε ενα ΣΚ. icon_drunk.gif
Ginobili
QUOTE(HLR CENATION @ Jun 30 2012, 22:23 ) *
Για μπυροκατασταση να κανονισουμε ενα ΣΚ. icon_drunk.gif

και φαι!!!!
T.W.Is.M.
QUOTE(Gravedigger @ Jul 1 2012, 01:15 ) *
Ντροπή που με ξεχάσατε τόσο γρήγορα επειδή είχα καιρό να μπω στο forum!


Σε ενα ποστ που εκανες για τους Μαβερικς ημουν ετοιμος να σου απαντησω "ασε τωρα τους Μαβερικς και ελα να παιξουμε κανενα μπασκετ εμεις"... smiley.gif
Gravedigger
QUOTE (T.W.Is.M. @ Jul 1 2012, 12:27 ) *
Σε ενα ποστ που εκανες για τους Μαβερικς ημουν ετοιμος να σου απαντησω "ασε τωρα τους Μαβερικς και ελα να παιξουμε κανενα μπασκετ εμεις"... smiley.gif

Χαχαχαχα!Εγώ είμαι σχεδόν πάντα μέσα,οπότε αν κανονιστεί κάτι και δεν το δω εδώ απλά κάποιος να μου το πει!
sacarame
Είναι κανείς για μπάσκετ σήμερα;;;
Ginobili
QUOTE(sacarame @ Jul 5 2012, 10:35 ) *
Είναι κανείς για μπάσκετ σήμερα;;;

Μενίδι λέτε? Που είναι ακριβώς αυτό ρε?
j-kidd13
QUOTE(Ginobili @ Jul 5 2012, 14:04 ) *
Μενίδι λέτε? Που είναι ακριβώς αυτό ρε?

Δεδομενα αλλαζουν....Σπυστα θεουλης ειναι μεσα οποτε λεμε για τα γνωστα στα Βριλλησια......
baskethood
QUOTE (Ginobili @ Jul 5 2012, 14:04 ) *
Μενίδι λέτε? Που είναι ακριβώς αυτό ρε?

Πάμε όπου θέλετε, απλά ο Kidd εντυπωσιάστηκε από τις εγκαταστάσεις όταν τον φιλοξένησα tongue.gif
Μπαίνεις Αττική οδό (προς Ελευσίνα, λογικά είσαι από την πάνω μεριά) και βγαίνεις στην 7. Εκεί σε περιμένω εγώ wink.gif
Ginobili
QUOTE(baskethood @ Jul 5 2012, 12:10 ) *
Πάμε όπου θέλετε, απλά ο Kidd εντυπωσιάστηκε από τις εγκαταστάσεις όταν τον φιλοξένησα tongue.gif
Μπαίνεις Αττική οδό (προς Ελευσίνα, λογικά είσαι από την πάνω μεριά) και βγαίνεις στην 7. Εκεί σε περιμένω εγώ wink.gif

Καλά άστο..αφού είστε Spystόδουλοι.... laugh.gif
Βριλήσσια ή Τούφα οπότε? Τι ώρα λέτε?
j-kidd13
QUOTE(Ginobili @ Jul 5 2012, 14:19 ) *
Καλά άστο..αφού είστε Spystόδουλοι.... laugh.gif
Βριλήσσια ή Τούφα οπότε? Τι ώρα λέτε?

6,30...........
Τουφα δεν ξερουμε να παμε,εγω και ο χουντ δηλαδη.........
sacarame
Λοιπον, να πουμε γύρω στις 6.45 στο γνωστο γηπεδάκι που πηγαίναμε τις τελευταίες φορές??Οχι σε αυτό με τα 2 γήπεδα, το άλλο στο πάρκο της "Φούντας".... smiley.gif

Απλά να κανονίσουμε ποιος μπορεί να μαζέψει όσους πάνε απο προαστιακό, κι εγώ μαζεύω όσους σκάσουν στο μετρό Χαλανδρίου
j-kidd13
QUOTE(sacarame @ Jul 5 2012, 14:26 ) *
Λοιπον, να πουμε γύρω στις 6.45 στο γνωστο γηπεδάκι που πηγαίναμε τις τελευταίες φορές??Οχι σε αυτό με τα 2 γήπεδα, το άλλο στο πάρκο της "Φούντας".... smiley.gif

Απλά να κανονίσουμε ποιος μπορεί να μαζέψει όσους πάνε απο προαστιακό, κι εγώ μαζεύω όσους σκάσουν στο μετρό Χαλανδρίου

Ειναι αργα και αν ειναι αλλοι στα γηπεδα θα σε κυνηγαω σε ολα τα ΒΠ αν δεν βρουμε..............
Επισης...εσυ θα τους μαζεψεις ή ο Σιντ...?????tongue.gif
Ginobili
QUOTE(sacarame @ Jul 5 2012, 12:26 ) *
Λοιπον, να πουμε γύρω στις 6.45 στο γνωστο γηπεδάκι που πηγαίναμε τις τελευταίες φορές??Οχι σε αυτό με τα 2 γήπεδα, το άλλο στο πάρκο της "Φούντας".... smiley.gif

Απλά να κανονίσουμε ποιος μπορεί να μαζέψει όσους πάνε απο προαστιακό, κι εγώ μαζεύω όσους σκάσουν στο μετρό Χαλανδρίου

Ok προαστιακό πεντέλης κατά τις 6:30 πείτε μου να μαζέψω
sacarame
QUOTE(j-kidd13 @ Jul 5 2012, 14:27 ) *
Ειναι αργα και αν ειναι αλλοι στα γηπεδα θα σε κυνηγαω σε ολα τα ΒΠ αν δεν βρουμε..............
Επισης...εσυ θα τους μαζεψεις ή ο Σιντ...?????tongue.gif



Αν είναι άλλοι θα μας βολέψει ο σπύστα με τα γνωστά κουμάντα που κάνει.

Εγώ θα τους μαζέψω και θα πάμε πεζοπορία... smiley.gif
j-kidd13
QUOTE(sacarame @ Jul 5 2012, 14:30 ) *
Αν είναι άλλοι θα μας βολέψει ο σπύστα με τα γνωστά κουμάντα που κάνει.

Εγώ θα τους μαζέψω και θα πάμε πεζοπορία... smiley.gif


Εχεις κανει προσκοπος????
Ginobili
θα το κάνουμε νωρίτερα? 6:15 Δ-9 Τετραυδροκαναβινόλη?
baskethood
Άντε κανονίστε ώρα για να κάνουμε το πρόγραμμα μας smile.gif
sacarame
QUOTE(j-kidd13 @ Jul 5 2012, 14:32 ) *
Εχεις κανει προσκοπος????



Οχι απλά 1ον) είμαι αθληταράς και 2ον) 3,5 χρόνια ΘΕΤΙΚΟ...
Ginobili
Τι αποφασίσατε?
sacarame
QUOTE(Ginobili @ Jul 5 2012, 16:20 ) *
Τι αποφασίσατε?



6.45 στην Τούφα. Απλά τζινο μίλα με τον Αγγελο μήπως πρέπει να μαζέψεις κανέναν από προαστιακό..
j-kidd13
Εγω τονιζω οτι ειναι λιγο αργα......Και αν δεν βρουμε,επειδη ο Αγγελος ειναι προληπτικος και προσεχει για να εχει....ΘΑ ΦΑΤΕ ΚΡΑΞΙΜΟ.......
T.W.Is.M.
Καλα ρε, καθημερινη κανονιζετε και μαλιστα μεσημερι την ωρα που ο προνομιουχος κοσμος καθεται στο γραφειο του με την περιορισμενη προσβαση στο ιντερνετ(καθε αναφορα σε sports κοβεται απο το firewall πλην του sport-fm.gr, το οποιο και ξετιναζω) και δεν μπορει να σας διαβασει???
Οχι οτι μπορουσα, αλλα να χουμε να κραζουμε! smiley.gif
j-kidd13
Ο καυσων καυσων αλλα και το μπασκετ μπασκετ....
Ο γνωστος μοντ ξυπνησε τις κοιμησμενες απο τον καυσωνα ορεξεις μου, για να παμε αυριο για μπασκετ...
Οσοι πιστοι ποσταρετε να δουμε ποσοι μουρλοι υπαρχουν να παμε για μπασκετ....
Ginobili
Μπα...θα πεθάνω,δεν θα αντέξω.Εκτός αν μου φέρεις τον Ντεζούν Χαν...να σπάσω πλάκα,να τον προθερμάνω για τις πάσες του Σάρας.Τότε ναι..θα αξίζει το ρίσκο η θερμοπληξία.. laugh.gif
duncan21
Μιας και ψηνόμαστε ούτως ή άλλως,δεν ψηνόμαστε και για μπασκετάκι το Σ-Κ wos_sport4.gif ?
Ginobili
QUOTE(duncan21 @ Jul 13 2012, 12:27 ) *
Μιας και ψηνόμαστε ούτως ή άλλως,δεν ψηνόμαστε και για μπασκετάκι το Σ-Κ wos_sport4.gif ?

και δεν πάμε laugh.gif
sacarame
Κι εγώ σχετικά μέσα είμαι...Ειδικά για αύριο..Φέρνω και παρέες αμα λάχει...(πολυ γκανγκστερικό ακούστηκε αυτό... cool.gif )
Ginobili
Έχω κι εγώ να φέρω τον Σουγιά,τον Φασολάκη τον Τόνι Σοπράνο και τον Χάισενμπεργκ... wink.gif
GMF80
Πόσο καμμένος να είσαι να παίζεις μπασκετ με αυτη τη ζέστη????? blove.gif Μιλάμε έπινα νερό και στο επόμενο λεπτο το στόμα μου έιχε ήδη στεγνώσει.... smiley.gif bball.gif
duncan21
Θα το ψήσουμε για σήμερα(ύστερα απ' τη χτεσινή προτροπή του σακαράκα),τι λέτε?

υ.γ Χρειάζομαι ξεμούδιασμα επειγόντως tongue.gif .
sacarame
Λοιπον μαγκες, το καλοκαίρι τελείωσε, το 3ον3 πέρασε, τα σχολεία κοντεύουν να ανοίξουν....

Μηπως είναι η ώρα για ενα Basketball meeting aka Basketforum style αυτο το Σ/Κ;;; cool.gif cool.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Aug 30 2012, 16:17 ) *
Λοιπον μαγκες, το καλοκαίρι τελείωσε, το 3ον3 πέρασε, τα σχολεία κοντεύουν να ανοίξουν....


Το μονο που μενει ειναι να ξεκινησει και το ΝΒΑ...

QUOTE(sacarame @ Aug 30 2012, 16:17 ) *
Μηπως είναι η ώρα για ενα Basketball meeting aka Basketforum style αυτο το Σ/Κ;;; cool.gif cool.gif


Δεν ειναι κακη ιδεα. Ηταν να φυγω αυτο το ΣΚ, αλλα το ανεβαλα για το επομενο(και το μεθεπομενο), οποτε μαλλον ειμαι μεσα.
j-kidd13
Mεσα αν και για σαββατο ενδεχομενως δεν θα μπορω να κατσω μεχρι αργα.........
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.